Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wilinho10 »

Nie mogę zrozumieć lamentu niektórych tutaj użytkowników. Wydaje mi się że nawet jakby Resovia kupiła Simona, Bruno, Leona Leala czy Sokołowa to i tak byłby płacz, że dziadki, że już wszystko wygrali, że przyszli sobie dorobić do emeryturki.

Myślę ,że obecny zarząd znając wyczyny Resovii z ostatnich sezonów ,konkretnie i realnie sprecyzuję cele na następny sezon. A jestem wręcz pewny że po zajęciu prawie miejsca spadkowego w tym sezonie to celem na przyszły będzie spokojna odbudowa zespołu i miejsce w Play-off.

Ja Butryna chciałem już w tym sezonie ,bo chłopak z roku na rok jest coraz lepszy, a wiek ma jeszcze młody. Szerszeń w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Jak do tego przyjdzie jeszcze Taht to również będę zadowolony. Za wiele w tej Perugii nie pograł, ale sezon w Arkasie (II miejsce) i grę w Cuprum wspominam z dobrej strony.

Jeżeli bardzo dobre wyniki notuje w tym sezonie zespół z trójką: Szymura, Kwasowski, Jarosz, to dlaczego w przyszłym sezonie podobnego wyniku mieli by nie zrobić Butryn, Szerszeń, Taht. Oczywiście jak do tego dołożymy dobrego trenera.

Wiem, wiem ale to jest Resovia i tutaj każdy zapomina jak się gra w siatkę. I racja niestety w tym jest. Ale według mnie jeżeli zejdziemy z tego zespołu z tymi kosmicznymi oczekiwaniami i presją to to może wypalić.
kanimo

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kanimo »

OnaGd1 pisze:
ostry99 pisze:W Prawdzie Siatki powiedzieli przed chwilą, że Butryn już podpisany w Resovii.
Będzie Butryn i Ziobrowski, Schulz przenosi się na Warmię.
To gdzie przenosi sie Hadrava? :D
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 mar 2020, o 08:42 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: rozmawialiśmy już o tym, że nie ma czegoś takie jak skład "na ten moment"
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

To po co było dziękować Igle :] ?
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

Jak czytam o nazwiskach Takvam, Butryn i Taht, to już abstrahując do tego czy zapomną jak się gra w siatkówkę czy nie, to uderza we mnie przekonanie, że transferami zajmuje się człowiek, który swoją bazę zawodników ogranicza do tego co mu polsat pokazał.
Żywcem jakby właściciel wsadził za stery swojego siostrzeńca, albo innego amatora.


Jest coś na rzeczy ze Skrą i Loserem?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

weary_skier pisze:Jak czytam o nazwiskach Takvam, Butryn i Taht, to już abstrahując do tego czy zapomną jak się gra w siatkówkę czy nie, to uderza we mnie przekonanie, że transferami zajmuje się człowiek, który swoją bazę zawodników ogranicza do tego co mu polsat pokazał.
Żywcem jakby właściciel wsadził za stery swojego siostrzeńca, albo innego amatora.


Jest coś na rzeczy ze Skrą i Loserem?

To w takim razie mało wiesz o siatkówce jak Takvam który jest podstawowym srodkowym w Suwałkach i ma dobry sezon Butryn tez gra Stabilnie Taht miał mega forme w Pluslidze przy okazji nie wiem czy wiesz co znaczy pojęcie odmłodzenie składu
kibic siatkowki
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:23

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kibic siatkowki »

Zasłyszane odnośnie Asseco Resovii:
Butryn, Bartman
Komenda, Woicki
Cebulj, Szerszeń, Taht, Buszek
Takvam + polscy środkowi
Perry, Masłowski
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

kibic siatkowki pisze:Zasłyszane odnośnie Asseco Resovii:
Butryn, Bartman
Komenda, Woicki
Cebulj, Szerszeń, Taht, Buszek
Takvam + polscy środkowi
Perry, Masłowski
Szanse na Bartmana ze zostanie sa małe praktycznie 0
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

To w takim razie mało wiesz o siatkówce jak Takvam który jest podstawowym srodkowym w Suwałkach i ma dobry sezon Butryn tez gra Stabilnie Taht miał mega forme w Pluslidze przy okazji nie wiem czy wiesz co znaczy pojęcie odmłodzenie składu
Ziomuś, weź wdech i przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo ja nigdzie nie odnosiłem się do poziomu zawodników ani ich wieku :D
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

weary_skier pisze:
To w takim razie mało wiesz o siatkówce jak Takvam który jest podstawowym srodkowym w Suwałkach i ma dobry sezon Butryn tez gra Stabilnie Taht miał mega forme w Pluslidze przy okazji nie wiem czy wiesz co znaczy pojęcie odmłodzenie składu
Ziomuś, weź wdech i przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo ja nigdzie nie odnosiłem się do poziomu zawodników ani ich wieku :D
nie no skrytykowałes te transfery
kibic siatkowki
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:23

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kibic siatkowki »

Odbiegając od tematu Resovii, Verva i Zaksa w miejsce Udrysa i Barotiego podobno interesują się Luburicem i Hernandezem, to byłby duży skok jakościowy dla naszej ligi ;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

ollo0 pisze: nie no skrytykowałes te transfery
Ech :| Kończe te rozmowę, bo nawet nie wysiliłeś się żeby przecyztać to co napisałem a dopiero zrozumieć.

Odbiegając od tematu Resovii, Verva i Zaksa w miejsce Udrysa i Barotiego podobno interesują się Luburicem i Hernandezem
W takiej kolejności?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregy69 »

Ja już naprawdę nie ogarniam wielu opinii tutaj.
Przez cały sezon czytam jak została skopana budowa składu Resovii, jak należało to zrobić, przede wszystkim ograniczyć oczekiwania co do wyniku i budować na przestrzeni 2-3 sezonów w oparciu o młodych zawodników.
I gdy mniej więcej w tym kierunku zaczyna iść klub, to znowu krytyka. Transfery do bani, te nazwiska niczego nie gwarantują itd.
Dla mnie jako kibica gwarantują podobne wrażenia, jakie mają w tym sezonie kibice Trefla. I zapewniam wszystkich, że nikt rozsądnie myślący w Rzeszowie, po tak dennych sezonach, nie oczekuje więcej.
kibic siatkowki
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:23

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kibic siatkowki »

Yes, Verva Luburicem, Zaksa Hernandezem.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

gregy69 pisze:Ja już naprawdę nie ogarniam wielu opinii tutaj.
Przez cały sezon czytam jak została skopana budowa składu Resovii, jak należało to zrobić, przede wszystkim ograniczyć oczekiwania co do wyniku i budować na przestrzeni 2-3 sezonów w oparciu o młodych zawodników.
I gdy mniej więcej w tym kierunku zaczyna iść klub, to znowu krytyka. Transfery do bani, te nazwiska niczego nie gwarantują itd.
Dla mnie jako kibica gwarantują podobne wrażenia, jakie mają w tym sezonie kibice Trefla. I zapewniam wszystkich, że nikt rozsądnie myślący w Rzeszowie, po tak dennych sezonach, nie oczekuje więcej.
Teraz widac ze jest plan zeby kadra była złozona z młodych jak i doswiadczonych zawodników to o co chodziło Igle
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

kibic siatkowki pisze:Yes, Verva Luburicem, Zaksa Hernandezem.
Jest duża szansa by zagrali u nas?
mati510
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 07:13
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mati510 »

kibic siatkowki pisze:Zasłyszane odnośnie Asseco Resovii:
Butryn, Bartman
Komenda, Woicki
Cebulj, Szerszeń, Taht, Buszek
Takvam + polscy środkowi
Perry, Masłowski
Butryn, Ziobrowski
Komenda, Woicki
Cebulj, Szerszeń, Taht, Buszek
Takvam?, Hain, Kosok, Krulicki/Kalembka
Perry/Mariański, Masłowski
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 mar 2020, o 09:45 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie!!!
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Cebula w Polsce to chyba najczęściej wymieniane nazwisko co roku na tym forum.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

Skąd wy wzieliście to info o Cebulju? Takie mało realne
pwpl97
Posty: 356
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pwpl97 »

kibic siatkowki pisze:Zasłyszane odnośnie Asseco Resovii:
Butryn, Bartman
Komenda, Woicki
Cebulj, Szerszeń, Taht, Buszek
Takvam + polscy środkowi
Perry, Masłowski

na 100 procent Potera zamiast Perrego.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ollo0 »

pwpl97 pisze:
kibic siatkowki pisze:Zasłyszane odnośnie Asseco Resovii:
Butryn, Bartman
Komenda, Woicki
Cebulj, Szerszeń, Taht, Buszek
Takvam + polscy środkowi
Perry, Masłowski

na 100 procent Potera zamiast Perrego.
czyli co Potera Masłowski ?
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gregy69 »

Patząc na budżet Resovii i to, ile może kosztować reszta składu, to finansowo się Cebulj raczej spina.

Oglądałem wczoraj Prawdę Siatki, rozmowy ze Smarzek i Bednorzem. Sytuacja we Włoszech wygląda nieciekawie. Rozgrywki wstrzymane, sponsorzy nie płacą klubom, a co za tym idzie kluby nie płacą zawodnikom. Nikt nie rozmawia o kontraktach na przyszły sezon. Jeśli to zamieszanie potrwa tam dłużej, to będzie to miało istotny wpływ na budżety w Serie A na następny sezon. Wtedy takich zawodników jak Cebulj, oferowanych przez managerów polskim klubom "po promocji" może być dużo więcej.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Wnioskuję o zamknięcie tego wątku do maja. Zaczął jakiś koleś wczoraj spamować na czacie PS, rzucając nazwiskami na prawo i lewo, mając zapewne przy okazji konkretną bekę, a tu już wokół tych nazwisk teorie powstają. Gorsi niż te przysłowiowe baby na targu jesteście :] ...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

weary_skier pisze:Jak czytam o nazwiskach Takvam, Butryn i Taht, to już abstrahując do tego czy zapomną jak się gra w siatkówkę czy nie, to uderza we mnie przekonanie, że transferami zajmuje się człowiek, który swoją bazę zawodników ogranicza do tego co mu polsat pokazał.
Żywcem jakby właściciel wsadził za stery swojego siostrzeńca, albo innego amatora.
Od lat budowanie składu jest dość proste, głównie bierzemy:

1/ tych którzy tutaj kiedyś grali
2/ tych którzy kiedyś zlali Resovię z innym klubem
3/ a z nich tych którzy jeszcze chcą tutaj pograć

:D
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

Poszła plotka o Lipińskim w GIEKSIE, i zainteresowaniem Vettorim przez ZAKSE, na ile to realne?
kamil1999
Posty: 5608
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Lipiński w Gieksie na pewno realny bo ten klub nie wiem jak budżetowo, ale i tu gieksa jest podobno w pierwszej ósemce ligi to na pewno sportowo jest w stanie więcej zaoferować niż Lubin. Ciężko mi z kolei wierzyć w Vettoriego skoro jest Kaczmarek, ale skoro było już info o Hernandezie to Vettori to podobna półka finansowa a nie ma klubu jeszcze. Choć mam nadzieję, że ten transfer nie dojdzie do skutku bo historia pokazuje, że jedyni włosi, którzy tu sobie dobrze radzą to ci pochodzenia polskiego. No i trochę dziwna rzecz bo widzę, że Zaksa idzie w dwóch równych atakujących a to nie w ich stylu. Ale pewnie stan zdrowia Kaczmarka to nie jest pewna rzecz skoro takie są pomysły jak Hernandez czy Vettori a zatem półka Kaczmarka, Torresa a nie Barotiego.
foksvy
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2019, o 10:08
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: foksvy »

Perry nie chcę zostać, że chcą go zamienić na średniego Potere? Z tego co czytam na forum atakujący z Polski, środkowi też na przyjęciu dwóch zagranicznych, rozegranie polskie, także limitów jako takich nie będzie... A lepszego od Perrego wśród Polaków nie znajdą
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wilinho10 »

foksvy pisze:Perry nie chcę zostać, że chcą go zamienić na średniego Potere? Z tego co czytam na forum atakujący z Polski, środkowi też na przyjęciu dwóch zagranicznych, rozegranie polskie, także limitów jako takich nie będzie... A lepszego od Perrego wśród Polaków nie znajdą
Dwa sezonu temu, no nawet przed tamtym to przyznałbym Ci zdecydowaną rację. Niestety w tym sezonie Perry nie wyróżnia się niczym szczególnym i dla mnie zamiana na takiego Żurka czy Potere nie byłby krokiem w tył. Nie powiem oczywiście ,że będzie krokiem do przodu, ale według mnie lepiej zachować sobie jedno miejsce więcej dla zagranicznego niż marnować go na libero.
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Marcy$ »

W tym sezonie w tym sezonie....
Nie można do końca się sugerować tym sezonem.
Najlepszy przykład Komendy - jego gra w reprze a potem w Resovii.
Powód raczej nie w możliwości zawodników.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”