Jastrzębski Węgiel 2020/2021

stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: stemar1972 »

Wszyscy co znają Gorola wiedzą jaka jest prawda o kasie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

stemar1972 pisze:Wszyscy co znają Gorola wiedzą jaka jest prawda o kasie.
W jakim sensie? Że wirtualne?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Biciut »

stemar1972 pisze:Wszyscy co znają Gorola wiedzą jaka jest prawda o kasie.
Do tego co powyżej mam pytanie czy wszyscy w zespole już przeszli covid?
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: stemar1972 »

wywiad na 7 strefie z Gorolem pokazuje jaka jest prawda. Mowa ciała jest mu obca. Co innego mówi a ciało pokazuje co innego.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

stemar1972 pisze:wywiad na 7 strefie z Gorolem pokazuje jaka jest prawda. Mowa ciała jest mu obca. Co innego mówi a ciało pokazuje co innego.
Czekam na szczegóły wcześniejszego posta.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: choe »

Bartłomiej Bołądź w bliskim kręgu zainteresowań JW. Decyzja, z uwagi na kontrakt 1+1 w Suwałkach, należy jednak do zawodnika.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: jaet »

qtp pisze:Dajcie spokój z tym Płotnickim, gość gra w najlepszej lidze, w jednym z 2 najlepszych klubów, ciągle jest młody/rozwojowy, i nagle miał by zrobić 3 kroki do tyłu i przenieść się do JW...
To źaden argument. Kluczem jest tu kwestia jak gra, a moim zdaniem gra przeciętnie i może być tak, że Sirci go bez żalu pożegna. Cebulij też grał w Lube i Trento, a dzisiaj jest w Resovii. Gdybym miał oceniać realność takiego czy innego rozwiązania, to Plotnicky w Polsce wygląda mi znacznie bardziej prawdopodobnie niż Christenson w Polsce.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

choe pisze:Bartłomiej Bołądź w bliskim kręgu zainteresowań JW. Decyzja, z uwagi na kontrakt 1+1 w Suwałkach, należy jednak do zawodnika.
Mam nadzieję, że to jednak trochę dalszy krąg zainteresowań i to na drugiego XD Oby sie nie zdecydował.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Aquino »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze:To mam nadzieję, że Warszawa przebije nasz ofertę za Bołądzia. Bardzo nierówny zawodnik. A jako Polak to nie musi być tańszy od Al Hachdadiego, który był opcją mocno oszczędnościową w porównaniu z Konarskim. To nie podzielisz się może z nami tym jakie to nazwiska są jeszcze kuszone przez JW? Skoro lepsze nazwisko niż Płotnicki to może powrót Urnauta do naszej ligi? W czołowych włoskich klubach może nie znaleźć już miejsca. Co do tego atakującego to nawet nie będę zgadywał. A co do Warszawy i nowego sypacza to Trinidad nie ma 2 letniego kontraktu? Jeśli tak to co, zamierzają go zerwać/rozwiązać za porozumieniem stron?
Bołądź może i nierówny, ale akurat dla Warszawy przy obecnych ich atakujących to byłby raczej dosyć skok jakościowy w górę, ja byłbym osobiście zadowolony z takiego transferu, a i fajnie byłoby Bartka zobaczyć w końcu w jakimś lepszym klubie niż Suwałki, moim zdaniem zasługuje na to. Co do Trinidada, to owszem ma 2-letni kontrakt, ale to podobnie jak Kwolek, a nie jest wielką tajemnicą, że mocno kusi go Resovia więc widzimy jak to wygląda z tymi dłuższymi umowami. Jednak mając na myśli nowego rozgrywającego w stolicy niekoniecznie miałem na myśli, że Trinidad musi odejść, być może zostanie, ale nie musi być opcją nr 1 a odejść może Kozłowski. Słyszałem, że przejawiają zainteresowanie stosunkowo młodymi polskimi rozgrywającymi więc tutaj raczej łatwo wydedukować, że może chodzić o kogoś z trójki Firlej, Komenda, Kędzierski. Jeśli odejdzie Kwolek, to uwolni się spora część budżetu, co być może pozwoli przeprowadzić kilka ciekawych ruchów, podobno kandydatem na przyjęcie jest m.in Bartłomiej Lipiński. Co do JW to odpowiem tak , że oni to szukają chyba na całym świecie, nawet w Moskwie czyli już wiesz jakich nazwisk nie chciałem podawać, bo sam zbytnio w nie nie dowierzałem jak usłyszałem te plotki. Wiadomo od zainteresowania po sfinalizowanie kontraktu to daleka droga, ale samo to, iż szukają nawet w graczach tego kalibru, pozwala myśleć, że w Jastrzębiu może się pojawić przynajmniej jeszcze jedno bardzo mocne nazwisko. Z czołowych zespołów zapomniałem wspomnieć o Resovii, ale tam to już chyba żadna tajemnica, że chcieliby mieć zespół złożony z Muzaja, Drzyzgi, Cebulja, Kwolka, Kochanowskiego, Kłosa czy Zatorskiego. Gdyby te wszystkie plany im wypaliły, to już chyba w końcu nie byłoby takiej siły, aby ten zespół nie odpalił.
Ja słyszałem podobne informacje na temat Warszawy, co oznacza, że mogą być one prawdziwe. Wielu zawodników posiadających kontrakty odejdzie ale następcy wcale nie muszą okazać słabsi. Słyszałem też, że Huber podobno ma przenieść się do stolicy za Wronę który ma ofertę z Zaksy. Podobno ma też wrócić Olenderek za Wojtaszka.
Skład: Firlej, Bołądź, Lipiński, Grobelny, Nowakowski, Huber , Olenderek prezentuje się naprawdę ciekawie. Trzymam kciuki aby się udało.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: jaet »

Aquino pisze: Ja słyszałem podobne informacje na temat Warszawy, co oznacza, że mogą być one prawdziwe. Wielu zawodników posiadających kontrakty odejdzie ale następcy wcale nie muszą okazać słabsi. Słyszałem też, że Huber podobno ma przenieść się do stolicy za Wronę który ma ofertę z Zaksy. Podobno ma też wrócić Olenderek za Wojtaszka.
Skład: Firlej, Bołądź, Lipiński, Grobelny, Nowakowski, Huber , Olenderek prezentuje się naprawdę ciekawie. Trzymam kciuki aby się udało.
Ciekawie? Na pewno.
Sportowo? ...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Klugenhammer »

Aquino pisze: Skład: Firlej, Bołądź, Lipiński, Grobelny, Nowakowski, Huber , Olenderek prezentuje się naprawdę ciekawie. Trzymam kciuki aby się udało.
Mocny skład na walkę o ósemkę, ale raczej nie na top 4.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

jaet pisze:
Aquino pisze: Ja słyszałem podobne informacje na temat Warszawy, co oznacza, że mogą być one prawdziwe. Wielu zawodników posiadających kontrakty odejdzie ale następcy wcale nie muszą okazać słabsi. Słyszałem też, że Huber podobno ma przenieść się do stolicy za Wronę który ma ofertę z Zaksy. Podobno ma też wrócić Olenderek za Wojtaszka.
Skład: Firlej, Bołądź, Lipiński, Grobelny, Nowakowski, Huber , Olenderek prezentuje się naprawdę ciekawie. Trzymam kciuki aby się udało.
Ciekawie? Na pewno.
Sportowo? ...
Też jestem sceptyczny. Oczywiście trudno się do tego odnosić na poważnie, skoro to tylko plotki. Ale Grobelny i Lipiński mogliby być wrażliwi w przyjęciu. Olenderek nie wiem, czy by im dał radę pomóc. Do nich Firlej, który potrafi grać bardzo szybko i ciekawie, ale momentami razi niedokładnością. Przy braku przyjęcia to ogromny problem. Środek super, zresztą jak i w tym sezonie. Bołądź notuje progres, zwłaszcza na zagrywce.

Ale te koncepcje całkowicie polskich składów są dziwne. Zamiast jednego świetnego środkowego już chyba lepiej zainwestować w rozegranie. Verva nie zrobiła tego w tym roku, gdy było słychać o Cavannie, Tavaresu czy Maroufie. Do tej pory odbija jej się to czkawką i jestem zdania, że będzie tak nadal. Skoro jesteśmy w temacie o Jastrzębiu, to jestem zdania, że przy Toniuttim nawet jeden skrzydłowy niebędący w ścisłym topie dałby radę. To pokazuje, ile klasowy sypacz znaczy dla drużyny.

Gdzieś obok nazwiska Firleja przewinął się też Komenda i Kędzierski. Jak przeczytałem to ostatnie, to mam obawy, co do koncepcji w Warszawie. Chyba Anastasi nadal tam będzie trenerem, bo tylko on ma jakieś dziwne zapatrywania na rozgrywających i widzi wielkie talenty w graczach, którzy na forumowiczach żadnego wrażenia nie robią. A jeśli już, to na pewno nie pozytywne.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: reeman »

Aquino pisze:[
Ja słyszałem podobne informacje na temat Warszawy, co oznacza, że mogą być one prawdziwe. Wielu zawodników posiadających kontrakty odejdzie ale następcy wcale nie muszą okazać słabsi. Słyszałem też, że Huber podobno ma przenieść się do stolicy za Wronę który ma ofertę z Zaksy. Podobno ma też wrócić Olenderek za Wojtaszka.
Skład: Firlej, Bołądź, Lipiński, Grobelny, Nowakowski, Huber , Olenderek prezentuje się naprawdę ciekawie. Trzymam kciuki aby się udało.
To w KK istnieje celebryckie życie?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Aquino »

Moim zdaniem ten potencjalny skład wcale nie jest gorszy od obecnego. Bołądź to ogromna zmiana na lepsze w porównaniu do Superlaka, Firlej jest lepszy niż Trinidad a Huber lepszy od Wrony.
Lipiński ma bardzo dobry sezon a Grobelny w tym sezonie jak gra to dostaje statuetki MVP. Jak na okrojony fundusz to ten skład wydaje się naprawdę solidny. Taki na jak obecny skład Zawiercia.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Piszcie se o Wawie w wątku o Wawie, miłego wieczora
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Biciut »

stemar1972 pisze:wywiad na 7 strefie z Gorolem pokazuje jaka jest prawda. Mowa ciała jest mu obca. Co innego mówi a ciało pokazuje co innego.
mogę prosić o link do tego wywiadu?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Klugenhammer »

Biciut pisze: mogę prosić o link do tego wywiadu?
Chyba chodzi o ten wywiad:
https://www.polsatsport.pl/film/jastrze ... u_6951796/
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Biciut »

Klugenhammer pisze:
Biciut pisze: mogę prosić o link do tego wywiadu?
Chyba chodzi o ten wywiad:
https://www.polsatsport.pl/film/jastrze ... u_6951796/
dziekuje
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: barti522 »

Aquino pisze:Moim zdaniem ten potencjalny skład wcale nie jest gorszy od obecnego. Bołądź to ogromna zmiana na lepsze w porównaniu do Superlaka, Firlej jest lepszy niż Trinidad a Huber lepszy od Wrony.
Lipiński ma bardzo dobry sezon a Grobelny w tym sezonie jak gra to dostaje statuetki MVP. Jak na okrojony fundusz to ten skład wydaje się naprawdę solidny. Taki na jak obecny skład Zawiercia.
Też uważam, że ten skład, który wymieniłeś jest ogólnie niezły, zwłaszcza przekątna Bołądź, Firlej to byłby spory in plus w stosunku do Superlak, Trinidad. Jednak może on być ogólnie jeszcze mocniejszy, gdyż w klubie chcieliby zostawić Szalpuka aczkolwiek ja słyszałem bardziej, że Huber może zostać w Bełchatowie niż miałby się wybierać do stolicy.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

barti522 pisze: ja słyszałem bardziej, że Huber może zostać w Bełchatowie niż miałby się wybierać do stolicy.
Dokładnie, Huber zostaje w Belchatowie, gdzie po odejściu Kłosa będzie graczem pierwszej szóstki.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Biciut pisze:
stemar1972 pisze:wywiad na 7 strefie z Gorolem pokazuje jaka jest prawda. Mowa ciała jest mu obca. Co innego mówi a ciało pokazuje co innego.
mogę prosić o link do tego wywiadu?
Generalnie użytkownik stemar1972, ma tylko częściową rację, bo ludzie zachowują się tak, gdy kłamią, ale twarzą w twarz. Tutaj dochodzi stres przed występem w telewizji, patrzenie na ekran, w którym zapewne nie ma rozmówcy, wydaje się. Prezes ma też taką zamaszystą gestykulacje i niezbyt emocjonalną mimikę. Nie zauważam nic dziwnego i kłamliwego w jego wypowiedziach - bo co by w sumie miało to być w tej krótkiej rozmowie?

PS. Nie piszcie tutaj o Warszawie :x
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Gladyr naszym nowym kapitanem
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Biciut »

Vilgefortz pisze:Gladyr naszym nowym kapitanem
Ciekawe dlaczego
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Biciut pisze:
Vilgefortz pisze:Gladyr naszym nowym kapitanem
Ciekawe dlaczego
Pokłosie infa o Toniuttim, jak mniemam
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Plotki jakby to Kampa puscil o Toniuttim, wiec poszla kara. Podkreslam, plotka.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Matson »

A jest Kampa w składzie?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Matson pisze:A jest Kampa w składzie?
Tak
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Matson »

Dziwne w takim razie, ciekawe jaki jest powód tej decyzji i czy to decyzja zawodnika czy trenera
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: adamow »

Ktoś wie czemu JSW gra z czarnymi wstążkami żałobnymi? Ktoś zmarł w klubie?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

adamow pisze:Ktoś wie czemu JSW gra z czarnymi wstążkami żałobnymi? Ktoś zmarł w klubie?
Tylko Szymura gra
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”