Sezon 2007/08 - transfery

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Sezon 2007/08 - transfery

Post autor: mewa »

Karuzela transferowa już przycichła i możliwe są minimalne zmiany.
http://www.siatka.org/?wyniki.lp.2007.t.1

Wg mnie zdecydowanie królem polowania jest Resovia, której brak w wielkie czwórce będzie kompletną porażką. Skra chyba zachowała status quo, podobnie AZS Olsztyn. Zdecydowane osłabienie (chociaż to dopiero się okaże) Jastrzębia, Delecty i Politechniki.
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: paw98 »

Zdecydowanie najbardziej spektakularne transfery zrobiła Resovia.Tak jak już napisał mewa brak Rzeszowian w czwórce było by sporym rozczarowaniem w Rzeszowie.Skra oczywiście nadal zostaje faworytem.Myśle ze Olsztyn będzie teraz najpoważniejszym rywalem Skry w walce o tytuł.Zobaczymy co z Jastrzębiem pozbyli sie kilku dobrych zawodników(szczególnie chodzi mi tu o środkowych:Pliński i Kadziewicz)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: mewa »

paw98 pisze:Myśle ze Olsztyn będzie teraz najpoważniejszym rywalem Skry w walce o tytuł.
Jak co roku :) jak co roku dostanie w skórę :) A może w tym sezonie finał Resovia - AZS Olsztyn?
Wielką niewiadomą będzie postawa Częstochowy. Stworzyła sie tam taka mieszanka wybuchowa, że równie dobrze mogą walczyć o utrzymanie, jak i o medale. Wszystko chyba w ręku trenera, jeśli uda mu się poukładać te klocki, to kto wie....
redinho
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:13
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: redinho »

rzeszowskie transfery muszą zrobić na wszystkich wrażenie, mnie jednak nurtuje pytanie jak układać się będzie współpraca (bez nazwisk) tych wszystkich krnąbrnych głów w tym zespole. będzie tam już ciśnienie, bo wyłożono wielkie pieniądze; każdy z tych siatkarzy w siatkówkę grać potrafi jednak czy wewnątrz się dogadają?

skra chyba ponownie zgarnie wszystko, bo postawili na jakość
jastrzębie i częstochowa w moim przekonaniu są słabsi niż przed rokiem
natomiast olsztyn to chyba obecnie jedyna nadzieja na przełamanie hegemonii Skry w lidzę
jedno jest pewne w środku tabeli będzie wielki kocioł
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ted »

Zgadzam sie, personalnie najwieksze zmocnienia poczynila Resovia. Mysle ze taka "dwunastka" maja realne szanse na strefe medalowa. Wzocnila sie rowniez Skra, ktora jak pamietamy w minionym sezonie miala pod wzgledem 3 sklad w PLS. W przerwie miedzy sezonami nie proznowali rowniez w Olsztynie.

Prasa wiele uwagi poswiecala przejsciu z Mallorca do Skry - Stephane Antiga, piszac ze to bezwzglednie transferowy hit naszej ligi. Owszem Antiga bardzo dobrym siatkarzem jest, jednak ja bym sie sklanial do stwierdzenia ze czarnym koniem tego sezonu wsrod gwiazd zagranicznym bedzie Bjorn Andrae sprowadzony do Olsztyna.

Poki co wszytskie te zmiany sa na papierze, takze w chwili obecnej wrozymy z fusow :) Tak naprawde cos wiecej bedziemy mogli powiedziec na pod koniec roku, kiedy bedziemy mieli za soba kilka kolejek PLS.

Chcialbym jeszcze na chwile wrocic do Rzeszowa. Zapowiada sie, ze beda tam miec prawdziwa mieszanke wybuchowa pod wzgledem charakterologicznym. Jestem bardzo ciekaw, jak z tym fantem poradzi sobie trener Such, ktory jak wiemy rowniez do spokojnych ludzi nie nalezy :)
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Knutsen »

"Wielką niewiadomą będzie postawa Częstochowy. Stworzyła sie tam taka mieszanka wybuchowa, że równie dobrze mogą walczyć o utrzymanie(...)" - Mewa pozwole się jednak z Tobą nie zgodzić, bo coby nie powiedźieć o Częstochowie to im bardziej zapowiadało się, że będzie źle przed sezonym, tym zepół ten kończył rozgrywki na wyższym miejscu. Właściwie z zespołu nikt nie ubył, a przybycie młodych wilczków chodźby w postaci Janeczka może okazać się właściwym kierunkiem rozwoju klubu. Co do faktu walki o utrzymanie AZS-u - poważnie myślisz, że AZS jest słabszy kadrowo od Sosnowca, Warszawy, Radomia czy Jastrzębia??
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ann »

Może jestem pesymistką, ale mam jakieś dziwne przeczucia, że zakupy poczynione w Resovii na nic się zdadzą.
Moje wewnętrzne ja (jakkolwiek by to zabrzmiało) podpowiada mi, że w tym roku powtórzy się finał sprzed trzech lat Skra-Olsztyn.

Chociaż przyznam szczerze mówi się, że Jastrzębie w zeszłym sezonie miało silny skład, ale nie miało zespołu - ok trochę z tym było lepiej jak przyszedł Totolo, a teraz nie mają gwiazd, ale są na dobrej drodze do stworzenia fajnego zespołu, jakie to może mieć przełożenie na wyniki, tego nie wiem, choć mam nadzieję, że dobry ;)
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: paw98 »

Co do Częstochowy w zeszłym sezonie grali bardzo nie równo.Raz potrafili zagrać świetny mecz a za chwile dużo słabszy.Jeżeli w tym sezonie będą cały czas grać na równym poziomie myślę że mają szanse zajść daleko.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ted »

Jak slusznie zauwazylas Aniu w zeszlym sezonie Jastrzebski Wegiel mial wszytsko, lecz nie mial zespolu. W tym sezonie zespol z Szerokiej pozbawiony jest wielkich gwiazd, jednak ma to cos, czego nie mial od wielu, wielu sezonow - Nareszcie ma zdrowa atmosfere wewnatrz druzyny. I jesli Santilli, ktory z tego co zdazylem sie zorientowac ma bardzo lagodne usposobienie odpowiednio ich pouklada, to sadze ze chlopcy moga naprawde wysoko zajsc.

Pozwole sobie przypomniec sezon 2003/2004. Wtedy Slazacy wogole nie byli brani pod uwage jako kandydaci do zlotego medalu. Tymczasem nowy trener, troche swiezej krwi i skonczylo sie na pierwszym mistrzostwie Polski dla Jastrzebia :)
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: dar70 »

Sprowadzenie dobrych zawodników to dopiera połowa sukcesu, jeszcze trzeba tych zawodników doprowadzic do odpowiedniej formy w najwazniejszych meczach oraz stworzenie dobrej atmosfery w drużynie. Mysle że to wszystko przemawia za Skrą.
OLary
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: OLary »

z tego co wida na sparignach wcale w Jastrzębiu sytuacja źle nie wygląda Brakuje trochę zgrania na sodku siatki ale chłopaki grają w takim ustawieniu dopiro od paru dni. A jak to powiedział Rusek: "Mieszanka wybuchowa" czyli połączenie doświadczenia Murek Siezieniewski Ivanow Prygiel z młodością Czarnowski Gorzewski Łomacz Yudin może nieźle namiesza w PLSie.
Oficjalne Forum KS Jastrzębski Węgiel

ksjastrzebskiwegiel-forum.com
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ann »

Dobrze mówisz Tadymirze (polac mu ;))
A poważnie to obserwując sparing z Lokomotivem Charków nie dalej jak w czwartek, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jakaś taka fajna atmosfera wśród chłopaków. Mam na myśli również tych nowych, Grześka Łomacza, Patryka Czarnowskiego, i Wojtka Jurkiewicza. Patryk czuł się właściwie już jak u siebie, mobilizował chłopaków. Obserwujący z kwadratu mecz Nikolaj Iwanow komentował akcje ze zmieniającym się środkowym, podpowiadał, doradzał.
Trener - uosobienie spokoju. Nie wiem jak będzie podczas ligi, ale tak spokojnego Włocha to ja nie widziałam w swoim życiu. Dużo rozmawia z zawodnikami. Zwłaszcza z Grzesiem Łomaczem. Po zmianach z Iwanowem natychmiast podsuwał mu pod nos kartki i wyjaśniał jak mógłby rozegrać daną akcję, jaki popełnił błąd itd.
Przyznam wygląda to wszystko dobrze. A jak będzie w czasie sezonu? oby jeszcze lepiej ;)
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Eltek »

Czestochowa wrocila do starych metod czyli mlodziez i ja widze w tym zespole medal:) potencjal duzy i ambicja to sie liczy
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: mewa »

Eltek pisze:Czestochowa wrocila do starych metod czyli mlodziez i ja widze w tym zespole medal:) potencjal duzy i ambicja to sie liczy
Fakt faktem, że Częstochowa zawsze się liczyła w rozgrywkach młodzieżowych i rzeczywiście może powalczyć o medal w... juniorach. Nie sądzę, żeby aż tak się spięli, by być lepszym w tym sezonie od Olsztyna, Bełchatowa i Rzeszowa Ale szczerze im tego życzę. Im ciekawsza liga, tym lepiej dla kibiców :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Arff »

Zdecydowanie najbardziej spektakularne transfery przeprowadził Olsztyn... Po pierwsze zatrzymanie Gumy którego chciało pół europy, sprowadzenie Grześka Szymańskiego i Bioerna Andrae... nie ma co się rozpisywać kto jest faworytem bo Sovia ma świetny skład ale samych rozrabiaków (Papke, Igła, Gabrych, Jan Such ) jak się zaczną kłócić to nie widzę ich w 4...

Świetnie że w tym sezonie Grzesiek Łomacz bedzie miał szanse trochę pograć... jeśli tak bedzie to najdalej za 2-3 lata widze go w kadrze...

W tym okienku transferowym rozpadła się całkowicie teza o wielkiej 4... teraz mamy 3+3 (Skra, Olsztyn, Sovia) + (Mosto, Czewa, JSW )
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ann »

Arff pisze:W tym okienku transferowym rozpadła się całkowicie teza o wielkiej 4... teraz mamy 3+3 (Skra, Olsztyn, Sovia) + (Mosto, Czewa, JSW )
Według mnie jest bardziej 2+4 (Skra, Olsztyn) + (Mosto, Czewa, Jastrzębie, Resovia)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Arff »

Może być i tak jak mówisz... ale myślę że jak Sovia nie bedzie się kłucić to włączy się o walke o mistrzostwo... bo pakę mają...
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 08:37 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: * "kłucić" - poprawna forma - "Kłócić" - Szanuj innych, pisz poprawnie!
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: PaStKa »

Skra, Olsztyn i Resovia - te drużyny wykonały najlepsze transfery i wg mnie są głównymi kandydatami na podium, w takiej właśnie kolejności.

W Skrze tylko brak Igły bęzie zauważalny, "wymiana" Plińskiego za Ivanova może wyjść tylko na dobre. Antiga i Bąkiewicz też mogą tylko wzmocnić zespół. W składzie robi się ciasno od świetnych siatkarzy, a zdrowa rywalizacja o miejsce w szóstce tylko wzmocni Skrę. Jedyne co może być dla nich zgubne w PLS-ie to obromne zaangażowanie w Ligę Mistrzów, lecz o sukcesy w Europie chodzi włodarzom klubu i chyba nam wszystkim.

W Olsztynie Szymański i Andrae dadzą wielką siłe ataku, a przy rozgrywającym pokroju Gumy to parkei rywali będzie regularnie obijany. Na pewno dużym osłabieniem przyjęcia będzie brak Bąkiewicza, ale Olsztyn ma prawo liczyć na miejsce w ścisłej czołówce.

Resovia poczyniła wspaniałe zakupy. Ilić, Mitrović, Hernandez, Papke, Ignaczak i Gabrych to zawodnicy bardzo wysokiej klasy, a przy Janie Suchu nic złego pomiędzy nimi stać się nie powinno. Resovia będzie zespołem nieobliczalnym, ale na najwyższym poziomie. Kolejna siła w polskiej siatkówce klubowej.

Z pozostałych drużyn na pewno ciekawie wygląda Jastrzębski Węgiel, bez Szymańskiego, Plińskiego, Kadziewicza, ale z Pryglem i Iwanowem, który jednak nie zastąpi żadnego z superśrodkowy JSK z zeszłego sezonu. Częstochowa wygląda ciekawie i może za rok, za dwa, ale nie teraz. Wątpie, żeby osiągneli coś więcej niż 5 miejsce. Młodzi z Janeczkeim na czele mogą pokazać wiele ciekawego, ale wiele ciekawego już nie wsytarcza na medal w PLS-ie. Pozytywnie można też ocenić transfery Mostostalu(Pilarz, Szczygieł) i Politechniki(Michalczyk, Markiewicz). W pozostałych teamach, spośród nowych nabytków, tylko Sopko w Delctie może pokazać wiele.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
DjStefan
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:47
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: DjStefan »

Resovia to będzie albo jedno wielkie zaskoczenie, albo jedna wielka klapa. Jest totalną niewiadomą.

Ja jestem bardzo ciekaw jak zaprezentuje się w tym sezonie Olsztyn. Szymański wydaje się być teraz w bardzo wysokiej formie, nie wspominając o Zagumnym. Andrae z Tanikiem będą zapewne nieźle punktować w tym sezonie. Oj będzie ciekawie, bardzo ciekawie !
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Arff »

Pozytywnie można też ocenić transfery Mostostalu(Pilarz, Szczygieł)
Zapomniałeś chyba o Novotnym... to jesteś jeden z hitów tego okienka... i ogromne wzmocnienie w ataku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ann »

PaStKa pisze:Z pozostałych drużyn na pewno ciekawie wygląda Jastrzębski Węgiel, bez Szymańskiego, Plińskiego, Kadziewicza, ale z Pryglem i Iwanowem, który jednak nie zastąpi żadnego z superśrodkowy JSK z zeszłego sezonu.


A tutaj bym polemizowała ponieważ ok, zgadzam się, że Daniel Pliński i Łukasz Kadziewicz są graczami wysokiej klasy, ale jak przypomnę sobie finały PLS z zeszłego sezonu to najbardziej pamiętam zagrywkę i blok Bułgara ze Skry. Początek sezonu miał kiepski, ale w końcówce błyszczał. Dwa, rozgrywający jastrzębian za Chiny Ludowe nie potrafił zgrac się z polskimi środkowymi, a kolegę Ewgenia zna jak łysy koń, grali razem w kadrze przez jakieś 10 lat, gdy Iwanow sypacz był zawsze pierwszym sypaczem a Iwanow środkowy był zawsze najważniejszym środkowym.
Uważam, że gra środkiem, mimo, że bez Plińskiego i Kadziewicza może być silnym atutem Jastrzębia (zaryzykowałabym stwierdzenie silniejszym niż w zeszłym sezonie biorąc pod uwagę zgranie zawodników).
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Knutsen »

Jeśli uważasz że odejście ze składu 3 wicemistrzów świata wzmacnia zespół to ja podziwiam twój tok rozumowania. :] Zgranie zespołu?? Odeszło 3 zawodników z pierwszej szóstki!!!
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ann »

Knutsen pisze:Jeśli uważasz że odejście ze składu 3 wicemistrzów świata wzmacnia zespół to ja podziwiam twój tok rozumowania. :] Zgranie zespołu?? Odeszło 3 zawodników z pierwszej szóstki!!!
a przeczytaj jeszcze raz tylko wolniej ;)
Mówiłam o konkretnym przykładzie zgrania dwóch Iwanowów a nie całego zespołu.
I nie napisałam słowa, że zespół będzie silniejszy po odejściu 3 kadrowiczów. Ostatni nawias dotyczył gry środkiem - tak dla ułatwienia.
Nikola Grbic
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:37
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Nikola Grbic »

Nie ma się co oszukiwać, że ekipa Skry podporządkowuje się przede wszystkim walce o FF ligi mistrzów ... nie ma się co dziwić bo skład mają naprawdę imponujący... Zdecydowanie królem transferów została Resovia ale czy to przełoży się na dobre wyniki to czas pokaże... Według mnie z wielkiej czwórki przy odrobinie pecha może wypaść Jastrzębie, które straciło Szymańskiego,Kadziewicza i Plińskiego. Siłą JSW był przede wszystkim środek a teraz ta siła ognia wyraźnie spadła ... Czarnowski czy Jurkiewicz to jednak nie ta klasa co nasi reprezentacyjni środkowi. Bardzo solidną ekipę zmontował Olsztyn. Zagmuny, Lambourne, Szymański, Andrae, Tanik, Możdżonek i Grzyb to naprawdę znakomita siódemka graczy... problemem może być kontuzja któregoś z tych graczy bo ławki Olsztyn nie ma imponującej... Mnie jako kibica AZS Częstochowa martwi że inne kluby robią spektakularne transfery a AZS przy nich wypada blado... jednak mimo tego ufam, że nareszcie polityka transferowa tego klubu zmierza w dobrym kierunku... podstawowy skład został ... a młodzi zawodnicy mogą wnieść trochę świeżości i polotu do gry biało-zielonych ...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Knutsen »

Hm.. biorąc pod uwagę, że jesteś z Częstochowy tak jak ja :) - przyznam ci rację chociaż nie zmienia to faktu, że jako całokształt Jastrzębianie nie są zepołem mocniejszym. Nie oznacza to, że nie powalczą o medal.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Arff »

Spokojnie z tą Czewą... myśle że ich atutem w tym sezonie będzie zdecydowanie lepsze zgranie niż innych ekip... a taki Janeczek... to jeden z największych talentów polskiej piłki siatkowej... oby tylko nie brał przykładu z Billingsa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
MW_Fan
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:23
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: MW_Fan »

Wolałbym janeczka za billingsa.Ten drugi ma slaba psychike
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ann »

Knutsen pisze:Hm.. biorąc pod uwagę, że jesteś z Częstochowy tak jak ja :) - przyznam ci rację chociaż nie zmienia to faktu, że jako całokształt Jastrzębianie nie są zepołem mocniejszym. Nie oznacza to, że nie powalczą o medal.
W Częstochowie to ja tylko pracuję i mieszkam 5 dni w tygodniu. Ale żadnych emocjonalnych więzi z tym miastem, siatkówką tam nie posiadam :D
Oczywiście, jako całokształt jastrzębianie nie są na papierze mocniejsi - ubyło im 3 znakomitych zawodników.
Miałam na myśli zgranie Iwanowa ze środkowymi a właściwie jednym środkowym, Iwanowem (co też jest moim gdybaniem bo ostatnio razem na boisku widziałam ich 3 lata temu ;)
Z Patrykiem i Wojtkiem Iwanow gra na razie tak jak z Plińskim i Kadziewiczem :]
wloneta
Posty: 47
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:51
Płeć: K

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: wloneta »

Skra moim zdaniem znowu zostanie mistrzem, może się myle, mam nadzieje ale będzie mocniejsza niż w tamtym sezonie (Antiga, Pliński, Bąku ) i jeszcze trudniej będzie ją zatrzymać. Olsztyn może się okazać bardzo silny, Szymański z Zagumnym znają się już od lat więc powinno być dobrze, teraz Olsztyn będzie miał ogromną siłę ataku tak jak w zeszłym sezonie JW. Co do Resovii to nie wiem czego się można spodziewać ... chyba wszystkiego :) Taka mieszanka. Wierze że Jastrzębski będzie grał dobrze w tym sezonie chociaż odeszły gwiazdy JW to na pewno trzeba się z nimi liczyć. Sieziu i Murek końcówke sezonu mieli bardzo dobrą więc może pociągną zespół.

Mimo wszystko myślę że wielka czwórka nadal będzie taka sama ;)
Nieważny jest wynik, ale musimy wygrać


NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Knutsen »

Czyli wyszło na to, że się zgadzamy :]. Najbardziej ciekawi mnie Resovia - skład ciekawy, ale nie musi to wszystko od razu działać jak należy. Jednym słowem jest 6 drużyn, które mogą powalczyć jak równy z równym i należy się z tego cieszyć. Może w końcu przełoży się to na puchary europejskie?? Kto wie.. ;)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”