PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: kamil1999 »

kinagyo pisze: 12 kwie 2023, o 20:59
PioterZJastrzebia pisze: 12 kwie 2023, o 20:49 Toniutti to posłał chociaż jedną dobrą piłkę do Gladyra?
raczej nie

Fajny meczyk. Dużo wymian
Już 2 sezon jego wystawy na środek wołają o pomstę do nieba. A kiedyś te krótkie z Wiśnią czy Łe Goffem były genialne. Sporo stracił na dokładności w tym elemencie
PioterZJastrzebia pisze: 12 kwie 2023, o 20:37 Wiadomo że Toniutti już po swoim prime i można mieć do niego zastrzeżenia. Ale nigdy nie rozumiałem wśród niektórych kibiców JW tęsknoty za Kampą. Dziś od początku gra Droszyński i Gdańsk gra swój najlepszy mecz w tych playoffach. Chociaż atut swojego boiska też może mieć wpływ.
jasne, że własne boisko ma olbrzymi wpływ.
Poza tym Gdańsk zagrał fatalnie nie dlatego bo Kampa zagrał źle, ale bo Gdańsk narobił w spodnie. Kampa nie miał wpływu na przyjmowanie flotów Mbaye przez swoją drużynę. Ogólnie gra świetny sezon. Toniutti też nie gra źle. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi, ale na środek gra katastrofę plus Kampa jednak to większa siła na zagrywce bo o bloku już nie mówię.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2023, o 21:27 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Diomedea »

I nie tylko na srodek.
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: alcio333 »

Obrazek

:D Chłop nie wiedział, że autografy to po meczu.
Shift
Posty: 280
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Shift »

alcio333 pisze: 12 kwie 2023, o 21:26 Obrazek

:D Chłop nie wiedział, że autografy to po meczu.
Jurek by go szybko sprowadził do parteru :D

Przyjemny mecz do oglądania. I na tyle co oglądałem Trefl w tym sezonie to Kampa naprawdę grał na solidnym poziomie więc trochę niektóre komentarze dziwią. Toniutti z kolei już drugi słabszy sezon
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: kamil1999 »

Diomedea pisze: 12 kwie 2023, o 21:25 I nie tylko na srodek.
No tak
Ogólnie trochę zgubił dokładność
Ale te piłki na środek szczególnie kłują w oczy
A Gładyr naprawdę ma dobre liczby w ataku mimo tego

Spotkanie tego kibica z Gładyrem to by się dla kibica pewnie skończyło jak dla nas mecze z Zaksą, więc niech się cieszy, że ochrona nie dała mu zrobić głupstwa
Diomedea
Posty: 4509
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Diomedea »

Mam nadzieje, ze Gdansk pokaze sie w meczach o 5te miejsce. Rozumiem, ze z Warszawa. I obysmy zobaczyli znowu Droszynskiego. Choc pare baboli bylo, np ta wystawa w koncowce do Boladzia.
Ladny meczyk byl.
PioterZJastrzebia
Posty: 1256
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: PioterZJastrzebia »

No i fajny mecz, emocje na boisku, emocje poza boiskiem :D Jest nadzieja na te mecze wyjazdowe.
Z fajnej strony pokazał się Trefl, trochę mniej błędów i mogliby nawet pokusić się o przedłużenie rywalizacji, nieźle szansę wykorzystał Droszyński. Jeden z moich poprzednich wpisów mógł sugerować krytykę Kampy, nie było to moją intencją. Gdyby Kampa miał słaby sezon Gdańsk nie byłby tak wysoko.
granvorka
Posty: 756
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: granvorka »

Zabrakło Treflowi środka, tak w ataku, jak i szczególnie w bloku. Do tego dużo więcej błędów zagrywki (20-11), przy małej przewadze asów (6-5). W sumie skrzydła Gdańska grały na bardzo dobrych procentach, wyrównany mecz, ale jednak dwie z trzech końcówek na swoją korzyść rozstrzygnęła bardziej ograna na tym poziomie drużyna. Trochę szkoda braku dziś zagrywki Kampy i może też Chińczyka, bo Martinez strasznie kaleczył. JW zasłużenie w półfinałach, teraz dłuższy odpoczynek dla nich, może to się okazać pewnym istotnym bonusem jeśli dojadą do finału.
Dziubsonik
Posty: 46
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Dziubsonik »

Byłem na meczu i widziałem z bliska całą sytuacje. Gladyr zagotował sie strasznie w końcówce drugiego seta. Po tym jak Juricić zwrócił uwage Fornalowi po skończonym pajpie żeby nie prowokował i odwrócił swój wzrok od razu po skończonej akcji . Gladyr rzucił sie wtedy na trenera gospodarzy, wymachiwał rękami i wykrzykiwał coś agresywnego w jego kierunku co bardzo nie spodoabało się kibicom. Chwilę potem Jastrzębie przegrało seta i w odwecie za tą sytuacje jeden z kibiców gospodarzy odwdzięczył się Gladyrowi takimi samymi gestami którymi Jurij wymachiwał trenerowi trefla. Gdy zaczął się trzeci set to Gladyr wyłapał tego kibica i po każdej dobrej akcji Jastrzębia zaczął krzyczeć i wymachiwać coś w jego kierunku , a kibic ten nie był mu dłużny. Gdyby nie ochrona to doszłoby do jakiejś wymiany zdań na którą obie strony sumiennie sobie zapracowały. Szczerze powiedziawszy gdybym miał obstawić pieniądze to patrząc na tego kibica to prędzej obstawił bym nokaut na Gladyrze bo gość wyglądał solidnie xD pewnie Lechia
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: kamil1999 »

Dziubsonik pisze: 12 kwie 2023, o 23:29 Byłem na meczu i widziałem z bliska całą sytuacje. Gladyr zagotował sie strasznie w końcówce drugiego seta. Po tym jak Juricić zwrócił uwage Fornalowi po skończonym pajpie żeby nie prowokował i odwrócił swój wzrok od razu po skończonej akcji . Gladyr rzucił sie wtedy na trenera gospodarzy, wymachiwał rękami i wykrzykiwał coś agresywnego w jego kierunku co bardzo nie spodoabało się kibicom. Chwilę potem Jastrzębie przegrało seta i w odwecie za tą sytuacje jeden z kibiców gospodarzy odwdzięczył się Gladyrowi takimi samymi gestami którymi Jurij wymachiwał trenerowi trefla. Gdy zaczął się trzeci set to Gladyr wyłapał tego kibica i po każdej dobrej akcji Jastrzębia zaczął krzyczeć i wymachiwać coś w jego kierunku , a kibic ten nie był mu dłużny. Gdyby nie ochrona to doszłoby do jakiejś wymiany zdań na którą obie strony sumiennie sobie zapracowały. Szczerze powiedziawszy gdybym miał obstawić pieniądze to patrząc na tego kibica to prędzej obstawił bym nokaut na Gladyrze bo gość wyglądał solidnie xD pewnie Lechia
Gładyr to ponad dwumetrowa góra mięśni i mimo prawie 40 lat jest też w doskonałej kondycji. Prowadzi bardzo zdrowy tryb życia a siłownia jaką ma jest zapewne bardzo profesjonalna. Jeśli gość stał blisko ciebie a Gładyr daleko to nic dziwnego, że można się pomylić w ocenach. Gość solidnie może i wyglądać, ale obstawiać nokaut byś mógł gdyby się miał bić nie wiem, na przykład ze mnąXD Z zawodnikiem o takiej masie i wzroście nie miał by szans, ale w sumie to portal siatkarski a nie jakiś sportów walki, więc chyba nie będę kontynuował tematu.
Dziubsonik
Posty: 46
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Dziubsonik »

Oczywiście możesz mieć racje.. ja zaznaczyłem tylko to że jeśli miałbym obstawiać pieniądze to bym obstawił kibica xD To tak tylko w formie żartu przecież :D pozdro
Matakujce
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Matakujce »

kamil1999 pisze: 12 kwie 2023, o 23:43
Dziubsonik pisze: 12 kwie 2023, o 23:29 Byłem na meczu i widziałem z bliska całą sytuacje. Gladyr zagotował sie strasznie w końcówce drugiego seta. Po tym jak Juricić zwrócił uwage Fornalowi po skończonym pajpie żeby nie prowokował i odwrócił swój wzrok od razu po skończonej akcji . Gladyr rzucił sie wtedy na trenera gospodarzy, wymachiwał rękami i wykrzykiwał coś agresywnego w jego kierunku co bardzo nie spodoabało się kibicom. Chwilę potem Jastrzębie przegrało seta i w odwecie za tą sytuacje jeden z kibiców gospodarzy odwdzięczył się Gladyrowi takimi samymi gestami którymi Jurij wymachiwał trenerowi trefla. Gdy zaczął się trzeci set to Gladyr wyłapał tego kibica i po każdej dobrej akcji Jastrzębia zaczął krzyczeć i wymachiwać coś w jego kierunku , a kibic ten nie był mu dłużny. Gdyby nie ochrona to doszłoby do jakiejś wymiany zdań na którą obie strony sumiennie sobie zapracowały. Szczerze powiedziawszy gdybym miał obstawić pieniądze to patrząc na tego kibica to prędzej obstawił bym nokaut na Gladyrze bo gość wyglądał solidnie xD pewnie Lechia
Gładyr to ponad dwumetrowa góra mięśni i mimo prawie 40 lat jest też w doskonałej kondycji. Prowadzi bardzo zdrowy tryb życia a siłownia jaką ma jest zapewne bardzo profesjonalna. Jeśli gość stał blisko ciebie a Gładyr daleko to nic dziwnego, że można się pomylić w ocenach. Gość solidnie może i wyglądać, ale obstawiać nokaut byś mógł gdyby się miał bić nie wiem, na przykład ze mnąXD Z zawodnikiem o takiej masie i wzroście nie miał by szans, ale w sumie to portal siatkarski a nie jakiś sportów walki, więc chyba nie będę kontynuował tematu.
Ogólnie 96kg przy wzroście 202cm to jest dość mało, a już na pewno nie góra mięśni. Na żywo siatkarze już tak masywnie nie wyglądają.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Pomocniczka »

Mecze w święta to był skandal, ale chyba jeszcze większy skandal szykuje się w 1/2 pomiędzy drużyną drugą a trzecią (prawdopodobnie JW i Warta). Jak podaje plusliga.pl pierwsze dwa mecze odbędą się jednego dnia, 22.04. Tego jeszcze nie grali.

https://www.plusliga.pl/games.html?memo ... %3A1%7D%7D
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: ciorny17 »

Oficjalne wagi zawodników to można między bajki włożyć.
Kłamca.
titerlitury
Posty: 349
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: titerlitury »

Tak to zauważyłem jak Dziubsonik opisał. Tyle, że ja zza telewizora więc perspektywa słabsza. Byle jaki kibic może kibolić, ale Gladyr już dałby sobie spokój, powinien być bardziej stabilny. Również w interakcjach z trenerem Trefla.
Fajny ten Trefl. Niby budżet nie z topu, a zawodników przyciąga przyzwoitych i trenera, który temat ogarnął i poza dwoma meczami w Jastrzębiu ich gra była bardzo przyjemna dla oka, no i dla tabeli.
Na ten moment nie widać, żeby ktokolwiek miał włożyć palec pomiędzy drzwi naszych hegemonów. Zaksa i Jastrzębie grają najlepszą siatkówkę. Niestety, Resovia oparta na indywidualnych kopytach (odliczam Defalco, ten z trochę innej bajki) to w odpowiednich proporcjach taka Perugia. Za dużo uzależnienia od dnia konia na zagrywce i siły ataku, a za mało siatkówki w siatkówce. Nie widzę argumentów na finał. Ale trzecie miejsce jak najbardziej w zasięgu i z tego naprawdę można być zadowolonym.
Nuriel
Posty: 846
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Nuriel »

Ten kibic wyglądał na solidnie ostrzykniętego testosteronem i innymi anabolikami, więc różnie by mogło być.

Smutny ten terminarz tych Play offów..
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Orzi »

titerlitury pisze: 13 kwie 2023, o 06:33 Tak to zauważyłem jak Dziubsonik opisał. Tyle, że ja zza telewizora więc perspektywa słabsza. Byle jaki kibic może kibolić, ale Gladyr już dałby sobie spokój, powinien być bardziej stabilny. Również w interakcjach z trenerem Trefla.
Fajny ten Trefl. Niby budżet nie z topu, a zawodników przyciąga przyzwoitych i trenera, który temat ogarnął i poza dwoma meczami w Jastrzębiu ich gra była bardzo przyjemna dla oka, no i dla tabeli.
Na ten moment nie widać, żeby ktokolwiek miał włożyć palec pomiędzy drzwi naszych hegemonów. Zaksa i Jastrzębie grają najlepszą siatkówkę. Niestety, Resovia oparta na indywidualnych kopytach (odliczam Defalco, ten z trochę innej bajki) to w odpowiednich proporcjach taka Perugia. Za dużo uzależnienia od dnia konia na zagrywce i siły ataku, a za mało siatkówki w siatkówce. Nie widzę argumentów na finał. Ale trzecie miejsce jak najbardziej w zasięgu i z tego naprawdę można być zadowolonym.
Jeżeli pogłoski o przyszłorocznym Zawierciu się sprawdzą (Bieniek, Butryn, Clevenot, Kwolek, Perry, Tavares, Szalacha/Zniszczol), to jak dla mnie oni mogą być takim teamem. O wiele bardziej zbilansowani wewnętrznie i, jak inne rzeczy zawiodą, to mogą rozjechać każdego zagrywką.

W tym sezonie jednak chyba rzeczywiście nie dadzą rady
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: PabloFX »

Orzi pisze: 13 kwie 2023, o 07:32
titerlitury pisze: 13 kwie 2023, o 06:33 Tak to zauważyłem jak Dziubsonik opisał. Tyle, że ja zza telewizora więc perspektywa słabsza. Byle jaki kibic może kibolić, ale Gladyr już dałby sobie spokój, powinien być bardziej stabilny. Również w interakcjach z trenerem Trefla.
Fajny ten Trefl. Niby budżet nie z topu, a zawodników przyciąga przyzwoitych i trenera, który temat ogarnął i poza dwoma meczami w Jastrzębiu ich gra była bardzo przyjemna dla oka, no i dla tabeli.
Na ten moment nie widać, żeby ktokolwiek miał włożyć palec pomiędzy drzwi naszych hegemonów. Zaksa i Jastrzębie grają najlepszą siatkówkę. Niestety, Resovia oparta na indywidualnych kopytach (odliczam Defalco, ten z trochę innej bajki) to w odpowiednich proporcjach taka Perugia. Za dużo uzależnienia od dnia konia na zagrywce i siły ataku, a za mało siatkówki w siatkówce. Nie widzę argumentów na finał. Ale trzecie miejsce jak najbardziej w zasięgu i z tego naprawdę można być zadowolonym.
Jeżeli pogłoski o przyszłorocznym Zawierciu się sprawdzą (Bieniek, Butryn, Clevenot, Kwolek, Perry, Tavares, Szalacha/Zniszczol), to jak dla mnie oni mogą być takim teamem. O wiele bardziej zbilansowani wewnętrznie i, jak inne rzeczy zawiodą, to mogą rozjechać każdego zagrywką.

W tym sezonie jednak chyba rzeczywiście nie dadzą rady
IMO z takim składem największą niewiadomą będzie Winiar i to czy poukłada te klocki
Caesium
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2021, o 18:07
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Caesium »

Pomocniczka pisze: 13 kwie 2023, o 06:29 Mecze w święta to był skandal, ale chyba jeszcze większy skandal szykuje się w 1/2 pomiędzy drużyną drugą a trzecią (prawdopodobnie JW i Warta). Jak podaje plusliga.pl pierwsze dwa mecze odbędą się jednego dnia, 22.04. Tego jeszcze nie grali.

https://www.plusliga.pl/games.html?memo ... %3A1%7D%7D
Myślę, że to pomyłka. Poza tym jednym wyjątkiem oba półfinały są rozgrywane w te same dni, idą równym tokiem. Ktoś wpisał 22 zamiast 23. Nie ma żadnego uzasadnienia, by rozgrywać 2 mecze w jeden dzień.
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Citizen »

titerlitury pisze: 13 kwie 2023, o 06:33 Tak to zauważyłem jak Dziubsonik opisał. Tyle, że ja zza telewizora więc perspektywa słabsza. Byle jaki kibic może kibolić, ale Gladyr już dałby sobie spokój, powinien być bardziej stabilny. Również w interakcjach z trenerem Trefla.
Generalnie Gladyr to niezbyt przyjemny typ do obcowania na co dzień, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego brak ogłady i skłonności do agresji. To już można było zauważyć za czasów jego gry i zamieszkiwania w Kędzierzynie.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Vivo »

Już abstrahując od tendencji do agresji u Gladyra, którą też zauważyłem od dość dawna, to zawsze mnie zastanawiała postawa tego typu ludzi.
Jego krajanie poświęcają swoje życie by bronić swoich domów, gdzie tak najprawdę tam trzeba pokazać jaja, a typ wygodnie w obcym kraju, za kasę, o której większość może pomarzyć, kozaczy sobie na parkiecie i szuka przeciwnika.
A Polsat jeszcze mu hymn gra i robi zbliżenie na twarz, czy ten ma łzy w oczach :]
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: astronauta »

Vivo pisze: 13 kwie 2023, o 11:50 Już abstrahując od tendencji do agresji u Gladyra, którą też zauważyłem od dość dawna, to zawsze mnie zastanawiała postawa tego typu ludzi.
Jego krajanie poświęcają swoje życie by bronić swoich domów, gdzie tak najprawdę tam trzeba pokazać jaja, a typ wygodnie w obcym kraju, za kasę, o której większość może pomarzyć, kozaczy sobie na parkiecie i szuka przeciwnika.
A Polsat jeszcze mu hymn gra i robi zbliżenie na twarz, czy ten ma łzy w oczach :]
A ten uśmieszek na końcu to cóż ma znaczyć? Zadowolenie z napisania kolejnego niemądrego, delikatnie mówiąc, posta? Nie byłeś, nie wiesz jak było, więc po co te wątpliwej jakości wynurzenia i obraźliwe określenia?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Pomocniczka »

Dziś kolejne dwie pary grają trzeci mecz a jutro już ostatnia z nich. Ciekawe, czy rywalizacja zakończy się wynikiem 12-0. W typerze ja i Astronauta daliśmy najmniej wygranych underdogom - tylko jedną - Olsztynowi. Czyżby i to było zbyt wiele?

Kursy na awans faworytów to już 1,0 Rzeszów, 1,0 Zawiercie, 1,01 Kędzierzyn. Praktycznie czas na półfinały.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Vivo »

astronauta pisze: 13 kwie 2023, o 19:48
Vivo pisze: 13 kwie 2023, o 11:50 Już abstrahując od tendencji do agresji u Gladyra, którą też zauważyłem od dość dawna, to zawsze mnie zastanawiała postawa tego typu ludzi.
Jego krajanie poświęcają swoje życie by bronić swoich domów, gdzie tak najprawdę tam trzeba pokazać jaja, a typ wygodnie w obcym kraju, za kasę, o której większość może pomarzyć, kozaczy sobie na parkiecie i szuka przeciwnika.
A Polsat jeszcze mu hymn gra i robi zbliżenie na twarz, czy ten ma łzy w oczach :]
A ten uśmieszek na końcu to cóż ma znaczyć? Zadowolenie z napisania kolejnego niemądrego, delikatnie mówiąc, posta? Nie byłeś, nie wiesz jak było, więc po co te wątpliwej jakości wynurzenia i obraźliwe określenia?
Prawdziwie niemądre byłoby stwierdzenie, że tam nie byłem, skoro nigdzie o tym nie napisałem. Bystrzacha, "delikatnie mówiąc".
A tak btw - "wątpliwej jakości wynurzenie" idealnie opisuje moje skojarzenie gdy widzę twoje pojawienie się w temacie LM.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: kamil1999 »

Pomocniczka pisze: 14 kwie 2023, o 08:11 Dziś kolejne dwie pary grają trzeci mecz a jutro już ostatnia z nich. Ciekawe, czy rywalizacja zakończy się wynikiem 12-0. W typerze ja i Astronauta daliśmy najmniej wygranych underdogom - tylko jedną - Olsztynowi. Czyżby i to było zbyt wiele?

Kursy na awans faworytów to już 1,0 Rzeszów, 1,0 Zawiercie, 1,01 Kędzierzyn. Praktycznie czas na półfinały.
Kupon na sts przy jednoczesnym awansie Olsztyna i Stali to prawie 27 tysięcy złotych przy wkładzie 5 złotych:)
Rozwiązanie praktycznie niemożliwe, ale strata 5 złotych to nic a zawsze istnieje jakaś bardzo minimalna szansa, że DeFalco z Muzajem nie udźwigną presji czy Uros się połamie
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: Pomocniczka »

Duże kwoty składają się z małych kwot.

A jakby dorzucić awans Warszawy? Dwa razy było blisko! Teraz mecz u siebie, kibice będą języczkiem u wagi w tie breaku, potem zaczną się nerwy. Czwarty mecz na remis i wykończona Zaksa przegrywa mecz finałowy. Przecież ma już wprawę w wypuszczaniu rywalizacji z 2-0 i 2-0. To za 5 złotych będziesz miał nowy samochód.

No tak, potem jednak dzwoni budzik i trzeba iść do roboty. Pytanko, czy Zaksa dziś znowu po męczarniach, czy nieco wypoczęta już nieco gładziej?
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: ciorny17 »

Z gatunku cytaty wielkich ludzi
Autor Maciej Jarosz
"Jeśli Nysa chce wygrać, Ben Tara musi zagrać na 80% skuteczności w ataku"

Rozmontował Kozamernik flotem Stal.
Kłamca.
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: przemik »

Rozmontował El Graoui swoją zagrywka Resovie.
1-0 dla Nysy
Dobre
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2023, o 17:13 przez przemik, łącznie zmieniany 1 raz.
___
Noworoczny Kibic Siatki
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: kader14 »

Wg. Mnie w Rzeszowie jest za dużo chłopców a za mało mężczyzn dlatego oni medalu nie zdobędą bo żeby odwalic takie frajerstwo z nysa to jest sztuka
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
hottakesbot
Posty: 1063
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - ćwierćfinały

Post autor: hottakesbot »

Co tam się stało w końcówce bo nie widziałam? Niech zgadne, Muzaj nie skończył?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”