Sezon 2011/2012 5 kolejka

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: Pele »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 paź 2011, o 14:25 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Liczba błedów ortograficznych i językowych przekroczyła wszelkie normy - szanuj użytkowników Forum!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
lukaszKK
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2011, o 18:37
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: lukaszKK »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 paź 2011, o 21:33 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zabrakło uzasadnienia
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: Pele »

Fart Kielce - Delecta Bydgoszcz 1:3
PO kontuzji Zniszczoła (nie wiem na jak długo) Fart może psychocznie się nie podnieść a Delecta jak na razie potrafi wykozystać każdy "uszczerbek" w grze przeciwnika
MVP: Konarski
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:1
JW gra coraz lepiej i nie sądzę żeby Olsztyn z Kadziewiczem ugrał coą więcej niż jeden set w Jastrzębiu
MVP: Łasko
AZS Politechnika Warszawska - Skra Bełchatów 1:3
Myślę, że Warszawa nie postawi się zbyt mistrzom POlski, którzy jednak po podruży na mecz LM mogą być deczko zmęczeni
MVP: Winiarski
Asseco Resovia RZeszów - Lotos Trefl Gdańsk 3:0
Rzeszów po klęsce w Kędzierzynie (nie wygranei nawet seta jest klęską tego zespołu, bez względu na to ze sety były grane na przewagi) będzi emocno zdeterminowane a Lotos skoro przegrywa takie sety jak ten drugi z JW (wysokie prowadzenie Lotosa) to w Rzeszowie "nie podskoczy"
MVP: Nowakowski
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3
Czewa czesto była tym zespołem, który kędzierzynianom "nie leżał" więc myślę (obym się mylił!) ze po wygranych ze Skrą i Sovia oraz po meczu w LM trochę z kędzierzynian "zejdzie powietrze"
MVP: Mam nadzieję że nareszcie Samica
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
lukaszKK
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2011, o 18:37
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: lukaszKK »

Pana wyniki się różnią od moich ale zgodnie wytypowaliśmy zwycięzców. Dopiero zalogowałem się na stronie. Jestem nowicjuszem więc mój post został skasowany za nieuzasadnienie wyników. Następnym razem to zrobię...

Dołączy się jeszcze ktoś do typowania???
Fartek
Posty: 96
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: Fartek »

@Pele

Miłosz już trenuje i w piątek zagra z Delectą.
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: ja123 »

1.Resovia 3:0 Trefl Gdańsk-Po bolesnej porażce z Kedzierzynem, Sovia bedzie musiała zdobyć punkty. Łatwe zwycięstwo Resovii
MVP: Grozer
2.AZS Częstochowa 1:3 Mostostal KK-Ciężki teren dla przyjezdnych, AZS jednego seta ugra, ale to wszystko co bedzie stać Częstochowian w meczu z rozpędzonym Mostostalem.
MVP: Rouzier
3.AZS Warszawa 0:3 Skra-porostu bezproblemowe zwycięstwo Bełchatowian. Szybka piłka i 3 sety ;)
MVP: Wlazły
4.Fart 1:3 Chemik Bydgoszcz-Vice lider za wszelką cene będzie chciał utrzymać tą pozycje. Fart urwie jednego seta.
MVP: Antiga
5.Jastrzębski Wegiel 3:1 AZS Olsztyn- Jastrzebie podejdzie do tej gry wypoczęte. Po ciezkiej przeprawie w Katarze i zwyciestwie w Gdańsku, czas na zwyciestwo u siebie. Olsztyn zaś zmocniony Yudinem, Kadziewiczem ugra jednego seta
MVP: Łasko
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: tomasol »

Kielce - Bydgoszcz 0:1 (17:25). Bydgoszczanie zaczęli bardzo podobnie jak w poprzedniej kolejce w meczu z AZS Olsztyn - dobrze zagrywką i szybkie rozegranie, w efekcie efektowne zwycięstwo w pierwszej partii. No ale w Olsztynie grali falami, po secie dobrym następował set zły, więc zobaczymy jak pójdzie dzisiaj. Kielczanie mają duży problem z przyjęciem i atakiem, także z piłek dobrze rozegranych. Na razie zawodzi ich główna armata, Szwed Nilsson.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011, o 19:37 przez tomasol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: figol »

Za jedwabiście rozgrywał pierwsze set Piotr Lipiński, ciekawe jak będzie dalej ale może się bardzo podobać gra rozgrywającego Delecty i krótka wcale w nie łatwych sytuacjach i pipe grany często z Siltala fajnie podoba mi się gra Bydgoszczan jak do tej pory bardzo.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

Fart Kielce 1-3 Delecta Bydgoszcz
Mecz już co prawda w trakcie, ale i tak się skuszę na wytypowanie tego mecz, stawiam na Bydgoskich zawodników, którzy jak na razie mają dwa zwycięstwa na swoim koncie, i jeden zaległy mecz. Antiga i Wika postarają się o dobre ataki, no i zapewnią dobry poziom przyjęcia. Fart przed swoją publicznością ugra co najwyżej jednego seta.
MVP: Antiga

Asseco Resovia Rzeszów 3-0 Lotos Trefl Gdańsk
Szybki mecz, szybkie zwycięstwo, dla lokującej się na drugiej pozycji Resovi. Rzeszowianie po przegranym meczu z Kędzierzynianami będą szybko chcieli odrobić straty, dlatego nie pozostawią cienia nadziei słabo grającemu Gdańskowi.
MVP: Tichacek

Tytan AZS Częstochowa 2-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Lider przyjedzie do Częstochowy pewny siebie, i nastawiony na pewne zwycięstwo, jednak Częstochowianie łatwo go nie oddają i wszystko rozstrzygnie się w tai-breaku, gdzie szalę zwycięstwa przeciążą ataki reprezentantów Francji.
MVP: Rouzier

AZS Politechnika Warszawska 1-3 SKRA Bełchatów
SKRA w początkowej fazie rozgrywek przegrała dwa mecze, także teraz będą chcieli pokazać, że cały czas są mistrzami Polski i to oni rozdają karty. Pierwszego seta wygra Warszawa, jednak jak Bełchatowianie obudzą się w drugim secie to będą już nie do zatrzymania.
MVP: Kurek

Jastrzębski Węgiel 3-1 Indykpol AZS Olsztyn
Wicemistrzowie Świata będą mieli pierwszy mecz przed własną publicznością po powrocie z Kataru, na początku nie obędzie się bez podziękowań dla zawodników, którzy będą mocno zmotywowani i pokażą że w tym sezonie mają również zamiar zająć fotel mistrza, jednak w jednym secie zaliczą mały poślizg i nie będzie im nic wychodziło, po czym wyjdą na parkiet na następny set jeszcze groźniejsi.
MVP: Bartman
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: tomasol »

Kielce - Bydgoszcz 1:2 (17:25, 25:21, 19:25) Bydgoszczanie póki co zmierzają po kolejne zwycięstwo a w ich szeregach bardzo dobre zawody rozgrywają Lipiński i Konarski. U gospodarzy brakuje nie tylko skutecznego lidera (Szwed gra falami), ale w ogóle skutecznego skrzydłowego.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: kevinpsb »

Odnośnie końcówki 4 seta to mam do powiedzenia dwa słowa... Stephane Antiga!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: mily66 »

Makowski trochę pajacuje. Były u nich podwójne odbicia a on wielkie pretensje kieruje do sędziów.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

mily66 pisze:Makowski trochę pajacuje. Były u nich podwójne odbicia a on wielkie pretensje kieruje do sędziów.
Gdybyś dokładnie oglądał mecz, to stwierdzisz, że Ty pajacujesz.

Wygrana Bydgoszczy zasłużona i nie podlegająca dyskusji.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: tomasol »

Passa zwycięstw Bydgoskiej drużyny trwa i dzisiaj, choć nie bez problemów, zgarnęli komplet punktów w Kielcach. W ostatnim secie, trzeba napisać, że gospodarze skutecznie zaczęli sobie przeszkadzać w odniesieniu zwycięstwa - dziwna zmiana Kokocińskiego za Kamińskiego, zepsute zagrywki, granie w końcówce wyłącznie do Nilssona. Bydgoszczanie mieli kilka atutów - dobra zagrywka, dobre rozegranie, niezła obrona czy skuteczne kontry. Wszyscy zawodnicy zagrali też nieźle indywidualnie, każdy coś dodał od siebie do gry. Gospodarze odwrotnie - kilku z nich indywidualnie zagrało słabo albo nierówno a jako zespół poza zagrywką i obroną nie mieli dobrego, równego elementu.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: mily66 »

zbyszek_2013 pisze:
mily66 pisze:Makowski trochę pajacuje. Były u nich podwójne odbicia a on wielkie pretensje kieruje do sędziów.
Gdybyś dokładnie oglądał mecz, to stwierdzisz, że Ty pajacujesz.

Wygrana Bydgoszczy zasłużona i nie podlegająca dyskusji.
Chodzi mi o te podwójne odbicia jak nie umiesz czytać i jego pajacowanie po odgwizdaniu ich ,a nie o cały mecz...
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

mily66 pisze:
zbyszek_2013 pisze: Chodzi mi o te podwójne odbicia jak nie umiesz czytać i jego pajacowanie po odgwizdaniu ich ,a nie o cały mecz...
Czytać potrafię. Obejrzyj jeszcze raz ten mecz, a pewnie zobaczysz, że takie błędy były po obu stronach siatki.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: mily66 »

zbyszek_2013 pisze:
mily66 pisze:
zbyszek_2013 pisze: Chodzi mi o te podwójne odbicia jak nie umiesz czytać i jego pajacowanie po odgwizdaniu ich ,a nie o cały mecz...
Czytać potrafię. Obejrzyj jeszcze raz ten mecz, a pewnie zobaczysz, że takie błędy były po obu stronach siatki.
Co nie znaczy ,że trzeba się tak zachowywać.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
lukaszKK
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2011, o 18:37
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: lukaszKK »

Piękny mecz.... Fart długo się trzymał :) podziwiam
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: dodonek »

Dobry mecz Bydzi. I naprawdę dobry mecz Bydzi a nie słaby Kielc.. bardzo podoba mi się gra Lipińskiego. W tamtym sezonie wyparł Woickiego a w tym chyba Masny też się będzie musiał starać bardzo by go wywalić z pierwszej 6-tki.. jak widać nie potrzeba wielkich nazwisk w Bydzi tylko kogoś z poukładanymi myślami (patrz Makowski) kto to wszystko w miarę sprawnie i konkretnie przekaże zarówno na treningach jak i na odprawach no i w czasie przerw meczowych.
Wracając do Lipy - jak powiedział Drzyzga - przeżywa swoją drugą młodość. Dokładnie, dużo środkiem, fajnie w polu, pipe do tyłu, lewa ręka atakująca, fajna zagrywka.. szkoda że Lipa wczesniej nie dostal szansy nigdy by dłużej pograć.. Zawsze był tym drugim..
No i jak widać i Wika i Siltala mogą sporo wnieść do drużyny. O Stefanie to już nie ma co pisać. On bez jednej nogi i tak wniesie tyle do zespołu co 4-ech zdrowych.. Dziś w ataku asekuracyjnie ale widać że "dbał o siebie". Wrona po raz kolejny na plus. Zresztą obaj środkowi grają dość równo. Dębiec szalał w obronie i w punkt przyjmował bomby oraz trudne floty (choć tam coś wpuścił też przez chyba niedogadanie z Siltalą) i podejrzewałem, że jego transfer to będzie bardzo dobre rozwiązanie dla obu stron. Nie wiem czym kierowała się Czewa, z którą bardzo równo grający Orzech zdobył 4 m-ce w tamtym sezonie, zwalniając jego osobę.. Stańczak to jednak na I ligę..no ale nie mój problem.
W Kielcach jedynie Kapfer miał przebłyski. Pujol rozczytywany a jak nie to niedokładny.. Poza tym masa zepsutych zagrywek! Coś czuję że to będzie kolejny sezon Wagnera w którym się nagle pochoruje i stery przejmie II-gi trener albo statystyk :) Ten gość (Wagner) się nie nadaje na trenera.
Ciężko napisać coś dobrego na dłuższą metę o Farciarzach .. 2-gi set raczej przegrany przez Delectę niż przez nich wygrany..zresztą sędziowie też pomagali sporo Kielkczanom (nie wspominam już o Pani Sokół ktoranawet po przyznaniu punktu po videoweryfikacji dla Chemika pokazuje na stronę Farta) . Ogólnie strasznie wolno to sprawdzają..
Bydzia co mogła to jak do tej pory wygrała. Zobaczymy jak Bydzia się pokaże w meczach z wielkiej 4-ki.

pozdro

p.s. zapomniałem o KONARSKIM !! DAWID powinien dostać jak najszybciej szansę gry z ORZEŁKIEM NA PIERSI !!
Dziękuję.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: dreamer »

kevinpsb pisze:Odnośnie końcówki 4 seta to mam do powiedzenia dwa słowa... Stephane Antiga!
Pełna zgoda.
Jednak gdyby chcieć dwoma słowami podsumować cały mecz, to byłyby to dwa inne słowa, przy czym wcale nie Dawid Konarski, tylko... Michał Dębiec.
Dodam tylko, że żałuję mocno, że trenerem reprezentacji nie jest już Daniel Castellani, bo tylko przy nim nasza kadra rowijałaby się tak, jak tego wszyscy oczekujemy, a libero w niej w tej chwili napewno nie byłby już nijaki Igła, który jeżeli już potrafi zrobić jakieś show, to jest to show jego braku opanowania i nadpobudliwości. Powinien sobie trochę popatrzeć na grę Orzecha, to wtedy może zrozumiałby co na placu gry powinien robić libero (co jest jego obowiązkiem).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: lucass90 »

dodonek pisze:(...) p.s. zapomniałem o KONARSKIM !! DAWID powinien dostać jak najszybciej szansę gry z ORZEŁKIEM NA PIERSI !!
Pełna zgoda. W obecnej formie na pewno zasługuje na miejsce w kadrze bardziej od Janeczka, a już na pewno od Piotrka Gruszki (na podstawie jego statystyk z ligi włoskiej). Dawid Konarski, to, po Mariuszu Wlazłym, obecnie najlepszy polski atakujący, oraz nasza największa nadzieja na tej pozycji. Skoro tak gra przy Lipińskim, to strach się bać co pokazywałby przy Zagumny... :o
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: Pele »

dodonek pisze:Dobry mecz Bydzi. I naprawdę dobry mecz Bydzi a nie słaby Kielc.. bardzo podoba mi się gra Lipińskiego. W tamtym sezonie wyparł Woickiego a w tym chyba Masny też się będzie musiał starać bardzo by go wywalić z pierwszej 6-tki.. .......
p.s. zapomniałem o KONARSKIM !! DAWID powinien dostać jak najszybciej szansę gry z ORZEŁKIEM NA PIERSI !!
O ile się ni emylę to w poprzednim sezonie Lipiński grał równeiz w Deleccie Bydgoszsz a obok niego rozgrtywajacym był Michał MAsny a nie Paweł Woicki więc skąd "wyparł Woickiego" lipa??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: dodonek »

Pele pisze:
dodonek pisze:Dobry mecz Bydzi. I naprawdę dobry mecz Bydzi a nie słaby Kielc.. bardzo podoba mi się gra Lipińskiego. W tamtym sezonie wyparł Woickiego a w tym chyba Masny też się będzie musiał starać bardzo by go wywalić z pierwszej 6-tki.. .......
p.s. zapomniałem o KONARSKIM !! DAWID powinien dostać jak najszybciej szansę gry z ORZEŁKIEM NA PIERSI !!
O ile się ni emylę to w poprzednim sezonie Lipiński grał równeiz w Deleccie Bydgoszsz a obok niego rozrtywajacym był Michał MAsny a nie Paweł Woicki więc skąd "wyparł Woickiego" lipa??
Posypuję głowę popiołem..mój błąd w zapisie. Myśl była o sezonie ...przed Masnym - sezon się dopiero zaczął a ja tak trochę jeszcze myślałem kalendarzowo a nie sezonowo. Jednak chyba każdy co to czytał to się domyślił co miałem na myśli bo takowy fakt ( wyparcia Woickiego ) miał miejsce naprawdę.. A że Wujek grał jeden sezon w Bydzi to nie ciężko się domyśleć o który sezon mi chodziło :P

pozdrawiam

p.s. miałem to już napisać tak bez powodu ale teraz jest okazja..
@Pele nie chcę odbijać piłeczki i nie chcę być złośliwy lub żeby to nawet tak zabrzmiało ale.. - ja popełniłem błąd merytoryczny ale w Twoich postach (a czytam dużo tutaj) ciężko znaleźć jakiś bez pozjadanych czy posklejanych liter lub z błędami. Tym bardziej mnie to dziwi bo o ile się nie mylę masz do czynienia z pewnego rodzaju dziennikarstwem czy komentatorstwem a poza tym podczas pisania postów są bardzo przydatne takie czerwone szlaczki pod "babolami" , z których warto skorzystać..

Co do Orzecha jeszcze. Poprzedni sezon miał równy w Czewie ale chyba pozostały jeszcze ślady lekkiego podniszczenia jego reputacji jak i nawet umiejętności przez wybitnego fachowca jakim jest (był) Waldemar Kiepski..Zresztą przy Waldku wielu siatkarzy gubiło formę.. Myślę, że ten sezon byłby dużo lepszym w wykonaniu Dębca w AZSie i powodów jego pozbycia nie rozumiem do tej pory. Widać, że przy Makowskim - czyli trenerze o trochę świeższym myśleniu trenerskim niż WW to i Konarski nabiera pewności i Wika gra jak należy..Siltala nagle w formie.. nikt nie rzuca kur..mi i fuckami na czasach a i sam Dębiec wie co ma do wykonania na boisku i jak widać potrafi pokazać na co go stać.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: figol »

Nie rozumiem obiekcji co nie których do wczorajszego wstępu byłego reprezentanta Polski i Olimpijczyka z Pekinu Marcina Wiki.Zagrał wczoraj bardzo solidnie i w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła pokazywał się z lepszej strony niż Fin Siltala który to niby powinien grać razem z Antiga gdy ten dojdzie do pełnej sprawności fizycznej bo i w polu zagrywki Polak prezentował się lepiej jak i w przyjęciu gdzie nie raz pokrywał właśnie Fina. Jak i nie ustępował w ataku, szczególnie kilka sytuacyjnych piłek, czy tych przy złym dograniu które pewnie Marcin skończył, bardzo dobrze właśnie że trener Makowski zauważa dobrą grę Marcina i wpuszcza go na plac boju zawsze w pierwszej '6' obok Antiga czy Siltali gdy ten pierwszy nie jest w pełnej sprawności fizycznej.
poznasz głupiego po czynach jego
Streeter
Posty: 7381
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: Streeter »

Mnie ciekawi jak Bydgoszcz poradzi sobie z lepszym rywalem, bo jak na razie to układ meczy mają chyba najprostszy w lidze. Poczekajmy na mecz Delecty z kimś z czwórki Jastrzębski-Rzeszów-Bełchatów-Kędzierzyn, wtedy będzie można ocenić potencjał Bydgoszczy. Co to meczu wczorajszego nie wypowiem się, ponieważ nie oglądałem.
Pozdrawiam.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
perla16
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2011, o 11:56
Płeć: M
Lokalizacja: Strzyżów

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: perla16 »

Bydgoszcz ma passe zwycięstw , ale popatrzmy z kim grali. Dla mnie wielką niespodzianką jest Olsztyn. Klub nie poczynił w oknie transferowym sensacyjnych dokonań a jak gra. Ciesze się także że nareszcie Skra przegrywa , bo w ostatnich latach nie miała sobie praktycznie równych a teraz 3-0 z ZAKSĄ i 3-2 z Resovią .
Perła
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: gargamel25 »

przez perla16 dzisiaj, o 13:02
Bydgoszcz ma passe zwycięstw , ale popatrzmy z kim grali. Dla mnie wielką niespodzianką jest Olsztyn. Klub nie poczynił w oknie transferowym sensacyjnych dokonań a jak gra. Ciesze się także że nareszcie Skra przegrywa , bo w ostatnich latach nie miała sobie praktycznie równych a teraz 3-0 z ZAKSĄ i 3-2 z Resovią
Akurat Olsztyn gra tak...że przegrał z Bydgoszczą.
perla16
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2011, o 11:56
Płeć: M
Lokalizacja: Strzyżów

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: perla16 »

Ale ogrywa Częstochowe i Warszawe . A z Bydgoszczą przegrywa ale 3-2 . To jest dla mnie mała niewiadoma tych rozgrywek 8-)
Perła
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: gargamel25 »

No tak, ogranie Częstochowy i Warszawy w tym sezonie to duże osiągnięcie...
perla16
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2011, o 11:56
Płeć: M
Lokalizacja: Strzyżów

Re: Sezon 2011/2012 5 kolejka

Post autor: perla16 »

Warszawy może nie ale Częstochowy owszem. Może i Częstochowa nie gra dobrze ale kto pokonał Jastrzębie
Perła
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”