Zaległe mecze 09-14.02

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: drukjul »

johnnyrotten pisze:Jak to jest, że meczu nie ma w TV, a na streamie jest logo Polsatu Sport przy powtórkach?

Odwiesili iplę?
To by dopiero było, gdyby akurat dziś odwiesili po dekadzie standardowego dla tej platformy mniej lub bardziej sporadycznego rwania obrazu i zawieszania. Człowiek przez tyle lat się zdążył przyzwyczaić, że jak Ipla to musi się wieszać :D

Ale jeżeli serio pytasz o dostępność transmisji kanałów Polsatu Sport na platformie Ipla, to dziś ich nie ma tak samo jak wszędzie - wyświetla się tylko komunikat o proteście i winieta "tu miał być Twój ulubiony program". ;)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: compact »

Dramatyczna jest Skra w obronie.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: Lucarelli »

johnnyrotten pisze:Jak to jest, że meczu nie ma w TV, a na streamie jest logo Polsatu Sport przy powtórkach?

Odwiesili iplę?
???
Jakim streamie jak nie ma transmisji tv??
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: johnnyrotten »

To w sumie dziwne. Oglądam na stronie ze streamami. Pierwotnie była tam tylko transmisja radiowa, po czym ze zdumieniem zobaczyłem, że jest także obraz.

Bez komentarza milej się ogląda :D

Może wóz przyjechał wcześniej na miejsce i został? Do Suwałk na 14:30 trzeba jednak wcześnie wyruszyć.

Nie wiem jednak, skąd mają źródło, skoro ipla nie działa. Nie martwi mnie to jednak - wręcz przeciwnie ;)

Oby mecz Warszawy też dało się obejrzeć.

@Lucarelli

Wejdź na ... i kliknij na mecz Suwałki - Skra. Wyskoczy Ci link do transmisji radiowej, a drugi - HD. Nie wiem, skąd ten drugi skołowali, ale doceniam ;)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2021, o 16:54 przez johnnyrotten, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: Lucarelli »

Dzięki
Ostatnio zmieniony 10 lut 2021, o 16:42 przez Lucarelli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: niepoinformowany »

Jak ktoś chce link, to PW. Filantrop odblokuje jutro.

E: Ja bym nazwę strony usunął z postu powyżej. Nie takie blokady świat widział. Faktycznie ciekawa sprawa skąd obraz, bo na pewno nie był to telewizyjny.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: drukjul »

johnnyrotten pisze:To w sumie dziwne. Oglądam na stronie ze streamami. Pierwotnie była tam tylko transmisja radiowa, po czym ze zdumieniem zobaczyłem, że jest także obraz.
To nie jest wcale dziwne. Telewizje mają podpisane umowy z międzynarodowymi firmami bukmacherskimi i streamy wydarzeń sportowych w Polsce udostępniane przez buków, z pośrednictwem lub bez pośrednictwa, oczywiście normalnie działają.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: johnnyrotten »

@drukjul

Nie pomyślałem o tym. Ale w sumie są jacyś Turcy wyzywający koszykarzy z polskiej ligi, bo im kupon nie wszedł, to pewnie w taki sposób te mecze oglądają i kibicują. Głównie sobie :D

@niepoinformowany

Usunąłem. Chociaż jak do tej pory im strony nie zdjęli, to czemu miałoby się to stać teraz? Tam są wszystkie kanały sportowe nadające w Polsce i nie kojarzę, żeby ich skosili. A przynajmniej nie na długi czas.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: niepoinformowany »

drukjul pisze:
johnnyrotten pisze:To w sumie dziwne. Oglądam na stronie ze streamami. Pierwotnie była tam tylko transmisja radiowa, po czym ze zdumieniem zobaczyłem, że jest także obraz.
To nie jest wcale dziwne. Telewizje mają podpisane umowy z międzynarodowymi firmami bukmacherskimi i streamy wydarzeń sportowych w Polsce udostępniane przez buków, z pośrednictwem lub bez pośrednictwa, oczywiście normalnie działają.
To teraz pytanie, czy jakiś bukmacher oferuje oglądanie na żywo LM w siatkówkę. Jeśli tak, to transmisja powinna się znaleźć. Chociaż patrząc na jej jakość, pytanie czy warto oglądać.
johnnyrotten pisze:
@niepoinformowany

Usunąłem. Chociaż jak do tej pory im strony nie zdjęli, to czemu miałoby się to stać teraz? Tam są wszystkie kanały sportowe nadające w Polsce i nie kojarzę, żeby ich skosili. A przynajmniej nie na długi czas.
Niby tak, ale wiesz jak to jest. Teraz strasznie ciężko jest ze streamami, ostro się musieli za to wziąć. Lata temu bez problemu była tego cała masa. Teraz nie jest tak łatwo, szczerze mówiąc oprócz tej strony to nie znam żadnej innej, gdzie na praktycznie każde wydarzenie z tylu dyscyplin jest tyle linków. Co prawda rzadko używam, bo większość kanałów mam, a jak jestem na wyjeździe to wolę legalnie i w HD na go.cyfrowypolsat czy to laptop czy komórka.

Edit: widzę, że Lube vs Perugia ma być na RAI, to można w TV oglądnąć. Gorzej z Vervą.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: lukecik »

Wg Flashscore transmisję przeprowadza Betcklick i Sts. Ale podejrzewam, że to równie dobrze może być relacja tekstowa. Klub kibca Vervy apelował do Cev o udostępnienie meczu na YT i dostał taką odpowiedź:

Komunikat z @CEVolleyball:
Niestety ze względu na wyłączność praw medialnych wszystkie pokazywane na naszych platformach mecze
@CEVolleyballCL są blokowane geograficznie na terenie Polski (dotyczy również płatnej subskrypcji na stronie EuroVolley TV).

W takim wypadku pozostaje pytanie, na IP jakiego kraju mam zmienić mój adres, by mieć dostęp do meczu? :D

e: ktoś napisał na tt, że sts faktycznie transmisję video przeprowadza. Więc pewnie stąd jest przekaz na streamach w necie.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2021, o 17:11 przez lukecik, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: drukjul »

niepoinformowany pisze:
drukjul pisze:
johnnyrotten pisze:To w sumie dziwne. Oglądam na stronie ze streamami. Pierwotnie była tam tylko transmisja radiowa, po czym ze zdumieniem zobaczyłem, że jest także obraz.
To nie jest wcale dziwne. Telewizje mają podpisane umowy z międzynarodowymi firmami bukmacherskimi i streamy wydarzeń sportowych w Polsce udostępniane przez buków, z pośrednictwem lub bez pośrednictwa, oczywiście normalnie działają.
To teraz pytanie, czy jakiś bukmacher oferuje oglądanie na żywo LM w siatkówkę. Jeśli tak, to transmisja powinna się znaleźć. Chociaż patrząc na jej jakość, pytanie czy warto oglądać.
Podejrzałem z tego meczu dosłownie tylko parę akcji, więc nie będę oceniał poziomu sportowego, ale znany dźwiękowy dżingiel Polsatu zdążyłem usłyszeć, więc nie mam wątpliwości, przez kogo został wyprodukowany sygnał transmisji z tego spotkania, o którym kilka osób wcześniej pisało. Tyle, że nie poszedł on na antenę kanałów sportowych Polsatu, bo ich funkcjonowanie jest dziś jak już wszyscy wiedzą pozawieszane, a tylko i wyłącznie - bez komentarza - do buków.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: johnnyrotten »

@niepoinformowany

Są jeszcze streamy anglojęzyczne, ale z nimi to trudno powiedzieć, jak jest. Tzn. skąd czerpią obraz.

A co do LM, to ona jest na kanale Youtube. CEV European Voleyball. Tylko że do tej pory było tak, że mecze dostępne w Polsce to były wyłącznie te, których Polsat nie pokazywał na żywo.

Kombinowałem coś kiedyś z jakimś VPN-em, ale chyba założyli szczelną geoblokadę i nie za bardzo da się to obejść, żeby obejrzeć na YT "z innego kraju".
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: filipek88 »

Olsztyn 3:1 Katowice mvp Zalinski.
Dobre widowisko dzis w mroznej Uranii
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: hvar »

Mimo wszystko, ciężko będzie Olsztynowi utrzymać się w 8-mce. Będą do tego potrzebowali 3 punktów w meczach ze Skrą (d) i Resovią (d) + 3 punktów w Katowicach (w). Trudne zadanie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: niepoinformowany »

Niby skąd założenie, że 37 pkt da 8 miejsce?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: hvar »

niepoinformowany pisze:Niby skąd założenie, że 37 pkt da 8 miejsce?
Bo do końca zostały 3 kolejki ? I tylko Olsztyn, Katowice i Lubin mogą zdobyć 37 punktów. Przy założeniu, że Olsztyn zdobędzie 6 (w tym koniecznie 3 w Katowicach) to wtedy 37 punktów powinno wystarczyć, bo Lubin raczej 9 punktów do końca nie zdobędzie. Chyba, że już za stary jestem i coś źle liczę ? W takim razie zaraz mnie tu ktoś czujnie poprawi :-)
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: PH3N-x »

Szkoda Suwałk, mieli sporo dobrych meczów z czołówką, gdzie niewiele im brakowało by urwać jakieś punkty. Myślę, że wtedy mieliby spore szanse na awans do 8. A tak to pewnie skończy się na miejscu 10-11.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: niepoinformowany »

hvar pisze:
niepoinformowany pisze:Niby skąd założenie, że 37 pkt da 8 miejsce?
Bo do końca zostały 3 kolejki ? I tylko Olsztyn, Katowice i Lubin mogą zdobyć 37 punktów. Przy założeniu, że Olsztyn zdobędzie 6 (w tym koniecznie 3 w Katowicach) to wtedy 37 punktów powinno wystarczyć, bo Lubin raczej 9 punktów do końca nie zdobędzie. Chyba, że już za stary jestem i coś źle liczę ? W takim razie zaraz mnie tu ktoś czujnie poprawi :-)
Olsztyn może zdobyć 40, Katowice 38, Lubin 37 jak mamy być precyzyjni.

Nie wierzę w kontynuację serii Lubina przy tym terminarzu. Jak ZAKSA znowu odda mecz, to faktycznie Katowice mają jeszcze Radom u siebie na koniec. Kluczowy mecz z Olsztynem, nawet porażka 2:3 może GKS urządzać. Ale więcej będzie wiadomo w niedzielę.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: hvar »

niepoinformowany pisze: Olsztyn może zdobyć 40, Katowice 38, Lubin 37 jak mamy być precyzyjni.
Obstawiam, że maksymalnie dwie drużyny osiągną 37 + punktów, a zapewne skończy się na jednej: Olsztynie albo Katowicach, przy czym w mojej opinii Katowice wydają się mieć łatwiejszy kalendarz, bo zakładam, że Kędzierzyn-Koźle wystawi drugi garnitur w meczach o nic.
Chciałbym się mylić, ale AZS swoją szansę przegrał w Nysie.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: Bezowy »

W tych wyliczankach należałoby uwzględnić hipotetyczną możliwość, że Verva, Resovia, Skra i Zawiercie, mogą zacząć "walkę" o najbardziej pożądane szóste miejsce ;) W tym kontekście, komicznie może wyglądać mecz Reski ze Skrą :D . Chociaż nie bardzo wierzę w taki scenariusz. Raz, że jest ryzyko wylądować na 7, dwa , że to jednak mocno słabe i wizerunkowy obciach. Jedynie Anastasi pasowałby mi do takiego zagrania...
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: niepoinformowany »

Zawiercie to na dzień dzisiejszy dla mnie kandydat do miejsca 7, ale więcej będzie wiadomo 21.02 po meczu z Vervą. Może być tak ciasno, że jak ktoś przekalkuluje to skończy 7 a nie 6, szczególnie jeśli Zawiercie zacznie wygrywać. Będzie ciekawie bo nie wiadomo jak np. Jastrzębie podejdzie do meczu z Zawierciem - 3 pkt z Radomiem z tego co widzę zapewniają mu 2 miejsce w tabeli, mogą wystawić rezerwowy skład. Co nie oznacza, że przegrają, bo akurat rezerwę to oni mają mocną.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: Aquino »

Wątek relacji z meczów jest zamknięty, więc pisze tutaj.
Kolejna kompromitacja Polsatu Sport! O 11:30 miała być powtórka meczu Vervy, a leci jakaś pół-amatorska kopanina.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: barti522 »

Aquino pisze:Wątek relacji z meczów jest zamknięty, więc pisze tutaj.
Kolejna kompromitacja Polsatu Sport! O 11:30 miała być powtórka meczu Vervy, a leci jakaś pół-amatorska kopanina.
Zaczyna się właśnie na Polsacie Sport powtórka, komentuje Mielewski z Drzyzgą.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: Lucarelli »

Bardzo mądrze Grbić wystawił dzisiaj podstawowy skład, nie można im dać za dużo przerwy, trzeba podtrzymać rytm meczowy.
Kolejny odpoczynek można dać w niedzielę z Katowicami.
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: Szary Wilk »

Po tej kolejce Nysa przeskoczy Radom, który spadnie na ostatnie miejsce w tabeli.

To jest kryminał, żeby z takim składem wylądować tak nisko. Może nazwiska nie grają, może nie są one jakoś spektakularne, ale szanujmy się - Konarski, który sobie śpiewał po 300k euro, do tego: Loh (grał w reprezentacji Brazylii, było nie było), Josfiow (dość uznany środkowy) i młodszy Sander po dobrym zeszłym sezonie..
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: johnnyrotten »

Strzelił parę razy z tego swojego bacika Śliwka zza dziewiątego metra. I wreszcie Kochanowski też coś trafił. Wiadomo, że to tylko Radom, ale przez LM to dobrze wróży.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: niepoinformowany »

A tak zapytam z czystej przekory: była jakaś decyzja której Grbić nie podjął mądrze? Czy same mądre podejmuje?

Odpuszcza z Zawierciem (gdzie 3 dni wcześniej doszło do wypożyczenia Depowskiego), ponoć (?) ma odpuścić z GKS, który walczy o play-off. Nie odpuszcza z nie walczącym o nic Radomiem, nie odpuszcza z Belgami w LM (tak, tak, wiem, rozstawienie, gdzie przypadek losu może zrządzić, że wśród nierozstawionych będą gorsze opcje niż byłyby wśród rozstawionych :) ). Ja mało z tego rozumiem.

Wcześniej pewnie dostałbym odpowiedź, że płaczę, bo Resovię jeszcze Zawiercie wyprzedzi w tabeli. Na szczęście udało się Zawiercie we wtorek wyjaśnić i jest spora szansa być wyżej od nich w tabeli, patrząc na terminarz. Ale jakoś tego algorytmu z wyborem odpuszczanych meczów nie nie rozumiem. Ale ok, nie muszę.

Czuję, że mogą być niezłe kombinacje alpejskie w ostatnich kolejkach z wyborem rywali na play-offy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: bono »

johnnyrotten pisze:Strzelił parę razy z tego swojego bacika Śliwka zza dziewiątego metra. I wreszcie Kochanowski też coś trafił. Wiadomo, że to tylko Radom, ale przez LM to dobrze wróży.
Na LM to Zaksa musi mocno popracować nad zagrywką żeby coś ugrać. Tam trzeba naprawdę kopać.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: filipek88 »

niepoinformowany pisze: ponoć (?) ma odpuścić z GKS, który walczy o play-off.
fatalne info w kontekscie Olsztyna..
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Zaległe mecze 09-14.02

Post autor: bono »

Całkiem chyba nie odpuszczą - przed meczem z Resovią będą chcieli być jednak w rytmie meczowym.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”