II runda play off

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: II runda play off

Post autor: Kicu »

Przemyslaw pisze:Żeby Delekta pokonała Resovię musiałaby zagrać 3 mecze na 110% swoich możliwości co uważam za nierealne. Taka historia może się zdarzyć raz, cudem dwa, z całą pewnością nie trzy.
Owszem, Delecta musiałaby zagrać na te 110%, pod warunkiem, że Resovia zagra na przynajmniej 90% swoich możliwości. Oczywiste jest, że Rzeszowianie mają większy potencjał, ale mniej oczywiste, że zagrają dobre spotkanie na wysokim poziomie.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2013, o 23:17 przez Kicu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: II runda play off

Post autor: Pele »

Ciekawe czy "samo tak wyszło" czy to taka odpowiedź na gadanie Michałą ŁAsko:
Felipe Fonteles: Moim zdaniem, zarówno Effector Kielce, jak i Jastrzębski Węgiel są na tym samym poziomie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Klawy »

Możesz wrzucic link z tym co powiedział Łasko, bo nie widziałem tego wywiadu - byłbym bardzo wdzięczny :)
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: II runda play off

Post autor: oliwia »

Skoro jest już oficjalny temat, to oficjalnie ogłoszę, że pan Michał Łasko postanowił wsadzić w buty honor swojego klubu jak i całej Plusligi, przeforsowując przełożenie meczów z Zaksą po turnieju FF.
Nie było mnie kilka dni i, mimo że temat częściowo upadł, muszę jednak zwrócić uwagę na ten fragment wypowiedzi Edyty. Z wiadomych powodów, pozostawię takie słowa bez komentarza.
W Jastrzębiu rozgrywał Pilu?
Ale zamieszanie na forum wprowadziłeś :D
Felipe Fonteles: Moim zdaniem, zarówno Effector Kielce, jak i Jastrzębski Węgiel są na tym samym poziomie
Też przed chwilą to przeczytałam i zastanawia mnie jaki naprawdę wydźwięk miały te słowa ;)

Jutro pierwszy półfinał. W całej rywalizacji stawiam na zwycięstwo ZAKSY, ale myślę, że nie będą to tak jednostronne pojedynki jak w fazie zasadniczej. Kędzierzyn ma "ważniejsze sprawy na głowie", a że grają teraz tylko jeden mecz z JW, ewentualna porażka byłaby bez większych konsekwencji.
W parze Delecta-Resovia skłaniam się ku rzeszowianom, po wojnie ze Skrą są na pewno dużo bardziej pewni siebie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: II runda play off

Post autor: Pele »

Klawy pisze:Możesz wrzucic link z tym co powiedział Łasko, bo nie widziałem tego wywiadu - byłbym bardzo wdzięczny :)
Na głównej stronie jest przecież
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: astronauta »

Coś się Fonteles lekko pomylił w swojej wypowiedzi: Effector jest lepszy niż JW, bo skopał Zaksie cztery litery na ich śmieciach. Ale widocznie Lipe wyrzucił to z pamięci.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Edyta

Re: II runda play off

Post autor: Edyta »

oliwia pisze:
Skoro jest już oficjalny temat, to oficjalnie ogłoszę, że pan Michał Łasko postanowił wsadzić w buty honor swojego klubu jak i całej Plusligi, przeforsowując przełożenie meczów z Zaksą po turnieju FF.
Nie było mnie kilka dni i, mimo że temat częściowo upadł, muszę jednak zwrócić uwagę na ten fragment wypowiedzi Edyty. Z wiadomych powodów, pozostawię takie słowa bez komentarza.
Tzn. z jakich powodów? Myślę, że tylko z takich, że jesteś kibicem JW. Ja natomiast Zaksy. Jeśli ktoś obraża, musi się liczyć z tym, że to broń obosieczna. Jeśli ktoś plecie o ratowaniu honoru ligi, pomawiając innych, a potem robi uniki dla własnego interesu, nie zostaje to niezauważone i bez komentarza. Komentarza by nie było, gdyby nie wcześniejsze wypowiedzi obrażające Zaksę i eksponujące własną, rzekomo honorową postawę.

Astronauta - też o tym pomyślałam ;) Myślę, że Fonteles chciał być taktowny :)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: II runda play off

Post autor: Hirako »

astronauta pisze:Coś się Fonteles lekko pomylił w swojej wypowiedzi: Effector jest lepszy niż JW, bo skopał Zaksie cztery litery na ich śmieciach. Ale widocznie Lipe wyrzucił to z pamięci.
ZAKSA - Kielce 2:3 (25:16, 23:25, 23:25, 25:18, 9:15)

Kielce - JW 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)

Kto komu "skopał tyłek" właśnie widać :]
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: II runda play off

Post autor: ze_wsi »

Pele pisze:Ciekawe czy "samo tak wyszło" czy to taka odpowiedź na gadanie Michałą ŁAsko:
Felipe Fonteles: Moim zdaniem, zarówno Effector Kielce, jak i Jastrzębski Węgiel są na tym samym poziomie
Skoro w tabeli Zaksa jest pomiędzy JW, a Kielcami to ktoś mógłby pomyśleć, że Zaksa jest na tym samym poziomie ;)
Edyta

Re: II runda play off

Post autor: Edyta »

No więc pozostaje się cieszyć, że Plusliga jest taka wyrównana. Jastrzębski wyszedł zwycięsko z potyczek z Effectorem, pokazując, że jest jednak lepszy, a teraz przekonamy się, kto z następnej pary taki się okaże. Przynajmniej jedna zaleta nielubianych przeze mnie play offów, że ostatecznie to one decydują i wytrącają wszelkie argumenty z ręki. Jeśli JW awansuje do finału, udowodni swoją wyższość nad Zaksą (przynajmniej w drugiej części sezonu) i wszelkie dyskusje przestaną mieć rację bytu.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Kuba_JW »

Skoro w sezonie jeden zespol wygrywa 5 meczów a drugi dwa to raczej znaku rowności nie mozna miedzy nimi dawać...
Czyli prowokacja mało udana, osmieszenie własnej osoby udane.
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: II runda play off

Post autor: oliwia »

Edyta pisze:Tzn. z jakich powodów? Myślę, że tylko z takich, że jesteś kibicem JW. Ja natomiast Zaksy. Jeśli ktoś obraża, musi się liczyć z tym, że to broń obosieczna. Jeśli ktoś plecie o ratowaniu honoru ligi, pomawiając innych, a potem robi uniki dla własnego interesu, nie zostaje to niezauważone i bez komentarza. Komentarza by nie było, gdyby nie wcześniejsze wypowiedzi obrażające Zaksę i eksponujące własną, rzekomo honorową postawę.
Z takich powodów, że twierdzisz, że to Łasko przeforsowuje mecz. JW mogło i chcieć przełożyć spotkanie, ale mieszanie z błotem Michała po jakiejś wypowiedzi jest śmieszne.
Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek tutaj nazwała siebie kibicem jakiejś drużyny.
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: II runda play off

Post autor: ze_wsi »

oliwia pisze: Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek tutaj nazwała siebie kibicem jakiejś drużyny.
W ramach ćwiczeń
oliwia pisze:A szkoda, bo Klubowe MŚ i Liga Mistrzów czekają i niezależnie od tego, że kibicuję innym drożynom, chciałabym, żeby Skra ładnie się w tych rozgrywkach pokazała.
Pozdrawiam ;)
oliwia pisze:Co Wam wszystkim zaczęły się tak mecze śnić, też bym tak chciała :P
Jestem za JW - bardzo lubię Effector (choć Jastrzębie trochę bardziej ;) ), ale jak wspomniał kolega wyżej - ich odpadnięcie na tym etapie nie będzie dobrze świadczyć o poziomie naszej ligi.
Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony 8 mar 2013, o 01:00 przez ze_wsi, łącznie zmieniany 1 raz.
Edyta

Re: II runda play off

Post autor: Edyta »

Oliwio, Łasko jest kapitanem zespołu i wypowiada się na oficjalnych konferencjach prasowych, więc w ten sposób reprezentuje klub. Nie chcę mówić, że jest śmiesznym, ale na pewno jest dość dziecinnym przekonanie, że kapitan zespołu egzystuje w jakimś niebycie w oderwaniu od klubu i nie uczestniczy w dyskusjach i decyzjach tego klubu. Podobnie jak w Zaksie nic się nie odbywa bez wiedzy i udziału Zagumnego. Przymykam oko na wpisy Kuby_JW o jakichś pieczątkach itp, bo co to za dyskusja, natomiast trzeźwo myślący kibic chyba zdaje sobie sprawę, że za decyzje klubu odpowiada grono najbardziej odpowiedzialnych osób, w tym jest głos kapitana. Zresztą nie chodzi mi personalnie o atak na Łasko, bo nie wątpię, że przekonanie wyrażane przez niego kilkakrotnie jest obrazem atmosfery w całym klubie. Sądzę, że inaczej nie pozwalałby sobie na tego typu uwagi kilka razy.
Nie musisz składać deklaracji o kibicowaniu jakiemuś klubowi, ja po prostu na podstawie twoich wpisów na tym forum od dawna kojarzę cię jednoznacznie jako kibica, a na pewno sympatyka Jastrzębskiego, więc z czegoś to moje przekonanie musi wypływać.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: II runda play off

Post autor: hardy »

przestańcie już atakować Michała bo nigdy nie wiadomo czy do nas kiedyś nie trafi :p


znalezione na jednym z brazylijskich portali sportowych:
"HAWKS ZDRÓJ (POLÔNIA) – O retrospecto é muito bom. E o Zaksa Kedzierzyn-Kozle leva isso para a quadra na tarde desta sexta-feira, dia 8, abrindo o confronto melhor-de-cinco das semifinais do Campeonato Polonês 2012 / 2013, enfrentando o Jastrzebski Wegiel no Hall of Sports, a partir das 16h (horário de Brasília)..."
Hawks Zdrój :]
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: II runda play off

Post autor: d12343 »

To ja zaproponuję Hawk Springs - jak szaleć to szaleć :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: II runda play off

Post autor: Kicu »

hardy pisze:przestańcie już atakować Michała bo nigdy nie wiadomo czy do nas kiedyś nie trafi :p


znalezione na jednym z brazylijskich portali sportowych:
"HAWKS ZDRÓJ (POLÔNIA) – O retrospecto é muito bom. E o Zaksa Kedzierzyn-Kozle leva isso para a quadra na tarde desta sexta-feira, dia 8, abrindo o confronto melhor-de-cinco das semifinais do Campeonato Polonês 2012 / 2013, enfrentando o Jastrzebski Wegiel no Hall of Sports, a partir das 16h (horário de Brasília)..."
Hawks Zdrój :]
Się tak nie ciesz, bo niedługo znajdziesz gdzieś tłumaczenie "Kędzierzyn-Koźle" jako "Kedzierzyn-Goat" :D
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: II runda play off

Post autor: Hirako »

Myślicie że dziś Martino od początku?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mikser »

Pewnie nie, chociaż chciałbym go zobaczyć w podstawowej 6. Nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu, zobaczymy w jakiej formie jest Zaksa i czy JW polegnie bez walki czy coś tam spróbuje ugrać :)
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda play off

Post autor: Lineczka »

Martino rozpocznie w kwadracie. Sporo będzie zależało od Łaski i Bernardiego - reakcja na słabszą dyspozycje np. środkowych czy Gierczyńskiego.
Ostatnio zmieniony 8 mar 2013, o 19:33 przez Lineczka, łącznie zmieniany 1 raz.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: II runda play off

Post autor: oliwia »

ze_wsi pisze:
oliwia pisze: Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek tutaj nazwała siebie kibicem jakiejś drużyny.
W ramach ćwiczeń
oliwia pisze:A szkoda, bo Klubowe MŚ i Liga Mistrzów czekają i niezależnie od tego, że kibicuję innym drożynom, chciałabym, żeby Skra ładnie się w tych rozgrywkach pokazała.
Pozdrawiam ;)
oliwia pisze:Co Wam wszystkim zaczęły się tak mecze śnić, też bym tak chciała :P
Jestem za JW - bardzo lubię Effector (choć Jastrzębie trochę bardziej ;) ), ale jak wspomniał kolega wyżej - ich odpadnięcie na tym etapie nie będzie dobrze świadczyć o poziomie naszej ligi.
Pozdrawiam ;)
1. Jedyne, czego się dowiedziałeś, to że nie kibicuję Skrze, o czym nie raz tu wspominałam (i w sumie to jedyny klub, do którego mam takie podejście)
2. Tak, byłam za JW w tym konkretnym meczu, naprawdę tego nie wyczułeś?
Oliwio, Łasko jest kapitanem zespołu i wypowiada się na oficjalnych konferencjach prasowych, więc w ten sposób reprezentuje klub. Nie chcę mówić, że jest śmiesznym, ale na pewno jest dość dziecinnym przekonanie, że kapitan zespołu egzystuje w jakimś niebycie w oderwaniu od klubu i nie uczestniczy w dyskusjach i decyzjach tego klubu. Podobnie jak w Zaksie nic się nie odbywa bez wiedzy i udziału Zagumnego. Przymykam oko na wpisy Kuby_JW o jakichś pieczątkach itp, bo co to za dyskusja, natomiast trzeźwo myślący kibic chyba zdaje sobie sprawę, że za decyzje klubu odpowiada grono najbardziej odpowiedzialnych osób, w tym jest głos kapitana. Zresztą nie chodzi mi personalnie o atak na Łasko, bo nie wątpię, że przekonanie wyrażane przez niego kilkakrotnie jest obrazem atmosfery w całym klubie. Sądzę, że inaczej nie pozwalałby sobie na tego typu uwagi kilka razy.
Nie musisz składać deklaracji o kibicowaniu jakiemuś klubowi, ja po prostu na podstawie twoich wpisów na tym forum od dawna kojarzę cię jednoznacznie jako kibica, a na pewno sympatyka Jastrzębskiego, więc z czegoś to moje przekonanie musi wypływać.
Edyta, rozumiem Twoje oburzenie, sama byłam zdziwiona, że Łasko tak lekkomyślnie wyraża swoje opinie. Tak samo nie spodobało mi się przełożenie meczu z ZAKSĄ, ale nie biorę za pewnik, że ta awaria nie istniała. W Twojej wypowiedzi nie pasowało mi jedynie pretensje skierowane wprost do Łasko - myślę, że wynika to właśnie z tych wywiadów, których ostatnio udzielił. Czy gdyby zachowywał się kurtuazyjnie jak do tej pory, też uznałabyś go za głównego winowajcę? Sama napisałaś, że za pewne decyzje w klubie odpowiedzialnych jest wiele osób, dlaczego więc takich słów nie kierujesz przeciwko Grodeckiego czy Bernardiemu? Myślę, że oni są bardziej wpływowi niż kapitan drużyny.
Owszem, sympatyzuję z JW, tak jak z kilkoma innymi klubami (wierz lub nie, ale z ZAKSĄ również), bo nie utożsamiam się w pełni z żadną drużyn, a lubię siatkówkę i trzymam kciuki za całą polską ligę. Skoro lubię obie te drużyny, dlaczego traktujesz mnie jako stronniczą? Kibicuję "wiernie" tylko jednemu klubowi, ale nie zapowiada się, żebyśmy mogli go w najbliższej przyszłości oglądać w PlusLidze - jak tak się stanie, wtedy mogę się deklarować ;)
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: II runda play off

Post autor: bono »

mikser pisze:Pewnie nie, chociaż chciałbym go zobaczyć w podstawowej 6. Nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu, zobaczymy w jakiej formie jest Zaksa i czy JW polegnie bez walki czy coś tam spróbuje ugrać :)
Pojadę anty Ljubo - w dzisiejszej siatkówce męskiej wygrywa się ....zagrywka :P - bulbteam dzisiaj jak i w całej konforntacji ma szansę wygrać tylko gdy Kedzierzyn nie będzie miał zagrywki.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: II runda play off

Post autor: Hirako »

Obrazek
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mikser »

Ciekawe czy kibice coś przygotują w nawiązaniu do tych nieszczęsnych żarówek :)
Poza Zaksą gra dziś PW z Kielcami, Czewa z Olsztynem - w sumie jestem ciekaw tylko meczu Kielc. Gdzieś po cichu liczę, że razem z Wawą nie wpuszczą Skry na 5 miejsce !!!
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: ksjw90 »

Ja zapytam tak, kto z napinaczy internetowych (kibiców Zaksy) będzie dzisiaj na meczu? Do Jastrzębia z Kędzierzyna nie jest wcale daleko, a jeśli chodzi o kibiców z gimnazjum to i tak pozostaje telewizorek :]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: II runda play off

Post autor: grzegorzg »

Widzę takie napięcie, że powstanie przepięcie. Kto wytrzyma to spięcie ? ;)

To oczywiście a propos żarówek..
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: ksjw90 »

Słyszałem że Rudzielec dzisiaj nie gra, to prawda?
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: II runda play off

Post autor: martin19 »

ksjw90 pisze:Słyszałem że Rudzielec dzisiaj nie gra, to prawda?
Pilarz o wiele gorszy nie jest. ;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: II runda play off

Post autor: Hirako »

Kuba_JW pisze:Skoro w sezonie jeden zespol wygrywa 5 meczów a drugi dwa to raczej znaku rowności nie mozna miedzy nimi dawać...
Czyli prowokacja mało udana, osmieszenie własnej osoby udane.
Ale Michałek Łasko szukający mistyfikacji już się nie ośmiesza co nie? :]

Oko za oko ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Rafa
Posty: 182
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 13:54
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Rafa »

3 i ewentualnie 4 mecz pomiędzy Resovią a Delectą zostaną rozegrane 24 i 25 marca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”