Płomień Sosnowiec

Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Wszystko o beniaminku z sosnowca, newsy z klubu, wasze opinie o grze tego zespołu z tak wielkimi tradycjami siatkarskimi

klubowa Zapowiedź przedmeczowa

Od poniedziałku (01.10) w siedzibie Klubu przy Mireckiego 22 można nabyć bilety na najbliższy mecz Płomienia z Mostostalem.

Bilety można kupić tylko w siedzibie Klubu w godz. od 8.30 do 14.00 (budynek przy torach, naprzeciwko stadionu Czarnych, I piętro), natomiast w dniu meczu bilety dostępne będą jedynie w kasach przy hali od 17.00.

Po ostatnim meczu ze Skrą nasi zawodnicy pokazali, że jesteśmy w stanie stawić czoła wszystkim drużynom PLS.

Czy Mostostal jest w naszym zasięgu? Na pewno!!!

Zapraszamy na mecz z Mostostalem w Sosnowcu w hali przy Żeromskiego 9.

Płomień S.A. vs. ZAK S.A. (dawny Mostostal)
8 października, godz. 18.30.

Bilet zwykły 10 zł
Bilety ulgowy 5 zł
Karnet 100 zł
Ostatnio zmieniony 3 paź 2007, o 09:05 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmniejszyłem literki w tytule
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

Post autor: Knutsen »

Według mnie Sosnowiec nie ma żadnych argumentów, żeby skutecznie walczyć w PLS skład montowany na prędce, widmo bankructwa z resztą co tu dużo mówić przez sentyment do nazwy historycznej jaką jest Płomień, aż wstyd że ma takie problemy. Co do meczu Sosnowiec - Kędzierzyn 1-3. Życie pokaże czy miałem racje:)

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

Post autor: Mate »

jezeli sie zdobywa rozgrywajacego tydzien przed Pls'em no to nic dziwnego... dobrych i obiecujacych sie chlopakow maja ale to za malo teraz na Pls
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Słyszałem że są pieniądze na pozyskanie 2 nowych zawodników do drużyny płomienia w sumie okienko transferowe zamyka się dopiero w grudniu , a co do meczu z Mostostalem (ZAK) to myślę że jak zagrają tak jak w 2 i 3 secie ze skrą to mają szanse na 3:2 może 3:1 przy słabszym dniu mostostalu
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
kinga
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 14:43
Płeć: K
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: kinga »

Przy max sprezeniu sie chlopakow z Plomienia stawiam na 3:2. Taki wynik spokojnie jest w ich zasiegu. Licze na to, ze sie jeszcze bardziej zgraja z Masnym i ze pokaza, ze nie sa tylko chlopcami do bicia, ale stac ich na zdobycie punktow.

Wiadomo juz co z tym sposnorem?
Plomien ma wypozyczyc przyjmujacego z jakiegos klubu w PLSie, ale poki co nie wiem o kogo chodzi.
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: chrison »

kinga pisze:Plomien ma wypozyczyc przyjmujacego z jakiegos klubu w PLSie, ale poki co nie wiem o kogo chodzi.
Dominik Witczak
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: lucass90 »

chrison pisze:
kinga pisze:Plomien ma wypozyczyc przyjmujacego z jakiegos klubu w PLSie, ale poki co nie wiem o kogo chodzi.
Dominik Witczak
Z tego co pamiętam, to Dominik Witczak zagrał w finale Zdzisława Ambroziaka na pozycji atakującego... Chyba że było to z konieczności...
A wracają do tematu meczu Sosnowca z Mostostalem, to moim zdaniem Sosnowiec nie ma szans z Kędzierzynem i nie mam pojęcia w czym upatrujecie jakiekolwiek szanse dla Płomienia... Sosnowiec przegrywa z Kędzierzynem na każdej pozycji więc zresztą sami zobaczycie, że będzie 3:0 - góra 3:1 - dla Mostostalu.

P.S.: Sorry że jeszcze piszę "Mostostal" ale tak już się przyzwyczaiłem i tak mi jest wygodniej... :P

Pozdrawiam
AZS CZĘSTOCHOWA!
kinga
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 14:43
Płeć: K
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: kinga »

Tez slyszalam o Witczaku, ale ludzie mowili, ze to tylko ich jakies przypuszczenia... a jak wiadomo pomyslow maja wiele i nie wszystkiemu nalezy wierzyc ;P
Ale gdyby to mial byc Witczak, to wlasciwie nie mialabym nic przeciwko temu.
Ciekawe jak poradzi sobie w meczu z Kedzierzynem Kraynow, bo ostatnio draznily mnie jego psute zagrywki <auty po kilka metrow>, ale ponoc Bulgar byl wtedy chory... Na ile okaze sie to wszystko jego stanem zdrowia, a na ile umiejetnosci, zobaczymy.
Najbardziej w tym momencie licze na zgranie sie Masnego z innymi chlopakami, bo radzi on sobie naprawde dobrze ;]
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

PLOMIEŃ SOSNOWIEC - Jadar Radom 3:1
wasze opinie ....
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Chal »

Brawa dla Sosnowca, wykorzystali nie najlepszą dyspozycję rywala i to się chwali :) Ważne punkty, bo Płomień musi je zdobywać zawsze, kiedy jest tylko taka możliwość, jeśli chce się utrzymać...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

I co ważne do zespołu Sosnowca dołączy 2 amerykańskich przyjmujących....i być może Bułgar Radko Kolev
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Ted »

A to juz pewne ze dolaczy tych dwoch Amerykancow i Bulgar do Plomienia? Z tego co mi wiadomo mial o tym na dniach zdecydowac trener? Moze cos w TV mowili.
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: jtr1 »

szakal3d pisze:PLOMIEŃ SOSNOWIEC - Jadar Radom 3:1
wasze opinie ....
W moim przekonaniu bardzo dobry mecz. Poziom może nie super hiper, ale mecz widowiskowy i ciekawy. Co do przegranych to chyba Jadar po mału może zostać okrzyknięty rozczarowaniem początku rundy zasadniczej. Zawodzi on. Dziś był zdecydowanym faworytem, a przegrał. Cóż całe piękno sportu.
Co do zwycięzców to muszę przyznać, iż jestem mile zaskoczony ich postawą. Dobrze wypadli właściwie wszyscy. To co mnie rzuciło się w oczy to dobra, jak nie bardzo dobra współpraca na linii Masny - Kaźmierczak. Krótkie były i ładne i efektywne. Oprócz tego bardzo dobre spotkanie rozegrał Grygiel. Podobała mi się również postawa Pietkiewicza. Chłopak ma 21 lat, a imponować może pewnością w ataku. Co prawda w obronie wiele nie podbił, a na przyjęciu go kilka razy ustrzelili, ale atak i zagrywka bardzo dobra.
Cóż gratuluje zwycięzcom sukcesu, a przegranym życzę szybkiego powrotu do formy
pozdrawiam
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Na 99,99999% dołączą do nas przyjmujący Gray Garrett i Nils Nielsen w czwartek mają przyjechać podpisać kontrakty mówie na 999,9% bo jeszcze nie podpisali a co do Bułgara Radko Koleva to klub postanowił po testach nie podpisywać z nim kontraktu
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Art
Posty: 31
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 22:22
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Art »

jtr1 pisze: W moim przekonaniu bardzo dobry mecz. Poziom może nie super hiper, ale mecz widowiskowy i ciekawy. Co do przegranych to chyba Jadar po mału może zostać okrzyknięty rozczarowaniem początku rundy zasadniczej. Zawodzi on. Dziś był zdecydowanym faworytem, a przegrał. Cóż całe piękno sportu.
Co do zwycięzców to muszę przyznać, iż jestem mile zaskoczony ich postawą. Dobrze wypadli właściwie wszyscy. To co mnie rzuciło się w oczy to dobra, jak nie bardzo dobra współpraca na linii Masny - Kaźmierczak. Krótkie były i ładne i efektywne. Oprócz tego bardzo dobre spotkanie rozegrał Grygiel. Podobała mi się również postawa Pietkiewicza. Chłopak ma 21 lat, a imponować może pewnością w ataku. Co prawda w obronie wiele nie podbił, a na przyjęciu go kilka razy ustrzelili, ale atak i zagrywka bardzo dobra.
Cóż gratuluje zwycięzcom sukcesu, a przegranym życzę szybkiego powrotu do formy
pozdrawiam
Powiedzmy sobie jasno. Jadar ma dużo lepszy skład niż w poprzednim sezonie a gra jak narazie bardzo słabo...
Obserwując zachowanie zawodników na boisku wydawało mi się że atmosfera w drużynie nie jest najlepsza i miejmy nadzieje że to się zmieni, bo już w piątek jak by nie było bardzo ważyny mecz z politechniką i jeśli tu nie bedzie zwyciestwa to juz nie wiem gdzie szukac winnych...
Jan Kulowsky
Posty: 32
Rejestracja: 15 paź 2007, o 20:43
Płeć: M

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Jan Kulowsky »

Jak wyczytalem na jednym z sosnowieckich portali w dniu dzisiejszym do klubu dolacza Gray Garrett i Nils Nielsen. Coraz wiecej mowi sie o tajemniczym sponsorze, dzieki ktoremu udalo sie uregulowac wszelkie zaleglosci finansowe wobec sztabu trenerskiego jak i zawodnikow.
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: chrison »

dołączą za tydzien...
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Płomień Sosnowiec - J.W. AZS Politechnika W-ska 3:1
wasze opinie....

OD MODERATORA: A jaka jest Twoja?
Ostatnio zmieniony 4 lis 2007, o 10:58 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 18 Regulaminu Forum
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Moja opinia....
Mecz stał na średnim poziomie punkty nabijał Politechnice głównie Rybak, reszta na wakacjach, u nas bardzo dobrą okazała się (ja tak myślę) zmiana rozgrywającego w końcówce meczu z M.Masnego który bardzo dobrze się sprawuje na codzień na sprawdzonego w zeszłym sezonie Ł. Jurkoić a.. , oczywiście na pochwałę zasługuje M. Grygiel Który kończył bardzo dużo piłek dla Płomienia
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Geir Eithun od grudnia w Płomieniu
wasze opinie....
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: lucass90 »

szakal3d pisze:Geir Eithun od grudnia w Płomieniu
wasze opinie....

Nie rozpisuj się tak, daj coś powiedzieć innym... ! :D :D :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Knutsen »

szakal3d pisze:Geir Eithun od grudnia w Płomieniu
wasze opinie....
Moja opinia jest taka, że ten transfer jest nie potrzebny Sosnowcowi !!! Jeśli kupuje się obcokrajowców to takich, którzy coś pokazują i są lepsi od Polaków. Eithun gdyby był dobry nie grałby teraz w Norwegii więc wiecie, rozumiecie :D Jak dla mnie będzie blokował młodym drogę na parkiet !!! Pragnę zaprzeczyć od razu :D Nie jestem ksenofobem, rasistom, ale realnie patrząc tak właśnie będzie.

lucass90 nie rób niepotrzebnego brudu na forum ;) To taka prośba na źaś :D
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: chrison »

Polecam lekturę tego bardzo pesymistrycznego artykułu: http://sosnowiec.info.pl/modules/news/n ... p?id=10389 zakładającego przenosiny Plomienia do innego miasta (zapewniam ze nie chodzi o zadne Dąbrowy Gornicze ani Bedzin - jest to jedne z wiekszych miast w naszym kraju)...

Dla mnie najwiekszym absurdem w obecnej sytuacji Plomienia jest ten cały "tajemniczy sponsor"... Pierwszy raz slysze o tym aby jakas firma wykładała pieniądze na płacenie pensji zawodnikom (z pewnością nie małych) i przy tym prosiła o anonimowosc. Pisalem juz do adminow siatka.org aby zrobili sonde pt. "kto jest sponsorem Płomienia Sosnowiec?" ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: dreamer »

Knutsen pisze:
szakal3d pisze:Geir Eithun od grudnia w Płomieniu
wasze opinie....
Moja opinia jest taka, że ten transfer jest nie potrzebny Sosnowcowi !!! Jeśli kupuje się obcokrajowców to takich, którzy coś pokazują i są lepsi od Polaków. Eithun gdyby był dobry nie grałby teraz w Norwegii więc wiecie, rozumiecie :D Jak dla mnie będzie blokował młodym drogę na parkiet !!! Pragnę zaprzeczyć od razu :D Nie jestem ksenofobem, rasistom, ale realnie patrząc tak właśnie będzie...
W innym miejscu na tym forum już o tym pisałem, ale teraz to przypomnę, tym bardziej, że widzę, iż moje zdanie jest całkowicie odmienne od tego, ktore prezentuje Knutsen.

Geir Eithun, to doświadczony, ograny w kilku europejskich ligach zawodnik. Reprezentant Norwegii, ktory ma jeszcze jeden poważny atut - w miarę poznał już realia PLS-u. Dlatego jest pod każdym względem doskonałym kandydatem do uzupełnienia składu zespołu, ktory ma ambicję utrzymać się w PLS-ie.

O ile tylko działacze Płomienia nie będą słuchać "fachowcow" i "fałszywych podpowiadaczy" i dadzą mu szansę, aby mogł się pokazać, to będą mieli z niego tylko i wyłącznie pociechę.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szyderca »

Knutsen pisze:Jeśli kupuje się obcokrajowców to takich, którzy coś pokazują i są lepsi od Polaków. Eithun gdyby był dobry nie grałby teraz w Norwegii więc wiecie, rozumiecie :D Jak dla mnie będzie blokował młodym drogę na parkiet !!! Pragnę zaprzeczyć od razu :D Nie jestem ksenofobem, rasistom, ale realnie patrząc tak właśnie będzie.
A nie uwazasz, ze gdyby Plomieniowi udalo sie szybciej znalezc owego tajemniczego sponsora to kadra zespolu wygladalaby byc moze troche inaczej? Jak zapewne zauwazyles rynek transferowy jest juz mocno przetrzebiony i nie ma specjalnie w czym przebierac.

Piszesz, ze jak sie juz kupuje obcokrajowcow, to takich, ktorzy sa lepsi od Polakow. No, a jak sie to przeklada na AZS Czestochowe. Scislej mowiac po jakiego trzymac Eatherton, skoro do bloku skacze Nowakowski z Benkiem, a hamburgejros grzeje lawe. Rozumiem, ze konczymy kontrakt i kupujemy mu bilet zza ocean.
Knutsen pisze:To taka prośba na źaś :D
To ja rowniez bede miala prosbe na zas :D, mozesz w swoich wywodach uzywac mniej emiotow? Zdecydowanie poprawi to estetyke czytanych wypowiedzi. Dzieki i pozdrawiam
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Knutsen »

szyderca pisze: A nie uwazasz, ze gdyby Plomieniowi udalo sie szybciej znalezc owego tajemniczego sponsora to kadra zespolu wygladalaby byc moze troche inaczej? Jak zapewne zauwazyles rynek transferowy jest juz mocno przetrzebiony i nie ma specjalnie w czym przebierac.
Czyli idąc twoim tokiem rozumowania jeśli nie ma nic fajnego i dobrego biorę słabe tylko po to żeby jednak było ??? Trochę przyznam mnie to dziwi. :] Nie ma sensu wyrzucać pieniędzy na gracza, z którego pożytek jest żaden. Norweg może nie jest bardzo słaby, ale wolałbym na jego miejscu zobaczyć jakiegoś młodego polskiego siatkarza. Sosnowiec gra nadspodziewanie dobrze i nie potrzeby kosmicznych transferów tym bardziej, iż sytuacja finansowa klubu jest nie jasna.
szyderca pisze:Piszesz, ze jak sie juz kupuje obcokrajowcow, to takich, ktorzy sa lepsi od Polakow. No, a jak sie to przeklada na AZS Czestochowe. Scislej mowiac po jakiego trzymac Eatherton, skoro do bloku skacze Nowakowski z Benkiem, a hamburgejros grzeje lawe. Rozumiem, ze konczymy kontrakt i kupujemy mu bilet zza ocean.
Jeśli chodzi o sytuacje amerykanów w Częstochowie to sprawa wygląda tak że przed sezonem mieli ważne kontrakty na ten sezon więc wyrzucenie ich z klubu (czytaj rozwiązanie kontraktu) wiązało się ze sporymi kosztami. Eatherton w pierwszym swoim sezonie w AZSie był postacią wyróżniającą się (np. blok) , a teraz trudno powiedzieć żeby zawodził - on po prostu nie gra bo jest za słaby !!! Gorzka prawda ;) Musimy jednak doczekać końca kontraktu.
szyderca pisze:To ja rowniez bede miala prosbe na zas :D, mozesz w swoich wywodach uzywac mniej emiotow? Zdecydowanie poprawi to estetyke czytanych wypowiedzi. Dzieki i pozdrawiam
Prośbę rozpatrzę w ciągu siedmiu dni roboczych, ale wątpię aby była ona pozytywna :D 8-) :]
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Niestety będzie tylko Eithun amerykanów nie ,zażyczyli sobie za dużo pieniędzy
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: Ted »

chrison pisze:Dla mnie najwiekszym absurdem w obecnej sytuacji Plomienia jest ten cały "tajemniczy sponsor"... Pierwszy raz slysze o tym aby jakas firma wykładała pieniądze na płacenie pensji zawodnikom (z pewnością nie małych) i przy tym prosiła o anonimowosc. Pisalem juz do adminow siatka.org aby zrobili sonde pt. "kto jest sponsorem Płomienia Sosnowiec?" ;)
Wiewiorki donosza, ze owym tajemniczym sponsorem jest koncern energetyczny. Powstaje teraz pytanie ktory? I faktem moze sie stac informacja, ze siatkowka z Sosnowca zostanie przeniesiona do innego, duzego miasta.
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Drogi Tedzie u nas nikt na takie coś nie pozwoli....
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Płomień Sosnowiec

Post autor: szakal3d »

Rosjanin na testach w Płomieniu
W dniu wczorajszym do Sosnowca, na testy przyjechał przyjmujący Lokomotivu Biełgorod - Pavel Yurakov. Zawodnik będzie testowany do soboty.

Pavel Yurakov to 27-letni przyjmujący z Rosji. Od wielu lat zawodnik szerokiej kadry jednego z najlepszych klubowych zespołów świata - Lokomotivu Biełgorod. Obecny sezon rozgrywa w drugiej drużynie Lokomotivu.

O tym, czy Pavel Yurakov zdobędzie uznanie w oczach trenera Zawieracza i zostanie nowym zawodnikiem Płomienia S.A. poinformujemy wkrótce.
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”