Sezon 2010/11 - 3 kolejka

ZorKK
Posty: 68
Rejestracja: 28 paź 2010, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Katowice

Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: ZorKK »

No cóż, w najbliższą sobotę w konfrontacja dwóch zespołów sprawiających naprawdę niezłe wrażenie, Zaksa dwa razy 3-0, i Polibuda cenne punkty z trudnymi rywalami. Chyba mozna się spodziewac odpowiedzi czy Zaksa taka mocna i czy chłopcy z Polibudya na wyjeździe z wymagającym rywalem też tak będa szalec.
No i jeszcze Resovia - Skra. Tylko zacierac ręce
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2010/11 - 2 kolejka

Post autor: Arff »

eee tam... wg mnie, to nie będzie zbyt dobry mecz... każdy inny wynik, niż 3:0 dla ZAKSY będzie dla mnie zaskoczeniem... ZAKSA to nie jest przeciwnik dla Polibudy... mają bardzo bardzo dobrą i stabilną zagrywkę oraz przyjęcie, które pozwala mieć nadzieję, że zagrywka Polibudy nie będzie miała aż tak dużego znaczenia na wynik meczu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: KChudz »

No i mają Gumę, który rozegra krótką z 3-go metra :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: lucass90 »

Myślę że Polibuda będzie miała większe szanse, jeśli wystawi Salasa. Rozgrywający, taki jak Zagumny, czytałby Neroja jak otwarty Pierwszy Elementarz...
AZS CZĘSTOCHOWA!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: pk+ »

lucass90 pisze:Myślę że Polibuda będzie miała większe szanse, jeśli wystawi Salasa. Rozgrywający, taki jak Zagumny, czytałby Neroja jak otwarty Pierwszy Elementarz...
Musiałby jeszcze przekazać to swoim kolegom... a Guma do rozmownych nie należy ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: todus »

pk+ pisze:
lucass90 pisze:Myślę że Polibuda będzie miała większe szanse, jeśli wystawi Salasa. Rozgrywający, taki jak Zagumny, czytałby Neroja jak otwarty Pierwszy Elementarz...
Musiałby jeszcze przekazać to swoim kolegom... a Guma do rozmownych nie należy ;)
No - na maile też nie raczy odpowiadać.

Popatrz szwagier jaka Gwiazda (w oryginale leciało to trochę inaczej)...
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: quentin7 »

A moim skromnym zdaniem zespół z Kędzierzyna sprowadzi na ziemię Politechnikę i wszystkich jej kibiców, którzy po 2 kolejkach jednym głosem okrzyknęli ten zespół rewelacją sezonu, a Kubiaka MVP sezonu.
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: 88Mario »

quentin7 pisze:A moim skromnym zdaniem zespół z Kędzierzyna sprowadzi na ziemię Politechnikę i wszystkich jej kibiców, którzy po 2 kolejkach jednym głosem okrzyknęli ten zespół rewelacją sezonu, a Kubiaka MVP sezonu.
Gdzie Ty takie bzdury wyczytałes ?? Człowieku nie błaźnij się.
Takie wnioski można wysunąć najwcześniej po 18 kolejkach a nie po 2 meczach.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: todus »

quentin7 pisze:A moim skromnym zdaniem zespół z Kędzierzyna sprowadzi na ziemię Politechnikę i wszystkich jej kibiców, którzy po 2 kolejkach jednym głosem okrzyknęli ten zespół rewelacją sezonu, a Kubiaka MVP sezonu.
A ja życzę Polibudzie aby pociągnęła ZAKSĘ 3:0, będzie się działo ;)
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Klugenhammer »

88Mario pisze:
quentin7 pisze:A moim skromnym zdaniem zespół z Kędzierzyna sprowadzi na ziemię Politechnikę i wszystkich jej kibiców, którzy po 2 kolejkach jednym głosem okrzyknęli ten zespół rewelacją sezonu, a Kubiaka MVP sezonu.
Gdzie Ty takie bzdury wyczytałes ?? Człowieku nie błaźnij się.
Takie wnioski można wysunąć najwcześniej po 18 kolejkach a nie po 2 meczach.
Uważam że już po 2 kolejkach Politechnika całkowicie zasłużyła sobie na miano rewelacji pierwszej części sezonu. Kilka miesięcy temu spadli z ligi, a dziś efektownie pokonali dwóch medalistów poprzedniego sezonu. Tego nikt im nie zabierze.
Niestety w sobotę rozpędzona Politechnika boleśnie odbije się od ściany. Jestem jednak pewny że szybko się pozbierają.
Dla mnie od środy są pewniakami do zajęcia miejsca w "top-6".
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Ejpok »

Pierwszy mecz w tym sezonie, który mam czas oglądnąć a nie puszczają w TV, dobrze że Skra- Resovia będzie to popołudnie będzie udane:) Mimo iż jestem za ZAKSĄ coś mi się wydaje że może być standardowy wynik dla zaksy z zeszłych playoffów... 2:3 przy prowadzeniu 2:0:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Ted »

Politechnika w dwóch meczach zdobyła już 80% punktów z pierwszej rundy poprzedniego sezonu. Mimo wszystko wierzę w spiskową teorię dziejów w myśl której, pewne zespoły bardziej lub mniej leżą drugim niezależnie od ich położenia w tabeli. I tak może być i w tym przypadku. ZAKSA co prawda wygrywała, ale zwycięstwa nie przychodziły jej łatwo. Także wcale nie będę zdziwiony, jak inżynierowie z Kędzierzyna-Koźla wywiozą punkt.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: KK fan »

todus pisze:
quentin7 pisze:A moim skromnym zdaniem zespół z Kędzierzyna sprowadzi na ziemię Politechnikę i wszystkich jej kibiców, którzy po 2 kolejkach jednym głosem okrzyknęli ten zespół rewelacją sezonu, a Kubiaka MVP sezonu.
A ja życzę Polibudzie aby pociągnęła ZAKSĘ 3:0, będzie się działo ;)
A ja życzę Skrze żeby pociągnęła Resovię 3:0, oj będzie się działo bo jak Grozer zacznie być nieskuteczny w ataku to mogiła dla Rzeszowa...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Klugenhammer »

Wieluń jest jednak dramatycznie słaby. Jakim cudem Resovia straciła u nich dwa sety?.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Jean »

Wieluń trzyma poziom ;) graty dla Częstochowy, chyba zaczyna się krystalizować peleton do walki o 6stkę... w niedzielę w Bydgoszczy też coś się wyjaśni...

a propos niedzieli i transmisji... ciekawy opis meczu z WP

"Tym razem bydgoszczanie podejmą na własnym parkiecie olsztynian. Obie drużyny nie należą do najsilniejszych w PlusLidze, ale powinny pokazać niezłą siatkówkę. W składach nie ma bardzo znanych zawodników, ale trenerzy Waldemar Wspaniały oraz Mariusz Sordyl liczą, że ich podopieczni będą ostro walczyć o ligowe punkty. "

kto się czuje zachęcony do oglądania? ;)
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: KChudz »

Klugenhammer pisze:Wieluń jest jednak dramatycznie słaby. Jakim cudem Resovia straciła u nich dwa sety?.
Wieluń miał dzień konia :D Ryzykowali i wychodziło im. :o
beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: beny »

Świetny mecz Gierczyńskiego, żeby tak grał cały sezon, to było by świetnie !
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Chal »

Dodać tylko trzeba, że drugi już z rzędu. Gierek jak wino? :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: tclancy22 »

Gierek jak... Gierek. Ja tam jestem przyzwyczajony do takiej gry tego zawodnika.
Jakim cudem w Resovii wieszkosc czasu Gierczynski grzal ławe? Hmm...A, juz wiem. Travica.

Brawa dla naszych. Wygrali co prawda z bardzo slabo dysponowanym rywalem, no ale licza sie 3 punkty i w miare rowna gra. Szkoda, ze Janeczek ciagle jest taki cienki. Wciaz nawet na pojedynczym walił po bloku. No ale grunt, ze skutecznie.

Zaskoczyl mnie wybor MVP, bo Fabianowi bledy sie zdazaly nie mowiac o tym jaki byl "aktywny" w polu. No ale w sumie siatke ladnie wyczyscil pare razy.

Na koniec brawa dla Dawida Murka. Skubany jednak dal rade wrocic! Jestem dumny, ze gra w mojej druzynie.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: figol »

Fantastycznie grał Gierczyński na oko to miał skuteczności z 90% no kończył wszystko, jakimś totalnym nie porozumieniem jest brak MVP dla tego zawodnika, po prostu zal ...
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: fifok »

Bez dwóch zdań MVP powinien zostać Gierek, to kolejny mecz tego zawodnika na wysokim poziomie.
Jeszcze Janeczek się poprawi dojdzie mam nadzieje Hrazdira i AZS bedzie grozny
ZorKK
Posty: 68
Rejestracja: 28 paź 2010, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Katowice

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: ZorKK »

Wieluń jak widac nie pozbierał sie po laniu w Kędzierzynie i skończylo sie kolejnym łomotem. W nastepnej kolejce mają u siebie Delecte i jezeli z nimi czegoś nie ugrają to moga się na dłużej przykleic do ostatniego miejsca.
Gratulacje dla Czestochowy...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Antonella Hard Core »

Troche niepokoi to że Kardos w miejsce Janeczka wprowadził Hrazdire a nie Hebde. Czyżby Słowak nie miał zaufania do naszego młodego atakującego a przecież gdzie jak w nie takim meczu gdy wysoko prowadzą dawać szanse młodemu graczowi.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: tclancy22 »

Moze Milosz jest w slabej formie. Na rozgrzewce nie prezentowal sie za dobrze.

Patrzac na statystyki mozna sie ponownie zastanowic, czym kierowano sie w yborze MVP. Gierek wypadl znakomicie.

Anyubphaterem meczu jest chyba Babkov z Wielunia. Juz wiem, czemu nie zauwazylem jego obecnosci na boisku.

http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=416
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: KK fan »

No ja nie wiem czy przy tak wspaniale grającym Pamapolu jakikolwiek zawodnik z drużyny przeciwnej może prezentować się mniej niż dobrze...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: madlark »

Fabianowi MVP dodał pewności siebie:
Jakie cele stawia w tym sezonie przed sobą drużyna z Częstochowy? - Na początku chcemy być w szóstce, a potem, jeżeli tylko się uda, awansować do pierwszej czwórki. Nie będziemy oszukiwać - mamy taki aspiracje, pora stawiać sobie jakieś wyższe cele. Piątych miejsce mamy już za wiele – mówi MVP dzisiejszego meczu.
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: jinx »

Zeby tylko sie nie przeliczyl:D Zeby byc w czworce trzeba olsztyn czy delecte ogrywac pewniej;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: tclancy22 »

Nigdy nie zaszkodzi stawiac sobie poprzeczki wyzej.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Arff »

madlark pisze:Fabianowi MVP dodał pewności siebie:
Jakie cele stawia w tym sezonie przed sobą drużyna z Częstochowy? - Na początku chcemy być w szóstce, a potem, jeżeli tylko się uda, awansować do pierwszej czwórki. Nie będziemy oszukiwać - mamy taki aspiracje, pora stawiać sobie jakieś wyższe cele. Piątych miejsce mamy już za wiele – mówi MVP dzisiejszego meczu.
:D
wiesz... Resovia z 3ma punktami po 3ech kolejkach też nie będzie jakimś specjalnym kandydatem do złota... a mimo to, mają takie aspirację i nikt się z tego zbytnio nie śmieje... to dopiero początek sezonu i wszystko jeszcze może się obrócić o 180 stopni...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11 - 3 kolejka

Post autor: Stelmach »

Ja mam 1 pytanie : Dlaczego Wieluń zwolnił Dacewicza ? ? ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”