PlusLiga 2018/2019

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Zaxa bez Toniuttiego świetnie sobie radzi. Pierwszy w rankingu rozgrywających jest Walawender. Trochę niski, ale Ben też do wielkoludów nie należy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Update

Czarni - 35 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, MKS w, Skra d, Zaxa w, Trefl d, Resovia w. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 43.

Warta - 33 punkty, mają do rozegrania 5 spotkań, Skra w, Zaxa d, Trefl w, AZS d, Cuprum d. Wg mnie zdobędą 10 punktów. Razem 43.

Skra - 29 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, Warta d, Czarni w, GKS d, Zaxa w, Trefl w. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 37.

GKS - 30 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, MKS d, Skra w, Zaxa d, JW d. Wg mnie zdobędą 4 punkty. Razem 34.

Resovia - 26 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, AZS w, JW d, Chemik w, Cuprum w, Czarni d. Wg mnie zdobędą 10 punktów. Razem 36.

To by znaczyło, że Skra zagra w PO.

1/3:
JW/Onico - Skra
Czarni - Warta

1/2
Zaxa - Warta
JW - Onico

Brąz:
? - Warta, wygrywa ?
Zaxa - ? wygrywa Zaxa
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: kuchcik77 »

Czarni - 35 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, MKS w, Skra d, Zaxa w, Trefl d, Resovia w. Wg mnie zdobędą 5punktów. (Będzin+3, Gdańsk+2)Razem 40

Warta - 33 punkty, mają do rozegrania 5 spotkań, Skra w, Zaxa d, Trefl w, AZS d, Cuprum d. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 41.
(Zaksa+1, Trefl+1 Olsztyn+3 Lubin+3)

Skra - 29 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, Warta d, Czarni w, GKS d, Zaxa w, Trefl w. Wg mnie zdobędą 11 punktów. (Zawiercie +3,Radom +3, Katowice+3, Kedzierzyn+2)Razem 40.

GKS - 30 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, MKS d, Skra w, Zaxa d, JW d. Wg mnie zdobędą 4 punkty. Razem 34.(Będzin +3 Jastrzebie +1)

Resovia - 26 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, AZS w, JW d, Chemik w, Cuprum w, Czarni d. Wg mnie zdobędą 14 punktów.
(Olsztyn +3Jastrzebie +2 Chemik +3Lubin +3 Radom +3) Razem 40
Kolejnośc
Zaxa, Wawa/Jastrzebie.Zawiercie, Radom/Skra/Sovia/
kluczowe spotkania:
Skra-Zawiercie, Skra musi wygrać za trzy. jakakolwiek zdobycz punktowa Zawiercian będzie ich duuzym krokiem do 6tki
Sovia-musza wygrac to i kolejne spotkania za 3pkt
Radom-Skra jak wyżej.radom punktując wyrzuci Skre z playoffs
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: bono »

Tu jeszcze dużo może się zdarzyć - ciekaw jestem postawy Kędzierzyna, w tych meczach może rozdawać karty,pytanie czy we wszystkich będzie grać przynajmniej na 90%.Jezeli cudem uda się awansować w LM to mogą coś odpuścić.

Najciężej mają Katowice - Skra,Zaksa,JW najłatwiej Resovia.
Czy wejdzie Skra czy Resovia będzie się ważyło do ostatniej kolejki.

Skra w ostatniej kolejce gra z Zaksą mogą być szachy.
Wszyscy piszą o słabym poziomie itd - ale te ostatnie 5 kolejek zapowiada się mega ciekawie w tym sezonie - szkoda że Zaksa nie umie się bawić ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

bono pisze: szkoda że Zaksa nie umie się bawić ;)
A tam od razu nie umie się bawić. Bawią się znakomicie skoro ponoć położyli się Resovii. Ciekawy jestem, czy w następnej kolejce podłożą się Onico?

A no i zapomniałem o najważniejszym. Czy podłożą się Civitanovej w Lidze Mistrzów?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, o 00:05 przez pawcio006, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: skrowiec »

pawcio006 pisze:
bono pisze: szkoda że Zaksa nie umie się bawić ;)
A tam od razu nie umie się bawić. Bawią się znakomicie skoro ponoć położyli się Resovii. Ciekawy jestem, czy w następnej kolejce podłożą się Onico?
a pozniej Skrze... w końcu gają już o NIC.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: bono »

Pawcio chłopie wykuzuj... nie nakręcaj się - Resovia zagrała jak o życie a Zaksa na stojąco - zresztą tak wypowiadali się zawodnicy.

W sobotę Kędzierzyn przed meczem z Lube powinien zagrać na maxa żeby się naładować. Zresztą przyjeżdża wice lider i oczekuje dobrego meczu.
Martwi słaba ostatnio postawa Szymury - ale jest usprawiedliwiony.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

bono pisze:Pawcio chłopie wykuzuj... nie nakręcaj się - Resovia zagrała jak o życie a Zaksa na stojąco - zresztą tak wypowiadali się zawodnicy.
To nie najlepiej świadczy o zawodnikach Zaksy. Ja bym się wstydził przyznać do kamer, że olałem mecz. W zasadzie to wręcz kompromitujące dla sportowca.

Ale co ja tam wiem o standardach kędzierzyńskich... Jedyne co mnie nadal ciekawi, to dlaczego akurat Resovii się podłożyli? Jakaś ukryta miłość do Ignaczaka, czy sentymenty do Buszka?
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Pawel909 »

Zaksa to
Zaksa tamto
Zaksa siamto

Ale was boli pewna część ciała ;)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: perykles »

Widzę, że większość forumowiczów już dawno przewidziała zespoły, które będą grały w PO i postawiła na Gieksie krzyżyk ale ja może i osamotniony będę jej bronił. Podczas dzisiejszego meczu z Bydgoszczą naprawdę zobaczyłem w drużynie prawdziwy team spirit. Ktoś powie, że to tylko Bydgoszcz ale GKS już pokazał w tym sezonie, że nie lubi być stawiany w roli faworyta, Dlatego te zwycięstwo nie było przynajmniej dla mnie tak oczywiste.Ale dzisiaj każdy się uzupełniał: słabszy moment Krzyśka wchodzi Butryn i robi swoje, kontuzjowanego Quirogę zastępuje MVP meczu Sobański, Mariański świetnie pokrywa w przyjęciu słabiej spisującego się w tym elemencie Sobańskiego no i oczywiście Rousseaux, który jak zawsze robi swoją robotę, a no i zapomniałem o naprawdę solidnie grających środkowych.
Gieksie zostały do końca rundy zasadniczej 4 mecze. Z Będzinem wszyscy pewnie stawiają na gładkie 3:0 ale obstawiam, że grający o nic MKS dosyć mocno się postawi. Następnie kluczowe spotkanie na wyjeździe ze Skrą. No i tutaj faworyt może być tylko jeden ale to właśnie na nim spoczywa presja. Gieksa tak naprawdę nic nie musi i liczę, że chłopaki podejdą do tego meczu z nastawieniem żeby uprzykrzyć życie przeciwnikom. Ostatnie 2 mecze kolejno z Zaksą i Jastrzębiem Gieksa gra u siebie. Z Kędzierzynem na hali w Szopienicach na pewno się postawią ale bardziej martwię się o ostatnie spotkanie. W poprzednich sezonach derby z Jastrzębiem zawsze odbywały się na Spodku, a tam GKS gra jakby na wyjeździe dlatego przy ewentualnych szansach na PO myśle, że osoby decyzyjne powinny pomyśleć nad przeniesieniem tego meczu do hali w Szopienicach.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

GKS ma znikome szanse głównie ze względu na coraz lepszą dyspozycję Resovii i Skry. Te dwa zespoły utrzymując taki poziom gry jak we wczorajszej kolejce mogą nie przegrać już do końca rundy, choć nie jest to pewne.

Jeśli miałbym być szczery, to w tym momencie stawiałbym na odpadnięcie Zawiercia z szóstki, ewentualnie Radomia. Mają przed sobą Onico, Skrę i Zaksę, z kolei Radom - Skrę, Zaksę, Resovię i Trefl.


I tak naprawdę odpadnięcie Radomia byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem dla jakości i emocji w play-offach. Zarówno Resovia jak i Skra w pełnym składzie i dobrej dyspozycji są zespołami o 2 klasy lepszymi od Radomia, który de facto z wyjątkiem jednego meczu ze "starą" Onico nie wygrał z nikim poważnym, a jedynie ciułał punkty regularnie bijąc słabeuszy ligowych.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Wg mnie najbardziej podniosły poziom odpadniecie Skry. Radom i Zawiercie wnoszą sporo świeżego powiewu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Noworoczny pisze:Wg mnie najbardziej podniosły poziom odpadniecie Skry. Radom i Zawiercie wnoszą sporo świeżego powiewu.
Jeśli już o wnoszeniu świeżego powiewu to ja kosztem Zaksy widziałbym na czele Będzin :] świeży powiew nie ma nic wspólnego z jakością.
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: karmel »

Zobaczymy jak te ostatnie kolejki zagrają poszczególne drużyny. Awansują te, które będą prezentowały wyższy poziom, a więc będą zasługiwały na awans do play-off.
Jeśli Radom i Zawiercie nie utrzymają się w szóstce, to znaczy, że są słabsze od drużyn, które ich tego awansu pozbawią. Na tym chyba z resztą polega sport :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

VolleyFan10 pisze:
Noworoczny pisze:Wg mnie najbardziej podniosły poziom odpadniecie Skry. Radom i Zawiercie wnoszą sporo świeżego powiewu.
Jeśli już o wnoszeniu świeżego powiewu to ja kosztem Zaksy widziałbym na czele Będzin :] świeży powiew nie ma nic wspólnego z jakością.
I tak można bez końca. Ale czy to coś wnosi? I czy jest pożądane?

Porost dla Leona.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Update

Czarni - 38 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, Skra d, Zaxa w, Trefl d, Resovia w. Wg mnie zdobędą 5 punktów. Razem 43.

Warta - 34 punkty, mają do rozegrania 4 spotkania, Zaxa d, Trefl w, AZS d, Cuprum d. Wg mnie zdobędą 9 punktów. Razem 43.

Skra - 31 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, Czarni w, GKS d, Zaxa w, Trefl w. Wg mnie zdobędą 6 punktów. Razem 37.

GKS - 30 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, MKS d, Skra w, Zaxa d, JW d. Wg mnie zdobędą 4 punkty. Razem 34.

Resovia - 26 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, JW d, Chemik w, Cuprum w, Czarni d. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 34.

1/3:
JW/Onico - Skra
Czarni - Warta

1/2
Zaxa - Warta
JW - Onico

Brąz:
? - Warta, wygrywa ?
Zaxa - ? wygrywa Zaxa
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: bono »

Pobawie się w spekulacje

Trzy kolejki do końca - 2 pierwsze miejsca raczej bez zmian
1.Zaksa
2.Onico
3.JW bez Kampy bez szans na 2 miejsce - ale 3 powinni utrzymać 5 punktów nad czarnymi i teraz grają u siebie z Lubinem.
Zostają
4 - Czarni - 39 pkt - Zaksa w,Trefl d,Resovia w - 4 pkt. Suma 43
5 - Warta - 34 pkt - Trefl w, AZS d ,Cuprum d - 7 pkt. Suma 41
6 - Skra - 33 pkt - GKS d,Trefl w,Zaksa w - 7 pkt Suma 40
7 - GKS 32 pkt - Skra w,Zaksa d,JW d - 2 pkt Suma 34
8 - niestety AZS nie liczę mają 1 mecz rozegrany więcej i 30pkt a grają z Onico u siebie i z Zawierciem na wyjeździe - max co zdobędą to 3pkt - suma 33
9 - Resovia 29 pkt - Chemik w,Cuprum w,Czarni d - 8 pkt.Suma 37

Moim zdaniem niewiadomą jest pozycja na koniec 5/6 czy Zawiercie czy Skra.
Kluczowy mecz ostani w Kędzierzynie ze Skrą.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

Myślę, że te 4 punkty dla Radomia to trochę na wyrost. Ni zdziwię się jeśli przegrają wszystkie 3 mecze.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Update po kontuzji Kampy. Ten Wolański, to chyba najgorszy drugi rozgrywający w lidze. Skoro Kampa ma już w tym sezonie nie zagrać, to wiadomo już, że Warszawa będzie druga a Jastrzębie trzecie.

Czarni - 39 punktów, mają do rozegrania 3 spotkania, Zaxa w, Trefl d, Resovia w. Wg mnie zdobędą 4 punktów. Razem 43.

Warta - 34 punkty, mają do rozegrania 3 spotkania, Trefl w, AZS d, Cuprum d. Wg mnie zdobędą 7 punktów. Razem 41.

Skra - 33 punkty, mają do rozegrania 3 spotkania, GKS d, Zaxa w, Trefl w. Wg mnie zdobędą 5 punktów. Razem 38.

GKS - 32 punkty, mają do rozegrania 3 spotkania, Skra w, Zaxa d, JW d. Wg mnie zdobędą 4 punkty. Razem 36.

Resovia - 29 punktów, mają do rozegrania 3 spotkania, Chemik w, Cuprum w, Czarni d. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 37.

1/3:
JW - Skra
Czarni - Warta

1/2
Zaxa - Warta
Skra - Onico

Brąz:
Skra - Warta, wygrywa Warta
Zaxa - Onico wygrywa Zaxa

Wygląda na to, że Zaxa decyduje o kształcie drabinki.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Kursy na zwycięzcę ligi, łącznie z play offs:

ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle1.40
Jastrzębski Węgiel6.00
ONICO Warszawa7.00
PGE Skra Bełchatów15.00
Cerrad Czarni Radom17.00
Aluron Virtu Warta Zawiercie26.00
Asseco Resovia Rzeszów34.00
GKS Katowice41.00
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dyletant
Posty: 5087
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: dyletant »

Zdecydowanie za wysoki kurs na stolicę. Na chwilę obecną najbardziej kompletna drużyna z zawodnikami w świetnej formie fizycznej, z dobrym zapleczem ławkowym (Penczew, Vernon, Nowakowski) W ostatnim meczu 65% w ataku, a po pierwszym secie mieli 80%. To był sygnał dla całej ligi
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Jak się uznaje kurs za zdecydowanie za wysoki, warto obstawić - właściwie tylko wtedy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

Widzę nawet Bukmacherom się udzielił nastrój panujący na tym forum - czyli Jastrzębie bezwzględnym faworytem do medali :]

A tak na poważnie - Jastrzębie przy kontuzjowanym Kampie będzie mieć ogromny problem z choćby awansem do półfinału. Myślę, że w Jastrzębiu się modlą o uniknięcie Skry w ćwierćfinale. A trafienie na Zawiercie i Radom to jednak byłoby duże ułatwienie dla Ptoków.
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Bez Kampy faktycznie będzie nam ciężko. Z Wolańskim obawiam się ,że Jastrzębski przegra każdy mecz ,no może spróbuje jeszcze Jastrzębski kogoś zakontraktować(transfer medyczny) ,ale ewentualny nowy sypacz nie będzie zgrany.
Tak w ogóle kurs na Skre i Resovie jeśli cudem awansują bardzo zachęcający.
kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: kuchcik77 »

Obstawic dwutorowo Warszawa/Belchatów bo primo Warszawa gra obecnie naprawde dobrze, Zaksa cueniuje i zaczęła przegrywac końcówki na styku.Skra wciąz jest groznym zespolem i jak trochę podzdrowieja to kto wie czy w półfinale nie postawią sue Zaksie.zobaczymy jaki bedzie uklad tabeli choc wtedy kurs wyraznie spadnie a kto wie czy Wawa nie bedzie rozstawione z jedynką...

Wawa@4 Skra@8 u szczesciarzy, hm gdzie wy macie takie wysokie kursy?
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: totmes »

Mamy chyba najciekawszą rundę zasadniczą w historii Plusligii. Następna kolejka będzie najważniejsza. Porażka Katowic, Rzeszowa, Gdańska pozbawia ich szans na awans. Największe szanse na wypadnięcie z 6 ma mimo wszystko Skra- 2 bardzo ciężkie mecze.
Jeśli Trefl wygra za 3 pkt zaległy mecz ze Skrą to wyprzedzi Resovię w ostatecznym rozrachunku.
Czarni w chwili obecnej maja awans pewny wiec mogą odpuścic Treflowi
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

W którymś tam poście wspominałem, że mam deja vu z poprzedniego sezonu, w kwestii naszej ulubionej Zaksy :)
Jak przegrają z GKS`em i Skrą to będą mieli identyczną ilość porażek co w rundzie zasadniczej poprzedniego sezonu, a do tego z dokładnie tymi samymi rywalami.

Teraz kluczowe będzie to, na kogo trafią w półfinale. Bo jak na Skrę to... będzie bardzo ciekawie :]
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2750
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Simao »

ZAKSA nie zdobędzie MP, szczęście z taką mierną zagrywką juz się skończyło. Śliwka, Szymura i Kaczmarek, przy optymalnej dyspozycji Skry i Warszawy to max brąz, zalezy jeszcze jak ulozy sie drabinka.To moja subiektywna opinia, boisko wszystko zweryfikuje. Ostatnio pisałem o Muzaju, ze słabiutko wypada w statystykach z wyzej notowanymi druzynami. Dziś pokazał jaki drzemie w nim potencjał, jedyny problem to kwestia mentalna, "głowa". Powinien popracować rowniez nad technikom. Nie wiem jak dzisiaj wypadł pod wzgledem statystyk, jednak punktowo naprawdę dobrze. To zawodnik o wiekszych mozliwosciach niz taki Konar, ktory ma obecnie beznadziejny sezon i Kaczmarek, ktory obecnie na przestrzeni sezonu wypada naprawdę dobrze. Jednak roznica między nim a Muzajem jest taka, ze gra on raczej juz na swoim maksymalnym poziomie do osiagniecia. Natomiast Muzaj ma ciągle rezerwy. Wszystko tkwi raczej u niego w głowie, aby wejść na poziom Kurka moim zdaniem, ktory jest dla niego do osiągnięcia. Oczywiście Kurka w optymalnej dyspozycji, czyli jednego z najlepszych zawodnikow na swiecie na tej pozycji.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: ursula127 »

Wszystko tkwi w tej głowie już od kilku dobrych lat i wyjść nie może , mimo że najlepsi próbowali to wyciągnąć :(
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 mar 2019, o 08:52 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie wątku
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”