Finał Plusligi 2013/2014

pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pozytyw »

Pliński chciał się podlizać i chwalił kibiców Resovii po meczu w rundzie zasadniczej. Najlepsi kibice na świecie nie dali się jednak na to nabrać:).
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Ewa6 »

madlark pisze:
Ewa6 pisze: Chciałabym po prostu, żeby odszedł.
Czemu? Ktoś Go w Rzeszowie skrzywdził? :o
To był jego wybór i z tego co wiem jest z niego zadowolony.
Ojej, każdy ma prawo do swojej opinii, jak dla mnie Resovia mu nie służy. Koniec kropka
neat
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2014, o 11:41
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: neat »

Nie służy albo weryfikuje.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: kanap »

neat pisze:Nie służy albo weryfikuje.
i co niby Ci wyszło, Drzyzga ma swoje zasługi, np w 3 meczu Resovi z ZAKSą, gra przyzwoicie
ciekawe jeszcze na kogo wiadra pomyj nie wyleliście?
Brasil

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Brasil »

Tak baj de łej poziom ilości punktowych bloków do jakości zagrywki dziś u Skry, powinien być dla Rzeszowa dosyć niepokojący.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: lucass90 »

BadTrue pisze:
lucass90 pisze:A co tam się stało przy wejściu Plińskiego? Bo meczu nie oglądałem, ale z komentarzy wnoszę, że co najmniej dostał nożem pod żebra...?
To co zawsze gwizdy ;) .
Niektórzy chyba naprawdę śpią na siedmiu materacach i podcierają dupkę jedwabiem, skoro coś takiego tak niesamowicie ich oburza. Pliński, jak mało który siatkarz w Polsce, zasłużył sobie na takie powitanie i zapewne zniósł je jak mężczyzna, w przeciwieństwie do wielu tu piszących...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: kalosz »

gratulacje dla Skry.

dziś zespół Falaski był dużo lepszy od Resovii. podopieczni Kowala zagrali raczej słabo, ale i tak ugrali dwa sety, więc jakaś nadzieja przed kolejnymi spotkaniami pozostaje.

do jutra ;)
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
cartman
Posty: 190
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 07:27
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: cartman »

Akcja meczu z dzisiaj: pierwszy set, końcówka, sędzia gwiżdże przejście linii trzeciego metra punkt dla nas....w tym czasie szefostwo kibiców Skry udaję się na siku, myśląc, że jest już po secie :D ...cofnęli się ze schodów rozłożyli ręce i wrócili do sektora :D
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

W Rzeszowie to najlepsi kibice wspierają swój zespół tylko jak ten wygrywa lub podczas większej serii punktowej. Gdy zespół przegrywa na trybunach jak makiem zasiał a to wtedy zespół potrzebuje największego wsparcia. Również nazywanie Podpromia twierdzą jest trochę nie na miejscu po ostatnich meczach w Rzeszowie. No chyba, że dla Was tak powinna wyglądać prawdziwa twierdza.
Dzisiaj gra Skry nie wyglądała do końca dobrze. Pewnie związane jest to ze stresem a także brakiem rytmu meczowego. Jutro powinno być lepiej. Brawo dla Wlazłego który dzisiaj ciągnął ten wózek z napisem PGE SKRA BEŁCHATÓW.
Brasil

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Brasil »

Tak co do akcji meczu, i pipe'a, to obrona Conte i atak na kontrze - genialne, ma przebłyski Facu.

Dziś miała Resovia największe problemy z floatem Skry, i to w ustawieniu Lotman-Penczew-Igła, jak dojdzie do tego zagrywka Contte lub/i Wlazłego, to Rzeszów raczej bez szans.

Tylko mnie irytuje, że każda obrona Ignaczaka dla Swędrowskiego jest ''kapitalna''?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: madlark »

Skra_7 pisze:Gdy zespół przegrywa na trybunach jak makiem zasiał
Nie kompromituj się, mogłeś na miejscu zweryfikować te twoje imaginacje :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

madlark pisze: Nie kompromituj się, mogłeś na miejscu zweryfikować te twoje imaginacje :]
Dlaczego ?
Brasil pisze: Tylko mnie irytuje, że każda obrona Ignaczaka dla Swędrowskiego jest ''kapitalna''?
Swędrowski zdecydowanie za Resovią więc nie ma co się dziwić.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Pawel_RZ »

Brasil pisze: Tylko mnie irytuje, że każda obrona Ignaczaka dla Swędrowskiego jest ''kapitalna''?
Swędrowski zdecydowanie za Resovią więc nie ma co się dziwić.[/quote]
Wcześniej był zdecydowanie za Skrą, więc jest po równo.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: madlark »

Skra_7 pisze:
madlark pisze: Nie kompromituj się, mogłeś na miejscu zweryfikować te twoje imaginacje :]
Dlaczego ?
Przyjedz choć raz na Podpromie, posłuchaj, a potem głoś swoje odkrycia.
Skoro jest cisza to dałbyś radę ją przeszeptać? :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pk+ »

Skra_7 pisze:W Rzeszowie to najlepsi kibice wspierają swój zespół tylko jak ten wygrywa lub podczas większej serii punktowej. Gdy zespół przegrywa na trybunach jak makiem zasiał a to wtedy zespół potrzebuje największego wsparcia. Również nazywanie Podpromia twierdzą jest trochę nie na miejscu po ostatnich meczach w Rzeszowie. No chyba, że dla Was tak powinna wyglądać prawdziwa twierdza.
Oczywiście byłeś na meczu i słyszałeś tą ciszę? Obejrzyj co Kłos i Zatorski mieli do powiedzenia na temat atmosfery na Podpromiu, oni w odróżnieniu od Ciebie byli i grali na tej hali, a nie oglądali w TV.

http://www.siatkarskaligatv.pl/videoCategory,id,1
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: VernonRoche »

Najpierw to może niech zacznie od odwiedzania hali Bełchatowa, bo i z tym pewnie różnie bywało, żeby miał jakieś porównanie.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skrzypek »

Brasil pisze:Tylko mnie irytuje, że każda obrona Ignaczaka dla Swędrowskiego jest ''kapitalna''?
To chyba pozostałość z czasów reprezentacji.
Jest denerwujące, jeśli dosłownie każda obrona jest "kapitalna" i nie ważne, że piłka była banalna do obrony, ale kiedy zakończona jest "robinsonadą" musi być "kapitalna"
BTW, widziałem profesjonalne i kompleksowe staty z meczu. No któż by pomyślał, że w pierwszym secie Zatroski miał więcej obron niż Ignaczak? A jednak.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

madlark pisze: Przyjedz choć raz na Podpromie, posłuchaj, a potem głoś swoje odkrycia.
Po co ? ;)
madlark pisze: Skoro jest cisza to dałbyś radę ją przeszeptać? :]
Chyba nie ;)
Bo są tam kibice z Bełchatowa ;)
I było by mi ciężko ich przeszeptać ;)
A tak w ogóle to po co mam to robić ? ;)
pk+ pisze: Oczywiście byłeś na meczu i słyszałeś tą ciszę? Obejrzyj co Kłos i Zatorski mieli do powiedzenia na temat atmosfery na Podpromiu, oni w odróżnieniu od Ciebie byli i grali na tej hali, a nie oglądali w TV.

http://www.siatkarskaligatv.pl/videoCategory,id,1
Nie byłem na meczu a ciszę można także usłyszeć ( w sumie nie można ) w TV. Atmosfera to nie tylko dopingowanie ale także oprawy meczów. Zresztą chłopaki jak sam napisałeś grali i nie zwracali uwagi na to kiedy dopingowaliście a kiedy była cisza jak makiem zasiał.
VernonRoche pisze:Najpierw to może niech zacznie od odwiedzania hali Bełchatowa, bo i z tym pewnie różnie bywało, żeby miał jakieś porównanie.
Tylko, że w Bełchatowie nie ma najlepszych kibiców. Natomiast sami o Sobie mówicie ,,najlepsi kibice", więc chyba to do czegoś zobowiązuje.
Ps. My się znamy ?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: madlark »

Skra_7 pisze:
madlark pisze: Przyjedz choć raz na Podpromie, posłuchaj, a potem głoś swoje odkrycia.
Po co ? ;)
madlark pisze: Skoro jest cisza to dałbyś radę ją przeszeptać? :]
Chyba nie ;)
Bo są tam kibice z Bełchatowa ;)
I było by mi ciężko ich przeszeptać ;)
A tak w ogóle to po co mam to robić ? ;)
pk+ pisze: Oczywiście byłeś na meczu i słyszałeś tą ciszę? Obejrzyj co Kłos i Zatorski mieli do powiedzenia na temat atmosfery na Podpromiu, oni w odróżnieniu od Ciebie byli i grali na tej hali, a nie oglądali w TV.

http://www.siatkarskaligatv.pl/videoCategory,id,1
Nie byłem na meczu a ciszę można także usłyszeć ( w sumie nie można ) w TV. Atmosfera to nie tylko dopingowanie ale także oprawy meczów. Zresztą chłopaki jak sam napisałeś grali i nie zwracali uwagi na to kiedy dopingowaliście a kiedy była cisza jak makiem zasiał.
VernonRoche pisze:Najpierw to może niech zacznie od odwiedzania hali Bełchatowa, bo i z tym pewnie różnie bywało, żeby miał jakieś porównanie.
Tylko, że w Bełchatowie nie ma najlepszych kibiców. Natomiast sami o Sobie mówicie ,,najlepsi kibice", więc chyba to do czegoś zobowiązuje.
Ps. My się znamy ?
Skra musi być dumna z takich kibiców
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

madlark pisze: Skra musi być dumna z takich kibiców
Skąd takie wnioski ? ;)
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: astronauta »

Skra_7 pisze: I było by mi ciężko ich przeszeptać ;)
Co to jest "by"? Bo piszesz, że "było by"...
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: qtp »

Jakiś "mędrzec" z przed tv pisze głupoty o atmosferze/dopingu nie mając o tym zielonego pojęcie a Wy wchodzicie z nim w polemike, po co? Zlewka.

Gratulacje dla Skry za pierwsze zwycięstwo, grają na na prawde ładną siatkówke.
W kontekście kadry cieszyć może skuteczność Wlazłego na wysokiej piłce, prawie jak za dawnych lat, oby na MŚ był w podobnej formie, może uda się wtedy uniknąć kompromitacji.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: weary_skier »

Skrzypek pisze: BTW, widziałem profesjonalne i kompleksowe staty z meczu. No któż by pomyślał, że w pierwszym secie Zatroski miał więcej obron niż Ignaczak? A jednak.
No to czemu się nimi z nami nie podzieliłeś?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pewniak »

Skra_7 pisze:Tylko, że w Bełchatowie nie ma najlepszych kibiców. Natomiast sami o Sobie mówicie ,,najlepsi kibice", więc chyba to do czegoś zobowiązuje.
Tu jesteś w błędzie. Bo akurat to mówią inni. Wczorajszy wywiad z Kłosem po meczu (nie ten u Wanio) - cytuję z pamięci: "Nie chce urazić kibiców z Bełchatowa bo tez są wspaniali, ale to co się dzieje na Podpromiu jest niesamowite"
W styczniu podobnie mówił.... Daniel Pliński!
Nie wspomnę już o komentatorach. Tak tendencyjnego forumowicza jak ty, na tym forum nie ma!

P.S. Nie raz chciałem pooglądac powtórki z meczów żeby posłuchać dopingu na meczu. Niestety telewizja nie oddaje nawet 20% tego co się dzieje na hali. Kompletnie nie czuć atmosfery. Więc po prostu zamknij się w kwestii "ciszy jak makiem zasiał".
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: BadTrue »

Po części rozumiem kolegę Skra_7 ale na syndrom "ciszy" po kilku nieudanych akcjach cierpią wszyscy kibice w każdym klubie.
Sam mam podobnie, że będąc na meczu Skry po nieudanej akcji lub kilku nieudanych akcjach ogarnia mnie bardziej gniew/żal i nie myśle wtedy raczej o tym żeby wesprzeć od razu lecz wracam do dopingu po chwili.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pk+ »

BadTrue pisze:Po części rozumiem kolegę Skra_7 ale na syndrom "ciszy" po kilku nieudanych akcjach cierpią wszyscy kibice w każdym klubie.
Pisałem już kilka razy i napiszę jeszcze raz... to zupełnie naturalne. Po pierwsze wczoraj nie było ciszy tylko słabszy doping, po drugie doping musi mieć swoją dynamikę, tak jak mecz ma swoją dynamikę.
Monotonny, nawet na 100% doping po jakimś czasie przestanie działać na zawodników, będzie traktowany jak tło... nic więcej.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Roan »

W sumie dziwny mecz. W pierwszym secie Skra podała rękę Sovi bo powinno być szybkie 3:0. Jak Sovia nie poprawi czegoś to skończy się jak z JW. Mimo dwóch wygranych setów ani przez chwilę nie było wątpliwości komu gra się lepiej, a kto pod górkę. Zawodnicy do wyróżnienia to Wlazły, Nowakowski, Zatorski, Kłos, Wrona, Schoops. Cieszy to, że mimo tylu obcokrajowców na boisku to Polacy wiodą prym.
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: hanibal »

mi się doping kibiców Resovii podoba, ale z tymi gwizdami na Plińskiego to trochę przesada. Nie mają kibice Resovii, nie wszyscy oczywiście szacunku dla człowieka, któremu Polska drużyna narodowa dużo zawdzięcza. Pliński i im nic nie zrobił nigdy, a nawet ostatnio był pod wrażeniem dopingu kibiców tego klubu. Nawet na stadionach piłkarskich tak nie gwiżdza na zawodnika, a mecz finałowy idzie w świat.
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: mikser »

Na darmo nie gwiżdżą ;) To już ma swoją historię....Przykład Wlazłego pokazuje, że gwizdy da się "odwołać". Na piłce nożnej tak nie gwiżdżą? Pierwsze słyszę :)
Siatkówka to emocje, a nie balet i odrobina gwizdów nie zabije przeciwnika, o wiele bardziej mnie denerwuje rzucanie przekleństwami - to jest większe chamstwo. Siatkówka nie musi być grzeczna, ale trzeba oddzielić buractwo od zdeprymowania przeciwnika.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pewniak »

hanibal pisze:mi się doping kibiców Resovii podoba, ale z tymi gwizdami na Plińskiego to trochę przesada. Nie mają kibice Resovii, nie wszyscy oczywiście szacunku dla człowieka, któremu Polska drużyna narodowa dużo zawdzięcza. Pliński i im nic nie zrobił nigdy, a nawet ostatnio był pod wrażeniem dopingu kibiców tego klubu. Nawet na stadionach piłkarskich tak nie gwiżdza na zawodnika, a mecz finałowy idzie w świat.
Pliński nie przyjechał jako kadrowicz, tylko zawodnik przeciwnego klubu. nie łącz tych dwóch rzeczy. Gwizdami nikt Danielowi nie ubliża, nie obraża go, nie traktuje o jego matce i takie tam. Gwizdy to wyraz dezaprobaty do jego postawy i tyle. Daniel o tym wie, niewiele sobie z tego robi, ba! Nawet ma satysfakcję (choć nie ostatnio) gdy uciszy kibiców asem. Najwięcej problemów z tym mają tutejsi forumowicze.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”