Transfery i plotki na sezon 2021/2022

rafak
Posty: 571
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: rafak »

drukjul pisze: Jeżeli chodzi o selekcję siatkarzy w drafcie w KOVO, to muszę przyznać, że Koreańczycy mają dla mnie zupełnie niezrozumiały algorytm sortujący i zawsze czymś mnie zaskoczą.
Dwa lata temu draft KOVO byl zorganizowany w Toronto. Miałem okazję chwilę się przypatrzyć temu "widowisku". Nigdy nie byłem na aukcjach koni, ale musi to wyglądać podobnie: tam bogacze arabscy koniom zaglądają w zęby, tu bogacze koreańscy patrzą kto wyżej skacze.

Koreańczycy muszą chyba mieć też jakieś minimalne limity na zatrudnianie z lig bałkańskich. Keita, Bożydar czy Saadat wyciągani ze słabych lig Słowenii czy Serbii. W 2019 roku spece koreańscy wyciągnęli Amerykanina, Joe Norman się zwał. Młot, wysoki, wysoko łapiący. Standard. Pierwszy raz słyszałem to nazwisko. "Karierę" robił wcześniej w Mladost Kastela. Podobną karierę zrobił w Korei. W tej chwili obija parkiet w lidze NVA (siatkarska wersja NBA :D )

Nie dziwię się takiemu Williamsowi. Kariera chyli się ku końcowi, $400k (czy coś koło tego się przyda). Ale dla takiego Saadata to chyba trochę za wcześnie.

PS. Chyba trochę nie ten wątek ....
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: hunter »

drukjul pisze:Palacios ma już prawie 30-tkę na karku, więc w porównaniu z siatkarzem sprzed paru lat z Olsztyna na pewno także i w przyjęciu grając u siebie w Argentynie, a potem we włoskiej Serie A1, oraz ostatnio we francuskim Montpellier mocno się podciągnął, bo statystyki przyjęcia za ostatni sezon miał całkiem dobre, nawet lepsze niż Palonsky - a obaj Argentyńczycy występujący w sezonie 2020/2021 jeżeli chodzi o obciążenie w przyjęciu i ilość przyjętych zagrywek, przyjmowali w sezonie mniej więcej tyle samo.

Palacios https://lnv-web.dataproject.com/Statist ... layer=3351

Palonsky https://lnv-web.dataproject.com/Statist ... layer=3290
Jedna uwaga, Palacios brał dużo mniejszy wycinek boiska do przyjęcia od Palonsky'ego.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Krupi90
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2021, o 08:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Krupi90 »

W Suwałkach linia przyjęcia na sezon 2021/2022:
Halaba, Buchowski, Katic, Klikenberg czekamy na oficjalne informacje.
Klub z Suwałk nawet przygotował na tą okoliczność konkurs:
https://pl-pl.facebook.com/SlepskSuwalk ... =3&theater
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Konar dostał 2 razy odmowę w Korei, trochę to śmieszne, biorąc pod uwagę, że jest dwukrotnym mistrzem świata ,przecież :D

No ja jestem mega ciekawy, gdzie zagrają obaj panowie. Według mnie dla Konara w PlusLidze nie ma miejsca, bo drużyny, które byłoby na niego stać, mają już atakujących. Może Warszawa? Ale tam na celowniku Filipiak/Schulz. Cuprum Lubin, Politechnika Lublin, Stal Nysa to są 3 ostatnie kluby, które można brać pod uwagę. Średnio ten Lubin i Nysa mi pasują, więc może Politechnika Lublin sypnie kasą?

Chociaż ja bardziej obstawiałbym kierunek Turecki (jakiś średniak) albo francuski. Naprawdę Dawid ma problem, bo gdyby miał dobre oferty, to nie szedłby znów do draftu.

A jeśli chodzi o Szalpuka, to cóż...On sobie chyba jeszcze poczeka, może liczy na łaskę Heynena. Na tę chwilę to chyba tylko Suwałki się przewijały w kontekście jego zatrudnienia i to może być realny scenariusz. Jeśli nie Suwałki, to może też jakaś Turcja.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: drukjul »

Leon udzielił dłuższego, ciekawego wywiadu dla portalu sport. pl, gdzie poruszył też sprawy plotek na temat swojego domniemanego transferu do Rosji, oraz możliwego przyjęcia Vervy wraz z Michałem Kubiakiem. Jest też całkiem sporo o ZAKS-e i jej wielkim sukcesie, oraz - ma się rozumieć - także o grze w reprezentacji.
[...] - Wilfredo Leon współwłaścicielem polskiego klubu! "Moje marzenie"

- Jak blisko byłeś już przejęcia Vervy Warszawa ORLEN Paliwa?

- Byliśmy w trakcie długich i poważnych rozmów z klubem z Warszawy. Nie było nas podczas nich, nie robiliśmy tego bezpośrednio z właścicielami, a przez prawnika. Długo prowadził i kontrolował sytuację. Wiedzieliśmy, że jeśli nadejdzie odpowiedni moment, żeby tego dokonać, to spróbujemy, a jeśli nie przyjdzie, to nic z tym nie zrobimy. Myślę, że wszyscy widzą, co tam się dzieje, chcieliśmy uratować to miejsce. Jeśli pozwolilibyśmy temu klubowi upaść, to oznaczałoby brak miejsca do gry dla wielu dobrych zawodników. To cios zwłaszcza dla tych o nieco mniejszej renomie, którzy mogą mieć problem z tym, żeby szybko znaleźć sobie nowe miejsce. Tego nie chciałbym teraz widzieć w siatkówce. Chcę widzieć więcej szans na rozwój dla zawodników i dlatego tworzę taką teraz w Toruniu"


https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948, ... SMT_Link_2
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Jeśli Lublin awansuje do Plusligi to właśnie tam widzę Konarskiego. Podwójny mistrz świata w mieście, gdzie siatkówka nie jest spopularyzowana i budżet mają raczej niemały.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

Bardzo się cieszę z tego że Winiar zostaje na kolejne trzy lata w Gdańsku, nie dlatego że kibicuje Gdańsku (bo nie kibicuje), tylko dlatego że kibicuje polskim trenerom, szczególnie jak mają taki potencjał dzięki swojej bogatej karierze. Gdańsk to idealne miejsce żeby w spokoju zbierać doświadczenie i się rozwijać, rzucenie na głęboką wodę do klubu z presją mogłoby się skończyć jak z Gruszką, który nadal nie może sobie znaleźć miejsca w trenerce po tym jak spadł z wysokiego konia. Jak nie stanie w rozwoju to coś czuje ze za pare lat zobaczymy go nie tylko w jednym z topowych klubow, ale i w reprezentacji. Brawo Gdańsk brawo Michał
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Resofan »

Matson pisze:Bardzo się cieszę z tego że Winiar zostaje na kolejne trzy lata w Gdańsku, nie dlatego że kibicuje Gdańsku ...
Jeśli już, to Gdańskowi ;).
A co do podpisania przez niego umowy umowy na trzy lata, to Grbić w styczniu podpisał na kolejne dwa lata....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: hvar18 »

Ojoj. Co się dzieje.
Tavares w Zawierciu
TommyLeeJones
Posty: 1674
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

drukjul pisze:Palacios ma już prawie 30-tkę na karku, więc w porównaniu z siatkarzem sprzed paru lat z Olsztyna na pewno także i w przyjęciu grając u siebie w Argentynie, a potem we włoskiej Serie A1, oraz ostatnio we francuskim Montpellier mocno się podciągnął, bo statystyki przyjęcia za ostatni sezon miał całkiem dobre, nawet lepsze niż Palonsky - a obaj Argentyńczycy występujący w sezonie 2020/2021 jeżeli chodzi o obciążenie w przyjęciu i ilość przyjętych zagrywek, przyjmowali w sezonie mniej więcej tyle samo.
hunter pisze:Jedna uwaga, Palacios brał dużo mniejszy wycinek boiska do przyjęcia od Palonsky'ego.
Niezawodny kolega @hunter wyjaśnił temat za mnie, za co mu bardzo dziękuję. Palacios na pewno mógł podciągnąć się w przyjęciu ale nie ma opcji, by stał się w nim ekspertem. Jeśli w Radomiu będzie w przyjęciu Masłowski (słabe przyjęcie jak na libero) i Santana (chimeryczny w tym elemencie) to obok nich potrzeba kogoś mocnego i tyle. Na mój nos (czyli słaby, nie przeczę) Ademar może planowany jest jako szóstkowy, więc do pary powinien mieć kogoś ogarniętego w defensywie, bo z takim Palaciosem przeciwnicy mogą rozstrzelać Czarnych serwisem. Oczywiście może być tak, że będzie jeszcze jeden przyjmujący, stworzy się taki wymienny tercet.
drukjul pisze:Odtwarzanie teraz "układu będzińskiego" z Rafałem Faryną i Ademarem Santaną na skrzydłach w Radomiu, gdzie na tego pierwszego znów ma spocząć cały ciężar zdobywania break-pointów wydaje mi się prawdę mówiąc zupełnie bez sensu, ale przyznam się bez bicia, że już dawno za pomysłami "Diabła" nie nadążam.
Zgadzam się, to byłoby słabe. Wszystko rozbija się o kasę, póki co Radom nią nie szasta. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i poczekać na skompletowanie zespołu.
hvar18 pisze:Tavares w Zawierciu
Obie strony powinny być z tego zadowolone, Cavanna szału nie robił, a Tavares nie za bardzo miał się gdzie podziać.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

hvar18 pisze:Ojoj. Co się dzieje.
Tavares w Zawierciu
Wzrost potencjału na grę o czwórkę. Ale to daje 3 rozgrywających, więc Cavanny nie będzie czy Kozłowskiego?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Vilgefortz pisze:
hvar18 pisze:Ojoj. Co się dzieje.
Tavares w Zawierciu
Wzrost potencjału na grę o czwórkę. Ale to daje 3 rozgrywających, więc Cavanny nie będzie czy Kozłowskiego?
Też jestem ciekaw. Może Cavanna pełnił tylko funkcję przynęty i wabika na Facundo :D Mimo wszystko hierarchia powinna być zachowana, więc obstawiałbym, że Kozłowski będzie rezerwowym. Chociaż, jak się wgłębić w to, co Kolaković robił z przyjmującymi w tym sezonie, to wychodzi, że hierarchia jest pojęciem Czarnogórcowi nieco obcym...

Jeśli Portugalczyk rzeczywiście trafi do Warty, to na papierze będzie to zespół bardzo ciekawy i przede wszystkim z lepszymi perspektywami gry przy słabym przyjęciu, bo Tavares jest w takich okolicznościach o wiele dokładniejszy od Argentyńczyka. Jeśli jeszcze dodalibyśmy ewentualnie Filipiaka, o którym były jakieś plotki, to potencjał kadrowy byłby ogromny. Środek teoretycznie nie robi tego efektu szału, ale to nadal solidni ligowi siatkarze. Gdyby jeszcze w Zawierciu był trochę lepiej przyjmujący od Żurka libero, to myślę, że walka o miejsce 5. albo nawet o strefę medalową jest realna.
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

hvar18 pisze:Ojoj. Co się dzieje.
Tavares w Zawierciu
Wiadomo coś kto w Skrze zamiast właśnie Tavaresa?
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tharaster »

O Tavaresa pyta(ło) Zawiercie, a Skra lada moment jeszcze może się okazać, że zostanie z Miticiem na rozegraniu
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Nuriel »

Szary Wilk pisze:Konar dostał 2 razy odmowę w Korei, trochę to śmieszne, biorąc pod uwagę, że jest dwukrotnym mistrzem świata ,przecież :D
Myślę, że Koreańczycy zdają sobie sprawę, że gdyby Konar na tych imprezach grał w szóstce, to nie był by mistrzem świata ani razu.
Trochę mi go szkoda, bo wygląda na to, że faktycznie nie ma się gdzie podziać, ale cóż... może mu się uda trafić jakaś fajną egzotyczną ofertę. Swoje w sumie wygrał, tytuły ma, wydaje mi się, że rozdział "reprezentacja Polski" powoli się u niego zamyka, więc nic nie stoi na przeszkodzie by w ostatnich latach kariery pojeździć trochę po świecie.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Rysio z Klanu »

Jeśli na forum to było przepraszam, ostatnio nie czytam. Ale właśnie się dowiedziałem, że jest pewna nadzieja, że w Skrze zagra w końcu normalny libero. I się tak cieszę, że muszę to obwieścić światu mimo że to tylko nadzieja.
Jeśli się sprawdzi, to naprawdę gość nie będzie odstawał nazwiskiem od reszty.
Chyba przedstawiciel polityczny w zarządzie w tej klice państwa P w końcu zrobił swoje
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

Rysio z Klanu pisze:Jeśli na forum to było przepraszam, ostatnio nie czytam. Ale właśnie się dowiedziałem, że jest pewna nadzieja, że w Skrze zagra w końcu normalny libero. I się tak cieszę, że muszę to obwieścić światu mimo że to tylko nadzieja.
Jeśli się sprawdzi, to naprawdę gość nie będzie odstawał nazwiskiem od reszty.
Chyba przedstawiciel polityczny w zarządzie w tej klice państwa P w końcu zrobił swoje
Ale Polak, bo jak zagraniczny to i tak nie pogra przez limity... A jeśli Polak, to kto? Z tego co wiem to każdy lepszy Polak ma podpisany już kontrakt z jakąś drużyną.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Aquino »

Krupi90 pisze:W Suwałkach linia przyjęcia na sezon 2021/2022:
Halaba, Buchowski, Katic, Klikenberg czekamy na oficjalne informacje.
Klub z Suwałk nawet przygotował na tą okoliczność konkurs:
https://pl-pl.facebook.com/SlepskSuwalk ... =3&theater
Słaba ta linia przyjęcia. Mówiło się o Louatim, Grobelnym czy Loeppkym a zostaną z nie grającym nic przez ostatni rok Halabą i chyba Buchowskim ale ciężko to stwierdzić bo ta trójka prezentuje +/- ten sam poziom.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Jacek »

Rysio z Klanu pisze:Jeśli na forum to było przepraszam, ostatnio nie czytam. Ale właśnie się dowiedziałem, że jest pewna nadzieja, że w Skrze zagra w końcu normalny libero. I się tak cieszę, że muszę to obwieścić światu mimo że to tylko nadzieja.
Jeśli się sprawdzi, to naprawdę gość nie będzie odstawał nazwiskiem od reszty.
Chyba przedstawiciel polityczny w zarządzie w tej klice państwa P w końcu zrobił swoje
Wojtaszek ;-)
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Nie wiem czy powyższy post był napisany ironicznie czy bardziej na poważnie, ale zakładając czysto hipotetycznie, że Warszawa się sypie, to byłaby to mega ciekawa sytuacja na rynku, bo większość klubów ma dopięty skład i poszło sporo siana z budżetu, a tu nagle pojawiliby się na rynku Kwolek,Wojtaszek,Nowakowski. W sumie przecież nie wiadomo dalej co będzie z Warszawą.

Mnie jeszcze oprócz Dawida Konarskiego zastanawia Szalpuk. Bo jeśli Zawiercie odkręciło tak kurek z kasą, to kto wie czy w ramach rozstania z Boćkiem nie chcieliby wzmocnić rywalizacji na pozycji atakującego. No i zostaje też ta opcja Lublina, nie wiem na ile realna.

Natomiast z Szalpukiem może być ciężko. Do Włoch chyba niewielkie szanse, zwłaszcza na regularną grę. W Rosji sam nie wiem, może gdzieś w drużynie z dołu tabeli.

Chociaż ja bym się raczej skłaniał ku temu, że oboje wylądują gdzieś w Turcji, bo we Francji nikt im nie zapłaci tyle, ile by chcieli, no i biorąc pod uwagę, że w Turcji w ciągu ostatnich 2 lat grały takie nazwiska jak Wallace,Rossard,Hernandez,Hoag, to na pewno nikt nie będzie pisał, że to jakiś mocny zjazd (wszak Konarski już tam grał). No i jednak liga turecka jest chyba jednak tym numerem 4 w Europie.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: biker74 »

Z Będzina po spadku odchodzą:
Jose Ademar Santana -
- Łukasz Makowski
- Bartosz Schmidt
- Rafał Sobański - Gwardia Wrocław
- Tomasz Kalembka
- Rafał Faryna - Cerrad Czarni Radom
- trener Jakub Bednaruk - Cerrad Czarni Radom

Przychodzą:
trener Wojciech Serafin
- Kacper Gonciarz - Ślepsk Malow Suwałki
- Brandon Koppers
- Maciej Ptaszyński
- Wiktor Musiał - GKS Katowice
- Jakub Rohnka - Ślepsk Malow Suwałki
- Michał Makowski - BBTS Bielsko-Biała
- Kajetan Marek - BBTS Bielsko-Biała
- Łukasz Swodczyk - Avia Świdnik
- Mateusz Kańczok - KPS Siedlce
Kilku zawodników z Plusligi więc napisałem w tym temacie.
Nuriel
Posty: 847
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Nuriel »

W sumie wiadomo cokolwiek o tej Warszawie? Bo faktycznie ich ewentualny upadek mógłby mocno namieszać. Większość klubów ma już prawie gotowe składy, a Tu nagle pojawi się taki Kwolo czy Pit. Nie oszukujmy się, prawie każdy by ich chciał u siebie, ale też to nie są zawodnicy, którzy by poszli ewentualnie na trzeciego.

Ten Wojtszek w Skrze brzmi naprawdę interesująco, tylko wątpię czy Tatuś by tak załatwił Kacpra, przecież jego teraz żaden rozsądny klub nie weźmie i będzie musiał siedzieć na ławie
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: skrowiec »

Rysio z Klanu pisze:Jeśli na forum to było przepraszam, ostatnio nie czytam. Ale właśnie się dowiedziałem, że jest pewna nadzieja, że w Skrze zagra w końcu normalny libero. I się tak cieszę, że muszę to obwieścić światu mimo że to tylko nadzieja.
Jeśli się sprawdzi, to naprawdę gość nie będzie odstawał nazwiskiem od reszty.
Chyba przedstawiciel polityczny w zarządzie w tej klice państwa P w końcu zrobił swoje
Rysiu, myślałem że jeszcze wstrzymasz się z tym trochę zanim napiszesz :D

Teraz już zabawa się powoli będzie kończyć a to o czym wielokrotnie pisałem ze Piechocki senior jeszcze nas wszystkich zaskoczy, będzie nieaktualne :D :]
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Tharaster »

Nuriel pisze:Ten Wojtszek w Skrze brzmi naprawdę interesująco, tylko wątpię czy Tatuś by tak załatwił Kacpra, przecież jego teraz żaden rozsądny klub nie weźmie i będzie musiał siedzieć na ławie
Damian Wojtaszek otrzymał ofertę z Zawiercia
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: drukjul »

Nuriel pisze:W sumie wiadomo cokolwiek o tej Warszawie?
Jak to zwykle w przypadku klubu z Warszawa o tej porze roku mamy kierkegaardowskie albo-albo, czyli nikt nie potrafi powiedzieć, że będzie jeszcze coś, czy nicość. :<

Tak jak powiedział dziś w podlinkowanym wywiadzie Wilfredo, albo dotychczasowy właściciel, który jak wyjaśniała red Kalisz nie chce nawet rozmawiać z mediami, zdecyduje się klub sprzedać, albo - choć do końca trudno zrozumieć mechanizm takiego postępowania - trochę na złość "mamie, babci, cioci i całemu światu" postanowi siatkówkę w Warszawie pogrzebać:
"Wiedzieliśmy, że jeśli nadejdzie odpowiedni moment, żeby tego dokonać, to spróbujemy, a jeśli nie przyjdzie, to nic z tym nie zrobimy. Myślę, że wszyscy widzą, co tam się dzieje, chcieliśmy uratować to miejsce. Jeśli pozwolilibyśmy temu klubowi upaść, to oznaczałoby brak miejsca do gry dla wielu dobrych zawodników. To cios zwłaszcza dla tych o nieco mniejszej renomie, którzy mogą mieć problem z tym, żeby szybko znaleźć sobie nowe miejsce"
Trudno pomóc komuś, kto sobie jako sternik-właściciel klubu najwyraźniej sobie zupełnie z tą rolą nie radzi. a i też nie ma długookresowego pomysłu na kontynuacje plusligowej siatkówki w Warszawie, ale przyjąć pomocy w postaci oferty odsprzedaży klubu nie chce.

Zatem niestety może być i tak, że Warszawa bardzo szybko straci wsparcie Orlenu, z którym umowa sponsorska kończy się zresztą i tak już w przyszłym roku, a jeszcze wcześniej - w tej przerwie międzysezonowej uciekną z klubu AA i czołowi siatkarzy Vervy. Stołecznemu klubowi - oby nie - pozostaną wtedy występy w dyskontowej lidze fikołków. :<
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Oskejt »

Czyli w Suwałkach typowo, z dużej chmury mały deszcz patrząc na przyjęcie, budżet mówiło się że będzie większy, a jakoś tego nie widać.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Cavanna - Tavares brzmi dobrze, ale teraz pytanie kto będzie pierwszym. Ja jestem zwolennikiem rotacji na rozegraniu, ale IK chyba nie \_(°d°)_/

Wzmocnienie Zawiercia, szukali drugiego atakującego - mają aspiracje, mają pieniądze, ale czy tylko ja mam wrażenie, że tak trochę skład a'la Volleyball Manager. Bardzo znani przyjmujący, nieźli rozgrywacze, bdb atakujący i chcieli zmiennika na poziomie, ale środek i libero słabe (tak jakby to były mniej ważne pozycje). Szeroka 14 czy 2 równe szóstki? Ja tu czuję jednak bardziej teorię rodem z Rzeszowa.

Żeby nie było, uważam, że Tavares to dobry ruch i z nim w pierwszym zespole może wbiją się do czwórki. Wiele zależy od charakteru i stylu gry. W tym sezonie Zawiercie przez te rotacje przypominało Skrę - co mecz inny styl.

Jako kibic wzmocnienia ligi (jeszcze Katowice wyciągną dobrego przyjmującego i będzie równie ciekawa bitwa o play-off jak w tym sezonie) cieszę się, jako kibic JW nie do końca (no bo trudny przeciwnik do tronu) :)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

IMHO o Konarskim też można chyba poważnie myśleć w kontekście Zawiercia. Podpisze pewnie po sporej promocji, bo chętnych na horyzoncie brak, a mocno naciągany czar dawno prysł. Z kolei z jego perspektywy Zawiercie wygląda obecnie jak ziemia obiecana.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

W trakcie sezonu Politechnika Lublin była zainteresowana Konarskim, ale na chwilę obecną nie wiem czy to w dalszym ciągu aktualne.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Daisukke
Posty: 45
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 08:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Daisukke »

jaet pisze:IMHO o Konarskim też można chyba poważnie myśleć w kontekście Zawiercia. Podpisze pewnie po sporej promocji, bo chętnych na horyzoncie brak, a mocno naciągany czar dawno prysł. Z kolei z jego perspektywy Zawiercie wygląda obecnie jak ziemia obiecana.
Pytanie czy Konarski jest w Zawierciu potrzebny? Biorąc pod uwagę, że być może za chwilę na rynku pojawia się gracze Warszawy, wolałbym podpisać Superlaka czy Schulza, którzy myślę będą sporo tańsi niź Konarski.

Odbiegając od tematu, wie ktoś gdzie będzie grał Dusan Petković?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”