Resovia Rzeszów

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

kibic_siatki pisze:
No chyba, że kibice Resovii myślą, że wypowiada się o kibicach: Skry, Zaksy czy JW. ;)
Myślą, że wypowiada mało konkretne zarzuty w niewiadomym kierunku. Trudno też sprawdzić, gdzie te komentarze przeczytał. Z tego co się orientuję to mało, który kibic Resovii pisze po węgiersku.
Co więcej kibice Resovii to w ogóle do dupy są. Uwzięli się na Swędrowskim, że uczepił się Veresa i jednocześnie Veresa, że gra słabo. Tak sobie podwójnie zaprzeczyli.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

kibic_siatki pisze:No chyba, że kibice Resovii myślą, że wypowiada się o kibicach: Skry, Zaksy czy JW. ;)
Jeśli zaglądał na to forum, to krytykowali go kibice różnej maści, a ci rzeszowscy dość długo go bronili jednak.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

kibic_siatki pisze: No chyba, że kibice Resovii myślą, że wypowiada się o kibicach: Skry, Zaksy czy JW. ;)
Oczywiście, że kibice nieSoviaccy tylko wystawiali mu laurki.
Z pewnością nie zabraknie ci pozytywnych komentarzy ze strony kibiców Skry, itd ;)
qtp pisze:
kibic_siatki pisze:W tamtym sezonie to gwizdali w trakcie meczu chyba na Bartmana?

Chyba nie...
Gwizdy na własnego i to trenera(Ljubka oczywiście) nie zawodnika były na Podpromiu raz, podczas pierwszego spotkania o 3 miejsce z Częstochową w 2011r. ale całkiem możliwe że w następnym sezonie wyczyn uda się powtórzyć Kowalowi :P No i może Kosok...
O kogoś innego chodziło ;) i pierwszy kibiców skrytykował Kowal
Ostatnio zmieniony 4 maja 2014, o 21:42 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
bumbum
Posty: 259
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:54
Płeć: K

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: bumbum »

VernonRoche pisze:
bumbum pisze:
Fabian siedział na ławie głównie dlatego, że Reska nie miała zawodników pod szybką piłę
To już naginasz rzeczywistość. Fabian został posadzony na ławie bo był w słabej formie
i czy taki nie był plan od początku sezonu że Tichy na najważniejsze mecze? Rozgrywający powinien przecież dostosować
swoje wystawy do zawodnika. Klasowy rozgrywający nie powinien mieć z tym problemu.

Oczywiście, że nei naginam rzeczywistości.
Jeżeli są szumne zapowiedzi przed sezonem, że ZMIENIAMY styl gry, to go zmieniamy. Nie ma tak, że zawodnik A dostaje taką piłę, zawodnik B inną, a C chce jeszcze lepszą. Nie, bo to byłoby słabe. Jeśli przyspieszamy grę to jest to koncepcja która obejmuje cały zespół, a nie wybranych zawodników bo to jest sport ZESPOŁOWY.
Tichy grał najważniejsze mecze sezonu? Dobra, zaczynał je. Ale przypominam tylko kto KOŃCZYŁ te mega ważne mecze w Kędzierzynie. To głównie wejścia Fabiana zmieniały oblicze zespołu i nie można powiedzieć, że jego wejście nie miało wpływu na końcowy wynik. SUper, ostatni mecz z Kędzierzynem znów zagrał Lucas, ale Fabian pokazał tymi końcówkami, że słaba forma to bardziej mit.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Niedokładność jego rozegrań to też mit?
Achrem nie nadaje się do szybkiej płaskiej gry. Tak samo jak Grozer się nie nadawał.
Oczywiście chciałbym widzieć Drzyzgę jako pierwszego w przyszłym sezonie.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

madlark pisze:
kibic_siatki pisze: O kogoś innego chodziło ;)
Nie chodziło o nikogo innego, mecz był zaraz po przegranych półfinałach z ZAKSĄ co było wielką porażką bo w końcu Cernice i Millary miały dać złoto, na prezentacji trenerów przy wyczytaniu nazwiska Travica padło sporo gwizdów, ciężko żeby chodziło o kogoś innego.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

qtp pisze:
madlark pisze:
kibic_siatki pisze: O kogoś innego chodziło ;)
Nie chodziło o nikogo innego, mecz był zaraz po przegranych półfinałach z ZAKSĄ co było wielką porażką bo w końcu Cernice i Millary miały dać złoto, na prezentacji trenerów przy wyczytaniu nazwiska Travica padło sporo gwizdów, ciężko żeby chodziło o kogoś innego.
Chodziło mu raczej o Tichego, były gwizdy a Kowal poruszył temat na konferencji.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2014, o 22:39 przez madlark, łącznie zmieniany 2 razy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

A to były jakieś pojedyncze, nie ma co tego nawet liczyć jako wygwizdanie. Mi chodziło o taki prawdziwe wygwizdanie w którym bierze udział więcej niż pare osób, takiego zaszczytu dostąpił tylko Ljubo.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

qtp pisze:A to były jakieś pojedyncze, nie ma co tego nawet liczyć jako wygwizdanie. Mi chodziło o taki prawdziwe wygwizdanie w którym bierze udział więcej niż pare osób, takiego zaszczytu dostąpił tylko Ljubo.
czasy Ljubo dla kibic_siatki to raczej prehistoria ;)
Czasy przed porażki Skry raczej nie są godne zapamiętania,
zwłaszcza że wspominał o zawodniku z ubiegłego sezonu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kibic_siatki »

@madlark
Chodziło mi o gwizdy i oklaski w trakcie meczu jak zawodnik Resovii schodził zmieniany. Dzięki za przypomnienie- to jednak był Tichacek. (nie Bartman) Co do gwizdów i okrzyków w stronę trenerów, to w zeszłym sezonie po meczu Nawrockiemu też się dostało.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: leeon »

kibic_siatki pisze:W artykule PlusLigi trzeba szukać, żeby znaleźć odpowiednie fragmenty. W tym linku co podałem już są wybrane.

"Szkoda, że w Polsce, która jest przecież zakochana w siatkówce, nie brakuje ludzi, którzy skupiają się tylko na negatywnych aspektach i potrafią w tak jednostronny sposób krytykować innych. Przed przyjściem do PlusLigi słyszałem ostrzeżenia o tym, że jest tutaj sporo takich ludzi, ale wolałem się skupić na pozytywach i bardzo cieszyłem się z tego, że znalazłem się w Rzeszowie. Przykro teraz słyszeć takie opinie, że to Veres jest głównym winowajcą porażek Asseco Resovii, ale takie jest życie. Odnosząc się jednak do tych negatywnych głosów nie zgadzam się z opiniami, że cały sezon grałem źle i byłem najsłabszym ogniwem tego zespołu – stwierdza Veres, który w przyszłym sezonie w Polsce już nie zagra."

No chyba, że kibice Resovii myślą, że wypowiada się o kibicach: Skry, Zaksy czy JW. ;)
Zarabia się tyle ile się zarabia, trzeba umieć znosić presję.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

VernonRoche pisze:Niedokładność jego rozegrań to też mit?
Achrem nie nadaje się do szybkiej płaskiej gry. Tak samo jak Grozer się nie nadawał.
Jasne, że nie mit, ale "koszt alternatywny" jego gry.
Akhrem potrzebuje piłki jakiej potrzebuje i takie dostawał. Można zmienić styl zespołu nie zmieniając sposobu wystawy do Akhrema. Tłumaczenia Kowala były naprawdę marne.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

weary_skier pisze:
VernonRoche pisze:Niedokładność jego rozegrań to też mit?
Achrem nie nadaje się do szybkiej płaskiej gry. Tak samo jak Grozer się nie nadawał.
Jasne, że nie mit, ale "koszt alternatywny" jego gry.
Akhrem potrzebuje piłki jakiej potrzebuje i takie dostawał. Można zmienić styl zespołu nie zmieniając sposobu wystawy do Akhrema. Tłumaczenia Kowala były naprawdę marne.
I dlatego fakt iż złapał taką kontuzję martwi mnie, bo jegnak Olieg swoją skuteczność opierał na swojej dynamice i skoczności:(
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Abdullo »

kibic_siatki pisze:W artykule PlusLigi trzeba szukać, żeby znaleźć odpowiednie fragmenty. W tym linku co podałem już są wybrane.

"Szkoda, że w Polsce, która jest przecież zakochana w siatkówce, nie brakuje ludzi, którzy skupiają się tylko na negatywnych aspektach i potrafią w tak jednostronny sposób krytykować innych. Przed przyjściem do PlusLigi słyszałem ostrzeżenia o tym, że jest tutaj sporo takich ludzi, ale wolałem się skupić na pozytywach i bardzo cieszyłem się z tego, że znalazłem się w Rzeszowie. Przykro teraz słyszeć takie opinie, że to Veres jest głównym winowajcą porażek Asseco Resovii, ale takie jest życie. Odnosząc się jednak do tych negatywnych głosów nie zgadzam się z opiniami, że cały sezon grałem źle i byłem najsłabszym ogniwem tego zespołu – stwierdza Veres, który w przyszłym sezonie w Polsce już nie zagra."

No chyba, że kibice Resovii myślą, że wypowiada się o kibicach: Skry, Zaksy czy JW. ;)
To o Swędrowskim i innych expertach z Polsatu. Dla nich zawsze winy Veres. Na Ipli są mecze, można posłuchać.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

weary_skier pisze:
VernonRoche pisze:Niedokładność jego rozegrań to też mit?
Achrem nie nadaje się do szybkiej płaskiej gry. Tak samo jak Grozer się nie nadawał.
Jasne, że nie mit, ale "koszt alternatywny" jego gry.
Akhrem potrzebuje piłki jakiej potrzebuje i takie dostawał. Można zmienić styl zespołu nie zmieniając sposobu wystawy do Akhrema. Tłumaczenia Kowala były naprawdę marne.
I właśnie tutaj jest problem, ponieważ Drzyzga nie potrafi rozegrać dokładniej i trochę wyżej do Alka i Schopsa. Dopóki nie nauczy się tej podstawowej umiejętności to będziemy w czarnej d.. w przyszłym roku. Niestety, ale Nasza przyszłość rozegrania ma elementarny problem, nie potrafi grać dokładniej i tutaj nie mówię o pojedynczych wystawach, a o regularności. Każda piłka od Fabiana jest różna, a jak można mówić o szybkiej grze, jeśli w takiej grze atakujący idą w ciemno i muszą dostać za każdym razem podobnie rozegrana piłkę. Drobny błąd na rozegraniu i już atakujący ma problem.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Przesadzasz.
Drzyzga w swojej karierze wystawiał piłki Murkowi, Gierczyńskiemu, Pawlińskiemu, Wierzbowskiemu, Siezieniewskiemu, Szymańskiemu, Janeczkowi, Gradowskiemu, Bartmanowi, Mlyakowowi i pewnie o kilkunastu innych skrzydłowych zapomniałem, ale to Akhrem z Shoepsem mają problem.
Zresztą nie trzeba wiele trudu, żeby zobaczyć, że z piłek Drzyzgi Jochen i Alek radzili sobie równie dobrze jak z tych od Tichacka. Jeśli do kogoś moge mieć wątpliwości o grę na szybkiej piłce to jest to Konarski, który zupełnie nie potrafi zmienić tempa ataku.

Już zupełnie pomijam kwestie, że kiedy największym mankamentem Tichacka jest praca na nogach a Drzyzgi wystawa z pola na lewe skrzydło to Bob budowniczy z Resovii funduje im niemrawe przyjecie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Kolcz_ps pisze:Niestety, ale Nasza przyszłość rozegrania ma elementarny problem, nie potrafi grać dokładniej i tutaj nie mówię o pojedynczych wystawach, a o regularności.
Potrafić pewnie potrafi, ale gdzieś zgubił to w czasie sezonu, bo na początku przecież
było lepiej. I nie chodzi o jakieś tam drobne niedokładności, a piłki znajdujące
się pół metra od miejsca gdzie powinny się znaleźć albo nie w tempo.
Kowal raczej z musu grał Tichackiem potem, bo nie wierzę, że gdyby prezentowali się podobnie
to nie grałby Fabian.
weary_skier pisze:Zresztą nie trzeba wiele trudu, żeby zobaczyć, że z piłek Drzyzgi Jochen i Alek radzili sobie równie dobrze jak z tych od Tichacka.
Może Shops, ale Alek niejednokrotnie męczył się na jego wystawach i aż prosiło się o wyższą
dokładną piłkę do niego.
weary_skier pisze:Jasne, że nie mit, ale "koszt alternatywny" jego gry.
Uriarte w formie koszt alternatywny miał minimalny swojej szybkiej gry.
weary_skier pisze:Można zmienić styl zespołu nie zmieniając sposobu wystawy do Akhrema. Tłumaczenia Kowala były naprawdę marne.
Kowal zawsze sobie jakoś to wytłumaczy i znajdzie wytłumaczenie siebie przed innymi. Lanie wody.
Racjonalizację to On opanował na pewno.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

VernonRoche pisze: Może Shops, ale Alek niejednokrotnie męczył się na jego wystawach i aż prosiło się o wyższą
dokładną piłkę do niego.
Nie bez znaczenia jest fakt, że z Akhremem Tichacek grał trzy sezony a Drzyzga gra pierwszy niepełny. Mnie takie tłumaczenia nie przekonują. Tam gdzie zespół był w formie i miał grać (2x Roselare, 2x JW, Superpuchar) to współpraca Alek-Fabian wyglądała bardzo dobrze.
Uriarte w formie koszt alternatywny miał minimalny swojej szybkiej gry.
Bo jest lepszym rozgrywajacym, miał lepsze przyjęcie i wykonawców przyzwyczajonych do takiej gry cały sezon. Nic dziwnego.
Kowal zawsze sobie jakoś to wytłumaczy i znajdzie wytłumaczenie siebie przed innymi. Lanie wody.
Racjonalizację to On opanował na pewno.
Niech sobie Kowal mówi co chce. Ważne, żeby wyciągał wnioski a co do tego mam wątpliwości.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

weary_skier pisze:Tam gdzie zespół był w formie i miał grać (2x Roselare, 2x JW, Superpuchar) to współpraca Alek-Fabian wyglądała bardzo dobrze.
Nie mówię, że nie. Tylko, że w drugiej części sezonu stracił gdzieś formę. Może
to zjawisko (jakie na forum Resovii padło) postępującej kowalizacji Fabiana. :)
Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu wróci do dobrej gry.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

VernonRoche pisze: Nie mówię, że nie. Tylko, że w drugiej części sezonu stracił gdzieś formę.
Naturalne. Słabsze momenty miała większość rozgrywających.
Może to zjawisko (jakie na forum Resovii padło) postępującej kowalizacji Fabiana. :)
Mam obawy, że jest coś na rzeczy. A jak sobie przypomnę jakie dwie piły puścił w tiebreaku Superpucharu do Nowakowskiego to utwierdzam się w tym przekonaniu.
Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu wróci do dobrej gry.
Ja mam nadzieję, że w LŚ Antiga da mu szkołę albo Blain albo Gerym albo ktokolwiek. Ważne, żeby się rozwijał.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:
Uriarte w formie koszt alternatywny miał minimalny swojej szybkiej gry.
Bo jest lepszym rozgrywajacym, miał lepsze przyjęcie i wykonawców przyzwyczajonych do takiej gry cały sezon. Nic dziwnego.
Ja ma swoja opinię, a raczej może tylko wrażenie, ponieważ prawie nie ogladam siatkówki w tym roku. Takze jesli sie myle, to mnie wyprostujcie. ;)
Wydaje mi się, ze kłopoty Drzyzgi biora się z jego stosunkowo marnej sprawnosci. Jak tak patrze na niego, jak cięzko okopuje sie w grze obronnej skąd potem np wyjscie rzutem do asekuracji jest własciwie niemozliwe (nota bene - do kolegów to potrafi miec pretensje o podbne zachowanie), to przypomina mi troche cięzkiego kloca. Szczególnie rozgrywajacy musi byc sprawny i szybki - kwestia zajęcia szybko pozycji niezachwianej ma tutaj kapitalne znaczenie. Wydaje mi się, że właśnie w aspekcie motoryki porównanie do Uriarte jest szczególnie bolesne. Ja bym "dokręcił" Drzyzdze śrubkę, moze także w stosunku moc/masa ;) Z pracowitości, to raczej nie zasłynął.
Ale podkreslam to moja opinia, byc moze błędna.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

VernonRoche pisze:
weary_skier pisze:Tam gdzie zespół był w formie i miał grać (2x Roselare, 2x JW, Superpuchar) to współpraca Alek-Fabian wyglądała bardzo dobrze.
Nie mówię, że nie. Tylko, że w drugiej części sezonu stracił gdzieś formę. Może
to zjawisko (jakie na forum Resovii padło) postępującej kowalizacji Fabiana. :)
Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu wróci do dobrej gry.
Ja bym do tego dodał jeszcze coś w rodzaju "samospełnienia". Fabian wygląda na zawodnika, który stwierdził, że osiągnął już wystarczający poziom i nie musi sie więcej rozwijać. Do tego nie ma motywacji zewnętrznej. Na prowadzenie kadry jest skazany. W Resovii sam pisałem przed sezonem że liczę na sukcesywne wprowadzanie go do składu a tymczasem zaczął jako pierwszy. Więc po co pracowac nad sobą - przecież to wymaga harówki.
grzegorzg pisze:Jak tak patrze na niego, jak cięzko okopuje sie w grze obronnej skąd potem np wyjscie rzutem do asekuracji jest własciwie niemozliwe (nota bene - do kolegów to potrafi miec pretensje o podbne zachowanie), to przypomina mi troche cięzkiego kloca.
Nawet mógłbym podac przykład takiego zachowania z meczu finałowego, gdy Jochen nadziewa się na blok a piłka powolnym LOBEM spada metr obok Fabiana a ten nogi ma przyspawane i patrzy na trajektorię lotu piłki.

To co tu piszemy niestety odnosi sie do większości naszych (polskich) graczy. Minimalizm. Mało jest sportowców jak Justyna Kowalczyk, którzy umierają na treningach by potem być najlepszymi na świecie. Bez tego jesteś tylko średniakiem.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: bakek »

Używacie błędnie pojęcia koszt alternatywny.
Jezeli juz to po prostu koszt. Jednak jesli chodzi o sport to jest tu tyle zmiennych, ze ciezko je jednoznacznie określić.

Jesli chodzi o Drzyzge, to jego gra moze jeszcze różnie wygladac, choc jak ktos trafnie zauwazyl, to przy Kowalu rzadko który zawodnik sie rozwija.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Alek już po operacji.
Możliwe, że odejdzie Kosok, tylko kto za niego?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marakuja »

Możliwą opcją jest Możdżonek, ale to zależy jak potoczą się jego negocjacje z ZAKSĄ :)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

madlark pisze:Alek już po operacji.
Możliwe, że odejdzie Kosok, tylko kto za niego?
A potrzebny ktoś?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

VernonRoche pisze:
madlark pisze:Alek już po operacji.
Możliwe, że odejdzie Kosok, tylko kto za niego?
A potrzebny ktoś?
To samo chciałem napisać. Para podstawowa Nowakowski-Dryja i Perłowski w rezerwie. W razie kontuzji weźmie się kogos z Młodej Ligi.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: barti522 »

Potrzebny zdecydowanie. Po pierwsze Kowal z uporem maniaka będzie stawiał na Perłowskiego... a do walki o najwyższe cele zdecydowanie potrzeba kogoś kto wesprze w ataku Nowakowskiego... wydaje się że bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie któregoś ze środkowych Zaksy - Gladyr/Możdżonek
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

barti522 pisze:Potrzebny zdecydowanie. Po pierwsze Kowal z uporem maniaka będzie stawiał na Perłowskiego... a do walki o najwyższe cele zdecydowanie potrzeba kogoś kto wesprze w ataku Nowakowskiego... wydaje się że bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie któregoś ze środkowych Zaksy - Gladyr/Możdżonek
Gladyra i z JW wyjąć jeszcze Czarnowskiego! :D
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ksjw90 »

michaek pisze:
barti522 pisze:Potrzebny zdecydowanie. Po pierwsze Kowal z uporem maniaka będzie stawiał na Perłowskiego... a do walki o najwyższe cele zdecydowanie potrzeba kogoś kto wesprze w ataku Nowakowskiego... wydaje się że bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie któregoś ze środkowych Zaksy - Gladyr/Możdżonek
Gladyra i z JW wyjąć jeszcze Czarnowskiego! :D
O tak! Od siebie dorzucę wam skrzynkę wódki i 5 kg kiełbasy jak weźmiecie Czarnowskiego! :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”