Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Orduna »

W sumie mam pomysł kto mógłby zastąpić Semeniuka w zaksie. Pasuje do koncepcji i jest chyba do wyjęcia- Płotnicki.
skysplif
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2016, o 22:07

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: skysplif »

Czyli właściwie mogła by nastąpić wymiana zawodników na lini Zaksa - Perugia
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

skysplif pisze: 20 kwie 2022, o 20:58 Czyli właściwie mogła by nastąpić wymiana zawodników na lini Zaksa - Perugia
Plotnicki przedłużył kontrakt w Perugii.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Bartek O »

WysokiPortorykanczyk pisze: 20 kwie 2022, o 20:58
skysplif pisze: 20 kwie 2022, o 20:58 Czyli właściwie mogła by nastąpić wymiana zawodników na lini Zaksa - Perugia
Plotnicki przedłużył kontrakt w Perugii.
Ale przecież Kamil również ma ważny kontrakt z ZAKSĄ na kolejny sezon.
Może zatem częścią zapłaty za umożliwienie Kamilowi transferu do Włoch byłoby oddanie Płotnickiego?
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

Jeszcze nie jest przesądzone odejście Semeniuka także spokojnie.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Bartek O »

pwpl97 pisze: 21 kwie 2022, o 04:24 Jeszcze nie jest przesądzone odejście Semeniuka także spokojnie.
Prawdę mówiąc bardzo nieśmiało i po cichu liczę na taką właśnie niespodziankę w postaci np. informacji, że Kamil podobnie jak Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek i Marcin Janusz zdecydował się przedłużyć kontrakt z ZAKSĄ do 2024 roku.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7987
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bartek O pisze: 21 kwie 2022, o 01:24Ale przecież Kamil również ma ważny kontrakt z ZAKSĄ na kolejny sezon.
Może zatem częścią zapłaty za umożliwienie Kamilowi transferu do Włoch byłoby oddanie Płotnickiego?
Szansa na mało prawdopodobne scenariusze jest ... mała. Tzn. ja tam nie wiem, ale zaczęło się od ''Plotnicki jest wolny'' - nie jest.
Arw165
Posty: 1449
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Jestem siatkarskim dyletantem, więc proszę o niezachowanie się w stosunku do mojego pytania jak moderator na Elektrodzie. ;)

Jeżeli założymy, że kwestia Kamila Semeniuka nie jest jeszcze rozstrzygnięta, to do kiedy powinna być, żeby Zaksa miała szansę znaleźć na jego miejsce kogoś sensownego? Im później, tym będzie trudniej. Jedyne plotki, które słyszałam to Lucarelli, który będzie się starał zostać we Włoszech, a co chwilę słychać o nowych kontraktach/przedłużonych umowach, więc czas ucieka.
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Generalnie to już chyba nie ma nikogo sensownego :D no chyba że kogoś wykupią, albo ktoś nowy się objawi podczas VNL.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Wielblad
Posty: 238
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Wielblad »

Wg mnie w obliczu odejścia Semeniuka, ZAKSA powinna zainteresować się Szymańskim z GKS. Patrząc na to jak ZAKSA uwydatniła talent Semena, a że Szymański to nie mniejszy talent niż w/w, mogłoby to wypalić.
Arw165
Posty: 1449
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Spodziewałam się takich odpowiedzi. Natomiast nie tego się spodziewałam, czytając że Zaksa wyciągnęła wnioski i się odpowiednio zabezpieczyła. Chyba jakieś klauzule czasowe typu "jeżeli chcesz odejść mimo ważnego kontraktu, to masz czas do końca marca" można umieścić w umowie, prawda? Czy przez wojnę powydłużały się terminy na poszukanie drugiego klubu? Chcę wierzyć, że Zaksa miło zaskoczy, bo do tej pory nie zawodzili...
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Wiesz, możliwe, że Zaksa już z dwa miesiące wie, że Semeniuk odchodzi, ale przecież nie ogłoszą tego publicznie przed końcem sezonu. Z tego co się mówiło, to Semeniuk miał już przedwstępną umowę z Bielgorodem, którą po wybuchu wojny udało się rozwiązać. Więc Zaksa raczej ma świadomość co się dzieje i na pewno szuka.

Problem jest taki, że Zaksa ma i w Polsce nienajwyższy budżet (ale najlepsze gospodarowanie środkami) i nie na każdego zawodnika może sobie pozwolić. Ale jest też możliwość, że ktoś już jest dogadany, tylko póki co o tym nie wiemy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Arw165
Posty: 1449
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Ja to mniej więcej wszystko wiem. Ale odczuwam zgrzyt, czytając, że Zaksa od tygodni szuka nowego przyjmującego (istotnym czynnikiem byłoby ewentualne odstęne), a teraz że odejście Semena nie jest jeszcze pewne. Te dwie rzeczy się ze sobą gryzą. Wiadomo, że jestem tylko kibicem, plotek wokół pełno i niczego się teraz nie dowiem, ale mam nadzieję, że klub rzeczywiście wie na czym stoi - czy ma Semena czy nie.
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ja wiem czy gryzą? Profesjonalny klub powinien być przygotowany na wszystko. Nie widzę wielkiego zgrzytu w rozglądaniu się za zawodnikiem "w razie czego", a jak uda się załatwić główną opcję (w tym przypadku Semeniuka), to wtedy tą rezerwową się olewa. Zresztą były już sytuacje, gdy kluby ogłaszały tych zawodników "w razie czego", a potem dopinali inne rozmowy i goście nigdy nawet nie grali w docelowym klubie (jak choćby kiedyś Janeczek zakontraktowany przez Resovię). Mimo wszystko myślę, że obydwa te podejścia są bardziej profesjonalne i zrozumiałe niż pozostanie z przysłowiową ręką w nocniku.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Jeśli Semeniuk to nic pewnego w Perugii, to dla mnie to jest komedia ze strony Sirciego. Zaklepują gościa, niby wszystko jasne i teraz na ostatnią chwilę są jakieś wahania. I co teraz ma ZAKSA zrobić? Czekać na ostatnią chwilę, aż Jaśnie Pan Włoch podejmie decyzję, czy Kamil jest wystarczająco dobry dla jego gwiazdozbioru? :] ZAKSA powinna dać ultimatum z krótkim wymiarem czasowym - Albo wykupują kontrakt Semeniuka teraz, albo kończymy rozmowy i powoli domykamy skład na kolejny sezon. Nie ma sensu tego przeciągać, bo może się skończyć tak, że zabraknie czasu na dobre zastępstwo i skończą w podobny sposób co Skra z Kooyem. Jeśli mają na oku kogoś dobrego w zamian za Kamila, to nie da się tego przeciągać w nieskończoność i ów zawodnik po prostu znajdzie sobie szybciej klub.

Jeśli transfer się wydarzy, no to mamy proszę państwa dwie opcje w trakcie sezonu. Zakładając, że Semen utrzyma poziom, oczywiście.

1.Perugia w końcu coś wygra i będą ochy i achy, jak to pan prezes super wykombinował z transferami i ściągnięcie Kamila to od początku był jego wielki plan
2.Perugia przegra i jednak Semeniuk był złym wyborem, bo nie jest wystarczająco dobry na Serie A ( :] ) i mocarną Perugię i tylko oczywiście Leon jest na tyle dobry, więc trzeba znowu trochę przebudować skład

Według mnie dla samego Semeniuka to lepszą opcją byłby transfer do takiej Modeny (gdyby np wypadł Leal i w ogóle ktoś sondował taką opcję) albo Trentino czy Lube, bo tam mógłby naprawdę być jednym z realnych liderów, a w Perugii zawsze będzie w cieniu Leona i w razie ewentualnych porażek wezmą go pierwszego na tapetę, bo przecież przychodzi z zewnątrz, nie grał w Serie A.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Ja z kolei uważam, że Kamilowi nigdzie nie będzie tak dobrze jak w domu :D Tu jest cały czas w gronie liderów, tu osiąga sukcesy nie tylko na krajowych, ale i europejskich parkietach, tu się czuje spełniony, tu ma wiernych, szanujących go kibiców i profesjonalnie zarządzany klub !!! Czego chcieć więcej ??? Zacznijmy ściągać gwiazdki z "ziemi włoskiej do Polski". Przeciwny kierunek niekoniecznie musi dobrze służyć polskim zawodnikom. Ja wiem, że od strony finansowej nie będzie to proste, natomiast sportowo dogoniliśmy już ligę włoską, choć jeszcze kilka lat temu wydawało się to nie do pomyślenia.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Niestety pieniądze są bardzo ważnym czynnikiem szczególnie kiedy wynagrodzenie wzrasta nie o 15-20% a o 100-200%.

Obrazowo. Pielęgniarka z Koźla zarabiająca 3000 netto ma możliwość przeniesienia się do Opola za 9000 netto.

Myślicie że zdecyduje się zostać „w domu” gdzie do pracy ma 3 min spacerkiem i wszystkich zna, wszyscy ją lubią szanują? Czy może będzie dojeżdżać po 2h dziennie i podejmie prace w obcym otoczeniu gdzie nikogo nie zna ale zarobi 3X więcej?

Ja myśle ze jednak to drugie. Tu nie ma żadnych czarów.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: reeman »

Sprawa Semeniuka jest prosta, jeżeli Perugia odpadnie z gry o mistrzostwo, to leci Grbic i tematu Kamila na razie nie ma , bo nowy trener może mieć inną koncepcję. Grbic z podkulonym ogonem wraca do KK i ma Semeniuka u siebie w drużynie.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

reeman pisze:Sprawa Semeniuka jest prosta, jeżeli Perugia odpadnie z gry o mistrzostwo, to leci Grbic i tematu Kamila na razie nie ma , bo nowy trener może mieć inną koncepcję. Grbic z podkulonym ogonem wraca do KK i ma Semeniuka u siebie w drużynie.
Trener kadry nie może być trenerem polskiego zespołu ligowego
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: McMatheo »

Semeniuk poza ZAKSĄ... To jeszcze nie jest gwiazda, która ma pewność, że nie będzie grzała ławy gdzieś we Włoszech. Obawiam się powtórki z Konarskiego.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: reeman »

A gdzie jest taki zapis?, po MŚ może nie być już trenerem kadry
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

McMatheo pisze: 22 kwie 2022, o 11:37 Semeniuk poza ZAKSĄ... To jeszcze nie jest gwiazda, która ma pewność, że nie będzie grzała ławy gdzieś we Włoszech. Obawiam się powtórki z Konarskiego.
No, ale jak z Konarskim było? Dołączył do Ziraatu w wieku 28 lat, po dobrych sezonach w ZAKSIE, ale bardzo nieudanych Mistrzostwach Europy. Zagrał sezon podobno przeciętny, ale z tego co pamiętam, to grał regularnie i chyba Ziraat nawet za bardzo zmiennika dla niego nie miał (?). Już dobrze nie pamiętam, ktoś może sprostować. Wrócił i załapał się do kadry na MŚ 2018 jako potencjalnie trzeci atakujący i to tylko dlatego, że Schulz debiutował.

Trochę jednak inny przypadek niż Semeniuk.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: KentuckiFan »

michal1983 pisze: 22 kwie 2022, o 10:05 Niestety pieniądze są bardzo ważnym czynnikiem szczególnie kiedy wynagrodzenie wzrasta nie o 15-20% a o 100-200%.

Obrazowo. Pielęgniarka z Koźla zarabiająca 3000 netto ma możliwość przeniesienia się do Opola za 9000 netto.
Widzę, że czas najwyższy na przebranżowienie ;)
MAG siatki pisze: 22 kwie 2022, o 09:46 Ja z kolei uważam, że Kamilowi nigdzie nie będzie tak dobrze jak w domu :D Tu jest cały czas w gronie liderów, tu osiąga sukcesy nie tylko na krajowych, ale i europejskich parkietach, tu się czuje spełniony, tu ma wiernych, szanujących go kibiców i profesjonalnie zarządzany klub !!! Czego chcieć więcej ??? Zacznijmy ściągać gwiazdki z "ziemi włoskiej do Polski". Przeciwny kierunek niekoniecznie musi dobrze służyć polskim zawodnikom. Ja wiem, że od strony finansowej nie będzie to proste, natomiast sportowo dogoniliśmy już ligę włoską, choć jeszcze kilka lat temu wydawało się to nie do pomyślenia.
Fajnie pomarzyć, nawet warto. Natomiast sam Kamil zapewne jest w mało komfortowej dla siebie sytuacji i taki obrót spraw może odbić się na jego dyspozycji psychicznej w końcowej fazie rozgrywek. Aktualnie ma status gwiazdy i już zupełnie inny punkt wyjścia do negocjacji z rodzimym klubem. Żadne groźby, prośby nie pomogą w niczym, to klasyczny pat. Na jego miejsce potrzebujemy lidera, zawodnika doświadczonego, który nie spuści głowy widząc po drugiej stronie siatki Leona i podobnych. Przecież zapewne segregatory z ofertami gry w ZAKSie są pełne, bo nie ukrywajmy, gra w KK gdzie od kilkudziesięciu lat gramy o mistrzostwo, w lidze mistrzów, gdzie każdy przychodzący zawodnik z szacunkiem wypowiada się o klubie, organizacji, warunkach to powód do dumy. Tylko, że my potrzebujemy za Kamila prawdziwego ASA. Myślę, że faktycznie do zakończenia sezonu w lidze włoskiej, polskiej i rozstrzygnięcia w LM możemy się tych decyzji nie doczekać.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2022, o 12:34 przez KentuckiFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Dyskutować zawsze warto.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

:]
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Szary Wilk
Posty: 8042
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

michal1983 pisze: 22 kwie 2022, o 10:05 Niestety pieniądze są bardzo ważnym czynnikiem szczególnie kiedy wynagrodzenie wzrasta nie o 15-20% a o 100-200%.

Obrazowo. Pielęgniarka z Koźla zarabiająca 3000 netto ma możliwość przeniesienia się do Opola za 9000 netto.

Myślicie że zdecyduje się zostać „w domu” gdzie do pracy ma 3 min spacerkiem i wszystkich zna, wszyscy ją lubią szanują? Czy może będzie dojeżdżać po 2h dziennie i podejmie prace w obcym otoczeniu gdzie nikogo nie zna ale zarobi 3X więcej?

Ja myśle ze jednak to drugie. Tu nie ma żadnych czarów.

100 % racji

Ile lat można grać w siatkówce na najwyższym poziomie i zarabiać? Jeśli Kamil ma teraz 180 tysięcy euro (ktoś tu podał takie info) za sezon, a w Perugii miałby mieć 350-400 tysięcy euro lub więcej, to różnica jest kolosalna.

Odpuścić kilka lat zarabiania 200 % swojej pensji dla wygody? No średnio. Bo co jeśli skończy karierę przedwcześnie, albo po prostu będzie zarabiać niższe stawki, aż się zestarzeje i zjedzie z pensją jeszcze bardziej w dół? To raczej nie piłka nożna. Tutaj jak nie zarabiasz bardzo dobrze, to potem trzeba szukać zajęcia, lub bardzo dobrze zainwestować. Bo Kubiak, Kurek czy Leon to sobie mogą żyć i inwestować ze spokojem, ale taki Semeniuk raczej nie. Przypominam wam, że on jest 96 rocznik, a dopiero od 2 sezonów wszedł na ten najwyższy poziom i przyszedł czas na zyski.

W ramach ciekawostki powiem wam, że Patryk Czarnowski, były reprezentant polski, środkowy najlepszych klubów PlusLigi, jest obecnie specjalistą ds sprzedaży w salonie samochodowym na Śląsku ;)
Streeter
Posty: 7441
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 22 kwie 2022, o 11:45
McMatheo pisze: 22 kwie 2022, o 11:37 Semeniuk poza ZAKSĄ... To jeszcze nie jest gwiazda, która ma pewność, że nie będzie grzała ławy gdzieś we Włoszech. Obawiam się powtórki z Konarskiego.
No, ale jak z Konarskim było? Dołączył do Ziraatu w wieku 28 lat, po dobrych sezonach w ZAKSIE, ale bardzo nieudanych Mistrzostwach Europy. Zagrał sezon podobno przeciętny, ale z tego co pamiętam, to grał regularnie i chyba Ziraat nawet za bardzo zmiennika dla niego nie miał (?). Już dobrze nie pamiętam, ktoś może sprostować. Wrócił i załapał się do kadry na MŚ 2018 jako potencjalnie trzeci atakujący i to tylko dlatego, że Schulz debiutował.

Trochę jednak inny przypadek niż Semeniuk.
Nie zrozumiałeś sztandarowej myśli niektórych kędzierzyńskich kibiców. Semeniuk jest kosmitą, póki jest w Zaksie. Jak odejdzie to takich Semeniuków jest na pęczki przecież. Nie pamiętasz jak Toniutti z najlepszego rozgrywającego świata po transferze do Jastrzębia stał się kurduplem co go na ważne mecze kadry musi Brizard zmieniać? :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Marcy$ »

Poza tym to próba rozwoju i może wejścia na najwyższy poziom nie tylko dla nas ale i dla świata - i podbicie Włoch jak Winiarski czy Świderski.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

reeman pisze:A gdzie jest taki zapis?, po MŚ może nie być już trenerem kadry
Chyba MŚ nie jest imprezą docelową
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PabloFX »

Streeter pisze: 22 kwie 2022, o 12:53 Nie pamiętasz jak Toniutti z najlepszego rozgrywającego świata po transferze do Jastrzębia stał się kurduplem co go na ważne mecze kadry musi Brizard zmieniać? :D
A teraz bez śmieszkowania. W jakiej formie jest Toniutti od Tokio? ;)
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

Toniutti to już końcówkę sezonu w Kędzierzynie miał średnio/słabą.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”