Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Z ciekwosci zajrzalam wstecz. I znalazlam np post, gdzie Noworoczny krytykuja Sliwke (bodajze za jakic mecz w ostatnim roku Resovii) za brak przyjecia.
A kanimo odpowiada, ze przeciez widac, ze zawodnik,sie rozwija i tak wyglada normalna trajektoria rozwoju.

U perfekcjonistow to nawet zwykle wolniej idzie, bo potrafia sie zblokowac, a Olek perfekcjonista byl i chyba jest.
Takze tego-warto wziac na dystans.
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pwpl97 »

Najbardziej utytułowany libero gdzie zagra?
Pomocniczka
Posty: 2183
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Diomedea pisze: 15 maja 2024, o 17:45 Z ciekwosci zajrzalam wstecz. I znalazlam np post, gdzie Noworoczny krytykuja Sliwke (bodajze za jakic mecz w ostatnim roku Resovii) za brak przyjecia.
A kanimo odpowiada, ze przeciez widac, ze zawodnik,sie rozwija i tak wyglada normalna trajektoria rozwoju.

U perfekcjonistow to nawet zwykle wolniej idzie, bo potrafia sie zblokowac, a Olek perfekcjonista byl i chyba jest.
Takze tego-warto wziac na dystans.
To nie był jedyny sceptyczny co do Śliwki post Noworocznego. Jest tego więcej. Ale on nie był jedyny, bo jeden z cytowanych wyżej postów był autorstwa Kanimo ;-)
Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Masz na mysli ten z MS?

W kazdym razie w postach @kanimo przedstawia sie jako spory prospekt, nie jako "nic".
A dla Kaczmarka kanimo zaczela ogladac I lige, czego nie zaluje i probuje kontynuowac do dzis. Zreszta zainspirowana przez ktoras z kolezanek z forum. Czasem warto uwierzyc innym userom.

Swoja droga zabawny ten watek. Najdluzszy watek klubowy, a 3/4 to bullshit o tym jak zawodnicy niszcza klub, jak klub niszczy Wrona, jak prezes niszczy zawodnikow a zawodnicy olewaja prezesa i zaraz potem gloryfikacja tychze zawodnikow. Wiekszosc z klawiatur fanatycznych kibicow klubu.
Malo fajnych analiz, malo ciekawych pomyslow. Malo siatkowki.
Pomocniczka
Posty: 2183
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Głównie to było prowokowane przez tych, co zazdrościli Zaksie sukcesów. Ale, było minęło. Czasy wielkości na jakiś czas ustaną to i wątek się uspokoi.
Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Znaczy kibice zaksy zazdroscili zaksie sukcesow przez 72 strony watku?
Bo liczyc mi sie nie chce, ale przyjme zaklad, ze wpisy zaksiakow stanowia tu wiekszosc tak gdzies od polowy watku. Oczywiscie zaklad z ludzmi, ktorzy honoruja swoje zaklady.
Poczatek jeszcze ciekawy i merytoryczny, duzo userow spoza kibicow zaksy i spokojna analiza skladu i mozliwosci.
Pomocniczka
Posty: 2183
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Nie zrozumiałaś. Zazdrośnicy z innych klubów (np. Projektu) wchodzili i prowokowali. Zapewne tych wpisów jest mniej, ale tak to już jest z trollingiem.

Co do zakładu, to podaj nr konta albo telefonu i kwotę jaką zapłacisz za obiecaną kawę. Ureguluję.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Dzień dobry. Dawno mnie tu nie było, ale niewiele straciłem, bo jak zwykle jest "miło" :D Jak widać siatkówka łączy 8-) Bardziej skupiłbym się obecnie na finansach w klubie, niż na personalnych przepychankach, które już nic sensownego nie wniosą do zakończonego niedawno sezonu. Patrzmy w przyszłość i skupmy się na tym co będzie, bo jest jeszcze wiele znaków zapytania.
Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Pomocniczka pisze: 16 maja 2024, o 08:16 Nie zrozumiałaś. Zazdrośnicy z innych klubów (np. Projektu) wchodzili i prowokowali. Zapewne tych wpisów jest mniej, ale tak to już jest z trollingiem.

Co do zakładu, to podaj nr konta albo telefonu i kwotę jaką zapłacisz za obiecaną kawę. Ureguluję.
Swietnie rozumiem ze nie potrafisz przekrecic liczb. Wystarczy sprawdzic ile stron i postow dyskutowali miedzy soba kibice Zaksy. Nawzajem sobie zaprzeczajac, a nawet grozac.
W internecie nic nie ginie, a wpisy sa policzlane.
Dzieki, ostatnio proponowales przelew na wybrany cel dobroczynny. Tylko ze osobiscie nie przelewam 8zl, wiec wspomoz kogos potrzebujacego dowolna kwota. Moze zamiast kawy kup komus glodnemu ciepla zupe. I powiedz ze sie wywiazales.

Coz pisaliscie o oknach. Wazne tez sa madre transfery. Czekamy na powrot po okresie przejsciowym.
Pomocniczka
Posty: 2183
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Mnie to nie dotyczy, bo ja nie jestem kibicem Zaksy. Byłem kibicem najwspanialszej siatkówki, jaką Zaksa zaczęła grać od czasów Giorgiego i heroicznych czynów, jakich dokonali potem.

Ale fakt, że sporo było niesprawiedliwych ocen, naciąganych teorii itd. Mnie też to się nie podobało. Nie powinno się plotkować o czymś, o czym się nie wie na pewno. Można skończyć jak ten kibic Skry, którego zawodnik nazwał kłamcą i oszczercą.

Wywiązałem się, z tym, że ja sam gotuję, bo takich dobrych nie sprzedają.
Diomedea
Posty: 4484
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Fajnie,. Jestesmy kwita.
buzinga
Posty: 1290
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

Mam takie średnio-mądro-głupie pytanie. Czemu nie ma na kadrze Rumunii Chitgoia? Jakieś ustalenia z klubem, żeby odpuścić sezon reprezentacyjny i zostać w Kędzierzynie, żeby popracować nad rozwojem. Sam się nad czymś takim zastanawiałem jak jeszcze sezon trwał czy nie byłoby dobrze pogadać ze Stancu, żeby skupić się nad rozwojem dzieciaka a nie ciągać go po kadrze, bo na przyszłość dla klubu, reprezentacji i samego zawodnika takie rozwiązanie wydaje się najlepsze.
granvorka
Posty: 756
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: granvorka »

A czy on nie miał czegoś z ręką/barkiem? Na IG chyba latały zdjęcia (albo raczej rolki) z ręką w temblaku.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

Tak, po zakończeniu sezonu klubowego przeszedł kolejny zabieg.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 163
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »


I ja, i Łukasz Kaczmarek, który też odchodzi, nie tak wyobrażaliśmy sobie koniec naszej przygody w Kędzierzynie-Koźlu. Z drugiej strony, gdyby wszystko było w porządku, to może przedłużylibyśmy kontrakty? Nie chcę wracać do zeszłego sezonu. Mam swoje wnioski i przemyślenia, z których wyciągnę lekcję na przyszłość, żeby stać się lepszym zawodnikiem. Natomiast wokół klubu i drużyny wydarzyło się tak wiele złych rzeczy, że wolę zostać przy pięknych wspomnieniach z pięciu wcześniejszych sezonów, wywalczonych trofeów, stworzonych relacji z ludźmi – od kolegów z drużyny, przez sztab i pracowników klubu. Ten czas był naprawdę wyjątkowy i życzyłbym sobie, żebym kiedyś jeszcze trafił do miejsca, w którym będzie tak świetna atmosfera.

Wydarzyło się dużo złych rzeczy, zaczynając od kontuzji. Ogólnie te urazy były momentem, od którego wszystko zaczęło się psuć, a potem przyszły porażki, kończyła się cierpliwość różnych osób. W konsekwencji doszło do zmiany trenera i kierownictwa klubu. My staraliśmy się odsuwać to wszystko na bok i robić swoje, ale i tak to na nas wpływało. Najbardziej żałuję tego, że po powrocie wszystkich zawodników do pełni zdrowia, nie udało się wejść do fazy play-off, bo mocno wierzyłem w to, że będziemy w stanie sprawić niespodziankę. Skoro tak się nie stało, to znaczy, że nie zasługiwaliśmy na miejsce w ósemce i nie byliśmy w tym sezonie drużyną, która mogłaby walczyć o medale PlusLigi, tak jak sobie wymarzyliśmy.

Tak jak mówiłem wcześniej – wolę zostawić w głowie pozytywne rzeczy z mojego pobytu w ZAKSIE, bo było ich wiele. Myślę, że dużo było frustracji w zawodnikach, sztabie szkoleniowym, kierownictwie klubu i kibicach. Nie osiągaliśmy wyników zgodnych z oczekiwaniami i przegraliśmy wiele spotkań, do których przystępowaliśmy jako faworyt.

A.Śliwka
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

Czy Morawiec też przestaje sponsorować ZAKSĘ?
Po drodze do pracy mijałem mnóstwo ich zestawów i nie widziałem na naczepach logo ZAKSY i że są jej sponsorem.
I nie jest to kwestia nowych naczep, bo na starych było widać klej po tych sponsoroskich naklejkach.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 632
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bez_nazwy »

Patrol035 pisze: 26 maja 2024, o 22:46 Czy Morawiec też przestaje sponsorować ZAKSĘ?
Po drodze do pracy mijałem mnóstwo ich zestawów i nie widziałem na naczepach logo ZAKSY i że są jej sponsorem.
I nie jest to kwestia nowych naczep, bo na starych było widać klej po tych sponsoroskich naklejkach.
Nie śledzę, ale z tego co widzę to grubo tam u Was się dzieje.
Arw165
Posty: 1443
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Arw165 »

Z tego co mówili w PS Lepka i Bednaruk sponsor jest, można włączyć od 58:45 i posłuchać. Padł rebus, więc można spróbować rozwiązać i poznać nazwę ;)
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Ejpok »

Witam,
Patrol035 pisze: 26 maja 2024, o 22:46 Czy Morawiec też przestaje sponsorować ZAKSĘ?
Po drodze do pracy mijałem mnóstwo ich zestawów i nie widziałem na naczepach logo ZAKSY i że są jej sponsorem.
I nie jest to kwestia nowych naczep, bo na starych było widać klej po tych sponsoroskich naklejkach.
Może Solidaris bardziej się zaangażuje? Wszak to podobna firma.
Marek907
Posty: 184
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Marek907 »

Arw165 pisze: 27 maja 2024, o 21:19 Z tego co mówili w PS Lepka i Bednaruk sponsor jest, można włączyć od 58:45 i posłuchać. Padł rebus, więc można spróbować rozwiązać i poznać nazwę ;)
Jaki rebus? Bo chyba nie wychwyciłem o co chodzi
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1068
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

panowie sugerują że Totalizator Sportowy, jednak wg moich info będzie to inny duży gracz - SSP, krótka nazwa
niestety dla niektórych ale nie spełni się sen o rozpadzie Zaksy
a co do Morawca to czyżby przenosiny na Jurę ? Osobiście wierzę że zostanie w KK tylko potrzeba kompetentnej i zaangażowanej osoby do ogarnięcia sponsorów a nie traktowania ich jak zło ...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

PKP Pendolino Kędzierzyn-Koźle ;)

A tak serio, jak rozumiem ZAKSA już nie będzie ZAKS-ą od przyszłego sezonu? Sama nazwa związana była mocno ze sponsorem, więc dość logiczne wydaje się "wyrzucenie" tego członu. Trochę to będzie dziwne... ;) . Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy zmiana barw, choć sam branding raczej będzie musiał ulec jakiemuś redesignowi.
buzinga
Posty: 1290
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: buzinga »

Kicu pisze: wczoraj, o 09:38 PKP Pendolino Kędzierzyn-Koźle ;)

A tak serio, jak rozumiem ZAKSA już nie będzie ZAKS-ą od przyszłego sezonu? Sama nazwa związana była mocno ze sponsorem, więc dość logiczne wydaje się "wyrzucenie" tego członu. Trochę to będzie dziwne... ;) . Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy zmiana barw, choć sam branding raczej będzie musiał ulec jakiemuś redesignowi.
Zaksa dalej będzie Zaksą. Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA cały czas są właścicielem klubu i nie ma żadnych podstaw do usuwania tego członu z nazwy klubu. Zniknąć musi człon Grupa Azoty z dość oczywistych względów.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

buzinga pisze: wczoraj, o 10:17
Kicu pisze: wczoraj, o 09:38 PKP Pendolino Kędzierzyn-Koźle ;)

A tak serio, jak rozumiem ZAKSA już nie będzie ZAKS-ą od przyszłego sezonu? Sama nazwa związana była mocno ze sponsorem, więc dość logiczne wydaje się "wyrzucenie" tego członu. Trochę to będzie dziwne... ;) . Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy zmiana barw, choć sam branding raczej będzie musiał ulec jakiemuś redesignowi.
Zaksa dalej będzie Zaksą. Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA cały czas są właścicielem klubu i nie ma żadnych podstaw do usuwania tego członu z nazwy klubu. Zniknąć musi człon Grupa Azoty z dość oczywistych względów.
Ok, dzięki za wyjaśnienie. W sumie ciekawy przypadek, że główny sponsor i zarazem właściciel przestaje być sponsorem, a właścicielem nadal jest. No ale lepsze to niż rzucanie klubem z rąk do rąk. Jednak GA przez te wszystkie lata dawała jakąś stabilność w działaniu i zarządzaniu.
Streeter
Posty: 7396
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

Jeżeli inny sponsor nie zechce inaczej, to Zaksa może być w nazwie jako nazwa zwyczajowa/stowarzyszenie, na zasadzie jak w nazwach występują/występowały Resovia, Norwid, Czarni, Chemik, Gwardia itd.

Zresztą z tymi nazwami to jest tak, że się po czasie przyzwyczajamy i się przyjmują. Delecta długo była Chemikiem, a Projekt Warszawa Politechniką. Dziś już raczej nikt nie używa starych nazw. Więc jeżeli pojawi się inny sponsor i wstawi swoją nazwę, to jakiś czas będzie to dalej Zaksa, a z czasem ludzie przywykną.

Inna sprawa, że nazwa Zaksa Kędzierzyn-Koźle jest już dosyć wartościowa marketingowo (choć zaraz pewnie przyjdzie jakiś spec tłumaczyć mi że siatkówka to sport świetlicowy i ta wartość to 21.37 zł i to tylko dlatego, że Szpaczek uciekając zostawił 2 dychy w kasie klubu). Choć to rzeczywiście dość specyficzny przypadek, że nazwa firmy aż tak się wryła w nazewnictwo, bo np. w Rzeszowie podejrzewam że prędzej by się ludzie przyzwyczaili do braku Asseco w nazwie, niż do braku Resovii. A na drugim biegunie mamy taką Modenę, którą co rok sprawdzam jak się nazywa, bo co rok nazywa się inaczej :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: MAG siatki »

Streeter pisze: wczoraj, o 10:48 Jeżeli inny sponsor nie zechce inaczej, to Zaksa może być w nazwie jako nazwa zwyczajowa/stowarzyszenie, na zasadzie jak w nazwach występują/występowały Resovia, Norwid, Czarni, Chemik, Gwardia itd.

Zresztą z tymi nazwami to jest tak, że się po czasie przyzwyczajamy i się przyjmują. Delecta długo była Chemikiem, a Projekt Warszawa Politechniką. Dziś już raczej nikt nie używa starych nazw. Więc jeżeli pojawi się inny sponsor i wstawi swoją nazwę, to jakiś czas będzie to dalej Zaksa, a z czasem ludzie przywykną.

Inna sprawa, że nazwa Zaksa Kędzierzyn-Koźle jest już dosyć wartościowa marketingowo (choć zaraz pewnie przyjdzie jakiś spec tłumaczyć mi że siatkówka to sport świetlicowy i ta wartość to 21.37 zł i to tylko dlatego, że Szpaczek uciekając zostawił 2 dychy w kasie klubu). Choć to rzeczywiście dość specyficzny przypadek, że nazwa firmy aż tak się wryła w nazewnictwo, bo np. w Rzeszowie podejrzewam że prędzej by się ludzie przyzwyczaili do braku Asseco w nazwie, niż do braku Resovii. A na drugim biegunie mamy taką Modenę, którą co rok sprawdzam jak się nazywa, bo co rok nazywa się inaczej :D

Streeter
Słusznie prawisz !!!
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

ZAKSA jako klub to marka sama w sobie i raczej nikt o zdrowych zmysłach nie będzie próbował na chama zmienić nazwy. To właśnie to jest ta marka o której wszyscy wiedzą.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

Patrol035 pisze: wczoraj, o 20:37 ZAKSA jako klub to marka sama w sobie i raczej nikt o zdrowych zmysłach nie będzie próbował na chama zmienić nazwy. To właśnie to jest ta marka o której wszyscy wiedzą.
"Mostostal" to też była marka rozpoznawalna w Polsce i Europie (pięciokrotny MP, dwukrotny uczestnik F4 LM itd).
Streeter
Posty: 7396
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Streeter »

Klugenhammer pisze: dzisiaj, o 07:12 "Mostostal" to też była marka rozpoznawalna w Polsce i Europie (pięciokrotny MP, dwukrotny uczestnik F4 LM itd).
No właśnie m.in. o tym mówiłem wyżej. Pamiętam czasy gdy wiele ludzi na Zaksę mówiło właśnie Mostostal, dziś już raczej nikomu to do głowy nie przychodzi. Więc hipotetycznie jak powstanie Snickers Kędzierzyn-Koźle to parę lat część ludzi będzie mówić Snickers część Zaksa, potem się wszyscy przyzwyczają, a potem przyjdzie Jacobs i będziemy mówić że nie no jak Snickersów teraz nazywać Jacobsy :) takie niestety życie klubów. Grunt, by jakby ta Zaksa rzeczywiście miała zniknąć to było kim to zastąpić, a nie zrobić MKS Kędzierzyn-Koźle który w 2-3 sezony się pogrzebie niczym np. AZS Częstochowa bez Domexów i Tytanów w nazwie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”