Plotki transferowe 23/24

kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Artem pisze: 12 sty 2023, o 23:14
Zksiak pisze: 12 sty 2023, o 22:20
Artem pisze: 12 sty 2023, o 21:15

Podobno się z nim kontaktowali, ale czy doszło do podpisania umowy to nie wiem.
Masz moze jakies informacje o Stali Nysa?
Stamtąd nic nowego.
Bo też pewnie wiele zmian nie będzie
Ben Tara zostaje, Gierżot zostaje, Żukowski chyba miał 2 letni no i El Grauiemu raczej na pewno też przedłużą jak zgrają się limity bo robi robotę.
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 13 sty 2023, o 00:26
Artem pisze: 12 sty 2023, o 23:14
Zksiak pisze: 12 sty 2023, o 22:20

Masz moze jakies informacje o Stali Nysa?
Stamtąd nic nowego.
Bo też pewnie wiele zmian nie będzie
Ben Tara zostaje, Gierżot zostaje, Żukowski chyba miał 2 letni no i El Grauiemu raczej na pewno też przedłużą jak zgrają się limity bo robi robotę.

Bo jeszcze podobno nic pewnego ze sponsorem na kolejny sezon, stąd cisza.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: dezerter »

Szary Wilk pisze: 13 sty 2023, o 00:38
kamil1999 pisze: 13 sty 2023, o 00:26
Artem pisze: 12 sty 2023, o 23:14
Stamtąd nic nowego.
Bo też pewnie wiele zmian nie będzie
Ben Tara zostaje, Gierżot zostaje, Żukowski chyba miał 2 letni no i El Grauiemu raczej na pewno też przedłużą jak zgrają się limity bo robi robotę.

Bo jeszcze podobno nic pewnego ze sponsorem na kolejny sezon, stąd cisza.
Bednaruk coś niby mówił o dodatkowym sianku na kolejny sezon, a u Kadzia mówino o zainteresowaniu Nysy Huberem...
Co do Zuka, to podobno Katowice sie nim interesują, a Nysa Yenipazarem z Lwowa. Dział plotki, więc piszę, co przeczytałem w sieci. 8-)
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Artem pisze: 12 sty 2023, o 20:45
MAG siatki pisze: 12 sty 2023, o 20:03
Artem pisze: 12 sty 2023, o 15:38 Wracając do Poręby bo często przewija się temat, że Zaksa w życiu by go nie puściła gdyby nie mieli nikogo w zanadrzu. Słyszałem, że zawodnik sam postanowił podjąć decyzję o odejściu nie konsultując tego z nikim.
Z nikim tego nie konsultował, mając podpisany kontrakt z ZAKSĄ :] Dobry żart tynfa wart :] A ja słyszałem, że ZAKSA dogadała się ze Skrą w sprawie Poręby. Tak po partnersku. Może i dobrze dla obu stron.

Dziś z kolei czytałem, że JW bierze na cel nie tylko Norberta Hubera i Karola Urbanowicza, ale także Mateusza Bieńka. Mają rozmach w tym Jastrzębiu, prawie taki jak w Rzeszowie. Zastanawiam się kiedy w orbicie ich zainteresowań znajdzie się Robertlandy Simon. A ktoś tu przebąkiwał ostatnio, że szukają oszczędności :] :] Wszystko grubymi nićmi i "Igłą Szyte", prawda Artem ??? :D
To, że miał podpisany kontrakt z Zaksą niczego nie zmienia. Przychodzi, wpłaca wykup i żegna klub. I co Zaksa może? Nic.

Co do oszczędności w JW jest to info prosto z klubu. Co w tym takiego, że interesują się Bieńkiem czy Huberem nawet przy mniejszym budżecie? Odchodzi Boyer, wystarczy, że na jedynkę przesuną Hadravę i mają zaoszczędzoną część kasy. Interesujesz się siatkówką i dziw bierze, że takie rzeczy są dla Ciebie czymś nie do zrealizowania.
Panie cuda, cuda ogłaszają. No cóż ostatnio słyszałem opinię, że Bieniek jest w tym momencie najlepszym środkowym na świecie... Jak to się ma zatem do oszczędności w JW ??? Z jednej strony nie ma kasy, a z drugiej próbuje się wyciągać dwóch najlepszych obecnie środkowych w PlusLidze, czyli Bieńka i Hubera. W takim razie co z Gladyrem, który przecież też nie jest tani i niewątpliwie w kwadracie dla rezerwowych stać nie chce, bo to klasowy zawodnik. Zostanie na trzeciego razem z Bieńkiem i Huberem ??? No właśnie dlatego, że znam się na siatkówce, to odczytuję te transferowe fanaberie, jako TOTALNY KOSMOS . I raczej trudno to wszystko wytłumaczyć jedynie odejściem Stéphena Boyera, bo to jest zwykłe uproszczenie, nawet pomimo faktu, że atakier jest znacznie droższy od środkowych.

Co do Staszewskiego, to uważam, że ZAKSA powinna o niego zawalczyć, bo jest bardzo wartościowym zmiennikiem, co już parę razy w tym sezonie pokazał. Szkoda by go było stracić na rzecz ekipy z Podpromia.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2023, o 08:03 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Trochę smutne, że o wszystkim w sporcie decydują pieniądze.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2023, o 08:01 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Ale dobrze tu ktoś napisał, że są to tylko przymiarki i nie wiadomo jeszcze jak to wszystko się zakończy. Menadżerowie prowadzą swoje gierki i umiejętnie grają na podbicie wysokości kontraktów (stąd wypuszczają w przestrzeń medialną różne baloniki i przecieki kontrolowane). Do tej pory nawet nieźle im to wychodziło.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: iron »

Ty dalej nie rozumiesz... złożenie propozycji Bieńkowi i Huberowi nie oznacza, że klub stać na nich w tym samym czasie.
Odejście Boyera to jedna oszczędność ale nie przedłużenie umowy z jednym z rozgrywających to kolejna. Koniec najsilniejszej podwójnej zmiany.

P.S. A co ma decydować w zawodowym sporcie? :] Każdy chce zarabiać jak najwięcej, szczególnie mając na to maks 15 lat.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

iron pisze: 13 sty 2023, o 13:20 Ty dalej nie rozumiesz... złożenie propozycji Bieńkowi i Huberowi nie oznacza, że klub stać na nich w tym samym czasie.
Odejście Boyera to jedna oszczędność ale nie przedłużenie umowy z jednym z rozgrywających to kolejna. Koniec najsilniejszej podwójnej zmiany.

P.S. A co ma decydować w zawodowym sporcie? :] Każdy chce zarabiać jak najwięcej, szczególnie mając na to maks 15 lat.
PS podawał, że rozegranie zostaje takie samo.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: iron »

Biciut pisze: 13 sty 2023, o 13:23
iron pisze: 13 sty 2023, o 13:20 Ty dalej nie rozumiesz... złożenie propozycji Bieńkowi i Huberowi nie oznacza, że klub stać na nich w tym samym czasie.
Odejście Boyera to jedna oszczędność ale nie przedłużenie umowy z jednym z rozgrywających to kolejna. Koniec najsilniejszej podwójnej zmiany.

P.S. A co ma decydować w zawodowym sporcie? :] Każdy chce zarabiać jak najwięcej, szczególnie mając na to maks 15 lat.
PS podawał, że rozegranie zostaje takie samo.
Może zostanie ale rozpytują o sypę na rezerwę.
No sympathy for fools...
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Iron jeśli chodzi o JW(choć nie tylko) ma zwykle bardzo dobre info
A jak dobry by środkowy nie był to bardzo prawdopodobne, że jego kontrakt jest niższy niż atakującego może nie topowego, ale z dość uznanym już nazwiskiem w skali europejskiej.

A co Iron z Clevenotem? Bardzo niedoceniany siatkarz i dla mnie o sile Jastrzębia w przyszłym sezonie będzie stanowić m.in to czy uda się go utrzymać
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

iron pisze: 13 sty 2023, o 13:20 Ty dalej nie rozumiesz... złożenie propozycji Bieńkowi i Huberowi nie oznacza, że klub stać na nich w tym samym czasie.
Odejście Boyera to jedna oszczędność ale nie przedłużenie umowy z jednym z rozgrywających to kolejna. Koniec najsilniejszej podwójnej zmiany.

P.S. A co ma decydować w zawodowym sporcie? :] Każdy chce zarabiać jak najwięcej, szczególnie mając na to maks 15 lat.
To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, bo nigdzie nie było informacji, że JW ma się pozbyć któregoś z sypaczy. To po pierwsze. Po drugie ja nie przesądziłem, że Bieniek i Huber zagrają w przyszłym sezonie w JW. Wręcz wyśmiałem tę koncepcję :] którą mój szanowny przedmówca uznał za całkiem realną. Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Bartosz Bednorz już w Kędzierzynie-Koźlu. Właśnie przyjechał :D
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

MAG siatki pisze: 13 sty 2023, o 14:49 Bartosz Bednorz już w Kędzierzynie-Koźlu. Właśnie przyjechał :D
Kontrakt też najpewniej zostanie podpisany czy raczej ogłoszony dzisiaj.
Bo w weekend się nie ogłasza.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

kamil1999 pisze: 13 sty 2023, o 15:02
MAG siatki pisze: 13 sty 2023, o 14:49 Bartosz Bednorz już w Kędzierzynie-Koźlu. Właśnie przyjechał :D
Kontrakt też najpewniej zostanie podpisany czy raczej ogłoszony dzisiaj.
Bo w weekend się nie ogłasza.
Raczej tak. Nie ma co dłużej czekać z ogłoszeniem tej informacji.
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

"Szukanie oszczędności" nie musi oznaczać, że klub nie wydaje ani złotówki. Może to oznaczać, że wydaje mniej. Samo oddanie Boyera i zatrudnienie środkowego nie wyklucza zatrudnienia kogoś na atak do rywalizacji. To wciąż byłby mniejszy koszt, niż jakby mieli utrzymać Boyera na wysokim kontrakcie i do tego dorzucić środkowego klasy Bieńka/Hubera. A więc drugim atakującym wcale nie musi być ktoś taki jak Jan Król czy Patryk Szwaradzki, a równorzędny gracz.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 13 sty 2023, o 15:14 "Szukanie oszczędności" nie musi oznaczać, że klub nie wydaje ani złotówki. Może to oznaczać, że wydaje mniej. Samo oddanie Boyera i zatrudnienie środkowego nie wyklucza zatrudnienia kogoś na atak do rywalizacji. To wciąż byłby mniejszy koszt, niż jakby mieli utrzymać Boyera na wysokim kontrakcie i do tego dorzucić środkowego klasy Bieńka/Hubera. A więc drugim atakującym wcale nie musi być ktoś taki jak Jan Król czy Patryk Szwaradzki, a równorzędny gracz.
No równorzędny to jest Boyer, więc jak oszczędności to pewnie ktoś słanszy.
Jakiś rezerwowy co nie oznacza, że nie może być solidny. Może ktoś typu Gevert?
Albo jakiś zdolny junior.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

Jeżeli potwierdzi się, że Mendez zostaje to JW ma okazję do ściągnięcia poważnych zawodników z Ameryki Płd za stosunkowo niewielkie pieniądze. Limit ich nie będzie dotyczył na ataku i rozegraniu więc jest w czym wybierać.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Chizoba, Cagliari, Abouba
W lidze francuskiej jest trochę atakujących z ameryki południowej, którzy powinni być względnie tani bo nie mają nazwiska a rokują dobrze.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: iron »

MAG siatki pisze: 13 sty 2023, o 13:56
iron pisze: 13 sty 2023, o 13:20 Ty dalej nie rozumiesz... złożenie propozycji Bieńkowi i Huberowi nie oznacza, że klub stać na nich w tym samym czasie.
Odejście Boyera to jedna oszczędność ale nie przedłużenie umowy z jednym z rozgrywających to kolejna. Koniec najsilniejszej podwójnej zmiany.

P.S. A co ma decydować w zawodowym sporcie? :] Każdy chce zarabiać jak najwięcej, szczególnie mając na to maks 15 lat.
To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, bo nigdzie nie było informacji, że JW ma się pozbyć któregoś z sypaczy. To po pierwsze. Po drugie ja nie przesądziłem, że Bieniek i Huber zagrają w przyszłym sezonie w JW. Wręcz wyśmiałem tę koncepcję :] którą mój szanowny przedmówca uznał za całkiem realną. Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
1. no przecież podałem ja, że jest opcja pozbycia się jednego rozegrania.
2. " Z jednej strony nie ma kasy, a z drugiej próbuje się wyciągać dwóch najlepszych obecnie środkowych w PlusLidze, czyli Bieńka i Hubera"
"(...) Zostanie na trzeciego razem z Bieńkiem i Huberem"
W obu zdaniach piszesz o równoległej grze Bieńka i Hubera. Ale takiej koncepcji nie ma, nikt nie pisze o ich równorzędnej grze więc nie wiem czyją koncepcję wyśmiewasz. Twój przedmówca nigdzie nie napisał o ich równoległej grze.
Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
No sympathy for fools...
Szary Wilk
Posty: 8040
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Btw, info o oszczędzaniu wyszlo od jednego usera i teraz oparta o to jest cała dyskusja.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

Wygląda na to, że trio Takvam, Szerszeń, Tuaniga ponownie spotka się na północnym-wschodzie, ale tym razem w Olsztynie.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: iron »

Szukanie oszczędności w obecnym składzie nie oznacza, że za te "oszczędności" nie zostanie ściągnięty topowy środek.
No sympathy for fools...
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: proforma »

choe pisze: 13 sty 2023, o 21:58 Wygląda na to, że trio Takvam, Szerszeń, Tuaniga ponownie spotka się na północnym-wschodzie, ale tym razem w Olsztynie.
Już kiedyś Olsztyn zrobił kopiuj-wklej z PW, Bednaruk do dnia dzisiejszego nie może i tego wybaczyć :) oby teraz z lepszym skutkiem
Ostatnio zmieniony 13 sty 2023, o 23:41 przez proforma, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

choe pisze: 13 sty 2023, o 21:58 Wygląda na to, że trio Takvam, Szerszeń, Tuaniga ponownie spotka się na północnym-wschodzie, ale tym razem w Olsztynie.
Takvam zamiast Averilla czy do Averilla? Jeśli to drugie to całe skrzydło musiało by być polskie.
A propo Polaków to jak tam kontraktowo stoi Grobelny? Bardzo dobry sezon w Warszawie jak na razie a nie gra bo Szalpuk jeszcze lepszy.
Ale dla takiego Olsztyna to by była ciekawa opcja.
jarek8dywan
Posty: 603
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: jarek8dywan »

Tak grającego Averilla ciężko będzie zastapic drużynie ze środka tabeli. Natomiast Takvam ma ten sezon stanowczo najslabszy względem kilku poprzednich. Szerszen gra dobrze, ale zeby sie nie okazalo, ze za chwilę sie polamie. Warto zatrzymać niezawodnego i niezdzieralnego Andringe i podpisać na nowy sezon Karlitzka. Niemiec juz drugiego tak pechowego sezonu miec nie powinien, a grac potrafi - po kontuzji będzie tani.
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mmp »

A Szerszeń gra na polskim paszporcie?
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: themiel »

mmp pisze: 14 sty 2023, o 09:23 A Szerszeń gra na polskim paszporcie?
Tak
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: towalowli »

Nie zdziwiłbym się, gdyby po takim dobrym indywidualnie sezonie Averill dostał kontrakt w mocniejszym klubie Plus Ligi. Wtedy Takvam za niego by się limitowo kalkulował, on z jednej strony nie gra tak dobrze, ale we wcześniejszych latach pokazywał klasę.
Szerszeń jako Polak za Lipińskiego? On i Karlitzek to jakościowo super para (jak na możliwości Olsztyna), ale... co jak obu będą męczyć kontuzje? Ryzykowne.

Tuaniga
Takvam, ?
Szerszeń, Karlitzek
Filipak
Hawryluk

Siatkarsko biedy chyba nie ma.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

MAG siatki pisze: 9 sty 2023, o 12:21 I tak się buduje skład, bez sentymentów i skrupułów. W tych czasach to najlepszy sposób, czyli "Metodą na Gorola".
Pamiętam jak w latach 90-tych Widzew wyjął z Legii w tym samym momencie Michalskiego i Szczęsnego. Za chwilę koniunktura odwróciła się i z Widzewa do Legii trafili Citko, Łapiński, Siadaczka. Kilka lat później, gdy Widzew już nieco upadł Legia co chwilę wyciągała wyróżniających się zawodników Widzewa (Grzelak, Wawrzyniak, Broź). W podobnym okresie Wisła wyciągała najlepszych piłkarzy Lecha (Żurawski, Głowacki) i również Widzewa (Czerwiec, Szymkowiak). W tym samym czasie na świecie Figo zamieniał Barcelonę na Real. Ashley Cole Arsenal na Chelsea. Filippo Inzaghi Juventus na Milan.
Tych przykładów z piłki nożnej można naprawdę mnożyć, gdy kluby bezpośrednio ze sobą rywalizujące wzmacniały się kosztem swoich rywali. Pretensje kibiców skierowane były głównie do tych piłkarzy, a nie działaczy. U Ciebie jest odwrotnie i nie rozumiem dlaczego, i nawet nie staram się zrozumieć, bo chyba podłoże tego problemu leży gdzieś nad barkami. Nie odpowiadaj na ten post, gdyż nie mam ochoty na dyskusję, tak mi się tylko ulało.
kamil1999 pisze: 13 sty 2023, o 16:38 Chizoba, Cagliari, Abouba
W lidze francuskiej jest trochę atakujących z ameryki południowej, którzy powinni być względnie tani bo nie mają nazwiska a rokują dobrze.
Nie wiem czy którykolwiek z tej trójki to poziom JW, bo to w ich kontekście tak?
Abouba ma kozacki sezon, ale już 29 lat, lepszy nie będzie, fajna opcja, ale bardziej dla klubu ze środka, wygasa po tym sezonie jeśli się nie mylę.
Cagliari ten sezon słaby, jeździec bez głowy, gdzieś na dół tabeli byłby ok, kontrakt chyba się kończy.
Z tej trójki chyba najbliżej obecnie byłoby mi do Chizoby, dobry sezon pod względem efektywności, jeszcze jest co poprawić, więc można założyć, że może być lepszy, nie wiem jak z kontraktem.
kamil1999 pisze: 13 sty 2023, o 16:24Może ktoś typu Gevert?
Ten Chilijczyk?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
kamil1999
Posty: 5593
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

W tym sezonie nie miałem okazji zbyt często Cagliariego oglądać, ale w zeszłym mi się bardzo podobała jego gra.
No i to zawodnicy na rezerwę. W domyśle to Janek byłby podstawowym a to mogli by być ciekawi i względnie tani rezerwowi.
Gevert to też taka opcja co by była tańsza od Kluthów tej ligi a zarazem lepsza niż jakiś Ziobrowski na rezerwie czy średnio rokujący junior. Co prawda jego widziałem tylko 2 razy w życiu w tym raz w tym sezonie LM, ale to w lidze niemieckiej taka uznana marka.
Pytanie właśnie na ile duże te oszczędności w JW będą.
Gdybyśmy stracili tylko Boyera a zyskali Bieńka to przy zachowaniu reszty składu to może to wyglądać nawet jeszcze lepiej.
Wiśnia w tym sezonie był niestety jednym z najslabszych środkowych ligi. Bieniek jednym z najlepszych
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”