Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

mmb pisze:
Murilo0 pisze:Znając życie Mika z Schulzem będą najlepszymi zawodnikami ligi w przyszłym sezonie.
A to na pewno, przecież to klasyka, a jak będzie wymiatał Rossard w Onico czy Smith z Tyciutkim :o
A co Ty chcesz od Rossarda i Smitha ? Rossard nie raz Wam tyłki ratował a Smith również transfer in plus. Co ja bym dał aby taki Smith przyszedł do Skry za Kłosa na którego grę nie da się po prostu patrzeć...
Adamde
Posty: 823
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Adamde »

Czemu nie zostawiają Rossarda? kasa? Para Rossard-Ivovic jakoś bardziej mnie przekonuje niż Ivovic-Russo, a już na pewno jest lepsza niż Ivovic-Buszek. Russo na granie o medale, moim zdaniem nie, chyba że sprowadzają go na ławkę.
Adamde
Posty: 823
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Adamde »

Znając życie Mika z Schulzem będą najlepszymi zawodnikami ligi w przyszłym sezonie.
To się kiedyś nazywało syndrom olsztyński, teraz nazywa się syndromem rzeszowskim.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: weary_skier »

A zbadał ktoś w ogóle przyczyny tego syndromu?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: mmb »

VolleyFan10 pisze:A co Ty chcesz od Rossarda i Smitha ? Rossard nie raz Wam tyłki ratował a Smith również transfer in plus.
A gdzie napisałem że tak nie było?
Świetni zawodnicy którzy jednak nie pokazali pełni swoich możliwości (jak mało kto w Rzeszowie), ale wyjadą i dopiero będą wymiatać aż miło popatrzeć, całe szczęście że zostają w +L :D
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Lucarelli »

Z tej rzekomej 4 przyjmujących w Resovii to tylko Buszek ma stabilne przyjęcie, także trudno mi uwierzyć, że ewentualna para Belg-Serb utrzymałaby się długo na boisku.
No i środek, chyba najmniej dynamiczny w lidze.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Tharaster »

gabres96 pisze:Jednak trochę szkoda odejście Tibo

Normalnemu kibicowi Resovii nie powinno być szkoda gościa który przez 3 lata tkwił w stagnacji
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pewniak »

Moja diagnoza rozstania z Rossardem jest taka, że (jakkolwiek to zabrzmi) zawiódł. Miał mecze wybitne, ale jednak nie był, nie jest i raczej nie będzie liderem. A ponieważ to już nie te czasy, gdzie mógłby pełnić rolę Lotmana, bo obok niego byłby np. ówczesny Achrem, to odchodzi. Tam gdzie zarobi więcej.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

pewniak pisze:Moja diagnoza rozstania z Rossardem jest taka, że (jakkolwiek to zabrzmi) zawiódł. Miał mecze wybitne, ale jednak nie był, nie jest i raczej nie będzie liderem. A ponieważ to już nie te czasy, gdzie mógłby pełnić rolę Lotmana, bo obok niego byłby np. ówczesny Achrem, to odchodzi. Tam gdzie zarobi więcej.
A moja diagnoza jest taka, że bardzo dobrze, że odchodzi bo w Resovii po prostu się marnuje.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Simao »

Jak na razie, nie wyglada za ciekawie środek, jednak będzie wyglądać to obiecująco w systuacji zakontraktowania jakiegoś środkowego z zagranicy. Klub rozgląda sie za ciekawym środkowym. Będzie polski atak, na przyjęciu będzie prawdopodobnie 2 obcokrajowców. Jest ktos pewny, odnosnie przyszłości w naszym klubie Perrego, jak wygląda sytuaacja? Zważywszy na fakt, ze trenerem będzie Gruszka, to jest bardzo prawdopodobne, że Komenda i Marianski będą podstawowymi zawodnikami. W takiej sytuacji jest jak najbardziej miejsce na środkowego z zagranicy, ktory charakterystyką byłby odpowiednikiem Smitha. Nie bylo by problemów z limitami, ponieważ pozostali środkowi byliby Polakami. Zależy jak ostatecznie bedzie wyglądał ten środek, na pewno nie bedzie gorzej niż obecnie. W sytuacji gdy to Shoji będzie tym podstawowym rozgrywajacym to brak przynajmniej jednego typowo ofensywnego środkowego będzie wyraźnym oslabieniem, rzutujacym na poziom gry i skuteczność calej druzyny w ofensywie. W obecnym sezonie wiemy jak to wygląda, taki Możdżonek nie jest pierwszą opcją dla bloku przeciwnika, nawet w sytuacji idealnie dogranej piłki do siatki. Gdy juz dostanie piłkę, to ma ogromne problemy aby skończyć, gdy tylko skoczy ktos do bloku, czasami nawet na czystej siatce...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Smith w Zaksie to pewne?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Simao »

Tak, potwierdzili to nawet komentatorzy podczas zamieszania z Bienkiem, gdy rozpoczęły sie dywagacje odnosnie jego odejścia z Kędzierzyna do Lube, ktore szybko zostały potwierdzone. Nie jestem pewny, ale chyba nawet Kadziewicz mówił o tym, że w przyszłym sezonie Smith w Zaksie, ma wypełnić lukę po Bienku.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: grzegorzg »

Dzięki, jakoś mi umkneło...
Szkoda, Resce by się przydał, imho bardziej niz Zaksie, a ja nie bardzo wierzę w Rousseaux obok Ivovica w walce o półfinały.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Simao pisze:Tak, potwierdzili to nawet komentatorzy podczas zamieszania z Bienkiem, gdy rozpoczęły sie dywagacje odnosnie jego odejścia z Kędzierzyna do Lube, ktore szybko zostały potwierdzone. Nie jestem pewny, ale chyba nawet Kadziewicz mówił o tym, że w przyszłym sezonie Smith w Zaksie, ma wypełnić lukę po Bienku.
Również Panowie Mielewski i Lepa potwierdzili to info w jednym z odcinków Prawdy Siatki. Także info raczej pewne.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Simao »

VolleyFan10 pisze:
Simao pisze:Tak, potwierdzili to nawet komentatorzy podczas zamieszania z Bienkiem, gdy rozpoczęły sie dywagacje odnosnie jego odejścia z Kędzierzyna do Lube, ktore szybko zostały potwierdzone. Nie jestem pewny, ale chyba nawet Kadziewicz mówił o tym, że w przyszłym sezonie Smith w Zaksie, ma wypełnić lukę po Bienku.
Również Panowie Mielewski i Lepa potwierdzili to info w jednym z odcinków Prawdy Siatki. Także info raczej pewne.
Tak, to prawda :)
Szary Wilk
Posty: 7999
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Ktoś wie czy Mika odchodzi jak tak, to gdzie? I kilka pytań odnośnie innych naszych

Fabian Drzyzga?
Piotr Nowakowski?
Bednorz? Podobno Anderson i Tillie do Modeny na przyjęcie?

ZAKSA poza Smithem nie planuje transferów?
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: witalis99 »

Szary Wilk pisze:Ktoś wie czy Mika odchodzi jak tak, to gdzie? I kilka pytań odnośnie innych naszych

Fabian Drzyzga?
Piotr Nowakowski?
Bednorz? Podobno Anderson i Tillie do Modeny na przyjęcie?

ZAKSA poza Smithem nie planuje transferów?
Piter już dawno w Warszawie ugadany. Idzie tam z Anastasim.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Szary Wilk pisze:Ktoś wie czy Mika odchodzi jak tak, to gdzie? I kilka pytań odnośnie innych naszych

Fabian Drzyzga?
Piotr Nowakowski?
Bednorz? Podobno Anderson i Tillie do Modeny na przyjęcie?

ZAKSA poza Smithem nie planuje transferów?
Niby Anderson zdementowany.
Zaksa raczej uzupełni skład, Szymurka chce grać. Smith i może jakieś powroty z wypożyczeń.
dociekliwy
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2019, o 12:01
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: dociekliwy »

Szymura do GKS-u, a w jego miejsce do ZAKSY Semeniuk
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Lucarelli »

dociekliwy pisze:Szymura do GKS-u, a w jego miejsce do ZAKSY Semeniuk
Podobno Szymura miał iść do Włoch.
dociekliwy
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2019, o 12:01
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: dociekliwy »

Bzdura.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Jerzy Mielewski na TT pisze, ze z 4 przyjmujących aktualnie na boisku Zaksa - Radom, z tego 1 zostaje w klubie i jest to Deero.
Wiec Fornal jednak Skra? Zalinski gdzie? Śliwka?
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jinx »

Szampon093 pisze:Jerzy Mielewski na TT pisze, ze z 4 przyjmujących aktualnie na boisku Zaksa - Radom, z tego 1 zostaje w klubie i jest to Deero.
Wiec Fornal jednak Skra? Zalinski gdzie? Śliwka?
Brał pod uwagę tych, którzy są na boisku.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Maniac`18 »

Może Fornal do Kędzierzyna?
:)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Michal5 »

Maniac`18 pisze:Może Fornal do Kędzierzyna?
:)
Przecież Fornal idzie do JW, było już kilka razy mówione.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Śliwka zostaje, Szymura, Żaliński i Fornal zmieniają kluby.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: adamow »

Simao pisze:Tak, potwierdzili to nawet komentatorzy podczas zamieszania z Bienkiem, gdy rozpoczęły sie dywagacje odnosnie jego odejścia z Kędzierzyna do Lube, ktore szybko zostały potwierdzone. Nie jestem pewny, ale chyba nawet Kadziewicz mówił o tym, że w przyszłym sezonie Smith w Zaksie, ma wypełnić lukę po Bienku.
VolleyFan10 pisze:Również Panowie Mielewski i Lepa potwierdzili to info w jednym z odcinków Prawdy Siatki. Także info raczej pewne.
Komentatorzy, Mielewski, Lepa, Kadziewicz... I kto jeszcze :] :] :]
Ludzie opamiętajcie się. Ci panowie to mogą co najwyżej potwierdzić załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych w toalecie :D
Transfery potwierdzają kluby i dopóki nie ma oficjalnego potwierdzenia z klubu to pisanie o jakimkolwiek zawodniku, że będzie grał tu czy tam nie ma najmniejszego sensu.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Michal5 pisze:
Maniac`18 pisze:Może Fornal do Kędzierzyna?
:)
Przecież Fornal idzie do JW, było już kilka razy mówione.
Jeśli JW chce walczyć o najwyższe cele z Fornalem w szóstce to ja nie mam pytań.
dociekliwy
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2019, o 12:01
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: dociekliwy »

Szampon093 pisze:Jerzy Mielewski na TT pisze, ze z 4 przyjmujących aktualnie na boisku Zaksa - Radom, z tego 1 zostaje w klubie i jest to Deero.
Wiec Fornal jednak Skra? Zalinski gdzie? Śliwka?
Było pisane na forum, że JW i sądząc po tym poście https://twitter.com/malinowski23/status ... 4874341376 myślę, że jest to pewne.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

adamow pisze:
Simao pisze:Tak, potwierdzili to nawet komentatorzy podczas zamieszania z Bienkiem, gdy rozpoczęły sie dywagacje odnosnie jego odejścia z Kędzierzyna do Lube, ktore szybko zostały potwierdzone. Nie jestem pewny, ale chyba nawet Kadziewicz mówił o tym, że w przyszłym sezonie Smith w Zaksie, ma wypełnić lukę po Bienku.
VolleyFan10 pisze:Również Panowie Mielewski i Lepa potwierdzili to info w jednym z odcinków Prawdy Siatki. Także info raczej pewne.
Komentatorzy, Mielewski, Lepa, Kadziewicz... I kto jeszcze :] :] :]
Ludzie opamiętajcie się. Ci panowie to mogą co najwyżej potwierdzić załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych w toalecie :D
Transfery potwierdzają kluby i dopóki nie ma oficjalnego potwierdzenia z klubu to pisanie o jakimkolwiek zawodniku, że będzie grał tu czy tam nie ma najmniejszego sensu.


Zrobiłem screena po oficjalnym ogłoszeniu transferu przypomnę Ci Twój żałosny post.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”