PlusLiga 2018/2019 - play offs 1/2

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - play offs 1/2

Post autor: Noworoczny »

A ja Perugie bez Leona Liczka i Cecco
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - play offs 1/2

Post autor: kuchcik77 »

A ja Skre brz Szampona i Juniora...
Wroc, lepiej nie.
Tak wiem, rok temu sklepach z malym Penczewem Zakse ze hej.
Nie ma co dywagować.Kędzierzyn tez kilka medalu przez kontuzje stracil, jak wiele innych klubow.
Nie bedziemy kontestoeac zlota Wawy jesli Ben lub Sam sie polamia w najblizszym meczu.Ronaldo nie zagral wiecej niz kwadrans w meczu o ME a Portugalia ograla gospodarzy.cest la vie
salvatore399
Posty: 30
Rejestracja: 15 mar 2014, o 15:05
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - play offs 1/2

Post autor: salvatore399 »

Co to wogóle za pokraczna logika. Warszawa bardziej zasłużyła ,bo przygotowała lepszą formę, ale połowa pierwszego składu ma kontuzje.

Warszawa w tym roku bardziej zasługuje na tegorocznego MP, bo na przyszły rok skład ma być silniejszy! Abstrahując nawet od tego, że te informacje wcale nie są pewne.

Kibicowałem Warszawiakom mocno w półfinałach, bo tak jak Drzyzga i Swędrowski mam dużo sympatii i szacunku do Lukasika za walkę do końca i niesamowity charakter, który pokazuje w tym sezonie. I będę go oklaskiwał, jeśli do spółki z resztą drużyny zdobędzie to mistrzostwo. Ale najpierw musi je zdobyć. A po drugiej stronie siatki jest zawodnik który pokazuje nie mniej charakteru i uporu, który postanowił wepchnąć ZAKSE do tego finału, pomimo usilnych starań niemal wszystkich pozostałych, aby jednak odpuścić ten ostatni bój o złoto.

Już z elementarnego szacunku dla wszystkich zawodników biorących udział w finale, pozwólmy sie zmierzyć tym drużynom i wyłonić spomiędzy siebie Mistrza.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - play offs 1/2

Post autor: nerwus »

Nie wierze że Oniko wpłynęło na Stocznie i dzięki temu mogło dokooptować do składu Penczewa. Wyobraźcie sobie jak wyglądały by play off Onico bez niego. Była by prawie powtórka poprzedniego sezonu. Inna sprawa to w teoretycznej sytuacji przetrwania Stoczni kogo Warszawa 2 tygodnie temu by mogła ściągnąć na zastąpienie Kwolka?
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - play offs 1/2

Post autor: Ejpok »

Witam,
salvatore399 pisze:Co to wogóle za pokraczna logika. Warszawa bardziej zasłużyła ,bo przygotowała lepszą formę, ale połowa pierwszego składu ma kontuzje.
Też mnie bawi to stwierdzenie :) Taką super formę przygotowała ta drużyna, że kontuzje przytrafiły się 2 podstawowym zawodnikom :)
Inna sprawa to w teoretycznej sytuacji przetrwania Stoczni kogo Warszawa 2 tygodnie temu by mogła ściągnąć na zastąpienie Kwolka?
w lidze Japońskiej już koniec, to może Dima?:)

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”