Sezon 2008/09 -17. kolejka

mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

Wie ktoś może czy będzie gdzieś transmitowany mecz Trefl- Politechnika w necie??
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
muminek bez ogonka
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2009, o 15:43

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: muminek bez ogonka »

mily66 pisze:Wie ktoś może czy będzie gdzieś transmitowany mecz Trefl- Politechnika w necie??
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

dzięki
mam nadzieję ,że zadziała ;]
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: maksik »

Powinno działać...u mnie działa prawie zawsze...na pewno po jednym razie niepowodzenia powinno się spróbować jeszcze kilka razy i bedzie szło.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Mate »

No to witamy Gdańsk w play-outach.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Nagor »

Jak już pisałem w temacie o Treflu. Zanuto jest przereklamowany przez dreamera i wielu znawców. Jego gra to siła razy ramię w ataku, a w przyjęciu: a nóż widelec się uda. To on jest dawcą dwóch punktów dla Warszawy, osobiście się z tego cieszę, tylko gdzie mieli oczy ci, co widzieli go wcześniej? Gdzie jest jakakolwiek technika i chłodna głowa? Trzy ataki po bloku nie świadczą o nieziemskiej grze.

Brawo Politechnika, jest to jeden z dwóch AZS, które nie zawodzą (drugi AZS wygrał z Piacenzą :D )
Brawo Zanuto, jeszcze nie widziałem tak dobrze ukrytego szpiega w szeregach przeciwnika :]
...
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

Chyba Mazur uciekł spod topora. Gdyby była kolejna porażka, to pewnie było by out dla niego.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: maksik »

Nagor pisze: Brawo Zanuto, jeszcze nie widziałem tak dobrze ukrytego szpiega w szeregach przeciwnika :]
dobre..się uśmiałem ..:D :D
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: norbertz90 »

Trzeba wziąść również to pod uwagę, że Zanuto miał bardzo poważną kontuzje i nie grał przez 6 miesiecy i gra raczej z konieczności. Sam sztab Trefla twierdzi że Brazylijczyk gra na jednej nodze nie jest w pełni dyspozycji. Nie zmienia to faktu, że zagrywke przyjmuje słabo. Kłos go kilkakrotnie pocelował. Jedna jest pozytywna rzecz w jego grze. Po udanej akcji cieszy się bardzo energicznie zagrzewając kolegów do walki.
Wg mnie Trefl sie utrzyma pokona w play outach Delecte Bydgoszcz. Ich gra jest coraz lepsza ale jednak w niektórych elementach są mankamenty. Końcówke meczu zawalił Serafin. Tak doświadczony zawodnik nie może przy piłce meczowej podawać piłki przeciwnikowi. Jeśli Trefl pozostanie w lidze to powinien zmienić rozgrywającego. Bednaruk i Kruk to nie są wybitni rozgrywajcy, grają czasmi niedokładne piłki, kiepsko w obronie i bloku. Idealną opcją wg mnie powinien byc Zagumny, ale co tu gdybać Trefl bedzie musiał walczyc do upadłego aby wygrać tak jak zakładam z Delecta, bo Bydgoszcz sie nie podłozy.
Norbert
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

norbertz90 pisze:Trzeba wziąść również to pod uwagę, że Zanuto miał bardzo poważną kontuzje i nie grał przez 6 miesiecy i gra raczej z konieczności. Sam sztab Trefla twierdzi że Brazylijczyk gra na jednej nodze nie jest w pełni dyspozycji. Nie zmienia to faktu, że zagrywke przyjmuje słabo. Kłos go kilkakrotnie pocelował. Jedna jest pozytywna rzecz w jego grze. Po udanej akcji cieszy się bardzo energicznie zagrzewając kolegów do walki.
Wg mnie Trefl sie utrzyma pokona w play outach Delecte Bydgoszcz. Ich gra jest coraz lepsza ale jednak w niektórych elementach są mankamenty. Końcówke meczu zawalił Serafin. Tak doświadczony zawodnik nie może przy piłce meczowej podawać piłki przeciwnikowi. Jeśli Trefl pozostanie w lidze to powinien zmienić rozgrywającego. Bednaruk i Kruk to nie są wybitni rozgrywajcy, grają czasmi niedokładne piłki, kiepsko w obronie i bloku. Idealną opcją wg mnie powinien byc Zagumny, ale co tu gdybać Trefl bedzie musiał walczyc do upadłego aby wygrać tak jak zakładam z Delecta, bo Bydgoszcz sie nie podłozy.
dokładnie to samo chciałem napisać
to Serafin w końcówce przy pierwszej zagrywce Kłosa podał ręke Warszawie a przy drugiej zagrywce odsunął się do lini i zostawił Bruno przyjmującego 2/3 boiska.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Nagor »

Trzeba wziąść również to pod uwagę, że Zanuto miał bardzo poważną kontuzje i nie grał przez 6 miesiecy i gra raczej z konieczności.
Ja rozumiem, że tacy zawodnicy jak Kazyiski, Marshal czy Wlazły powracają powoli do zdrowia, bo opierają grę na dynamice i każdy o tym wie. Tymczasem Zanuto miał być WSZECHSTRONNY, czyli również dobry technicznie, a technika nie znika po kontuzji. Tymczasem on zamyka oczy i uderza ile siły w łapsku.
Nie zmienia to faktu, że zagrywke przyjmuje słabo.
No właśnie, wszechstronny zawodnik bez techniki ani bez przyjęcia. A przyjęcie też nie znika po kontuzji.
Jedna jest pozytywna rzecz w jego grze. Po udanej akcji cieszy się bardzo energicznie zagrzewając kolegów do walki.
Tracąc siłę i bezcenną energię, a dodatkowo jest po kontuzji.
Końcówke meczu zawalił Serafin.
A Zanuto nie przyjmując pod rząd dwóch takich samych zagrywek?
Bednaruk i Kruk to nie są wybitni rozgrywajcy, grają czasmi niedokładne piłki, kiepsko w obronie i bloku.
Faktycznie, co w nim widziało Trentino nie mogę do tej pory odgadnąć. Jeden warty drugiego. Ja bym zmieniał ich jako pierwszych w okienku transferowym.
Idealną opcją wg mnie powinien byc Zagumny,
Niby tak, ale ja jednak tego nie widzę. W Gdańsku po tak zawalonym sezonie nie ma szans na znalezienie jakiegoś dobrego sponsora, z domysłów wiadomo, że mają nawet problem, żeby wypłacić się obecnym zawodnikom, a dodatkowo Zagumny RACZEJ nie odejdzie do byle klubu.
Wg mnie Trefl sie utrzyma pokona w play outach Delecte Bydgoszcz.
A szkoda, szkoda, z całego serca będę kibicował Delekcie.
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

Jedna jest pozytywna rzecz w jego grze. Po udanej akcji cieszy się bardzo energicznie zagrzewając kolegów do walki.
Tracąc siłę i bezcenną energię, a dodatkowo jest po kontuzji.


raczej radość z gry to jest to co najważniejsze w siatkówce
Ostatnio zmieniony 13 lut 2009, o 21:09 przez mily66, łącznie zmieniany 4 razy.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Arff »

Nagor pisze:Jak już pisałem w temacie o Treflu. Zanuto jest przereklamowany przez dreamera i wielu znawców. Jego gra to siła razy ramię w ataku, a w przyjęciu: a nóż widelec się uda. To on jest dawcą dwóch punktów dla Warszawy, osobiście się z tego cieszę, tylko gdzie mieli oczy ci, co widzieli go wcześniej? Gdzie jest jakakolwiek technika i chłodna głowa? Trzy ataki po bloku nie świadczą o nieziemskiej grze.

Brawo Politechnika, jest to jeden z dwóch AZS, które nie zawodzą (drugi AZS wygrał z Piacenzą :D )
Brawo Zanuto, jeszcze nie widziałem tak dobrze ukrytego szpiega w szeregach przeciwnika :]
Ty na prawdę wymagasz optymalnej formy od zawodnika który nie skakał od pół roku ??? ;o Nawet nie będę tego komentował...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: norbertz90 »

Zanuto widziałem drugi raz jak gra. W Radomiu grał zdecydowanie lepiej ale bez żadnych fajerwerków. Wiadomo jak energicznie się cieszy to traci dużo sił, jednak jak wszyscy bedą reagować po wygranej akcji bez emocji to nic z tego nie będzie. Smętne miny w niczym nie pomoga, pogłambiają przygnębienie. Kolejne spotkania z rzędu napewno odbijają się na psychice zawodników, jednak gra Trefla z meczu na mecz jest teraz coraz lepsza. Każdy jednak wie ze ten zespól to klapa w tym sezonie. Budżet 3 w lidze bodajże 8 mln złotych ale , w kontraktach zawodnicy mają zapisane ze pensje moga byc obnizone ze względu na słabą postawę. Nie sądze, zeby sponsor Trefl wycował się ze sponsorowania zespołu jeżeli utrzyma się w lidze. Dla kilku zawodników I liga a ekstraklasa to ogromny przeskok a szybkie budowanie drużyny na nic sie nie zdało. Interesuję sie ktoś koszykówką nie wiecie ile trwało budowanie zespołu Prokom Trefl Sopot na Mistrza Polski i występy w eurolidze?
Norbert
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Nagor »

Ty na prawdę wymagasz optymalnej formy od zawodnika który nie skakał od pół roku ??? ;o Nawet nie będę tego komentował...
Nie będziesz komentował, ale jednak skomentowałeś :D A powiedz mi po co mu 360 w ataku do przyjmowania albo ataków technicznych? Po prostu zwracam uwagę, że skakanie to jedyne co potrafił widocznie, jeśli nie umie nic innego bez tego. No dobra, dodam, że ma dobrą zagrywkę.
Dla kilku zawodników I liga a ekstraklasa to ogromny przeskok a szybkie budowanie drużyny na nic sie nie zdało
Paradoksalnie to Winnik z Serafinem najwięcej grają dla Trefla. Porównaj sobie z Bednarukiem, Kadziem czy Zanuto.
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

Dla kilku zawodników I liga a ekstraklasa to ogromny przeskok a szybkie budowanie drużyny na nic sie nie zdało
Paradoksalnie to Winnik z Serafinem najwięcej grają dla Trefla. Porównaj sobie z Bednarukiem, Kadziem czy Zanuto.
Akurat Bednaruk to artysta i całkiem nieźle wg mnie sobie dzisiaj radził- Kadziu przereklamowany -dzis tragedia.Zanuto to Zanuto ze 20-30 cm niżej skacze a to już dla niego problem w ataku.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Nagor »

Politechnika zanotowała na prawdę dużo bloków w tym meczu. Ktoś musi być temu winny, oczywiście Bednaruk potrafi wyczyścić siatkę do połowy bloku (jedna ręka Kłosa xD) i wtedy to cała wina spada na Kadzia, ale reszta bloków nie była aż tak szczęśliwa. Ciężko się ocenia pracę rozgrywającego, ale wg mnie Bednaruk nie jest wcale taki dobry.
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

Po wejściu Stancelewskiego na boisku (3 set ??) dopiero zaczął działać blok Trefla i to tylko pasywny.Moim zdaniem to jest prawdziwy problem Trefla w tym sezonie, jeszcze można dodać do tego beznadziejną grę w ataku (6 piłek skończonych w jednym secie).Tak naprawde Gdańsk nie ma atakującego z prawdziwego zdarzenia , dla mnie Winnik jest jakiś bezwyrazu.
Tydzień temu na meczu z Jastrzębiem było podobnie z blokiem.Nawet Prygiel się wypowiadał po spotkaniu ,że nie mieli jeszcze takiego meczu z taką ilośćią skutecznych bloków na przeciwniku. :o
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Nagor »

To co piszesz dobrze pasuje do mojej teorii, jeśli każda drużyna z Treflem notuje 10+ bloków, a wybloki nie są liczone w statystykach, to nie świadczy dobrze o sypaczu.
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

Nagor pisze:To co piszesz dobrze pasuje do mojej teorii, jeśli każda drużyna z Treflem notuje 10+ bloków, a wybloki nie są liczone w statystykach, to nie świadczy dobrze o sypaczu.
Fakt nie pomyślałem o tym(bądź co bądź lubie Bednaruka i jego brata bliźniaka Kruka 8-) ) ,ale i tak siły przebicia w ataku Trefl nie ma.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

norbertz90 pisze:Wg mnie Trefl sie utrzyma pokona w play outach Delecte Bydgoszcz. Ich gra jest coraz lepsza ......
Ich gra jest coraz lepsza ? Podaj chociaż jeden konkretny przykład lepszej gry. Chyba, że chodzi ci o porażkę nie 1:3, a 2:3.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: mily66 »

zbyszek_2013 pisze:
norbertz90 pisze:Wg mnie Trefl sie utrzyma pokona w play outach Delecte Bydgoszcz. Ich gra jest coraz lepsza ......
Ich gra jest coraz lepsza ? Podaj chociaż jeden konkretny przykład lepszej gry. Chyba, że chodzi ci o porażkę nie 1:3, a 2:3.
dzisiaj tego nie było widać ,ale byłem na meczu tydzień temu jak grali z JW i bardzo fajnie zagrane 2 pierwsze sety gdzie Trefl mógł juz prowadzić 2:0 8-) . Po tem JW zaczeło graćswoje blokiem zbili ich w 3 secie a w 4 znowu było troche walki.Mam nadzieję ,że potwierdzą się słowa Strumiłły na temat gry Trefla w play-outach.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

mily66 pisze:
zbyszek_2013 pisze:
norbertz90 pisze:Wg mnie Trefl sie utrzyma pokona w play outach Delecte Bydgoszcz. Ich gra jest coraz lepsza ......
Ich gra jest coraz lepsza ? Podaj chociaż jeden konkretny przykład lepszej gry. Chyba, że chodzi ci o porażkę nie 1:3, a 2:3.
dzisiaj tego nie było widać ,ale byłem na meczu tydzień temu jak grali z JW i bardzo fajnie zagrane 2 pierwsze sety gdzie Trefl mógł juz prowadzić 2:0 8-) . Po tem JW zaczeło graćswoje blokiem zbili ich w 3 secie a w 4 znowu było troche walki.Mam nadzieję ,że potwierdzą się słowa Strumiłły na temat gry Trefla w play-outach.
No i tu jest problem, że ich gry dzisiaj nie było widać. Myślę, że Strumiłło nic już nie wskóra. A mówienie, że mogli prowadzić 2:0...... mogli ale nie prowadzili.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Chal »

Prawda jest taka, że Trefl będzie faworytem play-outów, nikt tam nie ukrywa, że teraz wszystko jest podporządkowane przygotowaniu do barażów, Winnik dzisiaj po meczu mówił, że był on traktowany jako mocny trening, nic więcej, bez wielkiego ciśnienia na wynik. Zanuto z meczu na mecz powinien grać lepiej, lepiej powinna też funkcjonować cała drużyna i Chemikowi lub Jadarowi będzie bardzo ciężko pokonać gdańszczan czterokrotnie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
damian940915
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2009, o 20:37
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: damian940915 »

Przynajmniej Trefl przekonał się że kasa to nie wszystko. A w play-outach tak jak jest wspomniane wcześniej Trefl wygra, gdyż po prostu są nastawieni na te mecze chyba lepiej
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: maksik »

I tu chciałbym się podzielić swoją opinią ponownie na temat systemu barażowego. (totalnie zerżnąłem sam z siebie z jakiegoś wcześniejszego postu bo nie było odzewu a nie wiem czy ten temat był przerabiany ) -sorki za OT ale nie bede tworzył na 3 zdania nowego tematu...chyba że się rozwinie to przerzucimy.
Z racji że tutaj zostało to ponownie poruszone uważam ten system za delikatnie mówiąc durnawy...
(cyt.)...mamy tego przykład. Trefl sobie będzie odpoczywał teraz dobry miesiąc (+ czas do samych baraży )lecząc rany i odkuwając się fizycznie i mentalnie poprzez NIEgranie na maxa przy czym Jadar i Delecta będą się zabijać o to by znaleźć się w PO. A potem jednym punktem któraś z tych drużyn przegra ten wyścig i musi jeszcze się borykać z tymi którzy na to po prostu nie zasługują... Ostatni out - a przedostatni niech gra z drugą drużyną niższej ligi. Jak dla mnie to klarowna sytuacja. I nie chodzi tu o żadne moje powiązania klubowe w sensie kibicowania komuś w tym sezonie. Kto nie zagrał dobrze i nie zdobył odpowiedniej ilości punktów niech....spada . Jedyny przypadek grania baraży pomiędzy ostatnią i przedostatnią drużyną danej ligi to równa ilość punktów i stosunek setów - wtedy można do 2 wygranych rozegrać jakieś baraże i wyłonić lepszego. No chyba, że się znajdą 3 drużyny. (choć to już cud jakiś)-to już jakiś mały turniej barażowy...nie wiem...cokolwiek. Ale tak byłoby sprawiedliwiej.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

Chal pisze:Prawda jest taka, że Trefl będzie faworytem play-outów, nikt tam nie ukrywa, że teraz wszystko jest podporządkowane przygotowaniu do barażów, Winnik dzisiaj po meczu mówił, że był on traktowany jako mocny trening, nic więcej, bez wielkiego ciśnienia na wynik. Zanuto z meczu na mecz powinien grać lepiej, lepiej powinna też funkcjonować cała drużyna i Chemikowi lub Jadarowi będzie bardzo ciężko pokonać gdańszczan czterokrotnie.
Na jakiej podstawie tak sądzisz? Trefl faworytem? Nie rozśmieszaj mnie. Chyba oglądamy inną ligę :D
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: 88Mario »

Zbyniu nie bulwersuj sie tak bo zawalu dostaniesz ;)


Moim zdaniem baraże równiez wygra Trefl, nastawieni sa na baraze juz od jakiegos miesiąca i to w meczach barażowych wyjdzie... Bydgoszcz i Radom walcza zaciekle o Playoffy i dla jednej z tych druzyn gra w barazach bedzie nagłym szokiem, że jednak sie nie udało. Myśle, że bedzie to Delecta a nawet chciałbym żeby tak bylo...

Jadar naprawde gra ostatnio bardzo dobra siatkówke w przeciwieństwie do Delecty.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: Nagor »

Jadar naprawde gra ostatnio bardzo dobra siatkówke w przeciwieństwie do Delecty.
Następny majster się odezwał. Delecta wygrała z KK, mało?

Niestety też myślę, że faworytem po jest Trefl, ale jednak będę kibicował Delekcie/Jadarowi ;) Trefl musi nauczyć się robić drużynę, ale PLS to za wysokie progi jak na takie doświadczenia.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2008/09 -17. kolejka

Post autor: maksik »

88Mario pisze: Jadar naprawde gra ostatnio bardzo dobra siatkówke w przeciwieństwie do Delecty.
tutaj (pewnie ku uciesze Zbyszka ;) ) się z Tobą do końca nie zgodzę. Chemicy od czasu przyjścia Waldka mieli chyba tylko 2 wpadki..Czewa i Jadar. Ostatniego meczu ze Skrą chyba nie ma co się nawet do niego odnosić. Tak to od sporego czasu Delecta prezentuje naprawdę solidną siatkówkę. Może być naprawdę różnie. Jasio z Jadaru zrobil drużynę walczącą i przede wszystkim zdobywającą punkty. Jutro się okaże jak ze Skrą. no a pojutrze...Delecta-Czewa. Już jest ciekawie mimo że to dól tabeli.
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”