Plotki transferowe na sezon 24/25

Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

No tylko czy Urnaut wiele więcej by wniósł poza większymi kosztami? Śmiem wątpić. 36 lat to już raczej bardziej się chciało nie będzie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

fan_siatkowki pisze: 15 mar 2024, o 17:43
kuchyk1ng pisze: 15 mar 2024, o 12:57 Kujundzić w Skrze według Jakuba Balcerzaka. Do obsadzenia najprawdopodobniej zostaje tylko atak.
Tak sobie głośno myślę czy na miejscu skry, z takim budżetem, nie zastanawiałbym się czy nie podkupić kontraktu któregoś z pary Kapica/Dulski. Młodość, ale już trochę ograna i dobrze prezentująca się w tym sezonie. Szkoda ich dwóch w jednym klubie. Plus z tego co się orientuję to potrzebują Polaka, a nie wiem czy coś innego, polskiego i rozsądnego pozostało na rynku.
Oooo tak Dulskiego chętnie bym zobaczył w Skrze, gdyby jednak jakimś cudem został jeszcze Konarski to byłby Zawiercie vibe z przed ostatniego sezonu, gdzie Dawid ogląda z ławki potężnego Konarskiego ( które de facto ten sezon ma bardzo dobry)
kuchyk1ng
Posty: 188
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Pawel9221 pisze: 15 mar 2024, o 18:07
fan_siatkowki pisze: 15 mar 2024, o 17:43
kuchyk1ng pisze: 15 mar 2024, o 12:57 Kujundzić w Skrze według Jakuba Balcerzaka. Do obsadzenia najprawdopodobniej zostaje tylko atak.
Tak sobie głośno myślę czy na miejscu skry, z takim budżetem, nie zastanawiałbym się czy nie podkupić kontraktu któregoś z pary Kapica/Dulski. Młodość, ale już trochę ograna i dobrze prezentująca się w tym sezonie. Szkoda ich dwóch w jednym klubie. Plus z tego co się orientuję to potrzebują Polaka, a nie wiem czy coś innego, polskiego i rozsądnego pozostało na rynku.
Oooo tak Dulskiego chętnie bym zobaczył w Skrze, gdyby jednak jakimś cudem został jeszcze Konarski to byłby Zawiercie vibe z przed ostatniego sezonu, gdzie Dawid ogląda z ławki potężnego Konarskiego ( które de facto ten sezon ma bardzo dobry)
Jest Kujundzić, Diez, może zostać Aciobanitei to myślę, że jest mimo wszystko miejsce na zagranicznego atakującego. Na polskim rynku atakujących takim nieoczywistym wyborem jest Superlak z Friedrichschafen, który myślę, że byłby do wyjęcia. Ze świata już ktoś wcześniej rzucił ciekawym nazwiskiem Dirlicia i ja bym w Chorwata osobiście celował. Jak nie Dirlić to może Luburić albo Vernon-Evans który jak dobrze liczę nie zostaje w Japonii.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: pietrus72 »

kamil1999 pisze: 15 mar 2024, o 16:42 Tego Leona w Zaksie bym dalej nie skreślał
Oni raczej też w grze jeszcze
IMO Leon trafi do Lublina albo do Zaksy
Leona w Zaksie nie będzie,w ogóle nie ma w notatniku. Angaż 900 tys euro to minimum .
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kuchyk1ng pisze: 15 mar 2024, o 18:25
Pawel9221 pisze: 15 mar 2024, o 18:07
fan_siatkowki pisze: 15 mar 2024, o 17:43

Tak sobie głośno myślę czy na miejscu skry, z takim budżetem, nie zastanawiałbym się czy nie podkupić kontraktu któregoś z pary Kapica/Dulski. Młodość, ale już trochę ograna i dobrze prezentująca się w tym sezonie. Szkoda ich dwóch w jednym klubie. Plus z tego co się orientuję to potrzebują Polaka, a nie wiem czy coś innego, polskiego i rozsądnego pozostało na rynku.
Oooo tak Dulskiego chętnie bym zobaczył w Skrze, gdyby jednak jakimś cudem został jeszcze Konarski to byłby Zawiercie vibe z przed ostatniego sezonu, gdzie Dawid ogląda z ławki potężnego Konarskiego ( które de facto ten sezon ma bardzo dobry)
Jest Kujundzić, Diez, może zostać Aciobanitei to myślę, że jest mimo wszystko miejsce na zagranicznego atakującego. Na polskim rynku atakujących takim nieoczywistym wyborem jest Superlak z Friedrichschafen, który myślę, że byłby do wyjęcia. Ze świata już ktoś wcześniej rzucił ciekawym nazwiskiem Dirlicia i ja bym w Chorwata osobiście celował. Jak nie Dirlić to może Luburić albo Vernon-Evans który jak dobrze liczę nie zostaje w Japonii.
Szczerze mówiąc jeśli nie zrobią jakiegoś cudu to już mogliby zostawić tego Konarskiego, coś tam zagra i gwarantuję jakiś poziom. Lepiej postawić na mocnej drugiego przyjmującego, no chyba, że Diez aut i bierzemy też młotka. Własnie przy tej trójce co wymieniłes słabo z atakującym z zagranicy, chyba, że bierzemy jakiegoś Dirilica, zostawiamy Konarskiego i Lipinskiego i w zaleznosci od sytuacji jeden z dwojki Lipinski, Konarski bedzie musial byc na boisku bo limity
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 156
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Mosze Bernsztajn »

pietrus72 pisze: 15 mar 2024, o 18:28
kamil1999 pisze: 15 mar 2024, o 16:42 Tego Leona w Zaksie bym dalej nie skreślał
Oni raczej też w grze jeszcze
IMO Leon trafi do Lublina albo do Zaksy
Leona w Zaksie nie będzie,w ogóle nie ma w notatniku. Angaż 900 tys euro to minimum .
Jego w ogóle w Polsce nie będzie, choć się portale zabijały w pisaniu coraz to nowych ploteczek, któż to na niego parol zagiął. Jeśli ZAKSA nie ma go w notesie, a potwierdzi się, że Warta bierze Russela, to mamy game over.
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Poważne rozmowy prowadzimy dosyć długo. Uważam, że transfer Wilfredo Leona do naszego klubu jest bardzo realny. Musimy jednak poczekać jeszcze kilka dni. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby wybrał nas.
Menadżerowie menadżerami, ale prezes LUKu nie miałby podstaw "pieprzyć takich głupot", gdyby rozmów nie było. Oczywiście może to być też PR klubowy na podłapanie innych zawodników na "ło panie, my z Leonem rozmawiali, na takie Kaliberdy to my mówimy oddzwonimy do pana", ale same rozmowy nie są raczej wyssane z palca. Najwyżej braknie słynnych 24h.

Aczkolwiek w innym artykule odnośnie Leona czytałem, że nie chce trafić do klubu, gdzie będzie jedynym koniem pociągowym, no a Lublin trochę tak wygląda. Z całym szacunkiem dla reszty ekipy Lublina, no ale jednak koło Leona to większość nigdy nie stała nawet. Więc byłbym mocno zszokowany jeżeli coś by z tego wyszło, ale byłby to chyba największy hit ever i ciężko będzie go kiedykolwiek przebić, zwłaszcza że nie mówimy o klubie z topu ligi.

Ale anyway, wygląda że tam w Lublinie jest po prostu ktoś, kto chce wyłożyć pieniądze na Leona, a jak nie to nie da, inaczej ciężko wytłumaczyć budowę formacji przyjęcia jeśli jednak Leon nie przyjdzie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

Szokujący brak profesjonalizmu u prezesa LUKu, co to za publiczne wypowiedzi w trakcie negocjacji? Ale amatorka.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PIECHuuRR »

Wiadomo co z Kacprem Piechockim ? porzucił sport ?
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KentuckiFan »

hottakesbot pisze: 15 mar 2024, o 21:07 Szokujący brak profesjonalizmu u prezesa LUKu, co to za publiczne wypowiedzi w trakcie negocjacji? Ale amatorka.
Wypowiedź miała zrobić tło, ot co. Coś w stylu, patrzcie menadżery świata, sam Leon jest zachwycony naszym klubem. Jak widzicie mamy hajs, światowe warunki i najlepsze perspektywy bicia się o wszystko na wszelkich frontach. Marketingowo sprytne, zwyczajnie słabe.
Dyskutować zawsze warto.
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

KentuckiFan pisze: 16 mar 2024, o 09:46
hottakesbot pisze: 15 mar 2024, o 21:07 Szokujący brak profesjonalizmu u prezesa LUKu, co to za publiczne wypowiedzi w trakcie negocjacji? Ale amatorka.
Wypowiedź miała zrobić tło, ot co. Coś w stylu, patrzcie menadżery świata, sam Leon jest zachwycony naszym klubem. Jak widzicie mamy hajs, światowe warunki i najlepsze perspektywy bicia się o wszystko na wszelkich frontach. Marketingowo sprytne, zwyczajnie słabe.
Przede wszystkim to pokazują w ten sposób Leonowi, że nie są poważnym klubem. Po drugie dają znać Turkom, żeby podbić stawkę finansową, skoro Leon jest blisko. Pewnie "zabraknie 24 godzin", a Leon wykorzystywał LUK, żeby podbić sobie stawkę kontraktu :]
Paprykarz
Posty: 144
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Fabian Drzyzga obierze kierunek turecki do Fenerbahce
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

lukecik pisze: 14 mar 2024, o 19:58 Wygląda na to, że obecny sezon jest ostatnim na jakiś czas, w którym możemy realnie powalczyć o medal. W przyszłym roku nie będzie na to szans z taką dziurą na przyjęciu. Na rynku nie ma chyba już pół zawodnika, który poziomem co najmniej dorównałby Clevenot. Chyba para Kwolek-Rossard to w tej chwili max, na co możemy liczyć. Chyba, że prezes wyciągnie niespodziewanie jakiegoś królika z kapelusza wykupując kontrakt, ale raczej czarno to widzę.
Jakąś iskierkę nadziei miałem na to, że Leon do nas przyjdzie, bo pod kątem sportowym chyba obecnie mamy najwięcej spośród zainteresowanych jego usługami zespołów w Polsce. Jednak nasza, nazwijmy to, infrastruktura, nie jest czynnikiem zachęcającym i przyciągającym. Możliwe, że Leon preferuje większe miasta z porządną halą.
Ładnie się zestarzało. :]

bez_nazwy pisze: 14 mar 2024, o 23:06
TheDaniel pisze: 14 mar 2024, o 22:56
kamil1999 pisze: 14 mar 2024, o 22:34 Jeśli solidnie to będzie blisko 50 letni Anderson lub już nie odrywający się od ziemi Ngapeth to jednak już chyba nawet Rossard lepszy.
W moim słowniku „solidnie” oznacza na podobnym poziomie jak obecnie, na pewno nie gorzej. A wydaje mi się, że prezes Baran swoim wyborem pozytywnie zaskoczy.
Tak, może Cię zaskoczyć co najwyżej jakimś no name który później okaże się przyzwoitym/dobrym przyjmującym, bo o nazwisku myślę ze raczej można zapomnieć, ewentualnie emeryta Kubiaka ;)
A to jeszcze ładniej. :] :] :]

TheDaniel pisze: 14 mar 2024, o 22:19 Spokojnie, powinno być solidnie ;)
Znałeś nazwisko czy po prostu nie jesteś takim pesymistą jak ja? :)

Jeśli nic się po drodze nie wydarzy i to Russel zastąpi Trevora to brawa dla prezesa Barana. Nie miałem pojęcia, kto w ogóle jeszcze jest na rynku, bałem się, że nikt podobnej klasy już nie jest do wyciągnięcia, a tu taki kocik może do nas przyjść. Nie wiem jak tam ze zdrowiem u niego, bo w ogóle ligi japońskiej nie śledzę, podobno bardzo dobrze się trzymał w ostatnich sezonach przy tym całym natłoku meczów w Japonii, więc trzymam kciuki, by ten transfer stał się rzeczywistością. Amerykanin w pełni dyspozycji powinien pozwolić nie odczuwać w ogóle straty Francuza, może dać nawet coś więcej. Piękny byłby to ruch.

Kciuki trzymam też za Lublin, by udało im się ściągnąć Leona. Skoro nam się nie udało, Zaksie prawdopodobnie się nie uda, to niech zrobi to LUK.
Paprykarz
Posty: 144
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

lukecik pisze: 16 mar 2024, o 14:05
lukecik pisze: 14 mar 2024, o 19:58 Wygląda na to, że obecny sezon jest ostatnim na jakiś czas, w którym możemy realnie powalczyć o medal. W przyszłym roku nie będzie na to szans z taką dziurą na przyjęciu. Na rynku nie ma chyba już pół zawodnika, który poziomem co najmniej dorównałby Clevenot. Chyba para Kwolek-Rossard to w tej chwili max, na co możemy liczyć. Chyba, że prezes wyciągnie niespodziewanie jakiegoś królika z kapelusza wykupując kontrakt, ale raczej czarno to widzę.
Jakąś iskierkę nadziei miałem na to, że Leon do nas przyjdzie, bo pod kątem sportowym chyba obecnie mamy najwięcej spośród zainteresowanych jego usługami zespołów w Polsce. Jednak nasza, nazwijmy to, infrastruktura, nie jest czynnikiem zachęcającym i przyciągającym. Możliwe, że Leon preferuje większe miasta z porządną halą.
Ładnie się zestarzało. :]

bez_nazwy pisze: 14 mar 2024, o 23:06
TheDaniel pisze: 14 mar 2024, o 22:56

W moim słowniku „solidnie” oznacza na podobnym poziomie jak obecnie, na pewno nie gorzej. A wydaje mi się, że prezes Baran swoim wyborem pozytywnie zaskoczy.
Tak, może Cię zaskoczyć co najwyżej jakimś no name który później okaże się przyzwoitym/dobrym przyjmującym, bo o nazwisku myślę ze raczej można zapomnieć, ewentualnie emeryta Kubiaka ;)
A to jeszcze ładniej. :] :] :]

TheDaniel pisze: 14 mar 2024, o 22:19 Spokojnie, powinno być solidnie ;)
Znałeś nazwisko czy po prostu nie jesteś takim pesymistą jak ja? :)

Jeśli nic się po drodze nie wydarzy i to Russel zastąpi Trevora to brawa dla prezesa Barana. Nie miałem pojęcia, kto w ogóle jeszcze jest na rynku, bałem się, że nikt podobnej klasy już nie jest do wyciągnięcia, a tu taki kocik może do nas przyjść. Nie wiem jak tam ze zdrowiem u niego, bo w ogóle ligi japońskiej nie śledzę, podobno bardzo dobrze się trzymał w ostatnich sezonach przy tym całym natłoku meczów w Japonii, więc trzymam kciuki, by ten transfer stał się rzeczywistością. Amerykanin w pełni dyspozycji powinien pozwolić nie odczuwać w ogóle straty Francuza, może dać nawet coś więcej. Piękny byłby to ruch.

Kciuki trzymam też za Lublin, by udało im się ściągnąć Leona. Skoro nam się nie udało, Zaksie prawdopodobnie się nie uda, to niech zrobi to LUK.
Russell to jest ogromny na plus aniżeli Clevenot. Potrafi zaatakować z prawego a w ataku jet kocurem. Clevenot to taki klepacz
ciorny17
Posty: 8559
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

Ktoś podrzuci jak Russell wygląda w Japonii w cyfrach a przede wszystkim zdrowiu?
Nie chcę siać defetyzmu, bo też Amerykanin odkąd wypadł z Europejskiej klubowej siatkówki to go nie śledzę aż tak, ale biorąc pod uwagę sezony kadrowe przez ostatnie 2 lata, a także czasy Piacenzy to z pełną odpowiedzialnością nie jestem w stanie powiedzieć, że Russell obecny to lepszy gracz jak obecny Francuz.
Kłamca.
kuchyk1ng
Posty: 188
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

ciorny17 pisze: 16 mar 2024, o 16:35 Ktoś podrzuci jak Russell wygląda w Japonii w cyfrach a przede wszystkim zdrowiu?
Nie chcę siać defetyzmu, bo też Amerykanin odkąd wypadł z Europejskiej klubowej siatkówki to go nie śledzę aż tak, ale biorąc pod uwagę sezony kadrowe przez ostatnie 2 lata, a także czasy Piacenzy to z pełną odpowiedzialnością nie jestem w stanie powiedzieć, że Russell obecny to lepszy gracz jak obecny Francuz.
31 meczów/121 setów
538/998 w ataku (53,7%)
40 asów (0,33 as/set) - taki bajer statystyczny JPN podają asy bezpośrednie (23) i te przyjęte z błędem (17)
49 bloków (0,40 bloków/set)
57% przyjęcia (zapewne pozytywnego)

W każdej statystyce lepiej lub porównywalnie względem sezonu 22/23.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: lukecik »

Wg info Sary Kalisz Russesl podpisał kontrakt na dwa lata. To już w ogóle wow do kwadratu.
Pomocniczka
Posty: 2146
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

kuchyk1ng pisze: 16 mar 2024, o 17:38
ciorny17 pisze: 16 mar 2024, o 16:35 Ktoś podrzuci jak Russell wygląda w Japonii w cyfrach a przede wszystkim zdrowiu?
Nie chcę siać defetyzmu, bo też Amerykanin odkąd wypadł z Europejskiej klubowej siatkówki to go nie śledzę aż tak, ale biorąc pod uwagę sezony kadrowe przez ostatnie 2 lata, a także czasy Piacenzy to z pełną odpowiedzialnością nie jestem w stanie powiedzieć, że Russell obecny to lepszy gracz jak obecny Francuz.
31 meczów/121 setów
538/998 w ataku (53,7%)
40 asów (0,33 as/set) - taki bajer statystyczny JPN podają asy bezpośrednie (23) i te przyjęte z błędem (17)
49 bloków (0,40 bloków/set)
57% przyjęcia (zapewne pozytywnego)

W każdej statystyce lepiej lub porównywalnie względem sezonu 22/23.
Trzeba jednak pamiętać, że biedastatystyki robione na karzełkach =/= biedastatystyki w Polsce.
RAMIUS1983
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2022, o 08:47
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: RAMIUS1983 »

Potwierdzony Szymura Chitigoi i Szymański z przyjmujących, Zapłacki awaryjnie
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: uszat1983 »

RAMIUS1983 pisze: 17 mar 2024, o 10:56 Potwierdzony Szymura Chitigoi i Szymański z przyjmujących, Zapłacki awaryjnie
Nic nowego. Po co więc zbędne bicie piany?
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: jinx »

I wielka bitwa o Lipińskiego z Częstochową?;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Adriano
Posty: 598
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Adriano »

Zaksa już ma zbudowany bardzo dobry skład.
Janusz Kurek Urbanowicz Poręba Szymura Shoji, przecież to spokojnie skład do walki o MP i LM. Do tego Szymański Chitigoi Smith...pozatym Szymura przychodzi po bardzo dobrym sezonie, podobnie Kurek. Urbanowicz i Poręba to świeża krew która przyda się w Kędzierzynie, w dodatku wspierana przez Smitha. Będzie dobrze
Paprykarz
Posty: 144
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Adriano pisze: 17 mar 2024, o 12:49 Zaksa już ma zbudowany bardzo dobry skład.
Janusz Kurek Urbanowicz Poręba Szymura Shoji, przecież to spokojnie skład do walki o MP i LM. Do tego Szymański Chitigoi Smith...pozatym Szymura przychodzi po bardzo dobrym sezonie, podobnie Kurek. Urbanowicz i Poręba to świeża krew która przyda się w Kędzierzynie, w dodatku wspierana przez Smitha. Będzie dobrze
Jeszcze Yanta wziąść. Czemu wogole Jastrzębie nie wzięło ofensywnego przyjmującego?
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Adriano pisze: 17 mar 2024, o 12:49 Zaksa już ma zbudowany bardzo dobry skład.
Janusz Kurek Urbanowicz Poręba Szymura Shoji, przecież to spokojnie skład do walki o MP i LM. Do tego Szymański Chitigoi Smith...pozatym Szymura przychodzi po bardzo dobrym sezonie, podobnie Kurek. Urbanowicz i Poręba to świeża krew która przyda się w Kędzierzynie, w dodatku wspierana przez Smitha. Będzie dobrze
Szymura przychodzi po złym/ średnim sezonie, ale skłaniałbym się ku temu pierwszemu twierdzeniu.
Przyjęcie w ataku jest za słabe i jeśli nie będzie Leona to ani Szymański ani Chitigoi ani Panou, który pojawił się tu w plotkach nie wystarczą do walki o MP

To by była Resovia bis z sezonu z Kurkiem tylko Kurek już starszy niż wtedy. Ale IMO będzie Leon a jeśli nie to przynajmniej jakiś Anderson czy Ngapeth bo drugi nie zostaje w swoim klubie a pierwszy nie zostanie jeśli Leon przyjdzie do Ziiratu
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Szymura może nie gra wybitnego, ale nie gra też złego sezonu kolego, w ważnych meczach zazwyczaj dowozi.
Coś mi mówi, że jeszcze za nim zapłaczesz w następnym sezonie.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: krzychszp »

Podobno jeszcze Osmany na celowniku ZAKSY - nie mam zupełnie przekonania do kontraktowania zawodników prawie 40 letnich, po tzw. prime, ale z drugiej strony Grozer pokazuje, że można.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

krzychszp pisze: 17 mar 2024, o 18:01 Podobno jeszcze Osmany na celowniku ZAKSY - nie mam zupełnie przekonania do kontraktowania zawodników prawie 40 letnich, po tzw. prime, ale z drugiej strony Grozer pokazuje, że można.
Osmany sobie podbija kontrakt w Monzy, wątpię czy jeszcze wyjedzie z Italii w swojej karierze.
kuchyk1ng
Posty: 188
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Urnaut ma odejść z JTEKT - wcale bym się nie zdziwił jakby gdzieś w Polsce nie wylądował.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Bruninho pisze: 17 mar 2024, o 17:57 Szymura może nie gra wybitnego, ale nie gra też złego sezonu kolego, w ważnych meczach zazwyczaj dowozi.
Coś mi mówi, że jeszcze za nim zapłaczesz w następnym sezonie.
No nie wątpię
I to w sumie prawda. W ważnych meczach dowozi. Nie jest to po prostu zawodnik na taką ligową regularną gierkę
kuchyk1ng pisze: 17 mar 2024, o 18:29 Urnaut ma odejść z JTEKT - wcale bym się nie zdziwił jakby gdzieś w Polsce nie wylądował.
Zawsze go ceniłem no i kluby w których grał chyba też bo ma CV bogatsze od niejednego zawodnika uważanego za większą gwiazdę od niego tylko, że on już fizycznie nie dojeżdża jednak. Pewien solidny poziom dalej prezentuje, ale to już nie czołowy zawodnik. Dawno nie.
Dla takiej Zaksy z braku laku jako zawodnik do rywalizacji z Chitigoiem nie był by zły, ale wartości dodanej nie wniesie.
kuchyk1ng
Posty: 188
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

Teoretycznie sezon będzie trudny, ale jakby trafił do zespołu nie grającego w Pucharach to ma sytuacje, gdzie będzie od września do maja grać pewnie weekend-weekend. A powiedziałem o Urnaucie w kontekście nie tylko Zaksy, ale całej ligi. W Kędzierzynie Urnaut by na pewno pasował pamiętając że ma dobry backup (szymański, chitigoi). Lewe skrzydło by się pewnie zacinało, ale za to byłoby przyjęcie i obrona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”