PGE Skra Bełchatów 2021/2022

zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Też uważam że zaksiaki zazdroszczę Skrze takiego transferu jak Lanza .Napewno gdyby Zaksa ogłosiła taki transfer byłyby tylko same pichwaly hehe
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Jak jeszcze Skra pizyska Andersona i Bednorza to mamy mistrza . Grzesiek Łomacz to najlepszy rozgrywający w lidze to samo Środek Karol i Bieniu , najlepszy atakujący Atan, Konrad też robotę będzie robił przy takim wsparciu na przyjęciu.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Odpuścili byście sobie takie gówniarskie, sarkastyczne docinki. Serio.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

zbycho123 pisze: 12 lip 2022, o 08:39 Jak jeszcze Skra pizyska Andersona i Bednorza to mamy mistrza . Grzesiek Łomacz to najlepszy rozgrywający w lidze to samo Środek Karol i Bieniu , najlepszy atakujący Atan, Konrad też robotę będzie robił przy takim wsparciu na przyjęciu.
Z całym szacunkiem Kacper jest troszkę od taty lepszym libero.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Vivo »

Kurcze..

Weźcie chociaż tego Kerminena na trzeciego. Na pewno weźmie mniej niż Piechocińscy...
Szary Wilk
Posty: 8039
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Dla Kerminena nie będzie miejsca. Bednorz to wcale nie jest pewny transfer, według mnie tam nie zagra. Przy Lanzie z Kooyem i Atanasijeviciu musi grać Kacpergio Santos.
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Tak przepraszam przejęzyczenie chodziło mi o Kacpra Piechockiego
Diomedea
Posty: 4507
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 12 lip 2022, o 18:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 12 lip 2022, o 18:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

W tym sezonie SKRA w finale plus ligi zmierzy się z Aluronem .Zapowiada się ciekawy mecz patrząc na składy obu zespołów tak moim zdaniem 3:2 tylko nie wiem dla kogo
dyletant
Posty: 5111
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: dyletant »

W kontekście transferów Skry, Ngapeth miał ostatnio jakąś kontuzję albo problemy zdrowotne?

I kiedy ogłoszą Kerminena? To będzie chyba najlepszy Milczarek Plusligi.

W ogóle ta cisza tranferowa w Bełchatowie jest zastanawiająca, rozumiem że Prezes nie może się zdecydować nad wyborem między Andersonem i Juantoreną?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

dyletant pisze: 13 lip 2022, o 12:06 W ogóle ta cisza tranferowa w Bełchatowie jest zastanawiająca, rozumiem że Prezes nie może się zdecydować nad wyborem między Andersonem i Juantoreną?
Moim zdaniem cisza wynika stąd, że do ogłoszenia jest przedłużenie Kooya i zakontraktowanie Vasiny, ale prezes wciąż liczy że coś z nieba spadnie, wtedy odtrąbi sukces, a któregoś z tych panów pogoni.
zbycho123 pisze: 13 lip 2022, o 11:41 W tym sezonie SKRA w finale plus ligi zmierzy się z Aluronem .Zapowiada się ciekawy mecz patrząc na składy obu zespołów tak moim zdaniem 3:2 tylko nie wiem dla kogo
Widzisz weź napisz do Zaksy i Jastrzębia niech nie budują tych składów bo to bez sensu, tylko strata kasy, Ty już wynik finału i skład podałeś, więc po co mają się męczyć.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kuki91 »

zbycho123 pisze: 13 lip 2022, o 11:41 W tym sezonie SKRA w finale plus ligi zmierzy się z Aluronem .Zapowiada się ciekawy mecz patrząc na składy obu zespołów tak moim zdaniem 3:2 tylko nie wiem dla kogo
Błagam, niech ktoś zablokuje tego użytkownika
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Lukas Vasina ogłoszony
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

bez_nazwy pisze: 13 lip 2022, o 13:53 Lukas Vasina ogłoszony
No to mamy odpowiedź, kto jest tym oczekującym :) jak się uda podebrać jakieś głośne nazwisko to Kooya już nie ujrzymy, a jak nie to pozostanie.

Edit:

Znasz kogoś z obecnych zawodników PGE Skry Bełchatów?

Lanza: Znam bardzo dobrze Aleksandara Atanasijevicia, graliśmy razem przez dwa lata w Perugii. Moim dobrym przyjacielem jest także Dick Kooy. Pozostałych zawodników nie znam osobiście, ale wiem, że są w zespole reprezentanci Polski i mistrzowie świata.

Chyba Filippo przez przypadek zdradził, z kim będzie tworzył parę przyjmujących :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Simao »

Streeter pisze: 13 lip 2022, o 14:00
bez_nazwy pisze: 13 lip 2022, o 13:53 Lukas Vasina ogłoszony
No to mamy odpowiedź, kto jest tym oczekującym :) jak się uda podebrać jakieś głośne nazwisko to Kooya już nie ujrzymy, a jak nie to pozostanie.

Edit:

Znasz kogoś z obecnych zawodników PGE Skry Bełchatów?

Lanza: Znam bardzo dobrze Aleksandara Atanasijevicia, graliśmy razem przez dwa lata w Perugii. Moim dobrym przyjacielem jest także Dick Kooy. Pozostałych zawodników nie znam osobiście, ale wiem, że są w zespole reprezentanci Polski i mistrzowie świata.

Chyba Filippo przez przypadek zdradził, z kim będzie tworzył parę przyjmujących :D

Streeter
Bardzo prawdopodobne, ważna jest umiejętność "czytania między wierszami" :) Jednak znając Skrę to wszystko jest możliwe :)
PioterZJastrzebia
Posty: 1251
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

W niektórych klubach można zakładać, że jeżeli nie ogłosiło się czyjegoś odejścia, to znaczy że zostaje ;) .

Niektóre kluby robią na swoich portalach internetowych małe aktualizacje składu, usuwając nazwiska osób których w przyszłym sezonie tam nie zobaczymy. Robi tak na przykład Resovia, ale i Skra. No i tam właśnie nazwisko Kooya pozostało (razem z całą resztą składu, poza trzema przyjmującymi i środkowym). Oczywiście to może być też tak, że ze strony znikają tylko ci oficjalnie pożegnani, ale Skra zaczęła już pełną parą robić akcje ogłaszania "nowych figur" w drużynie, więc jak dla mnie należy traktować Kooya jako pewniaka.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Orduna »

Streeter pisze: 13 lip 2022, o 14:00
bez_nazwy pisze: 13 lip 2022, o 13:53 Lukas Vasina ogłoszony
No to mamy odpowiedź, kto jest tym oczekującym :) jak się uda podebrać jakieś głośne nazwisko to Kooya już nie ujrzymy, a jak nie to pozostanie.

Edit:

Znasz kogoś z obecnych zawodników PGE Skry Bełchatów?

Lanza: Znam bardzo dobrze Aleksandara Atanasijevicia, graliśmy razem przez dwa lata w Perugii. Moim dobrym przyjacielem jest także Dick Kooy. Pozostałych zawodników nie znam osobiście, ale wiem, że są w zespole reprezentanci Polski i mistrzowie świata.

Chyba Filippo przez przypadek zdradził, z kim będzie tworzył parę przyjmujących :D

Streeter
Dlaczego niby? Bieniek, Kłos i Łomacz to nie reprezentanci Polski i Mistrzowie Świata?
Streeter
Posty: 7431
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Orduna pisze: 13 lip 2022, o 16:50
Streeter pisze: 13 lip 2022, o 14:00
bez_nazwy pisze: 13 lip 2022, o 13:53 Lukas Vasina ogłoszony
No to mamy odpowiedź, kto jest tym oczekującym :) jak się uda podebrać jakieś głośne nazwisko to Kooya już nie ujrzymy, a jak nie to pozostanie.

Edit:

Znasz kogoś z obecnych zawodników PGE Skry Bełchatów?

Lanza: Znam bardzo dobrze Aleksandara Atanasijevicia, graliśmy razem przez dwa lata w Perugii. Moim dobrym przyjacielem jest także Dick Kooy. Pozostałych zawodników nie znam osobiście, ale wiem, że są w zespole reprezentanci Polski i mistrzowie świata.

Chyba Filippo przez przypadek zdradził, z kim będzie tworzył parę przyjmujących :D

Streeter
Dlaczego niby? Bieniek, Kłos i Łomacz to nie reprezentanci Polski i Mistrzowie Świata?
Albo ja nie rozumiem Twojej odpowiedzi, albo Ty mojego komentarza nie zrozumiałeś :) ja się odnosiłem do tego, że Filippo powiedział, że zna się z Kooyem, który teoretycznie nie został jeszcze potwierdzony, bo kibice liczą na Bednorze i Ngapethy. A skoro Lanza o nim wspomina, a ponadto to jego dobry przyjaciel, to pewnie wiedziałby o tym, że ów przyjaciel zagra jednak gdzieś indziej, gdyby miało tak być.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Nie jeden klub brał by w ciemno takie zestawienie.
Lomacz-Atanasijevic-Lanza-Kooy-Bieniek-Kłos-Libero
To jest top 10-12 w Europie. Na prawdę nie ma powodów do niezadowolenia.

To że na Zakse, Jastrzębski czy Zawiercie może zabraknąć argumentów to inna para kaloszy.

To nadal mocny skład.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7983
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jak nie będzie Bednorza, to sezon dla Skry się skończy zanim zacznie, nie oszukujmy się.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

michal1983 pisze: 13 lip 2022, o 19:04 Nie jeden klub brał by w ciemno takie zestawienie.
Lomacz-Atanasijevic-Lanza-Kooy-Bieniek-Kłos-Libero
To jest top 10-12 w Europie. Na prawdę nie ma powodów do niezadowolenia.

To że na Zakse, Jastrzębski czy Zawiercie może zabraknąć argumentów to inna para kaloszy.

To nadal mocny skład.

Hehe - co to za zawodnik Libero?

No i przyjęcie Lanza Kooy to taki żart... Prawie taki jak zawodnik Libero.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Simao »

michal1983 pisze: 13 lip 2022, o 19:04 Nie jeden klub brał by w ciemno takie zestawienie.
Lomacz-Atanasijevic-Lanza-Kooy-Bieniek-Kłos-Libero
To jest top 10-12 w Europie. Na prawdę nie ma powodów do niezadowolenia.

To że na Zakse, Jastrzębski czy Zawiercie może zabraknąć argumentów to inna para kaloszy.

To nadal mocny skład.
ZAKSA bez Kamila Semeniuka oraz z Kaczmarkiem w obecnej formie może nie być takim silnym rywalem jak przez ostatnie sezony. Mam jakieś wrażenie, że gracz który zastąpi Kamila to nie będzie ten poziom. Zresztą ciężko będzie go zastąpić. W szczególności, jeśli klub nie jest jakimś potentatem finansowym. Zobaczymy, może ZAKSA ciągle będzie dominować jak w ubiegłym sezonie. Wszystko jest możliwe, wszystko też kiedyś się kończy. Wynik z ubiegłego roku ciężko będzie powtórzyć, nie wiem czy jeszcze jakiś klub to powtórzy. ZAKSA może znów wszystkich zadziwi i wszystko wygra, lub jakiś inny klub z PlusLigi, znając życie to raczej mało prawdopodobne, choć możliwe. Natomiast Skra nie przekonuje mnie tym składem, ciężko będzie jej o medal, ale w czołówce będzie. Dla mnie najważniejsze są wyniki i jak najlepsze rezultaty Resovii, bo z tym klubem jestem związany od samego początku, Rzeszów to też moje miasto. Tak szczerze, to Skra z tym przyjęciem z dużym prawdopodobieństwem może zakończyć sezon po za czwórką. Resovia jak zwykle w ostatnich sezonach "będzie robić wszystko" aby zakończyć rozgrywki z medalem.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Jasne, pominąłem Resovie która ma bardzo mocny zespół i może w końcu zagrać na miarę swojego potencjału.

Zaksa i zastępstwo za Kamila. Poczekajcie.

Wracając do Skry. Wiecie, to nie o to chodzi że jest mega dobrze ale przecież nie jest też źle. Pewnie że mogło by być lepiej ale mogło być i dużo gorzej. Nie możemy zapomnieć na jakim poziomie jest obecnie nasza liga a na jakim była 10 lat temu. Kiedyś wystarczyło wziąć paru kadrowiczów, dokoptować silnego zawodnika z zagranicy i Skra kosiła ligę tyłem do siatki. Dzisiaj są inne realia.

Reasumując. Bycie w top 4-5 naszej ligi nie jest żadnym powodem do wstydu czy niezadowolenia.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Orduna »

Streeter pisze: 13 lip 2022, o 18:04
Orduna pisze: 13 lip 2022, o 16:50
Streeter pisze: 13 lip 2022, o 14:00

No to mamy odpowiedź, kto jest tym oczekującym :) jak się uda podebrać jakieś głośne nazwisko to Kooya już nie ujrzymy, a jak nie to pozostanie.

Edit:

Znasz kogoś z obecnych zawodników PGE Skry Bełchatów?

Lanza: Znam bardzo dobrze Aleksandara Atanasijevicia, graliśmy razem przez dwa lata w Perugii. Moim dobrym przyjacielem jest także Dick Kooy. Pozostałych zawodników nie znam osobiście, ale wiem, że są w zespole reprezentanci Polski i mistrzowie świata.

Chyba Filippo przez przypadek zdradził, z kim będzie tworzył parę przyjmujących :D

Streeter
Dlaczego niby? Bieniek, Kłos i Łomacz to nie reprezentanci Polski i Mistrzowie Świata?
Albo ja nie rozumiem Twojej odpowiedzi, albo Ty mojego komentarza nie zrozumiałeś :) ja się odnosiłem do tego, że Filippo powiedział, że zna się z Kooyem, który teoretycznie nie został jeszcze potwierdzony, bo kibice liczą na Bednorze i Ngapethy. A skoro Lanza o nim wspomina, a ponadto to jego dobry przyjaciel, to pewnie wiedziałby o tym, że ów przyjaciel zagra jednak gdzieś indziej, gdyby miało tak być.

Streeter
No nie zrozumiałem twojego komentarza, myślałem że chodzi o Bednorza.
No generalnie to że będzie Kooy to już wszyscy wiedzą pytanie tylko czy będzie do tego Bednorz czy nie.
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Prawda jest taka że Lanza I Koy to bardzo dobra paea przyjmujących jak nie najlepsza w plus lidze .Zaksa po odejściu Kamila zagra w ustawieniu :Śliwka Żaliński co nie wróżę sukcesu
zbycho123
Posty: 224
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

O jeszcze Vasina dochodzi to konkretne wzmocnienie świetny czesku przyjmujący gracz światowej sławy
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

zbycho123 pisze: 14 lip 2022, o 08:55 Prawda jest taka że Lanza I Koy to bardzo dobra paea przyjmujących jak nie najlepsza w plus lidze .Zaksa po odejściu Kamila zagra w ustawieniu :Śliwka Żaliński co nie wróżę sukcesu
Nie wiem co bierzesz ale bierz tego pół.
ciorny17
Posty: 8580
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Bardzo proszę wszystkich Forumowiczów, że jak po 1/3 sezonu, Skra będzie na miejscu 5. w tabeli, o nie wytykanie oraz o brak wypominania faktu, że kolega Zbyszek wieszczył złoto. Jak przeczytam post, że "kibice Skry przed sezonem widzieli się na najwyższym stopniu podium" to wówczas nie omieszkam zacytować naszego świeżego kolegi, bo jakby nie patrzeć, wśród wiekowych kibiców Skry, nastroje dalej średnie :D A i podejrzewam, że jesli nawet Bednorz ziści się na cały etat to dalej będzie malkontenctwo, a przecież w szóstce będzie 4/7 z mistrzowskiego sezonu, a Bieniek to tylko deczko słabszy gracz ofensywnie jak Lisinac, Atan może zagrać jak Wlazły, no ale Lanza/Kooy/Vasinia już odstają od topowego Persa.
Kłamca.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Orzi »

bez_nazwy pisze: 14 lip 2022, o 09:03
zbycho123 pisze: 14 lip 2022, o 08:55 Prawda jest taka że Lanza I Koy to bardzo dobra paea przyjmujących jak nie najlepsza w plus lidze .Zaksa po odejściu Kamila zagra w ustawieniu :Śliwka Żaliński co nie wróżę sukcesu
Nie wiem co bierzesz ale bierz tego pół.
Koleś pisał normalnie dopóki jego posty musiały być akceptowane, a teraz spamuje kiepskim trollowaniem. Po prostu nie dawaj mu atencji, bo tego chce.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”