Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Swego czasu słyszałem coś o Firleju i Vigrassie, ale po rezygnacji Prygla to pewnie rozmowy się wysypały i nowy trener(ktokolwiek nim będzie), sobie po swojemu będzie układał drużynę.
Ferreira to byłby hit, ale jeśli rozmowy z nim prowadził Prygiel to i tu może się wysypać jeśli faktycznie były takie rozmowy.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Będzie Bednaruk to pewnie ze 2-3 ze sobą weźmie. Stawiam Santana na 3, Kalembka ?, Sobanski ? może Faryna na drugi atak. To tylko przypuszczenia moje
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: miro1905 »

hvar18 pisze:Będzie Bednaruk to pewnie ze 2-3 ze sobą weźmie. Stawiam Santana na 3, Kalembka ?, Sobanski ? może Faryna na drugi atak. To tylko przypuszczenia moje
Na drugi? Podobno Gąsior zostaje w Radomiu. Firszt również. Więc Faryna jak przyjdzie to na pierwszego a Ademar pewnie nie zostanie w lidze.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Sorki. Nie wiedziałem ze Gasior ma kontrakt.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: miro1905 »

hvar18 pisze:Sorki. Nie wiedziałem ze Gasior ma kontrakt.
Nie wiem jak wygląda sytuacja z kontraktami w Radomiu. Po prostu przeczytałem, w dodatku na tym forum, że zostaje. Być może nowy trener nie będzie go widział w składzie. W dzisiejszych czasach podpisany kontrakt prawie nic nie znaczy. Jest młody, nieźle się pokazał, gdy Konar miał kontuzję. Widziałbym go w Lubinie, jeśli Jimenez miałby odejść lub w jakimś beniaminku +ligi. Kadziewicz by powiedział, że ma papiery na granie. :D
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Ktoś coś nowego słyszał o tranferach do Nas , w mediach piszą że Diabeł zabiera ze sobą Farynę i Santanę , że złożono oferty Ferreirze i Skrimov również takową podobnież dostał . Wie ktoś coś więcej . Z góry dzięki za info
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Nie ma Dryi. Chcą Lemanski ego.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

hvar18 pisze:Nie ma Dryi. Chcą Lemanski ego.
Jaki najbardziej prawdopodobny kierunek Dryi? JW?

Lemański to takie se zastępstwo, ale on chyba u Diabła w Warszawie zaczynał...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

Vilgefortz pisze:
hvar18 pisze:Nie ma Dryi. Chcą Lemanski ego.
Jaki najbardziej prawdopodobny kierunek Dryi? JW?

Lemański to takie se zastępstwo, ale on chyba u Diabła w Warszawie zaczynał...
Z przyjścia Lemańskiego najbardziej ucieszy się w Radomiu Michał Ostrowski, który pewnie znowu będzie trzecim w hierarchii środkowym, a przy Bartłomieju pewnie sporo sobie pogra.

Ferreira i Skrimov na przyjęciu? W stosunku do duetu Sander - Loh, to byłaby dobra zmiana. Czy za ofensywnie? Bułgar akurat w mojej opinii przyjmuje naprawdę nieźle. Jestem za ;) .

Rafał Faryna to też bardzo fajna opcja. I pewnie odrobinę tańsza w stosunku do Dawida Konarskiego ;) .

Pierwszym rozgrywającym Kędzierski? Czy planują ściągnąć jakiegoś obcokrajowca? Jedynego "realnego" Polaka lepszego od Michała, "sprzątnął" nam podobno Olsztyn.
Będzie więc tak samo jak w tym sezonie, tzn. zagraniczne przyjęcie i pół środka?
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Nie wiem czy pogra. U Bednaruka Leman wygladal bardzo dobrze min w bloku.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

Diomedea pisze:Nie wiem czy pogra. U Bednaruka Leman wygladal bardzo dobrze min w bloku.
Pamiętam dwa kolejne sezony, kiedy mówiło się o nim że jest przyszłością naszej reprezentacji.
W jednym z tych sezonów był chyba nawet drugim (??) blokującym PlusLigi za Mateuszem Sacharewiczem?
Jeśli Bednaruk miałby sprawić, że Leman w sezonie 2021/22 przypomni sobie jak sie blokuje, to niech Michał Ostrowski już siedzi na tej ławce ;). Tylko że jakoś nie jestem tu huraoptymistą ;) .
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: dmak1 »

Ja mam cały czas nadzieję, że przyjście Ferreiry to nie była tylko plotka puszczona przez GLP. Myślę, że w parze z Faryną mielibyśmy całkiem skuteczne i dynamiczne skrzydło. Kwestia ściągnięcia jeszcze typowo defensywnego przyjmującego bo przy Fereirze i Masłowskim trzeba będzie pokryć trochę placu. Moim zdaniem idealnym przykładym mógłby być Kwasowski (nie wyczerpuje limitów, poprawia przyjęcie, w ataku zrobi swoje, namiesza zagrywką), ale ten już chyba podpisany w Nysie. Patrząc na to, że pewnie musimy ściągnąć zagranicznego rozgrywającego bo żaden wolny polak na odpowiednim poziomie na rynku nie został to albo idziemy w polski środek i dwóch zagranicznych przyjmujących, albo staramy się znaleźć polaka na defensywne przyjęcie, ale patrząc na wszystkie plotki transferowe ja już za bardzo takiego nie widzę. Inna sprawa, że polskich środkowych też ubywa na rynku, więc może się okazać że nie ma wyjścia i trzeba ściągnąć kogoś z zewnątrz. Ostrowski już chyba na pewno będzie ponownie 6-stokowym środkowym w przyszłym sezonie
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Być może Skrimov nie jest jeszcze powiedziane ze na libero na pewno będzie Maślak, zobaczymy, podobniez na środek chodzą słuchy o Kalembce i Lemańskim i do tego Ostry + pewnie jakiś zagraniczny lub zrobią już cały Polski środek
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Resofan »

Bartek O pisze:
Diomedea pisze:Nie wiem czy pogra. U Bednaruka Leman wygladal bardzo dobrze min w bloku.
Pamiętam dwa kolejne sezony, kiedy mówiło się o nim że jest przyszłością naszej reprezentacji.
W jednym z tych sezonów był chyba nawet drugim (??) blokującym PlusLigi za Mateuszem Sacharewiczem?
Jeśli Bednaruk miałby sprawić, że Leman w sezonie 2021/22 przypomni sobie jak sie blokuje, to niech Michał Ostrowski już siedzi na tej ławce ;). Tylko że jakoś nie jestem tu huraoptymistą ;) .
Lemański to dla mnie jeden z największych zmarnowanych talentów ostatnich lat. Niech sobie ludzie piszą/mówią co chcą, ale według mnie jest on niesamowicie sprawny i skoordynowany jak na jego warunki fizyczne. Przy tym wzroście, zasięgu i sprawności jest to (był) materiał na środkowego klasy światowej. No niestety, z tego co słyszałem, to jak był w Resovii miał dużo większe zacięcie do wypadów "w miasto" niż do trenowania. Tak więc, obyś miał rację co do jego postępów u Bednaruka, bo to by było dobre dla polskiej(reprezentacyjnej) siatkówki, ale ja szczerze mówiąc nie wróżę.....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

dmak1 pisze:Ja mam cały czas nadzieję, że przyjście Ferreiry to nie była tylko plotka puszczona przez GLP. Myślę, że w parze z Faryną mielibyśmy całkiem skuteczne i dynamiczne skrzydło. Kwestia ściągnięcia jeszcze typowo defensywnego przyjmującego bo przy Fereirze i Masłowskim trzeba będzie pokryć trochę placu. Moim zdaniem idealnym przykładym mógłby być Kwasowski (nie wyczerpuje limitów, poprawia przyjęcie, w ataku zrobi swoje, namiesza zagrywką), ale ten już chyba podpisany w Nysie. Patrząc na to, że pewnie musimy ściągnąć zagranicznego rozgrywającego bo żaden wolny polak na odpowiednim poziomie na rynku nie został to albo idziemy w polski środek i dwóch zagranicznych przyjmujących, albo staramy się znaleźć polaka na defensywne przyjęcie, ale patrząc na wszystkie plotki transferowe ja już za bardzo takiego nie widzę. Inna sprawa, że polskich środkowych też ubywa na rynku, więc może się okazać że nie ma wyjścia i trzeba ściągnąć kogoś z zewnątrz. Ostrowski już chyba na pewno będzie ponownie 6-stokowym środkowym w przyszłym sezonie
Ferreira to był pomysł jeszcze Prygla. Pewnie już nieaktualny. Niektórzy tu widzę mówią coś o Skrimovie. Jeśli ma być on to na pewno nie Portugalczyk bo przyjęcie to będzie strzelnica. Z dwójki Ferreira/Skrimov to wolałbym zdecydowanie tego pierwszego, ale pewnie jak już ktoś z nich będzie to ten drugi. Masłowski miał odejść, ale kto wie jak nowy trener sobie będzie chciał budować skład.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: dmak1 »

Maciek_1921Rdm pisze:Być może Skrimov nie jest jeszcze powiedziane ze na libero na pewno będzie Maślak, zobaczymy, podobniez na środek chodzą słuchy o Kalembce i Lemańskim i do tego Ostry + pewnie jakiś zagraniczny lub zrobią już cały Polski środek
Z całym szacunkiem, ale Kalembka w Czarnych to raczej tylko na 4 środkowego (mniej więcej poziom Grzechnika). Wtedy bym powiedział, że całkiem dobry transfer. Patrząc na to, że pewnie będziemy potrzebować dwóch zagranicznych przyjmujących może się okazać, że trzeba postawić na polski środek. W tym wypadku zastanawiam się czy jest ktoś jeszcze oprócz Lemańskiego, kto nie jest dogadany z innym zespołem. Zostać tylko z Ostrym i Lemańskim (jeżeli przyjdzie), bez wartościowego trzeciego środkowego byłoby ogromnym ryzykiem.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

Główny hajs musi iść na mocną przebudowę lewego skrzydła i trzeba bardzo dobrego rozgrywacza - tu pewnie będą ściągani zagraniczni. Faryna na atak a w obwodzie Gąsior, polski wyrównany środek - Leman, Ostry, Grzechnik, Kalembka, na libero Masło/Nowowsiak i wszystko się powinno zgadzać. Jakby byli mocni obcokrajowcy na lewym i fajny rozgrywający, to wracamy do gry o play offy w przyszłym sezonie.

Fajnie byłoby wyciągnąć takiego Patryka Niemca zamiast Kalembki.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Paragon pisze: Jakby byli mocni obcokrajowcy na lewym i fajny rozgrywający, to wracamy do gry o play offy w przyszłym sezonie.

Fajnie byłoby wyciągnąć takiego Patryka Niemca zamiast Kalembki.
Niemiec ma zostać ponoć w Zawierciu. Czemu się mocno dziwię, bo będzie miał za konkurentów do gry Zniszczoła i Szalachę.

A co do powrotu Czarnych do walki o playoff, to oczywiście może tak być, ale ja bym był ostrożny.

Mamy 6-7 bardzo mocnych drużyn - Zaksa, JW, Skra, Resovia, Verva, Trefl, Zawiercie. Do tego Olsztyn z Butrynem, Firlejem czy Gruszczyńskim. Lubin utrzymuje wszystkich kluczowych graczy oprócz Tavaresa. Suwałki zatrzymują Bołądzia i Tuanigę, biorą Halabę i ponoć Grobelnego. To już 10 ekip. Nysa pewnie też się wzmocni.

A trzeba powiedzieć, że ogromną rolę odgrywa w pierwszej części sezonu zgranie. Parę ekip walczących o ósemkę powinno je zachować. A Czarni wymienią pół składu albo i więcej. Jak Bednaruk będzie brał więcej niż dwóch graczy z Będzina, to słabo to się zapowiada. Naprawdę musiałby znakomite transfery na rozegranie i przyjęcie przeprowadzić, żeby Czarni weszli do ósemki.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Rozgrywający kluczem. Kędzierski totalnie nie dawał rady. Właściwie gdzie zagra Kędzierski? Lubin podobno Stępień. Beniaminek?
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: maniek009 »

Mam nadzieję, że to niepotwierdzone plotki te wasze dywagacje transferowe. Środek Leman, Ostry, Grzechnik, Kalembka zakrawa na kpinę. Najgorszy chyba w historii Plusligi. Do tego trener, który spuścił z hukiem zespół z Plusligi, zaciąg z Będzina plus libero, który nie przyjmuje. Wygląda to tragikomicznie. Szkoda, że nie udało się zakontraktować Lebedieva lub Daszkiewicza.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: miro1905 »

maniek009 pisze:Mam nadzieję, że to niepotwierdzone plotki te wasze dywagacje transferowe. Środek Leman, Ostry, Grzechnik, Kalembka zakrawa na kpinę. Najgorszy chyba w historii Plusligi. Do tego trener, który spuścił z hukiem zespół z Plusligi, zaciąg z Będzina plus libero, który nie przyjmuje. Wygląda to tragikomicznie. Szkoda, że nie udało się zakontraktować Lebedieva lub Daszkiewicza.
Może budżet jest znacznie mniejszy?
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: hvar18 »

nie będzie zagranicznego rozgrywającego; zostaje Kędzierski plus jakiś Polak na ławkę ; nie wiem kto ... Droszyński? Gonciarz? ktoś z I ligi? ale na pewno para Polaków
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

hvar18 pisze:nie będzie zagranicznego rozgrywającego; zostaje Kędzierski plus jakiś Polak na ławkę ; nie wiem kto ... Droszyński? Gonciarz? ktoś z I ligi? ale na pewno para Polaków
Proszę Cię powiedz, że Kamil Droszyński to tylko i wyłącznie Twoje rozważania, nie zaś wiedza, że Czarni są nim faktycznie zainteresowani.

Najpierw straszycie środkiem Lemański, Kalembka, Grzechnik, teraz Kamilem w roli zmiennika dla Michała Kędzierskiego.
Robi się naprawdę "przerażająco" ;)
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Konarski pewnie pochłonął kawałek budżetu Czarnych. Loh czy Josifow też pewnie nie dostawali tyle, co siatkarze w Będzinie czy Lubinie.

Bednaruk może spuścić 2 raz z rzędu klub z PlusLigi, to byłoby trochę smutne, ale z tego co piszecie - zapowiada się skład na walkę o utrzymanie.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

hvar18 pisze:nie będzie zagranicznego rozgrywającego; zostaje Kędzierski plus jakiś Polak na ławkę ; nie wiem kto ... Droszyński? Gonciarz? ktoś z I ligi? ale na pewno para Polaków
Jeśli rzeczywiście tak będzie, to współczuję kibicom Radomia. Kędzierski miałby kłopot po takim sezonie się załapać nawet na dół tabeli, bo inni mają lepszych sypaczy. Jeśli bym gdzieś go widział, to tylko na ławce, bo grał fatalnie.

Mam nadzieję, że nie zostanie też Masłowski. Pisałem przed sezonem, że to głównie od nich będzie zależał wynik Czarnych - jak oni dadzą radę, to będzie dobrze. No i nie dali rady. Faktycznie - Loh, Sander czy Firszt nie pomogli, ale moim zdaniem jeśli klub ma ambicje jakiekolwiek, to nie jest od dawania szansy i rozwijania zawodników, aż wreszcie wejdą na choćby przyzwoity poziom.

Chyba że rzeczywiście idą mocne oszczędności. Środek zapowiada się niewiele lepszy niż tegoroczny będziński. Śpiący Leman i paru drągali - Dryja i Josifow to o dwie klasy lepsi gracze. Nie zazdroszczę fanom Czarnych, bo coś czuję, że może być walka o utrzymanie z takim składem. Dobrze przyjmujący gracze i libero to podstawa, bo inaczej Kędzierski zamęczy swoich skrzydłowych. Jak będą gorsi od tych tegorocznych, to może być jeszcze gorzej niż teraz.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: qtp »

johnnyrotten pisze:Mam nadzieję, że nie zostanie też Masłowski. Pisałem przed sezonem, że to głównie od nich będzie zależał wynik Czarnych - jak oni dadzą radę, to będzie dobrze. No i nie dali rady.
Od nich czyli od Kędzierskiego i libero? Że niby na kompromitacje Czarnych większy wpływ miała gra Masłowskiego niż to beznadziejni skrzydłowi?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

qtp pisze:
johnnyrotten pisze:Mam nadzieję, że nie zostanie też Masłowski. Pisałem przed sezonem, że to głównie od nich będzie zależał wynik Czarnych - jak oni dadzą radę, to będzie dobrze. No i nie dali rady.
Od nich czyli od Kędzierskiego i libero? Że niby na kompromitacje Czarnych większy wpływ miała gra Masłowskiego niż to beznadziejni skrzydłowi?
Nie napisałem, że miała większy. Ale libero słaby w przyjęciu przy niewybitnych w elemencie przyjęcia kolegach to jest przepis na katastrofę. Jeśli rywal niezbyt się musi zastanawiać, czy lepiej trafić w Sandera, Firszta czy Masłowskiego to chyba coś tu jest nie tak? Piechocki w Skrze przynajmniej ma kolegów, którzy przyjmować potrafią.

Oś libero-rozgrywający to jest niezwykle ważna część drużyny. Przez palce drugiego przechodzą wszystkie piłki, ale pierwszy jest nie mniej istotny, bo jeśli jest dobry w defensywie i przyjęciu, to asekuruje i zabezpiecza tych słabszych w tym elemencie.

Masłowski i Kędzierski to chyba najgorsza oś libero-rozgrywający w całej lidze.

Przez litość nie będę wspominał o parze Zatorski-Toniutti. Przypomnę tylko duet z zeszłego sezonu w Lubinie. Gruszczyński-Tavares to była baza do gry Cuprum. I dzięki niej nawet ze słabym Ziobrowskim czy Dvoranenem, który ledwo odbijał się od ziemi, ta ekipa wyglądała bardzo ciekawie.

O Radomiu - nie tylko z powodu tej pary, ale także za jej przyczyną - tego powiedzieć nie można. Jak Bednaruk postawi na kontynuację i parę Masłowski-Kędzierski drugi rok z rzędu, to szczerze w niego zwątpię.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Ludzie co wy [cenzura], Radom w tym roku ma 100 lecie klubu + nowa hala, Radom zawsze czeka spokojnie i jeszcze wystrzela 2,3 fajne transfery i opadnie jadaczka. Bednaruk ma teraz popis bo ma kilka razy większy budżet a on ma nosa do transferów trzeba czekać i niech najpierw zakończy się ten bo ten dla Nas w zapomnienie
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: qtp »

johnnyrotten pisze:Nie napisałem, że miała większy.
Napisałeś że głównie od nich będzie zależał wynik, czyli że ich gra miała większy wpływ.
O ile rozgrywający wiadomo że jest kluczowy, to grający solidny sezon Masłowski był moim zdaniem najmniejszym problemem Radomia. Dużo większy wpływ na gre miało/ma to że Loh po raz kolejny okazał się paralitykiem, że Sander gra słaby sezon, że Konarski jest Konarskim.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: dmak1 »

Myślę, że Masłowski pewnie zostanie bo nie wiem czy na rynku jest wolny jakiś inny Polski libero z dobrym przyjęciem. Pewnie dobrze by było sprowadzić nowego bardziej doświadczonego libero za Nowosiaka do wsparcia Masłowskiego.
W zatrzymanie natomiast Kędzierskiego po takim sezonie nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnego komunikatu klubu. Tutaj wchodziłby w grę tylko zagraniczny rozgrywający. Natomiast gdyby się okazało, że jednak zostaje to pewnie dwóch zagranicznych przyjmujących i zagranicznyc środkowy by przyszedł.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”