Verva Warszawa Orlen Paliwa 2019/2020

jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: jinx »

przytocz proszę jakie inne argumenty przemawiają za spadkiem Zaksy z Plus ligi?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

drukjul pisze:
jaet pisze:Ludzie, poczekajcie spokojnie na pewne informacje, bo nikt z nas tutaj nie wie jak blisko jest w istocie do rozwiązania problemów Warszawy. Zawodnicy, sztab i liga biorą wszystkie zapowiedzi za dobrą monetę, bo w innym wypadku już by ich (zawodników i trenerów) w stolicy nie było i oficjalnie byśmy o tym wiedzieli. A zarówno Zagumny, jak i Pit Nowakowski wypowiedzieli się w tej kwestii dosyć jednoznacznie.
Weź jednak po uwagę, że w ostatnim tygodniu sporo się szczególnie wokół spółki-matki Onico SA działo i wypowiedzi Zagumnego, czy Cichego Pita sprzed kilku dni niekoniecznie oddają już ich obecny stan wiedzy.

Kwolek też się wczoraj po meczu z Tunezją dla japońskiej telewizji wypowiedział dość jednoznacznie - jego klub nadal ma problemy finansowe, czyli jeżeli chodzi o Onico Warszawa nic się do tej pory na lepsze nie zmieniło i nic nie zostało jeszcze definitywnie załatwione. Sam Bartek nadal nie wie, gdzie będzie grać w przyszłym sezonie https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... wazniejsze

Biorąc nawet poprawkę na żartobliwy ton całej wypowiedzi, to jeżeli sobie z Heynenem żartują bez przerwy na ten temat, a Vital postanowił pomóc znaleźć Kwolkowi pracę w Japonii i rzekł o tym wcześniej słówko japońskiemu dziennikarzowi, to znaczy że jest to problem który Kwolkowi, Łukasikowi, czy Wojtaszkowi zaprząta ciągle głowę. :<
Akurat wypowiedzi Kwola nie brałbym jako żaden dowód w sprawie, bo nie znamy jej kontekstu, a jeżeli już, to jak sam wspomniałeś jest bardzo żartobliwy. Sam Kwolek nadal w Warszawie jest i to póki co bardziej do mnie przemawia.
Finalnie natomiast niczego nie przesądzam, bo brakuje mi zupełnie wiedzy. Zauważam tylko daremność tutejszej dysputy ciągniętej już "n" stron...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
keczup
Posty: 47
Rejestracja: 29 wrz 2019, o 10:59
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: keczup »

wanilaskaj pisze:
Murilo0 pisze:
Nie przypominam sobie na forum kibiców Warszawy nie mogących się doczekać upadku Stoczni, by przygarnąć kilku fajnych zawodników :]
Może dlatego, że ich nie mają? Nie licząc oczywiście tych nabytych poprzednim sezonem.
A ja Ci gwarantuje, że kilku się znajdzie :)
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Son »

barti522 pisze:
Son pisze: A czy Warszawa nie kupiła czasem kilku graczy w trakcie sezonu? I na finały? Koło się odwraca.
A czy kibice z Warszawy, życzyli upadku Stoczni? Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Za chwilę równie dobrze cały skład w stolicy może zostać utrzymany, a Zaksa nie znajdzie wartościowego zastępstwa za Deroo i co znowu się koło odwróci? Takie pisanie, gdybanie to bez sensu.
Zacytuj wypowiedz „chce upadku Warszawy”...
Jak już tak wszystko wiesz wszem i wobec, to wyobraź sobie, ze wolę żeby wygrała Warszawa niż Bełchatów, bo tak odskoczy zaksie w mistrzostwach.
Zaksa na maksa
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

Son pisze:
barti522 pisze:
Son pisze: A czy Warszawa nie kupiła czasem kilku graczy w trakcie sezonu? I na finały? Koło się odwraca.
A czy kibice z Warszawy, życzyli upadku Stoczni? Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Za chwilę równie dobrze cały skład w stolicy może zostać utrzymany, a Zaksa nie znajdzie wartościowego zastępstwa za Deroo i co znowu się koło odwróci? Takie pisanie, gdybanie to bez sensu.
Zacytuj wypowiedz „chce upadku Warszawy”...
Jak już tak wszystko wiesz wszem i wobec, to wyobraź sobie, ze wolę żeby wygrała Warszawa niż Bełchatów, bo tak odskoczy zaksie w mistrzostwach.
,,Chce upadku Warszawy'' w takim tonie jest większość wypowiedzi kibiców Zaksy w tym wątku. ;) Kończę dyskusję, idę mecz oglądać, Tobie też polecam, fajne byłe ,,warszawskie'' skrzydła tam grają. :)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: niepoinformowany »

zaksiaki dalej swoje. Nie możecie po prostu poczekać na oficjalny komunikat z klubu, którego losy tak bardzo was interesują? A nie codziennie nowe posty, nowe tezy, nowe pomysły. Tu prawda, tam nie prawda. Tam tak było, tam było inaczej. Wasz prezes przyznał w wywiadzie, że nikogo na razie nie znalazł i stąd taka nerwowość? A już kilku jegomości pisało, że transfery z Onico są pewne. Nieźle można się pośmiać :)
Murilo0 pisze:Koledzy z Kędzierzyna, dajcie sobie na wstrzymanie. Niesmacznie się aż czyta Wasze posty wyszukujące wszelkich oznak upadku innego klubu. To krótkowzroczne by trzymać kciuki za upadek klubu z tej samej ligi, bo na dłuższą metę negatywnie odbije się to również na samym klubie z KK. Ciekawy jestem Waszej reakcji, gdyby to Zaksa balansowała na granicy bytu i niebytu, a inni kibice mieli nadzieję na kędzierzyńskich zawodników. Pamiętajcie, że fortuna kołem się toczy i w zasadzie upadek/ spadek do niższych lig klubu z Kędzierzyna jest tylko kwestią dłuższego lub krótszego czasu.
100% racji. Żenujący są niektórzy, zarówno ci, o których już to wiadomo od dawna jak i nowi forumowi eksperci płodzący kilkanaście bezproduktywnych postów na ten sam temat dziennie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: jinx »

niepoinformowany pisze:zaksiaki dalej swoje. Nie możecie po prostu poczekać na oficjalny komunikat z klubu, którego losy tak bardzo was interesują? A nie codziennie nowe posty, nowe tezy, nowe pomysły. Tu prawda, tam nie prawda. Tam tak było, tam było inaczej. Wasz prezes przyznał w wywiadzie, że nikogo na razie nie znalazł i stąd taka nerwowość? A już kilku jegomości pisało, że transfery z Onico są pewne. Nieźle można się pośmiać :)
Jasne jest, że niektórzy tutaj nie powinni pisać bzdur o Wawie, również ci którzy troszkę więcej wiedzą o tym co się dzieje. Co do wypowiedzi Sebastiana, on wszystkiego w wywiadzie nie powie. Rozmowy z zawodnikami są, nie tylko z tymi zespołami, które mają problemy finansowe.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Ejpok »

Witam,

To ja, również kibic głównie ZAKS'y dla odmiany napiszę, że na stronie konkurencyjnego portalu podano nazwę nowego potencjalnego sponsora. Jest to firma Westminster.de.

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
pawlik83
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2018, o 16:47
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: pawlik83 »

Ja jestem z Kędzierzyna i nie życzę nikomu upadku - nawet Częstochowie (choć jest już na to za późno). ZAKSA teraz płaci gapowe za politykę transferową Swiderskiego, który znowu brał pod uwagę tylko żelazną szóstkę. Kto wie, czy za rok nie odejdzie Ben, Zatorski, Śliwka i Kaczmarek, a Azoty wycofają się ze sponsoringu tak jak było to kilka lat temu - kiedy Klub miał się przenieść do Gliwic.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Murilo0 »

jinx pisze:przytocz proszę jakie inne argumenty przemawiają za spadkiem Zaksy z Plus ligi?
Wystarczy zaprzestanie sponsoringu przez GA z różnych powodów (zagraniczne przejęcie, rządowe wytyczne, problemy finansowe). Ciężko byłoby wtedy Zaksie znaleźć podobnego sponsora. Los klubów siatkarskich nie jest stały jak piłkarskich, istnieje duża rotacja i trzeba się do tego przyzwyczaić. Gdzie jest teraz Płomień Milowice, gdzie przez lata była Resovia, a gdzie będzie Skra kilkanaście lat po zamknięciu bełchatowskiej kopalni?
All work and no play makes Jack a dull boy...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

Kwolek w wywiadzie dla TVP Sport prosto z mostu i bez ogródek o sytuacji warszawskiego klubu (od 5:30) -> https://sport.tvp.pl/44640224/bartosz-k ... -potrzebne

- powiedziałem prezesowi Gackowi, że będę ostatni, który z Warszawy odejdzie, bo jest mi w Warszawie dobrze i dobrze też układa mi się współpraca z AA. Ale jeżeli będę musiał, to rozmawiałem już z innymi klubami i mam dla siebie plan awaryjny. Bardziej martwię się o kolegów z drużyny, którzy mogą teraz zostać bez klubu i kontraktu na lodzie.

- widać już niby światełko w tunelu i ma być już wreszcie dobrze, ale już trzeci miesiąc czekam żeby było lepiej, a na razie są tylko obietnice i słowa.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: jinx »

Czytaj, co może zrobić Kwolo, gdy po 3 miesiącach nie jest wiadomo- nie ma pieniążków na koncie?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

jinx pisze:Czytaj, co może zrobić Kwolo, gdy po 3 miesiącach nie jest wiadomo- nie ma pieniążków na koncie?
Podejrzewam, że raczej jednak w tym sensie, że problemy dotychczasowego sponsora i zarazem właściciela klubu wypłynęły trzy miesiące temu.

Komunikat Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A.:
Rada Nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki S.A. odbyła posiedzenie, na którym zapoznała się z aktualną sytuacją klubu PlusLigi ONICO Warszawa. W spotkaniu uczestniczyli Piotr Gacek oraz przedstawiciel nowego inwestora, który jest w trakcie finalizowania przejęcia klubu od poprzedniego właściciela.

– Sytuacja stołecznego klubu od dłuższego czasu jest przedmiotem naszego zainteresowania, jesteśmy o niej informowani na bieżąco – mówi Andrzej Gołaszewski, przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Liczymy, że w przyszłym sezonie stołeczna siatkówka będzie mogła nadal dynamicznie się rozwijać, podobnie jak w minionych rozgrywkach, gdy zespół zdobył wicemistrzostwo Polski.

Zarząd klubu przedstawił na spotkaniu z Radą Nadzorczą szczegółowy plan działań i dokładną sytuację spółki. W najbliższych dniach Klub będzie informował o dalszych decyzjach.

– Rada Nadzorcza, jak i Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki będą nadal w ciągłym kontakcie z Zarządem stołecznego klubu. Czekamy na wypełnienie przez spółkę wszystkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem i rejestracją drużyny w rozgrywkach sezonu 2019/2020 – dodaje przewodniczący Gołaszewski.


-> http://www.plusliga.pl/news/id/40307.html
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: jinx »

Tak, ale jeśli rozumieć to jak brak wynagrodzenia od 3 miesięcy, to zawodnik może zerwać kontrakt.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
beatrix
Posty: 179
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: beatrix »

Polsatsport.pl: "Rada Nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki S.A. odbyła posiedzenie, na którym zapoznała się z aktualną sytuacją klubu PlusLigi ONICO Warszawa. W spotkaniu uczestniczyli Piotr Gacek oraz przedstawiciel nowego inwestora, który jest w trakcie finalizowania przejęcia klubu od poprzedniego właściciela."

Przynajmniej nie jest to mityczny sponsor. Trzymajmy kciuki, żeby formalności nie zaprzepaściły całej sprawy. Forza Warszawa:)
pragmatykMajk
Posty: 10
Rejestracja: 2 paź 2019, o 10:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: pragmatykMajk »

Filantrop rzec mozna ten „inwestor“.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

A kiedy przyznawane są licencje?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:A kiedy przyznawane są licencje?
Przecież masz wyżej w całości oficjalny komunikat PLS-u, z którego wynika właściwie tylko jedno, że po stronie ligi są nieskończone pokłady dobrej woli i cierpliwość, więc na całe szczęście dla warszawskiego klubu te terminy okazują się być elastyczne niczym ksywa prezesa :D

A mówiąc poważnie, to jeden z dziennikarzy poważnej gazety zapowiadał już dwa miesiące temu, bezpośrednio po tym jak spółka Onico SA 2 sierpnia złożyła do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości, że właściwie wszystko zostało już dogadane z nowym inwestorem/sponsorem i że lada moment klub prezesa Gacka zmieni właściciela. Minęły dwa miesiące a my nadal jesteśmy w punkcie wyjścia. :(
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Tak, tak, ale kiedy jest ostateczny termin?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Son »

Jak ktoś posmaruje i da kasę komu trzeba, to i 3 kolejki Warszawy się przełoży...
Pawełku, ty też zarobisz, no dawaj.
Jak to mówią "liga profesjonalna"
Zaksa na maksa
wanilaskaj
Posty: 44
Rejestracja: 22 lis 2012, o 12:32
Płeć: K

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: wanilaskaj »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 paź 2019, o 13:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Ale mógłby ktoś poinformować, kiedy wypada ten ostateczny termin przyznawania licencji? Obiecuję, że wtedy już więcej nie zapytam.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: mewa »

Noworoczny pisze:Ale mógłby ktoś poinformować, kiedy wypada ten ostateczny termin przyznawania licencji? Obiecuję, że wtedy już więcej nie zapytam.
ostatecznym terminem był 31 lipca. Jak pokazał casus AZS-u Częstochowa, KSZO Ostrowiec Św. i jeszcze kilku klubów jest to tylko teoria. Innego terminu nie ma w dokumentach.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Podziękował.
Czyli pewnie teraz tą datą jest data pierwszej kolejki.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: mewa »

Noworoczny pisze:Podziękował.
Czyli pewnie teraz tą datą jest data pierwszej kolejki.
przykład KSZO pokazuje, że również on nie jest ostateczny...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Nie znam kejsa, ale przyjmuję ad verecundiam.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

To, że jakieś informacje zaczęły się pojawiać, jest raczej dobrym sygnałem. Może nawet lepszy taki zdawkowy komunikat niż dementi w stylu Stoczni sprzed roku - tu przynajmniej nie było udawania, że problem nie istnieje.

Co do samego Onico, to byłem mocno sceptyczny (delikatnie mówiąc) wobec zmiany nazwy klubu ze stuletnią tradycją. Sam bywałem na meczach w czasach Bartmana, Kubiaka, Wojtaszka czy Drzyzgi i było może biednie, ale nie aż tak chaotycznie jak teraz. Wiadomo, że bez pieniędzy nie ma zawodowego sportu, jednak takie kwiatki w stylu corocznych przeobrażeń klubu z Bydgoszczy nie powinny się według mnie zdarzać. Jakoś Resovia czy Skra mają odpowiednią ekspozycję głównego sponsora w nazwie i tradycyjny człon zachowany. Wiem, wiem - we włoskich klubach praktyki, o których piszę, są jeszcze bardziej absurdalne, ale wyrażam na forum (po raz pierwszy zresztą) jedynie swoją opinię.

A jeszcze w temacie licencji - w koszykarskiej Eurolidze bez odpowiednio wysokiego budżetu kluby nie mogą nawet marzyć o wystartowaniu w niej. A propos koszykówki: wątek dotyczący Kwolka i Łukasika w Zaksie w zamian za gracza danego Onico przypomina NBA (brakuje tylko picku w przyszłorocznym drafcie :D). Półżartem to niby, ale wzorzec z USA (wiadomo, że nie do zastosowania) byłby bardzo ciekawy - choćby draft najzdolniejszych prospektów ze Spały ;) Ach, rozmarzyłem się i nie na temat trochę, ale w warunkach NBA osłabione Onico na pewno tankowałoby (nomen omen, choć chyba kolos na glinianych nogach od obrotu paliwami obraca się w stronę wyjścia) po pierwszy numer w tegorocznym naborze...
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Didek »

Wielkie pieniądze lubią ciszę. A tu co chwila jest odpalane info o dużych firmach, które wydawać by się mogło iż pchają się drzwiami i oknami. Tylko zastanawiam się, gdzie były wcześniej iż nie inwestowały w siatkówkę i jak magia jest w drużynie Politechniki. Bez Kurka to drużyna straciła 80% swojej wartości medialnej. Na pewno nie jest warta 20 milionów, które trzeba w nią włożyć. Siatkówka bez Kurka nie zapełni Torwaru. Więc gdzie magia?
Stara prawda mówi, iż liczy się to co na papierze. Na gębę nie ma co wierzyć. A na papierze jedynie długi są rzeczywiste. Zresztą w wielkich firmach jest tak, iż budżety są planowane z rocznym wyprzedzeniem. I w okolicach września wolnych środków już nie ma. Nawet w tak dużej firmie jak Orlen.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Didek pisze:Wielkie pieniądze lubią ciszę. A tu co chwila jest odpalane info o dużych firmach, które wydawać by się mogło iż pchają się drzwiami i oknami. Tylko zastanawiam się, gdzie były wcześniej iż nie inwestowały w siatkówkę i jak magia jest w drużynie Politechniki. Bez Kurka to drużyna straciła 80% swojej wartości medialnej. Na pewno nie jest warta 20 milionów, które trzeba w nią włożyć. Siatkówka bez Kurka nie zapełni Torwaru. Więc gdzie magia?
Stara prawda mówi, iż liczy się to co na papierze. Na gębę nie ma co wierzyć. A na papierze jedynie długi są rzeczywiste. Zresztą w wielkich firmach jest tak, iż budżety są planowane z rocznym wyprzedzeniem. I w okolicach września wolnych środków już nie ma. Nawet w tak dużej firmie jak Orlen.
Kurek miał dostać kontrakt reklamowy, co pokazuje skalę zainteresowania jego osobą i na pewno przeciętny zjadacz chleba jego akurat kojarzy i może obejrzeć mecz w telewizji lub wybrać się na halę. Ja sam w czasach przeciętności Politechniki bywałem na jej meczach raczej dla Grozera, Fontelesa czy Łaski w drużynach przeciwnych, a nie dla perspektywicznych wtedy Kubiaka czy Wojtaszka.

Wielkie nazwiska przyciągają - całkowita zgoda. Ja uwielbiam siatkówkę ligową i od prawie dwóch dekad oglądam namiętnie każdy sezon, ale bardzo lubię też koszykówkę - i krajową, i amerykańską. Zobaczcie na Anwil w tym sezonie - jaki jest boom na Wrotena, Ledo i spółkę nie tylko we Włocławku, lecz także pośród postronnych kibiców, bo to się świetnie ogląda. Gwiazdy, liderów drużyn czy jak tam ich zowią: "franchise players" promuje się od wieków w NBA w zapowiedziach meczów jako znaki rozpoznawcze.
Nie można wzorem "Kobe Bryant and the Los Angeles Lakers going up against Dallas Mavericks and their excellent power forward Dirk Nowitzki" zrobić zapowiedzi w stylu: "czy Aleksander Śliwka z Kędzierzyna-Koźla zdoła wykiwać Bartłomieja Lemańskiego - żywego enta z Asseco Resovii? "

A tak serio: nie mogę przeboleć, że Plusliga wzorem piłkarskiej ekstraklasy nie może hitu kolejki pokazywać na otwartej antenie. To byłoby bardzo dobre otwarcie się na jeszcze większą liczbę widzów, którzy przecież śledzą reprezentację. Ile więcej byłoby dyskusji odnośnie powołań do kadry, gdyby co tydzień każdy mógł zobaczyć obecnych i potencjalnych reprezentantów. To jest według mnie marnowanie potencjału marketingowego przez Polsat i władze ligi. Co pokazują w soboty i niedziele o 14:45? "Świat według Kiepskich"? :D No cóż, może to jednak zrozumiałe :] Ciekaw jestem Waszej opinii na temat ligi na otwartej antenie, bo Polsat Sport ma sporą oglądalność w sezonie Plusligi, ale ja sądzę, że mógłby się jeszcze bardziej otworzyć. :)

PS. Mam nadzieję, że nie jestem upierdliwy jak Sokrates tego forum pawcio/Wieloryb Wacek/radomiak i jak mu tam jeszcze było :D
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Pełna zgoda. Polsat bardzo pomógł siatkówce w Polsce, ale teraz trochę ja blokuje. Szczególnie klubową. Dało by się wykorzystać chwilowe większe zainteresowanie siatkowka i rozleklamować też i tą klubowa na otwartych antena h. Czemu tak nie ma? Nie wiem.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”