AZS Olsztyn

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

dreamer pisze:To naprawdę dość "rozrywkowa i lubiąca poklask" duszyczka.
Byle nie aż tak rozrywkowa, jak nasz magiczny kwartet Bjoern, Rich, Frank i Sinan, wiecznie skacowanych zawodników nam więcej w Olsztynie nie potrzeba :P
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dreamer »

Chal pisze:
dreamer pisze:...wiecznie skacowanych zawodników nam więcej w Olsztynie nie potrzeba :P
Zdecydowanie nie o tego typu rozrywkowej duszy mówię.
To raczej zawodnik który (przynajmniej do tej pory) lgnie do kibiców. bardzo chętnie się z nimi kontaktuje. No i jak widać na zdjęciu bardzo chetnie uczestniczy wlaśnie w takich akcjach, które do kibicow go zbliżają.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

No, to kamień z serca, takich to akurat witamy w Olsztynie z otwartymi ramionami :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

Chal pisze:
dreamer pisze:To naprawdę dość "rozrywkowa i lubiąca poklask" duszyczka.
Byle nie aż tak rozrywkowa, jak nasz magiczny kwartet Bjoern, Rich, Frank i Sinan, wiecznie skacowanych zawodników nam więcej w Olsztynie nie potrzeba :P
Ahh fajnych kiedyś mieliśmy zawodników w lidze... :D

[img=http://images24.fotosik.pl/315/6bd9ef743aee7b12m.jpg]
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: hubert »

Właśnie odwiedziłem stronę plusligi i nie wiedziałem,że
RADA NADZORCZA:
Andrzej Gołaszewski - przewodniczący rady
Kazimierz Pietrzyk - vice przewodniczący rady
Andrzej Lewandowski - sekretarz rady
Bogusław Cieciórski - członek rady
Jerzy Kajzer - członek rady
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bollo »

albo mi się wydaję albo Marcelo był kapitanem w Paryżu.

http://www.parisvolley.com/EqPro_08-09_ ... REAVES.jpg
Zlatan
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Mate »

Bollo pisze:albo mi się wydaję albo Marcelo był kapitanem w Paryżu.

http://www.parisvolley.com/EqPro_08-09_ ... REAVES.jpg
Jako jedyny ma podkreśloną liczbę z przodu, czyli pewnie kapitan. Mnie się wydawało, że Novak jest/był kapitanem.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: AZS Olsztyn

Post autor: beetle »

Rozmawiałem wczoraj z Marcelo, prawdopodobnie w środę pojawi się w Olsztynie, bardzo otwarty i sympatyczny człowiek.

No więc czekamy jeszcze na "bombę" na przyjęciu :-)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dreamer »

Mate pisze:
Bollo pisze:albo mi się wydaję albo Marcelo był kapitanem w Paryżu.
http://www.parisvolley.com/EqPro_08-09_ ... REAVES.jpg
Jako jedyny ma podkreśloną liczbę z przodu, czyli pewnie kapitan. Mnie się wydawało, że Novak jest/był kapitanem.
Cytat:
Na Liga Francesa, o destaque é Marcelo Hargreaves da Costa, o Marcelão como é conhecido. O atleta é bicampeão do Paris Volley e, como capitão da equipe, foi responsável por erguer a taça nesta temporada, sensação que faz o jogador sonhar com voos mais altos.
Zdecydowanie kapitan.
Innego wyjścia trudno byłoby się spodziewać, gdy w zespole grało aż dwóch Brazylijczyjów w szóstce, a trenerem był także Brazylijczyk.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Paveu
Posty: 170
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:08

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Paveu »

Kapitan mistrza Francji co jest podobno 5 liga w europie przechodzi do druzyny ktora chce sie utrzymać dobre :D
AR
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: niepoinformowany »

Paveu pisze:Kapitan mistrza Francji co jest podobno 5 liga w europie przechodzi do druzyny ktora chce sie utrzymać dobre :D
Tak dokładniej to 4 ligą i wcale nie podobno. :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: AZS Olsztyn

Post autor: beetle »

Paveu pisze:Kapitan mistrza Francji co jest podobno 5 liga w europie przechodzi do druzyny ktora chce sie utrzymać dobre :D
Marcelo twierdzi, że to jest krok naprzód w jego karierze, bo polska liga jest mocniejsza od francuskiej :-) Facet myśli trochę inaczej- będzie grał co prawda w średnim zespole, ale w mocnej lidze oraz ma prezesa i co ważniejsze trenera, którzy mówią biegle po francusku (nota bene naprawdę Marcelo świetnie nauczył się tej mowy...)....
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Guilder »

niepoinformowany pisze:
Paveu pisze:Kapitan mistrza Francji co jest podobno 5 liga w europie przechodzi do druzyny ktora chce sie utrzymać dobre :D
Tak dokładniej to 4 ligą i wcale nie podobno. :)
włoska
rosyjska
grecka
polska
francuska
piąta, pozdrawiam ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Wypromuje sie i pojdzie grac gdzie indziej za wieksze pieniadze, podobnie bylo z Gladyrem choc Marcelao jest bardziej znany. We Francji nie zarabia sie kokosow co pokazali Antiga, Kunnari czy Falaska. Najwiekszy problem przy sprowadzeniu graczy z tamtego rejonu to przekonanie ich ze w Polsce po ulicach nie biegaja polarne niedzwiedzie.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Do piatku bedzie znany ostateczny sklad na nowy sezon. Przyjmujacym z zagranicy bedzie zapewne Tanik.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ewa »

Antos pisze:Do piatku bedzie znany ostateczny sklad na nowy sezon. Przyjmujacym z zagranicy bedzie zapewne Tanik.
To Tanik czy Kvasnicka :] ;)
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

ewa pisze:
Antos pisze:Do piatku bedzie znany ostateczny sklad na nowy sezon. Przyjmujacym z zagranicy bedzie zapewne Tanik.
To Tanik czy Kvasnicka :] ;)
Finezja Kvasnicki i perfekcyjne przyjecie Tanika.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

Antos pisze:Do piatku bedzie znany ostateczny sklad na nowy sezon. Przyjmujacym z zagranicy bedzie zapewne Tanik.
Z ciekawości spytam o który piątek chodzi?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

21.08.09 r.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Domelinho »

nie bedzie to Tanik...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Paulo Anchieta Veloso Pinto to nowy przyjmujący AZS-u i jednocześnie ostatni zawodnik w kadrze klubu na sezon 2009/10. Źródło oraz więcej o nim tutaj: http://azsuwmolsztyn.com.pl/nowy/?mod=news&act=news/243

Oczywiście uprzejmie uprasza się dreamera o szersze przedstawienie tej raczej mało znanej polskim kibicom postaci ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Mate »

Skoro grał w Almerii i Kaliningradzie to słabym zawodnikiem nie jest. Oby przygoda z kolonią brazylijską nie zakończyła się takim rezultatem, jak w Szczecinie :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Paveu
Posty: 170
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:08

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Paveu »

Mogli sie o lepszego postarac przyjmujacy z 2 ligi ruskiej no nie
AR
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

No jestem pełen obaw, bo na razie żaden Brazylijczyk się nie spisał w Polsce...
...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Czołowa postać zespołu, który awansował do Superligi, nie ma co narzekać, oby się sprawdził :) Nikt nie wie tak naprawdę, na co go stać, bardzo nieliczni widzieli go pewnie w ogóle kiedykolwiek w akcji.
Nagor pisze:No jestem pełen obaw, bo na razie żaden Brazylijczyk się nie spisał w Polsce...
Śmiem twierdzić, że o Rafie możemy powiedzieć, że się spisał. Z kolei Damiao i Zanuto nie mieli praktycznie okazji na udowodnienie swoich możliwości, więc ciężko ich w ogóle oceniać.

E: Dodam jeszcze, że w rankingu na nowy sezon zawodnik ten ma notę 2. Ktoś powie, że słabo, a ja powiem, że tę samą notę ma np. Thiago Barth, reprezentant Brazylii ;) Więc nie ma co wyciągać daleko idących wniosków.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

Chal pisze:Czołowa postać zespołu, który awansował do Superligi, nie ma co narzekać, oby się sprawdził :) Nikt nie wie tak naprawdę, na co go stać, bardzo nieliczni widzieli go pewnie w ogóle kiedykolwiek w akcji.
Nagor pisze:No jestem pełen obaw, bo na razie żaden Brazylijczyk się nie spisał w Polsce...
Śmiem twierdzić, że o Rafie możemy powiedzieć, że się spisał. Z kolei Damiao i Zanuto nie mieli praktycznie okazji na udowodnienie swoich możliwości, więc ciężko ich w ogóle oceniać.

E: Dodam jeszcze, że w rankingu na nowy sezon zawodnik ten ma notę 2. Ktoś powie, że słabo, a ja powiem, że tę samą notę ma np. Thiago Barth, reprezentant Brazylii ;) Więc nie ma co wyciągać daleko idących wniosków.
Oczywiście nie skreślam go, może okazać się dobry, ale liczyłem jednak na kogoś w innym stylu :D Ciekawe co powie dreamer na jego temat. Zanuto miał kilka okazji i nie trzeba przypominać kto przegrał mecz z Politechniką :P
...
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bollo »

No no jak grał we Włoszech i Rosji to nie może to być zapchaj dziura. Tylko wiek 76' to stary dziad już. A tak w ogóle to ten Kaliningrad to był w superlidze czy w 1?
Zlatan
Awatar użytkownika
dwrchuck
Posty: 137
Rejestracja: 9 lut 2008, o 23:39
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dwrchuck »

W tym sezonie awansował do Superligi.
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bollo »

to puki co mnie nie przekonał wole Tanika.
Zlatan
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dreamer »

Ciekawa wiadomość o tym, że Anchieta przechodzi do Olsztyna.
Szczsrze mówiąc, zaskoczyło mnie to, bo wydawało mi się, że ten zawodnik z własnego wyboru będzie chciał iść na przyszły sezon do Brazylii i tam po jednym, góra dwóch sezonach zakończyć karierę. Przychodzi do Olsztyna i chyba to dla akademików dobrze. Żeby go scharakteryzować, to najlepiej byłoby powiedzieć o nim, że jest przyjmującym o zrównoważonej sile w przyjęciu i w ataku.
Swoje najlepsze lata ma za sobą (choć prezentuje się jeszcze nadal bardzo przyzwoicie). Gdyby brać klasę z okresu największych osiągnięć, to zdecydowanie najlepszy z tych Brazylijczyków jacy grali (zagrają w przyszłym sezonie) w Polsce.

Nie był (poza epizodem w kadrze Novos) w reprezentacji, ale osiągnięcia z klubami ma niemałe. Zdobywał mistrzostwo Brazylii z Telemigiem, a w 1999 roku z tym zespołem zdobył mistrzostwo klubowe Ameryki Południowej.

Trochę danych:

imię i nazwisko: Paulo Anchieta Veloso Pinto
pseudonim boiskowy: Paulo Anchieta
urodzony: 13.11.1976
wzrost: 199 cm
waga: 87 kg
zasięg do ataku: 354 cm
zasięg do bloku: 336 cm
(zasięgi sprzed kilku lat)
kluby:
w Brazylii: Telemig Celular Minas, Suzano, Banespa, Lupo Náutico i Bento Union Pack
w Hiszpanii: Unicaja Almeria
w Rosji: Dynamo Jantar Kaliningrad
grał też we Włoszech (Taviano)

dreamer

PS
Widziałem w postach wyżej próby porównywania go do Tanika.
Moja opinia jest taka:
jeżeli będzie w stanie zagrać na swoim poziomie z okresu najwyższej formy, to Tanik mógłby pokazać co najwyżej 2/3 tego co on.
Jeszcze przychodzi mi takie porównanie. W ataku lubił zawsze ekspresyjne akcje - obecnie trochę przypomina go (z jego najlepszego okresu) Thiago Alves.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”