Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Citizen »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 mar 2024, o 13:38
Citizen pisze: 2 mar 2024, o 12:54w tym również domyślam się moim, ponieważ pisałem o Rouzierze wcześniej.
Nie, po Twoim ataku w stronę Bednorza (co zestarzało się średnio) raczej nie planowałem odnosić się do Twoich postów na temat Zaksy (nie mam problemów jeśli działać to będzie w obie strony)
Czekam teraz na twój dowód, wskazujący na to, że to co piszesz tutaj o powodach tragicznej gry Rouziera, deprecjonując jaskrawie kibiców ZAKSY, jest prawdą. Zobaczymy jakie możemy mieć zaufanie do "niekędzierzyńskiego" komentariatu.
WysokiPortorykanczyk pisze: 2 mar 2024, o 12:15 Zaksiarze piszą o nim jak o jakimś bawidamku: co mogło mieć miejsce, ale tak jakby też wiemy, że on fizycznie wtedy po prostu nie nadawał się do gry.
... ale pozwolę sobie zacytować post @Edyty (nie będę przedstawiać, część osób na pewno wie, o kim mowa) sprzed 10 lat:
Przy okazji tej sprawy skojarzyła mi się sytuacja z Rouzierem, który zaraz po przedostatnim meczu finałowym zgłosił ból barku. Tuż przed ostatnim meczem zrobili mu więc jakieś badania w Kędzierzynie, nie znaleźli żadnej konkretnej przyczyny tego bólu i uznali, że przesadza, a właściwie ściemnia. Kazali mu grać w ostatnim meczu, wiadomo jak wypadł, a w klubie do dziś twierdzą, że "uciekał w kontuzję". Inaczej mówiąc symulował (tylko nie wiadomo po co?) i było to jednym z najważniejszych powodów rozwiązania kontraktu. Tyle że kiedy Rouzier zaraz po lidze pojechał na kadrę, zrobili mu tam wszelkie możliwe badania i konsultacje, i okazało się, że musi pauzować 9 tygodni, tracąc całą Ligę Światową.
Obie wersje się pewnie nawet nie wykluczają, ot co prehistoryczny przykład jak można polecieć gdy ktoś znajduje się na cenzurowanym.
Po raz trzeci umieszczam posta, którego niejaki moderator Dann_Rek z zawrotnym stażem na tym forum sięgającym kilku miesięcy, pewnie będzie chciał po raz kolejny skasować pomimo, że nie potrafi podać punktu w którym post ten jest niezgodny z regulaminem.

Tak więc informacyjnie - napisałem obszerny post z odniesieniem się do Twoich słów i post ten został skasowany przez wspomnianego powyżej jegomościa, pomimo iż odniosłem się wyłącznie do twoich słów bez jakichkolwiek wycieczek w Twoją stronę. Nastfpnie został usunięty kolejny post wskazujący na usunięcie posta. Nie będę się produkował dla idei drugi raz, aczkolwiek tego posta umieszczam informacyjnie dla Ciebie tylko, bo twoja wypowiedź pozostała bez odpowiedzi.

Co do Kaczmarka, to przebił Rouziera i Deroo, tym jak skończył. Moim zdaniem klub nie powinien rozwiązywać kontraktu za porozumieniem Stron, tylko rozwiązać go z winy Kaczmarka i rozważyć pociągnięcie go do odpowiedzialności odszkodowawczej, bo są jakieś granicę pobłażania na jego wyskoki. Klub musi zakontraktować atakującego na końcówkę sezonu, bo Kluth nie nadaje się na podstawowego atakującego, także mam nadzieje, że nie rozejdzie się to po kościach i Kaczmarek dołoży się do pensji nowego atakującego. JW wdepnęło na minę, dobrze że to nie będzie już nasz problem w przyszłym sezonie. Ja liczę tylko na gromkie przywitanie Kaczmarka na hali w przyszłym sezonie.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

Citizen pisze: 5 mar 2024, o 10:43 Co do Kaczmarka, to przebił Rouziera i Deroo, tym jak skończył. Moim zdaniem klub nie powinien rozwiązywać kontraktu za porozumieniem Stron, tylko rozwiązać go z winy Kaczmarka i rozważyć pociągnięcie go do odpowiedzialności odszkodowawczej, bo są jakieś granicę pobłażania na jego wyskoki. Klub musi zakontraktować atakującego na końcówkę sezonu, bo Kluth nie nadaje się na podstawowego atakującego, także mam nadzieje, że nie rozejdzie się to po kościach i Kaczmarek dołoży się do pensji nowego atakującego. JW wdepnęło na minę, dobrze że to nie będzie już nasz problem w przyszłym sezonie. Ja liczę tylko na gromkie przywitanie Kaczmarka na hali w przyszłym sezonie.
Nie ma chyba żadnych możliwości, żeby teraz zrobić transfer. Z Kluthem też się da grać. Jak wróci Śliwka i wraz z Bednorzem złapią formę, to atakującego da radę nieco schować. Kaczmarek też nie zawsze błyszczał, a jakoś udawało się wygrywać. A jak będzie naprawdę źle, to pozostaje grać na 3 przyjmujących. Możliwości jest kilka i mam nadzieję, że chłopaki już je trenują.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

Citizen pisze: 5 mar 2024, o 10:43
WysokiPortorykanczyk pisze: 2 mar 2024, o 13:38
Citizen pisze: 2 mar 2024, o 12:54w tym również domyślam się moim, ponieważ pisałem o Rouzierze wcześniej.
Nie, po Twoim ataku w stronę Bednorza (co zestarzało się średnio) raczej nie planowałem odnosić się do Twoich postów na temat Zaksy (nie mam problemów jeśli działać to będzie w obie strony)
Czekam teraz na twój dowód, wskazujący na to, że to co piszesz tutaj o powodach tragicznej gry Rouziera, deprecjonując jaskrawie kibiców ZAKSY, jest prawdą. Zobaczymy jakie możemy mieć zaufanie do "niekędzierzyńskiego" komentariatu.
WysokiPortorykanczyk pisze: 2 mar 2024, o 12:15 Zaksiarze piszą o nim jak o jakimś bawidamku: co mogło mieć miejsce, ale tak jakby też wiemy, że on fizycznie wtedy po prostu nie nadawał się do gry.
... ale pozwolę sobie zacytować post @Edyty (nie będę przedstawiać, część osób na pewno wie, o kim mowa) sprzed 10 lat:
Przy okazji tej sprawy skojarzyła mi się sytuacja z Rouzierem, który zaraz po przedostatnim meczu finałowym zgłosił ból barku. Tuż przed ostatnim meczem zrobili mu więc jakieś badania w Kędzierzynie, nie znaleźli żadnej konkretnej przyczyny tego bólu i uznali, że przesadza, a właściwie ściemnia. Kazali mu grać w ostatnim meczu, wiadomo jak wypadł, a w klubie do dziś twierdzą, że "uciekał w kontuzję". Inaczej mówiąc symulował (tylko nie wiadomo po co?) i było to jednym z najważniejszych powodów rozwiązania kontraktu. Tyle że kiedy Rouzier zaraz po lidze pojechał na kadrę, zrobili mu tam wszelkie możliwe badania i konsultacje, i okazało się, że musi pauzować 9 tygodni, tracąc całą Ligę Światową.
Obie wersje się pewnie nawet nie wykluczają, ot co prehistoryczny przykład jak można polecieć gdy ktoś znajduje się na cenzurowanym.
Po raz trzeci umieszczam posta, którego niejaki moderator Dann_Rek z zawrotnym stażem na tym forum sięgającym kilku miesięcy, pewnie będzie chciał po raz kolejny skasować pomimo, że nie potrafi podać punktu w którym post ten jest niezgodny z regulaminem.

Tak więc informacyjnie - napisałem obszerny post z odniesieniem się do Twoich słów i post ten został skasowany przez wspomnianego powyżej jegomościa, pomimo iż odniosłem się wyłącznie do twoich słów bez jakichkolwiek wycieczek w Twoją stronę. Nastfpnie został usunięty kolejny post wskazujący na usunięcie posta. Nie będę się produkował dla idei drugi raz, aczkolwiek tego posta umieszczam informacyjnie dla Ciebie tylko, bo twoja wypowiedź pozostała bez odpowiedzi.

Co do Kaczmarka, to przebił Rouziera i Deroo, tym jak skończył. Moim zdaniem klub nie powinien rozwiązywać kontraktu za porozumieniem Stron, tylko rozwiązać go z winy Kaczmarka i rozważyć pociągnięcie go do odpowiedzialności odszkodowawczej, bo są jakieś granicę pobłażania na jego wyskoki. Klub musi zakontraktować atakującego na końcówkę sezonu, bo Kluth nie nadaje się na podstawowego atakującego, także mam nadzieje, że nie rozejdzie się to po kościach i Kaczmarek dołoży się do pensji nowego atakującego. JW wdepnęło na minę, dobrze że to nie będzie już nasz problem w przyszłym sezonie. Ja liczę tylko na gromkie przywitanie Kaczmarka na hali w przyszłym sezonie.
Jeśli zawodnik jest niezdolny do gry do końca sezonu to należy jak najszybciej rozwiązać z nim kontrakt, chyba, że zapisy w kontrakcie stanowią inaczej. Przywitanie go w kolejnych latach na naszej hali może być problematyczne. Po pierwsze uważam, że ten gość się już nie pozbiera. Po drugie grono starszych pań wsród kibiców Zaksy dalej bedzie twierdzić że to ikona, że wygrał tyle pucharów itd itp...
Osobiście czekam na stanowisko szatni, kapitana - trzeba wziąć życie za rogi i opowiedzieć się za lub przeciw.
Napiszę raz jeszcze Kaczmarek wielki sportowiec - mały człowiek
Matakujce
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Matakujce »

No to się ciekawie zrobiło przed IO. W końcu Kiedy Kurek miał mieć godnego następcę to coś się posypało.
WROMEK
Posty: 110
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: WROMEK »

Kicu pisze: 5 mar 2024, o 10:32 A czy do transferu medycznego nie trzeba dokumentu, że zawodnik jest faktycznie kontuzjowany? Sam fakt odejścia zawodnika IMO nie wystarczy.
przemik pisze: 5 mar 2024, o 10:30 No ale chyba ŁK nie jest kontuzjowany - to jakby to miało zadziałać.
O to to. Wyprzedziłeś mnie :)

Jakub Balcerzak pisze na TT, że Andrea Giani jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia stanowiska trenera ZAKS-y w przyszłym sezonie. Chyba jeden z najgorszych możliwych ruchów. Drugim równie złym byłby Gardini.
Dlaczego tak uważasz? Możesz uzasadnić?
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Citizen »

Streeter pisze: 5 mar 2024, o 11:04
Citizen pisze: 5 mar 2024, o 10:43 niejaki moderator Dann_Rek z zawrotnym stażem na tym forum sięgającym kilku miesięcy, pewnie będzie chciał po raz kolejny skasować pomimo, że nie potrafi podać punktu w którym post ten jest niezgodny z regulaminem.

Tak więc informacyjnie (...)
To ja też informacyjnie: ten niejaki moderator bez stażu to 'jedynie' obecny redaktor naczelny portalu, więc chyba może usuwać co uważa za stosowne :D

Streeter
Jeżeli to prawda, to tym gorzej. Wyprowadzając Cię z błędu - nie może sobie usuwać tego, co uważa za stosowne, bo na tym forum obowiązuję regulamin, który się stosuje. Jesteśmy w rzeczywistości po 17 lutego tego roku i może Panu redaktorowi należy przypomnieć, że ciążą na nim większe obowiązki niż dotychczas, którym to usuwając moje post nie sprostał. Jeżeli takie przypomnienie nie wystarczy, to może zostać przekazane za pośrednictwem UOKiKu.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

przemik pisze: 5 mar 2024, o 10:30 No ale chyba ŁK nie jest kontuzjowany - to jakby to miało zadziałać.
Transfer medyczny można zrobić nie tylko w przypadku kontuzji, ale także choroby (zaburzeń) uniemożliwiającej grę.
Problem w tym, że on musiałby się dać zbadać i zdiagnozować specjaliście, a na to obecnie nie ma szans.
Pomocniczka
Posty: 2145
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Napiszę raz jeszcze Kaczmarek wielki sportowiec - mały człowiek
Niech przeto ten, któremu wydaje się, że stoi, baczy aby nie upadł.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

WROMEK pisze: 5 mar 2024, o 11:19 Dlaczego tak uważasz? Możesz uzasadnić?
Rozumiem, że pytasz o Gianiego? Kompletnie nie podobało mi się jego prowadzenie drużyny Niemiec. Na czasach rzucał jakimiś błahymi, idiotycznymi regułkami, a sama drużyna przestała odgrywać większą rolę w Europie. Tak go zapamiętałem. Aktualna drużyna Francji też dość bezjajecznie wygląda. Nawet pomimo tego złota w Lidze Narodów. Do tego głupie tłumaczenia po kiepskim sezonie reprezentacyjnym... Nie widzę w nim człowieka za którym siatkarze poszliby w ogień. To samo tyczy się Gardiniego. Niby jest trenerem, ale cały czas jest obok drużyny. U Cretu czy Grbicia czuć było chemię i więź z chłopakami.
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

O Kaczmarku trzeba zapomnieć. Szkoda, bo mógł być legendą klubu. Ale tak jak ktoś wyżej pisał, żadnego rozwiązywania kontraktu za porozumieniem stron, tylko z winy zawodnika.
Jeżeli nie można za niego zrobić transferu, to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zmienić Chitigoia na atak. Na pewno da więcej niż Kluth.
Semper fidelis
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

A jak za rok gdy przyjedzie z JW do Kędzierzyna (jeśli przyjedzie) i zostanie słusznie wygwizdany za to co odstawił na odchodne to pewnie znowu pojawią się głosy święcie oburzonych, że jak tak można, że zasługi itp itd :]
Ostatnio zmieniony 5 mar 2024, o 12:27 przez Bruninho, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziubsonik
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Dziubsonik »

Patrol035 pisze: 5 mar 2024, o 12:07 O Kaczmarku trzeba zapomnieć. Szkoda, bo mógł być legendą klubu. Ale tak jak ktoś wyżej pisał, żadnego rozwiązywania kontraktu za porozumieniem stron, tylko z winy zawodnika.
Jeżeli nie można za niego zrobić transferu, to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zmienić Chitigoia na atak. Na pewno da więcej niż Kluth.
Jak Chitigoi ma iśc na atak skoro nie ma za niego zastępstwa na przyjęciu. Z tego co mi wiadomo to Olek nawet jeszcze nie atakuje na treningach.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Drużyna wczoraj o 17 była jeszcze w Kędzierzynie. Trochę późny wyjazd jak na mecz przed 16.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: KentuckiFan »

hardy pisze: 5 mar 2024, o 12:29 Drużyna wczoraj o 17 była jeszcze w Kędzierzynie. Trochę późny wyjazd jak na mecz przed 16.
Wiesz co to jest 2,5 h jazdy, autokarem może 3. Może mieli jakiś taktyczny trening pod kątem Cuprum. Zajechali, rozlokowanie do hotelu, może jakaś posiadówką nad taktyką. Kimono a dziś pewnie rano jakiś rozruch w hali i potem mecz. Pewnie wiedzą co robią.
Dyskutować zawsze warto.
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: lobmar »

Chemik Police w stanie upadłości Ciekawe czy to przeniesie się na Zakse
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

Bruninho pisze: 5 mar 2024, o 12:20 A jak za rok gdy przyjedzie z JW do Kędzierzyna (jeśli przyjedzie) i zostanie słusznie wygwizdany za to co odstawił na odchodne to pewnie znowu pojawią się głosy święcie oburzonych, że jak tak można, że zasługi itp itd :]
W sumie to chłopak dostał to upragnione wolne, o które tak głośno krzyczał tyle razy, że trzeba grać w okresie światęcznym itp.Wilk syty owca cala :D
kuchyk1ng
Posty: 186
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kuchyk1ng »

Dziubsonik pisze: 5 mar 2024, o 12:23
Patrol035 pisze: 5 mar 2024, o 12:07 O Kaczmarku trzeba zapomnieć. Szkoda, bo mógł być legendą klubu. Ale tak jak ktoś wyżej pisał, żadnego rozwiązywania kontraktu za porozumieniem stron, tylko z winy zawodnika.
Jeżeli nie można za niego zrobić transferu, to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zmienić Chitigoia na atak. Na pewno da więcej niż Kluth.
Jak Chitigoi ma iśc na atak skoro nie ma za niego zastępstwa na przyjęciu. Z tego co mi wiadomo to Olek nawet jeszcze nie atakuje na treningach.

Tu bardziej chodzi o sytuacje w momencie powrotu Śliwki do gry. Śliwka-Bednorz na przyjęciu i Chitigoi oddelegowany do ataku. Na pewno będzie można dzięki temu grać szybciej do prawego, ale z drugiej linii raczej nie będzie dużego zagrożenia ze strony Rumuna.
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: ciorny17 »

lobmar pisze: 5 mar 2024, o 12:53 Chemik Police w stanie upadłości Ciekawe czy to przeniesie się na Zakse
Raczej nie. Problemy Polic to problemy spółki córki Grupy Azoty czyli GA Polyolefins.
Dodatkowo wiele się mówi o fakcie, jakim jest celowe obniżenie wartości GA w celu odsprzedaży/odkupu akcji spółki, celem osiągnięcia pakietu większościowego przez SP. Nie wiem na ile nowy rząd będzie kontynuował taką politykę, biorąc pod uwagę w skali makro sytuację rynku nawozów i przetwórstwa chemicznego.
Kłamca.
Arw165
Posty: 1431
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Klugenhammer pisze: 5 mar 2024, o 11:26
przemik pisze: 5 mar 2024, o 10:30 No ale chyba ŁK nie jest kontuzjowany - to jakby to miało zadziałać.
Transfer medyczny można zrobić nie tylko w przypadku kontuzji, ale także choroby (zaburzeń) uniemożliwiającej grę.
Problem w tym, że on musiałby się dać zbadać i zdiagnozować specjaliście, a na to obecnie nie ma szans.
Jest jeszcze kwestia bycia podstawowym zawodnikiem. Ciekawe ilu zawodników oprócz Shojiego ma 70% rozegranych setów.


Swoją drogą, w ostatnim meczu wszedł na chwilę Szymański. Nie wiem czy to coś da w kontekście przyszłego cudowania z ustawieniami.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

Zagrał w 66 setach na 83 rozegrane przez ZAKSę do dzisiaj, czyli 79,5%.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Nie ma kontuzji. Zwolnienie lekarskie z tego co wiem nie wystarczy.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

hardy pisze: 5 mar 2024, o 12:29 Drużyna wczoraj o 17 była jeszcze w Kędzierzynie. Trochę późny wyjazd jak na mecz przed 16.
Może czekali na Kaczmarka ...
mlody_as
Posty: 17
Rejestracja: 16 sty 2024, o 15:39
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mlody_as »

Dziś arcyważny mecz. Jedna z niewielu szans na złapanie jakichś punktów. Oby 3 pkt nasze.
Awatar użytkownika
MiroHero
Posty: 70
Rejestracja: 5 gru 2021, o 20:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MiroHero »

Jeśli potwierdzą się plotki z miasta możliwości to raczej usprawiedliwią one Łukasza i jest mi go jak najbardziej szkoda w tej sytuacji. Jest to sytuacja nieadekwatna do Rouzier i Deroo gdyż tu podobno "zawiniła" druga połówka 😐
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Nie burz spójnej narracji forumowej.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

MiroHero pisze: 5 mar 2024, o 14:43 Jeśli potwierdzą się plotki z miasta możliwości to raczej usprawiedliwią one Łukasza i jest mi go jak najbardziej szkoda w tej sytuacji. Jest to sytuacja nieadekwatna do Rouzier i Deroo gdyż tu podobno "zawiniła" druga połówka 😐
chyba na zasadzie " czego nie masz w domu to szukasz na mieście" jeśli tak stawiamy sprawę to ewidentna wina "drugiej połówki"
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Nic, ale to nic nie usprawiedliwia elementarnego braku profesjonalizmu i zostawienia klubu na lodzie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

A kto podjął decyzję o zostawieniu klubu? Prezes, trener, drużyna, sam zainteresowany?

PS. gościu na v, proszę nie cytuj moich postów bo dyskutować z tobą nie mam zamiaru więc jest to bezcelowe.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Zawodnik przestał przychodzić na treningi do klubu, więc albo ma on w głowie kosmitę, który nim steruję albo sam podjął taką decyzje. Plus z tego co mówią to nawet nie dostarczył do klubu mniej lub bardziej wiarygodnego L4.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Za chwilę kolejny ważny mecz a tu elaboraty o gościu który jest już spalony w KK.
Pisałem że trzeba było już w zeszłym roku pożegnać go. Taki biedny był - wrzucał zdjęcia chorej córki - hipokryta. Jeszcze przyczynił się do hejtu na Szpaczka. Obrzydliwe :x
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”