Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Resfan04 »

Vilgefortz pisze:
Resfan04 pisze:najlepszy atakujący ligi rosyjskiej.
*Zeszłego sezonu

Widocznie Butryn nie pasował do koncepcji i tyle, a decyzja zapadła w Listopadzie, gdzie Resovia nie grała nic nadzwyczajnego.
Koncepcji spowolnienia gry? Bo co jak co, ale Muzaj gra wolniej od Karola
A dasz gwarancję, że Butryn zagra taki sam fenomenalny sezon??? Ze jak będą mecze o dużo stawkę to nie pęknie? Zobaczymy już w sobotę jak u niego z presją i ciśnieniem i czy potrafi grać mecze o stawkę. Runda zasadnicza to była przygrywka. Teraz zaczyna się sezon dopiero.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@gieksik89

Myślę, że akurat Gieksa nie ma co narzekać na Jarosza. Jakby się w sumie zastanowić, to Lubin, Nysa czy Suwałki też nie mają powodu, by zmieniać atakującego. Prędzej w Gdańsku bym go widział ponownie, bo Wlazły już nie da rady całego sezonu grać na stabilnym wysokim poziomie.

Resovia już się pobawiła w Robin Hooda i wypuściła do wzięcia Butryna, to widać, że Skra nie chciała zostać dłużna i wzmacnia rywali Filipiakiem. :D
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

Dacie sobie rękę uciąć, że Bołądź na 100% zagra w przyszłym sezonie w Suwałkach? ;)
Poczekajmy na roztrzygnięcia względem awansu do Plus Ligi.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

dezerter pisze:Dacie sobie rękę uciąć, że Bołądź na 100% zagra w przyszłym sezonie w Suwałkach? ;)
Tak, bo 4 dni temu Ślepsk ogłosił przedłużenie umowy na następny sezon:
Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki, zostaje w klubie na kolejny sezon ‼️ Życzymy Bartkowi dalszego, wspaniałego rozwoju i przede wszystkim powodzenia w rozpoczynającej się niebawem fazie play-off PlusLigi ‼️
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

ciorny17 pisze:A jakoś nikt ponad Sokołowa, Michajłowa, Poletajewa, Zajcewa
Myślę, że nikt poważny Muzaja też ponad nimi nie stawia, jest od nich słabszy, ale jest też 2 strona medalu, że odnośnie Muzaja to padają takie opinie, że w zasadzie wszystko na nie i to mocno przeciętny transfer, a tak też nie jest. Muzaj jak najbardziej ma możliwości do tego, aby być jednym z lepszych atakujących Plusligi, nie mówię, że najlepszym, ale drugim, trzecim, czwartym, czy piątym raczej spokojnie i Resovia jakiegoś większego braku skuteczności na prawym skrzydle może nie odczuć. Oczywiście może być też tak, że Muzaj będzie bez formy i transfer trzeba będzie uznać za nieudany, ale tego już nie przewidzimy.
kamil1999
Posty: 5607
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Strasznie dziwi mnie jedna rzecz.
Urnaut, który wyjąwszy ostatni mecz z Perugią w którym go rozgrywający też nie rozpieszczał, wraca do formy mimo braku okresu przygotowawczego i wielu miesięcy bez gry a w klubowej siatkówce znaczy więcej niż Sander a to przyjście tego drugiego do ligi(po poważnej kontuzji) miało sprawić, że Skra wygra mistrzostwo polski tyłem do siatki, natomiast Urnaut jest niepewny...
Rozumiem, że w obliczu tego, że do ligi w jednym sezonie przyjdzie(Atan, Deroo, Uros, Conte), ten transfer już nie powoduje efektu wow, ale nie zapominajmy, że Urnaut w formie to czołówka światowa. Zawodnik który do niedawna raczej by się nie oglądnął na ligę Polską skoro miał zapewnione miejsce w podstawowym składzie w lidze Włoskiej. Trochę dziwnie mi się czyta te komentarze, które mówią, że jest niepewny. W dodatku JW będzie miało w składzie Fornala i Szymurę. Chyba nikt nie musi się martwić o pozycję przyjmującego. Jedyny nie pewny zawodnik w JW to Boyer. Ale jest Hadrava. To zawodnik IMO lepszy niż Al Hachdadi, który pali się w ważnych momentach lub wtedy gdy dostanie z dwie czapy pod rząd. A gdy mu się zablokuje prostą to już kompletnie nie potrafi skończyć ataku. Hadrava o ile dobrze pamiętam świetnie uderzał po skosie, więc to będzie tak odskocznia od Marokańczyka, który skutecznie to potrafi tylko po prostej uderzać. Więc gdybym miałwskazać drużynę, gdzie nie ma słabych i niepewnych pozycji to było by to JW. Z drugiej strony myślę, że brakuje nam takich potencjalnych liderów jak Deroo, Semeniuk, Uros czy nawet Sander.
Mistrzotwo to obowiązek JW w przyszłym sezonie po tych wzmocnieniach. Ale i obowiązek Resovii. Tak samo jak będzie to obowiązkiem Skry z Sanderem i Atanem oraz obowiązkiem Zaksy, który po latach dominacji nie może się zadowolić tylko miejscem na podium. Jakim celem jest podium? Nie po to się buduje tak silne składy jakie zbudowała czołówka w tym sezonie by zadowalać się jakimś miejscem na podium. Wszytkie te zespoły powinny walczyć o mistrza. Choć wiadomo, że żaden z tych zespołów nie będzie miał zagwarantowanego finału. Pamiętam jak Resovia 2016/2017 miała mieć zagwarantowany finał z Zaksą. Skończyło się tym, że dużo tańszym składem z Kampą, Olivą czy Muzajem pokonaliśmy ich w meczu o 3 miejsce.
Choc wiadomo, że każdy ma swoje typy. Ja równo stawiam Resovie, JW i Zaksę. Mega silne drużyny to będą. Każda może namieszać w LM(nawet jeśli Zaksa straciła Toniuttiego czy Zatora to A- zostali dobrze zastąpieni a B- Semeniuk czy Śliwka mogą się jeszcze rozwijać, Kaczmarek też). W Skrze za dużo chaosu i nie wiem co z tego wyniknie. Ale kto wie. Może Sander zagra jak w reprezentacji na najważniejszych imprezach a Atan przypomni swoje najlepsze sezony i np. wyciągną Kwolka z Warszawy.
Co do Muzaja to o nim często są strasznie skrajne opinie. Pamietam jak po sezonie w Surgucie i po jego meczach reprezentacyjnych. Wielu pisało, że to zdecydowanie numer 2 jeśli chodzi o polskich atakujacyh. Nie, że numer 2 w kadrze co jest oczywiste, ale po prostu najlepszy atakujacy zaraz po Kurku, który jest nad wszytkimi atakującymi w PlusLidze. Nawet kłóciłem się na ten temat z Bartem jeśli się nie mylę. Pisałem, że Muzaj powinien to udowodnić w klubie z czołówki bo to, że klaska dużo punktów w klubie z ogona ligi rosyjksiej nam dużo nie mówi(jedynie to, że użytkownicy tego forum strasznie przeceniają ligę rosyjską, lub nie doceniają naszej). W tym sezonie w końcu będziemy mieli okazję zobaczyć czy poprawił się od kiedy opuścił JW i gdzie jest w skali takich zawodników jak Butryn, Malinowski, Kaczmarek.
Tym razem zgodzę się z jedną rzeczą którą tu napisał Bart. Dla Muzaja, czołowy polski klub to naturalny kierunek i jak najbardziej nadaje się by jakiś go przepróbował. Problem w tym, że jest to Resovia z której odchodzi Bytryn po fenomenalnym sezonie. Ale taki to rynek, że transfery przeprowadza sie w listopadzie. Zarząd Resovii pewnie żałuje, ale nic już nie zrobi. Kontrakty podpisane. Musieli by zapłacić za zerwanie kontraktu zarówno Muzajowi jak i Olsztynowi.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@kamil 1999

Myślę, że możemy już się pożegnać z nadziejami na Kwolka w Bełchatowie, skoro potwierdzony jest Ebadipour, a Sander też ma ponoć zostać. Zgadzam się z Tobą co do Skry w pełni. Chaos, chaos, jeszcze raz chaos.

Muzaj i Janusz, czyli dwaj gracze, którzy w Skrze zaczynali, nie dostaną tam szansy. Maciek byłby lepszy niż Atan ze względu na limity. Ja jestem wielkim fanem Tavaresa i Ty zresztą też. Taki sypacz z każdym się dogada. Z Ziobrowskim i Jimenezem dał radę, to i z Muzajem też by ogarnął.

Scenariusz drugi - Marcin Janusz przejmuje schedę po Łomaczu, Atanasijević wraca do Skry, a Tavares idzie do Kędzierzyna za Toniuttiego - chyba wzorcowe rozwiązanie, ale niestety nierealne.

Teraz możemy sobie po fakcie gdybać, ale same te mrzonki przeze mnie tu stworzone pokazują, że Skra w oparciu o ogrywanych od młodych lat siatkarzy mogłaby się pozbyć kłopotów z limitami. Muzaj nie będzie następcą Wlazłego, Janusz nie zostanie kreatorem gry w Bełchatowie. To chyba trochę smutne, że tacy gracze nie mogą być albo nie chcą być tam, gdzie chcieli być jako młodzi zawodnicy...
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

W sezonie 2016/17 Resovia nie zdobyła medalu tylko i wyłącznie przez kontuzje. W 1 meczu o 3 miejsce na libero grał kontuzjowany Masłowski, bo wcześniej kontuzji doznał Wojtaszek i musiał zejść przez dyskomfort przez co Resovia kończyła mecz bez libero. W rewanżu na libero grał nominalny rozgrywający AKSu Resovii Marcin Karakuła. Nie muszę chyba przypominać kontuzjowanym Schmicie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

miro1905 pisze:W sezonie 2016/17 Resovia nie zdobyła medalu tylko i wyłącznie przez kontuzje. W 1 meczu o 3 miejsce na libero grał kontuzjowany Masłowski, bo wcześniej kontuzji doznał Wojtaszek i musiał zejść przez dyskomfort przez co Resovia kończyła mecz bez libero. W rewanżu na libero grał nominalny rozgrywający AKSu Resovii Marcin Karakuła. Nie muszę chyba przypominać kontuzjowanym Schmicie.
Nie wygrała w tamtym sezonie żadnego meczu z JW o ile dobrze pamiętam. Dlaczego w play-offach miała?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: choe »

Paweł Rusin w Cerrad Enea Czarnych Radom.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

choe pisze:Paweł Rusin w Cerrad Enea Czarnych Radom.
Fajny zawodnik na I ligę, już ze 2 lata temu się pokazywał z dobrej strony. Ale warunki fizyczne mizerne, chyba nawet jest niższy od Protopsaltisa. Jak przychodzi na trzeciego albo czwartego i z Firsztem będzie w kwadracie, to niezły ruch, ale wychodzi na to, że Ademar w takim razie do szóstki i czekamy na drugiego podstawowego.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

johnnyrotten pisze:
choe pisze:Paweł Rusin w Cerrad Enea Czarnych Radom.
Fajny zawodnik na I ligę, już ze 2 lata temu się pokazywał z dobrej strony. Ale warunki fizyczne mizerne, chyba nawet jest niższy od Protopsaltisa. Jak przychodzi na trzeciego albo czwartego i z Firsztem będzie w kwadracie, to niezły ruch, ale wychodzi na to, że Ademar w takim razie do szóstki i czekamy na drugiego podstawowego.
Ponoć Lucek Palonsky, więc mamy tam komplet
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5607
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

miro1905 pisze:W sezonie 2016/17 Resovia nie zdobyła medalu tylko i wyłącznie przez kontuzje. W 1 meczu o 3 miejsce na libero grał kontuzjowany Masłowski, bo wcześniej kontuzji doznał Wojtaszek i musiał zejść przez dyskomfort przez co Resovia kończyła mecz bez libero. W rewanżu na libero grał nominalny rozgrywający AKSu Resovii Marcin Karakuła. Nie muszę chyba przypominać kontuzjowanym Schmicie.
1. Nie do końca się zgadzam bo tam więcej rzeczy nie trybiło. Ivović, który przychodził jako gwiazda, zagrałfatalny sezon. Rossard miał przebłyski, ale był to jego pierwszy sezon w czołowej lidze Europy. Wojtaszek często kaleczył przyjęcie. Zresztą przyjęcie w tym zespole to też była jedna z głównym bolączek.
2. Jeśli przyjmiemy, że słąba postawa Resovii wtedy to tylko wina kontuzji to o to chodzi. Tego nigdy nie przewidzisz.
Kto zagwarantuje, że w przyszłym sezonie w najważniejszej fazie Deroo nie złapie kontuzji? Że kontuzja Sandera się nie odnowi?
Nigdy nie wiadomo. Możemy zakładać, że dany zespół jest pewniakiem do finału a taka kontuzja wszystko zaprzepaści.
@JohhnyRotten
Fatalna informacja z tym brakiem Kwolka.
Nie jestem fanem Skry i nie zależy mi na ich sukcesach, ale na samą myśl, że Tavares będzie siedział pewnie na ławce a Łomacz rozgrywał to mi zgrzytają zęby.
Straszna szkoda bo wygląda na to, że Skra całkiem zepsuje sezon temu, ciągle młodemu rozgrywającemu.

PS. A ten Palonsky to taki pewny? Potwierdził to ktoś z insiderów? Bo z tego co pamiętam to ktoś jedynie napisał, że zagra u nas w lidze, tylko nie wiadomo w jakim klubie po czym wielu zaczęło dywagować, że Radom prawdopodobny. Więc to pochodna tych przypuszczeń czy może mnie coś ominęło i ktoś z wiarygodnych userów/ twitterowiczów potwierdził go w Radomiu?
Jeśli tak to mi akurat idealnie pasuje do Radomia jako ten defensywny do pary z Ademarem. Zabezpieczy przyjęcie a w ataku powinien być bardzo częstą opcją.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Simao »

Patrząc na wzmocnienia Radomia i trenera, to nie wygląda to ciekawie. Może zakończyć się to walką o utrzymanie w najbliższym sezonie. Piszę to, jak najbardziej poważnie. Szkoda bardzo Tavaresa, jeśli przesiedzi na ławce w Skrze, ze względu na limity lub kosztem Łomacza...
Tym bardziej szkoda, bo w Lubinie znów stworzy się ciekawa drużyna, jednak rozgrywający może nie pomagać i zaprzepaścić ten potencjał i możliwości. Zagadką też będzie ten trener.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Aquino »

Nie podoba mi się ten Rusin. Moim zdaniem dużo gorszy siatkarz od Dębskiego czy Koguta, którzy też przychodzą do Plusligi. Dziura w ataku, ale przynajmniej dobrze przyjmuje.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Zksiak »

Ponawiam prosbe jednego z poprzednikow moze juz czas na utworzenie jak co sezon karuzeli transferowej na portalu siayki.org.pozdrawiam
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: KrzysztofRatajski »

W radiomiu się szykuje kabaret wzmocnienia że spadkowicza i I ligi
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Blanco »

Ten wątek mógłby trwać cały rok bez zamykania, uwielbiam. No, bo:

- Muzaj super, bo powoływany do reprezentacji, a później Kurek kontuzja i przestawiamy Leona.
- Resovia marnotrawi pieniądze, bo wyrównany skład, ale Kupka na rezerwowego do Atana za słaby.
- Atan to zły transfer, bo łapu capu, bo wzięty trochę na farcie i brak planu, a duet Petković/Filipiak kontraktowany na spokojnie lepszy.
- Hadrava może siedzieć cały sezon, przegrywając z Rychlickim, który w tym Lube to już nawet nie wiem, którą jest opcją, ale do Jastrzębskiego na drugiego to go szkoda.

Ale i tak największy hit, to chyba jednak napisanie, że Kaczmarek, który z kolei w Zaksie jest 3 opcją w ataku, to nieco słabsza wersja Michajłowa, czyli najlepszego atakującego w XXI wieku.

Tego, co tu jest wypisywane przez Resfan04, to już nawet :|

PS.
Nie wiem, jak można Bednorza porównywać, z którymkolwiek przyjmującym, grającym w Pluslidze.
Nie wiem, jak można pisać o jakimkolwiek powtarzaniu roli któregoś z przyjmujących z MŚ 2018 (poza Kubiakiem), na których Szalpuk nie mógł skończyć ataku, a Olek został bohaterem, bo przyjął 3 piłki.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:Strasznie dziwi mnie jedna rzecz.
Urnaut, który wyjąwszy ostatni mecz z Perugią w którym go rozgrywający też nie rozpieszczał, wraca do formy mimo braku okresu przygotowawczego i wielu miesięcy bez gry a w klubowej siatkówce znaczy więcej niż Sander a to przyjście tego drugiego do ligi(po poważnej kontuzji) miało sprawić, że Skra wygra mistrzostwo polski tyłem do siatki, natomiast Urnaut jest niepewny...
Mnie nie dziwi i widzę to zgoła inaczej. Urnaut zagrał pewnie ogólnie z 2-3 lepsze spotkania, ale ciężko powiedzieć o jakimś powrocie do formy, bo na razie to były bardziej przebłyski dobrej gry, a tych nieudanych zagrań jednak w dalszym ciągu przytrafia mu się całkiem sporo. Można to tłumaczyć późniejszym wejściem w sezon, czy też grą rozgrywającego, ale to raczej zbyt duże uproszczenie. Urnaut nie gra obecnie jakiejś wybitnej siatkówki, czasem obroni się techniką w ataku, czasem zaserwuje asa, ale generalnie na 1 rzut oka widać, że momentami gra bardzo miękko i ciężko nazwać jego obecną dyspozycję powrotem do formy. Jemu jeszcze niedawno przytrafiały się spotkania na zasadzie, 5/20 w ataku. Urnaut w formie, to bardzo dobry zawodnik i tego nikt chyba nie neguje aczkolwiek zastanawiamy się zwyczajnie czy do tej formy uda mu się jeszcze powrócić stąd poniekąd bierze się ta niepewność. Co do porównania Urnaut vs Sander, to uważam, iż Sander to obecnie lepszy zawodnik aczkolwiek nawet jeśli nie, to jak widać te opinie o tym, że Skra wygra MP tyłem do siatki, bo przychodzi Sander były mocno przesadzone stąd być może teraz niektórzy zachowują już wstrzemięźliwość w swoich osądach. Inna kwestia, że w JW oprócz Urnauta będzie także Fornal i Szymura i pozycja przyjmujących na pewno jest mocno obsadzona, co sam z resztą ostatnio podkreślałem. Powtórzę się, ale Szymura w takiej dyspozycji, jak w spotkaniu półfinałowym PP z Treflem, jak najbardziej mógłby wygryźć obecnego Urnauta ze składu. Myślę, że nikt też nie podważa składu JW, bo zapowiada się on mocny, tylko bardziej zostały wytknięte ewentualne słabsze punkty zespołu i zaznaczono, że JW nie będzie żelaznym kandydatem do finału, gdyż takowych pojawi się co najmniej kilku.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: filipek88 »

hvar18 pisze:
Simao pisze: Ciągle łudzę się, że Karol jednak zostanie. Tak jak to zauważyli dziennikarze Polsatu Sport, po takim sezonie nie odchodzi się do słabszego klubu. .
W sezonie 2019/2020 Asseco Resovia Rzeszów była największa kompromitacja ostatnich lat w Polsce i jakoś dziennikarze Polsatu Sport nie zauważyli ze tylu zawodników idzie z lepszych drużyn do przedostatniej drużyny w tabeli.
Ototo
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: marekreg2020 »

Zksiak pisze:Choe a masz moze wiadomosci z Nysy dotyczace pozycji srodkowych?


Mbaye Zajder Schamlewski mają ważne kontrakty, dołączy do nich prawdopodobnie Amerykanin. Słyszałem że Schamlewskim jest zainteresowany Olsztyn więc ewentualnie za niego trzeba będzie kogoś jeszcze szukać.
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: marekreg2020 »

gieksik89 pisze:Witam , a może niespodzianka i Filipiak w Gieksie ?
Kto wie czy dalej bedzie Jarosz ?!
Ja uwazam ze akurat Filipiak lepsza wersje by mial zagrac w sredniaku plusligi i tam byc nr1. odbudować sie mocno !
Warszawa mocno chce Szultza
Jarosz zostaje
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: KrzysztofRatajski »

Ciekawe to jest 10 lat jestem na tym forum i nie było chyba zawodnika na którego nie było by narzekanie zawsze coś jest nie tak. Dziwni są ludzie szczególnie na tym forum
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Murilo0 »

Wydaje mi się, że Fornal ma tutaj lepszą renomę niż powinien. Skąd pewność, że to Szymura z Urnautem będą walczyć o szóstkę, a nie Fornal? Tomek ma momenty, gdzie pokazuje potencjał, ale jest bardzo nierówny i często gra przeciętnie w ataku.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

Tak szarpanego sezonu jak Tomek Fornal, to nie ma chyba żaden inny siatkarz w naszej lidze, więc z tymi ocenami to powoli.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szampon093 »

jaet pisze:Tak szarpanego sezonu jak Tomek Fornal, to nie ma chyba żaden inny siatkarz w naszej lidze, więc z tymi ocenami to powoli.
Fornal i Szymura dwaj gracze prezentujacy podobny poziom, nawet z + dla Rafała za obecną gre, Fornal traci na kontuzjach to jasne. Do Semeniuk, Sliwki czy Kwolka jeszcze brakuje.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Zksiak »

marekreg2020 pisze:
Zksiak pisze:Choe a masz moze wiadomosci z Nysy dotyczace pozycji srodkowych?


Mbaye Zajder Schamlewski mają ważne kontrakty, dołączy do nich prawdopodobnie Amerykanin. Słyszałem że Schamlewskim jest zainteresowany Olsztyn więc ewentualnie za niego trzeba będzie kogoś jeszcze szukać.
A o jakiego amerykanina moze chodzic???
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

Szampon093 pisze:
jaet pisze:Tak szarpanego sezonu jak Tomek Fornal, to nie ma chyba żaden inny siatkarz w naszej lidze, więc z tymi ocenami to powoli.
Fornal i Szymura dwaj gracze prezentujacy podobny poziom, nawet z + dla Rafała za obecną gre, Fornal traci na kontuzjach to jasne. Do Semeniuk, Sliwki czy Kwolka jeszcze brakuje.
To wszystko jeszcze młodzi siatkarze. Zobaczymy gdzie każdy z nich będzie za 2-3 lata. No i gdybym miał obiektywnie oceniać, to na najbardziej skończony produkt wygląda mi Szymura. IMHO fajny chłopak, z dobrym przyjęciem i bardzo inteligentnym atakiem. W innym czasie właściwie pewny punkt reprezentacji, ale teraz? Szkoda mi Rafała, bo to taki typ zawodnika, którego chciałby mieć w składzie każdy trener, ale trafił na kosmiczną konkurencję na przyjęciu i trudno mu będzie przebić kolegów, bo jest najstarszy i sufit ma trochę niżej.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

Murilo0 pisze:Wydaje mi się, że Fornal ma tutaj lepszą renomę niż powinien. Skąd pewność, że to Szymura z Urnautem będą walczyć o szóstkę, a nie Fornal?
Pewności nie ma żadnej, wypowiedź powinna brzmieć bardziej w stylu, że doświadczony Słoweniec o uznanym nazwisku, jeśli nie poprawi znacząco swojej dyspozycji może zwyczajnie nie wygrać walki o skład z naszymi polskimi przyjmującymi. Fornal ma szarpany sezon, jak słusznie zauważył jaet i też w tę walkę jak najbardziej może być zaangażowany. Chyba bardziej uznałem, że większość będzie stawiać za pewniaków do składu Fornala i Urnauta a Szymura bardziej jako ten nr 3. Często można było tutaj przeczytać opinie, że Fornal to poziom Kwolka i Semeniuka a Szymura gdzieś jakby był traktowany w 2 szeregu przez niektórych.
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Adriano »

Atanasijević T.Sander Ebadipour Conte U.Kovacević Toniutti Urnaut Boyer Deroo Cebulj Kozamernik E.Shoji Smith DeFalco Averill Kampa

A pamiętam że kiedyś podniecalismy się jednym Antigą Konstantinovem czy Abramowem...

Kapitalny rozwój naszej ligi
Ostatnio zmieniony 17 mar 2021, o 09:32 przez Adriano, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”