Jastrzębski Węgiel

oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: oliwia »

Lineczka pisze:Nawet Swędrowski dzisiaj często chwalił włsokiego przyjmującego, to już naprawdę coś, wow :]
Gdyby siedział z nim Drzyzga, pewnie bardzo by się hamował :P
Rafa
Posty: 182
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 13:54
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Rafa »

Lineczka pisze:Od dawna pisałam, że Martino musi grać, jeśli JW chce coś ugrać. Dzisiaj Włoch rozegrał dobre spotkanie, w pierwszym secie wejście smoka, niestety w trzeciej partii niewidoczny.
Niemiec posyła mu za mało piłek, aż żal nie wykorzystać tak dobrze dysponowanego Martino w ataku.

Nawet Swędrowski dzisiaj często chwalił włsokiego przyjmującego, to już naprawdę coś, wow :]
Dzisiaj Martino miał świetne wejście, ale trochę za mało gry jest przy nim.
Potencjał ma ogromny tylko nie do końca wykorzystany.

W ataku powinien dostawać znacznie więcej piłek.
Kubiak przyjmuje ostatnio strasznie źle i myślę, że skoro Włocha jednak Tischer nie wykorzystuje w ataku to Matteo mógłby brać na siebie trochę więcej w przyjęciu. Dzisiaj przyjął tylko 3 piłki. Mało.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

Martino miał wejście smoka ale grał cały mecz dobrze. JAk zobaczyłem że zmienia Gioerczyńskiego to się nawet ucieszyłem bo Gierek jak był na boisku to spisywał się lepiej jak Kubiak który moim zdaniem był pierwszym do zmiany.
Łasko był dziś ojcem i matką wygranej. Sportowym i mentalnym przywódcą
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Mam pytanie czy wyobrażacie sobie w jakimś polskim klubie z czołówki Martino , nawet w Jastrzębiu? Bo ten chłopak ma zarąbiste przyjęcie i w obronie wyciąga , ale on ma strasznie mało piłek w ataku . Ile miał w tym meczu - 6?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

krzysiu pisze:Mam pytanie czy wyobrażacie sobie w jakimś polskim klubie z czołówki Martino , nawet w Jastrzębiu? Bo ten chłopak ma zarąbiste przyjęcie i w obronie wyciąga , ale on ma strasznie mało piłek w ataku . Ile miał w tym meczu - 6?
Ale przecież On jest w polskim klubie !!! Chodzi Ci o to że Mateo miałby grać tak jak potrafi?? No sprowdzając MAteo do JW Grodecki z Bernardim liczyli właśnie na to. Ale chyba "chemi zabrakło" i się nie udało?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Nie ja mówię o tym czy widzicie go albo w JW albo w jakimś innym polskim klubie po sezonie . Podobno Resovia kogoś potrzebuje z dobrym przyjęciem i atakiem , czy uważacie , że jego zachowanie pozaboiskowe nie daje szans na bycie w takich klubach i odgrywanie głównej roli
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

krzysiu pisze:Nie ja mówię o tym czy widzicie go albo w JW albo w jakimś innym polskim klubie po sezonie . Podobno Resovia kogoś potrzebuje z dobrym przyjęciem i atakiem , czy uważacie , że jego zachowanie pozaboiskowe nie daje szans na bycie w takich klubach i odgrywanie głównej roli
Widzisz Mateo już w kilku klubach był i błyszczał właśnie nie tylko grą lecz również postawą podobną do tej którą prezentuje w JW. Jest jakoś tak poza zespołem i myślę że taka postawa stanowi zaporę przed zatrudnianiem Mateo.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

krzysiu pisze:Nie ja mówię o tym czy widzicie go albo w JW albo w jakimś innym polskim klubie po sezonie . Podobno Resovia kogoś potrzebuje z dobrym przyjęciem i atakiem , czy uważacie , że jego zachowanie pozaboiskowe nie daje szans na bycie w takich klubach i odgrywanie głównej roli
http://www.legavolley.it/DettaglioAtlet ... MAR-MAT-87

Nie przez przypadek był w najlepszych klubach Włoch i nie przez przypadek już go tam nie ma.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

Uważam ze większość klubów będzie bała sie go zatrudnić. W Jastrzebiu myśleli ze jest Lasko i Bernardi i jakoś go okielznaja. Udało sie średnio. Nie gra w sumie złe. Miał wiele dobrych występów. On w ogóle lepiej gdy wchodzi z ławki w trakcie meczu niż grał w 6tce. Patrząc na duży konflikt Martino z Kubiakiem ten pierwszy raczej odejdzie po sezonie.
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: CaMeLoTh »

Patrząc na to co ostatnio gra Kubiak i nie mówię tylko o wczorajszym meczu ale o co najmniej kilku ostatnich, a patrząc na przekrój całego sezonu też rewelacji nie ma, to jakoś nie jestem entuzjastą pozostawienia go w JW. Mateo wczoraj pokazał, ze mimo wejścia z ławki potrafi bardzo dobrze odbierać i atakować. Wystarczy zauważyć, ze ZAKSA zagrywała w słabego Kubiaka ewentualnie w Wojtaszka. Dodatkowo na początku miał bardzo dobrą zagrywkę, którą potem zmienił na jakąś dziwaczną ala Czarnowski. Aż żal, że nie dostaje tylu piłek w ataku. Dodatkowo w poprzednim meczu z Kielcami Martino wchodząc z ławki przyjął rzutem bardzo silna zagrywkę chyba Dangera po czym pozbierał się i skończył szybką piłkę w ataku. Akurat w tym przypadku Ticher chyba chciał mu zrobić na złość widząc, że leży i myślał, ze się nie pozbiera. Przynajmniej tak to wyglądało z mojej perspektywy.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Zaksa celowała w słabego Kubiaka, a Jastrzębie celowało w beznadziejnego Gacka.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

CaMeLoTh pisze:[...]to jakoś nie jestem entuzjastą pozostawienia go w JW.[...]
Tyle że Kubiak podpisał 3 letni kontrakt, więc pozostało mu jeszcze 2 lata a Martino ma roczny kontrakt/wypożyczenie. Bo w końcu nie wiadomo na jakich zasadach on tu jest.
Rafa
Posty: 182
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 13:54
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Rafa »

CaMeLoTh pisze:Patrząc na to co ostatnio gra Kubiak i nie mówię tylko o wczorajszym meczu ale o co najmniej kilku ostatnich, a patrząc na przekrój całego sezonu też rewelacji nie ma, to jakoś nie jestem entuzjastą pozostawienia go w JW. Mateo wczoraj pokazał, ze mimo wejścia z ławki potrafi bardzo dobrze odbierać i atakować. Wystarczy zauważyć, ze ZAKSA zagrywała w słabego Kubiaka ewentualnie w Wojtaszka. Dodatkowo na początku miał bardzo dobrą zagrywkę, którą potem zmienił na jakąś dziwaczną ala Czarnowski. Aż żal, że nie dostaje tylu piłek w ataku. Dodatkowo w poprzednim meczu z Kielcami Martino wchodząc z ławki przyjął rzutem bardzo silna zagrywkę chyba Dangera po czym pozbierał się i skończył szybką piłkę w ataku. Akurat w tym przypadku Ticher chyba chciał mu zrobić na złość widząc, że leży i myślał, ze się nie pozbiera. Przynajmniej tak to wyglądało z mojej perspektywy.
Kubiak w przyjęciu nigdy nie błyszczał. Ale jeżeli będzie tak słabo grał w przyjęciu i tak dobrze w ataku jak we wczorajszym meczu to ja to kupuję.

Wszyscy się podniecają wejściem Martino. Miał świetne wejście w pierwszym secie. W kolejnych już był mało widoczny, głównie dlatego, że ZAKSA omijała go zagrywką (tylko 3 piłki przyjął w całym spotkaniu), a Tischer zapominał o nim przy rozegraniu. Dobrze grał jeszcze w obronie.

Po raz kolejny podkreślę, że nie rozumiem dlaczego przy Matteo jest tak mało gry. Czy on w ataku ma mniejszy potencjał od Kubiaka ? Nie.

Pisałem już o tym, ale napiszę jeszcze raz. Skoro Włoch jest już pomijany w ataku przez Tischera to dlaczego Matteo nie weźmie na siebie więcej w przyjęciu. Przyjęcie ma bardzo dobre i tutaj mógłby "zabrać" trochę miejsca Kubiakowi, który w tym elemencie kuleje.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

CaMeLoTh pisze:Patrząc na to co ostatnio gra Kubiak i nie mówię tylko o wczorajszym meczu ale o co najmniej kilku ostatnich, a patrząc na przekrój całego sezonu też rewelacji nie ma, to jakoś nie jestem entuzjastą pozostawienia go w JW. Mateo wczoraj pokazał, ze mimo wejścia z ławki potrafi bardzo dobrze odbierać i atakować. Wystarczy zauważyć, ze ZAKSA zagrywała w słabego Kubiaka ewentualnie w Wojtaszka. Dodatkowo na początku miał bardzo dobrą zagrywkę, którą potem zmienił na jakąś dziwaczną ala Czarnowski. Aż żal, że nie dostaje tylu piłek w ataku. Dodatkowo w poprzednim meczu z Kielcami Martino wchodząc z ławki przyjął rzutem bardzo silna zagrywkę chyba Dangera po czym pozbierał się i skończył szybką piłkę w ataku. Akurat w tym przypadku Ticher chyba chciał mu zrobić na złość widząc, że leży i myślał, ze się nie pozbiera. Przynajmniej tak to wyglądało z mojej perspektywy.
Zgadzam się z większością Twojej wypowiedzi z wyjątkiem tego co wytłuściłem. Mateo wczoraj nie przyjął nic co obrazują statystyki. BYł to jedyny wczorajszy minus w jego grze bo w obronie podbił kilka naprawdę waznych piłek, nawet rozegrał piłkę do Kubiaka (Kubiak podziękował podniesionym kciukiem).Wczoraj był obok ŁAsko głównym prowadzącym do wygranej
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ciorny17 »

Siła ataku Martino jest powalająca. Jeśli trafi w dłonie to nie ma siły żeby drużyna przeciwna zdołała obronić piłkę po wybloku.Trzymanie go na ławce jest błędem Lorenzo.
Kłamca.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Tak naprawdę to na przereklamowaną wystarczy mocna zagrywka i mocny atak, niekoniecznie po kierunku, byle mocno i tak tego nie obronią, co widać po wczorajszym meczu.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

krzysiu pisze:Nie ja mówię o tym czy widzicie go albo w JW albo w jakimś innym polskim klubie po sezonie . Podobno Resovia kogoś potrzebuje z dobrym przyjęciem i atakiem , czy uważacie , że jego zachowanie pozaboiskowe nie daje szans na bycie w takich klubach i odgrywanie głównej roli

Mimo iż bronię Martino od dawna to jednak nie chciałabym aby ten zawodnik grał w mojej Resovii. Dlaczego? I tak już w zespole jest kilku charakternych zawodników. Poza tym Martino zachowuje się nieprofesjonalnie, problemy z zeszłego sezonu z Bojiciem to przy Włochu pryszcz. Talent z pewnością ma, ale charakteru potrzebnego w sporcie zespołowym już nie. On jest indywidualistą. Wydaje mi się, że po tym sezonie Martino ostatecznie zrezygnuje z siatkówki halowej albo pojedzie sobie do Japonii czy innego Kataru i tam będzie na luzie zarabiał sobie kaskę.
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: CaMeLoTh »

Pele pisze: Zgadzam się z większością Twojej wypowiedzi z wyjątkiem tego co wytłuściłem. Mateo wczoraj nie przyjął nic co obrazują statystyki. BYł to jedyny wczorajszy minus w jego grze bo w obronie podbił kilka naprawdę waznych piłek, nawet rozegrał piłkę do Kubiaka (Kubiak podziękował podniesionym kciukiem).Wczoraj był obok ŁAsko głównym prowadzącym do wygranej
Ja nie uznałbym tego za minus bo to nie zależało od niego tylko od tego, że ZAKSA omijała go zagrywka celując w słabego Kubiaka. To co było zagrane w niego przyjął bez problemu. Co do przejmowania większego pola przez Martino to w ubiegłym roku robił to Paweł Rusek z wiadomym skutkiem zresztą grając po przekątnej z Kubiakiem nie ma wiele możliwości pokrycia go w przyjęciu.
Rafa pisze: Kubiak w przyjęciu nigdy nie błyszczał. Ale jeżeli będzie tak słabo grał w przyjęciu i tak dobrze w ataku jak we wczorajszym meczu to ja to kupuję.
Wczoraj grał dobrze w ataku?? To chyba byliśmy na innych meczach. Kilka ataków mu weszło przy dobrym rozegraniu Tischera ale przy jakiejkolwiek problematycznej piłce grał kiepsko. Nie wspominając już o kilku piłkach obronionych przez Jastrzębie i zmarnowanych przez Kubiaka, który zamiast spokojnie zagrać na drugą stronę usiłował wbić gwoździa co kończyło się stratą punktu. Zagrywka też nie siedziała więc ogólnie cały mecz in minus. Dobrze, że Łasko i Martino zagrali na dobrym poziomie.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

Ponad 60% w ataku przy bodajże 17 piłkach to źle? To niech tak Kubiak w ataku gra we wszystkich meczach półfinałowych. Zwróć uwagę na to jakie farfocle posyłał mu Niemiec.
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiek1976 »

Lineczka pisze:Ponad 60% w ataku przy bodajże 17 piłkach to źle? To niech tak Kubiak w ataku gra we wszystkich meczach półfinałowych. Zwróć uwagę na to jakie farfocle posyłał mu Niemiec.

J,estem pierwszy raz natym forum i chciałbym sie odnieśc do postu lineczki, niestety dla ciebie oglądałem ten mecz i widziałem

jak nieporadny był kubiak ,trochę na kadrowicza to nie przystoi ,były banalne błędy przy przyjęciu wynikające nie wiem z czego .
tym bardziej ze to nominalny przyjmujący
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

Owszem w przyjęciu Kubiak zagrał słabo i to już kolejny mecz, kiedy kaleczy ten element. Za to jak najbardziej można go krytykować, ale za 65% w ataku? Zepsuł tylko dwie piłki w tym elemencie. A nie zapominajmy, że rozgrywał mu Niemiec, a jakość rozegrania pozostawiała wiele do życzenia. 11/17 w ataku to naprawdę dobry wynik.
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiek1976 »

Lineczka pisze:Owszem w przyjęciu Kubiak zagrał słabo i to już kolejny mecz, kiedy kaleczy ten element. Za to jak najbardziej można go krytykować, ale za 65% w ataku? Zepsuł tylko dwie piłki w tym elemencie. A nie zapominajmy, że rozgrywał mu Niemiec, a jakość rozegrania pozostawiała wiele do życzenia. 11/17 w ataku to naprawdę dobry wynik.


tylko podpisac sie pod tym co piszesz tylko ile oddał punktów z przyjęcia inaczej inaczej jakie były staty w przyjęciu czy tojest do kupienia bo tego typu błędów było sporo w odbiorze i nie tylko
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

Moim zdaniem Kubiak był pierwszy do zmiany i to za niego powinien wejść Martino. Później rozkręcił się w ataku, nadrobił tym elementem słabe przyjęcie więc w całym spotkaniu wyszedł na plus.
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiek1976 »

Lineczka pisze:Moim zdaniem Kubiak był pierwszy do zmiany i to za niego powinien wejść Martino. Później rozkręcił się w ataku, nadrobił tym elementem słabe przyjęcie więc w całym spotkaniu wyszedł na plus.
Co było gdyby , a moze gierek za kubiaka,wrózenie ,chociaż nie na początku meczu ,gierczynski za kubiaka bo imdalej w las tym gorzej,ale to jest też tylko moje zdanie
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mateusz1993 »

Lineczka pisze:Od dawna pisałam, że Martino musi grać, jeśli JW chce coś ugrać. Dzisiaj Włoch rozegrał dobre spotkanie, w pierwszym secie wejście smoka, niestety w trzeciej partii niewidoczny.
Niemiec posyła mu za mało piłek, aż żal nie wykorzystać tak dobrze dysponowanego Martino w ataku.

Nawet Swędrowski dzisiaj często chwalił włsokiego przyjmującego, to już naprawdę coś, wow :]
Też o tym wspominałem i wspomne, Martino jest potrzebny JW do dobrej gry.
A co do tematu Martino w innych zespołach, to hmm...? Patrząc na charakterystyke umiejętność potencjał, w przyjęciu i ataku, to by pasował do każdego z czołówki, ale... to jest Martino i ciężko stwierdzić jakby to wyglądało. Tak tylko wspomne, że na początku sezonu bodaj i cała pierwsza runda (9 kolejek), albo ciut dalej wcale alienem nie był, nie był problemem dla Kubiaka i na odwrót, co widać na zdawkowych akcjach z początkowej fazy. Szkoda, że nie może być tak cały czas...
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: -INFORMATOR- »

Martino już generalnie nie ma w JW dogrywa tylko do końca sezonu i mu dziękują.Co do innych Polskich klubów to możecie zapomnieć bo sam powiedział że męczy się na hali i wraca do plażówki
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Tylko on nie potwierdził tego na 100 % , a z nim to nic nie wiadomo.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Martino musi grać żeby ugrać coś z ZAKSą. Szkoda tylko, że cierpi na tym Bontje.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

iron pisze:Martino musi grać żeby ugrać coś z ZAKSą. Szkoda tylko, że cierpi na tym Bontje.
MAsz rację że dobra gra MArtino jest potrzebna JW aby pokonać ZAKSĘ. Ale Bontje nie musi na tym cierpieć przecież. Możesz na przykład zrezygnować z Holmesa :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

Jak już przez kogoś Bontje cierpi to przez politykę transferową i trenera a nie Martino.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”