Sezon 2011/12 3. kolejka

ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ksjw90 »

Środowe zmagania trzeciej kolejki PlusLigi powinny pokazać już lepszy obraz poziomu zgrania i gry poszczególnych drużyn. Na rozkładzie mamy mecze w Kędzierzynie, Częstochowie, Rzeszowie, Warszawie i Bydgoszczy. Krótka analiza poszczególnych spotkań:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk
Pojedynek podbudowanej zwycięstwem z mistrzem Polski drużyną ZAKSY z outsiderem rozgrywek Treflem Gdańsk. ZAKSA prezentuje duże zgranie i umiejętności indywidualne w postaci gry Zagumnego i Rouziera. Solidne przyjęcie i nienajgorszy środek sprawią, że mimo kontuzji Gladyra i Świderskiego, Kędzierzynianie szybko uporają się ze słabą drużyną z Gdańska. Gdańsk niestety nie ma argumentów, żeby pokonać rywali, do tego na ich parkiecie. Dwójka Finów i Łomacz to za mało na kędzierzyńskie armaty. Współpraca na linii Zagumny - Rouzier powinna dać jednemu z nich MVP, jednak tym razem stawiam na atakującego.
Przewidywany wynik: 3-0
MVP: Rouzier

AZS Częstochowa - Fart Kielce
Drużyna z Częstochowy sensacyjnie rozpoczęła sezon pokonując u siebie wyżej notowany Jastrzębski Węgiel. Jednak w kolejnym meczu gładko została pokonana i sprowadzona na ziemie przez znacznie słabszą od Jastrzębia drużynę z Olsztyna. W zasadzie ciężko określić dyspozycję AZSu, ich gra w meczu zależy od dyspozycji Murka, Gierczyńskiego, Drzyzgi i Janeczka. Rozsypka któregoś z tych graczy, jak choćby Janeczka w Olsztynie, powoduje rozsypkę w całęj grze akademików. Kielce, uważane za czarnego konia tegorocznych rozgrywek zanotowały do tej pory dwie porażki. Sam Nilsson nie pociągnie gry drużyny, do tego rozgrywający Pujol jest kontuzjowany. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Mimo spodziewanej ostrej gry Kielczan o pierwsze zwycięstwo w sezonie, stawiam na Częstochowę na ich własnej hali, prowadzonej do zwycięstwa przez Drzyzgę.
Przewidywany wynik: 3-1
MVP: Drzyzga

AZS Politechnika Warszawska - AZS Olsztyn
Po dwóch porażkach z rzędu wypadałoby wygrać mecz. Takie stwierdzenie napewno krąży w głowach graczy z Warszawy. Naprzeciwko ich stanie drużyna z Olsztyna, posiadająca wielki potencjał w grze i świetnego szkoleniowca. Jednak solidny atak w wykonaniu Szymańskiego, który jak narazie spisuje się bardzo dobrze oraz wsparcie Żalińskiego oraz świetna gra w obronie Wojtaszka i rozegranie Steuerwalda pozwolą na uzyskanie pierwszych punktów. Jednak Olsztyn z dobrą grą rozgrywającego i Ananieva powinni także coś ugrać, przy niezbyt dobrym jeszcze zgraniu Warszawiaków. MVP dla Żalińskiego z nadzieją na dobrą grę w przyjęciu i efektywny atak.
Przewidywany wynik: 3-2
MVP: Żaliński

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Hit tej kolejki rozgrywek. Lider tabeli zmierzy się z rozgromionym ostatnio i przetrzebionym kontuzjami mistrzem Polski Skrą Bełchatów. Brak takich zawodników jak Kosok, Lotman, Winiarski, Bąkiewicz i możliwe Kurek napewno wpłynie na obraz gry w meczu. Jednak większy wpływ będzie miał na bełchatowian, bowiem Resovia ma dobrych zastępców kontuzjowanych zawodników. Obniżone morale po sromotnej porażce na własnej hali, fatalna forma Falasci oraz złość sportowa Skry tak naprawdę pokażą jak odbudowali się bądź też nie po tej porażce. Za Rzeszowem przemawia w zasadzie wszystko: hala, kibice, zawodnicy w formie. Także powinni odnieść zwycięstwo po ciekawym meczu. MVP dla Nowakowskiego, który będzie karcił swoimi atakami ze środka kolegów z kadry.
Przewidywany wynik: 3-1
MVP: Nowakowski

Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Ostatnie spotkanie tej kolejki, nie odbywające się w środę z powodu udziału Jastrzębia w KMŚ. Jastrzębski potrzebuje zgrania, zgranie te chcą osiągnąć między innymi przez udział w KMŚ. Widać progres porównując pojedynek z Czestochową i Warszawą, ale to jeszcze nie ten poziom. Wygrana afera o Kubiaka sprawia, że Jastrzębie ma w swoich szeregach solidnego gracza, potrafiącego przechylić losy meczu na swoją korzyść, co potwierdziło już zdobycie przez niego statuetki MVP. Delecta jako wicelider tabeli spisuje się dobrze, aczkolwiek mecz z Jastrzębiem będzie dopiero swoistym sprawdzianem ich umiejętności po meczach ze słabymi drużynami z Warszawy i Gdańska. Zatrzymanie Antigi spowoduje trochę dezorganizacji w ich szeregach, a wykorzystanie potencjału omijanych do tej pory środkowych w Jastrzębiu pomoże osiągnąć sukces. MVP dla Łasko, który tradycyjnie zbombarduje rywali swoimi atakami.
Przewidywany wynik: 1-3
MVP: Łasko
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Nagor »

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk
Nie ma absolutnie żadnych przesłanek za Gdańskiem. Jedynie Oivi może coś popunktować, Łomacz słabo, wprost przeciwnie do Kędzierzyna.
Przewidywany wynik: 3-0
MVP: Rouzier

AZS Częstochowa - Fart Kielce
Przewiduję dużo emocji, i coś mi mówi, że wygra Fart. Lepszy atakujący, jeden z przyjmujących. Środek też porównywalny. Jeśli Murek i Gierek nie zagrają na bardzo dobrym poziomie, Fart może pokusić się o 3 punkty.
Przewidywany wynik: 2-3
MVP: Nillsson

AZS Politechnika Warszawska - AZS Olsztyn
Warszawa w tym sezonie będzie dostarczycielem punktów. Może trochę subiektywnie, ale nie widzę innej możliwości jak 3 punkty dla Olsztyna. Osobiście będę widział każdy stracony punkt jako klęskę Olsztyna. Winnik spokojnie wystarczy na taką drużynę, Wawa nie ma przyjęcia, co trzeba będzie wykorzystać.
Przewidywany wynik: 1-3
MVP: Ananiew

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Wszystko zależy od składu skry, bez winiara czy bonka przyjęcie nie będzie istniało. Z drugiej strony brak Akhrema = mniejsza siła ognia sovii zmniejszona do Grozera i Nowakowskiego. Lotman i Mika/Bojić coś pokończą, ale nie wydaje mi się, żeby pociągnęli wynik. Przewiduję, że wieczni nieobecni w reprezentacji zacisną zęby i wypunktują Sovię.
Przewidywany wynik: 1-3
MVP: Wlazły

Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
JW rozpędzone, zgrane i niesione dobrą grą z KMŚ powinno bez większych problemów wywieźć 3 punkty z Bydgoszczy. Wydaje mi się, że wynik spotkania będzie zależał głównie od Vinhedo, który nie chce pomagać swoim zawodnikom w ataku.
Przewidywany wynik: 1-3
MVP: Kubiak
...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: figol »

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk 3-1
Zaksa podbudowana wyjazdowym zwycięstwem nad mistrzem polski,pewnie rozprawi się z beniaminkiem naszej ligi.
Wydaje mi się że set to max co może ugrać w tym spotkaniu Trefl.
MVP: Samica

AZS Częstochowa - Fart Kielce 3-2
Ciężko coś tu przewidzieć, cholera wie w zasadzie jakie obliczę w tym spotkaniu zaprezentują nam siatkarze z Częstochowy czy to z pierwszego meczu z JSW czy to z drugiej kolejki. Staram się to tak wypośrodkować i typuję remis z lekkim wskazaniem na Częstochowę, chodź w tym spotkaniu żaden wynik mnie nie zdziwi, i możliwy jest absolutnie każdy rezultat od 3-0 dla Częstochowy do 0-3 dla Kielc.
MVP: Janeczek

AZS Politechnika Warszawska - AZS Olsztyn 3-2
Warszawa musi się sprężyć na Olsztyn bo jeżeli z nimi nie wygrają to z kim ??? Jeżeli nie u siebie to gdzie ???
Przewiduję ciekawy i zacięty mecz, obie ekipy będą tu szukały swojej szansy i punktów.
MVP: Szymański

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2-3
No i hit całej kolejki o którym w zasadzie nic nie wiem. Możliwe że w Skrze oprócz Winiara i Bąkiewicza nie zobaczymy również Kurka a w Resovii Lotmana i Akhrema. Brak czołowych przyjmujących na pewno bardzo się odbiję na obu ekipach, wygra ta w której rezerwowi lepiej się zaprezentują.Przewiduje że obydwie ekipy podzielą się punktami.
MVP: Wlazły

Delecta Bydoszcz - Jastrzębski Węgiel 0-0
Mecz odbędzie się dopiero 25 października jeszcze za daleko żeby cokolwiek o nim napisać.
MVP: ---
poznasz głupiego po czynach jego
Streeter
Posty: 7366
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Streeter »

Na początek lekki off-top: warto tak forum co kolejkę nowym tematem zaśmiecać, nie lepiej po prostu zrobić temat Sezon 2011/12?

A co do meczy i moich typów:

ZAKSA 3 : 0 Lotos

Kędzierzyn na fali po wygranej z Bełchatowem, Lotos dostał od Bydgoszczy więc wynik wydaje mi się oczywisty, o ile ZAKSA nie zlekceważy rywala.

Resovia 3 : 0 Bełchatów

Zakładam że Resovia zagra składem w miarę optymalnym, a Bełchatów składem takim, jak w Kędzierzynie. Jeżeli tak będzie to myślę że Resovia da radę. A jeżeli Alek jest serio kontuzjowany, to wróżę tie break.

Częstochowa 1 : 3 Kielce

Fart ma ochotę wreszcie zdobyć punkty, poza tym sportowy potencjał moim zdaniem ma dużo większy. Częstochowa wygra pierwszego seta i na tym się skończy według mnie.

Politechnika 2 : 3 Indykpol

Mam nadzieję, że Olsztyn sobie poradzi. Jednak są to drużyny o podobnym potencjale, więc mam nadzieję na pierwszy tie break w tym sezonie. Oby wygrany przez Olsztyn :)

Delecta 1 : 3 Jastrzębski

Jastrzębie z grą którą prezentuje w Katarze spokojnie powinien wygrać w Bydgoszczy za 3 punkty. Ale jaka będzie forma Jastrzębia po powrocie z Kataru, tego chyba nie wie nikt.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Na razie w Częstochowie skrzydłowi obu zespołów "rażą" atakiem, w Kędzierzynie Rouzier pokazuje ludzką twarz a w Warszawie w starciu dołu narazie lepiej akademicy z Olsztyna. Tyle z ciekawszych rzeczy.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: jinx »

Słabszy mecz zaksy i ze statystyk i z relacji radiowej. 3 punkty się liczą.

Kooistra nawet w 12 się nie mieści :o
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ewa »

AZS Olsztyn prowadzi w Warszawie 2:0 :]
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: figol »

W pierwszym secie meczu Skry z Resovia Mariuszek schodzi na początku seta po kilku czapach na ławę za niego wchodzi Atanasijewic czy jak mu tam, no nic trzymajmy kciuki za dobrą grę młodego Serba niech sobie ''wyeksploatowany'' gwiazdorek Skry posiedzi na ławie będzie zdrowszy
poznasz głupiego po czynach jego
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Lynn »

Wystarczyła tylko połowa seta by kibice zagotowali Wlazłego. Tak po prawdzie to nawet mi go trochę szkoda mimo, że go nie lubię, ale prawda jest taka, że ten siatkarz poza Bełchatowem jest już spalony.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Nagor »

ewa pisze:AZS Olsztyn prowadzi w Warszawie 2:0 :]
Co ta emota na końcu oznacza? Niczego innego się nie spodziewałem.
Wystarczyła tylko połowa seta by kibice zagotowali Wlazłego. Tak po prawdzie to nawet mi go trochę szkoda mimo, że go nie lubię, ale prawda jest taka, że ten siatkarz poza Bełchatowem jest już spalony.
Też zauważyłem, że jest spalony, ale zasłużył na takie traktowanie, a nawet na gorsze, więc sam sobie wykopał grób :D
...
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: dodonek »

Było dotknięcie siatki zglaszane przez Skrę....minimalne ale było :) Kto sobie nagrywa ten niech sobie cofnie i zobaczy. Nie wiem po jakiego piernika te kamery tam są i Ci ślepi weryfikatorzy..
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, o 19:34 przez dodonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: lucass90 »

Lynn pisze:(...) ten siatkarz poza Bełchatowem jest już spalony.
Jeszcze poza Gdańskiem, bo tam nie rozróżniają who is who ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ksjw90 »

Pięknie się patrzy jak "dobro narodowe" przegrywa 4 set z rzędu :D A nasz "chory" Mariuszek zdjęty w połowie seta po czapach Rzeszowa :) Pięknie Resovia tylko tak dalej !!! 8-)
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: tomasol »

W Częstochowie gospodarze zaliczyli kolejny zły występ i drugą porażkę 0:3. Coś mi się zdaje, że mogą iść ciężkie czasy dla AZS-u. Za to Kielczanie mogą sobie pogratulować bo odbili sobie nie najlepszy start, ale warto też pamiętać, że grali z faworytami całej ligi.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: mAiZkSe »

Kolejna przegrana Częstochowy - znowu do zera... Osobiście dopilnuję, żeby zebrać kibiców i wywieźć Pakosza na taczkach z siedziby klubu, jeśli skończą się cuda i zaczną być realia, czyli brak pucharów - nie będziesz miał drogi Kondziu wiecznie szczęścia i nomen omen farta żeby było pięknie jak najmniejszym nakładem sił...

Nasz zespół przypomina mi niestety panią lekkich obyczajów - jak zacznie dawać (punkty), to już na całego i bez żenady i hamulców - tego się mocno obawiam...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
mama66
Posty: 42
Rejestracja: 26 gru 2009, o 22:30
Płeć: K

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: mama66 »

Ty się dziecko odpieprz od Gdańska,bo nie pierwszy raz jedziesz po kibicach z Gdańska.Oceniłeś Nas po cholernym meczu ze Skrą ,gdzie większośc na hali to rozhisteryzowane panienki ,które pierwszy raz na oczy widziały kadrowiczów i więcej pewnie na mecz nie przyjdą.A ty gdzie byłeś kiedy Trefl grał przez dwa lata w I lidze?Chodziłeś na mecze czy przyszedłeś też na Skre?
W Słitaśnej grupie KK jak to nazwałeś są kibice którzy kibicują parę lat i zapewniam Cię że prawdzowe kibicowanie jewst właśnie w niższych ligach a nie w +lidze,w blasku fleszy i TV.Łatwo jest być kibicem Czewy faworyzowanej przez Drzyzgę i innych komentatorów...
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Jean »

w Warszawie koniec.... 1:3

i znowu ten beznadziejny Olsztyn, który przez 3/4 forum był skazywany na miejsca 9-10
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: tomasol »

Politechnika - AZS Olsztyn 1:3 i bardzo cieszące mnie trzy punty dla nas :) . A warto dodać, że nie w pełni sił byli Yudin i Ferens i przyjęciu graliśmy w zasadzie bez zmiennika.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Nagor »

Ty się dziecko odpieprz od Gdańska,bo nie pierwszy raz jedziesz po kibicach z Gdańska.Oceniłeś Nas po cholernym meczu ze Skrą ,gdzie większośc na hali to rozhisteryzowane panienki ,które pierwszy raz na oczy widziały kadrowiczów i więcej pewnie na mecz nie przyjdą.
Mamuś, spokojnie, trzeba było się zmobilizować i przekrzyczeć kurkofanki, niestety obraz opisywany przez lucassa jest bardzo bliski rzeczywistości.


Olsztyn dokonał formalności, jeden set niestety wypadł, ale ważne są 3 punkty. Nie przyjąłbym innego wyniku, brawo AZS O.!
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: dreamer »

Jean pisze:w Warszawie koniec.... 1:3

i znowu ten beznadziejny Olsztyn, który przez 3/4 forum był skazywany na miejsca 9-10
Podałeś tak wielką liczbę tych, którzy degradowali do I ligi Olsztyn, że poczuwam się do obowiązku podkreślenia faktu, że z tą dużą grupą nigdy nie miałem nic wspólnego.
Powiem więcej, Olsztyn moim zdaniem jeszcze nie gra tego, do czego predestynuje go skład osobowy i kreatywny szkoleniowiec (tak, tak, ja też potrafię chwalić niektórych włoskich trenerów - ale tylko niektórych, nawet zdecydowanie ze wskazaniem na "niektórych").

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
mama66
Posty: 42
Rejestracja: 26 gru 2009, o 22:30
Płeć: K

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: mama66 »

O moją mobilizacje ty sie nie martw,przeczekam spokojnie ,po paru przegranych meczach Trefla pseudo kibice wymiękną i zostanie 1500-2000 ludzi naprawdę zainteresowani siatkówką,jak to było w poprzednich latach.A oprócz tego nic nie poradzę ,że faceci w Gdańsku to wolą Lechie.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Jean »

dreamer pisze:
Jean pisze:w Warszawie koniec.... 1:3

i znowu ten beznadziejny Olsztyn, który przez 3/4 forum był skazywany na miejsca 9-10
Podałeś tak wielką liczbę tych, którzy degradowali do I ligi Olsztyn, że poczuwam się do obowiązku podkreślenia faktu, że z tą dużą grupą nigdy nie miałem nic wspólnego.
Powiem więcej, Olsztyn moim zdaniem jeszcze nie gra tego, do czego predestynuje go skład osobowy i kreatywny szkoleniowiec (tak, tak, ja też potrafię chwalić niektórych włoskich trenerów - ale tylko niektórych, nawet zdecydowanie ze wskazaniem na "niektórych").

dreamer
Dreamerze, po raz kolejny nie wypada mi się z Tobą nie zgodzić... potencjał jest ogromny, ale po ostatnim sezonie robi się z Olsztyna strasznych nieudaczników (wiem wiem, ostatni sezon zasadniczy daje powody zeby tak myśleć)
trzech obcokrajowców (Totolo, Ananiew i Yudin), którzy mają bardzo wiele do udowodnienia, wszyscy wiemy o co chodzi...

póki co, pewne zwycięstwo na wyjeździe, dwa pierwsze "dogonione" sety... i w czwartym pełna kontrola....
czekamy na staty
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ksjw90 »

Warszawa pokazuje wszystko by być największym rozczarowaniem i porażką tego sezonu. Nie skazywałem Olsztynian na spadek (o jakim spadku my mówimy skoro jest zamknięta liga), lecz nie sądziłem, że wygrają w Warszawie. Warszawa straciła kolejną szansę na przełamanie złej passy. No ale cóż, trzeba walczyć dalej.

W meczu na szczycie 1-1...Resovii gra się rozsypała niestety, Grozer zwolnił atak, stracił skuteczność i swoją pewność ataku, przyjęcie też jakoś osłabło, jedynie Mika coś pokazuje no i Tichacek, kórego także wzięło razem z kolegami z drużyny i popełnił dwa proste błędy. Liczę na odzyskanie mocy przez Rzeszowian. Do boju!!!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Bojic przez dwie akcje skończył więcej piłek niż Lotman przez dwa sety..W Rzeszowie wyraźnie brak siły ognia, Grozer też nie pomaga.

Piszczące nastolatki na podpromi. What the...?
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, o 20:39 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: tomasol »

Staty z Warszawy już i pojawiły się niemal od razu po zakończeniu meczu.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Chal »

Szału w nich nie ma, ale trzeba przyznać, że głównie przez 3. seta, jeśli dobrze patrzyłem, to np. Ananiew miał w nim 1/10 w ataku.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: jinx »

Czech zaczyna się gubić.... :o
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ksjw90 »

jinx pisze:Czech zaczyna się gubić.... :o

Zdarzają się mu błędy, ale jednak dalej jest świetnym, klasowym rozgrywającym. 8-)

Co to Nawrocki pieprzy o słabej grze Słowaków? :o
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: azsiak88 »

Na miejscu Słowaków poczułbym się urażony :]
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: dreamer »

mama66 pisze:...po paru przegranych meczach Trefla pseudo kibice wymiękną i zostanie 1500-2000 ludzi naprawdę zainteresowani siatkówką,jak to było w poprzednich latach...
Masz rację.
Zgadzam się też z tym, co napisałaś we wcześniejszym poście.
Niestety, pewnych niepisanych praw naszego rodzimego piekiełka siatkarskiego nie zmeni się w rok, ani dwa. Niektórym kibicom wielkich polskich drużyn - szczególnie szczęśliwie urodzonym w miastach z których pochodzą te wielkie klubowe potęgi, wydaje się, że powołani są do niesienia kaganka siatkówki na peryferie.
Trzeba to ignorować, bo i tak nie uwierzą jak zacznie się ich przekonywać, że jako legitymację "dobrego kibica" mają co najwyżej małomiasteczkowe kursy kibicowskie, nie mające nic wspólnego z "siatkarskim Harwardem".

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”