Resovia Rzeszów

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Jak dla mnie na plus w porównaniu do ostatnich dwóch sezonów :)
Schops, Kędzierski, Rossard, Perrin, Lemański, Możdżonek, Masłowski.
Schops i Rossard będą wiedzieli, że to oni są liderami i żaden nie będzie miał w głowie "byle bez błędu, bo ława... byle bez błędu... byle bez bł.... K#@#A! ława"
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Schoeps będzie grał bez błędu bo będzie grał miękko :D
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

krzysiu pisze:Schoeps będzie grał bez błędu bo będzie grał miękko :D
Jak to będzie skuteczne, to może być miękko
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Nie widziałem jeszcze samych lekkich ataków i skutecznych,ten Jochen przed kontuzją zapewniłby Wam sporą dozę emocji pozytywnych, ten teraz - jest nieprzekonywujący ale może na kadrze się odbuduje
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PvK »

Narazie w sparingach kadry gra mocno w kratkę, gdzie reszta kadrowiczów statystycznie wypada bardzo dobrze.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

PvK pisze:Narazie w sparingach kadry gra mocno w kratkę, gdzie reszta kadrowiczów statystycznie wypada bardzo dobrze.
Widziałeś jakieś statystyki poza tymi, które wrzucał Górski na twitterze?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PvK »

weary_skier pisze: Widziałeś jakieś statystyki poza tymi, które wrzucał Górski na twitterze?
Tutaj statystyki z dnia następnego.
https://pbs-0.twimg.com/media/DAC-Av_XsAEhVQf.jpg
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hardy »

A Grozer nie zrezygnował z kadry?
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

Mnie w nowej Resovii znacznie bardziej od ataku niepokoi rozegranie i gdybym miał szukać największych słabości zespołu to wskazałbym właśnie tę, a nie da się ukryć, że to kluczowa pozycja. Nie wiem jak finansowo wygląda kontrakt Jochena, ale gdybym ja decydował o kształcie nowej drużyny, to postawiłbym na lepszego sypacza właśnie kosztem Niemca, który lata świetności ma już dawno za sobą, a w Rzeszowie dostał na dodatek 2-letni kontrakt. Na drugiego do pary dla Jarskiego mógłby spokojnie przyjść Bociek i uzupełniliby się na takim samym poziomie.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Gdy Reska podpisywała Atakierów to jeszcze Boćka na rynku nie było :D
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: nicram »

No i skład zamknięty, jeśli trener poukłada klocki może uda sie ugrać jakiś medal chodź będzie nie wątpliwe cieżko. Swoją droga ładne cięcie budżetu, po mojemu to jakieś z 60-65% jest on mniejszy niż w poprzednich sezonach ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

krzysiu pisze:ten Jochen przed kontuzją zapewniłby Wam sporą dozę emocji pozytywnych, ten teraz - jest nieprzekonywujący ale może na kadrze się odbuduje
Veres sprzed paru lat w stosunku do jego roku w Resovii też dałby dawkę emocji i to jeszcze jaką. Rzecz jasna gdyby mu się chciało grać. Wieku Jochena nie oszukasz. Do tego kontuzje.

Budowanie profesjonalnego klubu sportowego na chciejstwie, liczeniu na farta, na to że jakimś cudem ktoś zagra kolejny sezon życia gdzie takich zagrał jeden na cztery w Polsce w wieku 34 lat, to nie ma szans funkcjonować na dłuższą metę.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

Gerrard pisze:Szkoda Śliwki. Chyba, że znowu Francuz będzie ratował grę grając na ataku :P
"Szkoda Sliwki"? Moze jeszcze mamy mu zapewnic miejsce w reprezentacji (oczywiscie w szostce) zeby nie bylo go szkoda? Jak mozna napisac cos takiego w przypadku kiedy na przyjeciu nie ma zadnych gwiazd i w dodatku on sam jest MUROWANYM trzecim przyjmujacym, bez opcji wypadniecia z rotacji? Rly?
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Jak Jochen przychodził do Resovii to lata świetności miał już za sobą :]
Mi tam się skład podoba. Nie wydano kasy na zagranicznych niby solidnych, a grający poniżej oczekiwań zawodników. Zatrzymano najlepszego zawodnika z ubiegłego sezonu. Ekipa spokojnie może walczyć o medale, tak jak JW w ostatnim sezonie.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

rocky pisze:Jak Jochen przychodził do Resovii to lata świetności miał już za sobą :]
Mi tam się skład podoba. Nie wydano kasy na zagranicznych niby solidnych, a grający poniżej oczekiwań zawodników. Zatrzymano najlepszego zawodnika z ubiegłego sezonu. Ekipa spokojnie może walczyć o medale, tak jak JW w ostatnim sezonie.
Trochę poniekąd tak, ale musisz przyznać, że w porównaniu do Veresa czy Cernicia, to był ciągle młody Bóg :]. Teraz jedzie już na jednym wózku z ww. panami siatkarzami.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

iti pisze:
Gerrard pisze:Szkoda Śliwki. Chyba, że znowu Francuz będzie ratował grę grając na ataku :P
"Szkoda Sliwki"? Moze jeszcze mamy mu zapewnic miejsce w reprezentacji (oczywiscie w szostce) zeby nie bylo go szkoda? Jak mozna napisac cos takiego w przypadku kiedy na przyjeciu nie ma zadnych gwiazd i w dodatku on sam jest MUROWANYM trzecim przyjmujacym, bez opcji wypadniecia z rotacji? Rly?
Nie jestem pewien, czy Śliwka nie będzie czwartym przyjmującym. Depowski chyba lepiej od niego przyjmuje i ma lepsze warunki fizyczne (Depowski 202cm, a Śliwka 196cm). Olek niestety jest przeciętny w każdym elemencie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Skoro jest przeciętny to nie ma co go przeżywać wiecznie.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: gregy69 »

RR228 pisze:
iti pisze:
Gerrard pisze:Szkoda Śliwki. Chyba, że znowu Francuz będzie ratował grę grając na ataku :P
"Szkoda Sliwki"? Moze jeszcze mamy mu zapewnic miejsce w reprezentacji (oczywiscie w szostce) zeby nie bylo go szkoda? Jak mozna napisac cos takiego w przypadku kiedy na przyjeciu nie ma zadnych gwiazd i w dodatku on sam jest MUROWANYM trzecim przyjmujacym, bez opcji wypadniecia z rotacji? Rly?
Nie jestem pewien, czy Śliwka nie będzie czwartym przyjmującym. Depowski chyba lepiej od niego przyjmuje i ma lepsze warunki fizyczne (Depowski 202cm, a Śliwka 196cm). Olek niestety jest przeciętny w każdym elemencie.
Jeśli ma przegrać rywalizację z Depowskim, to stwierdzenie 'szkoda Śliwki" zaczyna brzmieć komicznie.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

Liczyłem , że w tych plotkach Cebulj się potwierdzi a tu nic..... , oj będzie walka o dobre miejsce.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: gregy69 »

jaet pisze:Mnie w nowej Resovii znacznie bardziej od ataku niepokoi rozegranie i gdybym miał szukać największych słabości zespołu to wskazałbym właśnie tę, a nie da się ukryć, że to kluczowa pozycja. Nie wiem jak finansowo wygląda kontrakt Jochena, ale gdybym ja decydował o kształcie nowej drużyny, to postawiłbym na lepszego sypacza właśnie kosztem Niemca, który lata świetności ma już dawno za sobą, a w Rzeszowie dostał na dodatek 2-letni kontrakt. Na drugiego do pary dla Jarskiego mógłby spokojnie przyjść Bociek i uzupełniliby się na takim samym poziomie.
Kędzierski to nie Toniutti i tu nie ma złudzeń, choć nikt mu nie zabrania wskoczyć kiedyś na taki poziom. Z drugiej strony, za wyniki Resovii w ostatnich 2 sezonach, to oprócz Kowala największe cięgi zbierał Drzyzga. Dlatego dla mnie to zmiana na plus.
Jestem ciekawy gry Tichacka bez duetu Kowal&Drzyzga w zespole. Chłop naprawdę nie miał lekko przez ten czas.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

Z tym na plus to poczekajmy jeszcze , możemy zatęsknić za Fabianem.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

Naprawdę trzeba mieć wielkie różowe okulary żeby ten skład Resovii określać jako fajny czy dobry.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: gregy69 »

estril1992 pisze:Z tym na plus to poczekajmy jeszcze , możemy zatęsknić za Fabianem.
Za tym z ostatnich dwóch sezonów na pewno nie. A o innym już zapomniałem.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: gregy69 »

Lucarelli pisze:Naprawdę trzeba mieć wielkie różowe okulary żeby ten skład Resovii określać jako fajny czy dobry.
Pytanie czego się oczekuje ? Jeśli topowych zawodników, to ten skład jest do d....
Mnie najbardziej doskwierała w ostatnich latach bezjajeczność tej drużyny. Taki korpo-team. Pod względem drużyny, ten skład oceniam jako fajny, bo zatęskniłem za charakterem, walką o każdą piłkę, za złością po porażce.
Oczekiwań sportowych wielkich nie mam, liczę na fajną walkę w play-offs (mam nadzieję, że wrócą) i jakiś medal.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

RR228 pisze:
iti pisze:
Gerrard pisze:Szkoda Śliwki. Chyba, że znowu Francuz będzie ratował grę grając na ataku :P
"Szkoda Sliwki"? Moze jeszcze mamy mu zapewnic miejsce w reprezentacji (oczywiscie w szostce) zeby nie bylo go szkoda? Jak mozna napisac cos takiego w przypadku kiedy na przyjeciu nie ma zadnych gwiazd i w dodatku on sam jest MUROWANYM trzecim przyjmujacym, bez opcji wypadniecia z rotacji? Rly?
Nie jestem pewien, czy Śliwka nie będzie czwartym przyjmującym. Depowski chyba lepiej od niego przyjmuje i ma lepsze warunki fizyczne (Depowski 202cm, a Śliwka 196cm). Olek niestety jest przeciętny w każdym elemencie.
Jezeli Sliwka, bedacy w top5 nadziei reprezentacyjnych na przyjeciu (Szalpuk, Bednorz, Kwolek, Fornal i Olek) ma przegrac rywalizacje z Depowskim to w przyszlym sezonie szykuje sie wypozyczenie do Bielska czy Kielc (z calym szacunkiem dla tych ekip), bo takie Katowice czy Bedzin nie wezma kogos slabszego od Depowskiego.
Lucarelli pisze:Naprawdę trzeba mieć wielkie różowe okulary żeby ten skład Resovii określać jako fajny czy dobry.
Sklad Resovii nie musi byc fajny, ale jest mocno niedoceniany wobec tego, ze inne ekipy w kraju sie oslabiaja, a nie wzmacniaja (wyjatek JW). I obecnosc Resovii w czworce bedzie postrzegana przez wielu jako jakis wynik ponad stan, co bedzie oczywiscie bzdura, bo ten sklad pozwala realnie myslec o walce o medal.
Nie wiem jakim trenerem jest Wloch, ale tak jak wspominalem wczesniej - tutaj upatruje najwiekszy progres w Resovii. Nie powinno byc slynnego "slabego listopada" ciagnacego sie caly (kolejny) sezon.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: RR228 »

iti pisze:Jezeli Sliwka, bedacy w top5 nadziei reprezentacyjnych na przyjeciu (Szalpuk, Bednorz, Kwolek, Fornal i Olek) ma przegrac rywalizacje z Depowskim to w przyszlym sezonie szykuje sie wypozyczenie do Bielska czy Kielc (z calym szacunkiem dla tych ekip), bo takie Katowice czy Bedzin nie wezma kogos slabszego od Depowskiego.
Moim zdaniem Bednorz już odpadł z tego grona i nikt go więcej nie będzie wymieniał jako kandydata do kadry. Jak Śliwka nie zrobi znacznych postępów w następnym sezonie chociaż w jednym elemencie, to pewnie też z tego grona odpadnie. Jak dla mnie Depowski jest bardziej perspektywiczny od Śliwki, ale jak zwykle boisko zweryfikuje.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Lucarelli pisze:Naprawdę trzeba mieć wielkie różowe okulary żeby ten skład Resovii określać jako fajny czy dobry.
Nie czujesz tematu. Ostatnie lata to na papierze niemal dream teamy i co? I wieczne rozczarowanie.
Obecny skład to to o czym pisałem, że "medal nie będzie kupiony". Jak pojawi się pretyper, to zapewne poza kibicami Resovii chyba nikt nie będzie widział naszego klubu na podium. TAK - wole brąz w takich okolicznościach, niż srebro w ubiegłorocznych.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Wess »

Żeby był klasowy atakujący + np Filip to nie byłoby źle. A tak macie dwóch drogich z nazwiskiem, a killera brak.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lucarelli »

pewniak pisze:
Lucarelli pisze:Naprawdę trzeba mieć wielkie różowe okulary żeby ten skład Resovii określać jako fajny czy dobry.
Nie czujesz tematu. Ostatnie lata to na papierze niemal dream teamy i co? I wieczne rozczarowanie.
Obecny skład to to o czym pisałem, że "medal nie będzie kupiony". Jak pojawi się pretyper, to zapewne poza kibicami Resovii chyba nikt nie będzie widział naszego klubu na podium. TAK - wole brąz w takich okolicznościach, niż srebro w ubiegłorocznych.
No to jak takie oczekiwania są to się nie dziwię, chociaż prezes Górski w audycji radiowej twierdził że Resovia ma grać o najwyższe cele i nie wyobraża sobie kolejnego tak słabego sezonu.
Idąc tym tokiem rozumowania to jak za rok Rzeszów zbuduje skład na poziomie Częstochowy to będziesz twierdził że to dobry i fajny skład bo jak się utrzymają to 12 miejsce będzie lepiej smakowało niż srebro sprzed trzech lat?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

Tylko czy ten skład jest jakoś dramatycznie słaby? Mi się podoba, sporo wychowanków+doświadczeni zawodnicy. Do tego Rossard od którego powinien być zaczynany skład. Jedynie ten Jarosz mi się nie widzi, gdyby był Filip byłbym bardzo zadowolony. Reszta jest ok. Liczę na walkę i charakter tej drużyny, karnet kupię z przyjemnością.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”