Plotki transferowe na sezon 24/25

Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Leon prawdopodobnie zagra w ZAKSIE. Podobno jest już blisko porozumienia, a sam Leon chce grać w Polsce.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ddarekk69 »

Swistolinka pisze: 2 mar 2024, o 14:42 Wilfredo Leon z ofertą z Lublina. W grę wchodzi 2-3 indywidualnych sponsorów którzy są w stanie spełnić wymagania finansowe Leona.

Źródło: Prawda Siatki
Co ciekawe oferta Lublina jest ponoć najbardziej atrakcyjna jeśli chodzi o zarobki, jednakże aspekt sportowy może odegrać największą rolę.
Jeśli chodzi o samo miasto to Lublin wydaje się atrakcyjniejszym miejscem do życia niż Kędzierzyn-Koźle.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

ddarekk69 pisze: 2 mar 2024, o 16:55 Co ciekawe oferta Lublina jest ponoć najbardziej atrakcyjna jeśli chodzi o zarobki, jednakże aspekt sportowy może odegrać największą rolę.
Mógłbyś sprecyzować „ponoć”?
Wysłanie oferty czy rozmowa z agentem to jest hmmm… ja też mogę wysłać ofertę i podyskutować z agentem bo mam znajomosci.

Niemniej, bardzo interesujące to co piszesz.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kicu »

ddarekk69 pisze: 2 mar 2024, o 16:55 Jeśli chodzi o samo miasto to Lublin wydaje się atrakcyjniejszym miejscem do życia niż Kędzierzyn-Koźle.
To na pewno. Jednak niestety siatkarsko Lublin nie jest jakąś uznaną marką w Polsce czy Europie. Jakby nie patrzeć, klub dopiero się rozwija. Kapitalna sprawa, że Leon ma ofertę i że jest na to kasa; akurat bogatych sponsorów w Lublinie i okolicy nie brakuje. W finalizację transferu jednak wątpię. Mam nadzieję, że jakiegoś innego topowego przyjmującego uda się namówić. Pytanie kto jeszcze został do wzięcia?
przemik
Posty: 1580
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Jest kasa na Leona powiadacie.
Czyli Lublin aspirujący do siatkarskiego TOP - nie zgarnął z rynku Lucareliego albo Śliwki i Kurka i nie zbudował składu jak nalezy, tylko chcą wydac cały hajs na Leona i otoczyc go Sawickim i Tunistrą.
W sumie to nawet logiczne.
___
Noworoczny Kibic Siatki
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bryt.bryt »

ddarekk69 pisze: 2 mar 2024, o 16:55 Lublin wydaje się atrakcyjniejszym miejscem do życia niż Kędzierzyn-Koźle.
No tak, jedynie się wydaje, można podyskutować. ;)
kuchcik77
Posty: 2348
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchcik77 »

Chciałem napisać: zapytaj Łukasza;) ale pomyliłem jedna literkę, Lubin pewnie gorszy niż Lublin;)) akademickie miasto na dorobku a czy leon sie skusi ..tylko na kasę, hm mógłby obskoczyć Japonie. Jesli chciałby wygrac jakies puchary to powinien do Zaksy jakiś czas temu przyjść, teraz po ptokach, ze tak powiem, przecież do pary z Rumunem nie stanie..
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

kuchcik77 pisze: 2 mar 2024, o 18:39 Chciałem napisać: zapytaj Łukasza;) ale pomyliłem jedna literkę, Lubin pewnie gorszy niż Lublin;)) akademickie miasto na dorobku a czy leon sie skusi ..tylko na kasę, hm mógłby obskoczyć Japonie. Jesli chciałby wygrac jakies puchary to powinien do Zaksy jakiś czas temu przyjść, teraz po ptokach, ze tak powiem, przecież do pary z Rumunem nie stanie..
Krzysiu proszę, wiesz dobrze jaka jest sytuacja, po co to bajdurzenie?
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

kuchcik77 pisze: 2 mar 2024, o 18:39 Chciałem napisać: zapytaj Łukasza;) ale pomyliłem jedna literkę, Lubin pewnie gorszy niż Lublin;)) akademickie miasto na dorobku a czy leon sie skusi ..tylko na kasę, hm mógłby obskoczyć Japonie. Jesli chciałby wygrac jakies puchary to powinien do Zaksy jakiś czas temu przyjść, teraz po ptokach, ze tak powiem, przecież do pary z Rumunem nie stanie..
Ponoć ma nie być Szymańskiego, a w jego miejsce ma trafić jakiś zagraniczniak. Kto nie mam pojęcia, ale też wydaje mi się, że młody ma w następnym sezonie być zmiennikiem Leona. Trochę grania złapie, przyjęcie poprawi. Nawet teraz mocno ograniczyła jego rozwój w tym elemencie kontuzja. Długo nie brał nic na place. W następnym sezonie powinien już łapać tak większość flotów. Palce ma mocne, więc spodziewam się zauważalnej poprawy. Z WIferdo nie stanie, chyba, że po przeciwnej stronie będzie Lubin, Częstochowa i takiego poziomu zespoły. Ciekawi mnie ten stanieri, bo tu musi być ktoś z naturalnie niezłym przyjęciem i ciekawe czy to będzie zawodnik do rotacji z Szymurą czy taki do rywalizacji o granie. Ja bym chciał kogoś młodego. Gutierrez były spoko. Daniel pewnie też będzie na moje nieszczęście traktowany jako potencjalna polisa ubezpieczeniowa na wypadek problemów ze zdrowiem Kurka. Dla mnie najważniejsze jest kogo wymyślono na trenera, bo nie mam wątpliwości, że skład jest budowany przez Miśka Chadałę w konsultacji z nowym trenerem. Wydaje mi się, że będzie nim ktoś z zagranicy. Nie chciałbym Gianiego, ucieszyłoby mnie gdyby przyszedł Blengini. Włoch raczej może łączyć pracę w reprezentacji Bułgarii z tą w Kentaki. Nie spodziewam się nikogo z krajowego podwórka, ale takim Jurciciem też bym nie pogardził. Ogólnie jako wariat-optymista nie jestem źle nastawiony. Mam nadzieję, że jest w tych poczynaniach jakaś głębsza myśl niż bierzemy największe nazwiska na jakie możemy sobie pozwolić.
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Swistolinka »

buzinga pisze: 2 mar 2024, o 20:39 Nie chciałbym Gianiego, ucieszyłoby mnie gdyby przyszedł Blengini. Włoch raczej może łączyć pracę w reprezentacji Bułgarii z tą w Kentaki.
Raczej nie może, praca z reprezentacją Bułgarii na wyłączność, tak twierdzi prezes bułgarskiego związku.
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Swistolinka pisze: 2 mar 2024, o 20:52
buzinga pisze: 2 mar 2024, o 20:39 Nie chciałbym Gianiego, ucieszyłoby mnie gdyby przyszedł Blengini. Włoch raczej może łączyć pracę w reprezentacji Bułgarii z tą w Kentaki.
Raczej nie może, praca z reprezentacją Bułgarii na wyłączność, tak twierdzi prezes bułgarskiego związku.
Dziwne, taka dziadowska repka a takie warunki stawiają? Zwariowali? No ale kto głupiemu zabroni. Blengini jest dziwakiem jak się na to zgodził, za dobry jest żeby w takie gówno iść bez żadnych dodatkowych opcji. Myślałem, że Lube postawiło tylko taki warunek. Hmm mało jednak rozumiem z siatkówki jak widać ;)
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Swistolinka »

buzinga pisze: 2 mar 2024, o 20:56
Swistolinka pisze: 2 mar 2024, o 20:52
buzinga pisze: 2 mar 2024, o 20:39 Nie chciałbym Gianiego, ucieszyłoby mnie gdyby przyszedł Blengini. Włoch raczej może łączyć pracę w reprezentacji Bułgarii z tą w Kentaki.
Raczej nie może, praca z reprezentacją Bułgarii na wyłączność, tak twierdzi prezes bułgarskiego związku.
Dziwne, taka dziadowska repka a takie warunki stawiają? Zwariowali? No ale kto głupiemu zabroni. Blengini jest dziwakiem jak się na to zgodził, za dobry jest żeby w takie gówno iść bez żadnych dodatkowych opcji. Myślałem, że Lube postawiło tylko taki warunek. Hmm mało jednak rozumiem z siatkówki jak widać ;)
Dziadowska ale bogata, no i chcą przestać być dziadami. Widać ich stać. :D
https://sportal.bg/news-2024020914265354754
landka
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: landka »

Hmmm, naprawdę inwestowanie potężnych pieniędzy w Leona, który coraz częściej ma i zapewne będzie miał problemy z regularnym graniem to proszenie się o kłopoty… A już do Lublina to on pasuje jak kwiatek do kożucha. Coś mi się wydaje, że ten ich przyszłoroczny team może nie kliknąć, bo jakoś nie widać tam ładu i składu w budowaniu koncepcji drużyny, skoro takie pomysły się przewijają.
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adamde »

Uwazam wprost przeciwnie. Sawicki i Tuinstra to bardzo dobre transfery, moga pozwolic sobie na ryzyko z Leonem, sklad i tak bedzie dobry.
landka
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: landka »

Nie przeczę, że przydałby im się dobry trzeci przyjmujący, ale mimo wszystko lekką abstrakcją wydaje się perspektywa, że w klubie środka ligi na ławce będą mieli Sawickiego lub Leona 😉
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: niepoinformowany »

landka pisze: 3 mar 2024, o 04:43 Nie przeczę, że przydałby im się dobry trzeci przyjmujący, ale mimo wszystko lekką abstrakcją wydaje się perspektywa, że w klubie środka ligi na ławce będą mieli Sawickiego lub Leona 😉
Słabo się widocznie orientujesz jakie ten klub ma aspiracje. Już w tym sezonie są w czwórce PP a rundę zasadniczą skończą na 5/6 miejscu, mocno jak na średniaka. Mnie nie dziwi ich konsekwentny rozwój a wymagany jest kolejny krok do przodu jeśli celem jest przeskoczyć do półki zespołów z aspiracjami na medale. Przypominam, że to ich trzeci sezon w pluslidze. Już rok temu gdyby nie ta feralna seria kontuzji (w tym miejscu pozdro mag siatki ), brak możliwości normalnego treningu i bilans od którego zaczęli sezon załapaliby się do PO. Leon obok Thalesa i choćby takiego Tunistry nie wygląda źle. Zobaczymy jak to się skończy, gdzie Leonowi bliżej na ten moment wie pewnie tylko sam zainteresowany. Artem jeszcze zdaje się transferu nie potwierdził :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
olek322
Posty: 432
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: olek322 »

Też słyszałem że Lublin ma na przyszły sezon aspirację dołączenia do grupy walczącej o medale, ale Leon to jednak by chyba jeszcze chciał grać w Lidze Mistrzów. To info traktuję bardziej jako plotke, ciekawostkę trochę mówiąca o możliwościach klubu. Powinni się narazie skupić na tym żeby mieć w końcu mocny środek plus kogoś ze stabilnym przyjęciem do rotacji z Sawickim i Tunistra
przemik
Posty: 1580
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Nie wiem czy kontrakt Bartka w KK jest klepniety, ale jestem ciekaw jak on zniesie obciążenia generowane w PL.
Nie oszukujmy się w Japonii jest dużo lżej.
Oby to się jakoś źle dla niego nie skończyło.
Klub, który zakontraktuje Leona - KK, Lublin czy ktokolwiek inny bedzie musiał mieć zawsze z tyłu głowy fakt - że on może doznać kontuzji i wtedy bedzie trzeba udziwgnąć gigantyczny kontrakt zawodnika, ktory bedzie siedział za stoliczkiem - vide Lisinac w Warszawie.
Marketingowo super - sportowo - zależy.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Swistolinka
Posty: 281
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Swistolinka »

olek322 pisze: 3 mar 2024, o 10:51 Też słyszałem że Lublin ma na przyszły sezon aspirację dołączenia do grupy walczącej o medale, ale Leon to jednak by chyba jeszcze chciał grać w Lidze Mistrzów.
W takim razie raczej również nie powinien wybierać Zaksy, bo im jak na razie to do LM tak samo daleko jak i Lublinowi.
A poza tym, to może spodobało mu się niegranie w pucharach i chce to powtórzyć. 😂
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

przemik pisze: 3 mar 2024, o 11:01 Nie wiem czy kontrakt Bartka w KK jest klepniety, ale jestem ciekaw jak on zniesie obciążenia generowane w PL.
Nie oszukujmy się w Japonii jest dużo lżej.
Oby to się jakoś źle dla niego nie skończyło.
Klub, który zakontraktuje Leona - KK, Lublin czy ktokolwiek inny bedzie musiał mieć zawsze z tyłu głowy fakt - że on może doznać kontuzji i wtedy bedzie trzeba udziwgnąć gigantyczny kontrakt zawodnika, ktory bedzie siedział za stoliczkiem - vide Lisinac w Warszawie.
Marketingowo super - sportowo - zależy.
Bzdura.
Liga japońska jest cięższa fizycznie dla takiego zawodnika jak Kurek niż będzie dla niego liga polska, bo tam masz dwa mecze, dzień po dniu grane w weekend, a przy tym jak skonstruowany jest jego zespół to dostaje często między 40 a 50 piłek do ataku czyli przez jeden weekend może wykonać koło 100 ataków.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2024, o 11:10 przez Bruninho, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: niepoinformowany »

przemik pisze: 3 mar 2024, o 11:01Klub, który zakontraktuje Leona - KK, Lublin czy ktokolwiek inny bedzie musiał mieć zawsze z tyłu głowy fakt - że on może doznać kontuzji i wtedy bedzie trzeba udziwgnąć gigantyczny kontrakt zawodnika, ktory bedzie siedział za stoliczkiem - vide Lisinac w Warszawie.
Marketingowo super - sportowo - zależy.
Ciekawy temat, zgadza się. Patrząc na ostatnie sezony Leona jak i mając na uwadze jego sportowy przebieg to brak odpowiednich zabezpieczeń w kontrakcie na wypadek kontuzji byłby głupotą dla klubu go zatrudniającego.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
landka
Posty: 213
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: landka »

niepoinformowany pisze: 3 mar 2024, o 09:38
landka pisze: 3 mar 2024, o 04:43 Nie przeczę, że przydałby im się dobry trzeci przyjmujący, ale mimo wszystko lekką abstrakcją wydaje się perspektywa, że w klubie środka ligi na ławce będą mieli Sawickiego lub Leona 😉
Słabo się widocznie orientujesz jakie ten klub ma aspiracje. Już w tym sezonie są w czwórce PP a rundę zasadniczą skończą na 5/6 miejscu, mocno jak na średniaka. Mnie nie dziwi ich konsekwentny rozwój a wymagany jest kolejny krok do przodu jeśli celem jest przeskoczyć do półki zespołów z aspiracjami na medale. Przypominam, że to ich trzeci sezon w pluslidze. Już rok temu gdyby nie ta feralna seria kontuzji (w tym miejscu pozdro mag siatki ), brak możliwości normalnego treningu i bilans od którego zaczęli sezon załapaliby się do PO. Leon obok Thalesa i choćby takiego Tunistry nie wygląda źle. Zobaczymy jak to się skończy, gdzie Leonowi bliżej na ten moment wie pewnie tylko sam zainteresowany. Artem jeszcze zdaje się transferu nie potwierdził :)
Orientuję się bardzo dobrze, dziwi mnie tylko taka składanka zawodników: gracze pokroju Leona czy Sawicki - ok, wszystko fajnie na papierze, ale kto tam będzie przyjmować i bronić? Sam Thales nie wystarczy :) Chyba że Tuinstra wymiata w defensywie, wtedy może się całość zepnie. W każdym razie życzę Lublinowi jak najlepiej, bo przydałby się nowy/kolejny zespół próbujący przełamać monopol tych największych.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: niepoinformowany »

Od czegoś trzeba zacząć, a na rynku przyjmujących sytuacja jest ciężka, nie wszędzie da się znaleźć zawodnika o klasie/w typie Clevenota, Fornala, Śliwki czy choćby Tillie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Arw165
Posty: 1429
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Arw165 »

Swistolinka pisze: 3 mar 2024, o 11:04 A poza tym, to może spodobało mu się niegranie w pucharach i chce to powtórzyć. 😂
Biorąc pod uwagę jego przebieg w tym sezonie, to bardziej pasowałoby "może spodobało mu się niegranie" (w ogóle), ale w KK nie będzie dwóch innych topowych OH w zespole, więc nie tak komfortowo nie będzie. ;)
Bruninho pisze: 3 mar 2024, o 11:09 Bzdura.
Liga japońska jest cięższa fizycznie dla takiego zawodnika jak Kurek niż będzie dla niego liga polska, bo tam masz dwa mecze, dzień po dniu grane w weekend, a przy tym jak skonstruowany jest jego zespół to dostaje często między 40 a 50 piłek do ataku czyli przez jeden weekend może wykonać koło 100 ataków.
Niemniej, od tego roku z dwoma obcokrajowcami to wszystko się może wyrównać. Nie dowiemy się, jaki % piłek by dostawał w następnym sezonie, mając drugie odejście na skrzydle.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Arw165 pisze: 3 mar 2024, o 13:53
Bruninho pisze: 3 mar 2024, o 11:09 Bzdura.
Liga japońska jest cięższa fizycznie dla takiego zawodnika jak Kurek niż będzie dla niego liga polska, bo tam masz dwa mecze, dzień po dniu grane w weekend, a przy tym jak skonstruowany jest jego zespół to dostaje często między 40 a 50 piłek do ataku czyli przez jeden weekend może wykonać koło 100 ataków.
Niemniej, od tego roku z dwoma obcokrajowcami to wszystko się może wyrównać. Nie dowiemy się, jaki % piłek by dostawał w następnym sezonie, mając drugie odejście na skrzydle.
Wiadomo sytuacja w lidze się zmieni (ale niekoniecznie w jego obecnym zespole, Nimir prawdopodobnie będzie dostawał podobną ilość piłek co Kurek), ale jakie to ma znaczenia w kontekście Kurka, skoro jego to nie dotyczy, już tam nie będzie grał, odnosiłem się do obecnego i poprzednich sezonów czyli do tych, w których brał on udział czyli jego faktycznego doświadczenia w lidze japońskiej, a nie do nieweryfikowalnych hipotetycznych scenariuszy.
Kibic Polsatu
Posty: 64
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kibic Polsatu »

Jeżeli Leon w Luk to ma być transfer na zasadzie Wiśni czy Muzaja w obecnym sezonie to gratuluję kolejnej gwiazdy w klaskaczu. :]
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: jaet »

Wszystkim dziwiącym się pomysłowi Leona w Lublinie (zamiast konsekwentnego budowania równego składu) podpowiem jedno - prywatny indywidualny sponsor. Innymi słowy - pojawił się chętny wyłożenia pieniędzy konkretnie na Leona. Nie na gracza X czy Y, tylko Leona. W tym oczywiście nie ma ani wielkiej strategii, ani długoflowych planów (o ile takowe w ogóle mają w siatkówce szersze zastosowanie :]), jest jeden strzał i albo z tego korzystasz, albo nie. A rozgłos idący za taką akcją zrobi eurpejskiemu nołnejmowi światowy fejm. Tylko idiota by nie spróbował. Osobną kwestią jest to, czy Leon się zdecyduje, bo nadal te wszystkie przecieki odbieram jako swoistą managerską grę informacją...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: pietrus72 »

Lublin zaproponował 800 tys euro za kontrakt , duże pieniądze. Sponsor wykłada pieniądze ,nie klub. Podpisze na rok czy dwa jak dobrze pójdzie. Problem to niedyspozycja zawodnika ,trzeba płacić. To samo mogę powiedzieć na temat Kubiaka czy Kurka. Kubiak na pewno wyląduje w Wawie a Kurek podobno w Zaksie ale po tylu perturbacjach i zawirowaniach można zwątpić czy faktycznie jest podpisany kontrakt , apanaz będzie podobny do Leona. Tylko sponsor wyłożył kasę a nie klub ZAKSA. Tak było w przypadku Bednorza. Pamiętam że zażyczył sobie 1.5 mln i odbili się, ale Szpaczek będzie błagał i umówili się na rewanżową rundę po Chinach.
To jest ryzyko.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Prezes Baran potwierdza, że szukają zastępstwa za Clevenota, który najprawdopodobniej odejdzie. Interesuje się nim Ziraat.

Kuba Jarosz zagra w Treflu.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

jaet pisze: 4 mar 2024, o 08:45 Wszystkim dziwiącym się pomysłowi Leona w Lublinie (zamiast konsekwentnego budowania równego składu) podpowiem jedno - prywatny indywidualny sponsor. Innymi słowy - pojawił się chętny wyłożenia pieniędzy konkretnie na Leona. Nie na gracza X czy Y, tylko Leona. W tym oczywiście nie ma ani wielkiej strategii, ani długoflowych planów (o ile takowe w ogóle mają w siatkówce szersze zastosowanie :]), jest jeden strzał i albo z tego korzystasz, albo nie. A rozgłos idący za taką akcją zrobi eurpejskiemu nołnejmowi światowy fejm. Tylko idiota by nie spróbował. Osobną kwestią jest to, czy Leon się zdecyduje, bo nadal te wszystkie przecieki odbieram jako swoistą managerską grę informacją...
A ja słyszałem, że poza kasą przedstawili mu konkretny plan na budowę drużyny i to wcale nie powinno dziwić, patrząc na ich dotychczasowe ruchy. Tak czy siak myślałem i chyba dalej myślę, że jednak wybierze ZAKSĘ, ale zobaczymy.
PioterZJastrzebia pisze: 4 mar 2024, o 13:15 Prezes Baran potwierdza, że szukają zastępstwa za Clevenota, który najprawdopodobniej odejdzie. Interesuje się nim Ziraat.

Kuba Jarosz zagra w Treflu.
Jeszcze nie wszystko stracone. Ale fakt, jeśli odejdzie, to Zawiercie ma mega problem, bo już brakuje zawodników na rynku wartościowych. A Kuba Jarosz w Treflu, to super news. Bardzo fajny atakujący pod kątem rozwoju Nasewicza. Będą się dobrze uzupełniać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”