Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kuchcik77 »

Zakladalem ze Zaksa trafi na Radom lub Katowice, zależy kto bedzie 7my aczkolwiek po tym co widzę to....Ćwierćfinały bedą naprawde ciekawe!!
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: pietrus72 »

Trefl dla Zaksy jest niewygodnym przeciwnikiem od lat,potrafią grac z nami.Dzisiejszy mecz pokazał co potrafią chłopaki z Gdańska prowadziliśmy pewnie i skutecznie przez dwa sety,ale później rozluźnienie w pozostałych setach nasza gra falowała.
Brak bloku,Śliwka od czasu błędy w akcji,Baroti także niepewny w ataku.Wiśnia odpoczywał przez cały mecz/mecz w Lidze Mistrzów/podważyła niemoc na środku,że zagrał w tie breaku.Semeniuk to samo co Wiśnia do pewnego momentu odpoczynek ale Łukasik źle radził sobie w przyjęciu,Grbić musiał zmienić taktykę.Dobrze że chłopaki zresetowali swoje podejście w tym meczu pod koniec czwartego seta do końca spotkania.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Ma ktoś informacje w sprawie Zatora oraz Wiśniewskiego? Mają aktualne kontrakty?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: SzyMis12788 »

Hrabia_Monte_Christo pisze:Ma ktoś informacje w sprawie Zatora oraz Wiśniewskiego? Mają aktualne kontrakty?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Paweł Zatorski ma ważny konrrakt do końca sezonu 2020/21. Odnośnie Wiśni, to nie wiem
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

Hrabia_Monte_Christo pisze:Ma ktoś informacje w sprawie Zatora oraz Wiśniewskiego? Mają aktualne kontrakty?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Chyba Wiśnia rzeczywiście odchodzi, bo w Prawdzie Siatki Mielewski powiedział że Zaksa desperacko potrzebuje klasowego polskiego środkowego.
Poszła oferta do Kochanowskiego ale on woli Warszawę.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mmb »

Weźcie Lemana i zróbcie z niego ludzi :D
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

mmb pisze:Weźcie Lemana i zróbcie z niego ludzi :D
Potrafię wyobrazić sobie ten scenariusz.
Kędzierzyn na świetny rekord w robieniu ludzi z niespełnionych talentów.
Lista zawodników, którzy wskoczyli w Kentucky na wyższy poziom i grali tam swoją najlepsza siatkowke jest długa.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Lucarelli pisze:
Hrabia_Monte_Christo pisze:Ma ktoś informacje w sprawie Zatora oraz Wiśniewskiego? Mają aktualne kontrakty?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Chyba Wiśnia rzeczywiście odchodzi, bo w Prawdzie Siatki Mielewski powiedział że Zaksa desperacko potrzebuje klasowego polskiego środkowego.
Poszła oferta do Kochanowskiego ale on woli Warszawę.
Załóżmy, że Kochan wybiera ZAKSę. Wątpię w to, ale załóżmy taki scenariusz.

W jakim wtedy celu pozbywać się Wiśni, skoro mielibyśmy polski środek i na papierze niemalże najlepszy w lidze?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1069
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

Patrząc na ruchy kadrowe prezesa jestem spokojny. Ewentualne odejście Wiśni skutkować będzie jakąś petardą na środku !!! Ciekawe gdzie się wybiera Wiśnia skoro sa plotki o odejściu ?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

Hrabia_Monte_Christo pisze:Załóżmy, że Kochan wybiera ZAKSę. Wątpię w to, ale załóżmy taki scenariusz.

W jakim wtedy celu pozbywać się Wiśni, skoro mielibyśmy polski środek i na papierze niemalże najlepszy w lidze?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Nikt nie mówi chyba, że ZAKSA się Wiśni pozbywa. Być może sam Łukasz chce zmienić otoczenie.
mitam pisze:Patrząc na ruchy kadrowe prezesa jestem spokojny. Ewentualne odejście Wiśni skutkować będzie jakąś petardą na środku !!! Ciekawe gdzie się wybiera Wiśnia skoro sa plotki o odejściu ?
Też jestem ciekawy i liczę, że nie do Rzeszowa ;) Na zagraniczne podboje chyba już wielkich szans nie ma. Co najwyżej wakacje i zarobienie paru groszy np. w Turcji.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

mmb pisze:Weźcie Lemana i zróbcie z niego ludzi :D
Broń Boże! Każdy tylko nie on
Jeszcze Lynell na przyjęcie i sezon z glowy
Zaksa na maksa
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: alimak »

Kicu pisze: Nikt nie mówi chyba, że ZAKSA się Wiśni pozbywa. Być może sam Łukasz chce zmienić otoczenie.

Też jestem ciekawy i liczę, że nie do Rzeszowa ;) Na zagraniczne podboje chyba już wielkich szans nie ma. Co najwyżej wakacje i zarobienie paru groszy np. w Turcji.
Wiśnia chciał zostać w K-K. Kierunek wszyscy na forum już znają.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: ollo0 »

alimak pisze:
Kicu pisze: Nikt nie mówi chyba, że ZAKSA się Wiśni pozbywa. Być może sam Łukasz chce zmienić otoczenie.

Też jestem ciekawy i liczę, że nie do Rzeszowa ;) Na zagraniczne podboje chyba już wielkich szans nie ma. Co najwyżej wakacje i zarobienie paru groszy np. w Turcji.
Wiśnia chciał zostać w K-K. Kierunek wszyscy na forum już znają.
czyzby Rzeszów ?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

alimak pisze:
Kicu pisze: Nikt nie mówi chyba, że ZAKSA się Wiśni pozbywa. Być może sam Łukasz chce zmienić otoczenie.

Też jestem ciekawy i liczę, że nie do Rzeszowa ;) Na zagraniczne podboje chyba już wielkich szans nie ma. Co najwyżej wakacje i zarobienie paru groszy np. w Turcji.
Wiśnia chciał zostać w K-K. Kierunek wszyscy na forum już znają.
Najwyraźniej jednak nie wszyscy. Skoro Wiśnia chce zostać to nie bardzo rozumiem gdzie leży problem i czemu ZAKSA tak pilnie poszukuje polskiego środkowego. Zostawić chłopaka, ściągnąć jakiegoś Seyeda do pary i byłoby pięknie.
Choć wiem, że już 2 lata temu Wiśnia był bliski odejścia, gdy ZAKSA chciała ściągnąć Kochana do pary z Bieńkiem.

Oglądanie Wiśni w barwach innego polskiego klubu będzie tak samo bolesne jak oglądanie Gladyra.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2020, o 15:36 przez Kicu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Jeśli Wiśnia chciał pozostać, to już zupełnie nie rozumiem działaczy Zaksy.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Garp »

alimak pisze:
Kicu pisze: Nikt nie mówi chyba, że ZAKSA się Wiśni pozbywa. Być może sam Łukasz chce zmienić otoczenie.

Też jestem ciekawy i liczę, że nie do Rzeszowa ;) Na zagraniczne podboje chyba już wielkich szans nie ma. Co najwyżej wakacje i zarobienie paru groszy np. w Turcji.
Wiśnia chciał zostać w K-K. Kierunek wszyscy na forum już znają.
Jak na sytuację, że w s z y s c y znają kierunek, to coś strasznie dużo pytających... Zdradzisz tę wielką tajemnicę, skoro należysz do tego elitarnego grona...?
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: alimak »

Pierwsza plotka jaka tu się pojawiła jest prawdziwa. Ta, za którą wszyscy biednego autora zjechali, że niemożliwe i sieje zamęt.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Jastrzębski
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ZAKSA wypuszcza Wiśnię, który bądź co bądź jest bardzo dobrym środkowym i zdecydowanie najlepszym jakiego klub obecnie posiada, nie mając zapewnionej jakieś alternatywy.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

A skąd wiecie, ze nie maja alternatywy? To samo było z Zagumnym „jak tak można kolegę potraktować”, a Świder pokazał, ze dobro klubu najbardziej leży mu na sercu. W przeciwieństwie do Środowiska Rzeszowskiego, tu mało rzeczy dzieje się z przypadku. Wiśni czas powili dobiega końca jeżeli chodzi o granie o najwyższe cele i czas poszukać kogoś lepszego, nie róbmy jak w Rzeszowie sanatorium zasłużonych. Jasne, że to Ikona klubu, ale w tym wszystkim chodzi o tytuły.
Zaksa na maksa
lutek456
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2020, o 16:31
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: lutek456 »

Wiśnia odejdzie, a stawiam że Kochan wybierze Warszawę... I będzie kłopot w KK
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

Kicu pisze:Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ZAKSA wypuszcza Wiśnię, który bądź co bądź jest bardzo dobrym środkowym i zdecydowanie najlepszym jakiego klub obecnie posiada, nie mając zapewnionej jakieś alternatywy.
Jeżeli to decyzja klubu to prawdopobnie logika jest taka, że Świderski i Grbić chcą drastycznie poprawić blok, stąd całkowita wymiana środkowych gdyż Wiśnia i Smith są słabi w tym elemencie.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kuchcik77 »

Jak to rzecze moj poinformowany kolega: będzie dobrze
Ps Zaksa mininum 2 po RZ wyścig slimakow Ptaki v Pszczoly ma sie dobrze
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamien »

O nowym menadżerze Wiśni i jego "roli" już cisza, nie jest to czasem tak że za przedłużenie w KK nie dostałby kasy a za nowy kontrakt już tak ;)
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

Lucarelli pisze:
Kicu pisze:Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ZAKSA wypuszcza Wiśnię, który bądź co bądź jest bardzo dobrym środkowym i zdecydowanie najlepszym jakiego klub obecnie posiada, nie mając zapewnionej jakieś alternatywy.
Jeżeli to decyzja klubu to prawdopobnie logika jest taka, że Świderski i Grbić chcą drastycznie poprawić blok, stąd całkowita wymiana środkowych gdyż Wiśnia i Smith są słabi w tym elemencie.
Akurat Wiśnia w bloku taki tragiczny nie jest. Smith wypada dużo gorzej i uważam go jednak za słabszego zawodnika. Jeśli odejdzie Wiśnia i Smith to jestem jakoś w stanie to zrozumieć, ale jeśli Amerykanin zostanie, to będzie to dla mnie kompletnie niezrozumiała decyzja.
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: marakuja »

Powiem tak. Nie będzie tragedii, Wiśnia i Smith odchodzą, ale za nich przyjdzie co najmniej jedno mocne nazwisko, a jeśli Kochan się zdecyduje na Kędzierzyn, to będą to dwa naprawdę mocne nazwiska. Cierpliwości ;)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
lutek456
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2020, o 16:31
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: lutek456 »

Oby tak było... Kolejny priorytet to klasowy przyjmujący do Śliwki. Semeniuk oby został i będzie fajna 3 skrzydłowych. Taki Cebulj byłby super :D
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kiko »

Nie ma czasem tematu Lemańskiego w KK ?
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lynn »

Proponuje utworzyć osobny temat pt.: "Plotki transferowe", bo w każdym wątku klubowym spekulacje kto gdzie zagra.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: adamow »

Kicu pisze:Jeśli odejdzie Wiśnia i Smith to jestem jakoś w stanie to zrozumieć, ale jeśli Amerykanin zostanie, to będzie to dla mnie kompletnie niezrozumiała decyzja.
Spójrz na profil Wiśni to zrozumiesz tą decyzję...
http://www.plusliga.pl/players/id/73.html
31 lat, 198 wzrostu, 343 zasięgu - sorry to nie są parametry na miarę środkowego do pierwszej szóstki drużyny chcącej walczyć o MP i LM. Młodszy już nie będzie, urosnąć też już nie urośnie a i skakać wyżej nie zacznie. Nie będzie też szybciej dochodził na skrzydło do bloku ani nie zacznie mocniej strzelać zagrywką. Braku warunków fizycznych i upływu czasu nie oszukasz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”