PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: bono »

Lepiej dla emocji postronnego kibica, żeby Zaksie wszystko nie wychodziło - bo przy % w ataku koło 50 - Kaczmarka i Śliwki, wypoczętym Bednorzu grającym swoje, nawet jak Resovia będzie strasznie kopać zagrywką(jedyny element który może dać im szansę wygrnia)półfinały będą krótkie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: ciorny17 »

bono pisze: 21 kwie 2023, o 09:36 Lepiej dla emocji postronnego kibica, żeby Zaksie wszystko nie wychodziło - bo przy % w ataku koło 50 - Kaczmarka i Śliwki, wypoczętym Bednorzu grającym swoje, nawet jak Resovia będzie strasznie kopać zagrywką(jedyny element który może dać im szansę wygrnia)półfinały będą krótkie.
Poszukałbym analogii w drodze Zaksy w LM:
1. niewygodny rywal w ćwierćfinale (Trentino -> Warszawa) - ciężary, bo rywal to nie tylko siła, ale taka beta wersja tego co sami grają Zaksiacy
2. rywal w półfinale siła razy ramię, zagrywka i szybka kontra (Perugia -> Resovia) - były trudności, ale do przejścia.

Mam bardzo podobne odczucia, ale tutaj kluczem są pierwsze dwa mecze na Podpromiu. Jeśli Zaksa wygra oba, to na miejscu sztabu Resovii hotelu na 2 noce w KK bym nie brał.
Kłamca.
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: bono »

Czy w te kilka dni Kędzierzyn zregeneruje się i przystąpi w miarę wypoczęty - tu największy znak zapytania.
Ja obstawiam sobotni mecz po 5 setach dla Rzeszowa - pozostałe 3 też po wyrównanej walce dla KK.

Fabian w wywiadzie z dużym respektem przed przeciwnikiem i że to Zaksa jest faworytem - rozumiem że chce zrzucić z siebie presję ale żeby pokonać Mistrza Polski musisz stanąć do rywalizacji z dużą pewnością siebie i wiarą w zwycięstwo a nie - "spróbujemy zagrać dobry mecz".
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: qtp »

bono pisze: 21 kwie 2023, o 10:19 Fabian w wywiadzie z dużym respektem przed przeciwnikiem i że to Zaksa jest faworytem - rozumiem że chce zrzucić z siebie presję ale żeby pokonać Mistrza Polski musisz stanąć do rywalizacji z dużą pewnością siebie i wiarą w zwycięstwo a nie - "spróbujemy zagrać dobry mecz".
Jak by powiedział że chce wygrać i awansować do finału to byście pisali że bezczelny Drzyzga, że obraża i nie szanuje itp :P
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: bono »

qtp pisze: 21 kwie 2023, o 10:42
bono pisze: 21 kwie 2023, o 10:19 Fabian w wywiadzie z dużym respektem przed przeciwnikiem i że to Zaksa jest faworytem - rozumiem że chce zrzucić z siebie presję ale żeby pokonać Mistrza Polski musisz stanąć do rywalizacji z dużą pewnością siebie i wiarą w zwycięstwo a nie - "spróbujemy zagrać dobry mecz".
Jak by powiedział że chce wygrać i awansować do finału to byście pisali że bezczelny Drzyzga, że obraża i nie szanuje itp :P
Kto to jest "byście" - paru gości z tego forum? Nie dramatyzuj ;)
Ja akurat nie mam nic do Drzyzgi - ogarnął się, dobrze gra.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kamil1999 »

bono pisze: 21 kwie 2023, o 10:47
qtp pisze: 21 kwie 2023, o 10:42
bono pisze: 21 kwie 2023, o 10:19 Fabian w wywiadzie z dużym respektem przed przeciwnikiem i że to Zaksa jest faworytem - rozumiem że chce zrzucić z siebie presję ale żeby pokonać Mistrza Polski musisz stanąć do rywalizacji z dużą pewnością siebie i wiarą w zwycięstwo a nie - "spróbujemy zagrać dobry mecz".
Jak by powiedział że chce wygrać i awansować do finału to byście pisali że bezczelny Drzyzga, że obraża i nie szanuje itp :P
Kto to jest "byście" - paru gości z tego forum? Nie dramatyzuj ;)
Ja akurat nie mam nic do Drzyzgi - ogarnął się, dobrze gra.
No dokładnie
Nie ma co generalizować
Jest paru krzykaczy na forum wśród fanów Zaksy, ale to tylko jednostki a akurat aktywność Bono jest tu zupełnie inna niż tych paru użytkowników z czego ten najnowszy "kibic siatki" czy jak mu tam szczególnie przynosi wstyd Zaksie
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: qtp »

Oczywiście, stara forumowa gwardia z KK bardzo spoko, nawet jak się czasem powyzłośliwiamy ;) O tych nowych szkoda pisać.

Emocji w tych półfinałach moim zdaniem nie będzie. Resovi nie starczy jakości w elementach technicznych żeby na dystansie kilku spotkań walczyć na równo.
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: bono »

Dobrze prawisz ;) Mimo że czasami byliśmy dla siebie mocno uszczypliwi zwłaszcza w czasach "wojen" Kędz-Rzesz to był jakiś poziom i chyba większy szacunek;) Czasy się zmieniają.

Ja mimo wszystko liczę na emocje - i dobre mecze. Wiem i rozumiem że chcecie się w końcu pozytywnie zaskoczyć.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kuchcik77 »

Nie zgadzam się.
Pamiętajcie nie zawsze jest niedziela tzn fakt faktem Zaksa wygrywa i awansuje ale....powinni wyjechac do Warszawy z bilansem po 1, Sovia we własnej głośnej hali z wypoczęta gra i silna zagrywka jest w stanie spokojnie 1 mecz wygrac. Ciężko rzec który, na pierwszy maja szanse przez zaskoczenie= Zaksa w kolejnym nawet przy porażce bedzie szukac innych recept.
Z drugiej strony Kedzierzyn jest lekko odpoczęty i może rzucić wszystko na pierwsze spotkanie.Wedle mnie przynajmniej w jednym BB nie zostanie i obie ekipy podzielą się zwycięstwami, prawdopodobnie po 4lub5setowych pojedynkach. Będę zaskoczony " spacerkiem" mistrzow kraju
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 627
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: MAG siatki »

Kuchcik masz rację. Tu nie będzie żadnych spacerków, ani po jednej, ani po drugiej stronie. ZAKSĘ można ugryźć właśnie teraz, bo rozegrała w tym sezonie 51 spotkań z czego większość stanowiły ciężkie przeprawy na parkietach krajowych i europejskich. Przykładowo taka Perugia przypłaciła za to życiem na wszystkich możliwych frontach, a ZAKSA o dziwo utrzymuje się jeszcze na powierzchni, mając w dodatku skromniutką ławeczkę.

P.S. Ktoś tu wspominał o nieocenionej, starej forumowej gwardii. Ja też bardzo ją cenię. No cóż jeden z jej przedstawicieli został ustrzelony na dobre - michal1983 dostał BANA NA STAŁE i już nigdy więcej nie przeczytacie na tym forum jego komentarzy. Sądzę, że niektórzy być może z tego powodu się ucieszą. Natomiast mi z tego powodu jest bardzo przykro, bo przecież swobodne wyrażanie myśli i poglądów jest przywilejem konstytucyjnym i wartością samą w sobie, a Michał ma przede wszystkim ogromną wiedzę siatkarską, którą chętnie się z nami dzielił !!! Powodzenia MICHAŁ i do zobaczenia w Turynie.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2023, o 11:59 przez MAG siatki, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomocniczka
Posty: 2181
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Mam nadzieję, że emocje będą równie wielkie, co w finałach 2016.

Sposobem na Resovię może być popsucie klimatyzacji w hali w K-K. Właśnie w 2016 roku się udało, o czym Wojciech Drzyzga mówił kilka minut:

https://polsatboxgo.pl/wideo/sport/plus ... df8551c0ae

Zaczynamy od 01:13:01

polsatboxgo pierwszy mecz finałowy, puszczamy przy stanie 2-0 i 8-5 i słuchamy eksperta polsatu przez 3 kolejne akcje.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kuchcik77 »

To Kosok a nie klima z tego co pamietam:)
Pomocniczka
Posty: 2181
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Kliknij to, co opisuję, zobaczysz, że klima w kędzierzyńskiej hali była winna.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: hardy »

Wrzucasz link z wymogiem logowania?
Pomocniczka
Posty: 2181
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Oprócz linka dałem opis meczu, seta i punktów (można sprawdzić). Jeśli podasz mi miejsce, gdzie pokazują ten mecz bez logowania, to dam ci link bez logowania a inaczej to jam mam to zrobić?

A opis słowny nic tu nie da, bo trzeba to zobaczyć i usłyszeć.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Resofan »

Kto jest faworytem półfinału Resovia - ZAKSA pokazuje kurs u bukmacherów - 3,30-1,30.
Nie bawię się w zakłady, ale one wskazują najlepiej szanse drużyn. Tam nie ma sympatii czy antypatii klubowych, nie ma trollingu internetowego, tam są pieniądze i matematyka.
ZAKSA była równorzędną drużyną dla Resovii do czasu przyjścia Bednorza. Po jego dołączeniu do Kędzierzynian stali się oni faworytami ligi, choć JW nie jest bez szans. Na miejsce w sezonie zasadniczym nie ma co patrzeć, bo po pierwsze rzeczonego Bednorza nie było w Zaksie przez większość sezonu, a po drugie ZAKSA musiała swe siły dzielić na ligę i puchary europejskie. Porównywanie zawodników na poszczególnych pozycjach również większego sensu nie ma, bo ZAKSA nie wygrywa indywidualnościami, tylko (że tak to nazwę) "druzynowością", a przede wszystkim mentalem i pewnością siebie. Bardzo, bardzo trudno ją złamać, czego nie można powiedzieć o Resovii.
Moim zdaniem, Resovia jest w stanie wyszarpać jeden mecz, ale przy normalnej dyspozycji Kędzierzynian na wygranie trzech nie ma szans. Kluczem będzie przede wszystkim Defalco, który jeśli wyjdzie w brązowych spodenkach, to się skończy na trzech gładkich zwycięstwach ZAKS-y. Jeśli wytrzyma on mentalnie to są szanse na jedno zwycięstwo. Bardzo ważne będzie też mentalne udźwignięcie półfinału przez Drzyzgę i Muzaja, ale oni nawet jak się "gotują", to raczej nie na cały mecz tylko jego fragmenty. O mentalność środkowych, Cebuli i Zatorskiego raczej jestem spokojny. Cebula jeśli zawali, to nie przez mental, tylko swoją sinusoidę formy, gdzie mecze dobre przeplata słabymi i beznadziejnymi i nie ma reguły czy jest duża presja, czy mała. Zator jest zwyczajnie bez formy, ale to na tyle doświadczony zawodnik, że raczej całkowicie meczu nie położy, a mam nadzieję na decydującą fazę się skoncentruje i grę trochę poprawi. Dużo pokaże jutrzejszy mecz, jeśli będzie on zacięty, to niezależnie kto go wygra będzie jeszcze mośna liczyć na emocje w tej rywalizacji. Jeśli ZAKSA wygra gładko 3:0, to gładkie 3:0 będzie w całym półfinale.
Resovia swój plan minimum wykonała. Ja jestem zadowolony, bo pierwszy raz od lat z radością i dużą chęcią chodziłem na Podpromie. Po tych latach posuchy a bywało, że i parodii oraz cyrku, ten sezon mogę uznać za w miarę udany, a za w pełni udany uznałbym po zdobyciu jakiegokolwiek medalu.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2817
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

Resofan pisze: 21 kwie 2023, o 17:46 Kto jest faworytem półfinału Resovia - ZAKSA pokazuje kurs u bukmacherów - 3,30-1,30.
Nie bawię się w zakłady, ale one wskazują najlepiej szanse drużyn. Tam nie ma sympatii czy antypatii klubowych, nie ma trollingu internetowego, tam są pieniądze i matematyka.
ZAKSA była równorzędną drużyną dla Resovii do czasu przyjścia Bednorza. Po jego dołączeniu do Kędzierzynian stali się oni faworytami ligi, choć JW nie jest bez szans. Na miejsce w sezonie zasadniczym nie ma co patrzeć, bo po pierwsze rzeczonego Bednorza nie było w Zaksie przez większość sezonu, a po drugie ZAKSA musiała swe siły dzielić na ligę i puchary europejskie. Porównywanie zawodników na poszczególnych pozycjach również większego sensu nie ma, bo ZAKSA nie wygrywa indywidualnościami, tylko (że tak to nazwę) "druzynowością", a przede wszystkim mentalem i pewnością siebie. Bardzo, bardzo trudno ją złamać, czego nie można powiedzieć o Resovii.
Moim zdaniem, Resovia jest w stanie wyszarpać jeden mecz, ale przy normalnej dyspozycji Kędzierzynian na wygranie trzech nie ma szans. Kluczem będzie przede wszystkim Defalco, który jeśli wyjdzie w brązowych spodenkach, to się skończy na trzech gładkich zwycięstwach ZAKS-y. Jeśli wytrzyma on mentalnie to są szanse na jedno zwycięstwo. Bardzo ważne będzie też mentalne udźwignięcie półfinału przez Drzyzgę i Muzaja, ale oni nawet jak się "gotują", to raczej nie na cały mecz tylko jego fragmenty. O mentalność środkowych, Cebuli i Zatorskiego raczej jestem spokojny. Cebula jeśli zawali, to nie przez mental, tylko swoją sinusoidę formy, gdzie mecze dobre przeplata słabymi i beznadziejnymi i nie ma reguły czy jest duża presja, czy mała. Zator jest zwyczajnie bez formy, ale to na tyle doświadczony zawodnik, że raczej całkowicie meczu nie położy, a mam nadzieję na decydującą fazę się skoncentruje i grę trochę poprawi. Dużo pokaże jutrzejszy mecz, jeśli będzie on zacięty, to niezależnie kto go wygra będzie jeszcze mośna liczyć na emocje w tej rywalizacji. Jeśli ZAKSA wygra gładko 3:0, to gładkie 3:0 będzie w całym półfinale.
Resovia swój plan minimum wykonała. Ja jestem zadowolony, bo pierwszy raz od lat z radością i dużą chęcią chodziłem na Podpromie. Po tych latach posuchy a bywało, że i parodii oraz cyrku, ten sezon mogę uznać za w miarę udany, a za w pełni udany uznałbym po zdobyciu jakiegokolwiek medalu.
Dokładnie 👏
Z Naszą drużyną w ostatnich latach było nieciekawie, ale z kibiców można być cały czas dumnym. Większość kibiców Resovii to osoby inteligentne, dobrze lub bardzo dobrze znające się na siatkówce, dlatego wymagające jakości i walki od swojej drużyny. Nie pomogą żadne "czary", zakłamywanie rzeczywistości. Zresztą niejednokrotnie podkreślają to osoby ze środowiska siatkarskiego, eksperci, osoby po prostu w jakimś aspekcie związane ze siatkówką.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Mordimer Madderdin »

Resofan pisze: 21 kwie 2023, o 17:46 Kto jest faworytem półfinału Resovia - ZAKSA pokazuje kurs u bukmacherów - 3,30-1,30.
Gdzie takie kosmiczne kursy?
Ja widzę po 1,98 albo okolice Resovia 1,95:1,85 ZAKSA.

Ze względu na miejsce rozgrywania meczu, typował bym Resovię. Hala będzie pełna i głośna. W końcu Podpromie odżyje. Zawodnicy to nie przecinaki, wygrali fazę zasadniczą i gadanie o tym, kto jest faworytem nie ma sensu. Nie ma faworyta i każdy wynik w każdą stronę jest możliwy.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Pomocniczka
Posty: 2181
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Mowa o kursach na awans do 1/1.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Mordimer Madderdin »

Aaa ok, dzięki. 4 dni byłem odcięty od wiedzy z Polski i nadrabiam na szybko.
qtp pisze: 21 kwie 2023, o 11:13 Oczywiście, stara forumowa gwardia z KK bardzo spoko, nawet jak się czasem powyzłośliwiamy ;) O tych nowych szkoda pisać.

Emocji w tych półfinałach moim zdaniem nie będzie. Resovi nie starczy jakości w elementach technicznych żeby na dystansie kilku spotkań walczyć na równo.

Mam nadzieję, że tak nie będzie. W całych półfinałach wygrana ZAKSY będzie wynikiem zgodnym z oczekiwaniami, ale Resovia jest w stanie sprawić niespodziankę, szczególnie u siebie.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Citizen »

Mordimer Madderdin pisze: 22 kwie 2023, o 08:45
Resofan pisze: 21 kwie 2023, o 17:46 Kto jest faworytem półfinału Resovia - ZAKSA pokazuje kurs u bukmacherów - 3,30-1,30.
Gdzie takie kosmiczne kursy?
Ja widzę po 1,98 albo okolice Resovia 1,95:1,85 ZAKSA.

Ze względu na miejsce rozgrywania meczu, typował bym Resovię. Hala będzie pełna i głośna. W końcu Podpromie odżyje. Zawodnicy to nie przecinaki, wygrali fazę zasadniczą i gadanie o tym, kto jest faworytem nie ma sensu. Nie ma faworyta i każdy wynik w każdą stronę jest możliwy.
Przestańmy się oszukiwać już z tą halą i kibicami, bo najlepszą weryfikacją tego był ostatni mecz w Perugii, gdzie ZAKSA grała po raz pierwszy i sami zawodnicy twierdzili, że był to niespotykany młyn gdzie nie można było się porozumiewać między sobą (doping plus specyficzna akustyka hali będącej hangarem z tego co się opisuje) i nic to nie zmieniło w grze ZAKSY. W mojej ocenie kibice mogą ponieść swoją drużynę, ale niespecjalnie mają wpływ na przeciwnika. Mogą mieć poszczególne sytuację jak ostatnia z Gdańska na linii kibic - Gladyr gdzie może dojść do zagotowania zawodnika, ale to inna para kaloszy i nie zdarza się zbyt często.
Siekier
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Siekier »

Podsumowaliśmy z Piotrem Łuką ćwiercfinały PlusLigi :D

Wjechały dopiero dzisiaj rano, trochę przez moją nieuwagę i trochę złośliwość rzeczy martwych:

Są nawet tablice ze statystykami robione po nocy przez Siekiera

✅Kto faworytem półfinałów❓
✅Debiutanci w reprezentacji Polski❓

https://www.youtube.com/watch?v=q_4by6rRdBs
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: lukecik »

Ciekaw jestem, jak Resovia i Zaksa będą wyglądały fizycznie. To będzie wg mnie kluczowy aspekt, bo stricte sportowo Zaksa ma więcej argumentów. Kędzierzyn miał mniej dni na odpoczynek, ale może rytm meczowy będzie ich atutem, Rzeszów jednak dłużej nie grał, a i ich ćwierćfinał nie był specjalnie wymagający.
Podobnie wygląda sprawa w drugim półfinale, tym istotniejszym dla mnie, ale tutaj różnica jakościowa między obiema ekipami jest większa. Mam nadzieję, że zaprezentujemy się lepiej niż w starciach z Olsztynem i postawimy Jastrzębianom ciężkie warunki. Jeśli Kwolo wrócił na dobre i jego ostatni świetny występ nie był jednorazowy, to można mieć nadzieję, że narobimy gościom problemów.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: hardy »

Jak na razie Rzeszów bardziej skuteczny
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: ciorny17 »

Grande Kozamernik. Niesamowicie nie tyle co czyta Janusza, co idzie w dobre wybory w bloku. Dodatkowo świetnie w obronie Resovia.

Niemniej sędziowie dzisiaj zgodnie z duchem hali gwiżdżą.

Swędrowski zawiedziony xD
Kłamca.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Mordimer Madderdin »

Citizen pisze: 22 kwie 2023, o 09:33
Mordimer Madderdin pisze: 22 kwie 2023, o 08:45
Resofan pisze: 21 kwie 2023, o 17:46 Kto jest faworytem półfinału Resovia - ZAKSA pokazuje kurs u bukmacherów - 3,30-1,30.
Gdzie takie kosmiczne kursy?
Ja widzę po 1,98 albo okolice Resovia 1,95:1,85 ZAKSA.

Ze względu na miejsce rozgrywania meczu, typował bym Resovię. Hala będzie pełna i głośna. W końcu Podpromie odżyje. Zawodnicy to nie przecinaki, wygrali fazę zasadniczą i gadanie o tym, kto jest faworytem nie ma sensu. Nie ma faworyta i każdy wynik w każdą stronę jest możliwy.
Przestańmy się oszukiwać już z tą halą i kibicami, bo najlepszą weryfikacją tego był ostatni mecz w Perugii, gdzie ZAKSA grała po raz pierwszy i sami zawodnicy twierdzili, że był to niespotykany młyn gdzie nie można było się porozumiewać między sobą (doping plus specyficzna akustyka hali będącej hangarem z tego co się opisuje) i nic to nie zmieniło w grze ZAKSY. W mojej ocenie kibice mogą ponieść swoją drużynę, ale niespecjalnie mają wpływ na przeciwnika. Mogą mieć poszczególne sytuację jak ostatnia z Gdańska na linii kibic - Gladyr gdzie może dojść do zagotowania zawodnika, ale to inna para kaloszy i nie zdarza się zbyt często.
Atut hali istnieje. Skoro kibice mogą ponieść swoją drużynę, jak sam piszesz... Zaprzeczasz sam sobie :D

Pierwszy set idzie Resovii zbyt łatwo. Znów brakuje mi statystyk. W tym przypadku: ile meczów z zespołami z czołówki przegrała u siebie Resovia, wygrywając pierwszy set.
Nie lubię kiedy Rzeszów wysoko wygrywa otwierającą partię.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kuchcik77 »

Mvp Bednorz zweryfikowany;(
przemik
Posty: 1617
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: przemik »

ZAKSa krwawi w każdym elemencie gry praktycznie
___
Noworoczny Kibic Siatki
Diomedea
Posty: 4562
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 22 kwie 2023, o 14:11 Grande Kozamernik. Niesamowicie nie tyle co czyta Janusza, co idzie w dobre wybory w bloku. Dodatkowo świetnie w obronie Resovia.

Niemniej sędziowie dzisiaj zgodnie z duchem hali gwiżdżą.

Swędrowski zawiedziony xD
A tam zawiedziony. To jeden set.
Zaksa potrafi przetrzymywac takie rzeczy. A mecz sie jeszcze nie skonczyl. Na razie Rzeszow rzucil sie Zaksie do gardla, ale nie wierze, ze uciagna 3 sety, plus mecz jutro. Zagrywka im siedzi.
Tam raczej bylo przejscie, ale ekipa Zaksy sie zgapila.

Bedni umie bic pod gore, wiec tez jeszcze moze skorygowac. Sila zaksy jest odpornosc w polaczeniu z kultura gry.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2023, o 14:24 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Mordimer Madderdin »

Właśnie wychodzi spokój ZAKSY.
Samith zaczyna robić Champions League Resovii.
Pierwszy set i już ciekawie.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”