Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 775
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: jimiq »

Co do transferów wygląda że ani Deroo ani Uros, jakieś przecieki w temacie..
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: JW8127 »

jimiq pisze:Co do transferów wygląda że ani Deroo ani Uros, jakieś przecieki w temacie..
Leal :D A tak serio, to chyba na razie nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Twitterowi insiderzy mało piszą o JW - nie udało się z Deroo, Urosem, do trzech razy sztuka - czas na Leala ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: JW8127 »

Vilgefortz pisze:Twitterowi insiderzy mało piszą o JW - nie udało się z Deroo, Urosem, do trzech razy sztuka - czas na Leala ;)
Brać Mendeza na trenera i Leala w pakiecie :)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

JW8127 pisze:
Vilgefortz pisze:Twitterowi insiderzy mało piszą o JW - nie udało się z Deroo, Urosem, do trzech razy sztuka - czas na Leala ;)
Brać Mendeza na trenera i Leala w pakiecie :)
Dokładnie :] ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Diomedea
Posty: 4405
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Po co?
Do Tomka Fornala moze jeszcze sie da. Ale ja wolalabym Deroo. Lepiej przyjmuje. Stabilniejszy.
Nie gwiazdorzy, nie robi zamieszania w szatni.
I tak trzeba sie bedzie zmierzyc z temperamentem Boyer.

Co do skrzydel-wszystko jest wzgledne. Okazalo sie, ze skrzydla Kaczmarek, Sliwka, Semeniuk sa lepsze od Rychlicki, Leal, Juantorena. Pytanie kto by pasowal do tej ukladanki.

Jak Vital ma objac jakis zespol, to raczej z czuba.
JW? Chyba, ze ktorys z trenerow odejdzie do Wloch (Giuliani, AA)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Diomedea pisze:Po co?
Do Tomka Fornala moze jeszcze sie da. Ale ja wolalabym Deroo. Lepiej przyjmuje. Stabilniejszy.
Nie gwiazdorzy, nie robi zamieszania w szatni.
I tak trzeba sie bedzie zmierzyc z temperamentem Boyer.

Co do skrzydel-wszystko jest wzgledne. Okazalo sie, ze skrzydla Kaczmarek, Sliwka, Semeniuk sa lepsze od Rychlicki, Leal, Juantorena. Pytanie kto by pasowal do tej ukladanki.

Jak Vital ma objac jakis zespol, to raczej z czuba.
JW? Chyba, ze ktorys z trenerow odejdzie do Wloch (Giuliani, AA)
Ale Deroo wybrał Rzeszów.
Leal by pasował do Fornala, ale to gdybanie.

Jako trenera wolałbym Argentynczyka niż Belga. Nie wyobrażam sobie Heynena w śląskiej rzeczywistości.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Simao »

Myślę, że JW jeszcze zaskoczy wszystkich. Oczywiście pozytywnie. Drużynę na pewno będą mieć mocną. Jednak patrząc na wzmocnienia innych, to może nawet nie zapewnić medalu, o MP będzie równie ciężko.
kamil1999
Posty: 5567
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Mi Leal w ogóle nie pasowałby do JW, który ostatnio idzie w stronę dobrego przyjęcia i technicznej siatkówki.
Niemniej skoro się nie da mieć Deroo i Urosa to może ucieszyłbym się Lealem, lecz raczej niemożliwy. Skoro odstał kosmiczną propozycję z Modeny to pewnie ją przyjmie. Nie wątpię, że jego agent sondował rynek i wysyłał oferty również do polskich klubów bo to jakby nie patrzeć czołowa liga, ale od takich ofert do rozmów a co dopiero do podpisania kontraktu jest bardzo daleko.
No i na słuszną rzecz zwróciła uwagę Diomedea.
Leal to ciężki charakter. A my już jednego takiego będziemy mieli. Po co ryzykować tym, że te drogie kontrakty się pokłócą a zespół zajmie miejsce poza podium. Taki Perrin byłby dużo bezpieczniejszą opcją. Podobnie Urnaut. Powrót Lyneela też nie byłby zły bo jest w stanie grać na światowym poziomie a jeśli się połamie to jest Szymura i Fornal także nic straconego.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Biciut »

kamil1999 pisze:Mi Leal w ogóle nie pasowałby do JW, który ostatnio idzie w stronę dobrego przyjęcia i technicznej siatkówki.
Niemniej skoro się nie da mieć Deroo i Urosa to może ucieszyłbym się Lealem, lecz raczej niemożliwy. Skoro odstał kosmiczną propozycję z Modeny to pewnie ją przyjmie. Nie wątpię, że jego agent sondował rynek i wysyłał oferty również do polskich klubów bo to jakby nie patrzeć czołowa liga, ale od takich ofert do rozmów a co dopiero do podpisania kontraktu jest bardzo daleko.
No i na słuszną rzecz zwróciła uwagę Diomedea.
Leal to ciężki charakter. A my już jednego takiego będziemy mieli. Po co ryzykować tym, że te drogie kontrakty się pokłócą a zespół zajmie miejsce poza podium. Taki Perrin byłby dużo bezpieczniejszą opcją. Podobnie Urnaut. Powrót Lyneela też nie byłby zły bo jest w stanie grać na światowym poziomie a jeśli się połamie to jest Szymura i Fornal także nic straconego.
Fornal i Szymura dadzą radę. Z Julka bym się szczerze ucieszył :)
Jeżeli przyjdzie topowy trener to jestem na tak :)
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Nie udało się z Deroo nie udało się z Kovacevicem to może ten Irnaut
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Lyneel nie gra
Urnaut gra słabo
Nie wiem, jak gra Perrin w Ufie
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: JW8127 »

A Urnaut przypadkiem nie do Resovii miał iść?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

JW8127 pisze:A Urnaut przypadkiem nie do Resovii miał iść?
Nieaktualne
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Vilgefortz pisze:Lyneel nie gra
Urnaut gra słabo
Nie wiem, jak gra Perrin w Ufie
Już wiem, 48% pozytywnego, 18% perfekcyjnego przyjęcia, 49% w ataku, 6 asów, 23 bloki
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5567
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Vilgefortz pisze:
Vilgefortz pisze:Lyneel nie gra
Urnaut gra słabo
Nie wiem, jak gra Perrin w Ufie
Już wiem, 48% pozytywnego, 18% perfekcyjnego przyjęcia, 49% w ataku, 6 asów, 23 bloki
Nie wiem jakie staty najlepsi ładują w Rosji, ale te wydają się całkiem niezłe. Trochę mało asów a pamiętam, że w Resovii miał fajną zagrywkę(co prawda nie to samo co Rossard, ale taka ala Ebadipur).
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:Mi Leal w ogóle nie pasowałby do JW, który ostatnio idzie w stronę dobrego przyjęcia i technicznej siatkówki.
To czy by pasował, czy nie jest bez znaczenia. Liczy się to, jak bardzo podniósłby jakość zespołu. Przy Popiwczaku i Fornalu kompletnie nie widzę problemu, to byłby ruch wręcz wymarzony, ale zapewne do niego nie dojdzie. W zasadzie co z tego, że idzie w stronę technicznej siatkówki, skoro te ostatnie wyniki przy tej technicznej siatkówce nie są zbyt porywające a przyjście takiego zawodnika jak Leal mogłoby je diametralnie zmienić, no a że przy tym nieco zmieniłby się styl, to w sumie co za problem. Jest techniczny Fornal, techniczny Szymura i wystarczy, taka siła ognia jak Leal by się zdecydowanie przydała. Nie można za bardzo twierdzić, że Urnaut czy ktoś taki byłby lepszym czy przynajmniej zbliżonym rozwiązaniem sportowym obecnie, tylko dlatego że prezentuje styl gry dużo bardziej techniczny niż Leal. Ostatnio krążyła w sieci tabelka ze statystykami z ligi włoskiej, gdzie Leal był w niej 2 najlepszym zawodnikiem natomiast Urnaut bodajże przedostatnim. Chociaż ja osobiście do Urnauta nic nie mam i chętnie zobaczyłbym go w Pluslidze, ale nie da się tych 2 Panów obecnie postawić obok siebie nawet mając na uwadze tę wpadkę Leala w 1 spotkaniu z Zaksą, gdzie wyraźnie zagrał poniżej swoich możliwości. To tak nawiasem tego, gdyby ktoś chciał wytknąć, że Zaksa obnażyła jego słabości techniczne, to poczekałbym zwyczajnie na rewanż, bo uważam, że 2 raz tak słabo, to on już nie zagra.
PrXmO23
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 20:54
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: PrXmO23 »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze:Mi Leal w ogóle nie pasowałby do JW, który ostatnio idzie w stronę dobrego przyjęcia i technicznej siatkówki.
To czy by pasował, czy nie jest bez znaczenia. Liczy się to, jak bardzo podniósłby jakość zespołu. Przy Popiwczaku i Fornalu kompletnie nie widzę problemu, to byłby ruch wręcz wymarzony, ale zapewne do niego nie dojdzie. W zasadzie co z tego, że idzie w stronę technicznej siatkówki, skoro te ostatnie wyniki przy tej technicznej siatkówce nie są zbyt porywające a przyjście takiego zawodnika jak Leal mogłoby je diametralnie zmienić, no a że przy tym nieco zmieniłby się styl, to w sumie co za problem. Jest techniczny Fornal, techniczny Szymura i wystarczy, taka siła ognia jak Leal by się zdecydowanie przydała. Nie można za bardzo twierdzić, że Urnaut czy ktoś taki byłby lepszym czy przynajmniej zbliżonym rozwiązaniem sportowym obecnie, tylko dlatego że prezentuje styl gry dużo bardziej techniczny niż Leal. Ostatnio krążyła w sieci tabelka ze statystykami z ligi włoskiej, gdzie Leal był w niej 2 najlepszym zawodnikiem natomiast Urnaut bodajże przedostatnim. Chociaż ja osobiście do Urnauta nic nie mam i chętnie zobaczyłbym go w Pluslidze, ale nie da się tych 2 Panów obecnie postawić obok siebie nawet mając na uwadze tę wpadkę Leala w 1 spotkaniu z Zaksą, gdzie wyraźnie zagrał poniżej swoich możliwości. To tak nawiasem tego, gdyby ktoś chciał wytknąć, że Zaksa obnażyła jego słabości techniczne, to poczekałbym zwyczajnie na rewanż, bo uważam, że 2 raz tak słabo, to on już nie zagra.
Tak naprawdę jak popatrzeć w liczby to był najlepszy zawodnik Lube. Leal jest na pewno zawodnikiem który lubi być efektowny i to go gubi jak to było przy dwóch blokach pojedynczych na nim. Ale obarczanie go porażka za mecz z Zaksa w moim mniemaniu jest trochę na wyrost, bo moim zdaniem to akurat w tym meczu to bardziej Osmany był do zdjęcia.
Diomedea
Posty: 4405
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Jak wplywa na zespol zawodnik ktory nie wie czego chce, ale juz wie ze wszystko mu wolno, bo jest gwiazda to wlasnie pokazuje obecnie Leal.
Wiem, ze Reska podkupila Deroo. Bardzo zaluje.
Szkoda zeby Ben biegal, pokaze polowe tego co potrafi.
Zespol to nie zbitek indywidualnosci z dobrymi statami. To sie musi zazebiac.

JW gra slabo, raczej nie dlatego, ze jest zbyt techniczny. Personalia zblizone w zeszlym sezonie pozwolily na czolowke ligi, swietna gre i wyeliminowanie Kazania w LM. Sezon zostal przedwczesnie przerwany, wiec nie udalo sie skonsumowac tych wszystkich mozliwych sukcesow. Teraz to raczej problem trenera i zawirowan na tej pozycji.
Ogromna szkoda, ze przyoszczedzona na tak waznej dla zespolu funkcji.
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: barti522 »

PrXmO23 pisze:
Tak naprawdę jak popatrzeć w liczby to był najlepszy zawodnik Lube. Leal jest na pewno zawodnikiem który lubi być efektowny i to go gubi jak to było przy dwóch blokach pojedynczych na nim. Ale obarczanie go porażka za mecz z Zaksa w moim mniemaniu jest trochę na wyrost, bo moim zdaniem to akurat w tym meczu to bardziej Osmany był do zdjęcia.
To tym bardziej może nawet nie ma mowy o większej wpadce jak to określiłem, na liczby po meczu nie spoglądałem a w głowie pewnie utkwiły te pojedyncze bloki na nim czy jakiś błąd w przyjęciu w ważnym momencie. W każdym razie stać go na pewno na sporo więcej niż w tym 1 spotkaniu z Zaksą, jeśli ktoś zechciałby go oceniać głównie na podstawie tego meczu. Ruch dla całej ligi byłby to iście spektakularny i podstaw do wybrzydzania na ten transfer nie ma, niezależnie od tego jaki styl gry prezentuje ten zawodnik.
kamil1999
Posty: 5567
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

@Barti522
Powiem tak. Dla niektórych ważny jest tylko wynik. Dla mnie ważny jest również styl. Chciałbym mistrzostwa i chyba każdy kibic Jastrzębia o tym marzy, ale chcę przede wszystkim tego by siatkówka jaką będzie grać moja drużyna czyli taka jąką będę oglądał co tydzień lub co 3 dni, w telewizji i mam nadzieję, że również na trybunach po prostu będzie cieszyła moje oko.
Jeśli tak będzie to JW nie musi nawet wgrywać trofeów.
Leal też nie zagwarantuje mistrzostwa. Na chwilę obecną jest to lepszy zawodnik niż Urnaut i nawet nie myślę ich zestawiać koło siebie. Jednak poza aspektami sportowymi, on ma też swój charakter. W połączeniu z Boyerem to mogli by stworzyć toksyczną atmosferę a jeśli jest złą atmosfera to wiemy jak fatalnie potrafi wyglądać gra mimo niezłych nazwisk. Widzimy to w Skrze a zwłaszcza widzieliśmy to w Resovii. Nie pamiętam jak się wyraziłem, ale dla mnie Urnaut czy Perrin to po prostu byłaby bezpieczniejsza opcja. Nie lepsza ze sportowego punktu widzenia a bezpieczniejsza.
Urnaut później wszedł w sezon, więc nie kierował bym się tymi jego statystykami z tego sezonu. Leal to czołówka włoskiej ligi oczywiście.
ak w ogóle to w tej tabelce brano pod uwagę skuteczność, liczbę punktów czy co? Pewnie skuteczność bo Leon, Rossard i kosmita będą posiadali pewnie więcej punktów na swoim koncie na swojej pozycji.
Edit. A pod tym co napisała Diomedea to też mogę się podpiąć w 100%
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:@Barti522
Powiem tak. Dla niektórych ważny jest tylko wynik. Dla mnie ważny jest również styl. Chciałbym mistrzostwa i chyba każdy kibic Jastrzębia o tym marzy, ale chcę przede wszystkim tego by siatkówka jaką będzie grać moja drużyna czyli taka jąką będę oglądał co tydzień lub co 3 dni, w telewizji i mam nadzieję, że również na trybunach po prostu będzie cieszyła moje oko.
Jeśli tak będzie to JW nie musi nawet wgrywać trofeów.
Leal też nie zagwarantuje mistrzostwa.
To tak, dla mnie liczy się wynik i wolałbym żeby dajmy na to Polska na IO czy zespół ligowy któremu kibicuje wygrał mistrzostwo nawet po nieco brzydszej grze aniżeli miałby przegrać po pięknym spotkaniu. Styl to dla mnie rzecz drugorzędna, choć swoją drogą podoba mi się siatkówka jaką prezentuje Leal. Być może Kubańczyk nie zapewniłby mistrzostwa, ale mocno te szanse zwiększył, na pewno bardziej niż Rafał Szymura czy Tine Urnaut obecnie. Aczkolwiek zgadzam się co do Urnauta, że on nie jest jeszcze taki słaby, jak wskazują liczby i mógłby dojść do lepszej formy, ale bardzo wątpliwe, że mógłby być w stanie grać jeszcze na poziomie Leala. To, że jest Boyer i mógłby być teoretycznie Leal, to zrobiłbym wszystko, aby pozbyć się tego pierwszego, jeśli 2 ciężkie charaktery to byłoby za dużo, gdyż na podobnym poziomie sportowym, Boyer obok Leala to nigdy nie stał i stać pewnie nie będzie. Chociaż, jak wiemy to tylko teoretyczne rozważania, bo zapewne Leala w Pluslidze nie zobaczymy. Takie moje zdanie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Co do paru Fornal - Szymura, w tym sezonie nie przynosi rezultatów i JW lepiej gra w parach Louati - Polak, na tt ktoś przechrzcił to na paradoks Louatiego.

Rafał jest super zmiennikiem, ale do szóstki JW, żeby powalczyć o majstra potrzebuje solidniejszego gracza na wysokiej efektywności, który jest w stanie liderować.
Diomedea pisze: JW gra slabo, raczej nie dlatego, ze jest zbyt techniczny.
Zgadzam się z opinią, że to wina po części zawirowań na stołku trenera. Postawię jednak tezę, że ta technika na lewym jest pułapką, bo jak Al Hachdadi się zablokuje to nie ma pewnego lidera.

W JW mają świadomość, że na lewym w przyszłym sezonie musi być też siekierka, bo na prawym może być ak47, a może być kijek.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: jaet »

Pełna zgoda. Dla mnie JW w pewnym momencie sezonu był naprawdę bardzo blisko Zaksy i jedyne czego mu brakowało, to większej skuteczności na prawym, bo lewe od tego kędzierzyńskiego nie odstawało. JW naprawdę broniło się nienaganną techniką, kapitalnym przyjęciem i grą w obronie, tyle że przeciwnik dysponował takimi samymi walorami i miał jednak Kaczmarka, który swoje zawsze zrobi i raczej nie bywa dziurą po całości. W JW wszystko mocno skomplikowało się po kontuzji Fornala, która zaburzyła hierarchię. Mam wrażenie, że on do dziś nie wrócił do dyspozycji z początku sezonu. Drugim problemem jest Kampa, który gra ale IMHO prezentuje się od początku sezonu znacznie gorzej niż Eemi. Ile meczów JW w tym sezonie wyciągali do spółki Tervaportti z Buckim? Teraz do wszystkiego doszedł jeszcze trenerski misz-masz.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Cóż można powiedzieć że jak w pierwszych ruchach JW był na przodzie w transferach tak teraz trochę spuścili z tonu, do nich należy ostatni ruch
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: kamien »

Vilgefortz pisze:Co do paru Fornal - Szymura, w tym sezonie nie przynosi rezultatów ....

Rafał jest super zmiennikiem, ale do szóstki JW, żeby powalczyć o majstra potrzebuje solidniejszego gracza na wysokiej efektywności, który jest w stanie liderować.
Że tak przewrotnie zapytam, skąd ten brak wiary w Bena? Skoro z tak słabych (wg. niektórych użytkowników tego forum) Śliwki i Semeniuka zrobił jedna z najlepszych, a w moim przekonaniu najlepszą parę skrzydłowych w Polsce, to dlaczego nie miałoby się to udać w Jastrzębiu. W końcu macie Popiwczaka a nie np. Juniora
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: miro1905 »

kamien pisze:
Vilgefortz pisze:Co do paru Fornal - Szymura, w tym sezonie nie przynosi rezultatów ....

Rafał jest super zmiennikiem, ale do szóstki JW, żeby powalczyć o majstra potrzebuje solidniejszego gracza na wysokiej efektywności, który jest w stanie liderować.
Że tak przewrotnie zapytam, skąd ten brak wiary w Bena? Skoro z tak słabych (wg. niektórych użytkowników tego forum) Śliwki i Semeniuka zrobił jedna z najlepszych, a w moim przekonaniu najlepszą parę skrzydłowych w Polsce, to dlaczego nie miałoby się to udać w Jastrzębiu. W końcu macie Popiwczaka a nie np. Juniora
Zgadzam się. Przyszły sezon odkryje kilka znaków zapytania: Czy Ben jest takim świetnym kreatorem oraz czy Śliwka i Semeniuk utrzymają poziom przy innym rozgrywającym.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Klugenhammer »

Vilgefortz pisze: Rafał jest super zmiennikiem, ale do szóstki JW, żeby powalczyć o majstra potrzebuje solidniejszego gracza na wysokiej efektywności, który jest w stanie liderować.
Rafał jest tylko dobrym zmiennikiem, który nie zdoła liderować?
Szymura w końcówce sezonu 2018/19 był kluczowym graczem i liderem ZAKSy. Tuż przed finałem PP wskoczył do szóstki zastępując kontuzjowanego Deroo i... został MVP całego turnieju finałowego.
Również w play offach ligi to właśnie on ciągnął ZAKSę, podczas gdy Śliwka i Deroo (po kontuzji) mocno spuścili z tonu. Wątpię w to, czy ZAKSA zdobyłaby wówczas tytuł, gdyby nie miała na parkiecie Rafała.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: jaet »

Klugenhammer pisze:
Vilgefortz pisze: Rafał jest super zmiennikiem, ale do szóstki JW, żeby powalczyć o majstra potrzebuje solidniejszego gracza na wysokiej efektywności, który jest w stanie liderować.
Rafał jest tylko dobrym zmiennikiem, który nie zdoła liderować?
Szymura w końcówce sezonu 2018/19 był kluczowym graczem i liderem ZAKSy. Tuż przed finałem PP wskoczył do szóstki zastępując kontuzjowanego Deroo i... został MVP całego turnieju finałowego.
Również w play offach ligi to właśnie on ciągnął ZAKSę, podczas gdy Śliwka i Deroo (po kontuzji) mocno spuścili z tonu. Wątpię w to, czy ZAKSA zdobyłaby wówczas tytuł, gdyby nie miała na parkiecie Rafała.
Nie zdobyłaby.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Pisaliście tutaj o tym, że Leal mógłby trafić do JW. Jest faktycznie Lucarellim odejdzie z Trydentu, jak to pisał GLP to mógłby Jastrzębski pokusić się o niego puki Rosjanie jeszcze śpią na rynku.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”