Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Maniac`18
Posty: 98
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Maniac`18 »

Szary Wilk pisze:A Zatorski? Jak dla mnie poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Dobrze, przyznaję, zapomniałem o nim. Może też jedna jaskółka wiosny nie czyni- chodzi mi o dzisiejszy mecz i 5 błędów w przyjęciu, ale do tej pory grał dobrze.

Nowakowski miał słaby początek, jak się później okazało spowodowany chorobą. Ale mi imponuje u wymienionej 3, oraz u Zatorskiego, to czego nie widać w statystykach, a co ostatnio pokazują zwłaszcza Kurek i Bieniek.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 23 lut 2019, o 22:00 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum.
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: bono »

Faktycznie ubaw z Tobą.Chłopie co Ty z tą Zaksą?Szkoda czasu żeby się tak nakręcać.Większość hejtów na Kędzierzyn to Twoje.Krewny Tomasza D czy cóś :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kuchcik77 »

No właśnie, co z tą karawaną? Chyba została 2 razy napadnięta i brutalnie obrabowana. A już niedługo podróż do włoskiej ziemi.
Przynajmniej jest co kraść i zabierać a i tak zostaje dosyć dużo (puchar). rabusie staja sie bogatsi ( Sovia/Warszawa) a inni rabusie muszą sie stresować tym, że musza obrabować karawanę bo jak nie obrabują to do playoffowej oazy nie dotrą
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

A propo Zaksy, taka luźna ciekawostka, pokazująca, jak życie lubi płatać figle, albo jakie przeżywamy aktualnie Déjà vu z ligowego sezonu poprzedniego.

W poprzednim sezonie Zaksa odniosła serię 17 zwycięstw, po czym zatrzymała ich dopiero Resovia. Mecz odbył się w Kędzierzynie, a wyróżniającą się postacią i zarazem najlepszym punktującym Resovii był Jakub Jarosz, wyróżnił się także Aleksander Śliwka. Z kolei po stronie Zaksy najlepiej prezentował się Rafał Buszek.
W tym sezonie wliczając anulowany mecz ze Stocznią z początku sezonu, Zaksa także odniosła 17 zwycięstw z rzędu i ponownie została powstrzymana przez Resovię. Mecz odbył się w Kędzierzynie. Najlepiej punktującym zawodnikiem Resovii okazał się Jakub Jarosz, wyróżniał się też Rafał Buszek. Po stronie Zaksy najlepszy był Aleksander Śliwka.

W poprzednim sezonie Zaksa drugą porażkę poniosła z Onico Warszawą. W tym sezonie, jest dokładnie identycznie.

Jakby tego było mało, kolejne porażki w sezonie poprzednim Zaksa doznała z GKS`em Katowice, Treflem Gdańsk i na koniec rundy... ze Skrą Bełchatów. W pierwszych meczach pokonali GKS i Trefl po 3:0, Skrę 3:1.
I co najśmieśniejsze, wszystkich tych rywali mają jeszcze w terminarzu przed sobą, w tym analogicznie Skrę na koniec. W pierwszej rundzie pokonali po 3:0 GKS i Trefl a 3:1 Skrę.

Sezon poprzedni zakończyli wicemistrzostwem po ciężkiej przeprawie z Olsztynem i porażkach ze Skrą. Olsztyna co prawda w play-offach nie będzie, ale prawdopodobnie będzie Skra, i można by rzec odpowiednik Olsztyna w tym sezonie - Zawiercie.
Oraz odpowiednik Warszawy z sezonu poprzedniego - Radom. Czyżby to oni mieli wypaść z szóstki, robiąc miejsce Resovii?

Śmiesznie się to układa :)
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kanimo »

Uff ogladam bez glosu. Czy tylko mi sie tak wydaje, czy obaj komentataorzy dzisiaj sa w wyjatkowej formie.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Szary Wilk »

Jak na moje, to w kontekście TOP 6 Skra nie jest w dobrej sytuacji. W sumie wszystko wyjaśni się w Radomiu. Na 5 kolejek mają wyjazd do Kędzierzyna i jedną pauzę. Resovia jak się chce liczyć, musi wygrać wszystko do końca, taka jest prawda.

Skra:

Zawiercie (D)
Radom (W)
Katowice (D)
Kędzierzyn (W)

Resovia:

Olsztyn (W)
Jastrzębie (D)
Bydgoszcz (W)
Lubin (W)
Radom (D)

Jak na moje, to trochę lepszy kalendarz ma Resovia. Jeśli nie wrócą do tej żenującej formy i utrzymają choć 70 % tego, co grają, to mogą Skrę uprzedzić. Tylko te 3 punkty różnicy, to dużo. Nie wiem, kiedy wróci Deroo. Jeśli się wyrobi na 26 kolejkę, to Skra według mnie w Kędzierzynie polegnie. Jeden mecz dochodzi im pauzy. Resovia musi zdobyć 13/15 punktów minimum, zakładając, że Skra wygra wszystko za 3, a przegra z Kędzierzynem.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Re_soviaczka »

Skra ma zaległy mecz z Gdańskiem jeszcze.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pewniak »

Zawiercie:
Skra (w)
ZAKSA (d)
Trefl (w)
Olsztyn (d)
Cuprum (w)

Radom:
Będzin (w)
Skra (d)
Zaksa (w)
Trefl (d)
Resovia (w)

To są kluby do prześcignięcia przez Resovię. NIe Skra.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

Moim zdaniem nie odpadnie ani Resovia, ani tym bardziej Skra, a Zawiercie, ewentualnie Radom :)
Resovia ma 7 punktów straty do Zawiercia, 9 do Radomia.
Skra ma 4 punkty straty do Zawiercia, 6 do Radomia.

Tyle tylko, że Skra i Resovia mogą wygrać wszystkie swoje mecze do końca rundy, a takie Zawiercie i Radom najpewniej poprzegrywają z Onico i Zaksą, oraz w bezpośrednich meczach ze Skrą. I to może wystarczyć. Do tego obie drużyny mają jeszcze Trefl, który i z Zawierciem i Radomiem może wygrać.

Patrząc na ostatni mecz z Będzinem to Zawiercie nie pasuje do play-off i oby się tam nie znaleźli. Skra i Resovia to zespoły co najmniej o klasę lepsze kiedy grają w pełnym składzie i dobrej dyspozycji.

Edit: z Onico jednak Zawiercie nie gra, mój błąd. Ale Olsztyn też potrafi ukąsić.
ketjow
Posty: 22
Rejestracja: 26 sie 2017, o 19:33
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: ketjow »

Dzisiaj Warszawa strasznie zdominowała Zaksę zagrywką. Jakbym tego nie zobaczył to bym nawet nie uwierzył, że na polskich parkietach można w taki sposób złamać ich linię przyjęcia. To na prawdę niebywałe, że na 19 przyjęć Zatorski robi aż 5 bezpośrednich błędów. Może Zaksa znajduję się w niekorzystnym momencie cyklu treningowego?

A w Warszawie ogromna odmiana. W końcu doczekałem się momentu, gdzie na ławie na dłużej zasiadł Łukasik, co spowodowało, że Kwolek nie musiał już go dłużej niańczyć, a wszystko w drużynie Onico odnalazło swoje właściwe miejsce. Kwolek miał nareszcie możliwość by błyszczeć na parkiecie i to robił: 4 asy przy 1 błędzie, profesorskie ataki na kontrach (bez błędu i bloku w ataku), bez błędu w przyjęciu przy 36 próbach i nawet 2 bloki.

Jeszcze o Łukasiku: doceniam bardzo postęp, który uczynił. Bardzo poprawił się w przyjęciu, a na zagrywce aż nie nieprawdopodobnie. On na prawdę może być wartościowym zawodnikiem w zespole środka tabeli. Ale obecnie grając w pierwszej szóstce Onico zabiera tlen drużynie i powoduje, że Warszawa nie może wykorzystać w pełni swoich zasobów i potencjału. Nie rozumiem dlaczego Antiga aż tak bardzo go forsuje. Widocznie Francuz zakochał się w niewłaściwym chłopaku :D

Ciekawostka z dzisiejszego meczu: w 3 secie Kurek ma 1/7 w ataku i 2 punty i Warszawa wygrywa pewnie do 21, a w 4 Kurek 14 punktów i 12/14 w ataku, a set wygrany do 23. Jako osoba sympatyzująca z Onico chciałbym jak najmniej oglądać heroiczne występy Kurka, a częściej cwaniactwo Kwolka, doświadczenie Penczewa i skuteczność środkowych.

Pokuszę się też o złośliwość w stosunku do pewnego użytkownika forum, który ewidentnie nie pała sympatią do Kwolka i lubuje się w wynajdywaniu słabszych meczy Bartka pisząc, że dany mecz/zespół "go zweryfikował". Dzisiaj to Kwolek zweryfikował Zaksę.
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kamil1999 »

Jakoś nie widzę tego by Radom przegrał z słabym niestety w tym sezonie Olsztynem. 9 punktów przewagi to dużo. Zawiercie też gra równo. Mi się wydaj ,że będzie albo Skra albo Resovia.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: ursula127 »

Kluczowy będzie mecz Radom Trefl ( jeśli Sovia i Skra same wczesniej tego nie spi..szą)
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: perykles »

Szary Wilk pisze:Jak na moje, to w kontekście TOP 6 Skra nie jest w dobrej sytuacji. W sumie wszystko wyjaśni się w Radomiu. Na 5 kolejek mają wyjazd do Kędzierzyna i jedną pauzę. Resovia jak się chce liczyć, musi wygrać wszystko do końca, taka jest prawda.

Skra:

Zawiercie (D)
Radom (W)
Katowice (D)
Kędzierzyn (W)

Resovia:

Olsztyn (W)
Jastrzębie (D)
Bydgoszcz (W)
Lubin (W)
Radom (D)

Jak na moje, to trochę lepszy kalendarz ma Resovia. Jeśli nie wrócą do tej żenującej formy i utrzymają choć 70 % tego, co grają, to mogą Skrę uprzedzić. Tylko te 3 punkty różnicy, to dużo. Nie wiem, kiedy wróci Deroo. Jeśli się wyrobi na 26 kolejkę, to Skra według mnie w Kędzierzynie polegnie. Jeden mecz dochodzi im pauzy. Resovia musi zdobyć 13/15 punktów minimum, zakładając, że Skra wygra wszystko za 3, a przegra z Kędzierzynem.
Wiem, że tematu Gieksy w PO na forum w ogóle nie ma ale patrząc na ostatnią grę chłopaków i atmosferę w drużynie jestem pewny, że nie położą się na boisku i nie będą biernie patrzeć jak wszyscy wyprzedzają ich w tabeli ;)
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Szary Wilk »

Jak to działa, bo co chwilę coś się zmienia. Pierwsze dwie drużyny mają zagwarantowany udział w półfinale. 3,4,5,6 miejsce grają ze sobą play off? (3-6, 4-5) tak? Jeśli tak, to typuję: ZAKSA, Polibuda + Jastrzębie,Zawiercie,Radom,Rzeszów
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: dodonek »

Kurek dzisiaj grał lepiej niż na ostatnich MŚ.. Nie jestem przekonany do niego jeszcze w 100 promilach ale Kwolek dziś mvp trochę na wyrost
[URL=https://meettomy.site] Pretty Girls from your city[/URL]
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kamil1999 »

dodonek pisze:Kurek dzisiaj grał lepiej niż na ostatnich MŚ.. Nie jestem przekonany do niego jeszcze w 100 promilach ale Kwolek dziś mvp trochę na wyrost
W 100 promilach? Czyli w 10 procent?
Szary Wilk pisze:Jak to działa, bo co chwilę coś się zmienia. Pierwsze dwie drużyny mają zagwarantowany udział w półfinale. 3,4,5,6 miejsce grają ze sobą play off? (3-6, 4-5) tak? Jeśli tak, to typuję: ZAKSA, Polibuda + Jastrzębie,Zawiercie,Radom,Rzeszów
Tak i chyba to jest tak ,że to 3-6 a druga para 5-4 czyli jeśli twój typ ,który jest też bliski mojemu się sprawdzi to Onico i Zaksa mają zagwarantowany medal bo Jastrzębski albo Resovia odpadną już w ćwierćfinale. A Radom czy Zawiercie ,Onico czy Zaksa grając na 100 procent pokona.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Elgarten »

Szary Wilk pisze:Jak to działa, bo co chwilę coś się zmienia. Pierwsze dwie drużyny mają zagwarantowany udział w półfinale. 3,4,5,6 miejsce grają ze sobą play off? (3-6, 4-5) tak? Jeśli tak, to typuję: ZAKSA, Polibuda + Jastrzębie,Zawiercie,Radom,Rzeszów
Nic się nie zmienia - cały czas jest tak, jak piszesz ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pewniak »

perykles pisze:Wiem, że tematu Gieksy w PO na forum w ogóle nie ma ale patrząc na ostatnią grę chłopaków i atmosferę w drużynie jestem pewny, że nie położą się na boisku i nie będą biernie patrzeć jak wszyscy wyprzedzają ich w tabeli ;)
Ale weź pod uwagę, że mają punkt przewagi nad Skrą i jeden mecz więcej od PGE. Do tego grają z nimi bezpośredni mecz, a także z Zaksą i JW. Więc jak dla mnie Skra będzie przed nimi na pewno.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kanimo »

Dzisiejsze mecze ciekawe. Pojedynek korespondencyjny Skra-Resovia.
Jesli Skra wygra za 3 to Reska bedzie pod duza presja. Czy wytrzymaja?
Pewnie latwiej z Cretu, ktory robi zmiany normalnie, niz k u Kowala, gdzie schodzilo sie i wchodzilo caly mecz. Ale to jednak psychika byla powodem tak slabej gry, przynajmniej w duzej mierze. Czy odbudowali sie wystarczajaco?

I nie uwazam, zeby Resovia dala rade wyprzedzic 5ty zespol tabeli.
Choc jest nim Zawiercie, z przewaga 7 pkt. Przy przegranej Zawiercia za 3 pkt roznica zmniejszona do 4.
Oczywiscie Reska musi wygrywac, najlepiej za 3. A Olsztyn jest nieobliczalny. IMHO najtrudniejszy mecz Reski, uwazam ze z JW w domu powinno byc latwiej.
Bardzo ciekawa koncowka rundy zasadniczej.

Uwazaj @kejtow, zaraz Ci jakis nowy uczestnik napisze, ze zyjesz w alternatywnej rzeczywistosci w ocenie zbilansowania zespolu z Warszawy.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2019, o 11:33 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Szary Wilk »

pewniak pisze:
perykles pisze:Wiem, że tematu Gieksy w PO na forum w ogóle nie ma ale patrząc na ostatnią grę chłopaków i atmosferę w drużynie jestem pewny, że nie położą się na boisku i nie będą biernie patrzeć jak wszyscy wyprzedzają ich w tabeli ;)
Ale weź pod uwagę, że mają punkt przewagi nad Skrą i jeden mecz więcej od PGE. Do tego grają z nimi bezpośredni mecz, a także z Zaksą i JW. Więc jak dla mnie Skra będzie przed nimi na pewno.

Jeden mecz więcej od PGE? Czyli od kogo? Od Polskiej Grupy Energetycznej? To pracownicy tej spółki grają w siatkówkę?
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kanimo »

Taki trend. Od lat Drzyzga, a obecnie juz wszyscy komentatorzy, mowia « Asseco ».

Zas JSW jest obecna w postach pewnie z polowy forumowiczow, ku zdenerwowaniu kibicow JW.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Szary Wilk »

kanimo pisze:Taki trend. Od lat Drzyzga, a obecnie juz wszyscy komentatorzy, mowia « Asseco ».

Zas JSW jest obecna w postach pewnie z polowy forumowiczow, ku zdenerwowaniu kibicow JW.
To nie trend, tylko januszeria :D Szkoda, że kibice na siatkówce to takie janki, czyli zbieranina wąsaczy,dziewczyn i jakichś paziów, którzy jednego dnia krzyczą AZS, a drugiego "oniko!" ...Chociaż jest kilka bardziej ogarniętych i zorganizowanych grup, gdzie takie coś nie przechodzi. Np Czarni Radom, kiedyś AZS Częstochow (nie wiem czy jeszcze chodzą, ale kiedyś mieli super ekipę do kibicowania, jak na siatkarskie standardy). Tam na pewno nikt nie krzyczał "Wkręt-Met" czy "Tytan" , "Domex".
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pietrus72 »

pawcio 006 napisal:

A propo Zaksy, taka luźna ciekawostka, pokazująca, jak życie lubi płatać figle, albo jakie przeżywamy aktualnie Déjà vu z ligowego sezonu poprzedniego.

W poprzednim sezonie Zaksa odniosła serię 17 zwycięstw, po czym zatrzymała ich dopiero Resovia. Mecz odbył się w Kędzierzynie, a wyróżniającą się postacią i zarazem najlepszym punktującym Resovii był Jakub Jarosz, wyróżnił się także Aleksander Śliwka. Z kolei po stronie Zaksy najlepiej prezentował się Rafał Buszek.
W tym sezonie wliczając anulowany mecz ze Stocznią z początku sezonu, Zaksa także odniosła 17 zwycięstw z rzędu i ponownie została powstrzymana przez Resovię. Mecz odbył się w Kędzierzynie. Najlepiej punktującym zawodnikiem Resovii okazał się Jakub Jarosz, wyróżniał się też Rafał Buszek. Po stronie Zaksy najlepszy był Aleksander Śliwka.

W poprzednim sezonie Zaksa drugą porażkę poniosła z Onico Warszawą. W tym sezonie, jest dokładnie identycznie.

Jakby tego było mało, kolejne porażki w sezonie poprzednim Zaksa doznała z GKS`em Katowice, Treflem Gdańsk i na koniec rundy... ze Skrą Bełchatów. W pierwszych meczach pokonali GKS i Trefl po 3:0, Skrę 3:1.
I co najśmieśniejsze, wszystkich tych rywali mają jeszcze w terminarzu przed sobą, w tym analogicznie Skrę na koniec. W pierwszej rundzie pokonali po 3:0 GKS i Trefl a 3:1 Skrę.

Sezon poprzedni zakończyli wicemistrzostwem po ciężkiej przeprawie z Olsztynem i porażkach ze Skrą. Olsztyna co prawda w play-offach nie będzie, ale prawdopodobnie będzie Skra, i można by rzec odpowiednik Olsztyna w tym sezonie - Zawiercie.
Oraz odpowiednik Warszawy z sezonu poprzedniego - Radom. Czyżby to oni mieli wypaść z szóstki, robiąc miejsce Resovii?

Śmiesznie się to układa :)


dokładam się do trafności z poprzedniego to co napisał pawcio,tylko z jedną poprawką po porażce z Resovią ,nasi przegrali pucharowy z Treflem 1-3, potem porażka w Belgii 2-3 ,więc mieli trzy pod rząd porazki ,a Onico była drugą ekipą która nas pokonała /3-2/ po regresie 4 zwycięstw,następnie dwie wygrane i znów przegrana u siebie z GKS 1-3 , po 7 zwycięstwach ligowych plus Friedrischafen - przegrana z Trefl u siebie 2-3,potem wspanialy mecz w Niemczech a potem powrót na ziemię w Belchatowie 0-3 ,myslę że to było wkalkulowane ,po tym co zagrali rewanż z Niemcami ...a potem wiecie męczarnia w półfinale i finale...więc koło zatoczyło się nawzajem z poprzedniego roku .

Wczorajszy mecz przedstawia naszą sytuację że zmienników nie ma w naszej kadrze, Szymura ponizej oczekiwań ,Kaczmarek jak zwykle raz dobrze, raz źle ..ale niestety nie poprawiał swoich dobrych sytuacji w ataku,Onico broniło się wszędzie swoją obroną i atak ze strony Kwolka czy Kurka wystarcza na naszą obronę,nasze przyjęcie kulawe a Koppers czy Shaw to moim zdaniem brak zgrania czy rytmu z naszą kadrą ,widać to gołym okiem że cięzko idzie im w grze z jakimkolwiek zespołem, a najlepsze to jest wypowiedź Zatorskiego po meczu z Resovią że porażka ich zmotywuje do dalszej pracy :] to samo powiedział rok temu :D pamięć wraca haha.Choć jedna rzecz mnie przedstawia ,czy szykują się bardziej do meczu z Lube żeby zdobyć 2 pkt ??? czy mecz z Onico znów wkalkulowane jak z Resovią? pytanie do trenera albo do Swidra :]
czerwonecinquecento
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, o 09:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: czerwonecinquecento »

Czy ktoś oglądał drugi raz mecz Kędzierzyn-Warszawa? Ja właśnie oglądam po raz trzeci i nie potrafię sobie wytłumaczyć (potrafię ale to może się niektórym nie podobac) o co chodzi z tym przyjeciem. Juz pal licho statystyki. Ale jak to jest gdzie jedna z najlepszych linki przyjęcia w Europie jeśli nie najlepsza przyjmuje większość zagrywek „w buraki”. Spostrzegawczym zapewne rzuciło się w oczy to dziwaczne przyjmowanie na wyprostowanych nogach albo ustawianie się bardzo „z tylu”. Nie mówiąc o gigantycznych łukach w obronie. Jest nawet moment w którym zawodnik X ustawia się do przyjęcia i obraca głowę...!
Ja jestem daleki od snucia teorii spiskowych jednak dziwnie to wszystko wyglądało.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: mmb »

Szary Wilk pisze:Chociaż jest kilka bardziej ogarniętych i zorganizowanych grup, gdzie takie coś nie przechodzi. Np Czarni Radom, kiedyś AZS Częstochow (nie wiem czy jeszcze chodzą, ale kiedyś mieli super ekipę do kibicowania, jak na siatkarskie standardy). Tam na pewno nikt nie krzyczał "Wkręt-Met" czy "Tytan" , "Domex".
GDA-ŃSKI TREFL! GDA-ŃSKI TREFL! :]
czerwonecinquecento
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, o 09:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: czerwonecinquecento »

Szary Wilk pisze:
kanimo pisze:Taki trend. Od lat Drzyzga, a obecnie juz wszyscy komentatorzy, mowia « Asseco ».

Zas JSW jest obecna w postach pewnie z polowy forumowiczow, ku zdenerwowaniu kibicow JW.
To nie trend, tylko januszeria :D Szkoda, że kibice na siatkówce to takie janki, czyli zbieranina wąsaczy,dziewczyn i jakichś paziów, którzy jednego dnia krzyczą AZS, a drugiego "oniko!" ...Chociaż jest kilka bardziej ogarniętych i zorganizowanych grup, gdzie takie coś nie przechodzi. Np Czarni Radom, kiedyś AZS Częstochow (nie wiem czy jeszcze chodzą, ale kiedyś mieli super ekipę do kibicowania, jak na siatkarskie standardy). Tam na pewno nikt nie krzyczał "Wkręt-Met" czy "Tytan" , "Domex".
Made my day! :)

Oglądałem ostatnio jeden z finałów AZS - Mostostal. To był doping, aż się łezka kręci. Teraz są „projekty” i insta biesiada. Nie pojmuje jak można się zachwycać tym festynem z Torwaru...
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Verdungo »

czerwonecinquecento pisze:
Szary Wilk pisze:
kanimo pisze:Taki trend. Od lat Drzyzga, a obecnie juz wszyscy komentatorzy, mowia « Asseco ».

Zas JSW jest obecna w postach pewnie z polowy forumowiczow, ku zdenerwowaniu kibicow JW.
To nie trend, tylko januszeria :D Szkoda, że kibice na siatkówce to takie janki, czyli zbieranina wąsaczy,dziewczyn i jakichś paziów, którzy jednego dnia krzyczą AZS, a drugiego "oniko!" ...Chociaż jest kilka bardziej ogarniętych i zorganizowanych grup, gdzie takie coś nie przechodzi. Np Czarni Radom, kiedyś AZS Częstochow (nie wiem czy jeszcze chodzą, ale kiedyś mieli super ekipę do kibicowania, jak na siatkarskie standardy). Tam na pewno nikt nie krzyczał "Wkręt-Met" czy "Tytan" , "Domex".
Made my day! :)

Oglądałem ostatnio jeden z finałów AZS - Mostostal. To był doping, aż się łezka kręci. Teraz są „projekty” i insta biesiada. Nie pojmuje jak można się zachwycać tym festynem z Torwaru...
Masz odpowiedź w poście Szarego Wilka :D Jak oglądam mecze, gdy ONICO gra u siebie to wyłączam głos.
Szary Wilk
Posty: 8097
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Szary Wilk »

Akurat jeśli chodzi o Trefla, to drużyna powstała pod taką nazwą i cały czas ma taką samą, dlatego Trefl jest Treflem :) Co innego, jak firma wejdzie nagle i zostanie sponsorem tytularnym i jednym z członów nazwy klubu, a kibice zaczną małpować. To coś jak sytuacja na żużlu i mimo wszystko Apator, a nie potem Unibax,Get Well. Czy np na piłce swego czasu, kiedyś Elana, potem TKP Toruń, który został dalej dla kibiców Elaną i dziś znów nim jest.


Ważne pytanie, dla wiedzących - Kurek raczej zostaje czy raczej odchodzi ? Już o to pytałem, ale nie chce mi się szukać, sporo postów już poszło, a ja nie miałem kiedy luknąć.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: batmanowski »

Oglądam powtórkę Zaksa z Wawką. Czyżby szykuje się powtórka z tamtego roku. Będę śmiał się jak to się stanie. :D Gardini się gotował. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”