Resovia Rzeszów

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Tak, mniej więcej, wygląda 95% wypowiedzi po meczowych.
Akhrem dla pikanterii dodaje jeszcze "i cóż można powiedzieć". Nikt nigdy nie wiem co powie a on zawsze mówi to samo.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Brasil

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Brasil »

Swoją drogą jak rok temu gdzieś w podobnym etapie sezonu rozmawiano, i rozmawiano o ''koncepcji budowania zespołu'' w Resovii, to później pojechali wszystkich, więc można to nie jest taki zły znak?

W tej audycji pojawia się głos, że w Resovii roi się od siatkarzy światowej klasy, no, trochę koloryzuję.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

kanap pisze:
weary_skier pisze:Po ostatnim meczu finałowym. Super zainteresowanie.
Co to ma do rzeczy? Konarskiemu zaproponowali jeszcze później umowę.
I tu się mylisz nie pierwszy raz(to nie jest poufne info tylko ogólnie znany fakt).
Skąd Ty czerpiesz te swoje newsy? :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

kanap pisze: w tamtym sezonie Resovię w pojedynku z Skrą dzieliły dwie piłki od wielkiej kompromitacji (piąty mecz) i warto o tym pamiętać.
Mylisz się. To były trzy piłki. Hasło "dwie piłki" rzucone i powtarzane jak mantra
przez nadwornego błazna Polsatu wciąż mocno żywe.
Brasil pisze:Swoją drogą jak rok temu gdzieś w podobnym etapie sezonu rozmawiano, i rozmawiano o ''koncepcji budowania zespołu'' w Resovii, to później pojechali wszystkich, więc można to nie jest taki zły znak?
Nie Delecta, a odrodzona Zaksa w półfinale i ewentualny finał raczej z drużyną,
w której pewnie atakującemu będzie się chciało grać i gra z poprzedniego sezonu to może
być za mało. Także muszą się zebrać do kupy i walczyć o majstra.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

madlark pisze:...
Skąd Ty czerpiesz te swoje newsy? :o
news to pewnie coś bieżącego, nowego a nie archiwalia to słowo tutaj nie pasuje

nie wiem w jakim celu podnosić kwestie Bartmana, to nie jest zawodnik który cokolwiek by zmieniał, był okres że w Modenie nawet z Sketem przegrywał

co do faktów i powszechnej wiedzy na którą się powołujesz, oficjalnie o odejściu Bartmania podane było 30 kwietnia 2013, w artykułach był takie treści:
Prawdopodobnie, miejsce Zibiego w Asseco Resovii zajmie inny młody polski atakujący, Dawid Konarski.
reklama konkurencyjnego serwisu
Teraz Bartman będzie grał najprawdopodobniej za granicą, mówi się o kierunku tureckim. W Asseco Resovii natomiast jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Dawid Konarski z Delecty Bydgoszcz, choć w gronie potencjalnych atakujących mistrza Polski wymienia się też kilku innych graczy.
GW
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

Brasil pisze:Swoją drogą jak rok temu gdzieś w podobnym etapie sezonu rozmawiano, i rozmawiano o ''koncepcji budowania zespołu'' w Resovii, to później pojechali wszystkich, więc można to nie jest taki zły znak?
to raz. dwa, że ja sobie nie przypominam, żeby przed play-offami ktoś poza Bartmanem i Schoepsem wspominał, że współpraca obu panów wygląda dobrze i działa na korzyść Resovii. dopiero w play-offach przekonaliśmy się, że można. da się. trzy, w tamtym sezonie przed play-offami też nie było wyklarowanej szóstki, obok pozycji atakującego, na przyjęciu rywalizację ze Skrą zaczynał Kovacević.

może trochę za dużo tych odwołań do poprzednich sezonów, ale trzeba się jakoś pocieszać :<
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hardy »

ale płaczki w tym Waszym radiu centrum
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

kalosz pisze: może trochę za dużo tych odwołań do poprzednich sezonów, ale trzeba się jakoś pocieszać :<
Dla mnie jest jedno odwołanie - w poprzednich sezonach przegrywaliśmy ważne mecze (LM, PP) ale w dobrym stylu, po walce... w tym sezonie tego zabrakło - inne analogie do mnie nie przemawiają. Czy uda się odbić od dna, mam nadzieję że tak.
weary_skier pisze:Tak, mniej więcej, wygląda 95% wypowiedzi po meczowych.
Akhrem dla pikanterii dodaje jeszcze "i cóż można powiedzieć". Nikt nigdy nie wiem co powie a on zawsze mówi to samo.
Dla mnie jedną z tych ulubionych pomeczowych wypowiedzi, jest po łatwym meczu wygranym 3:0 stwierdzenie "mimo wyniku 3:0 wcale nie był to dla nas łatwy mecz" wielu zawodników to mówi :)
A skoro już jesteśmy przy wypowiedziach to czytam oficjalny komunikat klubu:
Asseco Resovia na zgrupowaniu przygotowywać się będzie do meczu z Effectorem Kielce

18-03-2014

Dziś zawodnicy Asseco Resovii udali sie na zgrupowanie, gdzie przygotowywać sie będą do niedzielnego meczu z Effectorem Kielce. Do Rzeszowa nasz zespół wróci w piątek.
Serio, na prawdę, potrzebujemy specjalnego zgrupowania przed meczem z Kielcami, zamiast ich (z całym szacunkiem dla rywala) pyknąć, a trenować przed dalszymi etapami play off. Wiem że od pewności siebie do pychy jest tylko krok, ale tak nie buduje się mentalności zwycięzców, prowadzimy 2:0 po dwóch łatwych spotkaniach, mamy dopełnić formalność, a szykować się na ZAKSĘ!
Dość mam słuchania, nie myślimy o mistrzostwie, skupiamy się na każdym kolejnym meczu, chcemy walczyć o mistrzostwo panowie, nie o wygraną z Effectorem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

pk+ pisze: Serio, na prawdę, potrzebujemy specjalnego zgrupowania przed meczem z Kielcami, zamiast ich (z całym szacunkiem dla rywala) pyknąć, a trenować przed dalszymi etapami play off.
To bardziej kwestia tego, że Podpromie jest znowu zajęte... :x A że mają chyba dobre warunki w ramach umowy partnerskiej z Arłamowem to trenują tam, a nie na ROSiRze czy bocznej hali.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

michaek pisze:
pk+ pisze: Serio, na prawdę, potrzebujemy specjalnego zgrupowania przed meczem z Kielcami, zamiast ich (z całym szacunkiem dla rywala) pyknąć, a trenować przed dalszymi etapami play off.
To bardziej kwestia tego, że Podpromie jest znowu zajęte... :x A że mają chyba dobre warunki w ramach umowy partnerskiej z Arłamowem to trenują tam, a nie na ROSiRze czy bocznej hali.
Nie chodzi mi o o to co robią - bardzo dobrze że trenują w spokoju, chodzi i o treść komunikatu.
Specjalne zgrupowanie przed 3 meczem z rywalem z którym 2 pierwsze wygraliśmy do 15, 22, 15, 18, 18, 18 w setach.

Ten komunikat jest w tonie wcześniejszych wypowiedzi sztabu, zawodników - jednego nie można nam odmówić, szacunku dla rywali mamy w nadmiarze, pewności siebie brakuje...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

pk+ pisze:
michaek pisze:
pk+ pisze: Serio, na prawdę, potrzebujemy specjalnego zgrupowania przed meczem z Kielcami, zamiast ich (z całym szacunkiem dla rywala) pyknąć, a trenować przed dalszymi etapami play off.
To bardziej kwestia tego, że Podpromie jest znowu zajęte... :x A że mają chyba dobre warunki w ramach umowy partnerskiej z Arłamowem to trenują tam, a nie na ROSiRze czy bocznej hali.
Nie chodzi mi o o to co robią - bardzo dobrze że trenują w spokoju, chodzi i o treść komunikatu.
Specjalne zgrupowanie przed 3 meczem z rywalem z którym 2 pierwsze wygraliśmy do 15, 22, 15, 18, 18, 18 w setach.

Ten komunikat jest w tonie wcześniejszych wypowiedzi sztabu, zawodników - jednego nie można nam odmówić, szacunku dla rywali mamy w nadmiarze, pewności siebie brakuje...
Robią to co powtarzają od 3 lat. Skupiają się na najbliższym meczu. Nie ma co wyciągać innych wniosków z tego komunikatu.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

Każdy chyba widzi to, co chce widzieć. Ja tu nigdzie nie wyczytalam że to jest specjalne zgrupowanie przed meczem z Kielcami. Tylko że akurat przed tym meczem hala jest zajęta więc tam wyjeżdżają. (na głównej stronie pod tytułem jest wyjaśnienie)

Już czepiacie się takich szczegółów, że się naprawdę załamać można.

Na siatkówce świat się nie kończy będą 1 to będą a jak nie to 3. czy 4. i też będzie.

Nie rozumiem tej całej histerii. Jeśli wam się wydaje że zawodnicy tak roztrzasaja porażki i w tym momencie mają depresję to się grubo mylicie. Tyle meczów już wygrali i przegrali że jak by się chcieli tym wszystkim przejmować to już psycholog mógłby nie wystarczyć. Styl był fatalny to fakt ale to jeszcze nie koniec świata.

Proponuję z większym luzem i dystansem podchodzić do kibiciwania bo szkoda zdrowia. Sport ma być rozrywką.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Jolly pisze:
Proponuję z większym luzem i dystansem podchodzić do kibiciwania bo szkoda zdrowia. Sport ma być rozrywką.
Powiedz to sponsorowi :) albo sam wyłóż 10mln i powiedz że 1 miejsce fajnie, ale 4 też będzie :] I nie pytaj mnie czy ja wyłożyłem kasę na Resovię bo to nic nie zmienia, sport jest po to żeby wygrywać, a jeśli przegrywasz to przynajmniej w jakimś stylu, Resovia PP przegrała w fatalnym stylu... i tu jest problem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

pk+ pisze:
Jolly pisze:
Proponuję z większym luzem i dystansem podchodzić do kibiciwania bo szkoda zdrowia. Sport ma być rozrywką.
Powiedz to sponsorowi :) albo sam wyłóż 10mln i powiedz że 1 miejsce fajnie, ale 4 też będzie :] I nie pytaj mnie czy ja wyłożyłem kasę na Resovię bo to nic nie zmienia, sport jest po to żeby wygrywać, a jeśli przegrywasz to przynajmniej w jakimś stylu, Resovia PP przegrała w fatalnym stylu... i tu jest problem.

A pamiętasz słowa tegoż sponsora w zeszłym roku? Powiedział że mimo MP sezon nie był udany. Mógł zabrać zabawki i więcej się w to nie bawić. Ale ten człowiek nie myśli o tym ile kasy inwestuje i czy się to zwróci, bo się nie zwraca. Góral traktuje to jako misję, obowiązek wobec regionu w którym się wychował. Materialista tego nie zrozumie.

Inni sponsorzy też dają kasę ale na ogół to ludzie mądrzy. Pewnie Ci co przyszli na fali mistrzostwa odejdą ale może to i lepiej. Koszulki będą ładniejsze :D

A tak serio to chyba trzeba troszkę ten zespół przewietrzyć. Według mnie niektórym zawodnikom brakuje ambicji. Inni nie mają charakteru a jeszcze inni są już słabi.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Jolly pisze:Na siatkówce świat się nie kończy będą 1 to będą a jak nie to 3. czy 4. i też będzie.

Nie rozumiem tej całej histerii. Jeśli wam się wydaje że zawodnicy tak roztrzasaja porażki i w tym momencie mają depresję to się grubo mylicie. Tyle meczów już wygrali i przegrali że jak by się chcieli tym wszystkim przejmować to już psycholog mógłby nie wystarczyć. Styl był fatalny to fakt ale to jeszcze nie koniec świata.

Proponuję z większym luzem i dystansem podchodzić do kibiciwania bo szkoda zdrowia. Sport ma być rozrywką.
Oczywiście że się nie kończy. Ale tak jak napisał pk+, rzecz nie w przegranej tylko w stylu.
Jeśli zawodnicy w meczach z Zaksą zagrają na poziomie zbliżonym do swoich maksymalnych możliwości prezentowanych już w tym sezonie, a mimo to przegrają rywalizację o finał, to będzie to sytuacja o której piszesz. To jest sport wygrywa lepszy. Natomiast jeśli zaprezentowany zostanie poziom z 1/2 PP to pretensje będą zgłaszać kibice (bo rozrywka będzie wątpliwa a za bilet płacą) no i pracodawcy (bo płaca nie mało).
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Jolly pisze: A pamiętasz słowa tegoż sponsora w zeszłym roku? Powiedział że mimo MP sezon nie był udany. Mógł zabrać zabawki i więcej się w to nie bawić. Ale ten człowiek nie myśli o tym ile kasy inwestuje i czy się to zwróci, bo się nie zwraca. Góral traktuje to jako misję, obowiązek wobec regionu w którym się wychował. Materialista tego nie zrozumie.
Dzięki za tego materialistę :] Mówimy Goral, ale tak na prawdę to jest Asseco w którym Góral ma pakiet większościowy, natomiast nie podejmuje z pewnością jednoosobowych decyzji wg. własnego widzimisie. Teraz przeprowadź eksperyment myślowy - co by się stało gdyby Góral z różnych względów stracił większościowy udział w spółce ile by zostało z tej misji i obowiązku?

Asseco nie ma żadnej misji i obowiązku, ma zarabiać pieniądze... Strategia reklamowa związana z Resovią jest wieloletnia, nikt nie zabierze zabawek z dnia na dzień, bo za mało medali, nie ma pucharu, czy krążek nie jest odpowiedniego koloru, ale z pewnością reakcje jakieś będą - lepsze po udanym sezonie, gorsze po nieudanym.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Pierwszy sparing w hali Podpromie odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18:00, a kolejny w sobotę o godz. 16:00. Wstep wolny!
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualno ... zCGI6JBqWl
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

madlark pisze:Pierwszy sparing w hali Podpromie odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18:00, a kolejny w sobotę o godz. 16:00. Wstep wolny!
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualno ... zCGI6JBqWl
W tym momencie chyba nie dałoby się zaprosić na sparing drużyny mocniejszej niż ta złożona z "drugiej" szóstki :)
Resovia A: Tichacek, Schoeps, Nowakowski, Perłowski, Achrem, Veres, Ignaczak
Resovia B: Drzyzga, Konarski, Kosok, Grzyb, Lotman, Penchev, Masłowski.
Jesli kibice dopiszą, to powinna być fajna atmosfera zwiększająca zaangażowanie zawodników.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zzenek
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2012, o 10:19
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Zzenek »

Jesli kibice dopiszą, to powinna być fajna atmosfera zwiększająca zaangażowanie zawodników.

To w Rzeszowie może być inaczej przecież tam są ponoć najlepsi kibice w PL.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Zzenek pisze:Jesli kibice dopiszą, to powinna być fajna atmosfera zwiększająca zaangażowanie zawodników.

To w Rzeszowie może być inaczej przecież tam są ponoć najlepsi kibice w PL.
Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym sarkazmem, ale jeśli wyleczyłeś nim jakikolwiek swój kompleks to nie mam nic przeciwko. Na zdrowie.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zzenek
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2012, o 10:19
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Zzenek »

pewniak pisze:
Zzenek pisze:Jesli kibice dopiszą, to powinna być fajna atmosfera zwiększająca zaangażowanie zawodników.

To w Rzeszowie może być inaczej przecież tam są ponoć najlepsi kibice w PL.
Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym sarkazmem, ale jeśli wyleczyłeś nim jakikolwiek swój kompleks to nie mam nic przeciwko. Na zdrowie.
Stwierdzam fakt o którym wszyscy są przekonani na Podkarpaciu,to u Was są sprzedawane bilety w 15 min. czyli taki fajny mecz nie może być rozegrany w pustej hali.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KChudz »

Zzenek pisze:Stwierdzam fakt o którym wszyscy są przekonani na Podkarpaciu,to u Was są sprzedawane bilety w 15 min. czyli taki fajny mecz nie może być rozegrany w pustej hali.
Poczekajmy do piątku i soboty - okaże się jak silne jest zaplecze kibicowskie na Podkarpaciu.
Ja szacuję, że na meczu będzie ponad 2 tys. widzów. W sobotę może nawet więcej 8-)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Zzenek pisze:
pewniak pisze:
Zzenek pisze:Jesli kibice dopiszą, to powinna być fajna atmosfera zwiększająca zaangażowanie zawodników.

To w Rzeszowie może być inaczej przecież tam są ponoć najlepsi kibice w PL.
Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym sarkazmem, ale jeśli wyleczyłeś nim jakikolwiek swój kompleks to nie mam nic przeciwko. Na zdrowie.
Stwierdzam fakt o którym wszyscy są przekonani na Podkarpaciu,to u Was są sprzedawane bilety w 15 min. czyli taki fajny mecz nie może być rozegrany w pustej hali.
Nie stwierdzasz faktu bo do jednego worka wrzucasz zainteresowanie meczem finałowym Mistrzostw Polski i treningiem.
Z definicji każdy kibic będzie twierdził że jego klub i kibice są najlepsi. Jeśli chcesz zweryfikowac tą tezę przyjedź na mecz na Podpromie i po meczu powiedz że było słabo bo..... a nie szukasz byle powodu by błysnąć.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zzenek
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2012, o 10:19
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Zzenek »

[tu był spam]
Ostatnio zmieniony 25 mar 2014, o 22:02 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

[tu był spam]
Ostatnio zmieniony 25 mar 2014, o 22:02 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marquss »

[tu był spam]
Ostatnio zmieniony 25 mar 2014, o 22:03 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Skrzypek »

Ciekawy artykuł, ale czy prawdziwe dane? Who knows?

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Polsk ... aid=1126eb
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Znowu te nieszczęsne 20 milionów? :]
Ta, Bińczyk raz napisze bzdurę, i ta się ciągnie jak smród za furmanką z nawozem.

Najważniejszym świadectwem tego, że Resovia nie ma takiego budżetu jest fakt, że w zespole nie ma gwiazd sensu stricte - po co im taki budżet, jeśli nie ma szans, żeby go spożytkować? Chomikują? :] Zwłaszcza mnie rozbawiło, ze podali rzekomo sumy uśrednione na bazie informacji z wielu źródeł - to ciekawe, bo suma 20 baniek to wartość maksymalna, która pojawia się w kontekście Resovii - jeśli to według nich średnia, to ciekaw jestem jakie wzięte z sufitu dane musieli użyć, by wyszło te 20 milionów.

Proponuję raz na zawsze zostawić ten temat i nie wracać do bzdur wyssanych z palca Bińczyka.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Skrzypek pisze:Ciekawy artykuł, ale czy prawdziwe dane? Who knows?

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Polsk ... aid=1126eb
Weź sobie lepiej do serca zdanie z tego artykułu:

chociaż w pełni rzetelnych danych dotyczących budżetu nie da się uzyskać. Znają je tylko włodarze tychże klubów.

Te 20 mln jest śmieszne, bo na co niby miałyby być one wydawane? Palone w piecu
pod Podpromiem?

10,12 mln pewnie taka jest okolica.
Weź pod uwagę Skrzypek, że Asseco wykłada jedynie część tego budżetu (60%?)
a reszta pochodzi od innych sponsorów i od kibiców. Chwalić zaradność.

ktoś kto pisał ten artykuł pewnie szukał informacji w necie, np. w rzygowinach Bińczyka i
w jego bajkach o 20 mln których sam Anderson by się nie powstydził.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Abdullo »

Wiem, skąd te 20 baniek. Uwzględniają one także płace zarządu Asseco Poland. Wszak Asseco to spółka giełdowa i takie dane udostępnia. A Asseco Poland i Asseco Resovia to prawie to samo ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”