Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

Janek Król oraz Grzegorz Pająk opuszczają BBTS. Tego pierwszego większość zna. O tym drugim po raz pierwszy słyszę. Chociaż coś mi obiło się o uszy. To nie jest czasem, jakiś plażowicz?? Młody, perspektywiczny więc ta para będzie miała wzięcie. Królem interesuje się Warszawa i Kędzierzyn. Wolałbym, aby trafił do Warszawy.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Ted »

Mate pisze: Wolałbym, aby trafił do Warszawy.
I zapewne tam trafi :) ZAKSA zakontraktuje Gromadowskiego.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jinx »

niekoniecznie.wszystko okaze sie kiedy bedzie wiadomo gdzie trafi guma.jak do zaksy,to pewnnie atak i przyjecie-obcokrajowcy, jesli zostanie masny, ktorys z tych pozycji dla obcokrajowca
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: fifok »

Pająk ma propozycje z +Ligi , niestety nie dane mi było dowiedzieć się skąd
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dziq »

fifok pisze:Pająk ma propozycje z +Ligi , niestety nie dane mi było dowiedzieć się skąd
z Jastrębia
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

dziq pisze:
fifok pisze:Pająk ma propozycje z +Ligi , niestety nie dane mi było dowiedzieć się skąd
z Jastrębia
Pójdzie tam na 3 rozgrywającego ? Przecież Freriks i Łomacz mają ważne kontrakty...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Chal »

Przy problemach finansowych Jastrzębia podejrzewam, że kontrakt z Freriksem może zostać rozwiązany.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dziq »

lucass90 pisze:
dziq pisze:
fifok pisze:Pająk ma propozycje z +Ligi , niestety nie dane mi było dowiedzieć się skąd
z Jastrębia
Pójdzie tam na 3 rozgrywającego ? Przecież Freriks i Łomacz mają ważne kontrakty...
a może zrezyfgnują z "drogiego" Feriksa
http://www.volley24.pl/index.php/I-liga ... owe-w-BBTS
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Raymond »

Mate pisze:Janek Król oraz Grzegorz Pająk opuszczają BBTS. Tego pierwszego większość zna. O tym drugim po raz pierwszy słyszę. Chociaż coś mi obiło się o uszy. To nie jest czasem, jakiś plażowicz?? Młody, perspektywiczny więc ta para będzie miała wzięcie. Królem interesuje się Warszawa i Kędzierzyn. Wolałbym, aby trafił do Warszawy.
Pająka pamiętam z czasów gry w Delic-Polu Częstochowa. Był zmiennikiem Grzegorza Fijałka, który teraz odnosi sukcesy na plaży. Mimo tego, że był drugim rozgrywającym to jego wejścia nie zaniżały poziomu gry, fajnie byłoby go zobaczyć na parkietach PlusLigi :)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

Takie bezsensu gadanie "może" nic nie da. Freriks i Łomacz zostaje w klubie, i koniec spekulacji.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: niepoinformowany »

Michał Winiarski na celowniku Panathinaikosu Ateny.

Edit: Proszę o przeniesienie do tematu z transferami w lidze włoskiej
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jarek8dywan »

co do Freriksa to "mata" cytat
Wiadomo też, że włodarze z Jastrzębia chcą, za porozumieniem stron rozwiązać kontrakt z Nico Freriksem. - Z pewnością będzie to korzystne, przede wszystkim dla zawodnika - stwierdził Roberto Santilli, który wciąż nie może przeboleć, że sympatyczny Holender nie odnalazł się w nowej drużynie. - To zdecydowanie najgorszy sezon w jego karierze, dlatego lepiej, żeby poszedł gdzie indziej i odbudował się mentalnie - zasugerował.
takze to chyba wam wyjasni sprawe
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Bartex »

Ted pisze:
Mate pisze: Wolałbym, aby trafił do Warszawy.
I zapewne tam trafi :) ZAKSA zakontraktuje Gromadowskiego.


TO jakies pewne info czy tylko hipoteza panie Redaktorze :P ?
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
Dennis Guilder pisze:
Nagor pisze:Prawdziwym ewenementem na skalę światową jest ten Kubańczyk, który teraz ma chyba 15 lat. Nie widziałem młodszego zawodnika nawet w klubie, a co dopiero kadrze narodowej :o Mika może mu buty myć.
Ile razy widziałeś Mikę w akcji?
Zero bo nie załapał się nigdzie do tv, ani do kadry ani do klubu PLS, a Kubańczyk 4 lata młodszy i już kadra. I jego widziałem w akcji.
Gdyby nie kontuzja (ponoć bardzo poważna, ale nie mogę się doszukać jaka, wiem tylko że pół sezonu przez nią stracił), miałby kontrakt w Plus Lidze. A obecność 15-latka w kadrze Kuby zastanawia, czy faktycznie jest takim geniuszem, czy po prostu starsi od niego tak nie błyszczą. Nie mówię, że jest słaby, tylko że przesadą jest podkreślony przeze mnie tekst.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dreamer »

jarek8dywan pisze:co do Freriksa to "mata" cytat
...To zdecydowanie najgorszy sezon w jego karierze, dlatego lepiej, żeby poszedł gdzie indziej i odbudował się mentalnie - zasugerował [Roberto Santilli - przyp. dreamer].
takze to chyba wam wyjasni sprawe
Jakoś nie jestem przekonany, że to wyjaśnilo całą sprawę.
Po pierwsze dlatego, że to jednak działacze podpisują i rozwiazują kontrakty, a nie trenerzy - nawet najwieksi.
Po drugie - wyraźnie widać, że jest to po prostu sugestia trenera przygotowana "na gorąco", bo został o coś takiego zapytany/
Po trzecie, to nie wiadomo nawet do końca, czy Santilli zostanie w Jastrzębiu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
elloco
Posty: 15
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 15:40
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: elloco »

dzolls pisze:
Arff pisze:Nigdy nie życzyłem źle żadnemu zawodnikowi, czy to był Polski, Francuski, Brazylijski czy Rosyjski... ale wypowiedź Wlazłego to dla mnie parodia... mógłby powiedzieć prosto z mostu ze boi się wyjechać, boi się że będzie musiał walczyć o miejsce w składzie i boi się że trener podejdzie do niego i mu powie że to, to i to jest nie tak i trzeba to poprawić...
Zawsze twierdziłem że Wlazły nie ma jaj, boi się podejmować ryzyko, a tą wypowiedział tylko dobitnie to potwierdził...


http://www.sports.pl/siatkowka/artykul. ... ykul=49204 oto link do wywiadu, którego z ciekawości poszukałam,by z ciekawości poczytać o moim "ulubieńcu" :D

Zgadzam się z przedmówcą, swoją opinię uzasadniając tym, że wg mnie robi to, co zrobiłby każdy, czyli został w klubie, w którym jest bogiem a zrezygnował z takiego, w którym byłby zawodnikiem niepewnym ze względu na swoje problemy zdrowotne.
Dobry jest, owszem, ale cholernie nierówny, wieczne problemy no i wydaje mi się, że jest strasznie rozpuszczony, bo od razu wylansowany na gwiazdę.


A odnośnie JW -> Freriks zostaje? czy już coś wiadomo o Rusku (bo o ile się nie mylę, też mu się konrakt kończy)?






tak jest. zgadzam sie bez zadnego ale!! wypowiedz wlazlego to marna asekuracja o potedze i rozwoju w skrze. gdyby tak bylo nie wdupili by z iskra... tak sie niby rozwija w tej skrze ze czapa za czapą leciala wtedy na nim. tak sie rozwinal ze potrzebowal 3/4 sezonu zeby zagrac dobrze? i teraz zdrowie na bakier? no no wlazly mysle ze sie rozwinoleeeeees.... bez kitu boisz sie parwdziwego wyzwania!!! jestes ledwie gil a chcesz byc orłem?! no way! wez sie do roboty i pokaz na co Cie stac ;/
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: nulon »

Jak Wlazły odejdzie ze Skry to będzie jego koniec. Kontuzje go wykończą.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nagor »

nulon pisze:Jak Wlazły odejdzie ze Skry to będzie jego koniec. Kontuzje go wykończą.
Nie, nie kontuzje go wykończą. Wykończy go przymus do grania na całego przez cały sezon, nie to co tu.
...
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: nulon »

Nagor pisze:
nulon pisze:Jak Wlazły odejdzie ze Skry to będzie jego koniec. Kontuzje go wykończą.
Nie, nie kontuzje go wykończą. Wykończy go przymus do grania na całego przez cały sezon, nie to co tu.
Na jedno wychodzi. To nie jest zawodnik, który może przez cały sezon grać na maksimum. Dlatego trzeba się z nim obchodzić bardzo delikatnie. Takich warunków żaden inny klub mu nie zapewni.
elloco
Posty: 15
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 15:40
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: elloco »

taaa kaka to i w puchu zmarznie ;/

btw ciekawe jakie gwiazdeczki pojawia sie w nadchodzacym sezonie +ligi.

olsztyn napewno nikogo nie zatrudni... resovia juz ma po czesci... jastrzebski?!

szkoda by bylo zeby zanutto odszedl dobry jest i powinien go ktos zatrudnic ;]
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jarek8dywan »

dreamer pisze:
jarek8dywan pisze:co do Freriksa to "mata" cytat
...To zdecydowanie najgorszy sezon w jego karierze, dlatego lepiej, żeby poszedł gdzie indziej i odbudował się mentalnie - zasugerował [Roberto Santilli - przyp. dreamer].
takze to chyba wam wyjasni sprawe
Jakoś nie jestem przekonany, że to wyjaśnilo całą sprawę.
Po pierwsze dlatego, że to jednak działacze podpisują i rozwiazują kontrakty, a nie trenerzy - nawet najwieksi.
Po drugie - wyraźnie widać, że jest to po prostu sugestia trenera przygotowana "na gorąco", bo został o coś takiego zapytany/
Po trzecie, to nie wiadomo nawet do końca, czy Santilli zostanie w Jastrzębiu.

dreamer

niby tak. ale to daje troche do myslenia, ze takie opcje na pewno w JW sa brane mocno pod uwage... inne argumenty sa takie, ze JW ma miec mniejszy budzet, wiec klub szuka oszczednosci, rozwiazujac kontrakt (z tego ci widze) z Freriksem, dla dobra klubu jak i zawodnika. nastepnie chodzi o negocjacje z Łomaczem ktory chce zostac w Jastrzebiu, ale jego menedzer P.Szulc chce zapewnienie od dzialaczy ze Grzesiek bedzie gral w 1 skladzie, wtedy podpisza umowy.
Wiadomo też, że włodarze z Jastrzębia chcą, za porozumieniem stron rozwiązać kontrakt z Nico Freriksem. - Z pewnością będzie to korzystne, przede wszystkim dla zawodnika - stwierdził Roberto Santilli,
Santilli nie byl tym zdziwiony, widac cos juz sie o tym mowilo wczesniej w kuchni klubu.
Awatar użytkownika
gix88
Posty: 204
Rejestracja: 22 lut 2008, o 15:23
Płeć: M
Lokalizacja: Zabrze

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: gix88 »

tak jest. zgadzam sie bez zadnego ale!! wypowiedz wlazlego to marna asekuracja o potedze i rozwoju w skrze. gdyby tak bylo nie wdupili by z iskra... tak sie niby rozwija w tej skrze ze czapa za czapą leciala wtedy na nim. tak sie rozwinal ze potrzebowal 3/4 sezonu zeby zagrac dobrze? i teraz zdrowie na bakier? no no wlazly mysle ze sie rozwinoleeeeees.... bez kitu boisz sie parwdziwego wyzwania!!! jestes ledwie gil a chcesz byc orłem?! no way! wez sie do roboty i pokaz na co Cie stac ;/
Mógłbyś "usensownić" swoją wypowiedź? Konkretnie: co rozumiesz przez "asekurację o potędze"?
Skra przegrała z Iskrą, to fakt. Z taką drużyną każdy może przegrać, nie tylko gile.
Nie, nie kontuzje go wykończą. Wykończy go przymus do grania na całego przez cały sezon, nie to co tu.
Tak Nagor. Tylko w polskiej lidze mają rezerwowych atakujących, nigdzie więcej. Wlazły na pewno musiałby grać ciągle, bez zmian, nawet ze złamaną nogą :D "Nie to co tu"? A czego to to tu takiego ma? Jest ostoją ataku bezapelacyjnie najlepszej drużyny w Polsce ostatnich lat. To rzeczywiście mało.

Ps. Jak sobie skręcił nogę na Węgrzech, to wykończyła go konieczność grania całego turnieju, nie skręcenie kostki. To takie oczywiste, prawda Nagor?
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Ted »

elloco pisze: olsztyn napewno nikogo nie zatrudni...
hmmm... To ciekawe w jakim celu pan trener z panem prezesem jeżdżą po krajach byłego bloku republik radzieckich ???
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nagor »

Możesz mówić co chcesz, jednak każdy wie, że Wlazły jest za słaby fizycznie na grę we Włoszech czy Rosji, dlatego asekuracyjnie twierdzi, że gra z Treflem czy Radomiem stawia mu takie same wymagania jak z Maceratą, Trento czy Iskrą ( :] )
...
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jarek8dywan »

moze sponsora szukaja ;)
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Ted »

... z pewnością :) trener się bardzo przyda, w końcu świetnie włada po rosyjsku ;)
Awatar użytkownika
gix88
Posty: 204
Rejestracja: 22 lut 2008, o 15:23
Płeć: M
Lokalizacja: Zabrze

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: gix88 »

Nagor pisze:Możesz mówić co chcesz, jednak każdy wie, że Wlazły jest za słaby fizycznie na grę we Włoszech czy Rosji, dlatego asekuracyjnie twierdzi, że gra z Treflem czy Radomiem stawia mu takie same wymagania jak z Maceratą, Trento czy Iskrą ( :] )
Ja uważam, że wcale nie. Myślę, że dałby sobie radę we Włoszech czy w Rosji (kondycyjnie, bo jeśli chodzi o poziom sportowy, to zależy w jakim klubie). Teraz ma kontuzję, to fakt. Ale bądź co bądź, wytrzymał do końca sezonu. Osobiście bardzo żałuję, że Mariusz ciągle pozostaje w Skrze, bo w lepszych ligach miałby większą szansę rozwoju i byłby pożytek dla reprezentacji, ale cóż, jego życie, jego sprawa.

Edit: Czemu drużyny z dołu tabeli jednej ligi porównujesz z tymi z czuba?
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jinx »

Pana redaktora z czystej ciekawosci chce spytac skad sa nazwiska w karuzeli przy zaksie??? z jakich źródeł?? dziekuje. i czy wiadomo czy prezes znalazl nowego wlasciciela???
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Resofan »

Od mistrzostw Europy kiedy bezczelnie uniknął gry w reprezentacji Wlazłego najnormalniej w świecie nie lubię. Nie lubię jako zawodnika, bo jako "człowieka" po prostu nie znam.

Kiedy jednak czytam tę dyskusję powyżej to odnoszę wrażenie, że piszą tutaj sami gimnazjaliści. Pier@oły o tym, że zostając w Skrze się nie rozwija, że boi się iść do ligi włoskiej czy rosyjskiej, że jest słaby mentalnie i psychicznie wywołują u mnie śmiech. Drogie dzieci, Wlazły jest zawodowym siatkarzem i przede wszystkim zarabia pieniądze. Rozwija się niejako przy okazji. W Skrze ma zapewnione stałe, podejrzewam wysokie zarobki i organizację klubu na światowym poziomie. Żyje przy tym we własnym kraju w którym się pewnie dobrze czuje. Co roku gra w Lidze Mistrzów, o zdobywaniu Mistrzostwa Polski nie wspominam.
Po kiego ma zatem jechać do Włoch? Żeby usłyszeć o renegocjacji kontraktów o 20% w dół bo kryzys? Albo wrócić bez wypłaty jak Kadziewicz? Albo do Rosji (za, owszem nieco większe pieniądze), żeby spędzać po 30 godzin w samolotach i na lotniskach przemieszczając się z meczu na mecz? Żeby mieszkać 3500 km za Uralem przy temperaturze na zewnątrz w styczniu -45 stopni Celsjusza?

Tak jak napisałem na wstępie, Wlazły nie jest zawodnikiem z mojej bajki chociaż doceniam jego klasę siatkarską (po unikach reprezentacyjnych celowo nie użyłem słowa "sportową"), jednak to, że go nie lubię nie doprowadziło mnie do wypisywania o nim kompletnych bredni.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nagor »

Po kiego ma zatem jechać do Włoch? Żeby usłyszeć o renegocjacji kontraktów o 20% w dół bo kryzys? Albo wrócić bez wypłaty jak Kadziewicz? Albo do Rosji (za, owszem nieco większe pieniądze), żeby spędzać po 30 godzin w samolotach i na lotniskach przemieszczając się z meczu na mecz? Żeby mieszkać 3500 km za Uralem przy temperaturze na zewnątrz w styczniu -45 stopni Celsjusza?
Trafiłeś w samo sedno: Po co ma się ruszać, skoro się boi. Wielkie mi coś zagrać 18 meczy ligowych, potem play-offy. We Włoszech i Rosji jest więcej drużyn w lidze, także i meczy więcej. Ale po co ma ruszać d..ę skoro w skrze dają mu wystarczającą kasę, nie musiał się uczyć (pamiętne wywiady, np nie wiedział jak nazwać protezę :] ) i w dodatku nie musi nawet grać we wszystkich meczach. Popyka sobie w LM, zwali jakieś mecze z Iskrą czy kimśtam, prezes powie, że ładnie grał i jest bosko. Zero własnych chęci do jakiegokolwiek rozwoju. Jak ja bym dostał taki talent, na pewno zrobiłbym wszystko aby go rozwijać i ulepszać, ale widać niektórzy mają talent i sam w sobie im wystarcza. To tak jakbyś miał firmę, doszedłbyś do zarobków 10tys na czysto i basta. A niektórzy drążą, działają, ulepszają i powstają różne Orleny i Microsofty.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”