Resovia Rzeszów

matejasz95
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 19:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: matejasz95 »

Buszek i Dryja wracają.
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualno ... 2ZVNfsUN0w
Do tego zostaje Ignaczak i przychodzi Żurek.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,899.html
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Zawsze wychodzę z założenia, że klubami nie kierują idioci. Zatem decyzje o których się dowiadujemy z czegoś muszą wynikać. Igła z jednej strony "się sypie" z drugiej nie jest jednym z wielu przewijających się przez klub graczy. Gdyby Igła nie przedłużył umowy z Resovią raczej nigdzie by nie trafił bo jego czas już się kończy. Zatem można się domyślać, że umowa opiewa na znacząco niższą kwotę i razem z Żurkiem wynosić będzie mniej niż Igła dostawał do tej pory.
Sam Ignaczak jeśli nie ma motywacji do gry (w tym sezonie jest nią udział w MŚ) obniża loty. Zatem Żurek ma realne szanse na pogranie w sporym wymiarze czasu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Nawet jeśli Igła zgodził się na obniżkę, to nie sądzę, aby była ona tak duża, aby pokryć pensję Żurka, w końcu mówiło się o zainteresowaniu że strony Trefla. Ogólnie wygląda na to, że choć w Rzeszowie rozważano odejście od obecnej koncepcji budowy składu, to postanowiono przy niej pozostać dorzucając jeszcze drugiego libero (i piątego przyjmującego w osobie wracającego w trakcie sezonu Achrema).
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Chal pisze: Ogólnie wygląda na to, że choć w Rzeszowie rozważano odejście od obecnej koncepcji budowy składu
Ja sobie takich deklaracji nie przypominam.
@pewniak Moim zdaniem klubem kierują ludzie strasznie uparci. Czy to dobrze przekonamy się po sezonie. Ja optymistą nie jestem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Bo żadnych deklaracji nie było, natomiast tak odbieram brane pod uwagę pozbycie się Schoepsa czy Lotmana, mimo ważnych kontraktów.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Lotman sam wyraził chęć odejścia a za Shoepsa pojawiły się nazwiska niezbyt przekonujące. Dla mnie to nie zmiana koncepcji a kosmetyczne zmiany w koncepcji.
Rok temu podpisano dwuletnie kontrakty, tylko chyba naiwni (w tym ja) spodziewali się jakichś rewolucji. Jeśli coś się zmieni to chyba tylko po tym sezonie. Choć boję się myśleć co musiałoby się stać.
O ile co raz to mocniejsze plotki o transferze Ivovicia się potwierdzą, to zakładając, że jest to siatkarz w jakimś tam stopniu lepszy niż Akhrem, to i tak klub stoi w miejscu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Choć Ivovic to interesujący zawodnik, to paru takich po dobrych sezonach przyszło do Sovii. Pierwsza myśl to Bojic, który był MVP sezonu zasadniczego?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

Igłą chce zakończyć karierę w Rzeszowie, tutaj ma dom, jego żona pracuje w Resovii, także mógł się zgodzić na niższy kontrakt.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

ale to była liga grecka i Bojic nigdy przed przyjściem do RR nie miał okazji pokonać rosyjskiej drużyny w finale europejskiego pucharu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Tuerlinckx według mnie pasowałby do koncepcji młodych zdolnych jeszcze nie gwiazd (jeśli taka została obrana). Shöps gra przeciętnie o oprócz pojedynczych wyskoków. Nie widzę powodu dla którego nie miałby być wzmocnieniem.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

weary_skier pisze:ale to była liga grecka i Bojic nigdy przed przyjściem do RR nie miał okazji pokonać rosyjskiej drużyny w finale europejskiego pucharu.
a to Veres miał być tym wzmocnieniem;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

eee Ivović nie ma dyskopatii i ma daleko do wieku emerytalnego.
Jeśli szukać analogii, to najbardziej pasuje Akhrem.
Mocna ale nie najmocniejsza liga. Sukces w EP. No, jak ulał pasuje ;).
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Basil »

Pierwsza myśl to Bojic, który był MVP sezonu zasadniczego?
Ale jemu to ewidentnie nie po drodze było z Andrzejem Kowalem.
[edit]
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KadrO »

Porównywanie Bojicia do Ivovicia troszkę nie na miejscu. Jeżeli Serb trafi do polskiej ligi, będę pod ogromnym wrażeniem tego transferu. Fantastyczny zawodnik i największa gwiazda ligi francuskiej.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

Ja się nie chcę powtarzać ale wszystko jest tak jak pisałam przed zakończeniem sezonu ;) teraz tylko czekać aż ogłoszą przedłużenie Igły, transfer Żurka i Ivovicia no i jeszcze Schops albo Troy... co do tego ostatniego to wole Schopsa ale zobaczymy.
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marakuja »

Jak sytuacja z środkowymi w Resovii jak chcą ściągać Możdżonka ?
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Wymiatashi »

jinx pisze:Choć Ivovic to interesujący zawodnik, to paru takich po dobrych sezonach przyszło do Sovii. Pierwsza myśl to Bojic, który był MVP sezonu zasadniczego?
Bojic jednak był znacznie słabszy w przyjęciu i w parze z Akhremem po prostu by to nie zadziałało.
Chciałbym go w sumie zobaczyć w jakimś trochę słabszym klubie w PlusLidze. W wielkiej czwórce raczej miejsca dla niego raczej nie widzę.


Czyli wszystko się jak na razie sprawdza. Jeszcze tylko Ivovic.
marakuja pisze:Jak sytuacja z środkowymi w Resovii jak chcą ściągać Możdżonka ?
A kto powiedział, że chcą ściągać Możdżonka?
Ja bym naprawdę mocno postawił na Dryję. Kosok jako zmiennik (chyba, że byłby w naprawdę dobrej formie).
bumbum
Posty: 259
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:54
Płeć: K

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: bumbum »

jinx pisze:
sb.slav pisze:Z tego forum co wyczytałem, to Rouzier odchodzi z Cuneo/Turynu?

To może go - do Resovii? ;)

PS. Fajnie, jeśli z tym Serbem się powiedzie, widać skauting nie taki straszny w tej Resovii i wyciągają perspektywicznych zawodników, jak nie Penczewa, to Ivovicia, jak nie Drzyzgę, to Żurka.

Dobry kierunek.
scauting dobry, ale Fabian, penchev ława. jaki los czeka Dryje i Zurka
Fabian siedział na ławie głównie dlatego, że Reska nie miała zawodników pod szybką piłę.. No, dobra, chodzi o Alka, a jak wiadomo Alek ma miejsce w szóstce.. ZAWSZE?!

Uważam, że Dryja to kandydat do pierwszej szóstki w miejsce Perły/Kosy. Młody, niech gra. SKoro się trzymało cały sezon Veresa to trzeba dać szanse i Dawidowi. Zdecydowanie jeden z lepszych flotowców w +L więc trener Kowal będzie się cieszył :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: weary_skier »

bumbum pisze:
Fabian siedział na ławie głównie dlatego, że Reska nie miała zawodników pod szybką piłę.. No, dobra, chodzi o Alka, a jak wiadomo Alek ma miejsce w szóstce.. ZAWSZE?!
Co nie przeszkodziło grać tej parze w ważniejszych meczach sezonu i co więcej Akhrem radził sobie w ataku więcej niż dobrze.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
bumbum
Posty: 259
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:54
Płeć: K

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: bumbum »

weary_skier pisze:
bumbum pisze:
Fabian siedział na ławie głównie dlatego, że Reska nie miała zawodników pod szybką piłę.. No, dobra, chodzi o Alka, a jak wiadomo Alek ma miejsce w szóstce.. ZAWSZE?!
Co nie przeszkodziło grać tej parze w ważniejszych meczach sezonu i co więcej Akhrem radził sobie w ataku więcej niż dobrze.
Powiedz to przeciwnikom Fabiana. A takich było sporo..
No niestety. W mojej opinii Fabian powinien być w Resovii tym pierwszym, zwłaszcza jeśli zapowiada się zmianę stylu. Przy Penchevie i Lotmanie to samobójstwo trochę grać Lucasem, bo.. 3-4 skończą, ale na dłuższą metę grać wysoką piłą się nie da. No i trzeba w takim ustawieniu wykorzystywać maxymalnie środek.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: weary_skier »

bumbum pisze: Przy Penchevie i Lotmanie to samobójstwo trochę grać Lucasem, bo.. 3-4 skończą, ale na dłuższą metę grać wysoką piłą się nie da.
oraz przy braku bezkompromisowego atakującego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
rocky
Posty: 1196
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Mógłby ktoś podrzucić link do ostatniej audycji radiowej z Kowalem? (bodajże z Radia Centrum)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: VernonRoche »

bumbum pisze:
Fabian siedział na ławie głównie dlatego, że Reska nie miała zawodników pod szybką piłę
To już naginasz rzeczywistość. Fabian został posadzony na ławie bo był w słabej formie
i czy taki nie był plan od początku sezonu że Tichy na najważniejsze mecze? Rozgrywający powinien przecież dostosować
swoje wystawy do zawodnika. Klasowy rozgrywający nie powinien mieć z tym problemu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

rocky pisze:Mógłby ktoś podrzucić link do ostatniej audycji radiowej z Kowalem? (bodajże z Radia Centrum)
http://flpman.wrzuta.pl/audio/7xh1m9nHa ... 29.04.2014
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kibic_siatki »

http://www.plusliga.pl/news/id/9126/Pet ... a_wsparcie

No to Veres powiedział co myśli o rzeszowskich kibicach. Pomijając jego słabą grę, to kibice tego klubu potrafią się wrednie zachowywać wobec własnych zawodników. W tamtym sezonie to gwizdali w trakcie meczu chyba na Bartmana?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Nigdzie poza tytułem "artykułu" nie pada słowo o rzeszowskich kibicach. W wypowiedzi Veresa tym bardziej. Zresztą w jakim języku on to czytał?
kibic_siatki pisze: W tamtym sezonie to gwizdali w trakcie meczu chyba na Bartmana?
Niby kiedy?
Na tym forum przeszło publiczne grożenie Gackowi a gwizdy i krytyka gry oburzają.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

weary_skier pisze:
kibic_siatki pisze: W tamtym sezonie to gwizdali w trakcie meczu chyba na Bartmana?
Niby kiedy?
Oj tam, ważna jest teza, a że zawodnika pomylił ;)
Niezależnie od tego, co działo się wokół mojej osoby .w Rzeszowie, chciałbym podziękować klubowi i kibicom za dane mi wsparcie – mówi Veres
Ostatnio zmieniony 4 maja 2014, o 21:32 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kibic_siatki »

W artykule PlusLigi trzeba szukać, żeby znaleźć odpowiednie fragmenty. W tym linku co podałem już są wybrane.

"Szkoda, że w Polsce, która jest przecież zakochana w siatkówce, nie brakuje ludzi, którzy skupiają się tylko na negatywnych aspektach i potrafią w tak jednostronny sposób krytykować innych. Przed przyjściem do PlusLigi słyszałem ostrzeżenia o tym, że jest tutaj sporo takich ludzi, ale wolałem się skupić na pozytywach i bardzo cieszyłem się z tego, że znalazłem się w Rzeszowie. Przykro teraz słyszeć takie opinie, że to Veres jest głównym winowajcą porażek Asseco Resovii, ale takie jest życie. Odnosząc się jednak do tych negatywnych głosów nie zgadzam się z opiniami, że cały sezon grałem źle i byłem najsłabszym ogniwem tego zespołu – stwierdza Veres, który w przyszłym sezonie w Polsce już nie zagra."

No chyba, że kibice Resovii myślą, że wypowiada się o kibicach: Skry, Zaksy czy JW. ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

ZAwiodłem się na Veresu w kilku różnych sferach. Oczywiście nie jest prawdą że był najsłabszym zawodnikiem. Nie sprostał oczekiwaniom, a teraz ma pretensje, że nie był głaskany gdy zawodził. Wydawało mi się, że przychodzi pewny siebie, doświadczony zawodnik, który w trudnych chwilach będzie bardzo pomocny.
Tym czasem zaczął czytać komentarze o sobie i zakręcił się jak słoik i nie udźwignął tematu, a każdy błąd na boisku jak się okazuje był potęgowany w głowie komentarzami internetowymi i się całkowicie blokował. Nie wspomne już o bufonadzie z oceną poziomu gry JW po pierwszym meczu z nimi.
Bardzo chciałem żeby z jeden mecz ze Skrą mu wyszedł, byśmy go pamiętali dobrze, ale on jednak nie chce tego i wolał zakończyć znajomość żalami na cały świat.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

kibic_siatki pisze:W tamtym sezonie to gwizdali w trakcie meczu chyba na Bartmana?

Chyba nie...
Gwizdy na własnego i to trenera(Ljubka oczywiście) nie zawodnika były na Podpromiu raz, podczas pierwszego spotkania o 3 miejsce z Częstochową w 2011r. ale całkiem możliwe że w następnym sezonie wyczyn uda się powtórzyć Kowalowi :P No i może Kosok...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”