Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: MAG siatki »

BuenoSausage pisze: 26 mar 2022, o 23:46
MAG siatki pisze: 26 mar 2022, o 23:41 Od dłuższego czasu pisałem, że Kaczmarek gra padakę, to "eksperci" forumowi przekonywali, że to "statystyki przemawiają" za tym zawodnikiem. No cóż statystykami to sobie można podetrzeć pewną część ciała, co ewidentnie pokazują ostatnie wyczyny Kaczmarka.
:]

Kaczmarek (do dzisiejszego spotkania) był najskuteczniejszym atakującym rundy rewanżowej ze średnią skutecznością na poziomie 56%. No faktycznie padaka.

Już powiedziałem gdzie można sobie wsadzić te statystyki. Siatkówka to nie tylko cyferki, ale to trzeba jeszcze pojąć "ekspercie".
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kuchcik77 pisze: 26 mar 2022, o 23:41 Ba, obstawialbym final Ptaki Skra....
Jakos tego Rumuna nie rozkminiam. Niby ekipa wyraznie slabsza i sukces w PP ogromny. Wygrana z Wlochami tam, ogranie ruskich tam...LM na razie na plus a z Ptakami wsztstko otwarte.W lidze ogrywaja na styk sredniolepszych, meczą sie z ogonami a lidera klepią jak chcą.
Playoffs to kwestia spasowania zespolu...
No jestem ciekaw co zrobi Creru gdyby we czwartek byla kompletna wtopa..rzucic rezerwy na mecz o wygranie RZ?
Ps dwa srebra biorę jako wynik bardzo dobry i ponad stan!!
Bez formy jest Zaksa od Pucharu Polski, ot co tajemnica, można mieć rzeczywiście duże wątpliwości jak będzie w kwietniu.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: bez_nazwy »

MAG siatki pisze: 26 mar 2022, o 23:49
BuenoSausage pisze: 26 mar 2022, o 23:46
MAG siatki pisze: 26 mar 2022, o 23:41 Od dłuższego czasu pisałem, że Kaczmarek gra padakę, to "eksperci" forumowi przekonywali, że to "statystyki przemawiają" za tym zawodnikiem. No cóż statystykami to sobie można podetrzeć pewną część ciała, co ewidentnie pokazują ostatnie wyczyny Kaczmarka.
:]

Kaczmarek (do dzisiejszego spotkania) był najskuteczniejszym atakującym rundy rewanżowej ze średnią skutecznością na poziomie 56%. No faktycznie padaka.

Już powiedziałem gdzie można sobie wsadzić te statystyki. Siatkówka to nie tylko cyferki, ale to trzeba jeszcze pojąć "ekspercie".
Tą teze popieram nie w 100 a nawet w 200%, wywyiad bylego statystyka Gogola duzo tłumaczy jak wyglądają zapisy statystyk.

Co do meczu? Jesli zaksa ma grac tak dalej jak od co najmniej 3 tygodni, to ich przyszłosc jest pod znakiem zapytania nawet w pierwszej fazie playoffów.
Oni mogą odpaść z Katowicami, Treflem, czy Warszawą.
Taka jest rzeczywistość. Spadek formy nie można tłumaczyc żadnymi "słynnymi" mikrocyklami. Przechylam szale na utrzymanie obecnej formy niż powrót jej na optymalną z początku sezonu formę, bo mikrocykle mozna tłumaczyc tym ze zespoł wystawił by optymalnie rezerwowy skład.
Streeter
Posty: 7444
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Streeter »

Meczu nie widziałem, więc ciężko mi wysuwać jakieś opinie, ale widzę tu stronę narzekań na zachowanie sędziów w końcówce 4 seta. Tak sobie myślę, nawet jeśli sędziowie coś wtedy źle zrobili, to chyba nie powód, by Zaksa przegrała z Lubinem 3:2. Tak właściwie to tam czwartego seta nie powinno nawet być. Więc może poleciałbym się zająć formą zespołu, a nie sędziami. Bo jak tak dalej pójdzie to wiadomego 3:0 z Jastrzębiem w LM może nie być.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Arw165
Posty: 1449
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Arw165 »

A jest jakaś gwarancja, że taki babol się nie trafi w finale PLusligi przy stanie 24:24? No chyba, że każdy mecz będzie wygrywany gładko, to taka pomyłka i 20-minutowa przerwa nie będzie miała znaczenia. Zresztą, w żadnym meczu taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
PioterZJastrzebia
Posty: 1256
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: 27 mar 2022, o 01:20 Meczu nie widziałem, więc ciężko mi wysuwać jakieś opinie, ale widzę tu stronę narzekań na zachowanie sędziów w końcówce 4 seta. Tak sobie myślę, nawet jeśli sędziowie coś wtedy źle zrobili, to chyba nie powód, by Zaksa przegrała z Lubinem 3:2. Tak właściwie to tam czwartego seta nie powinno nawet być. Więc może poleciałbym się zająć formą zespołu, a nie sędziami. Bo jak tak dalej pójdzie to wiadomego 3:0 z Jastrzębiem w LM może nie być.

Streeter
Nie widzę żeby tu ktoś porażkę Zaksy tłumaczył sędziowaniem w meczu. Lubin 4 i 5 seta wygrali sportowo. A nawet jeśli ten cyrk pod koniec 4 seta w jakiś sposób sparaliżował zawodników Zaksy a uskrzydlił Lubinian, to tym bardziej źle świadczyłoby o Zaksie.

Natomiast strona narzekań na sędziowanie jak najbardziej uzasadniona, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w poważnej lidze.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Jacek »

Tak z ciekawości, kto sędziował?
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: kibic_siatki »

Meczu nie obejrzałem, bo nie wydawał się szczególnie ciekawy (do jednej bramki), natomiast z ostatecznego wyniku i komentarzy wnioskuję, że jednak taki był. Dla mnie Zaksa w tym sezonie jest taką Resovią sprzed dekady, która po super pierwszym sezonie mistrzowskim zaczęła rozmieniać się na drobne (wiadomo- kominy płacowe). Trenera Cretu uważam za dobrego trenera (mimo krzyku jego opluwaczy tutaj). Dobre prowadzenie drużyny udowodnił w Lubinie czy Rzeszowie (gdzie został sprowadzony w momencie katastrofy zespołu). Runda zasadnicza w tym momencie ma niewielkie znaczenie: w tamtym sezonie Zaksa bez problemu ją wygrała, a koniec był wiadomy. To czy zespół zajmie 1 czy 2 miejsce nie ma znaczenia. Liczą się play-offy. Dlatego trenera ocenia się po sezonie, a nie w trakcie, choć teraz nie wygląda to dobrze.
Po poprzednim sezonie skład się osłabił, choć przez większość nie było tego widać: rekordy zwycięstw w lidze. Wiele spotkań było na styk i zostało szczęśliwie wygranych- teraz to się odwróciło. Wynika to z grania wąskim składem: rezerwowi są słabi i rzadko byli wpuszczani na całe mecze nawet z najsłabszymi.
Kibice pocieszają się wygraniem PP. Jak dla zwycięzcy LM w następnym sezonie sukcesem jest takie osiągnięcie, to gratuluję ambicji.
Na razie najważniejsze mecze już wkrótce: a w przypadku końcowego sukcesu takie spotkania z Radomiem i Lubinem nie będą miały znaczenia i nikt nie będzie o nich pamiętał.
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: alcio333 »

Jacek pisze: 27 mar 2022, o 08:06 Tak z ciekawości, kto sędziował?
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: grzegorzg »

Meczu nie oglądałem, nie dotrwałem. :D Wiadomo, jest się czym emocjonowac, tzn wynikiem. Sek tylko w tym, ze ja zupełnie z tych róznych ostanio wyników nie wyciągałbym wnisków, żadnych wniosków. Wynik końcowy jest ważny, a jak pokazał chocby ub sezon, liczba zwycięstw w rundzie zasadniczej nie ma żadnego znaczenia. A powszechnie (nie) wiadomo, że zespoły rozpoczeły przygotowania do p-o.
Wynik jak wynik, na stastystykę wpłynie.... ;)
Dla mnie jedyna ciekawostką ostanio była fajna gra Reski, tzn oś się zaczęło zazebiac w różnych elementach. Ot i tyle...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: hardy »

michal1983 pisze:Cretu odkąd wie że nie zostanie na przyszły sezon zrobił się strasznie „spięty”.
Może to tylko moje subiektywne odczucie...
A skąd wiesz że on wie?
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Orduna »

Dobra, cofam jednak to że chciałbym trafić na Skrę. Kret'u tak zajechał fizycznie zawodników, że grają totalny piach. Jeszcze jak dojdzie zmęczenie LM to nawet Nysa klepnie ich na miękko. Pisałem na początku lutego że tak będzie to kibice Zaksy pisali że to kapitalny trener, że przecież mamy 14-0 w lidze itp. No to macie wizjonera ;)
Najbardziej mnie niepokoi to, że nasz treneiro jest chyba jeszcze gorszy i nie wiem co on tam wykmini a jest zdolny do wszystkiego. To nie musi być żaden trenerski geniusz, wystarczy ktoś z olejem w głowie np. Rędzioch czy Graban.
Streeter
Posty: 7444
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Streeter »

Z tym czy kapitalny czy kiepski to może wstrzymajmy się do końca sezonu, może to rzeczywiście budowanie formy na Play-Off'y. Przed finałami Pucharu Polski Zaksa też nie wyglądała najlepiej, a Puchar zgarnęła, także bym się z takimi opiniami wstrzymał.

Co nie zmienia faktu, że obecnie Zaksa nie gra zbyt dobrze, i tyle możemy na ten moment stwierdzić.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: BuenoSausage »

Streeter pisze: 27 mar 2022, o 09:43 Przed finałami Pucharu Polski Zaksa też nie wyglądała najlepiej, a Puchar zgarnęła, także bym się z takimi opiniami wstrzymał.
I to jest jeden z tych przypadków, gdzie straszliwie nędzna gra Jastrzębia przeciwko Zaksie zaciemnia obraz gry Zaksy.
Bo poza meczem finałowym to gra Zaksy zbyt kolorowo nie wyglądała. Męczarnie z Nysą i problemy w meczu z Treflem, który na własne życzenie przegrał seta nr 2 mając w nim dużą przewagę.

Ja powtarzam, że jakby Zaksa grała w finale z Resovią, to już wtedy okazałoby się, że forma nie taka.
O ile można to w ogóle nazwać jakimś dołkiem formy, bo dla mnie to jest to na co Zaksę maksymalnie powinno stać w tym składzie, a pierwsza część sezonu to była jakaś aberracja.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2022, o 10:03 przez BuenoSausage, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: MAG siatki »

Nigdy bym nie przypuszczał, że sędziowie staną się największymi bohaterami meczu 8-) Warto zobaczyć tę sytuację podczas retransmisji, bo jest kuriozalna. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, a siedzę w siatkówce od 30 lat. Nie może być tak, że stolik sędziowski decyduje o tak ważnych piłkach nie tylko w kontekście tego konkretnego meczu, ale nawet całego sezonu. W ten sposób można załatwić każdego w białych rękawiczkach. Bardzo niebezpieczny precedens. Bez konsekwencji się nie obejdzie. Ale zgadzam się, że to przede wszystkim gra zawodników zasługuje na uwagę i to na niej należy się skupić. Cuprum pokazało, że można, nawet jak nie trzeba, a ZAKSA, że coś się bardzo zacięło, nawet wtedy kiedy nie powinno. I to już trwa od miesiąca. Zatem jeśli teraz jakikolwiek kibic ZAKSY "napinałby się" przed decydującymi meczami w sezonie, to byłby niepoważny. Ja ze swojego otoczenia takiego nie znam. Natomiast na forum każdy może wszystko napisać, ale po pierwsze nie wiadomi kim tak naprawdę jest, a po drugie trzeba jeszcze rozumieć co się pisze. Z taką grą nie mamy szans nie tylko w starciu z JW, ale również z innymi zespołami i trzeba to sobie wyraźnie powiedzieć. Wygląda to źle. Ostrzegałem i przewidziałem tę sytuację już dawno. Jak się rozwala zespół pozbawiając go kilku kluczowych elementów (zawodnicy, trener, prezes), to aktualne zaskoczenie, że maszynka się zacięła jest wręcz zabawne. Rozwalenie w jeden sezon zwycięzcy LM jest możliwe tylko u nas. Ci którzy przyklaskiwali i wciąż przyklaskują dalszemu rozbiorowi ZAKSY dobrze wiedzieli, że tak to się skończy. Jedni mogą wystawić dwie równoległe szóstki i wciąż mało im wzmocnień. Innych chce się oskubać nawet z jednej w miarę stabilnej szóstki, a każdy głos sprzeciwu jest kwestionowany i ośmieszany. No a potem żarty sobie stroją, że ZAKSA przegrała z Radomiem i Lubinem. No przecież o to w tym wszystkim chodziło. Nieprawdaż?
ciorny17
Posty: 8581
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: ciorny17 »

Dziwny to był mecz, już abstrahując od cyrku w 4. secie.
Zaksa, której w zasadzie Cuprum nie robiło żadnej szkody zagrywką, nic nie grała środkiem. Orka Semenem, a później Kluthem. Słabszy ostatni okres gry Janusza. Pierwszy set masa niedokładności, później się w tym elemencie ogarnął, ale z dystrybucją piłek już tak kolorowo nie było. Nie wiem na ile to znów problemy z szyją/karkiem, ale te tejpy jakoś w perspektywie kadry nie napawają optymistycznie.

Cuprum trzeba też swoje oddać. Krytykowałem w pierwszym secie za grę po obronie, ale później już w wybloku wybierani skrzydłowi, też dobre ustawienia w obronie. Jednak ilość błędów Zaksy (18 na zagrywce przy tylko 4 asach i aż 12 w przyjęciu) w moim odczuciu przeważyła.
Kłamca.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: pietrus72 »

witam wszystkich :) dawno mnie nie było tutaj ,ale nie zniknąłem hihih wchodzę codziennie i czytam co ciekawego w świecie siatkówki ,przeglądam wpisy ,zawsze coś niż TT:) ale coś napiszę po wczorajszym meczu Zaksy .Staram się tonować sytuację po każdym meczu ligowym ,bo kibicuję ich wieków,ale do rzeczy.Zgadzam się z kilkoma mówcami że Kędzierzyn od momentu zdobycia PP zjechała w dół.Nie tylko z formą ale także taktycznie.Odosobnieniem jest trener Cretu ,wiadomo na początku były zachwyty to i owo ,ale teraz mamy niedosyt w wyborze trenera.Wybrał go Zarząd z poprzedniego sezonu.Orze szóstką niemiłosiernie,kwadrat dla niego nie istnieje,jakby widział na treningu że są słabi na tle pierwszej.Wczoraj Zaksa grała przeciętnie,Kaczmarek i Huber out- czyli zeszli ponad kreską formy ,Rejno mało wykorzystywany ,Smith już ten czas mija z każdym sezonem ,natomiast Kluth jest juz drugi sezon w kadrze ale ile grał przez ten czas??? powiedzmy że to może byc wypadek przy pracy ale mecz z Bełchatowem zawalił trener,szykuje batalia 3 meczy z JW i da nam odpowiedź jak ogólnie wygląda regres ekipy. dzisiaj gra JW z Radomiem ,moim zdaniem wykorzystają sytuacje zmiany lidera.Potem mecz z Zaksa u siebie i wyjazd z Treflem ,o dziwo tutaj mozna podyskutowac,bo w Gdańsku grają kilka godzin później po meczu z Zaksa w Kędzierzynie. Mecz o 20 a w Gdańsku o 17,30. Gardini jest troszeczkę uparty w stosunku do Cretu ale ma kim zamieniać szóstkowego.Jeszcze dodam pracę sędziów ,to co widziałem wczoraj nigdy nie pomyślałem że tak dojdzie w dobrym punkcie.Wiem tylko że młody awansował do tej ligi a ten starszy to już jeden z najsłabszych sędziów, jeszcze jest takich dwóch -trzech co wypaczają wynik albo atmosferę spotkania,moim zdaniem będą odpoczywać karnie.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: tomasol »

Porażka ZAKSY tyleż niespodziewana co poniesiona w dziwny sposób. Nie chodzi tylko o kompromitację pary sędziowskiej, która powinna odpocząć imho od sędziowania co najmniej do końca sezonu, ale i to, że Lubin nie pokazał nic nadzwyczajnego. Tak, walczyli gospodarze bardzo ambitnie, a przy tym wcale nie poszli na tzw. żywioł, ale statystycznie poza serwisem nigdzie nie wypadli lepiej. Mam wrażenie, że niektórzy w Kędzierzynie oddychają rękawami bo i ta porażka wynika też z kłopotów z mobilizacją imho. Trudno się zmobilizować albo trudno aby przyniosło to efekty gdy jest się "zajechanym".

Czy jest to powód do niepokoju kibiców ZAKSY ??? No uważam, że powody są, co innego taka porażka w październiku czy listopadzie, a co innego w decydujących momentach sezonu. I co z tej serii 18 wygranych czy Pucharu Polski zostało ??? Czy przypadkiem nie przychodzi teraz płacić za to ceny ??? Głupio jednak przegrać rundę zasadniczą na samym finiszu, to trochę inna sytuacja gdy się ją przegrywa bo zawaliło się początek sezonu. Takie coś nie pozostaje bez wpływu na pewność siebie i może podkopać morale drużyny. Czy tak będzie oczywiście się przekonany za miesiąc, ale na dzień dzisiejszy Kędzierzyn nie jest faworytem przed Jastrzębskim "tryptykiem".
Kibic Polsatu
Posty: 64
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Kibic Polsatu »

Zaksa mocno zmęczona, na stojąco w PLS ciężko coś ugrać. Króciutka w zasadzie nie istniejąca ławka. W play-off jeżeli rywale uwierzą że jednak można to może zakończyć się bez medalu. :o
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Pawel9221 »

Przegapilem poczatek meczu, wie ktos dlaczego Uros nie wyszedl w szostce?
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Resofan »

Problemy rodzinne, ale ma zdążyć dołączyć do meczu.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: marcia1013 »

Pawel9221 pisze: 27 mar 2022, o 17:09 Przegapilem poczatek meczu, wie ktos dlaczego Uros nie wyszedl w szostce?
Powody rodzinne, podobno ma sie na meczu pojawic. Ciekawe....
Edit: widze, ze Resofan mnie uprzedzil. :D
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: kuki91 »

Ktoś jakimś streamem poratuje na priv ;) ?
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Pawel9221 »

kuki91 pisze: 27 mar 2022, o 17:21 Ktoś jakimś streamem poratuje na priv ;) ?
W sensie ma przyjsc w polowie meczu i bez rozgrzewki wejsc? Czy cos zle zrozumialem ? :D
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Resofan »

Czy przyjmujący Resovii skończyli choć jeden atak z lewego? Pamiętam dwa pajpy, ale z lewego?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: kader14 »

Conte wez zejdz i nie wracaj wiecej
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: przemik »

Gdzie Uros bo słabo jest
___
Noworoczny Kibic Siatki
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Resofan »

Conte Contem, ale Tavares też "daje do pieca".
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: marcia1013 »

O co chodzi z ta akcja KK Zawiercia, gdy zagrywac Muzaj?
Slabo Warta w przyjeciu, duzo gry srodkiem. No i ten Facu....
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plusliga 2021/2022 - kolejka 25. (25-28.03.2022)

Post autor: Diomedea »

Ciekawe, pierwszego seta Resovia grala na duuzo lepszym przyjeciu. Fabie wiekszosc pilek rozgrywal dobrze, ale z dogranych.
Moze w trzecim Zawiercie wrzuci zagrywke. Ciekawe czy Kolakovic wprowadzil ten element do treningu w tym sezonie ?

Taveres z tym pajpem do Facu to poplynal troche. Typowy Tavares, koncowka. Ale generalnie to ma jednak inny komfort gry od FD. Fabie jak sie przebiegl to byl i dyszelek i pilka do Muzaja za plecy.

Z jednej strony zespol sztywniakow ze swietnym trenerem, z drugiej strony artysci zdekompletowani i ze srednim IMHO trenerem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”