Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Klugenhammer »

zyll pisze:Czy wynik drugiego seta z Rzeszowa to nie jest przypadkiem rekord PLSu? :o
Dwa lub trzy sezony temu Mostostal rozbił do 7 Częstochowę w Kędzierzynie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Nagor »

Zespół Resovii Assecco Rzeszów nie dał żadnych szans zawodnikom Pamapolu Wielu i wygrał pewnie 3:0 (25:16, 25:17, 25:20).
To wg supervolley.pl :D Marne źródło informacji.
...
marlon23
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2009, o 19:23
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: marlon23 »

W Resovi mimo, że doszli nowi zawodnicy powstał odpowiedni klimat. Zawodnicy cieszą się grą! Od kilku sezonów w Skrze jest tak samo stąd bierze się taka jej dominacja w naszej lidze. Wiadomo, że sama atmosfera nic nie da jak zawodnicy są przeciętni. Ale wśród gwiazd szybciej o konflikt. A czy w Skrze pamiętacie jakieś kłótnie??
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: hubert »

Dzięki Delecta, ZAKSA, Resovia, Częstochowa.
Kuponik wszedł :D
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Carpyook
Posty: 55
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:37
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Carpyook »

zyll pisze:Czy wynik drugiego seta z Rzeszowa to nie jest przypadkiem rekord PLSu? :o
To chyba wyrównanie rekordu. Natomiast rekordem ligi jest prawdopodobnie to, że od stanu 26:26 w I secie do 14:0 w secie drugim Resovia zdobyła (albo, jak kto woli, Siatkarz stracił) 16 punktów z rzędu...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: pk+ »

Carpyook pisze:
zyll pisze:Czy wynik drugiego seta z Rzeszowa to nie jest przypadkiem rekord PLSu? :o
To chyba wyrównanie rekordu. Natomiast rekordem ligi jest prawdopodobnie to, że od stanu 26:26 w I secie do 14:0 w secie drugim Resovia zdobyła (albo, jak kto woli, Siatkarz stracił) 16 punktów z rzędu...
15 zagrywek pod rząd pewnie też jest rekordem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
micha00
Posty: 90
Rejestracja: 10 maja 2008, o 14:56
Płeć: M
Lokalizacja: Racibórz

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: micha00 »

Klugenhammer pisze:
zyll pisze:Czy wynik drugiego seta z Rzeszowa to nie jest przypadkiem rekord PLSu? :o
Dwa lub trzy sezony temu Mostostal rozbił do 7 Częstochowę w Kędzierzynie.
to bylo 2 lata temu i do 9. ;)
Bo najlepszy w Polsce jest, kędzierzyński nasz KS!
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: mbor3k »

Ja chciałbym zwrócić uwagę na dyspozycję Krzyśka Ignaczaka. Jego obrony - szczególnie w drugim secie - Sergio wysiada. Nie było dla Igły piłek straconych. Jedną podbił nawet stopą leżąc. No i odnośnie obron jeden rzut Redwitza... bajka. Kto był na meczu widział. Ekwilibrystyka pełną krasą. Szkoda, że nie było tego na kamerze. Akhrem w pierwszym secie zagrał dość niepokaźnie. Zresztą cała drużyna jakoś zdeprymowana wyszła.

No i jeszcze jedna sprawa warta uwagi. Rzeszowski Klub Kibica jak zwykle świetnie zagrzewał, doping w mig łapali kibice. A tu nagle trąbki... Syf... Zrobiony przez kibiców z Wielunia. Na szczęście nie rozpędzili się z tym "kibicowaniem".
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
cartman
Posty: 190
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 07:27
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: cartman »

Błagam, NIE TRĄBCIE!!!!!!!!! kibice Wielunia i Skry Bełchatów. Paskudnie to brzmi i psuje atmosferę na hali i całe widowisko. DRAMAT!!!
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

3. kolejka: ZAKSA - Radom czyli straszne nudy

Post autor: Klugenhammer »

W Kędzierzynie najnudniejszy mecz siatkówki jaki ostatnio widziałem. Żadnych emocji.
Od początku każdego seta ZAKSA obejmowała prowadzenie i kontrolowała sytuację do samego końca.
Radomianie grali koszmarnie słabo w każdym elemencie gry. Wyglądali jakby wcale im nie zależało.
Jasiu Such ciągle rotował szóstkę, ale rezerwowi (Żaliński, Kocik) grali jeszcze gorzej.
Kędzierzynianie grali jak na treningu, pełen luzik.
MVP dla Ruciaka zasłużone - jak zwykle świetne przyjęcie, do tego skuteczny atak i zagrywka. Wyróżniłbym jeszcze Tomka Sammelvuo za bardzo stabilną grę w przyjęciu i ataku. Zresztą w ZAKSie wszyscy zagrali bardzo dobrze.
Szkoda że przy wysokich prowadzeniach w końcówkach setów Stelmach nie dał szansy gry jednemu czy dwóm rezerwowym. Witczak i Martin mogą być potrzebni w środę i małe przetarcie pewnie by im się przydało.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Arff »

mbor3k pisze: Jego obrony - szczególnie w drugim secie - Sergio wysiada.

Błagam... nawet nie porównujcie z łaski swojej tych dwóch zawodników... nawet nie stawiajcie obu nazwisk(przydomków) obok siebie... w przypadku takich piłek jakie podbija Ignaczak, Sergio pyta się najpierw kolegów którą częścią ciała ma tą piłkę podbić... Sergio podbija z uśmiechem na ustach takie same piłki mając do nich 2 metry dalej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

...
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, o 23:01 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

mAiZkSe pisze:W meczu Skry z AZSem było 25:8 a nie 25:7 - wiem bo byłem i widziałem...


A tak BTW - nie spodziewałem się, że Resovia tak sobie będzie jechać po SW...
było 25-7 i to jest rekord plusligii... 2 sezony temu zas ZAKSA rozbiła Częstochowe do 9
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: friuli »

Ja chciałbym zwrócić uwagę na dyspozycję Krzyśka Ignaczaka. Jego obrony - szczególnie w drugim secie - Sergio wysiada. Nie było dla Igły piłek straconych. Jedną podbił nawet stopą leżąc. No i odnośnie obron jeden rzut Redwitza... bajka. Kto był na meczu widział. Ekwilibrystyka pełną krasą. Szkoda, że nie było tego na kamerze.
Sergio wysiada? Człowieku z WIELUNIEM Rzeszów grał nie z reprezentacją Brazylii !!!
Zespół który przegrywa seta do 7 to doprawdy wymarzony rywal dla Resovii żeby sobie poużywać. Jakoś tydzień temu w Bełchatowie nie widziałem żeby Ignaczak mógł się porównywać choćby z Gato, o Sergio w ogóle nie wspominam.
Popisywać się z beniaminkiem to faktycznie wielka sztuka.
było 25-7 i to jest rekord plusligii
Rekord ligi byl 2.01.2009 w Czestochowie jak Belchatow w drugim secie wygral z AZS-em 25:7. Teraz co najwyzej zostal powtorzony, wyrownany. Wszystko jedno.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

Arff pisze:
mbor3k pisze: Jego obrony - szczególnie w drugim secie - Sergio wysiada.

Błagam... nawet nie porównujcie z łaski swojej tych dwóch zawodników... nawet nie stawiajcie obu nazwisk(przydomków) obok siebie... w przypadku takich piłek jakie podbija Ignaczak, Sergio pyta się najpierw kolegów którą częścią ciała ma tą piłkę podbić... Sergio podbija z uśmiechem na ustach takie same piłki mając do nich 2 metry dalej...
To że Sergio jest lepszy... zgadzam sie... Natomiast majac obok siebie Gibe Dantego Ricardo Marcelinho Andre Visotto Gustavo itd to każdy byłby cwany... Natomiast w obronie jakiejs wielkiej róznicy nie ma wiec nie dorabiaj teorii.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

friuli pisze:
było 25-7 i to jest rekord plusligii
Rekord ligi byl 2.01.2009 w Czestochowie jak Belchatow w drugim secie wygral z AZS-em 25:7. Teraz co najwyzej zostal powtorzony, wyrownany. Wszystko jedno.
ty a co napisałem?
friuli pisze: Jakoś tydzień temu w Bełchatowie nie widziałem żeby Ignaczak mógł się porównywać choćby z Gato,
60% pozytywnego przyjecia Ignaczaka przy 54% pozytywnego przyjecia Gacka
38% perfekcyjnego przyjecia Gacka przy 24% Ignaczaka
a na koniec 3 błedy Gacka w przyjeciu przy 0 zeru błędach Igły...
W obronie i jeden i drugi grał kapitalnie... no ale statów nie mamy. Natomiast twoja teoria o braku mozliwosci porownywania Ignaczak z Gackiem mocno obalona
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, o 23:21 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: friuli »

Natomiast majac obok siebie Gibe Dantego Ricardo Marcelinho Andre Visotto Gustavo itd to każdy byłby cwany...
Aleś teraz pojechał..
A co ma piernik do wiatraka. Jak piłka leci w stronę libero to zostaje tylko on i piłka a nie czterech kolegów. Sergio nawet gdyby miał obok siebie Buszka Rybaka Gałązkę i Neroja grałby dokładnie tak samo bo na tej pozycji nie ma znaczenia kogo masz obok siebie.
Co, Giba i Dante dmuchają żeby piłka leciała tam gdzie się ustawia Sergio a reszta nie dmucha czy jak bo twoja teoria coś nędzna.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Kay »

friuli pisze:
Natomiast majac obok siebie Gibe Dantego Ricardo Marcelinho Andre Visotto Gustavo itd to każdy byłby cwany...
Aleś teraz pojechał..
A co ma piernik do wiatraka. Jak piłka leci w stronę libero to zostaje tylko on i piłka a nie czterech kolegów. Sergio nawet gdyby miał obok siebie Buszka Rybaka Gałązkę i Neroja grałby dokładnie tak samo bo na tej pozycji nie ma znaczenia kogo masz obok siebie.
Co, Giba i Dante dmuchają żeby piłka leciała tam gdzie się ustawia Sergio a reszta nie dmucha czy jak bo twoja teoria coś nędzna.

Jest coś takiego, jak taktyka (relacja) blok-obrona. Jej efekt zależy od wykonawców.
AZS Częstochowa
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: friuli »

Jest coś takiego, jak taktyka (relacja) blok-obrona. Jej efekt zależy od wykonawców.
Następny strateg się znalazł. O, tak, zwłaszcza jak Miljkovic wali na pojedynczym albo bez bloku prosto w Sergio. Wtedy relacja blok obrona jest niezwykle istotna :D
Jak ktoś jest znakomitym obrońcą to wszędzie sobie dobrze radzi właśnie tak jak Sergio, a jak komuś się wydaje, że jest świetnym obrońcą to...nie jedzie na mistrzostwa świata i Europy :D
60% pozytywnego przyjecia Ignaczaka przy 54% pozytywnego przyjecia Gacka
38% perfekcyjnego przyjecia Gacka przy 24% Ignaczaka
a na koniec 3 błedy Gacka w przyjeciu przy 0 zeru błędach Igły...
W obronie i jeden i drugi grał kapitalnie... no ale statów nie mamy. Natomiast twoja teoria o braku mozliwosci porownywania Ignaczak z Gackiem mocno obalona
Eliminacje ME'2006:
Anglia-Chorwacja
STRZAŁY CELNE:
Anglia - 12, Chorwacja - 6
SPALONE:
Anglia 15, Chorwacja - 8
FAULE:
Anglia - 19, Chorwacja - 32
POSIADANIE PIŁKI:
Anglia - 60%, Chorwacja - 40%
BRAMKI:
Anglia - Chorwacja 2:3
Awans Chorwacja.
Gramy dalej?
Liczby w siatkówce nie grają a statystyki tym bardziej, wiele razy o tym było mówione. Zresztą Castellani jest dokładnie takiego samego zdania bo zdecydowanie stawia na Gacka. I choćby Ignaczak miał 90 procent w przyjęciu i 90 procent w obronie nie pasuje do koncepcji. Może sobie być lepszy, dla mnie lepszy to ten który gra i jedzie na dużą impreże, a prawda jest taka, że to Gacek ma dwa zasłużone w pełni medale wielkich imprez. Ignaczak na jedną w ogóle nie pojechał a na drugiej nie powąchał boiska.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, o 23:29 przez friuli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Kay »

Jak Milijkovic wali na czysto, to podbicie piłki jest możliwe tylko przy ogromnym szczęściu i niezwykłym refleksie. Z naciskiem na to pierwsze. Uwierz, mi że dużo łatwiej broni się, mając pewność, że piłka nie wpadnie w boisko przez dziurę w bloku, a dokładnie tam gdzie tego oczekujesz.
AZS Częstochowa
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

friuli pisze:
Jest coś takiego, jak taktyka (relacja) blok-obrona. Jej efekt zależy od wykonawców.
Następny strateg się znalazł. O, tak, zwłaszcza jak Miljkovic wali na pojedynczym albo bez bloku prosto w Sergio. Wtedy relacja blok obrona jest niezwykle istotna :D
Jak ktoś jest znakomitym obrońcą to wszędzie sobie dobrze radzi właśnie tak jak Sergio, a jak komuś się wydaje, że jest świetnym obrońcą to...nie jedzie na mistrzostwa świata i Europy :D
nie dosc że jest cos takiego jak relacja blok obrona to jeszcze wartosc zawodnika przyznawana za miejsce jego druzyny w danym turnieju. O tak wogole to twoj post wnosi duzo do tematu a zdanie na grubo jest najlpesze...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: pk+ »

Ci którzy widzieli dzisiejszy mecz wiedzą że Igła podbijał prawie co drugą piłkę z ataków Wielunia i większość z nich zostawał w grze, umożliwiając kontrę. Ci którzy nie widzieli meczu mogą w to wierzyć albo nie... ja mam nadzieję że utrzyma dyspozycję i już w następnym tygodniu pokaże to samo z Jastrzębiem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: azsiak88 »

Dla mnie Igła jest lepszy od Gato, i nie trzeba patrzeć tutaj na statystyki. bardziej ten drugi podoba mi się w obronie, żyje na meczu itd, a to że nie był powoływany na kadrę lub w niej nie grał na samym meczu to takie trochę "widzi mi się" trenera. Każdy trener ma hopla na punkcie jakiegoś zawodnika, jak i antyhopla. Kto jest kim w kadrze naszego trenera niech sobie każdy odpowie.
Kto oglądał mecz J.W-Skra też niech sobie odpowie na pytanie kto jest lepszym libero. Tyle w temacie.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: friuli »

Ci którzy widzieli dzisiejszy mecz wiedzą że Igła podbijał prawie co drugą piłkę z ataków Wielunia i większość z nich zostawał w grze, umożliwiając kontrę. Ci którzy nie widzieli meczu mogą w to wierzyć albo nie... ja mam nadzieję że utrzyma dyspozycję i już w następnym tygodniu pokaże to samo z Jastrzębiem.
Ja nie mam pewności bo wiem że utrzyma dyspozycję. Ale porównywanie Ignaczaka z Sergio to jak wyścig Audi A8 i Poloneza. Na starcie stoją maska w maskę, ale za chwilę okazuje się kto ma więcej koni pod nią.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Resofan »

friuli
Upiłeś się? Nie ma znaczenia kto przed tobą skacze w bloku gdy masz bronić? Nie ma znaczenia kto stoi obok?
Jak gra Samardzić w reprezentacji Serbii a jak grał w Treflu? Weź się chłopie ogarnij, bo pi....isz takie głupoty, że przykro czytać. Siatkówka jest chyba najbardziej zespołowym sportem i w niej jak w żadnym innym ma zasadnicze znaczenie kogo masz obok siebie. Na każdej pozycji.

Nie zmienia to faktu, że gadanie iż przy Igle wysiada Sergio jest gruuuuuuuubą przesadą. Tym bardziej że bronił ataki Lubiejewskiego i spółki a nie Milijkovića czy Połtawskiego. Zaznaczam, że byłem na dzisiejszym meczu i rzeczywiście grał w obronie bardzo dobrze, ale bez przesady.....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
friuli
Posty: 69
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:33
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: friuli »

No masz rację może trochę przesadzam ale zgodzisz się, że niektórym palma odbija po jakimś śmiesznym meczu. Niedługo okaze się że Dante przy Wice albo Redwitz przy Ricardo to juniorzy.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

friuli pisze:No masz rację może trochę przesadzam ale zgodzisz się, że niektórym palma odbija po jakimś śmiesznym meczu. Niedługo okaze się że Dante przy Wice albo Redwitz przy Ricardo to juniorzy.
Dośc dziwne zestawienie...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: Nagor »

Wiecie w ogóle o co Wam chodzi? Ktoś sobie porównał dla żartów Igłę z Sergio, tak jak ja bym powiedział, że Janeczek zagrał tak dobrze, że Miljković przy nim to cieć... To zabieg do podkreślenia dobrej gry Janeczka, choć każdy wie, że Ivan bije go na głowę...
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: maksik »

Igła to bardzo dobry libero. Bardzo dobry w obronie, coraz lepszy w przyjęciu znakomity, efektowny, ma fajną koszulkę teraz, potrafi się sprzedać.......tyle że wszystko to "działa" i prosperuje w jego przypadku podczas meczów albo ze słabszymi zespołami albo w meczach praktycznie o nic (sparingach) i od dłuższego czasu rzadko kiedy Krzysiek potrafi być ostoja w przyjęciu i obronie w meczach o dużą stawkę. Juz kiedys to pisałem i to nie sa moje słowa tylko jego kolegów z kadrowego boiska. Igła ma ciepło w gaciach w ważnych meczach. Sam zresztą kiedyś się niechcący do tego przyznał .."co myslisz jak np Milijkovic czy Kazijski stoi na zagrywce?" - Igła - "Byle nie we mnie".
Nie jest to "pojechanie" po nim bo mam nadzieję że w tej edycji LM z taką ekipą jak mają teraz Krzysiek stanie na swoim ligowym poziomie i wtedy będzie nas zachwycał swoimi obronami i pewnym przyjęciem.

A co do porównania z Sergio...NC ;)

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - 3. kolejka

Post autor: pk+ »

maksik pisze:Igła ma ciepło w gaciach w ważnych meczach. Sam zresztą kiedyś się niechcący do tego przyznał .."co myslisz jak np Milijkovic czy Kazijski stoi na zagrywce?" - Igła - "Byle nie we mnie".
Przywiązywałbym do tej wypowiedzi taką samą wagę jak do tej o tym że koledzy go pobili w szatni.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”