PlusLiga 2008/09 - baraże

kuba18760
Posty: 37
Rejestracja: 18 lut 2008, o 07:14
Płeć: M

PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: kuba18760 »

Jakie wasze typy? Ja jako że jestem z Radomia jestem za Jadarem. :]

orientuje się czy tv będzie pokazywała któryś z meczy?
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PLS- Baraże

Post autor: Antos »

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PLS- Baraże

Post autor: Nagor »

Baraże a play-off to co innego. Jestem za Radomiem :D
...
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: PLS- Baraże

Post autor: 88Mario »


Nie czepiaj sie człowieku bo po perwsze playoff to nie baraże a po drugie to w tym temacie co podales to rozmawia sie o 3 druzynach w lidze a w playoff jest 8 druzyn prawda ? A co to dopiero mowic jak ktos zacznie pisac o barazach ...3 posty beda i temat wroci znowu oczywiscie do dobra narodowego (wiadomo o kim pisze)

Co do baraży to jestem za Radomiem...Gdańsk musi zobaczyć, ze sport to nie tylko kasa.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PLS- Baraże

Post autor: Nagor »

Gdańsk musi zobaczyć, ze sport to nie tylko kasa.
Dokładnie, niech nauczą się robić drużynę w I lidze, a potem atakować ekstraklasę.
...
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PLS- Baraże

Post autor: jacek05 »

Szczerze mówiąc z jednej strony jestem za Radomiem, bo wiadomo... kasa nei ważne itp. Ale z drugiej strony w Radomiu nie ma widoków na większe pieniądze, a w Gdańsku tak. Wiadomo popełnili błędy, ale nie myli się ten co nic nie robi. W przyszły sezonie (o ile taki będzie) powinno być lepiej. Jakby Trefl wygrał ten baraż to szczerze mówiąc bym się nie obraził.. :)
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: PLS- Baraże

Post autor: plecotus »

Oczywiście dla ligi byłoby lepiej, gdyby został duży gracz.
8
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PLS- Baraże

Post autor: zbyszek_2013 »

Stawiam na Gdańsk. Jak osiąga się dno to trzeba się w końcu od niego odbić. Mam nadzieję, że Trefl poradzi sobie z Jadarem i potem dalej z wicemistrzem I ligi.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: PLS- Baraże

Post autor: Chal »

Żaden z tych klubów nie odpowiada jeszcze standardom +Ligi, tyle że Trefl dopiero się uczy, a zabawka pana Kupidury od kilku lat jakoś w tej lidze istnieje, a kolejnym cyrkom nie ma tam końca. Wolę Trefl, 2x bliżej na wyjazd 8-)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Pele »

A może by tak przewietrzyć Plusligę i np. może obie drużyny spadną???
Wprawdzie to może oznaczać, że przybędzie dwóch pewnych kandydatów do spadku (różnica między plusligą a I liga jest spora) ale można spróbować pomażyć
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: maksik »

Z moich obserwacji (nie z żadnej stronniczości) lepiej by było gdyby w lidze pozostał Trefl. Cieszy mnie fakt awansu do PO uznawanych za wiecznych chłopaków do bicia Delekciarzy bo tutaj nie ma obaw o sponsora, jest dobre zaplecze typu wspaniały Wspaniały, hala, a zawodnicy wsparci przez przyjmującego i sypacza mogą namieszać. Jadar znowu imponował mi zawsze ambicją ale z zapleczem gorzej. Już słychać o problemach ze sponsorem, treneiro Sucheiro narobił w kaszę sobie i drużynie i ogólnie klimat panujący w Radomiu nie zawsze godzi się z prawami profesjonalnej siatkówki.
Drużyna z Gdańska...wróć...na tę chwilę to..zawodnicy z Gdańska po takim sezonie nie mogą chyba na siebie już patrzeć i na pewno oni sami czują że roszady w zespole muszą być i będą. Jeśli Strumiło wykaże chęć pozostania to może być plus dla tej drużyny, bo poprzednikowi niektórzy zawodnicy śmiali się w twarz.
Ktoś pisze o przewietrzeniu +ligi... Żeby nie było tak jak w tamtym roku.. Najlepiej niech oba zespoły zostaną bo jeszcze jak Warszawa nie znajdzie sponsora to się porobi jak z Sosnowcem. Mimo wszystko jakos czarno to widzę..tfuu..
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
parodia
Posty: 96
Rejestracja: 23 cze 2008, o 17:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: parodia »

maksik pisze:Jeśli Strumiło wykaże chęć pozostania to może być plus dla tej drużyny, bo poprzednikowi niektórzy zawodnicy śmiali się w twarz.
:D oglądałeś ostatni wywiad Kadzia? jeśli nie to obejrzyj i będziesz wiedział co myśli o nim sam Kadziu i reszta drużyny
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Pele »

Bo w Treflu zawodnicy się przyzwyczaili że trener to po prostu prezentuje się KASZA-niasto czyli źle.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PLS- Baraże

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
Gdańsk musi zobaczyć, ze sport to nie tylko kasa.
Dokładnie, niech nauczą się robić drużynę w I lidze, a potem atakować ekstraklasę.
Co jak co, ale jakbyś patrzył na wyniki to byś widział, że w zeszłym sezonie Gdańszczanie kosili równo praktycznie wszystkich rywali w I lidze, zaliczył tylko jedną porażkę do zera (z B-B ale u siebie odwdzięczyli się tym samym), a w play-offach nie mieli sobie równych przegrywając tylko jeden mecz z ośmiu. Problem leży gdzie indziej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: PLS- Baraże

Post autor: 88Mario »

Dennis Guilder pisze:
Nagor pisze:
Gdańsk musi zobaczyć, ze sport to nie tylko kasa.
Dokładnie, niech nauczą się robić drużynę w I lidze, a potem atakować ekstraklasę.
Co jak co, ale jakbyś patrzył na wyniki to byś widział, że w zeszłym sezonie Gdańszczanie kosili równo praktycznie wszystkich rywali w I lidze, zaliczył tylko jedną porażkę do zera (z B-B ale u siebie odwdzięczyli się tym samym), a w play-offach nie mieli sobie równych przegrywając tylko jeden mecz z ośmiu. Problem leży gdzie indziej.

Zgadza sie, problem leży gdzie indziej. A mianowicie w tym, że szefostwo Klubu myślało, że nazwiskami i grubym portfelem zwojują ligę. Nie tak sie tworzy druzyne na miare +ligi.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Nagor »

Już dawno mówiłem, że problem leży w tym, że chcieli kupić wysokie miejsce a nie zagrać o nie.
...
kuba18760
Posty: 37
Rejestracja: 18 lut 2008, o 07:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: kuba18760 »

Jadar świetnie, rozpoczął spotkanie z Treflem ;f.

oby tak dalej. :|
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: HejdaChemik »

Prawidłowo! ;)

Czekam na relacje zgromadzonych :) I licze na derby Radomia w przyszłym roku :)
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: zbyszek_2013 »

Trefl prowadził 1:0, ale niestety jest 1:1.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Guilder »

Czyżby skończyło się jak zwykle 3:1?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Nagor »

Jeeeeest! Brawo Jadar, przynajmniej Wy mnie nie załamcie :) Macie utrzymanie na wyciągnięcie ręki, tak trzymać :) Jeszcze raz brawo ;)
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Jeeeeest! Brawo Jadar, przynajmniej Wy mnie nie załamcie :) Macie utrzymanie na wyciągnięcie ręki, tak trzymać :) Jeszcze raz brawo ;)
Bez przesady na razie jest dopiero 1-0 a trzeba jescze wygrac 6 meczy...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kuba18760
Posty: 37
Rejestracja: 18 lut 2008, o 07:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: kuba18760 »

Na moją relację z tego spotkania nie ma co dzisiaj liczyć, ponieważ choroba i fatalny zbieg okoliczności zatrzymaly mnie w domu.

No cóż, oczywiście ciesze się ze zwycięstwa ale już mówie to dzisiaj, będzie ciężko.

teraz 3mamy kciuki za Polibude ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Nagor »

kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Jeeeeest! Brawo Jadar, przynajmniej Wy mnie nie załamcie :) Macie utrzymanie na wyciągnięcie ręki, tak trzymać :) Jeszcze raz brawo ;)
Bez przesady na razie jest dopiero 1-0 a trzeba jescze wygrac 6 meczy...
Jeśli Trefl tak się napinał, po czym przegrywa 3:1, to nie widać żadnych objawów na polepszenie gry :D I dobrze.
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Jeśli Trefl tak się napinał, po czym przegrywa 3:1, to nie widać żadnych objawów na polepszenie gry :D I dobrze.
Tylko ze to dopiero 1-0 wiec o awansie w zasiegu reki nie ma co mowic
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: Nagor »

kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Jeśli Trefl tak się napinał, po czym przegrywa 3:1, to nie widać żadnych objawów na polepszenie gry :D I dobrze.
Tylko ze to dopiero 1-0 wiec o awansie w zasiegu reki nie ma co mowic
Wątpię, żeby Radom oddał jakieś mecze u siebie Treflowi...

A ja mam jeszcze takie pytanie. Gdzie jest w końcu ten Zanuto sprzed sezonu :] ? To nie jest pierwszy mecz po kontuzji, powinien już grać na swoim poziomie, o ile taki miał, a tu Hernandez bije go 3 razy na głowę 8-)
...
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: jacek05 »

kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Jeeeeest! Brawo Jadar, przynajmniej Wy mnie nie załamcie :) Macie utrzymanie na wyciągnięcie ręki, tak trzymać :) Jeszcze raz brawo ;)
Bez przesady na razie jest dopiero 1-0 a trzeba jescze wygrac 6 meczy...

eee, wystarczą 3.. ;)

był ktoś na meczu? jak poziom?
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: zbyszek_2013 »

jacek05 pisze:
kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Jeeeeest! Brawo Jadar, przynajmniej Wy mnie nie załamcie :) Macie utrzymanie na wyciągnięcie ręki, tak trzymać :) Jeszcze raz brawo ;)
Bez przesady na razie jest dopiero 1-0 a trzeba jescze wygrac 6 meczy...

eee, wystarczą 3.. ;)
Nie 6, nie 3, tylko 4. Trzeba wygrać 4 mecze aby mieć szansę na baraż z drugą drużyną I ligi. :D
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: niepoinformowany »

zbyszek_2013 pisze:
jacek05 pisze:
kevinpsb pisze: Bez przesady na razie jest dopiero 1-0 a trzeba jescze wygrac 6 meczy...

eee, wystarczą 3.. ;)
Nie 6, nie 3, tylko 4. Trzeba wygrać 4 mecze aby mieć szansę na baraż z drugą drużyną I ligi. :D
Zwracam uwagę na pogrubione słowo- oczywiście autorowi chodziło o "jeszcze".
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PlusLiga 2008/09 - baraże

Post autor: zbyszek_2013 »

Póki co należy wygrać rywalizację w PlusLidze. Potem może sobie autor " pogrubiać" :)
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”