Transfery i plotki na sezon 2021/2022

kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Vilgefortz pisze:Generalnie posty pasywnie-agresywne nie budują statusu ,,poinformowanego".
Są rzeczy o JW, o których pisałem wczesniej niż twitter, np. przedłużenie Fina, czy zainteresowanie panem na B, więc zarzutu są zgrubsza bezpodstawne.
Nie wiem, jak jest z Urosem, ale w moim mniemaniu jest to bardzo niepewna plotka. Ja jak najbardziej kibicuję.

PS. Przez takie przepychanie się ten temat został zamknięty.
A słyszałeś coś a propo przyjmującego do pary z Fornalem?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

kamil1999 pisze:
Vilgefortz pisze:Generalnie posty pasywnie-agresywne nie budują statusu ,,poinformowanego".
Są rzeczy o JW, o których pisałem wczesniej niż twitter, np. przedłużenie Fina, czy zainteresowanie panem na B, więc zarzutu są zgrubsza bezpodstawne.
Nie wiem, jak jest z Urosem, ale w moim mniemaniu jest to bardzo niepewna plotka. Ja jak najbardziej kibicuję.

PS. Przez takie przepychanie się ten temat został zamknięty.
A słyszałeś coś a propo przyjmującego do pary z Fornalem?
Napiszę priv
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
PioterZJastrzebia
Posty: 1256
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze:
Vilgefortz pisze:Generalnie posty pasywnie-agresywne nie budują statusu ,,poinformowanego".
Są rzeczy o JW, o których pisałem wczesniej niż twitter, np. przedłużenie Fina, czy zainteresowanie panem na B, więc zarzutu są zgrubsza bezpodstawne.
Nie wiem, jak jest z Urosem, ale w moim mniemaniu jest to bardzo niepewna plotka. Ja jak najbardziej kibicuję.

PS. Przez takie przepychanie się ten temat został zamknięty.
A słyszałeś coś a propo przyjmującego do pary z Fornalem?
Szymura (i Gierżot) mają ważne kontrakty na przyszły sezon.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szampon093 »

Marcin Komenda na kolejny sezon zostaje w Nysie.
Piotr Łukasik ma powędrować do Katowic.
Jakub Szymański kierunek Gdańsk.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

No i już dobra informacja co do Nysy. Łukasik też jest brany pod uwagę, ale to jego zdrowie...
Diomedea
Posty: 4508
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Diomedea »

dezerter pisze:No i już dobra informacja co do Nysy. Łukasik też jest brany pod uwagę, ale to jego zdrowie...
Moze lepiej grajcie na 2 wszechstronnych.
Lukasik dawal rade, ale z dobrze przyjmujacym Kwolkiem u boku.
Albo brac Gierzota na wypozyczenie. JW trzyma go na lawce, moze go puszcza.

Jesli Szymanski do Gdanska to Lipa do...?
Mam nadzieje, ze oznacza to pozostanie Winiara, ktory po raz kolejny odbuduje zespol.
Oby 3ci raz byl rownie fajny.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tharaster »

Diomedea pisze:Jesli Szymanski do Gdanska to Lipa do...?
Bełchatów logicznym kierunkiem za Milada
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Diomedea pisze:[
Albo brac Gierzota na wypozyczenie. JW trzyma go na lawce, moze go puszcza.

.
Gierżot i Cichosz pozwalają JW inwestować w lepszych graczy na innych pozycjach. Klub raczej ich nie odpuści w przyszłym sezonie.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Logika forumowiczów: Ktoś zagrał jeden bardzo dobry sezon i już ma grać w Bełchatowie,Jastrzębiu czy ZAKSIE w wyjściowym składzie :D

W zeszłym sezonie zresztą do Bełchatowa przymierzaliście Halabę, także nic dziwnego. Zrozumcie, że takie kluby jak Skra,ZAKSA,Jastrzębie,Resovia zawsze będą celować w możliwie najlepszych, a nie tych ,którzy są jeden sezon na fali.
Diomedea
Posty: 4508
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Vilgefortz pisze:
Diomedea pisze:[
Albo brac Gierzota na wypozyczenie. JW trzyma go na lawce, moze go puszcza.
Gierżot i Cichosz pozwalają JW inwestować w lepszych graczy na innych pozycjach. Klub raczej ich nie odpuści w przyszłym sezonie.
Wiec JW postapi jak Reska z Mika, badz Sliwka. A nawet gorzej, bo Sliwka zaczal od wypozyczenia i gral w 1 i 3cim sezonie.
Co wiecej, parterzy ciekawi, ale juz trener malo topowy. Nie wiem, czy w samej pracy nad indywidualna technika potrafi duzo pomoc, czy nie jest to jego silna strona.

Generalnie, jak w okresie pierwszego kontraktu posiedza sporo na lawce, to malo sie rozwina, a potem szybko nie wroca, jesli skok zrobia gdzie indziej. I za zupelnie inna kase. Wiec nie wiem, czy oplaca sie z naprawde ciakawych mlodych zawodnikow robic zapchajdziury do treningow.
A konczy sie to placzem, ze nie oplaca sie inwestowac w mlodziez.
Jakos Zaksie Semeniuk sie oplacil, Rejno rowniez, Skra mogla miec Zatora na bardzo dlugo, a Olsztyn chyba byl zadowolony z 2 sezonow Kochanowskiego.
I Kwolek otrzymuje potwierdzenie, ze zle nie zrobil idac do Warszawy. Bo od jego i Fornala czasow nie bylo takiego talentu.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

GLP pisze o Dimie Paszycki w Skrze i zainteresowaniu Kozamernikiem.

Co więcej, pisze, że Ishikawa nie zatrzyma się najpewniej w Mediolanie, a jak dla mnie, jeśli JW szuka ofensywnego przyjmującego to Japończyka powinni wziąć na tapetę.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szampon093 »

Szary Wilk pisze:Logika forumowiczów: Ktoś zagrał jeden bardzo dobry sezon i już ma grać w Bełchatowie,Jastrzębiu czy ZAKSIE w wyjściowym składzie :D

W zeszłym sezonie zresztą do Bełchatowa przymierzaliście Halabę, także nic dziwnego. Zrozumcie, że takie kluby jak Skra,ZAKSA,Jastrzębie,Resovia zawsze będą celować w możliwie najlepszych, a nie tych ,którzy są jeden sezon na fali.
Tu akurat cos jest na rzeczy. Lipiński podobno po slowie, Halaba rowniez rozmawial, wybral klub, gdzie moglby liczyc czesciej na reugularna gre, wyszlo jak wyszlo.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

GLP pisze o każdym wszędzie,mam wrażenie ze na tym jego blogu jest więcej plotek niż na tym forum
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Matson pisze:GLP pisze o każdym wszędzie,mam wrażenie ze na tym jego blogu jest więcej plotek niż na tym forum
On przegląda więcej forum z Włoch, Polski, Rosji, Francji, a potem pisze. Ma szersze perspektywy :]
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

Ale jednak wątek dotyczy plotek wiec nie można dyskredytować plotek tylko dlatego ze to Pasini :D jeżeli dojdą do skutku to nie uważam to za jakieś wielkie transfery dla naszej ligi, Paszycki nigdy mnie nie przekonywał, teraz już młody nie jest, kontuzjogenny i zabierający limity. Na zespoły środka czy dołu tabeli bardzo fajny by był transfer, ale nadal liczę na sprowadzanie lepszych zawodników przez nasze najbogatsze kluby. To samo tyczy się Kozamernika, choć przyznam że kojarzę go tylko z meczów reprezentacji, nie oglądałem za bardzo Milanu. Jego plusem jest to że jest w miarę młody, ale nie sadze żeby jakoś wybitnie przewyższał np Jendryka którego resovia ma. Czy ktoś bardziej obyty z liga włoska mógłby się wypowiedzieć jak prezentuje się w tym sezonie?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: skrowiec »

Bieniu nadal pozostaje na przedluzeniu w Skrze
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Siema wie ktoś coś na temat transferów do Radomia?
Mówiło się o Firleju, Boladziu, pojawial się temat Tuangi, a trenerem podobnie ma zostać Bednaruk ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Na stronie tytułowej "Strefy" jest informacja, ze Pietruczuk wraca do +ligi. Ktos ma jakąs wiedzę? Nysa?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Aquino »

Trochę to dla mnie dziwne. Gość wyraźnie przegrywa rywalizację z Gibkiem i Lubaczewskim i przymierzany jest do +Ligi? Jest tyłu lepszych młodszych przyjmujących w 1lidze? Chociażby Gibek czy Kogut.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Matson pisze:Ale jednak wątek dotyczy plotek wiec nie można dyskredytować plotek tylko dlatego ze to Pasini :D jeżeli dojdą do skutku to nie uważam to za jakieś wielkie transfery dla naszej ligi, Paszycki nigdy mnie nie przekonywał, teraz już młody nie jest, kontuzjogenny i zabierający limity. Na zespoły środka czy dołu tabeli bardzo fajny by był transfer, ale nadal liczę na sprowadzanie lepszych zawodników przez nasze najbogatsze kluby. To samo tyczy się Kozamernika, choć przyznam że kojarzę go tylko z meczów reprezentacji, nie oglądałem za bardzo Milanu. Jego plusem jest to że jest w miarę młody, ale nie sadze żeby jakoś wybitnie przewyższał np Jendryka którego resovia ma. Czy ktoś bardziej obyty z liga włoska mógłby się wypowiedzieć jak prezentuje się w tym sezonie?
Dla mnie Dima to jeden z najlepszych środkowych obecnie. Już do PlusLigi wszedł z przytupem a od tego czasu w Rosji tylko się rozwinął. Zespoły z dołu i środka tabeli zdecydowanie na niego nie stać. Jeśli ma trafić do Skry to przy Tavaresie, ewentualnym pozostaniu Sandera, musieli by znaleźć zamiast Katicia, innego straszaka bo to babranie się w limity.
Transfer byłby to świetny, ale jak dla mnie mało realny. Teraz gdy ma rosyjski paszport to Rosjanie go nie oddadzą.
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jarek8dywan »

grzegorzg pisze:Na stronie tytułowej "Strefy" jest informacja, ze Pietruczuk wraca do +ligi. Ktos ma jakąs wiedzę? Nysa?
Bardziej mi pasuje na powrót do Gdańska, za kontuzjowanego Mike, jako trzeciego. Nysa chyba potrzebuje kogos lepszego.
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: MrBronx »

Wg info z tt Wojciech Żaliński w ZAKSIE. Jako 3 bardzo pozytywnie.
To by tak wyglądało przyjęcie na przyszły sezon w ZAKSIE:
Semen Śliwka Żaliński Staszewski

very good i polskie
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lukecik »

Artem napisał na twitterze, że Żaliński przejdzie do Zaksy. Ciekawa opcja na trzeciego przyjmującego, ale pod warunkiem, że będzie się prezentował lepiej niż w obecnym sezonie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

jarek8dywan pisze:
grzegorzg pisze:Na stronie tytułowej "Strefy" jest informacja, ze Pietruczuk wraca do +ligi. Ktos ma jakąs wiedzę? Nysa?
Bardziej mi pasuje na powrót do Gdańska, za kontuzjowanego Mike, jako trzeciego. Nysa chyba potrzebuje kogos lepszego.
Mozliwe. Oscyluje ostatnio na południu Polski lub za jej południowa granicą, to i sie z Nysą skojarzyło. ;)
lukecik pisze:Artem napisał na twitterze, że Żaliński przejdzie do Zaksy. Ciekawa opcja na trzeciego przyjmującego, ale pod warunkiem, że będzie się prezentował lepiej niż w obecnym sezonie.
Myślę, że Żaliński na ławce rezerwowych na pewno będzie się świetnie prezentował, daj Boże na zmianach też. Złosliwośc, ale jak widac ma takie a nie inne wybory.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

MrBronx pisze:Wg info z tt Wojciech Żaliński w ZAKSIE. Jako 3 bardzo pozytywnie.
To by tak wyglądało przyjęcie na przyszły sezon w ZAKSIE:
Semen Śliwka Żaliński Staszewski

very good i polskie
Na trzeciego fajny transfer, chłopak bez stresu i presji liderowania może pograć na dobrym poziomie.
I co najważniejsze po perypetiach z Łukasikiem ma on raczej pewne zdrowie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Zawsze mnie dziwi relatywizm ocen. Na Bąkiewiczu siedzącego na ławce Skry zawsze wieszano psy...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lukecik »

grzegorzg pisze:[
Myślę, że Żaliński na ławce rezerwowych na pewno będzie się świetnie prezentował, daj Boże na zmianach też. Złosliwośc, ale jak widac ma takie a nie inne wybory.
Całego sezonu Śliwka z Semeniukiem od dechy do dechy nie zagrają, więc lepiej, żeby coś wnosił do gry, gdy już mu będzie dane zagrać. Jeśli chodzi o wybór klubu to ja mu się nie dziwię. Przynajmniej nie skończy kariery bez medalu w PL.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Spoko, skoro pasuje mu pomoc w goleniu Będzinółw ligi...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szampon093 »

Żaliński w KK jeżeli się potwierdzi chłop stracił ambicje. Semen i Śliwka graja od deski do deski z wyjatkiem malego odpoczynku.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

grzegorzg pisze:Spoko, skoro pasuje mu pomoc w goleniu Będzinółw ligi...
A pomyślmy jaki ,,siatkarski plankton", mówiąc brzydko, będzie grał w ostatniej czwórce, jak wejdą dwie dodatkowe drużyny... Wrócą Strzeżki, Wolańskie, itp. itd.
Skoro Zaksa zbiera Żalińskiego, który trzyma średniaki.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”