Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kevinpsb »

No to Resovia jest pod czarną ścianą 1-0 w meczach pierwszy mecz wygrany 3-0 a odniosłem wrażenie że po za 15 akcjami 1 seta ZAKSA miala kontrole nad meczem... No to za 2 tygodnie moze sie okazac że Resovia przegrala wszystko w tym sezonie co było tylko możliwe.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Florian »

1:0 to nie jest jeszcze czarna sciana. a po 2 to działacze zalozyli na ten sezon pudlo, wiec rozumiem ze 3 miejsce tez się liczy...
Choc zgodze sie, ze styl w jakim dzis przegrali byl zenujacy. Zaksa dzis grała prawie dwoma zawodnikami, czechem i kanadyjczykiem. Nie pamietam by Ruciak cos ustrzelil poza zagrywką.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lucass90 »

Przy tak beznadziejnym przyjęciu Woicki nie mógł pograć środkiem, a co za tym idzie, Perłowski nie mógł w pełni pokazać swych umiejętności.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Nagorski »

Nawet w bloku?
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lucass90 »

Kto jak kto, ale Masny potrafi rozrzucić blok. ZAK SA wygrała, bo była lepsza i tyle. Jutro może okazać się, że obraz meczu będzie zupełnie odwrotny do dzisiejszego. Trzeba poczekać i z podsumowaniami tego i czynnego zawodnika powinniśmy wstrzymać się do końca sezonu.
AZS CZĘSTOCHOWA!
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: cba »

Florian pisze:1:0 to nie jest jeszcze czarna sciana. a po 2 to działacze zalozyli na ten sezon pudlo, wiec rozumiem ze 3 miejsce tez się liczy...
Choc zgodze sie, ze styl w jakim dzis przegrali byl zenujacy. Zaksa dzis grała prawie dwoma zawodnikami, czechem i kanadyjczykiem. Nie pamietam by Ruciak cos ustrzelil poza zagrywką.
- w I secie 12/11 - Wika
- w II secie - 5/4 - Gierczyński
- w III secie - 14/12 -Ignaczak
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2009, o 21:49 przez cba, łącznie zmieniany 2 razy.
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Nagorski »

Oivannen jest lepszy od Novotnego !!!
Masny gra tak samo jak Woicki !!!
Środek w Rzeszowie lepszy od Kędzierzyńskiego !!!
Albo autor z Rzeszowa i w dodatku niepoprawny optymista albo ślepy... Novotny wyprzedza dwukrotnie resztę atakujących z PLS, może Prygiel by mu dotrzymał kroku... Masny nie gra tak samo jak Woicki, tylko ma tyle samo wzrostu. Na szczęście gra nieporównywalnie lepiej (o czym z resztą świadczy obecność Ilića na boisku). Ale środek to mnie rozwalił... Perłowski nie jest nawet połową choćby Kaźmierczaka, o Benku nie mówiąc. Hernandez potrafi grać, ale sam też nic nie ugra.
1:0 to nie jest jeszcze czarna sciana. a po 2 to działacze zalozyli na ten sezon pudlo, wiec rozumiem ze 3 miejsce tez się liczy...
Choc zgodze sie, ze styl w jakim dzis przegrali byl zenujacy. Zaksa dzis grała prawie dwoma zawodnikami, czechem i kanadyjczykiem. Nie pamietam by Ruciak cos ustrzelil poza zagrywką.
Nawet bez Ruciaka KK potrafi rozgromić Rzeszów. Co będzie, gdy i Michał się włączy do gry? Mam nadzieję, że jutro tak będzie :)
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
Nefretete
Posty: 181
Rejestracja: 31 gru 2008, o 17:32
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Nefretete »

Qiub pisze:Z ostatniego "Super Volleya" !!!
Oivannen jest lepszy od Novotnego !!!
Masny gra tak samo jak Woicki !!!
Środek w Rzeszowie lepszy od Kędzierzyńskiego !!!

Panom redaktorom już dziękujemy!
I Oivannenowi także bo gdyby nie jego "równa" gra to nasz Mostostal nie zdobywał by seriami punktów :]
Zobacz jednak kto jest autorem tych słów - Pan Such, związany ze środowiskiem rzeszowskim. Oczywiście że było to porównanie nieobiektywne, sama uśmiechnęłam się pod nosem, jak przeczytałam, ze Oivanen jest lepszy od Novotnego, a środek rzeszowski lepszy od kędzierzyńskiego :) Zreszta Pan Such po raz kolejny wypisuje "ciekawe" rzeczy (raz dał do drużyny miesiąca Antigę, który ani jednego meczu nie zagrał i Wlazłego, bo zagrał dobrze z Resovią) i myślę że Super Volley nie powinien go więcej prosić o komentarze, jeśli nie dotyczą prowadzonej przez niego drużyny, bo jest po prostu nieobiektywny.

Nagorski pisze: Nawet bez Ruciaka KK potrafi rozgromić Rzeszów. Co będzie, gdy i Michał się włączy do gry? Mam nadzieję, że jutro tak będzie :)
Dobre pytanie :) Dziś Ruciak ustawił ZAKSIE mecz zagrywką; gdy było niewesoło, Michał wchodził na zagrywkę i za chwilę było już dobrze :D W ataku nie grał za dobrze, ale i bez tego bardzo pomógł swojemu zespołowi - brawa dla Michała.
"Sport jest rywalizacją, nie zawsze się wygrywa, trzeba też umieć pogodzić się z porażką" - M. Bąkiewicz

SEBASTIAN ŚWIDERSKI!
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Florian »

A juz jutro 1 mecz tzw przedwczesnego finalu, Jastrzebski wegiel gra w Belchatowie ze Skra. Jakie tu są wasze typy? W sezonie zasadniczym juz doszlo do niespodzianki i Ptoki pokonaly Skre 3:2.
Jak sadzicie, jakim ustawieniem wyjdzie JsW na ten mecz? Z Robertem czy Igorem w ataku? Pozycja rozgrywajacego Grzes i przyjmujacych Samiki i Hardego oraz srodkowych Patrys, Jurkiewicz sa nie zagrozone.
Ja sciskam kciuki za Jastrzebie :D
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

wyjdą w takim ustawieniu jak od kilku meczów, stan rywalizacji bedzie po 1:1
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Vaud »

Jutro będzie 2:0 dla Skry.
Jeden mecz na czysto, w drugim JW urwie seta. Może nawet dwa.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: radio »

"Mamy za zadanie grać w finale i tego się trzymamy - przekonuje Dejewski."

Mam nadzieję, że motywacja jest naprawdę bardzo duża. Nie przegrać tego meczu w szatni. Mocna zagrywka...i wszystko sie może zdarzyć :)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mate »

Będzie 2:0 dla Skry, albo po 1:1. W kurniku może być różnie, ale i tak Skra przejdzie dalej.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Antos »

Nie w kurniku tylko na lodowisku.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Nagorski »

Na razie ten mecz w niczym nie przypomina meczu na szczycie. Jedni tylko Wlazłym, drudzy Pryglem, jak w gimnazjum.

Edit: Już chciałem pochwalić Łomacza, kiedy to kilka razy z rzędu wrzucił swoich atakujących na najwyższy blok...

Składy:
Skra: Wlazły, Sędzia liniowy, Sędzia główny
JW: ... momentami Łomacz
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Florian »

A ktos to pisał, ze Wlazly to zadna klasa swiatowa ( chyba w watku o panu Drzyzdze i innych komentatorach)... No wiec, dzis jak dla mnie "international level".
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Elgarten »

Skra - Jastrzębski 3:0(20, 21, 23)
Wlazły i długo, długo nic...
Jastrzębie miało swoje szanse, ale w najważniejszych momentach popełnili proste błędy.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Mate »

Matko kochana. Murek 63% w ataku. To jakiś żart wielkanocny?? Falasca, aż 5 asów. To też żart?? Pewnie fajny mecz. Skra 53%(20%) w przyjęciu, a Jastrzębski 38%(11%).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: nulon »

Bardzo dobry mecz w Bełchatowie dzisiaj. Jastrzębie grało naprawdę nieźle. Ale Skra ma Wlazłego.

W skrze świetne przyjęcie Gacka. Bardzo dobrze grał Murek i nieźle Falasca.
Tak naprawdę to dzisiaj w Skrze nie było słabych punktów - może Antiga trochę rozczarował.

Na minus w Jastrzębiu - Rusek. Nie poznaję tego zawodnika. Przyjęcie dzisiaj bardzo marne.

Naprawdę ładny mecz. Zobaczymy co będzie wieczorem w KK.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Arff »

No tak... Murek zaczął wymiatać to Antigua przestał grać... oni się umówili czy jak ??:D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Elgarten »

Mate pisze:Matko kochana. Murek 63% w ataku. To jakiś żart wielkanocny?? Falasca, aż 5 asów. To też żart?? Pewnie fajny mecz. Skra 53%(20%) w przyjęciu, a Jastrzębski 38%(11%).
No właśnie. Zarówno Murek, jak i Falasca zagrali dziś bardzo dobrze. Niektórzy już ich skreślili, a tu proszę. Brawa dla obydwóch.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: nulon »

Ze statystyk, przyjęcie Gacka: 39 (6).
Nie wiem jak oni to liczą. Specjalnie dzisiaj obserwowałem jak gra libero Skry i wyglądało to bardzo dobrze. A statystyki marne. Dziwne.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Mate »

Jednym meczem i tak nie zmienią opinii o sobie. Chodzi mi tu o obecny sezon.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Nagorski »

nulon pisze:Bardzo dobry mecz w Bełchatowie dzisiaj. Jastrzębie grało naprawdę nieźle. Ale Skra ma Wlazłego.

W skrze świetne przyjęcie Gacka. Bardzo dobrze grał Murek i nieźle Falasca.
Tak naprawdę to dzisiaj w Skrze nie było słabych punktów - może Antiga trochę rozczarował.

Na minus w Jastrzębiu - Rusek. Nie poznaję tego zawodnika. Przyjęcie dzisiaj bardzo marne.

Naprawdę ładny mecz. Zobaczymy co będzie wieczorem w KK.
Bardzo dobry mecz? Chyba oglądałem jakiś inny w takim razie :] Gacek dobre przyjęcie? Też inny mecz oglądałem. 6% przyjęcia bdb to klęska a nie dobre przyjęcie...
Elgarten pisze:
Mate pisze:Matko kochana. Murek 63% w ataku. To jakiś żart wielkanocny?? Falasca, aż 5 asów. To też żart?? Pewnie fajny mecz. Skra 53%(20%) w przyjęciu, a Jastrzębski 38%(11%).
No właśnie. Zarówno Murek, jak i Falasca zagrali dziś bardzo dobrze. Niektórzy już ich skreślili, a tu proszę. Brawa dla obydwóch.
Falasca nic po za serwem nie pokazał. Nic. 26 ataków wlazłego, potem dopiero 16 i 10... Piechocki sam się przyznał, że Falasca wystawia a nie rozgrywa: "No ale ktoś musi najpierw przyjąć, potem wystawić, żeby wlazły mógł skończyć akcję"
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: nulon »

Szkoda że nie można na tym forum minusować wypowiedzi. Przynajmniej wypowiedzi troli nie byłyby widoczne. A tak to trzeba ignorować.
Nagorski pisze:... spam...
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Nagorski »

nulon pisze:Szkoda że nie można na tym forum minusować wypowiedzi. Przynajmniej wypowiedzi troli nie byłyby widoczne. A tak to trzeba ignorować.
Nagorski pisze:... spam...
Szkoda, że jak ktoś się nie zgodzi z czyjąś wypowiedzią to uznawany jest za debila. No cóż, jeśli jesteś zadowolony z 6% przyjęcia Gacka i "rozegraniem" Falaski to się ciesz. Jak ktoś potrafi bardziej wnikliwie obserwować mecz, to widzi jak jest a nie podnieca się, że Falasca zdobył 5 asów.
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Mate »

nulon pisze:Szkoda że nie można na tym forum minusować wypowiedzi. Przynajmniej wypowiedzi troli nie byłyby widoczne. A tak to trzeba ignorować.
Nagorski pisze:... spam...
Ależ forum to takie miejsce, gdzie każdy wyraża swoją opinię. Jeden się zgodzi, drugi nie. Takie są uroki forów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: niepoinformowany »

Dobry mecz w Bełchatowie i tyle.

W Skrze bardzo dobrze Wlazły (masz coś do powiedzenia Nagor?), Murek, Falasca. Wszyscy z nich pokazali się w zagrywce, obronie czy bloku. Środek w Bełchatowie dzisiaj aktywny ale niezbyt porażająco skuteczny.

Szkoda, że Samica nie "zaczął" meczu i musiał zostać zmieniony w I secie. W II cały zespół grał kapitalnie do stanu 18:14. Tak jak Drzyzga mówił, tą piłką przegrali seta. Nie można po baloniku przeciwnika nie skończyć ataku! Brawo za walkę do końca w 3. secie.
No i dziś środkowi ładnie popracowali zarówno w ataku, jak i w bloku. Samika po słabiutkim wejściu w mecz też nieźle. Prygiel niestety im dalej w las tym gorzej, a Yudin zaliczył dobrą zmianę, tylko te dwie zepsute zagrywki grrrr..

Obyśmy jutro zobaczyli podobne widowisko z tym, że chciałbym, aby Jastrzębie nie oddawało tak frajersko ciężko wypracowanej ( w dodatku bardzo dobrą grą) przewagi.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: lucass90 »

Ja również odniosłem wrażenie, że Gacek zagrał słaby mecz. Zbyt dużo przyjętych przez niego piłek musiał gonić Falasca, lub przechodziły na stronę Jastrzębia. A że ci drudzy nie potrafili tego wykorzystać, to już zupełnie inna kwestia.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - play-off o miejsca 1-4

Post autor: Nagorski »

A teraz coś może o domysłach na jutrzejszy mecz. JW powinno wyjść w "6" z Yudinem, dziś pokazał, że jest gotowy. Prygiel dziś nie czarował aż tak jak zwykle. Łomacz falował, najpierw sitko u skry, potem potrójna ściana.

Antiga coraz częściej łapie zadyszki, trzeba się zastanowić na nowy sezon. Wlazły po słabym sezonie budzi się na finały i Kędzierzyn ( :) ) będzie miał z nim problem. Nie ukrywam, że liczę, że sobie z nim poradzą. Przy takiej grze Falaski wykluczenie Wlazłego mogłoby być kluczem do sukcesu.
W Skrze bardzo dobrze Wlazły (masz coś do powiedzenia Nagor?), Murek, Falasca. Wszyscy z nich pokazali się w zagrywce, obronie czy bloku. Środek w Bełchatowie dzisiaj aktywny ale niezbyt porażająco skuteczny.
Właśnie to pisałem i gdy chciałem wysłać pojawiły się nowe posty :D Ale co do Falaski się nie zgodzę. Może serwował i bronił, ale nie wykonywał swojego głównego zadania - rozegrania. Jest na pewno do zmiany po sezonie, a zwalniają się tacy zawodnicy jak Guma ;)
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”