Sezon 2014/15, kolejka 14

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: maciek77 »

Zostawmy Resovię, ciekawsze rzeczy dzieją się w Warszawie. Politechnika zaraz może zdobyć punkcik a zanosiło się na szybkie 3:0
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Mar1977 »

Bydgoszcz wygrywa 3:1
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: pewniak »

Mar1977 pisze:Bydgoszcz wygrywa 3:1
I bardzo nieźle :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Mateja
Posty: 1092
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Mateja »

Po wygraniu seta przez Politechnikę zacząłem się denerwować, ale udało się zabrać 3 punkty do domu.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: maciek77 »

PW nie wykorzystała szansy, szkoda...ale 5pkt w typerze wpadło
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: akukuk »

Mecz dżentelmenów w Warszawie. W trzecim secie Transfer pomaga, oddaje jakieś 5 punktów przewagi i przegrywa partię, w czwartym młodzi się odwdzięczają w samej końcówce - kilka autów, w konsekwencji również tracą przewagę, a co za tym idzie - seta i mecz.

Niewiele zabrakło, by scenariusz z pierwszej kolejki się powtórzył - po dwóch wyraźnie wygranych setach przez bydgoszczan siadła im koncentracja, dali się młodym rozegrać i tie-break był o krok. Szacunek dla PW za podniesienie się po tych dwóch pierwszych partiach, tym bardziej, że grali bez Śliwki i z wracającym po kontuzji i po dość długiej przerwie Szalpukiem.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Noworoczny »

Słuchajcie, typer generuje wystarczająco spamu przez mnogość wątków. Uszanujmy prośbę Chala i punktami typera jarajmy się w wątkach z typerem. Pozostałych nie zaśmiecajmy.

Ktoś widział mecz? Kto MTV? Jak staty?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: lucass90 »

Noworoczny pisze:Ktoś widział mecz? Kto MTV? Jak staty?
MVP: Jarosz, staty masz tutaj - http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... 25&ID=1022
AZS CZĘSTOCHOWA!
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Milten »

Widze, że kolejny oszałamiający mecz Filipa.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Noworoczny »

Ze statystyk to Czupko mógł dostać.
Float Duffa czynił spustoszenie, ale Lipiński jeszcze więcej zagrywek. Obaj libero tragiczne przyjęcie.
Transfer wskakuje na chwilkę do czwórki i nic już im nie zabierze awansu do play offs.
W końcówce będzie ciekawie, bo drużyny z aspiracjami (JW, Zaksa, Gdańsk, Transfer) będą walczyć o miejsce trzecie, szóste i siódme. Będziemy świadkami kolejek cudów. Anastasi ma wprawę. Zaksa za Lamy też przegrywała taktycznie. Piazza pewnie również pragmatyk. A Heynen głupi nie jest.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

Tylko ja odliczam dni do momentu, gdy ujrzę Jarosza w wyjściowym składzie reprezentacji mistrzów świata?
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Milten »

StanLee pisze:Tylko ja odliczam dni do momentu, gdy ujrzę Jarosza w wyjściowym składzie reprezentacji mistrzów świata?
Still better than Filip or Konarski.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: jinx »

Tylko Ty:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

Milten pisze:Still better than Filip or Konarski.
Nie wiem czemu mnie to bawi. :D

Jak byłbym wredny, to bym policzył statystyki Filipa z ostatnich dziesięciu meczów. Ale nie jestem, jak wiecie.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Mania »

Bardzo słaby mecz w Warszawie, statystyki dobrze obrazują poziom "widowiska".
Po stronie PW pozytywnie Szalpuk - bałam się, że po tak długiej przerwie będzie duuużo gorzej z jego grą, a tu zaskoczenie. O ile z przyjęciem czasem przybiedził i zrobił błąd, to w ataku czucie piłki było na dobrym poziomie. Brawo Artur :) Był zmieniany przy zagrywce w ramach oszczędzania mięśni. ;-) Nieźle tez obaj środkowi - Sachar i Leman, w bloku w sumie 11 pkt, a w ataku robili co mogli... Reszta zagrała dramat, Filip tylko mocno i na pałę, irytujące to było. Lipińskiego spokojnie można obwołać najgorszym na parkiecie, ale Woicki dzielnie mu sekundował kiedy Lipa miał zrywy (zagrywka, ataki, blok, obrona).

Po stronie Bydgoszczan tylko Jarosz dobrze, ale też bez szału, pomijając znakomite serwisy. Reszta bezbarwna lub słaba. Murek mnie nieco rozczarował, ale wiadomo, potrzebuje czasu.

Obie drużyny słabo w przyjęciu i dramatycznie w ataku. Zwyczajnie beznadziejny poziom siatkówki.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Milten »

StanLee pisze:
Milten pisze:Still better than Filip or Konarski.
Nie wiem czemu mnie to bawi. :D

Jak byłbym wredny, to bym policzył statystyki Filipa z ostatnich dziesięciu meczów. Ale nie jestem, jak wiecie.
Nie trzeba być wrednym. Po prostu zasada jest taka: Jak Muzaj zagra gorszy mecz to zaraz widzimy mase postów o jego złych wyborach, braku stanowczości czy czegoś takiego. Gdy Majkel Filip kolejny mecz oscyluje w granicach 30% panuje cisza jak makiem zasiał. A właśnie, gdzie jest drugi ulubieniec forum, niejaki Nowy Wlazły z Gdańska?
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: compact »

Jak się nie walnąłem, to 16% efektywności w ostatnich 10 meczach.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

compact pisze:Jak się nie walnąłem, to 16% efektywności w ostatnich 10 meczach.
15% chyba. Nie no, tyle skrajności już pod jego adresem napisano, a że i ja się do tego przyłączyłem, to już tylko rzucę hasło Krzysiek.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Ewa6 »

StanLee pisze:
compact pisze:Jak się nie walnąłem, to 16% efektywności w ostatnich 10 meczach.
15% chyba. Nie no, tyle skrajności już pod jego adresem napisano, a że i ja się do tego przyłączyłem, to już tylko rzucę hasło Krzysiek.
Hej ale to tak serio życie jeszcze nie nauczyło, że nie ma sensu obwoływanie zawodnika piątym Wlazłym po trzech meczach, tudzież ubliżanie od Krzyśków w połowie pierwszego sezonu w Plus Lidze?

Jak mniemam dla większości wróżbitów Boładź też jest już skreślony po dwóch słabszych meczach ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

Ewa6 pisze:Hej ale to tak serio życie jeszcze nie nauczyło, że nie ma sensu obwoływanie zawodnika piątym Wlazłym po trzech meczach, tudzież ubliżanie od Krzyśków w połowie pierwszego sezonu w Plus Lidze?
Przepraszam, już nie będę. :|
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Milten »

StanLee pisze:
Ewa6 pisze:Hej ale to tak serio życie jeszcze nie nauczyło, że nie ma sensu obwoływanie zawodnika piątym Wlazłym po trzech meczach, tudzież ubliżanie od Krzyśków w połowie pierwszego sezonu w Plus Lidze?
Przepraszam, już nie będę. :|
Ale jarać sie Śliwką I Lemańskim można?
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Ewa6 »

Milten pisze:
StanLee pisze:
Ewa6 pisze:Hej ale to tak serio życie jeszcze nie nauczyło, że nie ma sensu obwoływanie zawodnika piątym Wlazłym po trzech meczach, tudzież ubliżanie od Krzyśków w połowie pierwszego sezonu w Plus Lidze?
Przepraszam, już nie będę. :|
Ale jarać sie Śliwką I Lemańskim można?
Jak znam życie będzie to trwało do czasu jego (Śliwki).. powiedzmy trzech słabszych meczów pod rząd, wtedy stanie się Kovacevicem piątego sortu czy jakoś tak ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

Strach bez maczety wchodzić na forum...

Woicki nie byłby taki zły w tej kadrze, spójrzcie ile gra środkiem w Bydzi (najwięcej w całej lidze), skoro nasza reprezentacja dalej pewnie będzie opierać grę na przyjęciu, to jakościowo wcale nie byłoby to takie złe. No i z Pierwszym Bombardierem zgrany.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Mateusz1993 »

Marny mecz w stolicy, a MVP czyli jak mniemam najlepszy zawodnik super mecz i kolejna statuetka- całe 37%. O zgrozo, jeśli to nas czeka na kadrze.
W końcu wrócił Szalpuk, szkoda, że akurat teraz bez Śliwki. Może na nazywanie Filipa nowym (Grozerem i jeszcze jakieś tam inne opinie były) okazało się za wcześnie, ale i jego skreślanie to też przesada. Sam go chwaliłem, choć od Ivanów, Maxów nie nazywałem. Bo Filip wówczas imponował stylem gry, jak na kogoś kto na ataku zaczął grać niedawno, a że pojawiły się opinie by powoływać go na kadrę to dziwić nie może, skoro na tej pozycji mamy taką mizerie i jeszcze gorzej.
Jedyny atakujący na poziomie w kadrze ma już nie grać. - Wlazły
Ten, który budził nadzieję jest chory.- Bociek
Ten, który potrafił jednak mieć dobre etapy, ale i też miał swoje wady, ale jednak lepszy od tych poniżej, jednak zmienił pozycje- Bartman
Jarosz, Konarski- z czym do ludzi :]
Na prawdę chętniej zobaczę trójkę szczypiorów, o nazwiskach znanych z Radomia, Gdańska i Warszawy, niż tych z linijki wyżej. Najważniejszą rozmowe to Stefek niech odbędzie z Wlazłym, czy w razie czego by nie wrócił i wówczas ogrywajmy młodych, może zaufanie od trenera im pomoże i któryś wskoczy na wyższy poziom. A jak nie to aż takie dużej straty może nie będzie i będzie come back.
Zaśmiecam trochę, ale proszę nie usuwać. Ewentualnie przenieść ;)
Na koniec chętniej (pewnie nie tylko ja) zobaczymy w kadrze młodziaków, bo obok siebie będą mieć wspracie i jakoś damy radę.
Ostatnio zmieniony 4 gru 2014, o 23:28 przez Mateusz1993, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Mateusz1993 »

StanLee pisze:Strach bez maczety wchodzić na forum...

Woicki nie byłby taki zły w tej kadrze, spójrzcie ile gra środkiem w Bydzi (najwięcej w całej lidze), skoro nasza reprezentacja dalej pewnie będzie opierać grę na przyjęciu, to jakościowo wcale nie byłoby to takie złe. No i z Pierwszym Bombardierem zgrany.
Stan nie używaj słowa bombardier ;) Chyba, że przyjmujemy konwencję żartu
Z Woickim to też tak średnio mi się widzi, ale liczę, że Żygadło wesprze.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

Mateusz1993 pisze:Chyba, że przyjmujemy konwencję żartu.
https://www.youtube.com/watch?v=S7F1rwIg4XY

Masz coś do Kuby?
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: Mateusz1993 »

StanLee pisze:
Mateusz1993 pisze:Chyba, że przyjmujemy konwencję żartu.
https://www.youtube.com/watch?v=S7F1rwIg4XY

Masz coś do Kuby?
Jest przeciętny? Promowany na siłę, przez poprzednie lata? Przez ogólnie pojęte środowisko.

Chyba z perspektywy przyszłości po MŚ to Wlazły wrócił i zgotował problem :D Bo kto by miał teraz nie grać będzie niezadowolenie i narzekanie.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: jinx »

Ja mam. Jest drewnem a takie serie zdarzają mu się rzadko.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: lucass90 »

Każdy ma granice swojej wyrozumiałości :D JB na TT:
Jakub Bednaruk ‏@JakubBednaruk 60 minut temu
Myślę,że....,sam nie wiem...
Mecz na 2-2 i co ?
Dostajesz prezent na tacy, a ty tę tacę traktujesz z buta.
Tylko nie piszcie,że młodzi itd.
To co, za rok Bednaruk w Rzeszowie? :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 14

Post autor: StanLee »

Mateusz1993 pisze:Jest przeciętny? Promowany na siłę, przez poprzednie lata? Przez ogólnie pojęte środowisko.
Widzę, że mój wyrafinowany trolling się nie przyjął. Następnym razem zaleję Was emotkami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”