ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

I kazdy jest zadowolony:) Oby Travicy juz nie było w Rzeszowie, bo naprawde mając takich zawodników i wygrac tylko jeden mecz ze Skra to troszeczkę za mało.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KK fan »

Wyniki klubu poza ligą są na razie bardzo zadowalające. Po kontuzji Sebastiana w Rzeszowie chyba tylko psychicznie chory powiedziałby że zagramy w finale CEV-u. Dla pewności że sponsor nie będzie narzekać lepiej zdobyć ten medal chociażby brązowy wtedy będę osobiście prze szczęśliwy z tego sezonu. Ciekawe czy finalista pucharu CEV w razie jednak porażki w półfinale ma jakieś szanse by dostać dziką kartę? Zobaczymy co się wydarzy w weekend. Piątkowy mecz zwłaszcza bardzo istotny. Kurcze ale trochę przykro będzie jak trzeci rok z rzędu Resovia pokona nas w play-off :|
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

jinx pisze:Ja tam zestresowany nie jestem. Moja druzyna zagrała juz w dwóch finałach, w Pucharze Polski, i Cevie, więc naprawde mam się z czego cieszyć. Ma szansę na 3 finał i jest pięknie. Mimo kontuzji osiągnęła drużyna poki co wszysktie CELE, nawet więcej(CEV). Ktos ma kompleks to niech wpierw popatrzy na dokonania swojej druzyny:)
Masz rację, dotychczasowe cele osiagnięte. A tzreci cel??? Zobacyzmy ale łatwo nie będzie!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pk+ »

Ejpok pisze: Lekki OT: zauważyliście że na prawie każdym forum kibice Rzeszowskiego klubu robią największe spinki?
Zdecydowanie zapomniałeś o kibicach Czewy :D

A wracając do sędziowania, ostatni rzut w wątku trochę studzi 100% przekonanie o błędzie sędziów... Osobiście skłaniam się do tego że był błąd sędziowski i ani pierwsze, ani ostatnie rzutowanie nie wpływają na moją decyzję.

Twoje zapowiedzi, że jeśli rywalizacja wróci do Rzeszowa (też mam takie wrażenie) to sędziowie wydrukują Resovii mecz jest sporo przesadzone, nawet jeśli w ostatnim meczu ZAKSA straciła punk w kluczowym etapie meczu, to był to najwyżej błąd sędziów a nie świadome działanie, nawet liniowy który zareagował chwilę po Travicy raczej był wyrwany z letargu niż pokazał to co mu Travica kazał, nawet nie miał szansy usłyszeć co Travica mówi.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: trampek22 »

Ejpok pisze:
Lekki OT: zauważyliście że na prawie każdym forum kibice Rzeszowskiego klubu robią największe spinki?
CZyli jestes jednym z nich: bo wlasnie takie wypowiedzi te spinki wywoluja.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,
Akurat nie chodzi o o to forum gdyż tutaj można rzec jest pełna kultura:)
Chodziło mi o inne forum, na pls... gdzie nie ma moderatorstwa i poziom jest naprawdę niski.
Ale wracając do tematu, Zaksa miała postawione warunki że ma się dobrze zaprezentować w CEV'ie, PP i lidze tak? Czy musiała zajść dalej niż w zeszłym sezonie? Bo jeśli to pierwsze to myślę że też można to zaliczyć do udanych.
Pozdrawiam,
SS
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: trampek22 »

Ejpok pisze:Witam,
Akurat nie chodzi o o to forum gdyż tutaj można rzec jest pełna kultura:)
Chodziło mi o inne forum, na pls... gdzie nie ma moderatorstwa i poziom jest naprawdę niski.
Ale wracając do tematu, Zaksa miała postawione warunki że ma się dobrze zaprezentować w CEV'ie, PP i lidze tak? Czy musiała zajść dalej niż w zeszłym sezonie? Bo jeśli to pierwsze to myślę że też można to zaliczyć do udanych.
Pozdrawiam,
SS
Co do kultury to racja jest niezle:)

Co do Reski ( choc to nie ten watek) to hamulcem jest LT i tyle w zasadzie zespól mógłby pozostać bez zmian na przyszły sezon
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

maciaz pisze: gratisy od p. twardowskiego. 3 set i babol twardowskiego w kluczowym momencie
Moment... Ja na tym meczu błędów p. Twardowskiego nie widziałem, więc albo poszukaj sobie nazwisk ludzi sędziujących ten mecz albo użyj stwierdzenia sędzia liniowy...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Maniek K-K »

Stelmach w wywiadzie twierdzi ze rzeszow zagral tak samo tylko my popelnilismy bledy i nie bylo nas mentalnie na meczu. Smiem twierdzic ze jednak rzeszow zagral lepiej. Na pewno duzo lepiej zagral Jozefacki. Atakowal madrzej, rzadko dawal sie lapac blokiem bo nie pakowal sie w rece gladyra tylko szukal slabszego blokujacego, szukal palcow. zreszta nie tylko on. Nasi taktyi bloku za bardzo nie zmieniali :) Rzeszow zagral tez madrzej taktycznie. W pierwszym meczu travica wystawil Mike co bylo dla nas woda na mlyn po doswiadczeniach z meczu w kedzierzynie. W pierwszym tez meczu rzeszow probowal wypromowac Cernica na lidera zespolu co nasi mu szybko wybili z glowy, w nastepny dzien atak rozkladal sie praktycznie rowno na wszystkicgh skrzydlowych. W drugim meczu od poczatku zagral Akhrem a nasi zamiast lac w niego zagrywka serwowali na Ignaczaka :) Nasi po prostu chcieli to przegrac :)
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Tak to wyglądało jakby chcieli zagrac szybki mecz i do domu. Jak ktos obwejrzy jeszcze raz ten mecz to zobaczy ze to Juzek dostawal dobre pilki bo atakowal wiekszosc piłek w jednym kierunku. W dziure miedzy skrzydłowym a spoznionym środkowym. Przez cały mecz była taktyka na Tomka, by zasłaniac mu prosta...ehhh
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

Maniek K-K pisze:Stelmach w wywiadzie twierdzi ze rzeszow zagral tak samo tylko my popelnilismy bledy i nie bylo nas mentalnie na meczu.
Ciężko się z tym pogrubionym nie zgodzić. Zaksa na boisku wyglądała jakby była bardzo zadowolona z tego co się stało, co za tym idzie nie była odpowiednio zmotywowana. Niestety w zeszłym roku w ten sam sposób przegrali półfinał i mecz o 3 miejsce. Byli tak podekscytowani wynikiem że myśleli że już wygrali...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
maciaz
Posty: 18
Rejestracja: 18 lis 2010, o 09:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: maciaz »

kalosz pisze:Z
maciaz pisze:ZAKSA miała lepszy atak
nie.
http://www.zaksa.pl/sites/default/files ... s_6740.pdf

Teraz jeszcze raz napisz, że nie.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

nto.pl pisze:Trener ma do dyspozycji całą 13-osobową kadrę. Być może w meczowej dwunastce znajdzie się Sebastian Świderski.
ciekawe info ;)
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nicram »

no to największe armaty wyciągniete, teraz tylko czekać na dobre widowisko ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: henio »

hardy pisze:
nto.pl pisze:Trener ma do dyspozycji całą 13-osobową kadrę. Być może w meczowej dwunastce znajdzie się Sebastian Świderski.
ciekawe info ;)
Co do Świdra, to był już przecież w meczowej dwunastce bodajże w meczu Wawą miesiąc temu. Taki dobry duch zespołu :-)
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Guilder »

Coś mnie chyba ominęło. Od jak dawna w przerwach w grze puszczane są te Wasze hity muzyczne? Słucha się tego fatalnie, już chyba wolę bełchatowskie "Stefan, tu-du-du, Stefan, tu-du-du...".
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Mi się tam te kobzy podobają:)
P.S dobrze że nie słyszałeś przyśpiewek Chemika (drużyny piłkarskiej:)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Dzisiaj mit o tym, za ZAKSA przegrywa transmitowane w TV ważne mecze we własnej hali nie znalazł potwierdzenia :D
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zibibobi »

Klugenhammer pisze:Dzisiaj mit o tym, za ZAKSA przegrywa transmitowane w TV ważne mecze we własnej hali nie znalazł potwierdzenia :D
To prawda.
Do Guildera; zawsze możesz ściszyć głos i nie słuchać tego co ci się nie podoba.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:Dzisiaj mit o tym, za ZAKSA przegrywa transmitowane w TV ważne mecze we własnej hali nie znalazł potwierdzenia :D
Ale w sobotę mecz nietransmitowany - oby się zaczeła nowa tradycjaa, że przegrywamy neitrznsmitowane!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: cba »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2011, o 21:53 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Maniek K-K »

pele. dobrze ze wklepales jakies niezrozumiale literki. bo probujac to zrozumiec (co napisales) moglbym sobie pomyslec ze zyczysz naszym porazki. :)

Słabo grali a wygrali. Jutro Bełchatów się dowie z kim zagra.

A z powodu braku transmisji to mam nadzieję ze hala bedzie pelna i rzeszow jeszcze bardzie struchleje.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

To jeszcze informacja dla tych, którzy "martwili sie", że ZAK zakreci kurek z pieniedzmi, prezes Marciniak bedzie w dalszym ciągu stawiał na kędzierzyńską siatkówkę, jednocześnie podkreślając, że druzyna w tym sezonie nie zawiodła ( finały PP i CEV).
Dzsiaj liczę na zażartą walkę i jeśli zaksa nie przegra sama ze sobą to wygra szybko 3:0, albo pomęczy sie i wygra w tie breaku
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: niepoinformowany »

Kędzierzyn trochę pokory

Rok temu też byliście w finale i też mieliście brązowe medale :)

Dopóki piłka w grze.. ;)

PS. Oby siatkarze ZAKSY myśleli podobnie, ale z tego co mówią Idi i Gacek to raczej nie ma co na to liczyć.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: henio »

jinx pisze:To jeszcze informacja dla tych, którzy "martwili sie", że ZAK zakreci kurek z pieniedzmi, prezes Marciniak bedzie w dalszym ciągu stawiał na kędzierzyńską siatkówkę, jednocześnie podkreślając, że druzyna w tym sezonie nie zawiodła ( finały PP i CEV).
Świetna wiadomość. Padły jakieś oficjalne wypowiedzi w tej sprawie?
jinx pisze:Dzsiaj liczę na zażartą walkę i jeśli zaksa nie przegra sama ze sobą to wygra szybko 3:0, albo pomęczy sie i wygra w tie breaku
Czyli albo będzie słońce, albo będzie deszcz... ZAKSA zdecydowanie nie będzie walczyć dzisiaj tylko ze sobą. Wczorajszy mecz został nam w dużej mierze podarowany przez Rzeszów (głównie przez Travice), i dziś nie można spokojnie liczyć na powtórkę. ZAKSA zagrała wczoraj nienajlepiej i jeśli Resovia podniesie poziom, a stać ich na to nawet bez Grozera i Akchrema, to można spodziewać się zaciętego boju, którego wynik jest jak najbardziej otwarty.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Co nie ma na to liczyc?

Gacek: nie popadajmy w hurraoptymizm, Guma: musi,y zargac na maxa. Pokora jest, wiec sie nie obawiaj o to.
Dalej Sovia jest fawortytem, nawet bez kontuzjowanych Oliega i Grozera
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: niepoinformowany »

jinx pisze:Co nie ma na to liczyc?
Gacek: nie popadajmy w hurraoptymizm, Guma: musi,y zargac na maxa. Pokora jest, wiec sie nie obawiaj o to.
No więc chyba dlatego napisałem że nie ma co na to liczyć ??? :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Sorry mały brain damage zwiazany ze sprzataniem domu. Gacek i inni zawodnicy moga mowic, ze bedzie konentracja itp, wazne, zeby to zrobili a nie tylko gadali
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Maniek K-K pisze:pele. dobrze ze wklepales jakies niezrozumiale literki. bo probujac to zrozumiec (co napisales) moglbym sobie pomyslec ze zyczysz naszym porazki. :)

....
JA naszym porażki?????? Żatujeszz????
JA jestem czarnowidzem ale zyczę im najlepiej jak można!!! A to że p[iszę szczeże co myślę to chyba nie jest wadą?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Maniek K-K »

he he. a ja zawsze jestem optymista, zwlaszcza ze widze ze mamy lepszy zespol od nich.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”