Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dezerter »

Kliper pisze:
Vilgefortz pisze:PS pisze o Konarskim w Radomiu pfffff chytry parę razy traci zazwyczaj. Co ciekawe, potwierdza to prezes :)
PS. Oczywiście w kontekście rozmów
Mówisz że prezes Czarnych potwierdza rozmowy z Konarem?
Potwierdza.

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... om/00dnx1s

Bielsko też szuka atakującego...
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

dezerter pisze:
Kliper pisze:
Vilgefortz pisze:PS pisze o Konarskim w Radomiu pfffff chytry parę razy traci zazwyczaj. Co ciekawe, potwierdza to prezes :)
PS. Oczywiście w kontekście rozmów
Mówisz że prezes Czarnych potwierdza rozmowy z Konarem?
Potwierdza.

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... om/00dnx1s

Bielsko też szuka atakującego...
To jak w Rosji odpadnie opcja Konarskiemu to może Czarni. Nieźle by to wyglądało
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Ktoś pisał w wątku Czarnych o Vissotto. Może to moje siatkarskie poplątanie, ale ja chciałbym go zobaczyć w PlusLidze. Lubię tego zawodnika :]
https://youtu.be/1Z_rvkm96OI
Zlepek akcji z tego sezonu, mimo 37 lat na karku wygląda nieźle, znaczy, wiadomo, bez jakiegoś specjalnego wow, ale mimo wszystko to jednak Leandro Vissotto.

PS. Oczywiście, ja tylko gdybam na podstawie tamtej wypowiedzi.
PS2. Już wyjaśnione w wątku Czarnych, ale i tak warto obejrzeć, co Brazylijczyk ma nadal do zaproponowania.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Też bym go chętnie obejrzał. Ciekawe kim są pozostali dwaj atakujący, którzy są alternatywą dla Konara. Na rynku są takie nazwiska jak Egleskalns, Gasparini, Schmitt czy Lima. Swoją drogę z tego artykułu z przeglądu sportowego wynika, że Stern dostał ofertę na prawie pół miliona złotych. Jak na klub środka stawki to poważna oferta.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

kamil1999 pisze:Też bym go chętnie obejrzał. Ciekawe kim są pozostali dwaj atakujący, którzy są alternatywą dla Konara. Na rynku są takie nazwiska jak Egleskalns, Gasparini, Schmitt czy Lima. Swoją drogę z tego artykułu z przeglądu sportowego wynika, że Stern dostał ofertę na prawie pół miliona złotych. Jak na klub środka stawki to poważna oferta.
Zsumowanie kontraktu Vincicia i Pajenka i jest taka kwota :P

Co do pozostałych nazwisk, jednym z nich jest każdemu wiadomy Gasparini, jednak Czarni traktują go jak ostatnią deskę ratunku. `
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

JW zapowiada kolejny transfer. Ciekawa koncepcja z ptasim opierzeniem. Daje to do zrozumienia, że pewnie chodzi o Gierżota. Swoją drogą, ciekawym ruchem jest ogłaszanie jako 3. i 4. transfer juniorów.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lukecik »

Niemiec oficjalnie w Zawierciu, kontrakt na dwa lata.

Naprawdę środek, który odkąd Warta awansowała do Plusligi, był najsłabiej obsadzoną pozycją, w nadchodzącym sezonie będzie wyglądał baaaaardzo solidnie. Przynajmniej na papierze. Za to dla równowagi to przyjęcie jest bardzo średnie i nie daje mi spokoju. Brakuje ognia i mimo bardzo fajnych transferów na innych pozycjach, w przyjęciu brakuje mi jakości.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Paragon »

Ferreira-Waliński-Penczev-Ferens vs Halaba-Muagututia-Orczyk-Depowski
Moim zdaniem przyjęcie wypada troszkę słabiej niż sezon wcześniej.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8041
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Paragon pisze:Moim zdaniem przyjęcie wypada troszkę słabiej niż sezon wcześniej.
To dwie zupełnie inne drużyny. Poza samym początkiem w Polsce, Ferreira często pełnił rolę pierwszej opcji na wysokiej piłce - i dlatego Malinowski mógł mieć tak świetną efektywność ataku (zdobywał relatywnie niewiele punktów jak na atakującego), teraz Zawiercie będzie słabsze na skrzydłach przy lepszej linii przyjęcia i środku. Proporcje wychodzą mniej więcej na remis, z tą różnicą, że teraz nie będzie zamieszania na rozegraniu, więc w sumie to na plus.
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

JW zapowiada kolejny transfer. Ciekawa koncepcja z ptasim opierzeniem. Daje to do zrozumienia, że pewnie chodzi o Gierżota. Swoją drogą, ciekawym ruchem jest ogłaszanie jako 3. i 4. transfer juniorów.
Akurat tego juniora to warto podpisac na dluzej. Tak ze 3 lata.
Choc szkoda mi go-zasluguje na lepszego trenera.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Diomedea pisze:
JW zapowiada kolejny transfer. Ciekawa koncepcja z ptasim opierzeniem. Daje to do zrozumienia, że pewnie chodzi o Gierżota. Swoją drogą, ciekawym ruchem jest ogłaszanie jako 3. i 4. transfer juniorów.
Akurat tego juniora to warto podpisac na dluzej. Tak ze 3 lata.
Choc szkoda mi go-zasluguje na lepszego trenera.
Też myślę, że będzie podpisany na kilka lat - jak Cichosz.
Myślę, że praca z Fornalem, Szymurą i Louatim dużo mu da. Reynolds nie przeszkodzi mu w rozwoju.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Ale warto byloby, by ktos mu bardziej pomogl.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Jakby coś Filipiak jest już w Bełchatowie. Pewnie zapytacie skąd wiem, ale dzisiaj miałem trening w Hali Energia i najpierw przyjechał prezes Skry jak się nie myle był to prezes Stawinoga i jakieś 20 minut później na Hale wszedł Filipiak z plecakiem . Pewnie rozmawiali o transferze albo jaki numer na koszulce itp :D
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: maniek009 »

,,- W zbliżającym się tygodniu ogłosimy nazwiska kolejnych zawodników, którzy będą grać w radomskim klubie. Kolejnego siatkarza ogłosimy już w najbliższy poniedziałek 15 czerwca - zdradził Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A."

Cytat ze strony Czarnych, ktoś ma jakieś informacje czy tak sobie rzucili w eter?
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: zibibobi »

Rekkiuu pisze:Jakby coś Filipiak jest już w Bełchatowie. Pewnie zapytacie skąd wiem, ale dzisiaj miałem trening w Hali Energia i najpierw przyjechał prezes Skry jak się nie myle był to prezes Stawinoga i jakieś 20 minut później na Hale wszedł Filipiak z plecakiem . Pewnie rozmawiali o transferze albo jaki numer na koszulce itp :D
Jak był z plecakiem to na pewno uzgadniali numer na koszulce. No i dogadywali jeszcze szczegóły transferu.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

zibibobi pisze:
Rekkiuu pisze:Jakby coś Filipiak jest już w Bełchatowie. Pewnie zapytacie skąd wiem, ale dzisiaj miałem trening w Hali Energia i najpierw przyjechał prezes Skry jak się nie myle był to prezes Stawinoga i jakieś 20 minut później na Hale wszedł Filipiak z plecakiem . Pewnie rozmawiali o transferze albo jaki numer na koszulce itp :D
Jak był z plecakiem to na pewno uzgadniali numer na koszulce. No i dogadywali jeszcze szczegóły transferu.
Napewno popatrzeć to chyba nie :D
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Xenio »

Za karę 100 razy: na pewno, na pewno, na pewno, na pewno, na pewno, na pewno, na pewno, na pewno...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

maniek009 pisze:,,- W zbliżającym się tygodniu ogłosimy nazwiska kolejnych zawodników, którzy będą grać w radomskim klubie. Kolejnego siatkarza ogłosimy już w najbliższy poniedziałek 15 czerwca - zdradził Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A."

Cytat ze strony Czarnych, ktoś ma jakieś informacje czy tak sobie rzucili w eter?
Właśnie ogłosili. Maciej Nowowsiak, 19 lat, ostatnio libero RCS Czarnych i SMS-u Spała. Może koleżanka Diomedea coś o nim? ;)
bryt.bryt
Posty: 396
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: bryt.bryt »

Cześć, to mój pierwszy wpis. Od niedawna z ciekawością obserwuję to forum. Ostatnio zaglądałem tu oczekując komentarzy do tego, co się dzieje w Vervie (podpisani Superlak i Fornal, odchodzi Niemiec), a jakoś cisza. Chętnie bym poczytał opinie fachowców.
Heimlock
Posty: 631
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Heimlock »

bryt.bryt pisze:Cześć, to mój pierwszy wpis. Od niedawna z ciekawością obserwuję to forum. Ostatnio zaglądałem tu oczekując komentarzy do tego, co się dzieje w Vervie (podpisani Superlak i Fornal, odchodzi Niemiec), a jakoś cisza. Chętnie bym poczytał opinie fachowców.
Po prostu musisz się cofnąć w tym wątku bo na pewno Superlak był omawiany.

Forum wiedziało o tych transferach już 3-4 tygodnie temu :)
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Wiecie jaka będzie największa checa? Jak Konar i jego menadżer będą pewni gry w Biełgorodzie i Czarni wezmą jakiegoś atakującego, a okaże się, że Biełgorod jednak weźmie kogoś innego. I co wtedy? Będą jaja jak berety, bo jak Surgut ani Dinamo LO się nie uprą na Konara, to go chyba czeka jakaś przygoda we Francji albo nie wiem już co, bo w Turcji też wszystkie kluby obstawione.

Biełgorod to ostatnia nadzieja Konarskiego. Bo jak tam nie trafi, to albo średniak PlusLigi, albo klub ze słabszej ligi, który mu zapłaci mniej, niż Konar mógłby dostać w Jastrzębiu.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Szary Wilk pisze:Wiecie jaka będzie największa checa?
Litości, nawet edytor podkreśla... pisze się "heca"!

A co do meritum, to aż się dziwię, bo trudno się nie zgodzić. Jeżeli Konar uparcie będzie się cenił tak, jak przed pandemią, to może skończyć na lodzie. Rynek już go zweryfikował. Rosjanie mają kasę, ale czy będą ją wydawać na Konarskiego? On charakterystyką zdecydowanie odbiega od typowego młota, a takich atakujących preferują rosyjskie kluby. Muzaj mimo swojej chimeryczności pasuje do tamtejszej ligi, ale Dawida zupełnie w niej nie widzę.

Zbanowany kolega Resoviak wzmacniał pięcioma wykrzyknikami swój przekaz o Boyerze w Emiratach, a tu może się okazać, że to Konarowi zostaną takie kierunki. :D
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

johnnyrotten pisze:
maniek009 pisze:,,- W zbliżającym się tygodniu ogłosimy nazwiska kolejnych zawodników, którzy będą grać w radomskim klubie. Kolejnego siatkarza ogłosimy już w najbliższy poniedziałek 15 czerwca - zdradził Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A."

Cytat ze strony Czarnych, ktoś ma jakieś informacje czy tak sobie rzucili w eter?
Właśnie ogłosili. Maciej Nowowsiak, 19 lat, ostatnio libero RCS Czarnych i SMS-u Spała. Może koleżanka Diomedea coś o nim? ;)
Niewiele.W ostatnim sezonie grał głównie Deren, Nowosiak duzo rzadziej.
Cos mi sie obijalo po glowie, że gral na EEVZie 2018 (zlota dla nas). Obejrzalam wiec ponownie, i tam rowniez Deren wychodzil jako podstawowy w 3 meczach.
Czyli jednak Nowosiak to zdecydowanie drugi libero SMSu.

Obaj libero z 2001 jakos nie rzucili mi sie w oczy. Raczej nie sa to wielkie talenty ale i bez dramatu. Nowosiak chyba troche gorszy i patrzac na rozgrzewke w 2018 to nie podoba mi sie jego odbicie palcami.

Ze spalskich libero interesujaco przedstawia sie mlodszy, z nastepnego dwurocznika -Hawryluk, ktory przeszedl jakis czas temu z Plasu Kielce do JW.
Ciekawi zawodnicy z wychodzacego ze Spaly rocznika: Gierzot, Czerwinski i Kupka po przejsciu przez pierwsza lige.
Z nastepnego na pewno Dulski i Markiewicz (nie jestem pewna nazwiska-ten wysoki srodkowy w goglach). Moze Borkowski.

Pozytywne jest to, ze az 4 interesujacych skrzydlowych , w tym dwoch roznych fizycznie i tecchnicznie atakierow o niezlym zasiegu.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2020, o 12:15 przez Diomedea, łącznie zmieniany 4 razy.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

johnnyrotten pisze:
Szary Wilk pisze:Wiecie jaka będzie największa checa?
Litości, nawet edytor podkreśla... pisze się "heca"!

A co do meritum, to aż się dziwię, bo trudno się nie zgodzić. Jeżeli Konar uparcie będzie się cenił tak, jak przed pandemią, to może skończyć na lodzie. Rynek już go zweryfikował. Rosjanie mają kasę, ale czy będą ją wydawać na Konarskiego? On charakterystyką zdecydowanie odbiega od typowego młota, a takich atakujących preferują rosyjskie kluby. Muzaj mimo swojej chimeryczności pasuje do tamtejszej ligi, ale Dawida zupełnie w niej nie widzę.

Zbanowany kolega Resoviak wzmacniał pięcioma wykrzyknikami swój przekaz o Boyerze w Emiratach, a tu może się okazać, że to Konarowi zostaną takie kierunki. :D

W sumie tak rzadko używam tego słowa, że zapomniałem się pisze, haha.

Niby Dinamo LO jeszcze szuka atakującego, ale tam grał młody Yakovlev i nie mogę znaleźć info co do jego sytuacji, na ten moment chyba wolny (?). Nie wierzę, że w Surgucie wezmą Konara, bo oni na pewno będą szukać kogoś, kto jest gwarantem dużej zdobyczy punktowej.

Jeśli Konarski nie wybłaga Biełgorodu o transfer, to mu zostaje Radom i w sumie nie wiem co jeszcze. O, VfB Friedrischafen może będzie potrzebować atakującego.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

Szary Wilk pisze: Jeśli Konarski nie wybłaga Biełgorodu o transfer, to mu zostaje Radom i w sumie nie wiem co jeszcze.
Verva...
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

przemik pisze:
Szary Wilk pisze: Jeśli Konarski nie wybłaga Biełgorodu o transfer, to mu zostaje Radom i w sumie nie wiem co jeszcze.
Verva...
Verva ma Superlaka i Ziobrowskiego. Nie wiem, z czym tutaj można się nie godzić ;)


Gierżot oficjalnie na 2 lata w Jastrzębiu
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ciorny17
Posty: 8599
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Prezes Trefla zaprzecza tematowi Kaliberdy, ale zastanawiali się nad Lohem.

Dodał, że procentowo spadek budżetu to około 15-18% względem zeszłego roku i to zakładając, że wystartują z kibicami.
Kłamca.
zwykly74
Posty: 213
Rejestracja: 14 lis 2013, o 00:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: zwykly74 »

Vilgefortz pisze:
przemik pisze:
Szary Wilk pisze: Jeśli Konarski nie wybłaga Biełgorodu o transfer, to mu zostaje Radom i w sumie nie wiem co jeszcze.
Verva...
Verva ma Superlaka i Ziobrowskiego. Nie wiem, z czym tutaj można się nie godzić ;)


Gierżot oficjalnie na 2 lata w Jastrzębiu
Szkoda, że tylko na 2 skoro taki talent.
Mieliśmy w Jastrzębiu kiedyś Kwolka . Był Muzaj zanim odszedł do Gdańska (przyszedł za niego Konarski).
Fajnie by było gdyby myślało się bardziej perspektywicznie i mądrze prowadziło tych zawodników na pewnym etapie rozwoju (np. tak jak Kubę Popiwczaka). Teraz jest Fornal, Szalacha, przyszedł Szymura. Rozsądnie wprowadzać juniorów żeby nie uciekali tak szybko i byłoby super.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Muzaj grał u nas jak grał. Dobrze dopóki nie biliśmy się o coś i póki nie przekroczyliśmy 20 punktu. Co do Kwolka to faktycznie szkoda. Mógł przejść taką drogę jak Popiwczak. Choć z drugiej strony też n ie wiemy ile szans by dostał i czy by sie tak rozinął jak w Warszawie.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Kwolek to jeszcze jak w Młodej Lidze grał, to było wiadomo, że to będzie konkretny siatkarz na lata. Trzeba było mieć wyłupane oczy, żeby tego nie widzieć. Wystarczyło dać mu grać i grałby tak samo jak w Warszawie. Ale generalnie nasze kluby rzadko kiedy słyną z mądrej polityki, nie tylko Jastrzębie zalicza takie "wtopy".
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”