Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Cagliari na ławkę mógłby być. Pozostałej dwójki szkoda. Abouba to poza tym raczej nie byłby zbyt tani. On przychodził do Tours jako (chyba) najlepiej punktujący ligi włoskiej. Wcale nie zdziwilbym się, gdyby teraz kierunek azjatycki obrał.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 8042
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

hunter pisze: 14 sty 2023, o 12:30 Cagliari na ławkę mógłby być. Pozostałej dwójki szkoda. Abouba to poza tym raczej nie byłby zbyt tani. On przychodził do Tours jako (chyba) najlepiej punktujący ligi włoskiej. Wcale nie zdziwilbym się, gdyby teraz kierunek azjatycki obrał.
Przeciętny był, to ot co zmiennik na poziomie czołówki Serie A/Plusligi, ale malijski Brazylijczyk ma jakieś okienko na reprezentację, to rzeczywiście może wybrać inaczej. No i ciekawe czy ta sugestia o Hadravie-jedynce z artykułu z PS to była opinia autora czy informacje autora.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Nie twierdzę, że był wybitny, technicznie jest trochę ograniczony, po prostu kojarzy mi się, że fajnie punktował wtedy.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 627
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

iron pisze: 13 sty 2023, o 17:49
MAG siatki pisze: 13 sty 2023, o 13:56
iron pisze: 13 sty 2023, o 13:20 Ty dalej nie rozumiesz... złożenie propozycji Bieńkowi i Huberowi nie oznacza, że klub stać na nich w tym samym czasie.
Odejście Boyera to jedna oszczędność ale nie przedłużenie umowy z jednym z rozgrywających to kolejna. Koniec najsilniejszej podwójnej zmiany.

P.S. A co ma decydować w zawodowym sporcie? :] Każdy chce zarabiać jak najwięcej, szczególnie mając na to maks 15 lat.
To chyba Ty czegoś nie rozumiesz, bo nigdzie nie było informacji, że JW ma się pozbyć któregoś z sypaczy. To po pierwsze. Po drugie ja nie przesądziłem, że Bieniek i Huber zagrają w przyszłym sezonie w JW. Wręcz wyśmiałem tę koncepcję :] którą mój szanowny przedmówca uznał za całkiem realną. Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
1. no przecież podałem ja, że jest opcja pozbycia się jednego rozegrania.
2. " Z jednej strony nie ma kasy, a z drugiej próbuje się wyciągać dwóch najlepszych obecnie środkowych w PlusLidze, czyli Bieńka i Hubera"
"(...) Zostanie na trzeciego razem z Bieńkiem i Huberem"
W obu zdaniach piszesz o równoległej grze Bieńka i Hubera. Ale takiej koncepcji nie ma, nikt nie pisze o ich równorzędnej grze więc nie wiem czyją koncepcję wyśmiewasz. Twój przedmówca nigdzie nie napisał o ich równoległej grze.
Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
:] :] :] :] :]

Ty Iron tak na poważnie, czy może lubisz czasami pożartować z samego siebie ??? ;)
„Co w tym takiego, że interesują się Bieńkiem czy Huberem nawet przy mniejszym budżecie? Odchodzi Boyer, wystarczy, że na jedynkę przesuną Hadravę i mają zaoszczędzoną część kasy. Interesujesz się siatkówką i dziw bierze, że takie rzeczy są dla Ciebie czymś nie do zrealizowania”.
To są słowa Kolegi Artema, dla którego - jak widzisz - nie ma nic dziwnego i nadzwyczajnego w tym, że ci siatkarze mogliby trafić do JW w przyszłym sezonie.

A następnie masz moją wypowiedź, jednakże nie WYRWANĄ Z KONTEKSTU tylko zamieszczoną w całości, gdzie ewidentnie drwię z tych mocarstwowych wizji, pisząc o cudach i totalnym kosmosie 😊 Zakładam, że nawet dziecko z podstawówki wyczułoby mój ironiczny ton, ale Ty niestety sarkazmu się nie dopatrzyłeś.
Panie cuda, cuda ogłaszają. No cóż ostatnio słyszałem opinię, że Bieniek jest w tym momencie najlepszym środkowym na świecie... Jak to się ma zatem do oszczędności w JW ??? Z jednej strony nie ma kasy, a z drugiej próbuje się wyciągać dwóch najlepszych obecnie środkowych w PlusLidze, czyli Bieńka i Hubera. W takim razie co z Gladyrem, który przecież też nie jest tani i niewątpliwie w kwadracie dla rezerwowych stać nie chce, bo to klasowy zawodnik. Zostanie na trzeciego razem z Bieńkiem i Huberem ??? No właśnie dlatego, że znam się na siatkówce, to odczytuję te transferowe fanaberie, jako TOTALNY KOSMOS .
W którym to momencie napisałem, że zarówno Bieniek, jak i Huber będą bronić barw JW w przyszłym sezonie ??? Widzisz może te znaki zapytania, widzisz może stwierdzenie typu
próbuje się wyciągać
a nie, że na pewno wyciągną lub już wyciągnęli ??? Obu na raz z pewnością nie zakontraktują. Ja takiej opcji w ogóle nie biorę pod uwagę, a to dlatego, że na takie gwiazdy trzeba mieć mnóstwo hajsu !!! Na jednego może wygospodarują kasę, na dwóch - i to za jednym zamachem - już nie. Mam nadzieję, że teraz wyraziłem się nadzwyczaj jasno i uważam ten wątek za zamknięty, bo szkoda czasu na dalszą dyskusję.
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

"Nicolas Szerszeń od sezonu 2023/2024 ma występować dla drużyny Indykpol AZS-u Olsztyn" - Jakub Balcerzak TT
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Pytanie może nie do końca w kontekście PlusLigi, ale jednak zadam tutaj. Reprezentant Brazylii, Alan Souza, obecnie gra w drużynie z dolnej części tabeli ligi brazylijskiej. Pytanie czy to kwestia dłuższej rekonwalescencji czy spadek formy? Zapewne po tym sezonie z tego klubu odejdzie, bo nie jest to wybitna drużyna, a Alan w marcu kończy 29 lat, więc jeszcze kilka ładnych lat grania przed nim. Dostępny dla zespołów europejskich czy nie bardzo?

Wiele się mówi o "deficycie atakujących na rynku, a tymczasem wspomniany Alan gra w rodzimej lidze, o której niedawno mówiono, ze ma problemy finansowe. Darlan też siedzi w Brazylii i pewnie będzie tam siedział długo.

Poza tym dziwi mnie trochę fakt, że niektórzy polscy atakujący wciąż nie cieszą się zainteresowaniem najlepszych klubów, mimo świetnej gry. Bołądź do wyciągnięcia z Gdańska, a Jastrzębie chce postawić na Hadravę w sezonie 2023/2024. Podobnie Karol Butryn, który przeniesie się do Bełchatowa, a atakującego będzie szukać Warta Zawiercie i pewnie weźmie kogoś z nazwiskiem, kolejny rok skazując się na słaby środek.

Druga sprawa - Jak obecnie wygląda możliwość transferów z Białorusi? Bardzo często Rosjanie tam znajdują wartościowych siatkarzy dla swojej ligi, a nawet reprezentacji. Ciekaw jestem, czy my też nie możemy spróbować ugryźć tego kawałka tortu? Wszak Nasevich przyszedł do juniorskiej drużyny Trefla właśnie stamtąd.
zbycho123
Posty: 225
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

Od nowego sezonu Bartek Kurek ma wrócić do Skry a Zawiercie zakontraktuje Leona takie słuchy chodzą
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hardy »

Leona Bartmana?
Swistolinka
Posty: 282
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Swistolinka »

zbycho123 pisze: 15 sty 2023, o 15:18 Od nowego sezonu Bartek Kurek ma wrócić do Skry a Zawiercie zakontraktuje Leona takie słuchy chodzą
Zapomniałeś napisać, że Fornal przejdzie do Zaksy, a Simon do JW.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

zbycho123 pisze: 15 sty 2023, o 15:18 Od nowego sezonu Bartek Kurek ma wrócić do Skry a Zawiercie zakontraktuje Leona takie słuchy chodzą
:] gdzie takie słuchy chodzą?
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 627
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MAG siatki »

Swistolinka pisze: 15 sty 2023, o 15:26
zbycho123 pisze: 15 sty 2023, o 15:18 Od nowego sezonu Bartek Kurek ma wrócić do Skry a Zawiercie zakontraktuje Leona takie słuchy chodzą
Zapomniałeś napisać, że Fornal przejdzie do Zaksy, a Simon do JW.
:] :] :] :] :] :] :]

Dobre !!!
alk123
Posty: 123
Rejestracja: 10 sty 2023, o 09:25
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: alk123 »

Czy wie ktoś może czy w tym roku Lube jest zainteresowane Tomkiem Fornalem? Strasznie krwawią na przyjęciu.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Według lokalnych źródeł, Staszewski klepnięty w Resovii na następny sezon
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: themiel »

Artem potwierdził wczoraj.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Słyszałem że zostaje w Kędzierzynie-Koźlu
Dziubsonik
Posty: 48
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Dziubsonik »

Staszewski w Resovii 100% , przebita oferta Zaksy.
Fozgen79
Posty: 55
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Fozgen79 »

Wiadomo coś odnośnie Indyków?
Kto tam jest przymierzany oprócz Szerszenia?
ciorny17
Posty: 8599
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Fozgen79 pisze: 16 sty 2023, o 17:54 Wiadomo coś odnośnie Indyków?
Kto tam jest przymierzany oprócz Szerszenia?
Boladź/Filipiak
Kłamca.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: towalowli »

Fozgen79 pisze: 16 sty 2023, o 17:54 Wiadomo coś odnośnie Indyków?
Kto tam jest przymierzany oprócz Szerszenia?
Filipiak i Takvam
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Filipiak wzmocnił by trochę blok bo to po Ben Tarze chyba najlepiej blokujący atakujący w lidze(tak na oko, statystyk nie mam). Niemniej Filipiak to ogromne ryzyko. Teraz ma chyba najlepszy sezon w karierze(jego sezon w Gdańsku był przeceniany), ale miał masę słabych sezonów. Coś jak Włodarczyk po którym też nigdy nie wiadomo jaki sezon zagra.
Fozgen79
Posty: 55
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Fozgen79 »

Czyli tendencja spadkowa w tym sezonie w Indykpolu. Boladź za Butryna nie byłby mocnym obniżeniem ataku, Filipiak juz jest. Ciekawe kto na przyjęciu, bo jeśli rzeczywiście Szerszeń +...? i Andringa jako trzeci to w przypadku jednego przyjmującego z kontuzją może się okazać że nie będzie komu kończyć piłek.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

towalowli pisze: 16 sty 2023, o 18:12
Fozgen79 pisze: 16 sty 2023, o 17:54 Wiadomo coś odnośnie Indyków?
Kto tam jest przymierzany oprócz Szerszenia?
Filipiak i Takvam
Takvam tak, Filipiak na ten moment nie. Podkreślam, na ten moment.
Adamde
Posty: 838
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Adamde »

Ten Takvam to do czy za Averilla? Zaraz sie okaze ze w przyszlym sezonie azs bedzie mial jeden z mocniejszych srodkow w lidze:) Szerszen-Karlitzek - odpada, to bylaby czysta strzelnica. Szerszen-Andringa, zbyt przekonujaco nie brzmi, tym bardziej bez Butryna.
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: proforma »

Takvam raczej za Taylora bo inaczej problem z limitami biorąc pod uwagę że Tuaniga zostaje.Wtedy całe przyjęcie musiało by byc polskie.
Adamde
Posty: 838
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Adamde »

Podobno to ze Tuaniga zostaje, to wcale nie na 100%. Ale moje zrodla nie sa 100 procentowo wiarygodne. Szkoda by bylo Averilla, jak zdrowy to w 3 najlepszych srodkowych ligi.
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: jarek8dywan »

Myślę, ze po takim sezonie Taylora mozna zapomniec o tym, ze pozostanie na kolejny rok w Olsztynie
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: qtp »

https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydar ... co-resovie

Chyba jeszcze nie było tej informacji. O ile rozstanie się z Rossardem spodziewane, to przymiarki do Henno przy Staszewskim i Cebulaku dość niepokojące.
Arw165
Posty: 1453
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Na tt natomiast źródła potwierdziły, że zostaje Piotrowski.
zbycho123
Posty: 225
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

Bednorz zawitał do Zaksy tylko do końca tego sezonu czy jest szansa zobaczyć gracza takiej klasy jeszcze w przyszłym sezonie?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: niepoinformowany »

qtp pisze: 17 sty 2023, o 16:07 https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydar ... co-resovie

Chyba jeszcze nie było tej informacji. O ile rozstanie się z Rossardem spodziewane, to przymiarki do Henno przy Staszewskim i Cebulaku dość niepokojące.
Brzmi to niepokojąco, w perspektywie LM w przyszłym sezonie trzeci przyjmujący nie powinien być słabszy od Rossarda. Inne źródła mówią o pozostaniu Piotrowskiego a nie transferze Henno, co również byłoby niekoniecznie trafną decyzją. DeFalco, Cebluj, Staszewski, Henno w sumie źle nie wygląda, zależy jak adaptacja i weryfikacja Francuza przebiegnie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”