Transfery i plotki na sezon 2022/23

ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

PioterZJastrzebia pisze: 31 lip 2022, o 19:49 Na jakiś tam social mediach pojawiła się informacja, że jutro o 12 będzie ogłoszony nowy trener Zaksy. Jeśli ja, anonim niezwiązany z Kędzierzynem, kogoś uraziłem zabierając głos w sprawie Zaksy, serdecznie przepraszam.
No i dlaczego działasz na szkodę polskiej siatkówki?

Wracając do tematu transferów, nie wydaje mi się aby ktoś po MŚ został zwerbowany. To już trochę późno, ale też za wielu wolnych to nie będzie na mundialu.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Ale na szczęście kolega Michał i kolega Mag siatkówki przedstawili się z imienia i nazwiska, więc możemy ufać ich informacjom...

A nie czekaj...
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Lubię lojalność.
Nie zależy mi na poklasku czy zaufaniu obcych ludzi na forum. Nigdy o to nie zabiegałem. Wybaczcie.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2805
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

Sugerowanie, że user @Artem jest jakimś "plotkarzem" etc., przez osoby, a właściwie jedną związaną ściśle z Kędzierzynem jest wręcz kuriozalne. To jest najbardziej wiarygodne źródło informacji tutaj na forum, @Artem. Ten cynizm, arogancja ze strony niektórych kibiców ZAKSY jest normalnie bezczelna. Nie życzę źle ZAKSIE, nikomu nie życzę źle, cieszą mnie ich sukcesy na arenie międzynarodowej, jestem dumny z nich jako kibic nie tylko Resovii, ale również polskiej siatkówki. Jednak pewne osoby nie wystawiają najlepszego świadectwa ZAKSIE i wizerunkowo wygląda to słabiutko. Fakty są takie, że mają problemy kadrowe. Nie rozumiem tej zarozumiałości i pychy. Jak wiadomo, pycha kroczy przed upadkiem...
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Tak jak pisałem pare dni temu. Są tu święte krowy. Uklęknąć i modlić się bo facet wywleka poufne info na forum czy twitterze.

Koń by się uśmiał.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

michal1983 pisze: 31 lip 2022, o 20:41 Tak jak pisałem pare dni temu. Są tu święte krowy. Uklęknąć i modlić się bo facet wywleka poufne info na forum czy twitterze.

Koń by się uśmiał.
Brniesz w ślepy zaułek ze swoją argumentacją, podszywając to bardzo ubogą szyderą, gdzie krok po kroku, a bardziej post za postem, tylko i wyłącznie budzisz zażenowanie swoją twórczością.

Z czystej ciekawości, co jest poufną informacją?
Kłamca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 632
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

michal1983 pisze: 31 lip 2022, o 20:41 Tak jak pisałem pare dni temu. Są tu święte krowy. Uklęknąć i modlić się bo facet wywleka poufne info na forum czy twitterze.

Koń by się uśmiał.
A czym dla ciebie jest np dziennikarstwo? Bo dla mnie dobrego dziennikarza poznaje się po tym ile pozyskuje informacji zanim staną się one oficjalnymi. Po dzisiejszym info od Artema zachowujesz się nagle jak byś narobił w zbroje bo jest powiedziane coś co uważasz ze powiedziane być nie powinno, wyzywając do tego człowieka od plotkarza, przekupy czy szkodnika.

Co masz na celu ty czy Twój kolega, chwaląc się że coś wiesz, a żaden z was konkretów nie napisze? Dla mnie to tak jak jak by nic nie wiedzieć a jedynie mieć mokre sny i śnić o złotych jajkach.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Po raz ostatni do tego wrócę żeby była jasność.

Nikt się niczym nie chwali, nie napina i nie udaje.
Jedyne co napisałem ja czy kolega to że nie ma żadnej wspomnianej po stokroć „żenady”. To że kluby nie pytają forumowiczów o zgodę chyba nie jest niczym niezwykłym.
Nie Artemy czy inne „wróbelki z Twittera” decydują kto kogo i kiedy ogłosi.

Zastępstwo za Kamila będzie/jest ale kwestia tego zawodnika jest związana z wieloma bardzo skomplikowanymi czynnikami w innym wypadku już dawno zostało by ogłoszone kto nim jest.

Tylko i wyłącznie tyle.

PS a jak nazwiesz wyciąganie różnych nieoficjalnych informacji z bliskich klubom źródeł i pisanie o tym w necie? Czy jak to ładnie nazwałeś „chwalenie się”.
Nie plotkarstwem?
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
rafak
Posty: 568
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: rafak »

Nie wiem czy Kolega michal1983 zdaje sobie sprawę, ale klub nie jest jedynym źródłem informacji. Ludzie mają kontakty z otoczeniem zawodników, agencjami menedżerskimi itp.

Jechanie po Artemie, bo "ujawnił jakieś poufne informacje" jest wesołym dodatkiem do smutnej w sumie sytuacji z zastępstwem Semeniuka.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Jacek »

michal1983 pisze: 31 lip 2022, o 22:26Zastępstwo za Kamila będzie/jest ale kwestia tego zawodnika jest związana z wieloma bardzo skomplikowanymi czynnikami w innym wypadku już dawno zostało by ogłoszone kto nim jest.
Tu nie chodzi o żadne skomplikowane czynniki. Na dzień dzisiejszy ZAKSA zastępsta za K. Semeniuka nie ma. Nie ma też jak to sugerowałeś parę stron wcześniej umowy wstępnęj czy tam przedwstępnej.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Klugenhammer »

Jacek pisze: 1 sie 2022, o 07:08 Na dzień dzisiejszy ZAKSA zastępsta za K. Semeniuka nie ma.
No nie ma i takie są fakty. Drużyna za chwilę rozpoczyna przygotowania do następnego sezonu, a skład dalej niedomknięty.
Niestety potwierdza się, że największym osłabieniem klubu było odejście Świderskiego. Szpaczek to jednak nie ten kaliber co Sebastian. :(
jarek8dywan
Posty: 599
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jarek8dywan »

Postarajcie sie zrozumieć kolege Michala. Artem publicznie obnazyl od tygodni usilnie skrywana tajemnice, ze z zastepstwem Semeniuka jest lipa. Nie ma sie czym chwalić, niestety. Trochę zenujace napinanie sie dwoch kolegow z K-Kozla, uparta walka z faktami. Po co...

Ja osobiście mam nadzieję, ze ta porazka dzialaczy Zaksy, bo tak to trzeba nazwac, ostatecznie zakonczy sie sukcesem. Za taki nie bede uwazal gracza pokroju Szymańskiego czy Zalinskiego. Oby spadli na cztery lapy, czego im życzę. A dwom kolegom z K-Kozla zycze więcej dystansu i pokory. Kędzierzyn Koźle, mimo calej sympatii i uznania za wyniki, to nie jest pepek siatkarskiego swiata.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 632
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

PGE 5ty tydzień wstrzymuje przedłużenie umowy że Skrą.

Info od samego źródła.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

bez_nazwy pisze: 1 sie 2022, o 10:51 PGE 5ty tydzień wstrzymuje przedłużenie umowy że Skrą.

Info od samego źródła.
Jest jakiś powód?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 632
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

jinx pisze: 1 sie 2022, o 10:53
bez_nazwy pisze: 1 sie 2022, o 10:51 PGE 5ty tydzień wstrzymuje przedłużenie umowy że Skrą.

Info od samego źródła.
Jest jakiś powód?
Głupio mi było aż tak bezpośrednio pytać, bo ze "źródłem" widziałem się w innej sprawie.

Pozostałe kontrakty ustalone (nowe i przedluzenia) ale nie będzie ich ogłoszeń póki nie zostanie podpisana nowa umowa sponsorską z pge, bo sam prezes nie wie czego się ma spodziewać odnośnie €€.
Temat Bednorza istnieje.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Więc to by tłumaczyło zwlekanie z ogłoszeniem Bednorza i pozostania Kooya bo jego też jeszcze nie potwierdzili.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Szkoda, że w tym PGE nie pracuje nikt kumaty odnośnie siatkówki i osoba od marketingu zapewne nie wie jaka jest w Skrze sytuacja. Gdyby tak było, to pewnie byłoby kilka rozmów wychowawczych i wtedy niektóre tematy naprostowane byłyby raz-dwa. W przypadku Skry jestem zdania, że to jest marnotrawienie pieniędzy spółki skarbu państwa. Co rok 3-5 miejsce i niewykorzystany potencjał przez nepotyzm w klubie.
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

bez_nazwy pisze: 1 sie 2022, o 10:51 PGE 5ty tydzień wstrzymuje przedłużenie umowy że Skrą.

Info od samego źródła.
Nie nazwałbym tego wstrzymaniem.
Już jakiś czas temu pisałem, że nie ma konsensusu. I to nie, że jest umowa, a w ogólnie nie ma porozumienia.
Tak było w maju, a co nowego ten czas przyniósł, to mogę tylko się domyślać, ale jak piszesz, że wstrzymali, to może coś się ruszy.
Kłamca.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: leeon »

I niech nie podpisują. Szkoda pieniędzy.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kiepski »

bez_nazwy pisze: 1 sie 2022, o 10:51 PGE 5ty tydzień wstrzymuje przedłużenie umowy że Skrą.

Info od samego źródła.
Uważaj chłopie z takimi newsami, bo możesz zostać oskarżony o plotkarstwo i szkodę na rzecz w tym przypadku Skry :] :] :]

A tak poważnie to jest zastanawiające wstrzymanie tego przedłużenia, może Piechocki i jego rodzina na swoim nie do końca komuś w PGE pasują?

PS. Zaksa potwierdziła Fina na trenera. Chyba najlepsze możliwe zastępstwo za Cretu. Tym bardziej, że był kiedyś zawodnikiem Zaksy, więc zawsze to plus
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 1 sie 2022, o 12:25 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

jarek8dywan pisze: 1 sie 2022, o 10:11 Ja osobiście mam nadzieję, ze ta porazka dzialaczy Zaksy, bo tak to trzeba nazwac, ostatecznie zakonczy sie sukcesem. Za taki nie bede uwazal gracza pokroju Szymańskiego czy Zalinskiego. Oby spadli na cztery lapy, czego im życzę. A dwom kolegom z K-Kozla zycze więcej dystansu i pokory. Kędzierzyn Koźle, mimo calej sympatii i uznania za wyniki, to nie jest pepek siatkarskiego swiata.
Ja tam myślę, że może w tym szaleństwie jest metoda i Zaksa wie, że dobrego gracza tak czy siak wyjmie (nie wiem, poziom Perrina), więc dalej atakuje zawodników z wysokiej półki (bo Jaeschke był top 5 przyjmujących Serie A w poprzednim sezonie), a jak nie pyknie, to wykupi jakiegoś solidniaka? Mam nadzieję.
Kiepski pisze: 1 sie 2022, o 12:10A tak poważnie to jest zastanawiające wstrzymanie tego przedłużenia, może Piechocki i jego rodzina na swoim nie do końca komuś w PGE pasują?
Już kiedyś były takie informacje, i skończyło się na niczym.
jarek8dywan
Posty: 599
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jarek8dywan »

WysokiPortorykanczyk pisze: 1 sie 2022, o 12:14Ja tam myślę, że może w tym szaleństwie jest metoda i Zaksa wie, że dobrego gracza tak czy siak wyjmie (nie wiem, poziom Perrina), więc dalej atakuje zawodników z wysokiej półki (bo Jaeschke był top 5 przyjmujących Serie A w poprzednim sezonie), a jak nie pyknie, to wykupi jakiegoś solidniaka? Mam nadzieję.
A mnie właśnie to niepokoi, ze maja apetyt na top gracza i próbują namowic jednego za drugim, a poki co odbijaja się od ściany. Posiadanie alternatywy w osobie "dobrego gracza" to taka nagroda pocieszenia jesli chodzi o klub na tym poziomie. A szkoda.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: 1 sie 2022, o 11:07 Więc to by tłumaczyło zwlekanie z ogłoszeniem Bednorza i pozostania Kooya bo jego też jeszcze nie potwierdzili.
Skra dzisiaj podała listę zawodników, którzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Jest wśród nich Kooy.
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Dejwu »

Ja jestem ciekaw czy ZAKSA robi jakieś zakusy pod Bednorza.

Taki obrót spraw byłby najlepszy możliwy dla obydwu stron
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

jarek8dywan pisze: 1 sie 2022, o 12:34A mnie właśnie to niepokoi, ze maja apetyt na top gracza i próbują namowic jednego za drugim, a poki co odbijaja się od ściany. Posiadanie alternatywy w osobie "dobrego gracza" to taka nagroda pocieszenia jesli chodzi o klub na tym poziomie. A szkoda.
Jaeschke czy Pope to nie są nazwiska z topu, po prostu ciekawsze nazwiska niż ten Perrin (to tylko przykład, nie zaczynajcie). Tak jak pisałem, porażką Zaksy będzie jeśli przyjdzie ktoś słabszy/mniej perspektywiczny niż Karlitzek czy Lipiński, czyli fajne nazwiska w zasięgu, które uleciały do słabszego klubu, bo Zaksa chciała kogoś więcej - Semeniuk miał top3 kontraktów w Europie, znalezienie takich proporcji jakości do ceny to po prostu fart. Z młodzieżowców na ME byli Gierżot, Magalini i Lagumdzija, z czego tylko tego ostatniego w ogóle można byłoby rozważyć pod względem jakiegoś ogrania, na VNL-u - Pope, Nikołow i Zhang - każdy z nich trafi/trafił do topu we Włoszech, więc średnio widzę opcję wzięcia kogoś bardzo młodego z potencjałem. Tak że ja jednak trzymam kciuki za tego Jaeschke.
PioterZJastrzebia
Posty: 1247
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze: 1 sie 2022, o 11:07 Więc to by tłumaczyło zwlekanie z ogłoszeniem Bednorza i pozostania Kooya bo jego też jeszcze nie potwierdzili.
Ale Kooy jest potwierdzony. Co prawda nie bezpośrednio, ale jest. W przypadku Skry taką formą "potwierdzenia" jest po prostu brak informacji o odejściu. Ci odchodzący zostali oficjalnie pożegnani, nowi zawodnicy przywitani, nawet dostali już swoje numery. Przygotowania do sezonu rozpoczęte, na social mediach podana lista graczy biorących w nich udział, czyli cała przewidywany zespół poza Atanasijeviciem, Łomaczem, Bieńkiem i Kłosem przebywającymi na kadrach narodowych. Przecież nie będą teraz zaczynać ogłaszania przedłużeń kontraktów, to nie ma absolutnie żadnego logicznego sensu.
Jedynym możliwym nowym potwierdzeniem jest Bednorz. Ale biorąc pod uwagę dotychczasowe komunikaty, to albo sprawa nadal jest negocjowana, albo transfer Bednorza będzie "innej kategorii" niż takiego Lanzy czy Vasiny.
jarek8dywan
Posty: 599
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jarek8dywan »

WysokiPortorykanczyk pisze: 1 sie 2022, o 13:11 Jaeschke czy Pope to nie są nazwiska z topu, po prostu ciekawsze nazwiska niż ten Perrin
O Dżeszkim sam pisales kilka postów wyzej, ze to top 5 ostatniego sezonu serie a. I mi to wystarczy :)
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: MiroHero »

Napiszę, że przyjmujący Zaksy już jest i że napewno jest z poza Europy. Info wypłynęło ale bez nazwiska. Tak więc czekamy dalej na rozwiązanie tej nie kończącej się historii....😉
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Jacek pisze: 1 sie 2022, o 07:08
michal1983 pisze: 31 lip 2022, o 22:26Zastępstwo za Kamila będzie/jest ale kwestia tego zawodnika jest związana z wieloma bardzo skomplikowanymi czynnikami w innym wypadku już dawno zostało by ogłoszone kto nim jest.
Tu nie chodzi o żadne skomplikowane czynniki. Na dzień dzisiejszy ZAKSA zastępsta za K. Semeniuka nie ma. Nie ma też jak to sugerowałeś parę stron wcześniej umowy wstępnęj czy tam przedwstępnej.
Nieprawda.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”