Plotki transferowe na sezon 24/25

Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

themiel pisze: 2 lut 2024, o 09:28 Robi się niezły deficyt wśród przyjmujących, którzy mogą zagrać w pluslidze, na ten moment wygląda, że przyjmującego szuka:
Resovia, Jastrzębie, Zaksa, Skra i Zawiercie.. a ciekawych naziwsk na rynku coraz mniej.
Tyle, że wszyscy poza ZAKSĄ mogą sobie uzupełnić skład obcokrajowcami, a ZAKSA to jeszcze na ataku musi dziurę załatać. Strasznie ciężka sytuacja.

Ale nasze kluby są w stanie składać dobre oferty zawodnikom z zagranicy i ich ściągać, a liga włoska jakoś szczególnie mocna nie będzie. Poza tym wciąż mamy masę naszych zawodników z Polski. Serie A będzie słabnąć najbardziej, bo bez stranieri to tam dużo tracą. U nas taki Kwolek to jest w reprezentacji w hierarchii chyba teraz 6-7 zawodnik, we Włoszech byłby 3, tam nie ma przyjmujących, atakujących też jak na lekarstwo. My mamy rezerwy, oni nie.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ddarekk69 »

landka pisze: 1 lut 2024, o 23:34
ddarekk69 pisze: 1 lut 2024, o 10:26 W Lublinie jeżeli nic się nie zmieni będzie duet Sasak-Malinowski. Lublin nie będzie miał miejsca na zagranicznego atakującego, ponieważ z wielkim prawdopodobieństwem w kolejnym sezonie zobaczymy dwóch obcokrajowców na środku siatki.
A wiadomo dokąd wybiera się Schulz w takim razie? Swoją drogą lepiej chyba Lublin wyszedłby na zostawieniu Damiana jako drugiego.
Na ten moment nie wiem gdzie idzie Damian. Lublin podpisał nowy kontrakt z Malinowskim przed zwyżką formy Schulza, gdyby kontrakty podpisywano dzisiaj mogłoby być inaczej.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

themiel pisze: 2 lut 2024, o 09:28 Robi się niezły deficyt wśród przyjmujących, którzy mogą zagrać w pluslidze, na ten moment wygląda, że przyjmującego szuka:
Resovia, Jastrzębie, Zaksa, Skra i Zawiercie.. a ciekawych naziwsk na rynku coraz mniej.
Pytanie czy Resovia kogoś szuka czy chce przedłużyć luoatiego, skoro Clevenot odmówił??
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hardy »

Jak tu nie być zadowolonym? Michalak opchnął Śliwkę Japończykom, Bednorza Resovii, Kaczmarka Jastrzębiu.
Ja się tam cieszę, będzie można spokojnie bić się o 8-kę, a nie tak jak teraz... Czego nie rozumiecie?
przemik
Posty: 1599
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Kibice są szczęśliwi... szczęściem Michalaka.
___
Noworoczny Kibic Siatki
olek322
Posty: 437
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: olek322 »

ddarekk69 pisze: 2 lut 2024, o 09:39
landka pisze: 1 lut 2024, o 23:34
ddarekk69 pisze: 1 lut 2024, o 10:26 W Lublinie jeżeli nic się nie zmieni będzie duet Sasak-Malinowski. Lublin nie będzie miał miejsca na zagranicznego atakującego, ponieważ z wielkim prawdopodobieństwem w kolejnym sezonie zobaczymy dwóch obcokrajowców na środku siatki.
A wiadomo dokąd wybiera się Schulz w takim razie? Swoją drogą lepiej chyba Lublin wyszedłby na zostawieniu Damiana jako drugiego.
Na ten moment nie wiem gdzie idzie Damian. Lublin podpisał nowy kontrakt z Malinowskim przed zwyżką formy Schulza, gdyby kontrakty podpisywano dzisiaj mogłoby być inaczej.
A co z przyjęciem, Brandt obok Sawickiego? Zostają Wachnik i Krysiak?
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Nasewicz bedzie jedynka w Gdansku, czy sprowadzaja kogos mocnego?
Obserwator29
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Obserwator29 »

hottakesbot pisze: 2 lut 2024, o 10:32 Nasewicz bedzie jedynka w Gdansku, czy sprowadzaja kogos mocnego?
Mówiło się w ostatnim czasie o możliwym transferze Grozera do Gdańska.
hottakesbot
Posty: 1057
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Obserwator29 pisze: 2 lut 2024, o 10:40
hottakesbot pisze: 2 lut 2024, o 10:32 Nasewicz bedzie jedynka w Gdansku, czy sprowadzaja kogos mocnego?
Mówiło się w ostatnim czasie o możliwym transferze Grozera do Gdańska.
Meh, pewnie Grozer nie przyjdzie siedziec na lawce, wiec kolejny rok w plecy sie szykuje dla Aleksa.
fan_siatkowki
Posty: 63
Rejestracja: 30 lis 2023, o 19:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: fan_siatkowki »

hottakesbot pisze: 2 lut 2024, o 10:32 Nasewicz bedzie jedynka w Gdansku, czy sprowadzaja kogos mocnego?
Ewa Mac wspominala cos o Kapicy w Gdańsku. Nie wiem ile w tym prawdy, ale skoro Dulski ma przyjść do Nysy to spina się to nawet w logiczną całość. W końcu bez sensu by było jakby obaj byli w Nysie i jeden z nich musiałby siedzieć.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ddarekk69 »

olek322 pisze: 2 lut 2024, o 10:19
ddarekk69 pisze: 2 lut 2024, o 09:39
landka pisze: 1 lut 2024, o 23:34

A wiadomo dokąd wybiera się Schulz w takim razie? Swoją drogą lepiej chyba Lublin wyszedłby na zostawieniu Damiana jako drugiego.
Na ten moment nie wiem gdzie idzie Damian. Lublin podpisał nowy kontrakt z Malinowskim przed zwyżką formy Schulza, gdyby kontrakty podpisywano dzisiaj mogłoby być inaczej.
A co z przyjęciem, Brandt obok Sawickiego? Zostają Wachnik i Krysiak?
Brandt według mojej wiedzy odchodzi po sezonie, tak samo Ferreira, natomiast Wachnik i Krysiak zostają. Przychodzi Sawicki i zostaje jedno miejsce na przyjęciu dla obcokrajowca, niestety nie mam na razie informacji kto to będzie.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Pawel9221
Posty: 1191
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

fan_siatkowki pisze: 2 lut 2024, o 11:38
hottakesbot pisze: 2 lut 2024, o 10:32 Nasewicz bedzie jedynka w Gdansku, czy sprowadzaja kogos mocnego?
Ewa Mac wspominala cos o Kapicy w Gdańsku. Nie wiem ile w tym prawdy, ale skoro Dulski ma przyjść do Nysy to spina się to nawet w logiczną całość. W końcu bez sensu by było jakby obaj byli w Nysie i jeden z nich musiałby siedzieć.
Mi się właśnie nie spina wgl Kapica w Gdańsku:
1) Były głosy, że Nasevich ma być 1szym ( chyba, że takie założenie jest, a Kapica zmiennik)
2) Spekulacje, że a przyjść Grozer, a Nasevich zostaję, wiec tutaj wariant odpada
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: 85jacek »

Aż prosi się o podniesienie limitu obcokrajowców do 4. Taka jednogłośna decyzja akcjonariuszy naprawdę mogłaby być zbawieniem bo jak powyżej zauważono polskich przyjmujących jak na lekarstwo a obawiam się że Śliwka pociągnie ze sobą paru innych jak nie teraz to w niedalekiej przyszłości. Do tego kwestie zdrowotne, jest to naprawdę fatalny sezon co dla niektórych klubów pod tym względem i taki ruch spowodowałby nieco wiekszą swobodę przy budowie składów. Sam poziom ligi może być coraz niższy bo tych mocnych wyjeżdżających za kasą nie przykryjemy zdolną polską młodzieżą a i dla nich żadna krzywda by się nie działa ponieważ kadry zespołów liczą 14 a niekiedy więcej zawodników a prezesi i tak wyłapują te perełki w miarę sprawnie. PODNIEŚĆ LIMIT OBCOKRAJOWCÓW DO 4 !!!
Pawel9221
Posty: 1191
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

ddarekk69 pisze: 2 lut 2024, o 11:51
olek322 pisze: 2 lut 2024, o 10:19
ddarekk69 pisze: 2 lut 2024, o 09:39

Na ten moment nie wiem gdzie idzie Damian. Lublin podpisał nowy kontrakt z Malinowskim przed zwyżką formy Schulza, gdyby kontrakty podpisywano dzisiaj mogłoby być inaczej.
A co z przyjęciem, Brandt obok Sawickiego? Zostają Wachnik i Krysiak?
Brandt według mojej wiedzy odchodzi po sezonie, tak samo Ferreira, natomiast Wachnik i Krysiak zostają. Przychodzi Sawicki i zostaje jedno miejsce na przyjęciu dla obcokrajowca, niestety nie mam na razie informacji kto to będzie.
Właśnie miałem nadzieję, że jednak Brand zostanie i będzie pełnił role bardziej 3 przyjmującego, ale takiego co może dać dobrą zmianę i jest do częstej rotacji, a nie jest zamrożony. Niemiec wydaję się świetnym zadaniowym graczem, bo ma dobre przyjęcie i obronę i niezłą zagrywkę, a przeciętny atak i słaby blok. A obok Sawickiego ściągną takiego mocnego all roundera z zagranicy, bo na rynku z polskich przyjmujących jest obecnie niewielki wybór wartościowych graczy.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Obok Sawickiego idealny byłby ktoś taki jak Tillie, ale on zostaje chyba w Warszawie. A może np warto rozejrzeć się na rynku brazylijskim? Taki Henrique Honorato może by pasował. Ale pewnie będzie ktoś z lig europejskich.
Pawel9221
Posty: 1191
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:42 Obok Sawickiego idealny byłby ktoś taki jak Tillie, ale on zostaje chyba w Warszawie. A może np warto rozejrzeć się na rynku brazylijskim? Taki Henrique Honorato może by pasował. Ale pewnie będzie ktoś z lig europejskich.
Nieźle trafiłeś z Honorato, bo on akurat przechodzi do polskiej ligi, ale do Suwałk :D
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:42 Obok Sawickiego idealny byłby ktoś taki jak Tillie, ale on zostaje chyba w Warszawie. A może np warto rozejrzeć się na rynku brazylijskim? Taki Henrique Honorato może by pasował. Ale pewnie będzie ktoś z lig europejskich.
Honorato się gdzieś w plotkach przewijał o Suwałkach.
Kibic Polsatu
Posty: 64
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kibic Polsatu »

Zrobili ligę pod kadrowiczów wywalają 3 zespoły z plus ligi a ci im psikusa robią i uciekają zagramanicę ?
:] :] :]
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
Pawel9221
Posty: 1191
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:53 Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
Lepsza opcja, choć nie jakaś super otwarcie trzeba przyznać...
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:53 Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
Nie, zwyczajnie Nysa zaproponowała El Graouiemu wyraźnie lepsze warunki finansowe i to był jego wybór.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Pawel9221 pisze: 2 lut 2024, o 12:55
Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:53 Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
Lepsza opcja, choć nie jakaś super otwarcie trzeba przyznać...
Carle>Szymura
Kaczmarek>Patry

Utrzymują Bena,Hubera,Fornala i Popiwczaka. Do tego możliwe, że dojdzie lepszy środkowy od Gładyra. A na pewno młodszy. Więc powinni być zdecydowanie lepsi niż w tym sezonie. Rok temu co prawda mieli Boyer i Clevenot, ale nie mieli Hubera.

Tak czy siak, za rok może być najmocniejsze Jastrzębie jakie było, jeśli Carle będzie grać na zadowalającym poziomie. Zdecydowanie to jest najstabilniejsza drużyna pod kątem budowy. Jest tutaj pomysł.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: weary_skier »

Carle to trochę meh biorąc pod uwagę, że JW mając w składzie Kaczmarka i Fornala mogła sobie pozwolić na jakiegoś nieoczywistego jednowymiarowca.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

+- poziom Szymury i Louatiego, nieperspektywiczny gracz - jeżeli Louati ma iść do Włoch rzeczywiście, to bardzo ciekawe co tam wymyślą w klubach z miejsc 1-8. Mam nadzieję, że Argentyńczyk w Jastrzębskim na przyjęciu to nie Vicentin i bardziej Palonsky, mimo tego sezonu.
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Martinez/Palonsky/Vicentin

Tak czy siak na 3 nie ma dramy. Chociaż mam nadzieję, że nie ten 1. Martinez bardzo mały potencjał w ofensywie.
kamil1999
Posty: 5587
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:53 Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
No i spełnił się czarny scenariusz
Nie wiem co powiedzieć
To już nawet wolałbym powrót przeciętnego Louatiego
Sedlacek swoją drogą też mógł by zostać bo jest od Carle zwyczajnie lepszy i równiejszy.
Carle to maks zawodnik na Suwałki.
El Graui oprócz tego, że jest też lepszy to przynajmniej jest to taki bardziej all-rounderowy zawodnik.
Carle to ofensywny przyjmujący mający często problemy w ofensywie. Bez żadnej stabilności. Kiedyś wydawało mi się, że więcej wyciągnie z kariery

Mocno Polska liga ucierpiała na tej Japonii jednak.
Serie A jakoś stanęły na 4 łapy po utracie gwiazd zastępując ich innymi, ale jeśli czołówka Plusligowa sprowadza przeciętniaków to jest to wyraźny Symptom

No i ja mam nadzieję, że ten Argentyńczyk to nie Palonsky
3 raz się na niego nie nabiorę
Chyba francuska liga to dla niego maks
Arw165
Posty: 1443
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Arw165 »

Kibic Polsatu pisze: 2 lut 2024, o 12:48 Zrobili ligę pod kadrowiczów wywalają 3 zespoły z plus ligi a ci im psikusa robią i uciekają zagramanicę ?
:] :] :]
Biorąc pod uwagę jak trudno klubom skleić solidne składy przy coraz większych pieniądzach z Turcji, otwarciem się Japonii i brakiem kolejnych fal polskich zawodników na poziomie roczników "94-97", to i tak by musiało do tego dojść. Nawet rozumiem postulat o zwiększeniu limitów. Włóżmy między bajki, że mamy potencjał na 16 zespołów albo więcej (jak twierdził Bartman :] ). Pomijam, że po ruchach kadrowych w całej Europie widać duże problemy z łataniem dziur, ale kalendarz reprezentacyjny, choć z mniejszą liczbą meczów dla reprezentacji, się czasowo wydłużył i po prostu nie sprzyja takim dużym ligom. Zwłaszcza przy nacisku na "każdy gra z każdym".
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 14:03
Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:53 Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
No i spełnił się czarny scenariusz
Nie wiem co powiedzieć
To już nawet wolałbym powrót przeciętnego Louatiego
Sedlacek swoją drogą też mógł by zostać bo jest od Carle zwyczajnie lepszy i równiejszy.
Carle to maks zawodnik na Suwałki.
El Graui oprócz tego, że jest też lepszy to przynajmniej jest to taki bardziej all-rounderowy zawodnik.
Carle to ofensywny przyjmujący mający często problemy w ofensywie. Bez żadnej stabilności. Kiedyś wydawało mi się, że więcej wyciągnie z kariery

Mocno Polska liga ucierpiała na tej Japonii jednak.
Serie A jakoś stanęły na 4 łapy po utracie gwiazd zastępując ich innymi, ale jeśli czołówka Plusligowa sprowadza przeciętniaków to jest to wyraźny Symptom

No i ja mam nadzieję, że ten Argentyńczyk to nie Palonsky
3 raz się na niego nie nabiorę
Chyba francuska liga to dla niego maks

A ja się nie zgodzę. Dla mnie Carle jest lepszy niż Louati. A już na pewno od Sedlacka, który jest największym niewypałem transferowym w JW od dłuższego czasu.

Polska liga ucierpiała na Japonii? Z dużych nazwisk odchodzą Śliwka,Alan,Defalco,Clevenot(?). Przy czym za Śliwkę i Clevenot nie ogłoszono jeszcze zastępstw, za Alana też nie. Z Serie A odchodzą Ran, Lucarelli, Leon, Leal, Zaytsev, De Cecco(?) i jeszcze pewnie systematycznie te nazwiska będą dochodzić. Rok temu stracili Nimira,Ngapetha,Patry'ego (nawet jeśli nie grał najlepiej) i tak można wymieniać.

Nie sądzę, by nasza liga jakoś szczególnie ucierpiała. Jeszcze pewnie jakieś ciekawe ruchy będą. Najwięcej tracą Włosi. My przede wszystkim mamy głębokie rezerwy "wewnętrzne". Wciąż mamy Polaków + zagraniczni przechodzą często z jednego klubu PlusLigi do drugiego.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7978
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 14:03...
El Graoui to nie jest all-rounder.

Świderski mówił ostatnio, że polska czołówka to finansowo miejsca 3- w dół we Włoszech, a na razie 'na cztery łapy' stanęły właśnie Perugia i Piacenza, bo oni mogą licytować się z Rosją i Japonią, nawet z tym brakiem dekretu wzrostu, a para Maar-Uros to i tak mocno sub-optymalnie.

Z tą oceną Carle'a i Louatiego to jednak bym uważał/lepiej wartościował, bo ten Carle robił we Francji takie cyferki --> https://lnv-web.dataproject.com/Statist ... layer=1753, a to było 5 lat temu, teraz jest pewnie lepszym graczem, obecnie raczej nie ma alternatywy bezkontraktowej sprawdzonej na tym poziomie sportowym/z większymi perspektywami, bo kto? Atakujący Rotty, który jak przyjmujący był zmiennikiem Verhannemana i słabego Desmeta przez większość 2023 roku? Potencjalnie, ale to nie jest opcja dla JW (tutaj awersja do ryzyka zrozumiała). Za to zgadza się, że Carle rok temu dostał szansę przy kontuzjach Clevenot, Ngapetha i Tillie - i, delikatnie ujmując, nie skorzystał, w tym kontekście jest to opcja rozczarowująca.

I zgadza się, że wyjęcie grupy klasowych (i 'kasowych') przyjmujących z polsko-włoskiego rynku (Śliwka, Lucarelli, Takahashi, DeFalco, Zaytsev, także: Yant, Lopez, może: Leon, dodając do tego Rosjan, Ngapetha, Andersona, Jaeschke, Russella, DeFalco, Conte, Douglasa), musi pośrednio wpływać też na sytuację w PL, tzn. każde odejście klasowego przyjmującego (DeFalco, Śliwka, Clevenot???) wydaje się niezastępowalne, dość powiedzieć, że nawet nie ma o czym klepać plotek, ot co Leon w Kędzierzynie i (zdementowany) Płotnicki.
Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 14:15 Clevenot nie ogłoszono jeszcze zastępstw
A to on ostatecznie odchodzi?
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Panowie, polecam sprawdzić jakie cyferki wykręcił ten Carle w meczach z Halkbankiem i Piacenzą w grupie, tak z samej ciekawości, ciekawa lektura.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”