Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Bo Politechnika ma Panasa...

EDIT: Kude... Madlark mnie ubiegł... ale to dobrze, że nie tylko ja tak sądzę... :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

Arff pisze:Bo Politechnika ma Panasa...

EDIT: Kude... Madlark mnie ubiegł... ale to dobrze, że nie tylko ja tak sądzę... :)
To dodam jeszcze Panią Prezes (i chyba nikt nikt nie preferuje tego z Cz-wy)
P.S. Nie piszę Pakosz bo mam sentymet do nazwiska, czyli Kaśki Pakosińskiej z Kabaret Moralnego Niepokoju
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Kay »

He he, to ja dodam do Czewy fanatycznych kibiców, bo niestety w Wawie jest z tym chyba trochę gorzej. Mimo potencjału ludzkiego... ;)
Oczywiście to tak "pół żartem..."
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Kuba_JW »

jinx pisze:Wlasnie nie wiem czy kolega ma problem z czytaniem, czy nie moze uwierzyc, ze jego zespol nie zasila gwiazdy o jakich snil, o jakich mowili niektorzy tutaj na forum: viva la Schoeps, viva la soto. hehe pozdrawiam
O tak strasznie mam problemy z czytaniem :] :] :]
Mnie tylko smieszta takie osoby jak Ty i Tobie podobni ktorzy juz dzis wiedza jaki to zespol bedzie mialo Jastrzebia, jak sie zaprezentuja (czy inne miasto) mimo ze nie zagrali jeszcze ani jednego oficjalnego spotkania.
Takich prorokow jak Ty w zeszlym sezonie bylo wielu... Czewa miala walczyc o utrzymanie + blamaz w LM, Trefl mial byc top3... A wyszlo jak wyszlo...
Z ocenami warto poczekac jak juz sie zobaczy zespoly w grze... A nie tylko komentowac nazwiska "na papierze.
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jinx »

MAsz problem kolego bo nie pisze,ze bedziecie sie ciagnneli w ogonie,tylko z tego co przeczytalem z wywiadu z santilim,to do JW nie trafia gwiazdy typu SOTO czy SCHOEPS,a niektore osoby gleboko przekonywaly,ze tak bedzie. tym osobom cisne.jesli chodzi o mnie to bede kibicowal JW w calego serca. byc moze jak zaksa w zeszlym sezonie,w tym JW sprawi niejedna niespodzianke.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Kuba_JW »

A gdzie ja napisalem ze beda ogony?

jinx napisał(a):na plsie jest ciekawy wywiad z santillim.pozdrawiam w tym miejscu maksika i tych co wieszczyli wielka druzyne JW

Ty w tym zdaniu stwierdzasz ze druzyna nie bedzie wielka. A tego nikt na dzien dzisiejszy nie wie.
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jinx »

Oj kolego zle interpretujesz moje slowa. santili mowil o ukraincu, adrianie, i jakims rozgrywajacym. czy to sa wielkie nazwiska, o ktorych mowili niektorzy??? wielka druzyna w sensie z wielkimi nazwiskami ( np abramov, soto, schoeps ) . Nie chcialem w nikogo urazic:D,ale przyznaj, ze po nazwiskach druzyna poki co nie prezentuje sie groznie
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

jinx pisze:Oj kolego zle interpretujesz moje slowa. santili mowil o ukraincu, adrianie, i jakims rozgrywajacym. czy to sa wielkie nazwiska, o ktorych mowili niektorzy??? wielka druzyna w sensie z wielkimi nazwiskami ( np abramov, soto, schoeps ) . Nie chcialem w nikogo urazic:D,ale przyznaj, ze po nazwiskach druzyna poki co nie prezentuje sie groznie
Adrian jeszcze chyba nie podpisał i nie bardzo widzę w nim wzmocnienie
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: vii »

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Postprzez madlark dzisiaj, o 17:26
Po dotychczasowych transferach widzę to tak:
skra
res
kk
-----
jw
bydgoszcz
radom
w-wa
-------
olsztn
czewa
wielun
kolejność w podgrupach przypadkowa
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale błagam nie teraz...
Wszystko nam się udaje, wspaniale gra nasza ekipa!
Szczęście siedzi na siatce okrakiem.
(s.p.Z.A.)
Z pierwszymi 3ma w pelni sie zgodze :) Ale dalej. JW mimo ze maja Abramova niewiadoma jest dla mnie. Bydgosc. Sa nazwiska ale co z tego? Szymanski ktory juz nie bedzie taki sam, Gruszka... nc... Woicki. Tutaj wzmocnienie. Zobaczymy. Moze cos sie skleci. Radom? Eeee? Co tutaj robi? :D Wawa?
Czestochowa? Atak Janeczek/ Mikolajczak jest ok. niewiadomo kto ostatnim przyjmujacym. Ale podejzewam ze TOP6 bedzie. Olsztyn nie wiem. wielun moze cos pogra ale watpie.
Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Postprzez Kay dzisiaj, o 17:32
Zgoda, ale po czym oceniasz Politechnikę tak wysoko. Powiedziałbym, że w tej chwili ma skład na równi z Częstochową.
Z calym szacunkiem dla Panasa ale niesety mam odmienne zdanie na jego temat. Uwazam wrecz ze Czestochowa zrobila dobry ruch wymieniajac go na Wagnera (niepodoba mi sie jednak sposob rozstania).
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: kevinpsb »

vii pisze:Z calym szacunkiem dla Panasa ale niesety mam odmienne zdanie na jego temat. Uwazam wrecz ze Czestochowa zrobila dobry ruch wymieniajac go na Wagnera (niepodoba mi sie jednak sposob rozstania).
Po prostu Pakoszowi nie podobały sie sukcesy za ktorymi ciagna sie wymagania kibiców wiec postanowił z tym skonczyc...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
tomko
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2009, o 21:35
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: tomko »

Co do trenera Panasa to sezon zweryfikuje, dobrze że w Warszawie mają dużo młodzieży a widać po Częstochowie jak wychodziła Panasowi praca z młodzieżą...

Co do Wagnera to ja (kibic Częstochowy) nie jestem optymistą ;(
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Kubiak jedną nogą w Wawie. Częstochowa ostatecznie zrezygnowała ze starań o tego zawodnika.
AZS CZĘSTOCHOWA!
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: vii »

Mhm. Tez widzialem ten news. Czyzby dogadali sie z tym jakims obcokrajowcem...?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Ponoć na dniach mają z jakimś podpisać... Ale znając magiczne umiejętności naszych wodzów to "na dniach" równie dobrze może być w grudniu.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

3 ligą w Europie to jesteśmy tylko pod względem poziomowym. Jeżeli chodzi o aspekty finansowe, klubowe itd. to przypada nam zaszczytne miano "czerwonej latarni" lig europejskich.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

To chyba pokazuje jaki potencjał ma nasza liga... Dziwi mnie, że sponsorzy są tacy bezmyślni i nie decydują się na inwestowanie w siatkówkę, mimo że jest ona w ścisłej czołówce ulubionych sportów w Polsce.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: smelasiatkarz »

No właśnie. Kubiak w Warszwie robi się ciekawy młody team . Może i niektórzy będą pluli w twarz ale jak dla mnie to stołecznym brakowało takiego zawodnika na przyjęciu.
A co do sponsorów. Może i będę monotony ale wielu "bezmóżgowych" sponsorów woli inwestować w kopaną, która jest bardzo a to bardzo daleko za czołówka (ta polska). Polskie kluby siatkarskie są cenione w Europie ale sponsorzy to na ukochanej piłce nożnej zarabiają więcej niż na sponsorowaniu czołowych drużyn z Polski w siatkóce.
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

smelasiatkarz pisze: A co do sponsorów. Może i będę monotony ale wielu "bezmóżgowych" sponsorów woli inwestować w kopaną, która jest bardzo a to bardzo daleko za czołówka (ta polska). Polskie kluby siatkarskie są cenione w Europie ale sponsorzy to na ukochanej piłce nożnej zarabiają więcej niż na sponsorowaniu czołowych drużyn z Polski w siatkóce.
Jako przykład wystarczy podać dwóch zawodników : Paweł Brożek i Michał Winiarski. Pierwszy to dwukrotny król strzelców naszej ekstraklasy, czołowy polski napastnik, jednak nie chce go nawet przeciętniak z angielskiej Premier League - Fulham.

Natomiast Michał Winiarski jest naszym czołowym siatkarzem, zawodnikiem klubu z którym zdobył już mistrzostwo i vice-mistrzostwo najsilniejszej z lig świata, włoskiej Serie A, oraz wygrał Ligę Mistrzów. Jest cenionym przyjmującym, przez wielu ekspertów, nie tylko w Polsce, uznawany za jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji.


Widać kontrast....?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Magda_AZS »

lucass90 pisze:Kubiak jedną nogą w Wawie. Częstochowa ostatecznie zrezygnowała ze starań o tego zawodnika.
Przecież Wawa ma już komplet. Czyżby mieli teraz tyle kasy, żeby kupić jeszcze jednego zawodnika?
Pit
Posty: 37
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Pit »

A czy tacy zawodnicy jak Pawlewicz, Król czy Włodarczyk to są tacy drodzy, nie sądzę. Do tego dochodzi aspekt sportowy, a Kubiak mógłby go zapewnić.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Myślę że Kubiak to zawodnik, który grając jak w kadrze B będzie w stanie wygryźć z szóstki Kapelusa... jest bardzo stabilny w przyjęciu i dysponuje chyba nawet lepszym atakiem od Ukraińca, do tego wręcz rewelacyjnie uzupełniają się z Rafałem Buszkiem, są taką optymalną parą przyjmujących... jeśli ten transfer dojdzie do skutku, osobiście będę bardzo mocno przyglądał się tej rywalizacji :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Sorry za post pod postem ale informacja ta wymaga wręcz podkreślenia...
Michał Winiarski zawodnikiem Skry Bełchatów?
Jak dowiedział się portal supervolley.pl rozmowy w sprawie pozyskania „Winiara” przez mistrzów Polski zostały wznowione. I są bardzo zaawansowane.


hehe... czyżby władze Trentino odżałowali Winiara jak tylko FIVB pozwoliło grał Juantorenie ???
Niespodziewanie do rozmów jednak wrócono, o czym portal supervolley.pl dowiedział się od zaprzyjaźnionego włoskiego dziennikarza. Informację postanowiliśmy zweryfikować u źródła. Niestety, telefon Michała Winiarskiego od kilku dni jest wyłączony i z siatkarzem nie mogliśmy się skontaktować.



Przez chwilę udało nam się porozmawiać z Ryszardem Boskiem, menedżerem zawodnika. – Jestem we Włoszech, nie mogę rozmawiać – usłyszeliśmy w słuchawce. Na pytanie o Winiarskiego Bosek rzucił tylko: „Nic na ten temat nie wiem” i poprosił o telefon w sobotę, po powrocie z… Włoch. Także prezes Skry Konrad Piechocki przez kilka dni był nieuchwytny. Wysłał nam tylko sms: „Na tę chwilę nie mam nic do powiedzenia. Proszę o kontakt w sobotę”.



Na razie możemy więc powołać się tylko na nieoficjalne, ale pewne źródła. Według naszego włoskiego informatora Ryszard Bosek przebywa w Trentino, gdzie rozmawia w sprawie transferu Winiarskiego. Do negocjacji wrócono po tym jak zdyskwalifikowany za doping Kubańczyk Osmany Juantorena dostał zgodę na grę w barwach wicemistrza Włoch. W tej chwili Itas ma aż pięciu zawodników na pozycję przyjmującego: oprócz Juantoreny i Winiarskiego są to Bułgar Matej Kazijski, Włoch Michelle Ferdizzi i Francuz Renaud Herpe.


W tej sytuacji wrócono do negocjacji o anulowanie kontraktu Winiarskiego z Itasem. Być może rozmowy zostaną sfinalizowane do soboty.
Wg. mnie to trochę naciągane podejście... ale bardzo zastanawia mnie ta sobota... wszyscy będą mogli rozmawiać w sobotę...może coś w tym jednak jest ??? Zobaczymy więc jutro... w sobotę...

Tylko gdzie w tym całym zamieszaniu miejsce dla Bartka Kuka ??? :/
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: picaporte »

O matko! nie za dużo tych przyjmujących będą mieli w Skrze? Dopiero co na forum trwały dyskusje i jeszcze trwają kto z czwórki (Bąkiewicz, Kurek, Antiga, Murek) będzie w pierwszej szóstce, a tu jeszcze jeden dochodzi. Podzieliliby się ;)
riki tiki tak!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

Arff pisze:Sorry za post pod postem ale informacja ta wymaga wręcz podkreślenia...
Michał Winiarski zawodnikiem Skry Bełchatów?
Jak dowiedział się portal supervolley.pl rozmowy w sprawie pozyskania „Winiara” przez mistrzów Polski zostały wznowione. I są bardzo zaawansowane.


hehe... czyżby władze Trentino odżałowali Winiara jak tylko FIVB pozwoliło grał Juantorenie ???
Niespodziewanie do rozmów jednak wrócono, o czym portal supervolley.pl dowiedział się od zaprzyjaźnionego włoskiego dziennikarza. Informację postanowiliśmy zweryfikować u źródła. Niestety, telefon Michała Winiarskiego od kilku dni jest wyłączony i z siatkarzem nie mogliśmy się skontaktować.



Przez chwilę udało nam się porozmawiać z Ryszardem Boskiem, menedżerem zawodnika. – Jestem we Włoszech, nie mogę rozmawiać – usłyszeliśmy w słuchawce. Na pytanie o Winiarskiego Bosek rzucił tylko: „Nic na ten temat nie wiem” i poprosił o telefon w sobotę, po powrocie z… Włoch. Także prezes Skry Konrad Piechocki przez kilka dni był nieuchwytny. Wysłał nam tylko sms: „Na tę chwilę nie mam nic do powiedzenia. Proszę o kontakt w sobotę”.



Na razie możemy więc powołać się tylko na nieoficjalne, ale pewne źródła. Według naszego włoskiego informatora Ryszard Bosek przebywa w Trentino, gdzie rozmawia w sprawie transferu Winiarskiego. Do negocjacji wrócono po tym jak zdyskwalifikowany za doping Kubańczyk Osmany Juantorena dostał zgodę na grę w barwach wicemistrza Włoch. W tej chwili Itas ma aż pięciu zawodników na pozycję przyjmującego: oprócz Juantoreny i Winiarskiego są to Bułgar Matej Kazijski, Włoch Michelle Ferdizzi i Francuz Renaud Herpe.


W tej sytuacji wrócono do negocjacji o anulowanie kontraktu Winiarskiego z Itasem. Być może rozmowy zostaną sfinalizowane do soboty.
Wg. mnie to trochę naciągane podejście... ale bardzo zastanawia mnie ta sobota... wszyscy będą mogli rozmawiać w sobotę...może coś w tym jednak jest ??? Zobaczymy więc jutro... w sobotę...

Tylko gdzie w tym całym zamieszaniu miejsce dla Bartka Kuka ??? :/
Moim zdaniem byłoby to wydawanie kasy w błoto przez Skrę, chyba tak głupi Piechocki nie jest. No bo Kurek - moim zdaniem w przyszłym sezonie 1 szóstka, Antiga - jest super zawodnik, dominuje przyjęciem, Murek- taki "ratownik", Bąkiewicz - który przy szybkim i dobrym rozegraniu potrafi poszaleć, to wydanie kasy na Michała, w dodatku na ten moment kontuzjowanego jest *. - głupie.
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: fifok »

Zawsze mogą kogoś(czyt. Murka) wypożyczyć ;)
Prezes
Posty: 58
Rejestracja: 11 lip 2008, o 11:39
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Prezes »

Wtedy by musieli kogoś wypożyczyć/sprzedać, bo nie wierzę żeby np. Murka zadowoliło oglądanie meczu z trybun. Ale... zacznę pisać o tym transferze jeżeli w ogóle do niego dojdzie. Bo na razie to plotki, więc będę pisać ten temat jak (nie) dojdzie on do skutku :)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

fifok pisze:Zawsze mogą kogoś(czyt. Murka) wypożyczyć ;)
Już się Murek na to zgodzi.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Brawo Skra, to się nazywa wiara w zawodnika... Trzymaj się Bartek !

Oczywiście bez szpanerskiego transferu nie mogło się obyć... :/
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

A może transfer Winiara tak, ale... niekoniecznie do Skry?
Para Winiar+Kurek wygladała by ciekawie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Guilder »

Antiga niech się boi, bo przyjmuje na podobnym poziomie co Winiarski, ale nie ma już tej pary w łapie. Duży komfort dla Nawrockiego, para Winiarski-M(K)urek, a jak rywal mocno serwuje, to za M(K)urka wchodzi Antiga. Jeszcze tylko brakuje, aby Falasca zaczął dobrze grać, to byłaby prawdziwa siekiera.
Szkoda tylko, że na ławce trenerskiej jest Nawrocki, bo jestem przekonany, że z Winiarskim w składzie doczekalibyśmy się ponownego awansu sportowego (po Mostostalu) do FF LM.
Parę osób bawiło się kiedyś w listę najbardziej spektakularnych transferów w historii PLS. Moim zdaniem gdyby to doszło do skutku, to mielibyśmy nowy numer jeden.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”