Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

Diomedea pisze: 28 lut 2024, o 11:05 Piszemy w temacie Olsztyna. Imho lepiej zeby Olsztyn mial Krysiaka badz Borkowskiego niz Janikowskiego, ktorego ma obecnie. Bo ze Janikowski nie dzwiga PL jest pewne. A tamci ciagneli swoje pierwszoligowe druzyny, dobrze grajac w 2 elementach.
To raczej sa zawodnicy na rezerwe dla Olsztyna albo do grania w klubie typu Cuprum, Radom.

Co do slabej gry Krysiaka, to dosyc uwaznie ogladalam poczatek ligi i nie pamietam jego slabej gry. Pamietam slaba gre Fereiry, ktory w 3 pierwszych meczach ma skonczone 25, 22 i mocne 13%. I co z tego wynika? Nic, zawodnik mial slabszy okres, moze przyjechal gorzej przygotowany.
Poniewaz nie pamietam slabej gry Krysiaka na tle ekipy wiec zagladam w staty-pierwsze wejscie 4/4 skonczone , drugie-z 36 atakow tylko 30%, trzecie 50% skonczonych i slabo w odbiorze. Potem duuzo siedzenia i 0 wejsc pod siatke, glownie wejscia na zagrywke, ktora ma mocna. I jeszcze raz wejscie pod satke i 44%skonczonych. Czyli 4 wejscia do gry inne niz na serwis na 23 kolejki. Nagral sie facet i mozna napisac ze gra slabo i sie nie nadaje na rezerwe Olsztyna?

Brand gra dobrze, ale to Brand mial byc podstawwym a Krysiak rezerwowym. Podejrzewam, ze roznica w kontrakcie jast na korzysc Branda.
Czy z faktu ze Brand jest lepszy od Krysiaka wynika ze lepszy jest rowniez Janikowski?
Mowimy o taniej opcji, bo brak kasy Olsztyna byl podnoszony jako argument.

A Borkowski mimo ze slabszy od Branda jakos pare pilek skonczyl w finale pucharu Challenge z rezerwami Monzy na wyjezdzie, zdobywajac o 2 pkty wiecej niz Grobelny. Ale nic by nie wniosl bo Pitrowski nie pociagnal Radomia?

Dulski tez mial slabszy poczatek. Potem zwykle dawal rade. Tak wyglada rozwoj. Jak oni wygladaja na treningach to Ty tez nie wiesz. Ponc np Firszt wyglada duzo lepiej niz w meczach. Przycial sie psychologicznie .
Ja twierdze, ze Borkowski / Krysiak byliby lepsi niz Szymendera/Janikowski. I porownywalni co Kwasowski/Walinski, chociaz tutaj jest duzo wieksze ryzyko, ale i pieniadze raczej inne.
Ciekawe jak Kamil Szymendera na treningach. Ktos wie? Byl jakis skok rozwojowy? Bo akurat przed jego przyjsciem to oboje z @zajczikiem pisalismy, ze slaby wybor.

Zajczik:
Pacholski to insza inszosc-mlody chlopak, ma jeszcze ponad rok grania w juniorze. Jest do obserwacji i wziecia jak utrzyma poziom. Np do I ligi. Tylko podkreslam problem przeskoku z I ligi do gry w PL, ktory jest nie tylko zwiazany z poziomem zawodnikow. Nawet w takim Radomiu Woicki gral grubym i "doswiadczonym" Borgesem a siedzial "niedoswiadczony" Firszt. Siedzial zreszta tez na lawce u Kuby Bednaruka o ile dobrze pamietam. I siedzial u niego Halaba.
Mozemy pogadac na priv o tym, zeby w tym temacie Olsztyna nie zasmiecac, ja podalem konkretne przypadki Firszta, Janikowskiego czy kogos innego, ktory dostal duzo szans tylko dlatego, ze byla mowa,ze ma talent.
Bede sie dalej upieral, ze Krysiak nie gra, nie dlatego, ze ktos na niego nie chce stawiac bo chce mu zrobic na zlosc, ale raczej brakuje mu na teraz umiejetnosci zeby grac w szostce, moze w Radomiu by mial miejsce obecnie w miar pewne. Nie chce porownywac ani patrzec na statystyki z 1 ligi, bo to nie ma sensu, bo wiesz, ze miedzy ligami jest ogromna przepasc, tym bardziej patrzac na staty Borkowskiego z 1 ligi. Niestety aby mnie przekonac na dluzszym dystansie w Pluslidze by musieli pokazac swoj potencjal, wtedy moze zmienie zdanie, jednak najczesciej aby grac w szostce Plusligi trzeba pokazac na treningach, ze jest sie lepszym od zawodnika Y i nie wierze, ze ktos patrzy na kontrakt zawodnika, ze ten ma wyzszy, wiec ten musi grac. Dlaczego tak naprawde mam oczekiwac, ze jeden albo drugi wystrzeli ? Skoro jeden rocznikowo ma 25 lat , a drugi 26 ? Oczywiscie, sa przypadki Butryna czy kogos innego, ze dosc pozno zaczeli odgrywac duza role w Pluslidze, ale nie oszukujmy sie, case Butryna zdarza sie bardzo rzadko. Borkowski sam swiadomie wybral ( moze mial inne opcje, nie wiem ?) gre w Warszawie, gdzie doskonale wiedzial, ze nie przebije sie przez Szalpuka, Tillie i zapewne Grobelnego. A co do grania przeciwko rezerwom Monzy, aby dograc to fajnie, ze pogral, ale akurat na podstawie tego nie mozna totalnie nic wyciagnac, bo od 3 seta to byl festyn, aby ten mecz jakos sie odbyl.
NIgdzie nie pisalem o Dulskim, Dulski jest mlodszy od jednego o 3 lata, a od drugiego o 4, on szybko trafil do Plusligi i w Zawierciu troche pogral, ale teraz juz jest pelnoprawnym szostkowym graczem w Czestochowie i w Nysie raczej tez bedzie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1051
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: hunter »

Pawel9221 pisze: 28 lut 2024, o 14:01
Mozemy pogadac na priv o tym, zeby w tym temacie Olsztyna nie zasmiecac
Gdyby wszyscy tak "zaśmiecali" to forum. :P
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Adamde »

Kto ogladal mecz? Niestety nie moglem. W szczegolnosci interesuje mnie jak wypadl Majchrzak?
tomkasz
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: tomkasz »

Majchrzak bardzo solidnie. W ataku swoje zrobił, dołożył coś na bloku, a i na zagrywce całkiem fajnie pracował. Takie są moje odczucia z hali, bez patrzenia w statystyki. Na pewno nie był słabszy niż można by się spodziewać po Sapińskim. Może nie wbijał takich spektakularnych gwoździ jak Jakubiszak, który po 2 secie wyrrastał na najpoważniejszego kandydata do MVP (ale później był wyraźnie pomijany przez Tuanigę), ale zagrał co najmniej na miarę oczekiwań. W ogóle cała drużyna grała przyjemnie dla oka i mecz był całkiem fajny. W trzecim i czwartym było kilka naprawdę fajnych zagrań, które poderwały całą halę. I kiedy już myślałem, że MVP będzie Manu, to jednak ze względu na naprawdę niezły rozkład ataku podejrzewałem, że może to być jednak Tuaniga. Trochę umęczył i rozczarował mnie AZS w pierwszym secie (poza Jakubiszakiem, który zrobił w nim chyba z 7 punktów i grał jak kocur), ale później już nie żałowałem, że udało mi się dotrzeć do hali. No i na mega plus publiczność. Coś się ruszyło po tych 2 latach bez siatkówki w mieście, oby klub to wykorzystał marketingowo. Prawie pełna hala fajnie reagujących kibiców we wtorek - to wcale nie było dla mnie tak oczywiste.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: 85jacek »

Dodam, że świetne zawody zagrał Hawryluk. Do Majchrzaka nie ma się o co przyczepić, ot poprawny mecz. Armoa momentami irytujący i nonszalancki, jednak w tym meczu wartość dodana i parę razy rozgrzał publiczność. Alan przeciętnie, ale nie ma co psioczyć daj Boże zdrowie. Frekwencja??? Coś niesamowitego. Gdyby jeszcze marketing działał adekwatnie do tego zainteresowania...
Imperator Palpatine
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2023, o 17:32
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Imperator Palpatine »

Marketing AZS na tle innych drużyn plus ligi wypada blado.
Osobiście męczy mnie promowanie każdego kto da „5zł” (płyn do spryskiwaczy zielona armia), ale rozumiem że są zobowiązania. Średnio wypadają relacje wideo. A co Wam najbardziej przeszkadza?
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: 85jacek »

W zasadzie jedyną interakcją z kibicami jest hmm śmieszny konkurs przed meczem w którym trzeba coś wytypować i jeszcze coś dodatkowo wytypować, żeby wygrać PŁYN DO SPRYSKIWACZY 🙄. Hala na 4000 miejsc, nic tylko zapraszać kibiców do jakiejś ciekawej zabawy w której nagrodą będą bilety na mecz, jakaś koszulka klubowa, szalik etc. Przecież taki płyn zimowy w hurcie 10-12 zł kosztuje ....
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: 85jacek »

Brakuje też fajnych clipów odnoszących się do przedłużenia umowy z zawodnikiem, lub transferu do klubu, nawet podziękowania za grę.Przecież tu jest niesamite pole do działania.
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Adamde »

Dokladnie marketing lezy, wyglada to tak jakby klub nie potrzebowal pieniedzy. Przed Swietami chcialem kupic gadzety azs, bo mam w rodzinie wielu kibicow, niestety nie specjalnie bylo jak. Takich kibicow jak ja jest pewnie wielu.
tomkasz
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: tomkasz »

Marketing to temat rzeka. Teraz to i tak jest już stoisko z koszulkami w hali, ale nie do końca to zasługa klubu, raczej partnera technicznego, czyli R-Gol.

Ze 4 lata temu AZS wkroczył na drogę robienia filmików, są całkiem spoko, ale nic ponad to, co konieczne. Byly ostatnio jakieś próby ciekawych zabaw w zgadywanki Manu i Alana w filmiku, ale wyszło dość przaśnie, a nawet słabo. Brakuje mi w tym wszystkim polotu, pomysłowości i elementu zaskoczenia (vide słynne "kiedy Państwo jeszcze smacznie śpią..."). Wszystko jest na jedno kopyto, byle odhaczyć. Oczywiście to są tylko (aż) moje indywidualne odczucia - może to ja jeden tak to odbieram, a reszta kibiców jest zachwycona?

Znam co najmniej kilka osób, które są bardzo zaangażowanymi kibicami AZS od wielu lat i mają fajne, ciekawe i zaskakujące pomysły, a do tego są na bieżąco z trendami - więc jednak można, ale tu trzeba więcej serducha i kreatywności.
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Adamde »

Dokladnie tak. Wpuscic tam jednego czlowieka z glowa, a gwarantuje ze wplywy od kibicow wzrosna znaczaco. A co do Jakubiszaka, to az strach pomyslec co by sie stalo, gdyby ktos uparcie nie chcial w przeszlosci zrobic z niego przyjmujacego. Pewnie juz mielibysmy reprezentanta Polski ( i tak tam koniec koncow skonczy :D ).
tomkasz
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: tomkasz »

A no właśnie... Czemu ja się zastanawiałem od początku spotkania po co przyjechał do nas Grbić? Kogo może obserwować? Dopiero teraz połączyłem kropki 😉
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: proforma »

Imperator Palpatine pisze: 6 mar 2024, o 21:31 Marketing AZS na tle innych drużyn plus ligi wypada blado.
Osobiście męczy mnie promowanie każdego kto da „5zł” (płyn do spryskiwaczy zielona armia), ale rozumiem że są zobowiązania. Średnio wypadają relacje wideo. A co Wam najbardziej przeszkadza?
Wszystko przeszkadza.Tu marketing nie istnieje, chyba że tylko wysłanie do partnerów informacji o wyświetleniach i zwrotach medialnych.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 156
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Mosze Bernsztajn »

W klubie pracuje pięć osób na krzyż, a kwestie organizacyjne i marketingowe, to osobiście mam wrażenie, że ogarniać się stara dwóch ludzi. Jeśli zajmujesz się wszystkim, to nie możliwości, byś wszystko zrobił dobrze. Stan ten jednak trwa od lat, więc mam wrażenie, że nikomu na górze to nie przeszkadza, a przynajmniej nie widzi problemu.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Diomedea »

tomkasz pisze: 7 mar 2024, o 05:53 A no właśnie... Czemu ja się zastanawiałem od początku spotkania po co przyjechał do nas Grbić? Kogo może obserwować? Dopiero teraz połączyłem kropki 😉
Grbic siedzial ostatnio na MP Juniorow w Bartoszycach. Pewnie byl w drodze. Nie wiem kogo z juniorow "obserwowal", nie polaczylam kropek. ;)

Watpie by przy Kochanowskim, Huberze i Bieniu Jakubiszak mial szanse, poza taka jaka dostal Adamczyk, tzn grania w meczach VNL. Obecnie na nia zasluguje. Ale Kochan powinien byc wypoczety i raczej sporo pograc. Chyba, ze Szymon zalapie sie w jakas dziure po kontuzji badz moment przejciowy. Grali juz mlodsi od niego Poreba i Urbanowicz, a i paru chlopakow z tylu sie zapowiada calkiem fajnie. Aktualnie Szymon konkuruje o pozycje czwartego (Leman, Klos, dwaj mlodsi) i nie wiadomo, czy ma ochote taka konkurencje wygrac, kosztem wolnych wakacji.

W obserwacji Grbica moze tez byc Hawryluk, ktory juz byl powolywany.

Co do robienia na sile-warto go bylo zobaczyc w MPJ jak latal w ataku i przyjmowal. A ze mu sie nie chcialo na bardziej technicznej pozycji to innsza inszosc. Co wzglednie otwarcie powiedzial.
Imperator Palpatine
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2023, o 17:32
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Imperator Palpatine »

Adamde pisze: 7 mar 2024, o 01:26 Dokladnie tak. Wpuscic tam jednego czlowieka z glowa, a gwarantuje ze wplywy od kibicow wzrosna znaczaco. A co do Jakubiszaka, to az strach pomyslec co by sie stalo, gdyby ktos uparcie nie chcial w przeszlosci zrobic z niego przyjmujacego. Pewnie juz mielibysmy reprezentanta Polski ( i tak tam koniec koncow skonczy :D ).
Wpływy z czego?
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Adamde »

Z wszystkiego co moze byc kojarzone z klubem od kubkow, szalikow, kalendarzy, koszulek, dlugopisow, dopisz sam.....
Do tego gdyby pomajstrowali przy oprawie meczu moze ktos zabralby na mech partnera/partnerke ktora mniej zainteresowana jest siatkowka a przyszla by na mech jako na atrakcje (choc na frekwencje w nowej uranium narzekac nie mozna).
Co do Jakubiszaka, nie znam calej historii, ale jak przyznal w jednym z wywiadow, gra na przyjeciu mu nie lezala, nie wiem wiec czemu sie tam kisil az tyle czasu.
Imperator Palpatine
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2023, o 17:32
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Imperator Palpatine »

Adamde pisze: 7 mar 2024, o 19:00 Z wszystkiego co moze byc kojarzone z klubem od kubkow, szalikow, kalendarzy, koszulek, dlugopisow, dopisz sam.....
Do tego gdyby pomajstrowali przy oprawie meczu moze ktos zabralby na mech partnera/partnerke ktora mniej zainteresowana jest siatkowka a przyszla by na mech jako na atrakcje (choc na frekwencje w nowej uranium narzekac nie mozna).
Co do Jakubiszaka, nie znam calej historii, ale jak przyznal w jednym z wywiadow, gra na przyjeciu mu nie lezala, nie wiem wiec czemu sie tam kisil az tyle czasu.
To, że dostęp do gadżetów jest potrzeby, to jesteśmy zgodni, ale moim zdaniem jakiegoś wielkiego biznesu to tu nie ma.
W przypadku AZS-u: koszulki, bluzy, szaliki sprzedaje sponsor techniczny.
Co do opraw meczu, można wesprzeć klub kibica. Trzeba przyznać, że frekwencja na meczach jest więcej niż zadowalająca.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: filipek88 »

Adamde pisze: 7 mar 2024, o 19:00
Do tego gdyby pomajstrowali przy oprawie meczu moze ktos zabralby na mech partnera/partnerke ktora mniej zainteresowana jest siatkowka a przyszla by na mech jako na atrakcje (choc na frekwencje w nowej uranium narzekac nie mozna).
Co dokladnie bys dodal/zmienił?
tomkasz
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: tomkasz »

Wg mnie tu nie tyle chodzi o to, żeby sprzedaż gadżetów przynosiła kolosalne zyski, bo raczej tak nie będzie, ale o to, żeby przez to budować markę, przywiązanie do klubu nawet wśród osób, które np. u kogoś w pracy zobaczą kubek i dzięki temu zainteresują się tematem.

Druga sprawa to właśnie frajda dla kibiców na meczach. Przez zadowolenie tych, którzy już byli na meczu też można budować zainteresowanie przyjściem. Na razie mocno działa efekt nowej hali, ale za jakiś czas wszyscy chętni już ją zobaczą. Warto zadbać, żeby chętnie wracali, a nawet przyprowadzali rodziny, znajomych.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: hubert »

Pytanie do zwolenników obecnej koncepcji budowania zespołu: czy jeśli Olsztyn nie wejdzie do play off to uznają sezon za udany bo przecież "prawie weszli" ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Jak dla mnie to Jankiewicz gra na poziomie 3 ligi, to co ten gostek próbuje wystawiać nie mylić z rozegraniem to dramat.
Każda piłka tragiczna, a ten jak jakimś cudem któryś z zawodników mu skończy cieszy się jakby zdobył mistrzostwo świata
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 156
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Obrazek
Adamde
Posty: 827
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Adamde »

Kwintesencja azs-u w tym sezonie. Sinusoida, dobre zawody, padaka, dobry mecz, piach. Nie bardzo wiem co jest przyczyną, na nieobecność Szerszenia wszystkiego zwalić nie można.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 156
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Adamde pisze: 10 mar 2024, o 19:55 Kwintesencja azs-u w tym sezonie. Sinusoida, dobre zawody, padaka, dobry mecz, piach. Nie bardzo wiem co jest przyczyną, na nieobecność Szerszenia wszystkiego zwalić nie można.
Takiego falowania w ogóle nie można usprawiedliwiać kontuzją Szerszenia. Jasne, że wnosił jakość i go brakuje, ale nie jestem w stanie w jakikolwiek logiczny sposób połączyć tego z tak niestabilnym graniem, a tym bardziej, że brakiem lidera można by było usprawiedliwić porażki z silniejszymi na papierze ekipami, no bo zabrakło jakości, ok, ale tu mamy zupełnie inną kwestię, bowiem z Projektem, Resovią, czy Bełchatowem (wiem, są niżej, ale to aberracja) wygraliśmy nie mogąc na niego liczyć, zaś umoczyliśmy z Suwałkami, Katowicami i teraz z Barkomem.
Wniosek? Nie brak jakości jest kluczowym problemem. Czyli co? Miękkie faje, czy wyjebongo i brak ambicji?
I powtórzę po raz kolejny: moim zdaniem z Weberem drepczemy w miejscu i drepczemy tak długo, że nam się pod stopami zaczął dołek tworzyć.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: hubert »

Zgadzam się z powyższym i jak dla mnie to Weber jest za to odpowiedzialny. Przez wiele miesięcy, wobec kontuzji Szerszenia, nie potrafił ustabilizować składu a tym samym poziomu gry. Raz Tuaniga i Szymendera, raz Jankiewicz i Armoa i za każdym razem wygląda to jakby spotkali się pierwszy raz. Poza tym mam wrażenie, że nie wszystkim pod drodze z Weberem. Moim zdaniem Weber nie doszacował poziomu PLS. Sorry, ale to nie czasy, że przyjeżdżał byle Jugol czy inny Bułgar i był gwiazdą. Ta liga weryfikuje i to najlepszych. O ile Tales poradził sobie w LUKu o tyle Alan w AZSie nie. Jak ktoś myślał, że pierwszy atakier Brazylii będziesz śmigał to raczej się zdziwił bo póki co to ligowi średniacy go wyjaśniają.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2785
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Simao »

hubert pisze: 11 mar 2024, o 11:58 Zgadzam się z powyższym i jak dla mnie to Weber jest za to odpowiedzialny. Przez wiele miesięcy, wobec kontuzji Szerszenia, nie potrafił ustabilizować składu a tym samym poziomu gry. Raz Tuaniga i Szymendera, raz Jankiewicz i Armoa i za każdym razem wygląda to jakby spotkali się pierwszy raz. Poza tym mam wrażenie, że nie wszystkim pod drodze z Weberem. Moim zdaniem Weber nie doszacował poziomu PLS. Sorry, ale to nie czasy, że przyjeżdżał byle Jugol czy inny Bułgar i był gwiazdą. Ta liga weryfikuje i to najlepszych. O ile Tales poradził sobie w LUKu o tyle Alan w AZSie nie. Jak ktoś myślał, że pierwszy atakier Brazylii będziesz śmigał to raczej się zdziwił bo póki co to ligowi średniacy go wyjaśniają.
Myślę, że kwintesencją problemów AZS jest właśnie trener. Zastanawia mnie to, dlaczego wasz prezes z zarządem klubu nie dokonuje zmiany na pozycji szkoleniowca. Zawsze jest to jakimś pozytywnym bodźcem dla drużyny, oczywiście jeśli jest to kompetentna osoba.
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Streeter »

Niepopularna opinia, ale najlepiej ostatnimi czasy to AZS wyglądał pod Bonittą. No ale krzyczał na Firleja więc nie do zaakceptowania było drugie miejsce w tabeli, lepiej na spokojnie, z Weberem, koło 10-tego :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: proforma »

Tegoroczna drużyna jest bez jakichkolwiek jaj, aż ciężko na to się patrzy.Wystarczy że ktoś ich lekko przyciśnie i po graniu, pokazują to dobitnie przegrane tiebreaki w tym sezonie, sobotni mecz to już szczyt żenady. Jak im kibicuję, to teraz jest mi coraz bardziej obojętne, czy wejdą do tej ósemki czy nie.I odnoszę wrażenie, że wśród zawodników i w klubie jest podobne podejście.
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 156
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2023/24

Post autor: Mosze Bernsztajn »

Streeter pisze: 11 mar 2024, o 12:55 Niepopularna opinia, ale najlepiej ostatnimi czasy to AZS wyglądał pod Bonittą. No ale krzyczał na Firleja więc nie do zaakceptowania było drugie miejsce w tabeli, lepiej na spokojnie, z Weberem, koło 10-tego :D

Streeter
Czy najlepiej to nie wiem, bo jednak za krótko to było. Fakt, wyglądał nieźle.
Inna sprawa, że jeśli tam się zadziało to, co nieoficjalnie słyszałem, że się zadziało (a nie o krzyczenie tu chodzi), to facet powinien na paletach w magazynie marketu pracować, a nie z ludźmi i to jeszcze jako ich przełożony.
proforma pisze: 11 mar 2024, o 14:01 Tegoroczna drużyna jest bez jakichkolwiek jaj, aż ciężko na to się patrzy.Wystarczy że ktoś ich lekko przyciśnie i po graniu, pokazują to dobitnie przegrane tiebreaki w tym sezonie, sobotni mecz to już szczyt żenady. Jak im kibicuję, to teraz jest mi coraz bardziej obojętne, czy wejdą do tej ósemki czy nie.I odnoszę wrażenie, że wśród zawodników i w klubie jest podobne podejście.
Mam rozdarte serce, bo kibicem się jest a nie bywa, ale jak patrzę na ten sezon, to wszystkiego się odechciewa... Co powiedzieć? Idziesz na mecz, drzesz ryja, kibicujesz, wspierasz, ale też zastanawiasz się, czy dziś im się będzie chciało. Czy to normalne?
Ale pal sześć mnie. Wielkim wyjazdowym kibicem nie jestem, bo czas nie pozwala, choć zdarzało mi się z żoną jeździć. Znam jednak dzięki temu ludzi, którzy są z drużyną zawsze. Pasja, poświęcenie, nie wiem, jak to ogarniają. I co oni mają czuć, gdy jadą pół Polski i dostają to, co było w Wieluniu? A to przecież nie jest pojedyncza sytuacja. Przecież to jak mokra szmata w pysk, naplucie w twarz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”